Új privát üzeneted érkezett!

Betti!Figyelted a dátumot amit te írtál most reggel?Érdekes!
breni
 
 


Sziasztok csajszik!!!! :)

Ági!!! : :lol:

Látom még egyben!!!!Drukkolok nagyon a könnyű szüléshez!!!!

Betti!!! : :lol:

Jól vagytok????Már nincs sok hátra!!!Aztán lassan jövök ÉN is,para a seggemben már rendesen.Persze erre a kisasszony is rátett egy lapáttal tegnap,egész éjjel meg se mocant,regge már ideges voltam aztán nagy nehezen felébredt,mondta is neki ne ijesztegessen minket!!De aztán behozta mert sokat rugdalta a bordáimat.

Megvan a kiságy,keresztszülők ajándéka mi kiválasztottuk és ők fizettek!!!Annyira örülök neki,és nagyon szép!!!Tegnap nem raktuk össze majd hétvégén és akkor rakok fel képet!!!Vettünk még rugit,kiskabátot amibe hazahozzuk,olyan igazi csajos ruci!!Babakocsin kívül minden megvan.Hurráááááá!!!

Ma nagyon meleg lesz,kicsit tarok tőle,de sajna mi még bele megyünk rendesen a melegbe!!

Megyek ma babázni Zafírékhoz!!!!!

(32+5) :P
csanita
 
 


Nálatok is nagyon lassú a rendszer!!!Nekem nem jön be,sokkal jobb volt a régi!!! :oops:
csanita
 
 

 
 

SZiasztok!

Hát csajok, nálam nagyon nyögve működik ez az új babanet! Iszony lassú, és alig akarta kirakni az ablakot, amiben hozzá tudok szólni! :x

Hű, már nagyon a célegyenesben vagytok itt páran! :wink:
és még mindig semmi, pedig jó kis front volt! :shock:

PotterÁgi,
na a lukról eszembe jutott életem első tamponja - vagy inkább kísérlete... Valahogy feltornáztam a lukba, hogy a vége ne látszódjék ki, de el nem tudtam képzelni, hogy ezzel hogy lehet mozogni, vagy egyáltalán létezni, arról nem is beszélve, hogy hogy fog ide valaha valami nagyobb dolog beférni!!! :mrgreen: Ki is húztam, és egy hónap múlva próbáltam újra - hasonló élményekkel... aztán egyszer vagy fél év után sikerült! :wink:

Drukk neked, nagyon várom majd a híreket! :)

Betti,
a dokid elmegy máshova? Miért titkolózik? :shock:
angel37
 
 


sziasztok!

Móniról tudunk valamit?? tök sokat gondolok rá....
zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!!

Csak bekuk,nálam is nagyon lassu a b.net ,tiszta kész vagyok !!
Ági!
Még egybe??

Azt Betti,és végül Anita jön jaj de jo :) !!
Nálam a helyzet változatlan,nem történt semmi a hétvégén,uncsiztam és még a topicon se volt senki!!
A párom a hétvégén esküvön kamerázott,és kapott sütit,azért van elönye ennek a munkának is,MINDEN HÉTVÉGÉN KAP !!

Ha lesz idöm benézek még!!Puszi!!

Sziasztok!

Kép [/img]
Vendég
 


Hello Lányok,
a helyzet továbbra is változatlan. Szépen püffedek, mint egy vízzel teli laszti. :)
Annyi volt éjjel, hogy felébredtem, hogy hasogat a fejem, fáj a tarkóm, lüktet. Pedig sose szokott. Egyre erősödött, így eltaxiztunk hajnalban háziorvosi ügyeletre, hátha toxaemia kezdődik. A vérnyomásomat megmérték...kemény 100/70 volt. :oops: Hazajöttünk, és egyből elmúlt a bajom. Azt nem árultam el persze, hogy orvos vagyok. :roll:

Mónira én is nagyon kíváncsi vagyok. Mikor kell tesztelnie???

Ági
40+2 :shock:
potter_76
 
 


Szia Ági :D !!

