Új privát üzeneted érkezett!

szia!

Mi jól vagyunk, csak egy kicsit maga alá temetett a munka, meg a tavaszi fáradtság Kép Elég sok helyre járunk Vikivel, haí épp itthon vagyok, akkor meg nem győzök minden házimunkát megcsinálni, így a net elé általában csak este, fáradtan ülök le.

Mi van veletek? Anna mit fejlődött mostanság?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Mindenki jól van. Kép
Annának még mindig 6foga van. Baby-compot nagyon szereti. Kiságyban magától feláll már. Állandóan kacag..jó kedvű baba, aki nagy dumás. Kép

pakol folyamatosan, mindent megrágcsázna.
Kajcsi, még a régi..visszafejlődtünk a báránykát, hogy ne kaphassa el. Most napi 1*-i másnál tartunk megint.
Szerencsére sok tejcim van még.
Ami újdonság: sokszor megharap. Kép

Veletek mizújs? Viki baba sokat fejlődött?

Kellemes 7végét.
Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia Oxi!

Már rég nem írsz ide..
mi van veletek?
Hogy van Viki baba?
Olyan jó ez a kis napocska. Kép

Anna már magától feláll folyamatosan és bárhova elmászik..célja a virágom. Ami 170centi körüli...
Nagyon aranyos, még mindig 6 foga van, de kettő jön most.

Enni napi 2* eszeget, utánna szopiztatom. Általában délben egy kis gyümölcsöt és délután valami krumplit,sütőtököt..kap.
Tündéri, ahogy nyammog. Hangot ad hozzá.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Szia!

Néha vagyok, de mostanában sűrűek voltak a napok.
Viki baba hatalmas, huncut tündér.
Mászik, áll ő is, nagyon hosszúra nyúlt.

Õ mindenfélét eszik, szereti a hasát Kép És nagyon sokat is eszik. Hiába nem ehész 10 hó alatt 20 centit nőtt, ahhoz kell a kaja Kép
Nálunk nincs hang a kajához, csak ha kevés, akkor nagyon dfel van háborodva, amíg viszem a következő adagot Kép

És éljen a tavasz, lehet csavarogni Kép

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szi Oxi!

Mi most 79 centisek vagyunk!
59-el született. Kép)
Gyorsan nőnek!
Ti mennyit szopiztok még?

Olyan jó ez a kis napocska, hétvégén is kirándultunk. Kép))
Ti?
Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Mi naponta 2* szopizunk még, illetve, ha épp fel van valamiért zaklatva, akkor többször, de az már inkább csak lelkileg fontos neki.

A hétvégén mi is csavarogtunk, és Viki ismét kiszokott ateraszon alvásra, úgy hogy alig van bent. Kép Kezd kicsit látszani a pofikáján is, sokkal pirosabb, mint szokott. Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!
Biztos ari lehet..képeket kérek!!!
Kiváncsi vagyok rá, majd én is frissítek.

Védőnő, 29én volt itt, s mondott valamit, hogy Annának miért nem adok natur joghurtot, már kaphatna kora szerint. teljesen kiakasztott, nem adok neki semmi tejterméket, mert alergizálhat, csak cicit kaphat megmondtam neki. Kép

Most megyek, de holnap írok még.

Sziszi

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Viki kap joghurtot és túrót is, nagyon szereti és semmi baja tőle szerencsére. Mondjuk én is nagyon szeretem a tejtermékeket. De sok anyukáról tudok, aki szinén nem ad a babájának, nem szabad erőltetni semmit... Én a tojássárgáját nem adom, pedig lehetne-kellene.
A kép:
Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Nagyon nagy lett!Kép
Kis huncut..
Zsoltinak 1 éve kora körül adtam turórudit és joghurtot is. Szinte mindent ehetett.
Annánál szeretném másképpen csinálni, mert, amit nem ismert nem is kívánhatja. Kép Így ráérünk még, úgy gondolom..kap, majd még eleget az életben mást.

Anna egészben eszegeti az almát már..nagyon cuki.(persze meg van pucolva előtte.)
Fogatok?
Másztok már rendesen?
Feláll egyedül? Megy már fogóckodva?

