Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Lányok HELP :!:
Van egy seb a bal mellemen, kegyetlenül fáj így a szoptatás és nem bír begyógyulni :cry: Nem tud valaki valami csodaszert rá? Már elég sokmindent kipróbáltam, de hátha...

Koda,
köszi :) Jobban vagy?
Hát igen, anyukám szeret beszélni :D

Zsu,
üdv itt :) Jó babaprojektet :wink:

Cat,
hú, jól összejött nektek. De remélem nem folytatódott a sorozat.

Ági,
én ugyanígy jártam mint te :) ráadásul írni is próbáltam, csak nem küldte el. Még szerencse, hogy párom munkahelyén felmentem a netre.

Fény,
nekem nem kell kattintgatni.
Hol vettél fürdőrucit? Anyós nézett nekem a Centrumban Triumphot, de elég drága. :cry:
Asztalos vonalon mi újság?

Angelika,
köszi :) Ne is mond a 30 fokot, meg fogunk sülni a kocsiban.
http://lilypie.com

Puszi mindenkinek,

panka
 
 


Helló :)

Angelika
Komolyan 30 fokot jeleztek holnapra?? :o Nemsemmi!

Napra pontos évszámitós sáv :D :D : http://lilypie.com/

Akkor holnap...


(kék)Fény :D :)

TI jöttök?

delice
 
 


Helló Panka

Látom beelőztél a linkkel :D úgykell nekem, nelekotyogtam :D :D
Megyek leteszem magam...

delice
 
 

 
 

Betti!
Kingával már hónapok óta nem találkoztam, valahogy nem jön össze. :( De ha végre mégis, majd kikérem a véleményét.

Koda!
Pénteken is melóztam, meg ma is melózok (csak ideben jutok a géphez :lol: ). Ha Marci meggyógyult, átjöhetnétek valamelyik délután (csütörtök kivételével, mert akkor éjszakás leszek).
Mentek pénteken az oviba a nyíltnapra? Én akartam vinni Ádit, de úgy, hogy előtte éjszakázom, már nem válalom be.

Cat!
Szörnyű a pech szériád. Remélem, hogy már túl vagy rajta.

Panka!
Jobbulást nektek!

Emese
mse173
 
 


Panka :)

A házban van egy hölgy, ő készíti,véletlenül derült ki. Nagyon jó szabásúak, színben nekem kicsit vadak, de találltam egy feketét piros betéttel a vállpántján meg a mellrészén. És beleférek az L-esbe. :lol:
Csak 3000 forintba kerül, de nem tudom, ad -e el így vagy csak velem tett kivételt, mint szomszéddal.

Ági :)
Hova megyünk? Nem értem...:)

Olyan jó, hogy jó idő van!!!

Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Bea!
Nem tudtunk menni MM-re, szerelőhöz vittem a kocsit. Meg még mindig nagyon köhögök.

Panka!
Ügyes vagy :) ! Szegény Molli, remélem, már semmi baja! Seb :( ! Gomba? Vagy van valami ötleted? Miket próbáltál?

Zsu!
Üdvözöllek, gyere gyakran :) !

Emese!
Éjszaka is dolgozol? Nem is tudtam, hát nem lehet egyszerű!

Fény!
Megkaptam az emiledet, válaszoltam is rá még szombaton. Most utánanéztem, ott van az elküldöttek között! Ezek szerint nem ért oda:?:

Davallia!
Attól függ, milyen alkat, hol találnak rajta vénát. Ilyen korban a buksiján már nem nagyon, így aztán valamelyik végtagon szokták.

Most mennem kell!

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Betti!

Nem olyan rossz az éjszaka, nem nagyon szakadunk meg a melóban, és egy hónapban csak 3-4 éjszaka vagyok,
és utána mindig van egy szabadnapom (igaz, azt végig kómázgatom).

Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
Köszi, hogy ilyen kedvesen fogadtok! :D

Képzeljétek tegnap megkértek a sógromék minket, hogy legyünk a keresztszülei :lol: :lol: :lol: :lol: a babájuknak.Nagyon örültem ennek a felkérésnek. Igaz teljesen váratlanul ért minket. Már alig várom, hogy megszülessen. (még 2 hónap) addig is amíg nekünk nem lesz saját legalább lesz kit babusgatni.