Szegénykém nem lehetet vmi jó éjszakád!Már igazán kibujhatna a picur :)
Nem tudom mi lehet Monival,de remélem ö lesz a köv.zebra a topicon,és elindu a zebraesö :)
Ma nagyon lassu a b.net
:( ,azt hiszem ma már nem is jövök,mert kikészit!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Szia PotterÁgi :D
Húha, akkor már jutott izgalom mára!
Meddig kell várni az esetleges megindítással?
Mikor nincs a dokid?

Móni,
halló, tényleg, mi hír van?
angel37
 
 


Nolina!!!! :D

JÓl vagy??????Jelentkezz ám!!!Bejelentkeztél dokihoz?????
csanita
 
 



Sziasztok!
Köszi a drukkokat, és, hogy bíztok abban, hogy én leszek a köv. zebra. Én is bízom magamban, de nem élem bele magam. Előre láthatólag ha nem jön meg, akkor csüt.-ön tesztelek, de nagyon félek. Ma a 27. nap. Semmit nem érzek.

Nolina!
Gratulálok!
moni
 
 


Móni,
:) :) :) Szorít-szorít.

Angyal,
nemtom meddig várunk. Holnap találkozom a dokimmal. Szerdán, csütörtökön nincs. Sztem ha nincs gond megvárhatjuk a jövő hetet is. Asszem a 42. hét betöltését nem illik megvárni.

Keditke,
remélem picúr bújik ki, nem egy "mini sertés". :lol:
potter_76
 
 


sziasztok!!

Böngésztem és találtam egy jo oldalt,aki ráér beleolvashat!

http://www.bebilap.hu/terhesseg/knaptar.htm

Sziasztok!!!
Vendég
 


Csajok !!
Én már megint nagyon rá vagyok katanva a "baba" dologra.Vettem babymarkot :D !!Remélem bejön!!

Moni!!
Megy a drukk++++++!!


Puszi!!!!!
Vendég
 


Nagyon édi ez a kis óriás nyuszi.Biztos jó dögönyözni.Én is megdögönyözném. :lol:


[quote="zsuzska80"]B írta:zsuzska80anya, de jó hogy itt vagy! Gratula kiscsajhoz, hogy megy már az idő ...28 hét elment már....nincs már sok hátra....
Lennék a helyedben nagyon!


csatolok egy képet a nyuszimról....amíg nincs baba, addig ő a gyerekünk...utána is az marad, mert imádnivaló! :D Kép Benő a nyuszi!

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Agi!
A 42-ig csak nem marad azert bent...!

Editke!
Annnyira szoritok nektek hogy sikeruljon!!!Orvoshoz nem jarsz?

Moni!
Akkor ha holnap nem jon meg mar lehet bizakodni igaz?
DRUKKOLOK NAGYON!!!!!!!!!
ancsa81
 
 



Ancsa!
Lehetni lehet... Mondjuk nagyon félek a neg. teszt látványától, így nem tudom mit csináljak, meddig várjak...Mondjuk szerda 24.-e, és az a szerecse számunk...
moni
 
 


Moni!
En is mar olyan sokszor kotottem szerencse napokhoz,de eddig meg egyszer sem jott be! :cry:
Szivbol kivanom hogy nalatok ez maskent legyen! :)+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Millio drukk!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt Lányok!

Reni!

Miért érdekes a dátum??? :shock:

Ági!

Kellemetlen lehetett az éjszaka. Szegényke! Most már fél lábbal is kibírjuk ezt a kis időt. Neked már tényleg meg vannak számlálva a napjaid, óráid. :) Nekem a lábam pufi nagyon, eltűnt a bokám és ezen már a felpócolás sem segít.

Anita!

No para!! Annak semmi értelme. :)

Móni!

Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!! :D

Velem semmi extra, tegnap haldokoltam a melegtől, ma is ez vár rám. :lol:

Betti
37+5
betti73
 
 


PotterÁgi,
Dokinál mi volt?
Akkor az lenne a legjobb, ha jövő hét elején születne? Vagy hétvégén?

