Új privát üzeneted érkezett!

Saci,
Sebinek gyógyulást!!!!

Nikcsi,
A számláló mindig mindenhol a legfrissebb állapotot mutatja.
Fent vagyok, de hol??? Hááát, általában Lilla gyorsan elszólít, ha le merek ülni a gép elé, így nem mindig zárom be az ablakot.... vagy éppen másik topikba olvasok bele... :P
myra
 
 


Sziasztok
A vidéki nagyiékkal a szülinapi bulit megtartottuk. Fanni úgy produkálta magát. Mostanában ha jönnek hozzánk vendégek, mindig szerepel. :)

Jó cukit tudtok a közelben, ahol tortát vehetnénk aranyos marcipán figurával. A nagyiék dobostortát hoztak, de azt nem annyira szeretjük, a végét szétosztogattuk. Most rá se tudok nézni sütire (legalább 2 óráig.:lol: )

Szerdai pali tali nekünk is jó, de szerintem Tücsökzene után hazamegyünk egyet szunyálni.

Szilvi végre kiélheti a fiú ruha vásárlási hajlamát Sebivel. :D
boglarka
 
 


Honnan látjátok, hogy ki van fenn :?:

Sebinek gyógyulást :!:
boglarka
 
 

 
 

Honnan látjátok, hogy ki van fenn :?:

Sebinek gyógyulást :!:
boglarka
 
 


Na végre, tegnap nem bírtam belépni.
Sebi tegnap még egy monoklit is összeszedett a szeme alá, mert anyuéknál megbotlott a szőnyegen, és lefejelte a fotelt - nem az ő napja volt. :(

Boglárka
Szuper cuki van nem messze tőletek, a Szentendrei út túloldalán, a Raktár u-nál, az AKG-val szemben a 10 emeletes aljában. Szerintem a környéken a legjobb! Nagyon pici, de megrendelésre sokmindent tudnak készíteni, és a sütiválasztékuk is elég nagy.
cas
 
 


OK, Kingát is viszem tücsökzenélni
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Kicsit elvesztem, és elhavazódtam. Ha nyáron is tartotok majd palacsintás talit, akkor lesz esélyem nekem is eljutni :) Most csak két képet mutatok Lujzámról :)
Kép
Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory
Nagyon cuki Liza ebben a micimackós hacukában! :) De a tesóit nem tagadhatná le (főleg a felső képen).
Nyáron remélem már nem ide kell jönni majd palacsintázni, ott meg van zárható babakocsitároló a földszinten, és csak az 1. em-re kell majd feljönni! :) (Ezeket további érveknek szántam... )

Sebi ma kihajította a cipőjét a babakocsiból, mire észrevettem már a zokniját vette lefelé. Szerencsére egy kutyasétáltató hapsi hozta utánunk a cipőt! :D
Szerintem melege van a lábának és tesz ellene. Veszek neki rendes szandit, és abban lesz mezítláb. Legalább itthon nem kell majd mindig szórni a zokniból a homokot... :)
cas
 
 


Myra
Ennyire logikátlan lett a számláló??? :x

Boglárka
Amikor belépek szülészetekről, akkor irja, hogy épp ki van belépve. :?

Cory
Nem semm mekkora már a lányod is???? :lol:

Cas
Mik ezek a kijelentések? Honnan tudsz ilyen konkrét dolgokat? Már megvan a lakás?
Ma 12-re vízművekbe kellett mennem, Kori lábán is volt szandi, de én még azt is levettem, mennyivel jobb lenne a helyébe nekem is így - gondoltam. A babakocsiból ugyse szállhatott ki, szóval szerintem így volt jó, a zokniját szerencsére nem vette le, de én is ellenőrizgettem! :lol:

Alig várom a pénteket, mert elutazunk hosszú hétvégézni, viszont nincs véletlenül valakinek cumimelegítője? Barátnőmnek van, de 20 perc alatt melegíti kellő hőfokra, az pedig nem igazán gyerekbarát, főleg nem éjjel. :shock:
nikcsi
 
 


Nikcsi
Á, semmi komoly. Mikor végre kezdenénk azt hinni, hogy egyenesben vagyunk, akkor mindig előjönnek a bonyodalmak - ráadásul tőlünk teljesen független bonyodalmak - már megint.