Azért egy dolgot nem irigylek tőletek. A beteg gyerkőcöket. Nem lehet valami könnyű időszak amikor beteg az ember gyereke. :(
Persze tudom, hogy ez hozzá tartozik a gyerekneveléshez, és, hogy nem fenékig tejföl az élet.
Na, most remélem nem gondoltok rólam semmi rosszat. Ettől én még ugyanúgy vágyom egy saját gyerekre.

Mostanába meg egyébként is elég negatív vagyok. Elég sokat dolgozom, amitől fáradt és nyűgös vagyok. Ma már ott tartottunk a kolléáganőmmel, hogy valami hülyeség miatt veszekedtünk. Persze aztán jót nevettünk a saját hülyeségünkön.

Na megyek még olvasgatok egy kicsit, hogy jobban megismerjelek titeket.Remélem hamarosan követni tudom az eseményeket.

Puszi nektek, és jobbulást a kis betegeknek. (a nagyoknak Is!)

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Szia Zsuzsa!
ÜDvözöllek én is a csapatban. Itt nagyon aranyosak a lányok, bármilyen kérdésem van szinte azonnal kapok választ.
Panka!
Nem kérdezed meg hogy kinek melyik júniusi nap jó a talira?
MEgint úgy kellene hogy feldobod a napokat és mindenki melléirja hogy neki melyik a jó.
Nzsuzsa!
Te már a finishben vagy a taliról igy lemaradsz.
De azért még egyszer összefuthatnánk mielőtt megszületik a baba. Ha mégsem jönne össze a kórházba mindenképpen bemegyek.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Betti!
Nem kaptam emilt, Pankáé sem jött át korábban...nem tudom, miért vacakol, küldd már át megint lécci!


Asztalos ügyben járt nálunk egy, de amint belépett, rögtön láttam, hogy nem ő a mi emberünk. Ma este viszont eljött az a fickó, akit a párom szúrt ki itt a házban, amint az új lakóknak (akitől a fürdőruhát vettem) hozta a konyhabútort berakni, és nem hiszitek el mi imponált neki...hogy profi célszerszámokat hozott a srác. Na őt ma sikerült elérnünk, el is jött, és úgy látom, ő lesz a nekünk való asztalos. Remélem, az árajánlata is hasonlóan kedvező lesz.

Köszönöm szépen a neveket, telefonszámokat, amiket kaptam, elteszem őket, de remélem, végre ez a srác megcsinálja a konyhámat...

Ma délután Tapolcán voltam Gigivel, íme:

Kép Kép
fény
 
 


Sziasztok!

Fény!
Kép

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Ági!

Neked is küldtem kettőt :) (a másodikat pár perce). Megkaptad?

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Most hogy keresztmama leszek, meg tudjátok mondani, hogy mit szokás ilyenkor venni?
Nálunk falun úgy tudom a babakocsit szokták venni.
Ez még mindig így van?


Pusz

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Szia Zsu!
Először is: üdv közöttünk!
Szerintem ne hagyatkozz holmi szokásokra, hanem kérdezd meg a szülőket, hogy mire (mikre) lenne szükségük esetleg, és ha adnak egy kis listát, kiválaszthatod az árban neked is megfelelőt. Szerintem nincs értelme esetleg két babakocsit venni, pláne, hogy legtöbben ezt előre be is szerzik.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Szia Emese!

Természetesen nem úgy gondoltam, hogy megveszem.
Azt gondoltam meg kérdezem őket, vegyék meg ők, olyat amilyet szeretnének. Hiszen én sem örülnék neki, ha olyat kapnék ami nem tetszik nekem.

Csak a vidéki szokások az őrületbe kergetnek. :? Tudod ott az emberek kicsit másképp gondolkodnak. Ez szokás, meg így illik..
Hallom mindig. Igaz általában nem izgat, de most valahogy mégis. Azt nem tudom miért.

Na meg persze szeretném a keresztfiamnak a tőlem telhető legtöbbet megadni. :wink:
Persze ez nem csak az anyagiakat jelenti.
Hiszen mindenki annyit ad amennyit tud.