A kismalacok aranyosak! :mrgreen:

Móni,
szurk neked!
Remélem két csíkot fogsz látni holnap! :wink:

Betti,
nagyon közeleg már a te napod is! :D
Remélem átvészeled a mai időt, holnap már hűvösebb lesz! :wink:
angel37
 
 


Jó reggelt!
Potter!Holnap jön a rossz idő,a kolléganőm is így szült meg,jött a front. :lol:
Betti!Már nem érdekes átíródott.Amikor elküldted akkor áprilist írt be dátumnak.Mindegy.Már neked sincs sok hátra.
Drukkolok csajok!!!
Moni!Szar szerencsét csütörtökre.
Én ma vagyok a 29.napon.És én sem érzek semmit.
breni
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!! :lol:

Ági!!!

Mennek a drukkok ezerrel!!!!!

Betti!!

Neked is,csak még egykis kitartás!!!!Ok,no para!!! :lol:
Én is szenvedtem tegnap a melegtől,és még ma is folytatódik!!!Most az egyszer nem akarok meleg nyarat!!!!Melyik kórházba fogsz szülni????Bocsi,ha írtad de nem emlékszem rá!!!

Reni!!!

Akkor lehet drukkolni????

Tegnap voltam Zafíréknél!!Dóri baba egy tünemény!!!!Jól vannak,tejcsi van bőven,szopi megy!!!

(33) :shock:
csanita
 
 


Nolina!!!! :lol: :lol:

TEssék jelentkezni!!!!!Minden rendben????

Meséltem Zafírnak,hogy babát vársz,nagyon örült neki,végre a régiektől is jönnek a babák.

Lolita is megszült márciusban,Beu írta!!!! :)
csanita
 
 


Csanita!
Lehet,de nagyon halkan!!!Nem hiszek ebbe a hónapban sem.Alig voltunk együtt.
breni
 
 


CSAJOK!!!HOL VAGYTOK???????????? :cry:
breni
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem jelentkeztem. Csak gyorsan írom, hogy szombat este óta nem volt görcs, de tegnap éjjel viszont arra ébredtem, hogy fáj, kb 5-10 percig tartott. Nagyon megijedtem, de szerencsére elmúlt . Ma jól vagyok. Attól eltekintve ,hogy a pulzusom 90-100 körüli, a vérnyomásom meg alacsony. Bár szerintem így kompenzál a szervezet. , próbálja felnyomni a vérnyomásomat. Kicsit sokszor álmos vagyok, de gondolom ez normális. Ja és felhívtam a dokit. Úgy örült, jólesett. Rögtön látni akart ma. De péntekre beszéltük meg, én még így is korainak tartom. Menstr. szerint ugyan 5+6, de 4 nappal később volt peteérés, így csak 5+2 . Lányok, fog látszani a petezsák? Meg hogy hány baba van? Várom nagyon, főleg az éjszakai ijedtség miatt. Dokim magneb6-t és utrogestan hüvelykapszulát mondott, hogy használjak. Bár az elmúlt 4 hónapban 60 körül volt a progeszteronom (30tól jó), de a fejlődési rendellenesség miatt szerinte jobb, ha legalább egy-két hétig támogatjuk. Igyekszem du. visszaolvasni és írni , de mintha mindenki most lenne beteg, állandóan tele van a patika.

Móni, Reni szorítok a zebráért!! :lol:
Ági :) , Neked meg a gyors szülésért!

Anita :) Aranyos vagy, hogy hiányoltál! Nincs kép Dóri babáról valahol? Bromot egészen a 12. hétig szedted? Dokim azt mondja, abbahagyhatom, de én nem merem. Lolita babájának a nevét sem tudom sajnos. Ő sem szokott más topikba sem írni? Milyen babakocsit szeretnél? Olyan sokféle van, nem is tudom, mi alapján lehet dönteni...
nolina 25
 
 


Szia Nolina!!!! :D

Péntekre akkor mennek a drukkok!!!!Hát lásztani remélem fog a petezsák,de hallottam már olyanról is akinél nem.DE ne idegeskedj miatta,doki megvizsgál és abból is tud következtetni a terhességre!!!Ém szedtem a Bromót a 12.hétig de Zafír nem.Szerintem orvopsa válogatja,ártani nem ártasz vele,ha kicsit tovább szeded,persze csökkentett módba.