Sebinek este levágjuk a haját, ma vettem egy hajnyírót. Nagy kaland lesz!
Az apja már előre siratja a göndörke fürtjeit, de nagyon hülyén nézne ki a kopasz folttal a tarkóján - mondjuk így is jelentős különbség marad majd, úgyhogy lesz majd mégegy birkanyírás pár hét múlva. :D
cas
 
 


Lányok!
van valakinek felesleges Libero pontja? El tudnátok hozni szerdára?
köszi
szilvamag
 
 


Szilvi
Nekem van 2.

Na túl vagyunk a hajvágáson, némi ordításba került, de gyorsan ment.
Ilyen volt:
Kép

Ilyen lett:
Kép
cas
 
 


Cas
Igazán pasis lett Sebi haja, a fejére pedig vegyetek bukósisakot :)
Néha már én is azon gondolkodom, hogy veszek Sárának térd- és könyökvédőt és a fejére bukósisakot, hogy kevésbé törje össze magát.

Cory
Már nagyon nagy a te lányod is.

Szilvi
Sajnos nekem nincs Libero ponton, mert én balga mindig kidobom a csomagolással együtt. Ha gondolod a mostani zacskóról levágom neked (megapack).

Nekem Sára az udvaron mostanában zokniban van, mert állandóan leveszi a cipőjét, de legalább így egészségesebb.
De ma rájöttem, hogy igazi nő. Ráadtam reggel egy narancssárga rövidgatyót és rövid időn belül jött pelusban a kezében egy rózsaszín rövidgatyóval. Át kellett öltöztetni :D
Fejlődik a gyerek ízlése.
hmmc
 
 


Igen, kérem a pontokat mindenkitől :), mióta másfajta pelust használunk, nem gyűlt a pont és most lehetne kis könyvet kapni érte

Cas!
élőben majd megcsodáljuk Sebi haját, nekem tetszenek a rövid hajú kisfiúk

Hmmc!
látod, nem csak vetkőzni tud Sára :D
hogy vagy? ugye jöttök holnap!?!?!?!?!?!
szilvamag
 
 


Hmmc
Az volt a baj, hogy mostmár tök ügyesen közlekedik fel-le az ágyon a szobájában, csak most annyira el volt merülve vmivel, hogy nem figyelte, hogy az ágy szélén ül fel. :(
Még az a szerencse, hogy simára esett, nem pedig legókra, mert akkor teli lenne kék-zöld folttal a háta, le nem mosnánk magunkról, hogy verjük ezt a gyereket! :D
GYERTEK HOLNAP!!!

Szilvi
Csinálj holnapra túrókrémet lécccci! A tiédnek mindig nagyobb a sikere mint az enyémnek. (És sokat, hogy Zsombornak is maradjon, mire hazajön. :))
Ja, és nekem is tetszik Sebi új frizkója, de az apja nagyon elszontyolodott, hogy mikor lesz megint fürtöcskés a kölök. (Persze, mert így mindenki el volt tőle ájulva, csajozhatott vele kedvére. :D)


Pali-tali

Szokásos kondíciókkal
holnap
!
cas
 
 


Cas!
fürtöcskék így is maradtak, csak Zsombor fején :)
azzal nem tud csajozni
? :lol:
szilvamag
 
 


Cas!
arra gondoltam, hogy mivel most ebédre is a nyakadra megyünk,
vigyek valamit, mondjuk egy spagetihez?


többiek, mit szóltok?
szilvamag
 
 


vettem gombát, van még sajt, viszek paradicsomszószt is
jó lesz?
szilvamag
 
 


Cas
nekem is tetszik Sebi haja :wink:
Én is mindíg kis kopira vágom a fiamét, de az övét muszáj mert olyan erős, hogy ha hosszabb akkor rögtön égnek áll:)