Na azért még rágódom ezen egy keveset, aztán megbeszélem a sógornőmmel a dolgot.

Köszi az infót!

Pussz

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Fény !
NAgyon édes Gigi a kis farmerucijában a virágos réten.
Panka!
Tudnál nekem abban segiteni, hogy hogy lehetne frissiteni a baba pontos korát?
Kitettem az asztalra de minden nap újból meg kell csináljam a friss letöltést.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!

ZSU :)

Kép


No ez az új rendszer - alapjában véve nincs ellenemre, de ..........
egy pár dolog :
- mig a képfeltevést kiagyaltam :oops: :D
- ezek a MINI képek, alig látszik valami, a múltkori profilos dolog nekem jobban bejött!
- az üzenetek rendszerezése is jobb volt, mert igy oldalak vannak, eddig mindig láttunk bizonyos mennyiségű üzenetet :?

Betti
Nagyon szépséges a konyhaszekrényetek :)
Irtam én is, kettőt :D

Fény
Úgy gondoltam, hogy Mazsolára jöttök-e? :)


Ma végre visszakaptam a gépem. És hál Istennek a D meghajtón szerepló minden kép stb. megúszta. Meg is könnyebbültem :)
Azért még van vele jó sok meló!

Hamar fel is tettem új képeket Rebekáról :) Jó sokat:) Tessék nézelődni :D
innen : http://kep.tar.hu/csernatony/50264557/22246698
és innen : http://kep.tar.hu/csernatony/50288889/22248476#2

delice
 
 


Sziasztok!

Betti!
Lenne rám pár perced? Magánjellegű dologról lenne szó. A dokidról szeretnék kérdezni. Írhatok majd?

Ági!
Úgy láto jól vagytok:) A lányod kész hölgy. Sokat nőtt, nagyon aranyos:)

Fény!
Tényleg tündéri ebben a ruciba a kiscsaj:)

Zsu!
Meg van már az ajándék? Sikerült valamit kitalálni?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok!


Az ajándék ügyében semmi előrelépés.
Ami még eszembe jutott, az az, hogy semmi kényelmes kanapéjuk, vagy foteluk nincs. Mivel búrorértékesítéssel foglalkozom arra is gondoltam, hogy intézhetnék valami fotel félét.

Lányok, nektek már volt részetek ilyenben. Szerintetek egy ilyen svéd tv nézős fotel kényelmes lehet szoptatni?
Igaz ezt meg nem a baba kapná.


Ági!

Tényleg nagyon édes a kislányod!
Szerintem ilyenkor a leghelyesebbek.


Puszi mindenkinek

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Ági!
Válaszoltam. Most meg majd gondolkozom meg nézelődöm kicsit :) !

Koda!
Jöhet :) !

Zsu!
Én nem tudom, milyen az a svéd TV nézős fotel?

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziadztok!


Igazából nem tudom elmagyarázni milyen ez a fotel.
Viszont a Kika oldalán találtam egyet, relax fotelnak hívják.
A "fotelek funkcióval" termékek között találtam.

Nekem az is segítség lenne, hogy mi az ami kényelmes, mert ebben a dologban mindenki tanácstalan a családban.

KÖSZI előre is :!: :!: :!: :!:


Pussz

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Lóri tegnap délután belázasodott. :( A délutáni alvásból már úgy ébredt, hogy 39 fokos volt a láza. Kapott Panadolt, este meg Germicidet, éjszaka fürdettük, újabb gyógyszer. Ez azóta is így megy. Felmegy a láza, kap gyógyszert, vagy borogatni próbálom, lemegy valamennyire, aztán megint fel... Volt itt az orvos is, nem talált nála semmit. Nem fáj semmije, a torka sem piros. Azt mondta, valószínűleg a foga miatt van. De eddig egyiknél sem volt lázas. Jaj, én úgy félek, hogy valami baja van. Normális, hogy ennyi ideig lázas és nem tudom neki elmúlasztani? :( :( :( Lányok, ti mit csináltok, mikor lázas a gyerkőc? Én még olyan járatlan vagyok ebben, mert Lóri még sosem volt ilyen lázas.