Ha megírod a email címed,küldök Dóri babáról képet!!!

Babakocsit már kinéztük,találtunk olyat amilyet szerettünk volna,nagy nehezen.Szempont volt,hogy nagyobb kerekű legyen,átfordítható karral,teljesen vízszintesig dönthető!!Nagyon jó,szupi színben!!Majd június végén vesszük meg,ha pedig előbb szülnék Apa meg veszi,több színt is kinéztünk.De 1-2 hétig ugyse használjuk.Ráérünk vele.Ami a lényeg az már minden megvan,ma össze pakoltam a kórházi cuccokat,babuci hazajövős ruháját.Még pelust kell venni azt kell vinni a kórházba.

(33)
csanita
 
 


Megpróbálok képet felrakni!!!

Ezeket a rucikat vettük még!!!! Kép Kép Kép
csanita
 
 


Kép Kép Kép
csanita
 
 


Ebbe hozzuk haza: Kép Kép Kép
csanita
 
 


Csak még 1-2,aztán abba hagyom,nehogy megunjátok!!! Kép Kép

Ilyen a kiságy,majd ha összeraktuk rakok még fel képet: Kép
csanita
 
 


Szia Nolina!
Pont most néztem be, Anita mesélte tegnap az örömhírt, meg akartam nézni, hogy írtál-e azóta. Olyan jó, hogy lassan azért mind bebabásodunk!

Nagyon drukkolok péntekre! A görcsök miatt ne aggódj, én annyira görcsöltem, mikor terhes lettem, hogy bánatomban görcsoldóként uzóztam a kollégáimmal, mondván ez a hónap megint nem sikerült.. utána meg emiatt idegeskedtem 8 hónapig,..

S íme az eredmény:
Kép

Lányok köszi mindenkinek a gratulákat!

Ági Veled érzek, én is túlhordtam egy kicsit dórit. De "cserében" könnyű és gyors szülésem volt. A 41. hét után befektetnek a kórházba, nekem már megvolt a beutalóm, de szerencsére azt azért nem vártuk meg.

Móni, szorítok Neked is!

Zafír + Dóri baba, aki tegnap volt egy hónapos
zafír
 
 


ÉDESEK NAGYON!!!
breni
 
 


Zafír!Jaj de aranyos.Nagyon sok boldogságot nektek.
breni
 
 


Hello Csajok,

doki bácsi azt mondta, hogy még mindig zárt a belső méhszáj, a külső van kicsit nyitva, befér az ujja (néztem, nem valami vastag :lol: ), de még mindig nagy köztük a távolság. Ha nem történik semmi, akkor valszeg jövő kedden beindítja, ha addig minden oké.
Holnap még lesz, megnézi a lepény keringését, beszélünk az opciókról. Csüt reggel utazik, szombaton jön vissza...akkor nem kéne szülnöm. :roll:
Hát, nagyjából ennyi.
Tegnap volt pár keményedés (hasraestem a heverőn, valszeg azért :) ), de abbamaradt.

Breni,
várom a frontot holnap . 8)

Nagy nap ez a mai, mától férjem jár a boltba! :D Egy darabig...

Angyal,
az 1. tampon nekem is húzós volt... Aztán a 2. barátom... :wink: Az ő párjának biztos nem kell tartania holmi babafejtől. :lol: :lol: :lol: És sztem a külső méhszáj már terhesség előtt eltűnik. 8) Vagy ez már ama másik topik témája? :D

Keditke,
örülök, hogy megint rákattantál...hátha meghozod a többiek kedvét! :)

Móni,
csütörtökön hamar írjál! Nagyon izgulok! :!:

Ancsa,
mi van veletek:?: Magadról alig írsz.