Holnap megyek uh-ra a kh-ban, majd gondolok Rátok miközben paliztok :wink:
mucus
Tm
 
 


Cas
Sajnos holnap nem fogunk tudni menni, mert nem készült el Peti autója, pedig már ígérte a karosszériás :(
Így az én autómmal jár dolgozni.
hmmc
 
 


Szilvi
Oké, tészta van, meg még sajt is.
De tojásért-tejért úgyis be kell ugrani még vhova, így akár vehetünk még a spagettihez ezt-azt, és kutyulhatod a túrót is itt (szóval vehetjük együtt azt is).
Ja, és ma olyan szeder-ribizli levest főztem...!!!! Nyamm!
Ne tudd meg, mikor Zs. évfolyamtársnői azzal szórakoztak, hogy mögötte ültek, és időnként meg-meghúzták a tincseit, figyelve, hogyan ugrik újra vissza. :D
Gondolkodtam, hogy rakok egy táblát a nyakába: minden a szemnek, semmit a kéznek! :lol:

Mucus
Hányra mész Uh-ra? Gyere be utána/előtte (10-től 11-ig tücsökzenézünk, de azon kívül)!!!

Hmmc
:(
cas
 
 


Cas!
ma vettem már én is túrót, meg gombát, akkor viszem még a par.szószt
jó éjt mindenkinek és holnap viszlát a bulin!

Móni!:(
már meg se fognk ismerni, olyan régen nem láttunk :)
nagyon sajnálom, hogy nem jössz
szilvamag
 
 


Cas: de ha egyszer olyan jó azzal játszani... :D

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Mi nem tudom mikor megyünk, mert előtte kozmira megyek 10-re. Aztán pedig lehet, hogy nem sokat maradunk, mert fáradtan 10 fiú van elbújva az én kedves lányomba. Verekszik és durva! :twisted:
Ja a másik, hogy mit vigyek? Mit cipeljek a városon végig? Üres kézzel pedig ciki lenne, szóval kezdem a holnapi napot kérdőre vonni! :oops:

Mucus
A kórháztól Casék egy köpésre laknak, miért nem jöttök be?????

Hmmc
Sajnálom, hogy nem jöttök.
nikcsi
 
 


Sziasztok! Úgy látszik, hogy nem küldtem el amit az elöbb írtam:(

Nagyon régen jártam már itt.Tavaly augusztusban megszületett az első gyermekünk Vivien 4000 grammal és 53cm.-el.Az orvosom Kardos Gábor volt,és még most is az.

Megpróbálok feltölteni egy fényképet a kislányomról.

Remélem mostmár többszőr tudok jönni.

Andi

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 674.72.jpg[/img]
andrew
 
 


Nikcsi
Ne cipelj semmit, van minden mi szem-szájnak ingere.
Gyertek inkább ebéd után, a társaság nagyja úgyis 2-1/2 3 felé szokott beesni, addigra Kori kialussza magát, és estig haza se lehet vinni!
(Meg dél körül úgyis kell egy kis nyugi Sebinek is az alváshoz, nem bánom, ha inkább du. jön a gárda.)
cas
 
 


Mégegyszer megpróbálom a képet!

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 674.72.jpg
andrew
 
 


Éjjel ilyen gyors a társalgó? Már fárasztott a lassúsága.

Húúú!
Majdnem olyan fárasztó volt az 1. szülinap, mint a szülés. De azért nagyon jó volt. A sok rohanásba szerintem holnapra izomlázam is lesz.:D

Cas
Köszi a cuki címet. Sebi így is, úgy is klassz pasi :wink: , de tényleg szép fürtöcskéi voltak és még valószínüleg lesznek is.

Cory
Nagyon kedvesen mosolyog LUJZÁD. :D

Mucus
Tényleg jó lenne ha beugranál, hogy láthassunk pocakkal.