Koda, a tető jól halad, úgy néz ki ma befejezik. Csak a polikarbonátot kell majd feltenni, de az csak a hét végefelé érkezik meg. Nagyon szépen dolgozik az ácsunk.

Zsu, üdv közöttünk! Jó ötlet a fotel, nekünk is van, de nem az a fajta, amit a Metroban is lehet kapni. Abból nem tudtam volna felállni egy gyerekkel a karomban. :lol: Próbáld ki, hogy abból a fotelból, amit kinéztél fel tudsz-e állni, ha mindkét karod foglalt, kb. 5-6 kilóval! :lol:

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Nekem van egy meghívóm az iwiw-re, csak elfelejtettem. :) Szívesen odaadom, ha kéri valaki.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok.

Dodus.

Ha lehet én kérném a meghivót.
ancsi26
 
 


Dodus:)

Köszi a receptet, a banánosat csinálom meg Hannának vasárnapra:)Szerinted mi van, ha már szombat este megsütöm?

Fény
fény
 
 


Nekem is kell meghívó! :lol: Hátha jut mindenkinek :D

Dodus!
Nagyon sajnálom Lórit. Nekem a nurofen szokott hatni. Ha nem, akkor egy kúp, de nem amit te használsz. Az algopirn kúp, gyerekeknek.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Fény, szerintem semmi baja sem lesz a tortának. Halványan úgy rémlik, hogy én is előző nap készítettem el és éjszaka a spajzban pihent.

Koda, köszi! Jó, hogy írtad a Nurofent, mert hallottam, hogy nem jó egyféle gyógyszert adni a gyerkőcnek, mert akkor hozzászokik. Felváltva jó. Csak ennek nem jutott eszembe a neve. Kaptunk egy teljesen megjegyezhetetlen nevű kúpot, azt kapott délután. Most "csak" hőemelkedése van. Az esti fürdőt is kicsit hűtjük majd. Remélem mielőbb elmúlik és ez az a bizonyos háromnapos láz.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!

nem véletlenül a "noraminophenazoni" nevű kúpot kaptátok?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, maj mögnézem! :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!

Egy 28 cm átmérőjű formába elég ez a tészta? Mert elég kevének érzem így a recept alapján a mennyiséget. Esküszöm, úgy izgulok, mintha az én szülinapom közeledne :D :roll:

Ma úgy fájt a fejem, hogy majd belepusztultam...nem bírom ezt a hőmérséklet ingadozást, tegnap 30 fok, ma meg 15...holnapra megint jó időt mond. Na megyek tanulni:(

Fény
fény
 
 


Fény:)
Jobban vagy? Fejed?
Tényleg jó az idő. Mentek sétálni? vagy tanulnod kell?

Dodus:)
Hogy van Lóri? Ugye ment le a láza?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Dodus!

Remélem már jobban van Lóri!


Lányok!

Most nagyon rossz passzban vagyok. Szegény nagymamám kórházban van.Elég ramaty állapotban, még felülni sem bír egyedül az ágyban, úgy le van gyengülve.Az epéjével van baj.
Most csak infúziót kap, de meg kellene műteni, ha erősödne egy kicsit.
Én attól félek, hogy a műtét után még rosszabb lesz.
Azért már 77 éves, és nem kis dolog számára egy ilyen beavatkozás.
Most minden estémet nála töltöm.
Remélem hamarosan jobban lesz, és mi is megnyugodhatunk.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Lórinak éjszaka már nem volt láza, csak hőemelkedése. És most is csak 37,3-t mértem nála. Úgy örülök! Remélem már nem megy vissza a láza.

Fény, elég vékony volt a mi tortánk is. Kb. az én formám is akkora volt, mint a tiéd. Megmérni sajnos nem tudom, mert anyukámtól kértem kölcsön. :D Én is így izgultam. Hajrá, jó lesz az!

Koda, a kúp neve: Suppositorium Antipyreticum pro parvulo. :P Ugye, hogy megjegyezhetetlen?

Zsu, nagyon sajnálom a nagyidat. Jobbulást neki!