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Ez a barátnőm Húsvéti ajánlata,akit érdekel neki írjon.
Márti

Élő husvéti nyuszi választható Sződön, az ünnepek után akár visszalehet hozni.
gretapetra@vipmail.huKép
pkismarti
 
 


Túrórudit? Azt nem adok. Natúr joghurtot kap a viki banánnal, almával, stb keverv, nem a boltit, amiben ki tudja mi van. A túró szintén így megy Kép

Fogakkal nagyon érdekesen állunk, 3 egyészan kint van és még 5 fognak a hegye. Szóval vámpír Kép

Mászik és fel is áll, oldalazva lépeget. Én nem nagyon tudom kísérni sajnos, mert beteg a csípőm, nem tudok nagyon hajolni, de megoldja Kép

És Anna? Végül is használjátok a kompot?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Vettünk neki kisautót is, amit hátolról tolhatunk..ált ezt használjuk.
Anna is feláll, persze, megyeget, mászik.
Bár a mászási technikája nem a hagyományos. Kép

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Mi az, hogy nem hagyományos? Kép
Mi holnap reggel elutazunk, csak húsvét után jövünk haza.

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Ülve kezdett el mászni..kezét előre rakja és a lábával magát előre tólja, forogni is ülve ki és becsukkal.
Dokinő szerint ez normális, de én azért gyakoroltatom vele a hagyományos mászást. Kép

Kellemes pihenést!
Hova mentek?
Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Anyukámnál voltunk Kép Most megy megyünk tovább.

Vnek 1 hét alatt 7 foga lett hirtelen, nem sok pihenés volt, de talán majd most már. Kép

Láttam én is ilyen babát, azt hallottam minden fajta mászás normális, csak legyen meg ez a fajta mozgás is.

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Hétvégén láttuk a pelenkás Bajkeverőt, abban is, így mászott a baba, szerintem sem gond. Kép
7 fog? Akkor most alul 4 felül 5 van? Vagy, hogy nőtt? Ez tényleg sok...
Tegnap mászott négykézláb is, de hátrafele és nem sokat..alakul ez. Kép

Ti mentek már kapaszkodva??

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Alul van 4 fog, felül 3. Kép Így jön ki a 7 fog.

Néha megy a lépegetés kapaszkodva, de csak 1-2 lépés. Nagyon próbálkozik. Kép

Szaladok, kertészkedem, amíg ilyen jó idő van Kép

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Nálunk alul most jön a 3. fog, fent 5.fog.

Már nagyon ügyesen feláll és lépeget Ana, szerintem nyárra szalad-az tutti. Kép

Hogy vagytok?

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Megvagyunk, köszi.
Látom, nyáron fogyózunk, 2 szaladó csemete mellett Kép

Hogy álltok a kajákkal? szopi van még? Nekem már nagyon apad a tejcsim, csak reggel kap Viki, de akkr még elég, ma próbáltam adni neki reggelit, de nem kérte. Egyébként nagy haspók, legjobban az tetszik neki, amit mi eszünk, de azért figyelek, miket egyen Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Kajcsi: a héten kezdtem el neki a husit(illetve múlthét közepén), mert azt hiszem időszerű. Meg, mert vashiánya volt, mivel az anyatejben sem volt elég neki biztos, hisz énsem eszem husikát.

Voltunk hugyúti fertőzéssel kórházban ott mutatták ki. Szerencsére most jól van, de antibiotikumot, azért még kell szednie.

A kórházban mérték, még 7dl eszik meg egy nap tejciből, ez egész jó, s jól is néz ki!
De ugye itt a nyár, így hamarosan vmilyen szinten el kell választani, már nem akarom a folyadék miatt szaporítani a tejcsit, mi most napi 2* eszünk mást, de. gyümi, du. zöldség.
1 éves lesz most, így mindenki haására, szép folyamatosan átállunk a napi 3* másra, mint tejci, amiben ugye a husinak is része lesz.

És ti?

A fogyó rám fér..futni szeretnék eljárni. Most már az idő is megfelelő hozzá!

Olyan jó a napocska!
Milyen volt az anyáknapja?