Betti,
érzel valami jelet már? A boka eltűnése még nem az. :D

Nolina,
írd meg mi volt. Az, hogy vastag a nyálkahártya biztos látszik. Nekem a baba a 6. hét elején látszott csak. Petezsák már lehet, hogy lesz. Babaszámot biztos nem tud még mondani szerintem. Bár hamarosan megtudod.
A 2szarvú méhnek 3 fajtája is van...nemtom neked melyik van: 1. a méhnyak is kettőzött, a méh teljes egészében 2 üregű 2. egy méhnyak van, és csak a méh felsőbb része van kettéosztva. 3.ha a méhnyak közös, és az egyik szarv erősen csökevényes...ez tul. képpen az 1. variációja. Sztem beszéld meg a dokiddal megint, biztos szívesen lerajzolja neked, mert így elég bonyolultan hangzik, ahogy leírtam...meg nem is tom, neked melyik van. :D

Csanita,
szorgosak vagytok a cuccokkal. :)

Pusz.
Ági
40+ :shock: :shock: :shock:
potter_76
 
 


Zafír,
Dóri. :) :) :)
Én elvagyok egyben, azzal nincs gond...mert férjem már elkezdett kényeztetni. :D Köszi az együttérzést...remélem ha burokrepesztésbe torkollik a dolog leaglább gyorsan lepörög .
potter_76
 
 


PotterÁgi,
Az én legjobb barátnőm Szilvia! :wink: De ilyesmire nem használom! :mrgreen:

A külső méhszáj eltűnik terhesség előtt? Nem szülés előttet akartál írni? :shock:

Drukk, hogy ne kelljen végigraknod a sort a gülüszeműekből! :lol:

Zafír,
jaj, nagyon édes a pici!!! :) :)
angel37
 
 


Angyal,
:D :D :D
A volt barátom barátnőjének külső méhszájára gondoltam. :D
Mi csak 2 hónapig jártunk anno. :lol:
potter_76
 
 


PotterÁgi,
jajjjbasszus, teljesen félreértettem!!! :mrgreen:
Aszittem a tampon lett a második legjobb barátod stb. :oops: :lol:
OK, így már helyén van minden! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Anita :) tündéri ruhácskáitok vannak! Én is annyira szeretnék kislányt, de nekünk most elsőre tuti kisfiunk lesz. :) Nincs fent kép a babakocsiról, kb hasonló a neten? A címem nolina22@freemail.hu
Angel :) még nem írtam mail címet, de várom a mailt :lol:

Zafír :lol: De jó, hogy jöttél! Úgy örültem anno a Te zebrádnak! Alig hittem a szememnek és rögtön felhívtam a férjemet,hogy képzeld, megint sikerült vkinek , aki már rég várt rá. ugye épp egy év próblkozás után sikerült? Te egyik napról a másikra hagytad abba a Bromót? Gyönyörű a Kislányod!!!! :lol: MIlyen volt az első hónapotok? Arra nem emlékszel, meddig fájdogált a hasad . Bár ma még nem volt csak egy-két enyhe fájdogálás. Amúgy olyan boldog vagyok :lol: , a föld fölött járok egy lépéssel, de azért aggódom is,hogy mindent rendben találjon a doki. Délutános vagyok, rögtön írok, ha beértem a patikába. A mhelyen csak UH után, ill. majd hétfőn akarom mondani, olyan nehéz kibírni. :lol:

Ági, tök jó, hogy ilyen jól viseled a túlhordást, ami lehet,hogy nem is az. A sógornőm 10 nappal "túlhordta, ", de nem is volt kiszáradva a baba bőre, tehát valszeg menstr. után jött össze nekik. Ági szerinted ha a 15. helyett a 19. napon volt peteérés, akkor melyik alapján számoljam a heteket. Ma vagyok a 38. napon, de a 4 nap késés miatt sztem csak 4+6 napos a baba ???
Oolyan aranyos vagy,hogy írtad a kétszarvú fajtáit. Anyunak a 3. variens volt. Akkor valószínű nekem is? És ez mit jelent? Írsz nekem róla vmit, nemigen találok róla adatot a neten.
nolina 25
 
 


Nolina!!!

Gyógyszertárba dolgozól????

Majdnem ilyen a kocsi,csak más színben: Kép

Írok majd mélt!!!

Csajok,szét megy a fejem,Regina pedig azt hiszi sztepp órán vagyunk!!!Szét rugdalja az oldalam.