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!
Zsu :) üdv :) jobbulást nagyidnak.
Dodus jó hogy már lement a láza Lórinak.Ez érdekes amit a doki mondott nektek,nekem meg azt mondta hogy a fogtól láz abszolult nem lehet.Esetleg hőemelkedés.
Betty:)
Mi sem voltunk MM-en mert én még beteg voltam :(
Lányok mit csináljak Biussal.... Megint csúnyán köhög :( Ma visszaviszem a dokihoz,hogy nézze meg,meg elkzdtem neki ma adni a béres cseppet.Érdekes semmi más baja nincs,nem folyik orra,nem tüsszög...annyi hogy nagyon izzad :( amikor alszik(nincs túlöltöztetve) vmi gondolom dolgozik benne :(
A másik dolog pedig hogy fogyott fél kg,pedig eszik :(
Kiváncsi vagyok mi lesz a dokinál
pusz bea

bea
beatron
 
 


Dodus!
Ja nekünk is már az algopirines kúppot irta fel a dokinő :)

bea
beatron
 
 


Helló!

Panka, neked még nem is gratuláltam a fogyáshoz! Ez a Házipatikás bejön neked, emlékszem Beni után is csináltad és akkor is sikeres volt. :D

Bea, jobbulást nektek! Én már nem tudok eligazodni az orvosokon. Mástól én is azt hallottam, hogy csak hőemelkedés lehet. Láz akkor, ha a fogzás miatt legyengült a szervezet és bekapott valami vírust, bacit. No mindegy! Lényeg, hogy már csak kicsi hőemelkedése van. :lol:

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Zsu
Udv, es gyogyulast a nagyidnak.
Sajnos az en nagymamam is beteges, cukorbetegseg. Parkinson-kor (hala Istennek nem romlik), magas vernyomas stb...

Bea
Mit mondott a doki?
Nincs vmi homeos szirup? Mi Ospamox-ot kaptunk piros torokra, antibiotikum, de bejott.
Gyogyuljatok meg!
Sokat vagy te is beteg, sztem egy vervetel nem artana. Nekem ma jott meg a leletem, hala Istennek minden rendben.
Biztos le vagy gyengulve, ilyenkor nincs meg igazi vitaminos gyumolcs stb. Vitamint szedsz?
Mar hianyzik a dumcsizas MM-en!!!

Koda
Jo, hogy megint itt vagy!

Ancsi
Te merre jartal? Reg irtal...

Angelika
angelika27
 
 


Zsu!
A fotel nagyon jó ötlet, bár tényéeg nem a babának szól. Annak idején én is vettem egyet, és képes voltam a gyerekkel órákig ücsörögni benne, szoptatni, de az is igaz, hogy felállni alig bírtam belőle a picivel a karomon. Ami jó a szoptatásnál, ha van karfája (viszonylag magas) és nem túl méylen kell bele ülni.

Dodus!
Jobbulást Lórinak!!! Mi is ezt a kúpot használjuk! Nekünk bevált.

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
Angelika!
Hát bizti le vagyunk gyengülve mind a ketten :( Bius most szedi a béres cseppet,én meg szedem a c vitamint :) az a baj hogy magammal nem igazán foglalkozom soha :?
Na a doki azt mondta hogy nem hall semmi kórosat,a lényeg hogy azért nem tud meggyógyulni a köhögésből,mert ilyen hüle idő van,hogy nyálkás-nedves egyik nap,ami ugye kedvez a köhögésnek :? másnap meg 30fok meleg.Irt fel kakukkfű köptetőt,meg egy másik homeos bogyeszt(azt is köhögésre) Tegnap felhivtam 2 gyógyszertárat+1be voltam és pont most nincs nekik :( ugyhogy ma elindulunk és keresünk hátha találunk.
Angelika msn?
pusza bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!


Bea!

Ha jól tudom a Jókai lakótelepen van egy gyógyszertár, ahol homeós a gyógyszerész is. Ott állítólag elég bő a "válszték".
Nézd meg, hátha bejön.


Pussz

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok.

Itt vagyunk,nem vesztünk el! :) Csak mikor jó idő van szinte mindig kint vagyunk,ha meg bent vagyunk akkor mindig találok valami elfoglaltságot.
Melike jól van.Van már 4fogacskája és elkezdett előre kúszni.Olyan édes,meg kell zabálni.Az éjszakák még kicsit húzósak,2-3-4-szer kel és csak cicin alszik vissza.Nem tudom meddig fog még ez tartani,de már jó lenne egy nagyot aludni. :roll:

Minden beteg babának és mamának gyors gyógyulást kivánok!!