Hmmc
Kár hogy nem tudtok jönni, Sára is biztos élvezné a nagy gyerekhadat. Esetleg Hévvel? :(

Andi
Szia, gyere gyakrabban. Vivien kész kisasszony ebben a kalapban, és nagyon hasonlít az unokatesómra. :D
boglarka
 
 


Andi
Karod Gábor? És a Margitban szültél?????? :shock:
Csak mert még nagyon régen jártam én is egy ilyen nevű nőgyógyhoz, de Ő (akkor) a Bajcsyban dolgozott.
Egyébként gratulálok a kislányodhoz! :)

Cas, többeik
köszi az invitálást. Az az igazság, hogy az uh. után megyek az orvoshoz is, onnan meg vissza felé kéne utaznom, hogy be tudjak ugrani. És ahogy olvasom a buli kezdetét az meg korai lenne (fél 2- 2)
A kettő közt van egy kis időm, de az is korai. Majd el ténfergek valahol:)

Boglárka
szülés=szülinap??? :D
Felkészültél, hogy minden évben "szülni" fogsz? :wink:
mucus
Tm
 
 


Kardos Gábor -bocsi, rosszul írtam
mucus
Tm
 
 


Sziasztok!
Na végre bekukk! Lent vagyunk anyuéknál, és bolondokháza van minden nap!
Jó pali-talit nektek mára! Majd ha eszitek gondoljatok ránk is! Itt ma nincs gáz, pedig sütnék palit én is, mert jól megkívántam! :D

Szilvi! Ha nem gyűlne össze a liberos pont, szólj, mert nekem van sok! Sajnos már nem küldenek semmit, amire beválthatnám, azt sem küldték, amit legutóbb visszaküldtem, én meg csak gyűjtögetem! Meg ha kell még valakinek szóljon nyugodtan! :wink:

Cory! Nagyon aranyos a kicsilány! Tényleg tisztára a tesója!
aranyhold
 
 


Gyors bekukk, amíg Lilla alszik, mert ha ébren van nem lehet a számítógép közelébe jönni ugyanis számítógépfüggő lett a lányom. Hiába rakom el a széket, idetol egyet az ebédlőasztaltól és már ül is le a gép elé. :? Ezért próbálom a lakás más pontján lefoglalni, és én se jövök a közelébe.
Egyébként már ízlése is van. Nagy kedvenc az egyszervolt.hu. Na itt már kedvenc dalai is vannak. Azokat egymás után követeli, a nem szeretemeket pedig elkapcsoltatja. :P

Hát az időjárás nagyon nem akarja, hogy Tücsökzenére járjunk. Megint égszakadás volt abban az időben amikor a buszunk megy. :evil:

Saci,
Valószínű mi nem megyünk. :cry: Attól függ mennyit alszik Lilla, mert ma reggel óta üvölt. Nagyon nyűgi napja van.
Sebi aranyos lett!!! :P A haja pedig nyáron gyorsabban visszanő mint gondolnátok!! Alig győzitek majd vágni. :lol:

Cory,
Milyen nagy már Liza!!! :P Azért mesélhetnél is róla!! Milyen gyerkőc így a fiúk után? :P

Szilvi,
Nekem is van még valamennyi bélyegem. Szólj ha nem jön össze elég.

Andi,
Nagyon aranyos Vivien!! :P

Mucus,
A névkérdés eldőlt már?? :D
Kíváncsiságból megnéztem Andi előző hozzászólásait. Eddig a Bajcsi-ba írt. Egy orvosról beszélhettek. :o

Hmmc,
Jó is van ám az öltözési mániában! :lol: Lilla is ilyen lett, de most már lehet hatni az egójára. Így szoktattuk rá a kötő nélküli sapira. Amikor illegeti magát mindig mondjuk, hogy milyen csinos. Azóta ha sapi kerül a kezébe, már visít, hogy csííííí (neki ez a csinos), és húzza is a fejébe. Mi meg jól szórakozunk nap mint nap, ahogy próbálja a cipőit a lábára húzni, vagy a nadrágot fordítva (alulról) felvenni. :P
myra
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek üdv! Jól van, látom, még a aktív a "mag" :lol:

Myra,
Lillának mik a kedvencei? Olivérnek mindig más, jelenleg az Almamánia. Naponta többször eszébe jut, általában a játszón is és akkor rázendít hangosan, hogy: "Anya, kéjek almát!" A többi anyuka meg értetlenül nézi, miért nem adok a gyereknek enni gyümit :lol:
Viszont a "nyihahás" animáción folyamatosan tud viháncolni, az örökzöld nála :D

Jó talizgatást továbbiakra is! Ha egyszer a b.kalászi Corába szervezitek, oda tuti eljutok, mert hetente 2 délelőttöt ott töltünk, ennyi idő kell 2-3 gyerekkel a bevásárláshoz :)

Jaa, és nem tud valaki eladó akkumlátoros kisautót vagy motort ? 12 V-ost és lehetőleg 2 személyest, vagy nagy teherbírásút).

Viki
ccviki
 
 


Mióta az utsó vendég is elment, Sebinek hangját se hallani.
Végre birtokba vehette megint a szobáját! :D
Azóta szó nélkül szedi össze és pakolja a játékokat a legós vödörbe! (Egy szót se szóltam neki, kint pakolászok a konyhában.)
Remélem ilyen rendszerető lesz nagyobb korában is! :)
cas
 
 


Cas
Köszi a palikat, majd szét durrantam. Sebi legközelebb le is mossa a játékokat, hogy még nyomunk se maradjon. :D

Mucus
Most már tudom mi vár rám a szülinapokkor. Ezért jövőre már előre edzem magam pár kör szigeti futással, vagy biciklivel. :)
boglarka
 
 


Cas!
köszi a vendéglátást és a türelmet :)
telft55555555555555555555888888555sydw6ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttzvd n ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffíí
n,. }>zzzzzzzzzv (made by Enikő)

teljesítettem vacsi- és DVD-futári feladataimat is
Máté is köszöni a palacsintát
szilvamag
 
 


Cas!
kipróbáltam tegnap az almás kukoricadarát és
fél 7-ig (!) aludt Enikő
köszi a tippet :lol:
szilvamag
 
 


Rövidre fogom, mert nagyon negatív vagyok. Már 2 héte tök kivagyok, mert Kori éjszakánkét 2 órákat fent van. Keveset alszok, azt is megszakítással.
Tegnap elmentem legyantáztatni maga, mert hétvégén Balatonfüredre mentünk volna. Korit reggel ébresztenem kellett, szakadó esőben kellett a XII. ker.-be átbkv-ni. Felmegyünk babatalira, erre Kori minden gyereket cibál, tép, rúg. Ez volt a pont az ire, Szilvi szerencsére hazahozott minket, amit nem tudok elégszer megköszönni - köszi! :P Korit letettem aludni, 3 órát aludt fél 5-ig, szóval lőttek a jókedvű babatalinak.
Nagyon szépen köszönjük az ízelítőt, és a dvd-t is, na meg már megint a futárkodást - köszi!
Tegnap néhány holmit összekészítettem hétvégére, erre Kori nagyon sírva ébredt és tűz forró. 38 fokos láza van, még soha nem volt ennyi, és még hányni is majdnem hányt, de nem jött semmi, csak majd megfulladt. Fent volt egy 3/4 órát, semmit nem evett ivott és már megint alszik. Én remegek, mint a nyárfalevél. Lőttek a jó hétvégénknek, és még a Királylányom is beteg.
Ennyi megyek lefoglalom valamivel magam, mondjuk elpakolom az összekészített ruhákat a helyére a kofferból. Ne haragudjatok, mindenkinek jó egészséget! Talán jobb is, hogy nem mentünk vissza! :roll:
nikcsi
 
 