Ági!!!

Nem jött még tejcsi a cicidből????Itt már beborúlt,bár még nagyon meleg van,ki se mozdultam,feküdtem,picit aludtam.Szerintem megindul az a szülés!!!!Drukkolok nagyon!!!
csanita
 
 


Befejeztem a kép küldést,nem fársztalak vele benneteket!!!
csanita
 
 


Anita :) Várom a mailt. Igen gyógyszerész vagyok és már 2 éve dolgozom :lol: Kérdés,hogy meddig. Ez majd a dokitól függ. Ahogy én értettem nem soká dolgozhatok. És nyugodtan küldj képeket!! Mennyire magas a babakocsi?Én elég magas vagyok, így nekem majd előnyös lenne lehet, a nagykerekű. Ha jól látom, a hátsó a bolygósított. Így könnyebb kanyarodni? És miért állítható a kar? Hogy ha nagyobb, akkor háttal rakod magadnak? Táska nincs hozzá? Nekem az tetszene, ha a hordozót rá lehetne kattintani a kocsira, így ha még pici is, de magasabban lenne és kilátna kicsit. Vagy ez hülyeség? Úgy szeretném, ha az én kis Pöttömkém steppelne már :lol:

Ági, a dokim azt mondta igen sokat leszek kórházba a kétszarvú méh miatt. Gondolom feküdni kell. Szerinted már az elején is? Tény, hogy most hogy délutános vagyok sokkal többet húz a hasam, mint a délelőtti munka alatt. De ez gondolom normális.
nolina 25
 
 


Jé már szerda hajnal van. Akkor már csak kettőt kell aludni az UH-ig :lol:
nolina 25
 
 


Bocs ! :oops: De az előbbi hozzászólásomnál szerda 4.00 volt. ez a babanet....
nolina 25
 
 


Nolina :D

Én is magas vagyok és ezek pont előnyösek.Igen nagyon könnyű vele kanyarodni és nagyon jó a rugózása is.És van hozzá táska.Át tudod fordítani a tolókat,tudod úgy is tolni,hogy látod a babát,de úgy is,hogy háttal van neked.Pl ha szemébe süt anap.Nem tudom,hogy erre rátudod-e rakni a hordozót,de ez szerintem nem fontos,mert ha csak sétálni megyünk akkor nem viszem a hordozót,az nem lehet valami kényelmes hosszú távon.Elég lesz benne az autóba utazni.Legalábbis szerintem.
És elfogadható áron van!!!! :lol: :lol: :lol:

Pihennjél sokat,amennyit tudsz,most nagyon fontos!!!!baba a legfontosabb!!!
csanita
 
 


Nolina!!! :lol: :lol:

Írtam mélt!!!! :roll:
csanita
 
 


Sziasztok!!
Megint csak bekuk!!

Zafír!
Jaj de aranyos.Nagyon sok boldogságot nektek. :D

Ági!!
Most már csak órák kérdése,és meglesz a babád :D !
Általába jok a megérzéseim :) !!

Nolina!!

Csak nyugi ,ne idegeskedj ,ott van az a baba :) !!!

Puszi !!
Sziasztok!!


Kép
Vendég
 


Anita!!

Gyönyörüek a ruhák,a b.kocsi is nagyon tetszik :D annyira irigyellek!!
Puszi!!
Vendég
 



Anita!
Engem egyáltalán nem fárazstasz a képekkel! Sőt!!! Babakocsi miylen márkájú? Egyébként bevásárláskor jó, ha rápattintható ahordozó a kocsira, vagy ha elaludt benne, és sétálni akartok, akkor sem kell megbolygatnod a babát, csak ráppatintod és kész. Ez tapasztalat. Én anno nagyon megbántam, hogy nem vettük meg a kocsihoz tartozó hordozót!

Csajok!
Én úgy izgulok! Holnapra terveztem a teszt megvételét, de nem merem... Hát még használni... Úgy félek az egy csíktól! Pedig eddig semmi jele még annak, hogy megjönne. Mondjuk a babának sem.
moni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?