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Nekem sajnos már nincs tejem, csak reggel egy kevés, így már napi 5* eszünk. Szinte már egyformát, mert nem főzök fűszeresen, és ami még tiltva van, azt most mi sem eszünk.
Tulajdonképpen, amit még nem kap, az a tojás fehérje, tej, tejszín. A tésztát durumból esszük, abban nincs tojás, sütiket meg nem eszünk nagyon úgy sem Kép

A fogyót csak a szaladó lányok miatt mondtam, épp elég utánuk rohangálni, nálunk legalábbis elég macera, ha beindul Kép

Mennyit voltatok kórházban? Melyikben? Nagyon rossz volt? Hogy vetted észre, hogy beteg Anna? Nagyon megviselte? És téged?

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Bethesdában voltunk, lázas volt egész szombaton, s semmi nem tudta levinni a lázát, ezért vittük be ambulanciára vasárnap reggel..39fokos láza volt, pedig kapott kúpot. Azt mondták gyűjtsek vizeletet, s menjünk a háziorvoshoz. Kiválltottuk a másikfajta kúpot, de ez sem volt jó..,így kedden reggel pisihiányában visszamentünk, mivel a kicsi zacsiba nem tudtunk pisizni, ekkor azt mondták, maradjunk bent kivizsgálásokon, amiből 8 nap lett. Már első nap elkezdte vénásan kapni az antibiotikumokat, s ezt segített..

Nem volt jó bent, de legalább egy szobában lehettem vele. Kép Zsoltitól és a páromtól való távolság rosszabb volt. De az első az egészség.
Arra kell figyelni, ha a kicsinek visszatérő láza van pisit kell gyűjteni és leadni, amiből egy órán belül van eredmény, ezt egy gyulladás okozza. Gyakori, pelus miatt van szerintük..

Most jó vagyunk. Kép Vidámak.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Úgy látszik az átalakulással eltűnt a hozzászólásom...

Szóval sajnálom, hogy ilyenen mentetek keresztül, és remélem soha többé nem kell ilyen helyeken lennetek :)
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Veletek mi van? Rég meséltél, ha van időd :)

Sziszi.
sziszike1000
 
 


Szia!

nincs velünk semmi érdekes mostanában, Viki jönmegy, egyre stabilabban áll, mászik fel-le mindenre, úgy hogy nem sok időm van :) Sokat vagyunk a kertben, ahol mezítláb hancúrozunk, jönnek a szemfogak, és néha előjön a hisztike. Elég akaratos természete van Vnek, de azért igyekszem kezelni :)

És nálatok? Miket csinál Anna? Mostanában van a szülinapja, nem?
Sok boldogságot neki!

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

21-én Zsolti 5 éves volt, Anna 22-én volt 1 éves..rohan az idő!
Köszi.

Sziszi.
sziszike1000
 
 


Kép
sziszike1000
 
 


Szia oXI!

SZONJA ÉRKEZIK.:D Úgy érzem lány lesz :wink:

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


WOW! Gratula! Ti aztán nem lazsáltok! :D
De igy nem lesz kerek év a különbség a két nagyobbal... :D

Mesélj, milyen a 3.? Terveztétek? Hogy birod?
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Nem terveztük..becsúszott. :wink:

Nem lesz kerek, de együtt nőhetnek fel..sokaknak jön egymás után...:)

Milyen a 3.? terhességet jól bírom a neme meg remélem lány lesz. :wink:

Mi sosem lazsálunk... :P

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Szia!

Nemsemmi!

Nekem sajnos elsőre nem maradt meg a kistesó, valószinűleg nehéz Viki, megemeltem magam, de még nem is terveztük, igy nem is zavart annyira.

Nagyfiad tudja? mit szólt? Gondolom Anna még nem fogja fel.
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Múltkor nem sikerült írnom neked. :(

Mi történt a babával? Tudtad, hogy terhes vagy? ha van kedves mesélj róla.

Zsolti nem tudja, mert egy nagy pletykás!!
Egyenlőre ez még titok!!

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Szia!
Ezt a babaszobán találtam! Ha gondolod, írdd alá te is, hátha tudunk segíteni ezeknek a babáknak és szüleiknek, hogy többet lehessenek együtt! Én már aláírtam! :-)

Sziasztok!