Szilvi
Köszi a futárkodást! De hékás, a palcsit Kingának csomagoltam! :D
Na jó, Máté annyira finom husikat sütött a múltkor, hogy ő is megérdemel 1-2-t! :lol:
Ja, és Zs. köszöni szépen a túrókrémet, nagyon ízlett neki!
Enikőnek meg egészségére a kukoricadarát, finom is az! :)

Nikcsi
nagyon sajnáltuk, hogy tegnap nem jöttetek vissza!!! :(
Mondjuk így már értem, hogy miért vagytok olyan fáradtak, ezek az éjszakai műszakok kemények lehetnek. (Nálunk akkor megy ez így, amikor jön a foga Sebinek, képes akár 1,5 órát is sikítozni hajnalban.
Vettem is dentinoxot, legközelebb kipróbáljuk, ha kell.)
Korinak gyors gyógyulást!!! Te meg próbálj kicsit pihenni, és nézd meg a filmet, nagyon aranyos! :)
A hétvégét nagyon sajnálom. :(
cas
 
 


Cas
Eddig én is azt mondtam, hogy a foga, de 2-3 hónapja nyüglődik. A 6. felül nem akart kibújni, már alul beelőzőtt egy, így volt 6, de az előbb megnéztem és végre kint van a 7. is (amelyik a 6. lett volna). Remélem ez okozta. :!: Febr. 26-án jött ki az 5., és mindig párosával jött 2 nap különbséggel, de ez nem két nap, hanem 3 hónap lett. Aztán most jön a 8. is???? Beszéltem a gyerekdokival, du. megyünk le :oops: , bár ő szabin van.
Most hétfőn kapta volna a 15 hósat, de jövő hét hétfőre átkértem a 7vége miatt, erre szerintem most sem kaphatja meg... :roll:
nikcsi
 
 


vírusos torokgyulladás, csak nurofen, nincs antibiotikum!

Cas
Köszi a dvd-t, hallgattam Rád és megnéztem, nagyon tetszett, és már nem is emlékszem, mikor ültem le és néztem végig egy filmet? Több, mint egy éve volt, az tuti! Nekem nagyon jó hangulatom lett végre, aztán felkelt Kori és úgy sajnáltam szegényt, mert még mindig tiszta forró. A fürdésnél nem akart a kádba lenni, és nagyon remegett is szegény. Egyből elaludt utána, ma összesen 5-6 órát volt fent, de a doki miatt volt kénytelen egyszerre fent lenni 3 órát. (Laci mire hazaért, meg elkészültünk, kis kaja...)
nikcsi
 
 


Nikcsi!
ne csodáld, hogy nem akart kádba ülni, biztos fázott, ha lázas, a szokásos hőmérsékletű víz ilyenkor hidegnek tűnik
jobbulást Nektek, így már érthető, hogy miért volt nyűgi

Cas!
Kinga is benyomott még másfelet vacsira, apjának csak hosszas kérlelés után adott :)

Myra!
mi van Veletek? hogy van Lilla?
szilvamag
 
 


a képek elérhetők
jó éjt
szilvamag
 
 


Szilvi,
Itt vagyok, megvagyunk. :D
Hát jobb is, hogy szerdán nem tudtunk menni sehová. Lilla nem szokott front érzékeny lenni, de most!!!! Annak ellenére, hogy déli alvás gyanánt 2 óra 45 percet!!!! aludt, végigordította az egész napot! Senki és semmi nem volt jó neki. Ultra nyűgi volt. Ma már minden a régi. Kevés neppali alvás, elviselhető magatartás. :P :P

Nikcsi,
Jobbulást Korinak. Lehet ám, hogy hamar kiheveri. Érdekes módon Lilla az utóbbi pár betegségen 2 nap alatt túl volt. Mi meg persze 2 hét alatt se tudtunk jobban lenni. :?
Az oltás meg nem baj ha csúszik. Lilla is 16 hósan kapta meg. Múltkor hallottam, hogy a homeopata orvosok eleve nem szeretik a védőoltásokat, de ha már meg kell kapni, akkor a minél késöbb állásponton vannak.
A fog meg simán jöhet ennyi ideig. Lilla Karácsony óta 1-2 hónapig növeszti a fogait, és ez idő alatt időszakosan fordul elő nála nyálzás-nyűgi-maró széklet... A felső szemfogait is 1 hónapja várom, és még mindig sehol nincsenek, csak a tüneteket produkálja. :cry:

Viki,
Olivér már összetett mondatokban beszél?? Nagyon ügyes! :P Lilla csak max. az Apa csücccsss, és az Anya gyeje-ig jut el. :o
Lillának több kedvence is van. A dalokból az Árkot ugrott a szúnyog, az animációkból pedig a Kárókatona, a Pinty és Ponty, az Elvitte a róka, és a nagy kedvenc az Iciri-piciri. Ezt azért imádja mert be tudja azonosítani, és ki tudja mondani az állatok nevét (cica, boci). :P :P Egyébként a tettszését és nem tettszését a "tánci" szóval fejezi ki (minden zenére ezt használja). Ha tettszik akkor végighallgatja és csak utána mondja, ha nem tettszik akkor folyamatosan ismételgeti a szót és közben az egérre ütöget, hogy kapcsoljam már el... :o :o
Tudsz még ilyen jó oldalakat?
myra
 
 


Jaj elfelejtettem!
Nikcsi ha gondolod küld át e-mailben azt a képet amit avatarnak szánsz, és én szívesen lekicsinyítem neked! :)
myra
 
 


Myra
Mail ment vinyó-ügyben! Már csak vissza kellene juttatnom hozzád! :)
Védőoltás: hát azért van 1-2 betegség, aminél inkább az oltás, mint hogy elkapja!

Nikcsi
Örülök, hogy jobb kedved lett a filmtől! :)
Szegény Kori remélem kiheveri gyorsan, elég szörnyű lehet neki ez a láz, meg gondolom a torka is fáj. :(

Szilvi
Mekkora játék kerekedett Sebi szobájában, most látom csak! :lol:

Mi meg tegnap már megint "vettünk egy lakást"! :lol:
Remélem most tényleg sikerül... :?
A tulajdoni lap okés (megnézte már az ügyvédünk), remélem a jövő héten szerződünk!
cas
 
 


Saci,
Köszi, ez az ingyenes átvizsgálás jól hangzik. :P Én egyébként reménykedem a hőmérséklet miatti fejhibában, mivel több mint egy hétig ment a gép szünet nélkül (igaz ezt már 1-2x kibírta az évek folyamán...), és egyszer nagy erölködések árán beolvasta az adatokat, másodjára purcant ki... No mindegy, késő bánat... Egyébként csak doc, xls, pdf fájlok kellenek róla, és talán max. 200-300 Mb lehet.

Na megyek is mert Lilla itt vinnyog az ölemben, mert gépelek ahelyett, hogy neki rajzolnék ismerős állatokat. :o :D
myra
 
 


A lakásról e-mailben lehet infót kapni? :P Tudod a kíváncsíság. :o :o
Nagyon szurkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
myra
 
 


38,8 ma reggel! Az éjszaka csak egyszer kelt és vigigaludt, annyira elesett, menni is alig tud. De szerencsére nem nyűgi.
Mindenkinek köszi!

Myra valamikor küldeni fogom, ezer köszi! :lol:
nikcsi
 
 


Nikcsi
jajj, szegény Kori:(
Jobbulást neki!
Az a jó, hogy tud aludni és nem nyűgös, így gyorsabban gyógyul meg Neked is könyebb mintha egész nap hurcolni kéne az öledben.

Cas
egy kalappal a lakáshoz! Jó lenne, ha sikerülne végre.
Milyen nehéz ez, nem is gondolná az ember. Aki venni akar nem tud, aki meg aladni az sem tud. :roll:

Myra
a névkérdés egyenlőre még lóg a levegőben. Ill. részemről nem foglalkozok vele, amíg apa nem tud jobbat (már pedig nem tud és lusta is keresni ) addig marad ez. :wink:
mucus
Tm
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?