Dodus.
Akkor már nincs meg a meghivod??

ancsi26
 
 


Sziasztok:)
Zsu köszi,őket hivtam fel legelőször:) de sajnos elfogyott náluk is :(

Ha esetleg vkinek van elfekvőben DULCAMARA 9CH szóljon már mert átvenném :):):) megont voltam vagy 2 gyógyszertárban,de semmi :(

pusz

bea
beatron
 
 


Sziasztok:)
Zsu köszi,őket hivtam fel legelőször:) de sajnos elfogyott náluk is :(

Ha esetleg vkinek van elfekvőben DULCAMARA 9CH szóljon már mert átvenném :):):) megont voltam vagy 2 gyógyszertárban,de semmi :(

pusz

bea
beatron
 
 


Sziasztok!
Igaz nem kismamás dolog de szeretném ha segítenétek hátha van valakinek olyan barátnője aki,1996-ban végzett a Korányi Sándor Egészségügyi Szakk. Iskolában "D"-osztályos volt.
10 éves osztálytalit szeretnénk szervezni.
Válaszokat erre az email címre kérek: henamano@freemail.hu
Segítségeteket előre is köszönöm .
Ivett
zlotika
 
 


Sziasztok Lányok:)

Mit csináltok ebben a csúnya időben? Tegnap hiába sütött ki délutánra, olyan sár volt....Marci persze mit akart csinálni: homokozni meg biciklizni........Maradtunk a játszóháznál:)

Ancsi :)
Marci már három éves, de nem tudok még jót aludni most sem......Ő csak inni kér mindíg, de ugyan úgy fel kell kelni hozzá.
Az ismerősömnek pedig 4 hónapos a kisfia, ők bezzeg végigaludják az éjszakát.
Úgy látszik Meli is ilyen ébredős baba lesz.

Bea :)
Sikerült beszerezni a homeos bogyót? Hogy vagytok?

Angelika :)
Szia! Igen, próbálok gyakrabban jönni:)

Betti :)
Képzeld, eljutottam a doki magánrendelőjéhez. Fel is mentem az emeleten, de nem tudtam, hogy bemenjek -e vagy sem. Csengetni kellett volna meg ilyenek. Marci is velem volt, így nem mertem. Nem tudom mi a rendszer. Telefonálnom kell? De mikor? Csak hétfőn és csütörtökön? Vagy más napokon is? De akkor más van ott. Meg láttam, hogy van más nőgyógyász meg fogorvos is ugyan azon az ajtón belül....Áááá... kicsit bonyolult ez nekem. :roll:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok! :)
Mi is itt vagyunk, csak mióta ez az új rendszer van, olyan nehezen engedett belépni, hogy hagytam az egészet.
De most sitty-sutty sikerült.

Koda! :)

Nálunk is ezt csinálta Marci, hogy minden éjszaka inni kért, vagy egy fél éve hagyta abba körülbelül. Sőt éjszakánként többször is oda kellett adni neki az innivalót. Mostmár szuper, mert tudok aludni. Gondolom milyen érzés lehet.
Dolgozol már? Mert olvasgattam, hogy Marci bölcsis.

Remélem azért jobbra fordul az idő. :roll: Pedig 7 ágról kellene sütnie a Napnak, mert Gyereknap van!

Úgyhogy mindenkienek [/img]nagyon boldog GYereknapot kívánok mára!

[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1148796020.92.gif
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Nincs valami szép idő a Gyermeknaphoz.:? Nincs valami tippetek, hogy ilyen sz... időben hova lehet vinni a törpöt bulizni?

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Na úgylátom van még mit tanulnom az új rendszerrel kapcsolatban! :oops:

Szóval Boldog Gyermeknapot!

Kép
Vendég
 


Sziasztok.

Minden gyönyörűséges babának nagyon boldog gyermeknapot kivánok!!

ancsi26
 
 


Ezt nem hiszem el.
Miért a szöveg jön elő és miért nem a vonalzó :?: :?: :?:
HELP :!: :!:

ancsi26
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?