Mint azt tudjátok, Áron kisfiúnknak shunt-je van, sok más kisgyerekkel, babával egyetemben. Ezt az idegsebészeti beavatkozást az Amerikai úti Idegsebészet gyerekosztályán végezték. A műtét mellett lelkileg a legnehezebb az volt, hogy csak keveset lehettünk Áron mellett. A házirend a kórházban nem engedi a látogatást a műtét napján, egyébként pedig napi kétszer két órát. Ezt be is tartják.
Ezért szeretnénk egy petíciót benyújtani a kórház vezetőségének. Ebben azt kérjük, hogy biztosítsák a lehetőséget, hogy gyermekünkkel együtt maradhassunk. Ezt a jogot a törvény is kimondja. Csak egy sámlit szeretnénk...
Ehhez gyűjtünk aláírásokat, amihez ti is hozzájárulhattok, bárki aláírhatja. Ha van két percetek, és egyetértetek a leírtakkal, elektronikus úton ti is hozzájárulhattok a kezdeményezéshez. Ha van öt percetek, továbbküldhetitek jóbarátoknak...
Sajnos csak ilyen módon tudunk lépéseket kikényszeríteni a vezetőségből. (Reméljük!)

http://www.petitiononline.com/oiti/petition.html

Köszönjük mindenkinek!

Viki és családja
sziszike1000
 
 


Szia!

Ezt én is aláirtam, elkeseritő, ami némelyik kórházban van. Remélem sosem kell megtudnom.

Nem tudtam, hogy terhes vagyok, valószinű nem sikerült a beágyazódás, ha ilyen könnyen elment. Hiszek a sorsban, és hiszek abban, hogy ő nem akart megszületni.

Mikor mondjátok el, hogy jön a kistesó? Hogy birod magadban tartani? :)
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Nem nehéz magunkban tartani. :P
Annát karácsonykor mondtuk el, amikor már 5 hónapos voltam. :)

Énis hiszek a sosban, ezért is örülök ennek a picinek ennyire.
De aztis tudom már több nem lesz, mert azt hiszem ennél több gyereket nem tudnánk úgy felnevelni, ahogyan szeretnénk.

Amikor megismerkedtünk már tudtuk 3 gyereket szeretnénk, s az első kettő tervezett is volt-azt lehet mondani, de a mostani picurt későbbre szerettük volna, viszont, nem bánjuk, mert már a tudatát is szeretjük!!

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Szia!

Nekem biztos nem sikerülne magamban tartani ezt a hirt. :)

Voltatok már UHn? Mekkora? Mikorra vagy kiirva?
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Ezt nagy meleget alig lehet bírni..nem is a nap, hanem a páratartalom zavar.:(
Egy jó kis eső jöhetne.

Tegnap meglátogattam a mamámat a kórházban..csipőprotézist kapott, elég szőrnyű..:(
Többé nem hajolhat le 90foknál lejjebb, s nem teheti keresztbe a lábát sem, párnát kell örökre alvásközben ott tartania.:(
És a fájdalma sem semmi.:( Sajnáltam szegénykét...

Voltam UH-on. December 13ra vagyok kiírva..:)

15 hetes vagyok..azt hiszem.:)

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Gyertek el június 27-én, kedden fél 10-re Szentendrére OKOSBABA-szemináriumra! Hihetetlen agykapacitást és barázdáltságot tudunk elérni ezzel a módszerrel a kisbabáinknál, mellyel felnőttkori sikereiket is megalapozzuk!!
Info: www.okosbaba.hu

Egy lelkes anyuka!
szani
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök,hogy sikerült megtalálni titeket.Egy nagyon fontos kérdésem lenne.Júli 15-re vagyok kiírva a fiúcskánkkal.Dr. Bényinél fogok szülni,ha minden igaz.Eddig nagyon rendes volt,tényleg csak jót tudok írni róla.De sajna nem tudom,hogy szülésnél milyen?Szült már valaki nála?Milyen?A segítséget előre is köszönöm.Egy 37. hetes kismama.
nanna21
 
 


Szia Nanna!

És melyk körház? Ha a váci, akkor azt hiszem nem tudunk segiteni, egyikünk sem ott szült.
Gratulálok a dedhez!

Sziszi: Jajj, ne is mondd, nekem is lesz hamarosan ilyen protézisem :( Ki az orvosa? Most eresek megbizható ortopédorvost.

Oxigen
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Kedves Nanna!

Ne félj a szüléstől, nem a dokin múlik!!
Legtöbbszőr a sors írányít, remélem könnyű szülésed lesz..:)

Bárhogyan is lesz fogdd fel, neked, így a legjobb..ez teérted történik!
Bárki is írt volna a dokiról, az nem jelent semmit, nem jelenti azt, hogy neked is olyan lesz, veled is úgy fog viselkedni.

Szerintem nyugodj meg , a szülésznők sokat segítenek és, ha nincs gond azt lehet mondani a szülést simán levezetik!

Sok szerencsét és sok örömet nektek a babához!!

Ha van kedved írj máskor is!

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia Oxi!

Hát az nem semmi, látom, hogy szenved a nagymamám:(

Neked, miért kell?
+
Meg+kérdezem ki volt.

+
Jobbulást!


+
Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

csipőkopásom van, elég rég óta, de mivelprotézissel már nem vállalhattam volna gyereket, eddig nem engedtem a műtétet. eg aztán nem sok jóval kecsegtetnek ilyen fiatalon, igy húztam, amig lehet, de mivel megint napok óta fekszem, felkelni sem birok, lassan muszáj lesz beletörődnöm. Pedig egy testvért még szerettünk volna. Na majd még kiderül.

Ugye most már jobb, hogy nincs olyan meleg? :)
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Elkiabáltad!!

Annyira melegek vannak mostanság is.:(

Remélem lehet még kistesó, nagyon jó dolog.:)
Drukkolok nektek.

sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Bocs, mostanában nem nagyon jutok gép elé, Viki egész nap pancsol, jön-megy, nem enged ide :)

Hogy birod ezt a nyarat? Anna? És a nagyfiad?
Miket csinál már a lányod? Szoptatsz még?
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Jól bírom a nyarat..:)
Reggel játszótér, de napközben már ki nem megyek a hűvös lakásból.
Gyerekek jobban bírják, mint én, állandóan mennének valamerre.:)

Még van tejcim, de megválltozhatott az ize, mert Annát egyre kevésbé érdekli.:( Volt, hogy lefejtem neki és kiköpte.

Ti, hogy vagytok?

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Mi nagyon jól birjuk a meleget, persze a kicsilány jobban, 10ig a teraszon, aztán bent, és este megint kint. de nekem nincs egy félidős pocaklakóm :D Van viszont homokozó, meg kismedence, de azért énis várom, hogy vége legyen ennek a kánikulának.

Szerintem Anna jelzi, hogy most már a kicsivel kell foglalkozni. Tudod, ők mindig mindent jobban tudnak :)
A család tudja már? mit szóltak? Tudjátok már a nemét?

Én most nagyon nagy dilemmában vagyok, augusztus közepén be kell mennem egy hétre a kórházba a csipőmmel. Lassan járni sem birok. De féltem a kislányt nagyon.
Szerinted melyik a jobb, ha bejönnek látogatni, vagy ha inkább itthon van, amig nem vagyok?
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Hát tehesség ide- vagy oda, de meleg napok voltak...:)
Ez a front jól jött, ma megyek genetikai UH-ra az alacsony AFP miatt...0,7 lett. ez az alsó határ...

A nemét még nem tudjuk, talán, majd, ma..:) Illetve sejtjük.:)

Család tudja már, kb. 1hónapja és örültek neki.

Nehéz kérdés: nem vagyok a helyedben, de leírom én mit tennék.
Nekem is, neki is szüksége van arra, hogy lásson..ha van rá lehetőség-igen-sztem látogasson meg.:)
Hogy nehéz a napi elszakadás?? A hiány még nehezebb.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Mi volt az UH-n? Ugye minden rendben? neme kiderült?

Oxi
oxigen
Györköny
 
 
 
 


UH-on minden rendben volt, ment.

Szép kisfiú lesz.:)

Hogy döntöttél, a nehéz kérdés kapcsán?
Mikor kell menned?

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: