Új privát üzeneted érkezett!

Jadey,
úgy látom nem nagyon tudom bemásolni azt a sort ide, mert rögtön csíkot csinál belőle. Lényeg, hogy a középső blokk az.

Iza,
szépek az ajándékok :D Majd megkérem a férjemet, tartsunk még egy lagzit, és akkor meghívunk téged is, mert én is vágyom ilyen jó kis meglepetésekre :lol: :lol: :lol:

Tali: nem beszéltünk még arról, hogy szombat vagy vasárnap. Ki mire szavaz?

Nekem őszintén szólva a szombat jobb lenne... akkor el tud vinni a férjem, vasárnaponta viszont soxor be kell mennie dolgozni. És akkor június első hétvégéje OK?

Kép
Ákata
 
 


Lányok,
jól látom (távolmaradásotokból), hogy megint vacaxik a rendszer :!: :?: :evil: :evil: :evil: Akkor viszlát holnap :)

Kép
Ákata
 
 


:D
piciza
 
 

 
 

:twisted: nem mukodik a babanet.Merges vagyok!!!!
piciza
 
 


De mégis.Tiszta zizi mióta átalakították.
Mi van veletek?Nem nagyon jelentkeztek.
Itt gyönyörű napsütés.Gesztenye családra jó idő van. :D
Szép hétvégét mindenkinek!
Iza
piciza
 
 


Szia, Iza,
télleg nagyon akadozik a fórum az átalakítás óta...
Jó nektek a napsütéssel, itt ború. El kellett halasztanunk egy héttel a ház színezését, mert ha szétveri az eső, kezdhetjük újra. Most küldtem el a mestereket. Guta megüt... Ja, és a legjobb, hogy az időjósok hétvégére napsütést ígérnek, aztán pénteken módosítják a prognózist zápor-zuhé-természeti csapásokra. Így építkezzen az ember :evil:

Mondd, neked van angol muskátlid? Nemrég láttam ezt a fajtát, és gyönyörű. Viszont a kertész azt mondja, hogy Magyarországon egy hónap alatt tönkremegy... Arra gondoltam, egy tővel talán érdemes próbálkozni, főleg, ha ilyen "angol nyarunk" lesz... :cry:

Napos hétvégét! :lol:

Kép
Ákata
 
 


Száp Jó Reggelt,

Ákata: Köszi a segítséget! Remélem ezúttal sikerült...
Jade tegnap jött haza erdei táborból, úgyhogy megyek is élménybeszámolót hallgatni. Aztán ebéd után megyünk moziba megnézni az új Disney-filmet.

Szerintem a többieknek is hozzá kell szokni ehhez az új rendszerhez. A másik mintha egy kicsit egyszerűbb lett volna.

Kelllemes hétvégét Nektek, később még megpróbálok visszanézni.

Puszi

KépKép
Kép
jadey
 
 


Szép Jó Reggelt,

Ákata: Köszi a segítséget! Remélem ezúttal sikerült...
Jade tegnap jött haza erdei táborból, úgyhogy megyek is élménybeszámolót hallgatni. Aztán ebéd után megyünk moziba megnézni az új Disney-filmet.

Szerintem a többieknek is hozzá kell szokni ehhez az új rendszerhez. A másik mintha egy kicsit egyszerűbb lett volna.

Kellemes hétvégét Nektek, később még megpróbálok visszanézni.

Puszi :lol:

KépKép
Kép
jadey
 
 


Sziasztok!
Napok ota a kedvencekbol probalom megnyitni a topicot...hat most meg sikerult.

csengo 27+2
Vendég
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.20 08:11-kor.
Vendég
 


Kedves Lányok,
Gesztenye elutazott, és mindenkit puszil.
Én is. :)
Rolex
rolex
 
 


:x
macifülke
 
 


Szia Mindenki!

Először is 1 próba; mert elég zavaros ide bejutni!!
macifülke
 
 


Sziasztok,

Két napja nem jutottam géphez, azt gondoltam, most majd nem győzök visszaolvasni.. De tévedtem :(

Remélem, mindenki élvezi a hétvégét és azért van távol.

Ákata,

Eső :x Mi pénteken befejeztük a tetőtér lomtalanítását (10m3 -as konténer, csak lommal lett tele..)Ma pedig a téglát szedtök fel a födémről és a méteres vastagságú homoktól próbálunk megszabadulni. Hétfőn már bontják a tetőt, úgyhogy remélem, nem fog esni..
Annyira beszongtam ettől a fészekrakási láztól, hogy mindenáron melózni akarok én is :D A férjem, aki most olyan fekete a kosztól, mint az ördög, meg folyton elzavar :) De nem bírom ki, hogy ne csináljak semmit, amikor épp a fiam kisszobáját és tetőtéri játszóhelyét alakítjuk ki :lol:


Azt viszont már most látom, hogy szigorkatozni, vizsgázni, prezentációkat készíteni majdhogynem mission impossible lesz.
Pedig életemben először, most lenne időm tanulni :)

Fórumtali: nekem június első hétvégéjéből csak a szombat jó (bár nagyon-naygon tanulnom kéne :roll: )
Vasárnap a kollégákkal tartunk búcsúbulit.

Na, puszi mindenkinek, még este benézek, hátha "öszefutok" valakivel :lol:
sz_kata
 
 


Sziasztok!

Na, most be tudtam kukkantani... :lol: :lol: :lol:

Azért ez a rendszer még nem tökéletes.... :cry:

Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Csak kipróbálom, működik-e az "aláírásom" :lol:

Yess
sz_kata
 
 


Sziasztok, Lányok!

Látom, inkább szárnypróbálgatás volt ez a nap az új rendszerrel :wink: Gyertek azért! :lol:

Jadey,
örülök, hogy sikerült :lol:

Simigabi,
miután itt is hétágra kisütött a nap, a mester felhívott, hogy akkor mégis színezzünk... Így aztán mégis a terv szerint alakul a holnap :lol:

Sz_Kata,
én is turbóznék (főleg a kertben), de erővel visszatartom magam. Férjem mostanság itthon is dolgozik esténként, így mentesül a ház körüli munkálatoktól. De általában ha ő dolgozik vmi házépítőst, nekem is bizseregni szokott a tenyerem :D
Tetőtér: mindenképp nejlonozzatok le azért... De jövő hét elejére már nem mondanak esőt. Mindenesetre óriás drukkok mennek :lol:

Macifülke,
mizújs? Írjál magatokról...

Melinda,
hogy van Marci? Pettyei tűnőben?

Lányok, június első szombatja?! (Topiktali)

Ma egyébként jó kis napunk volt, obligát házimelók mellett egy szép délutánt töltöttem a könyvelőnél, meg ide-oda rohangáltunk... Most értünk haza, lóg a nyelvem. Le is dőlök. Azért még vagyok ám, csak fekve netezek :lol:

Kép
Ákata
 
 


Kata!
Jó pihizést!Házszínezés :D Milyen színnű lesz?

Rolex!Nem tudod véletlen Gesztenye mél címét?Meg,hogy Londonban lesz-e internet közelben?Remélem jól érzik magukat.
Na a nap amilyen szép napsütéssel indult,olyan trutyi lett délutánra,hogy csak na.Kapnak az esőből rendesen szegénykék.

Én is shopping körúton voltam délután.Vettem szép selymet+csipkét.Holnap varrok kis pántos felsőt a kis nadrág kosztümömhöz amiben az esküvőre megyek.Ui nem találtam megfelelőt.Aminek a színe volt jó az anyaga nem és fordítva.Gondolom ismerős a helyzet.Teljesen kikészültem a vadászat során.Gyűlölöm a bevásárló utcákat hétvégén.Vááááá
Megyek is füröcskélni meg pihizni.

Jó éjszakát mindenkinek.
Ja nekem a szombat 3-a ok.

Iza
piciza
 
 


Sziasztok,

Épp együtt nézzük Jadey-vel s Megasztárt és közben nagyokat dumcsizunk (és pizzázunk)!!!
Most csak rövid időre ugrottam be, majd még jelentkezem.
Remélem mindenki jól van, Jadey is puszil mindenkit!

Rönci

KépKép
rönci
 
 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.20 08:11-kor.
Vendég
 


A júni 3. nekem is tökéletes!

Iza,
tök jó, hogy tudsz varrni, én legfeljebb kézzel ügyetlenkedek...
Ház színe: vajsárga. Talán. Színminta alapján választottuk a festéket, úgyhogy lehet, egy kicsit eltér majd attól, amit elképzeltünk. Holnap ilyenkor már többet fogok tudni :D Eső: itt elállt :lol: Vagy ne kiabáljam el?! :twisted:

Simigabi,
köszönöm :lol:

Rönci, Jadey,
remélem, finom volt a pizza :D

Asszem, megyek aludni, mesterek hajnalban jönnek...

Puszi mindenkinek!

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!

Régen jártam már erre, de azért olvasgatok :) Most éppen visszafelé, mert egy kicsit elmaradtam. Mi jól vagyunk, kicsi fiúcska szépen mocorog, a pocakom pedig óriási.

Boróka,
írtam dr. Koós-Hutás Piroskáról, de sehogy sem tudom elküldeni Neked. A profilodban nincs e-mail cím, privát üzenetet pedig nem enged küldeni :( Légy szíves adj meg e-mail címet, és küldöm az infókat!

Szép napot!

pgaboka
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát én is régen jártam már erre, de nem igazán volt rá időm. Azért néha beleolvastam a dolgokba és úgy látom azért mindenkinél minden rendben van!
Egész helyes lett a babanet :lol:

Mi is rendben vagyunk, növögetünk!
Mindenkinek szép vasárnapot, mégha kicsit borongós is!

KépKép
napraforgo13
 
 


Sziasztok, Lányok!

Napraforgó,
hogy van a hátad? Hát a cukor?

Gabóka,
örülök, hogy jól vagy :D

Képzeljétek, házunk fele már el is készült :lol: Most drukkolok ezerrel, hogy ne legyen eső (csúnya felhők jönnek délről), úgy látom, szemerkélésre számíthatunk. Kutyák már megkóstolták a festéket, igen jól mutattak vajszínű orral :lol: Remélem, a cucc nem okoz károkat bennük, mert persze bele is nyaltak :cry:

Kép
Ákata
 
 


Szép jó reggelt Minden mamának es babának!

Rolex
rolex
 
 


Jó eggelt mindenkinek!
Vagyis inkább délelőttöt.

Hát igen nagy áldás a varrni tudás.Manapság nagyon kevesen varrnak.Pedig jó dolog.Bár sokszor olcsóbb kész ruhát venni.Biztos azért nem foglalkoznak vele.Nekem is átszámítva 6500Ft-omban volt a fél méter selymecském és 50 cm csipkém.Ennyiért simán lehet pántos felsőt venni.Igaz nem ilyen finom anyagból.

Kata,kutyákon jót mulattam.Mindig szoktam mikor írsz róluk.
Mi is imádjuk a dalmatákat.Ferjemnek is az volt.Csak szegényke már a mennyekben van,de ezt már írtam.Mindig mesélem neki a storykat.Ő meg:tipikus dalmata...
Angol muskátlim nincs.Azt sem tudom milyen.
Itt a parban tavaly probálkoztak néhány "ágyással".Hááát elég szrul néztek ki.Nekem a muskátli az cserepes meg ládás.Nem?Vagy túl konzervatív vagyok.Mindegy.Na azok a muskátlik olyanok voltak mint az otthoniak.Az angol muskátli miben különbözik a magyartól?

Akkor 3-a?Mindenkinek jó?

Puszi Iza
piciza
 
 


Piciza,
Nincs a profiljában? Üzenj neki itt, hátha valahonnan meg tudja nézni.
Rolex
rolex
 
 


Ákata,
Azt hallottam, ma jó idő lesz! Szegény kutyusok, nem lett bajuk?
Rolex
rolex
 
 


Nincs,már néztem.Szerintem már nem sikerül találkozni.Pedig adtam volna neki jó tippeket,hol érdemes kismamarucikat venni.

Már sok helyen megkezdődtek a leértékelések.Tegnap is láttam jó kis felsőket (kismama)50%-os engedménnyel.Remélem magától is rájuk talál.Mindegy,írom ide hátha benéz.Dorothy Perkins Oxford Circushöz közeli boltjában emeleten maternity részleg.Topshop,szintén Oxford Circusnél ott is van maternity osztály.Benettonban szintén Oxford Circus.H&M háát ezeket végig kell csekkolni az Oxford streeten.Kb 2-ben van és van vagy 5 és nem emlékszem melyikben.A Marble Arch-hoz közeliben biztos.Ott van egy Mothercare is abban is vannak meg ott még sok-sok baby cucc.Topshopban,H&m-ben szintén.Azért írtam ezeket,mert erre biztos ellátogattok.És ezek ott vannak egy rakáson.Ja még a Next-ben is nagyon édes babaholmik vannak.Meg a Gap babyben.De az kicsit borsos.Viszont leértékelve lehet nagyon olcsón kifogni ezt-azt. Na eldugultam.

Puszi Iza
piciza
 
 


Iza, Rolex,
kutyik köszönik, jól vannak :D Azóta átestek már a havonta esedékes fürdetésen is, most villogóan fehérek (a pettyeket leszámítva) és plüssállatszerűen selymesek. Mondanom sem kell, hogy amint megszáradtak, és kimehettek volna a kertbe, elkezdett esni az eső. Még szerencse, hogy a színezés kész volt már teljesen, és meg is száradtak a falak. A két plüssdalmata a kinti rohangálás helyett most alukál :D Iza, a férjed kutyája is egy makacs kis disznó volt? :D
Angol muskátli: a szirma valahogy teltebb, a levele pedig úgy cakkos, mint mondjuk a csalán levele. Egyébként azt én se hallottam még, hogy a muskátlit csak úgy kiültessék, mint mondjuk az árvácskát. Szerintem nem adja aki a formáját úgy.

Érdi talis képek: férjem azóta is csak dolgozik itthon, de talán este végre ráér kicsit és leszedi/megvágja a képeket... Az a baj, hogy tele a gép, így nemcsak azt a párat kell lehúzni... Bocsánat a nagy csúszásért :oops:

Kép
Ákata
 
 


Tali
Én a pesti programjaimat a május végi talihoz szerveztem :oops:
Mivel ez halasztódik, így én nem leszek ott...
Vendég
 


Hali mindenkinek!

Olyan mérges vagyok épp ma mntünk volna visegrádra egy kicsit kirándulni.
Lányok a szabolcs utcában nem ismeri valaki a Zsirai doktort és ha igen vélemény?
Nekem szimpi volt elsöre.


KépKép

KépKép
Vendég
 


Jó reggelt minden kismamának és picurnak!
Én is azt hittem, hogy eszméletlen mennyiséget kell ma reggel visszaolvasnom, de látom, hogy a rendszer sokakkal kiszúrt... :? Hát sajnos még mindig nem tökéletes a babanet, de azért a szándék legalább megvan... :? Örülök, hogy azért összességében mindenki jól van! :)
A június 3-i tali nekem is tökéletes! :lol: :lol: Mikor lenne? Gondolom délután? És a Margitsziget maradt a helyszín?
Picurkák nálatok is lustik voltak a hétvégén az időjárás miatt? Nekem múlt héten csütörtökön-pénteken úgy rugdosott, hogy remegett tőle a hasam. Hétvégén viszont nagyon csöndben volt a Drágám, alig moccant meg néhányszor. De aztán tegnap este (miután megittam egy nagy pohár kakaót) felélénkült :wink: Akkorákat rúgott, hogy megint látszott, és végre a Papája is láthatta! :lol: Fantasztikus élmény!!! Pedig volt olyan rúgás, aminél majdnem felkiáltottam, olyan erős és határozott volt, persze lefelé a hólyagomba... :? Azaz, ez nem is rúgás, hanem box volt, mert fejfekvésű a Kincsem. De most már a köldököm fölötti rész is remeg, amikor kalimpál :lol:
Remélem, nektek is hasonló élményeitek vannak mostanában!
Jó lesz már talizni 3-án és kidumálni ezeket a dolgokat!
Puszi,
Mamy (26+0) :lol: :lol: :lol:

Kép
mamy
 
 


Sziasztok,
Én is érezgetek már finom mozgolódásokat a pocakomban. Szombaton a Művészetek Palotájában Mozartot hallgattunk és igen élénk volt a kincsem. Szerintetek ez a tetszése v a nem tetszése?!
Jó lenne a Júni 3! Tegnap olvastam a Kismamában, h milyen szoros barátságok szövődnek a neten a babavárás alatt és persze után.. :D Szóval, hajrá találkozzunk!
Puszi,
Rolex
rolex
 
 


Sziasztok,
Én is érezgetek már finom mozgolódásokat a pocakomban. Szombaton a Művészetek Palotájában Mozartot hallgattunk és igen élénk volt a kincsem. Szerintetek ez a tetszése v a nem tetszése?!
Jó lenne a Júni 3! Tegnap olvastam a Kismamában, h milyen szoros barátságok szövődnek a neten a babavárás alatt és persze után.. :D Szóval, hajrá találkozzunk!
Puszi,
Rolex
rolex
 
 


Sziasztok,
Én is érezgetek már finom mozgolódásokat a pocakomban. Szombaton a Művészetek Palotájában Mozartot hallgattunk és igen élénk volt a kincsem. Szerintetek ez a tetszése v a nem tetszése?!
Jó lenne a Júni 3! Tegnap olvastam a Kismamában, h milyen szoros barátságok szövődnek a neten a babavárás alatt és persze után.. :D Szóval, hajrá találkozzunk!
Puszi,
Rolex
rolex
 
 


Sziasztok!

Rolex!
Először is köszi a szüléstervet, megaptam! :wink:
Mozart zenéjéről én is azt hallottam, hogy nagyon szeretik a babák, Párom be is szerzett két CD-t, az egyik kifejezetten babazene (az a címe, hogy Mozart babáknak - nyugtató babamuzsika), a másik az Eine Kleine Nachtmusik - azaz a kis éji zene. Nagyon kellemes, tényleg. És szerintem nem csak a pocakban, hanem majd később is hasznos lesz, amikor mondjuk letesszük a Babócát szundizni, és a háttérben halkan szól a zene, biztos hogy nyugtatólag fog rá hatni. Főleg, hogy talán emlékezni fog még, hogy a pocakban is ezt hallotta. :wink: Tehát én azt javaslom, aki teheti hallgassa!
A talit én is várom, remélem jó idő lesz, és minél többen el tudunk jönni.

Pusz,
Mamy (26)

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Rolex!
Először is köszi a szüléstervet, megaptam! :wink:
Mozart zenéjéről én is azt hallottam, hogy nagyon szeretik a babák, Párom be is szerzett két CD-t, az egyik kifejezetten babazene (az a címe, hogy Mozart babáknak - nyugtató babamuzsika), a másik az Eine Kleine Nachtmusik - azaz a kis éji zene. Nagyon kellemes, tényleg. És szerintem nem csak a pocakban, hanem majd később is hasznos lesz, amikor mondjuk letesszük a Babócát szundizni, és a háttérben halkan szól a zene, biztos hogy nyugtatólag fog rá hatni. Főleg, hogy talán emlékezni fog még, hogy a pocakban is ezt hallotta. :wink: Tehát én azt javaslom, aki teheti hallgassa!
A talit én is várom, remélem jó idő lesz, és minél többen el tudunk jönni.
Egyébként ez a babanet már megint nagyon kiborító kezd lenni, a működését tekintve semmi változás nem történt...!!! :evil:

Pusz,
Mamy (26)

Kép
mamy
 
 


Nem voltam hétvégén, mert a nomád telkünkön a kerítést csináltuk.

ÁKata:
Én sem bírom segítés nélkül, festettem a deszkákat. És a fatelepen annyira rendesek voltak, mert zárás előtt negyedórával is kiszolágtak minket és szereztek fuvarost. Szerintem a pocakom miatt.

Ti nem vettétek észre a pocak jótékony hatásait? Nekem mindég átadják a helyet, és mindenki nagyon kedves velem.

Pgaboka:
Szerintem nem én kérdeztem a Koós Hutás prioskáról, hanem TnéAnett. Nézd vissza, ő megadta az e-mail címét.

Ciao,

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Nem voltam hétvégén, mert a nomád telkünkön a kerítést csináltuk.

ÁKata:
Én sem bírom segítés nélkül, festettem a deszkákat. És a fatelepen annyira rendesek voltak, mert zárás előtt negyedórával is kiszolágtak minket és szereztek fuvarost. Szerintem a pocakom miatt.

Ti nem vettétek észre a pocak jótékony hatásait? Nekem mindég átadják a helyet, és mindenki nagyon kedves velem.

Pgaboka:
Szerintem nem én kérdeztem a Koós Hutás prioskáról, hanem TnéAnett. Nézd vissza, ő megadta az e-mail címét.

Ciao,

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Sziasztok!

Rolex,Mamy!Mozart babáknak tökéletes.De szó szerint.Olvastam,hogy azok a babák akik már magzat korukban Mozártot hallgatnak nyugodtabbak,és rendszeretőbbek lesznek.Könnyebben lehet náluk kialakítani napirendet stb.Ui a zene hangpárjai és ritmusai olyan tökéletesen ismétlődnek bla-bla-bla.
Remélem mindenkinek jól telt a weekend.Nálunk szakadt az eső rendületlenül.Most épp ragyogóan süt a nap,kiváncsi vagyok meddig.
Holnap utazom haza.Már nagyon várom a 3-át.

Kata,igen Alex is egy "makacs disznó"volt.És iszonyú sértődékeny.Nagyon sokáig emlékezett rá,ha valaki megbántotta.Pl az rendszeres volt,hogy a kiteregetett ruhák közül annak a ruháit akire haragudott (mert az összeszidta,rácsapott a fenekére stb...)leráncigálta,és a kertben szétszórta.Így állt bosszút.

Iza
piciza
 
 


Sziasztok!

Rolex,Mamy!Mozart babáknak tökéletes.De szó szerint.Olvastam,hogy azok a babák akik már magzat korukban Mozártot hallgatnak nyugodtabbak,és rendszeretőbbek lesznek.Könnyebben lehet náluk kialakítani napirendet stb.Ui a zene hangpárjai és ritmusai olyan tökéletesen ismétlődnek bla-bla-bla.
Remélem mindenkinek jól telt a weekend.Nálunk szakadt az eső rendületlenül.Most épp ragyogóan süt a nap,kiváncsi vagyok meddig.
Holnap utazom haza.Már nagyon várom a 3-át.

Kata,igen Alex is egy "makacs disznó"volt.És iszonyú sértődékeny.Nagyon sokáig emlékezett rá,ha valaki megbántotta.Pl az rendszeres volt,hogy a kiteregetett ruhák közül annak a ruháit akire haragudott (mert az összeszidta,rácsapott a fenekére stb...)leráncigálta,és a kertben szétszórta.Így állt bosszút.

Iza
piciza
 
 


Sziasztok Csajok!

4,5 lett a cukrom! Nem kell terhelésesre mennem, éljen!
A vasam viszont alacsony, a fehérvérsejtem viszont kicsit magas.
A babának nagyon jó a szívhangja, a védőnő mindig meglepődik, hogy milyen erőteljes és azt mondta, hogy nagyon stramm kisgyerek lesz.

Penészes sajtot úgy néz ki , megúsztuk, bár azért lekopogom, egész hétvégén aggódtam, hogy mozog-e, de hála isten eléggé aktív periódusa van a picikémnek.

Szerintem is tetű lassú lett a Babanet.

Már csak ezen a héten dolgozom és vége. Háromszoros hurrá!!!
Bár nekem biztosan nem lesz búcsú bulim, azért én gondoltam hozok majd be fini sütit a lányoknak az utolsó napon.

Kép
manka2
 
 


Sziasztok,

Pgaboka,

Én kérdeztem Koós Hutás piroskáról,de mivel nem tudom visszanézni az archivokat, ezért nem tudom egyedüli voltam-e.

A profilomban van email cím, de amióta kicserélték a fórum, azóta nem tusom mi működik és mi nem. Tehát a címem: csernus.n@freemail.hu

Előres is köszi,

Niki
csernusn
 
 


Sziasztok,

Hogy milyen meleg lett ma! Ti hogy bírjátok az állandó időjárás változást?
Viszont a jó időnek most nagyon örülök: már a fél tetőnk lebontva, újralécezve. Nem lenne most jó az eső.

Anyukámmal ma bababoltokat nézegettünk, és most itthon összeállítok egy excel táblát a szükséges holmikról, és azok árairól boltonként. Hiába, aki nem dolgozik, tanulni meg nincs kedve :lol:

Csernusn,

Egy barátnőm nagyon ajánlotta a Koos doktornőt, sok jót mondott róla. Mindenképpen keresd meg, aztán majd várjuk a beszámolót.

Manka,
cukor :P
és ne parázz a sajtok miatt. A lágy sajtoknak is mindengol más a véleményezése, van aki szerint szabad, van aki szerint nem. Én magasról le... ezeket a dolgokat és vígan ettem a fincsibbnél fincsibb sajtokat (azt kívántam és kész)
:lol: De azért nem vagyok elvetemült, a tatárbifsztek nálam is tiltólistás :wink:

Rolex, pizica,

Szerintetek csak komolyzene kellemes a babának? mert én speciel szívesebben hallgatok U2-t, Beatlest, LGT-t és Depeche Mode-ot na meg Whitney Huston szerelmes válogatás anyagát...(tudom, elég vegyes :lol: ) Szerintetek ezek is jó hatással vannak a picire?

Rolex,
tudsz és akarsz jönni holnap az aranytízbe tornázni?

Puszi mindenkinek
Kata
sz_kata
 
 


Boroka,

Én is észrevettem, hogy másként kezelnek az emberek a pocakommal :P
Engem öreg nénik szoktak leszólítani, hogy mikorra várom :lol:
Sőt, egyszer a villamoson leült előttem egy idős néni az egyetlen szabad ülésre, majd amikor észrevette a hasam, felállt és elnézést kért. Furi volt, mert nekem természetes volt, hogy ő ül le. Szerintem az öregség még mindig nehezebben viselhető, mint a terhesség

Ja, és tegnap, mozi után (már majd szétrepedő hólyaggal :oops: ) rohantam a vécére, ahol persze kilóméteres sor állt. Annyira rosszul érintett a dolog, hogy egy hangos sóhaj szakadt ki belőlem, és képzeljétek, a lányok előreengedtek :D Bár lehet, hogy nagyon látszott, hogy mindjárt bepisilek :wink:
sz_kata
 
 


Boroka,

Én is észrevettem, hogy másként kezelnek az emberek a pocakommal :P
Engem öreg nénik szoktak leszólítani, hogy mikorra várom :lol:
Sőt, egyszer a villamoson leült előttem egy idős néni az egyetlen szabad ülésre, majd amikor észrevette a hasam, felállt és elnézést kért. Furi volt, mert nekem természetes volt, hogy ő ül le. Szerintem az öregség még mindig nehezebben viselhető, mint a terhesség

Ja, és tegnap, mozi után (már majd szétrepedő hólyaggal :oops: ) rohantam a vécére, ahol persze kilóméteres sor állt. Annyira rosszul érintett a dolog, hogy egy hangos sóhaj szakadt ki belőlem, és képzeljétek, a lányok előreengedtek :D Bár lehet, hogy nagyon látszott, hogy mindjárt bepisilek :wink:
sz_kata
 
 


Sziasztok, Lányok!

Ma egész nap nem volt áram, így csak most tudok csatlakozni. Hogy bírjátok a hirtelen jött meleget? Mikor eső jött, sokkal aktívabb voltam, meg a bébik is, most meg egyfolytában csak aludnék, pedig a ház és a terasz hűvös... Szóval, Mamy, nekem is jobban mocorogtak a bébik a hidegfront előtt.

Mozart: megpróbálom megvenni én is a CD-t, nagyon jó lenne, ha a bébik hallgathatnák (meg én is). Apjuk szokott nekik gitározni, azt nagyon szeretik, finoman mocorognak közben :lol:

Gigi,
fórumtalira nem tudnál mégis jönni vhogy? Olyan jó lenne találkozni veled... Én a következőn már nem biztos, hogy részt tudok venni, előrehaladott pocakom miatt :D

Manka,
vehérvérsejt általában magas szokott lenni terhességnél, nekem is az kezdettől fogva. Pedig tudtommal nincs semmi szervi oka, doki is megnyugtatott ezen a téren. Szívhanghoz gratula :D

Dorka,
festéssel vigyázz, tudod, a vegyianyagok nem mindig tesznek jót... Én már elhatároztam, hogy a közelébe se nagyon megyek, ha a férjem a kerítést festi - pedig én szeretek pingálni, csak tartok az oldószerek hatásától. Én egyébként nem veszem észre a pocak jótékony hatását, eddig nem volt az a kilométeres sor - például a patikában -, ahol előreengedtek volna, a helyet is csak az ötven feletti férfiak adják át, fiatalabbak és nők soha. Asszem, írtam is ezt a múltkor. Ja, meg amikor húsz percet kellett állni és várni a csempére az Obiban, és még az eladónak állt feljebb, mikor szóltam, hogy nemigen bírok már állni. El is mentünk csempe nélkül.

Iza,
döbbenet, milyen intelligens dögök ezek a dalmaták, persze csak akkor, ha nem engedelmességről van szó. Nálunk mindig kifigyelik a kerítés gyenge pontjait, és a fiú addig nem nyugszik, míg át nem verexi magát a szomszédba. Úgyhogy az életünk folytonos kerítéserősítésből áll. Nekünk a kan nagyon sértődékeny, persze nem ránk... Meg ő a főmakacs. Mikor jártunk velük suliba tavaly télen, a két oktató meg a férjem nem tudta lefektetni a kankutyát - hideg volt neki a talaj, és úgy döntött, nem engedelmeskedik. Erre az oktató valahogy "lerogyasztotta" és ráült, ráállt vagy a fejére lépett, már nem tudom, csak arra emléxem, hogy Krokett nyüszített a megaláztatástól, én meg majdnem elbőgtem magam, úgy sajnáltam. A kutya teljesen odáig volt, otthon rettentő sokat foglalkoztam vele, és jutalomfalattal sikerült lefektetnem. De utasításra soha nem fexik, nincs az a pénz. Tuti megtörte a lelkét a csaj... Ezt egy dalmatánál soha nem szabad :evil: A nőstény egyszerűbb, viszont ő lábnál nem hajlandó jönni. Sajna, a suli így nem sokat ért...

Topictali: nektek hány óra volna jó? Úgy 3 felé? Viszont: abban kéne gondolkozni, hogyha rossz idő van, be tudjunk ülni vhová. Illetve: aki autóval jön, le tudja tenni (Margitszigetre tudtommal nem lehet behajtani). Ti mit tudtok erről?

Kép
Ákata
 
 


Kata
sajnos nem tudok menni éppen az előrehaladott pocakom miatt...
Előtte hétvégén fenn leszek Pesten, mert vizsgázom pénteken és hétfőn is...
Most utazzak csak a találkozó miatt 6 órát betöltött 28 hetesen?
Elég nekem akkor végigszenvednem ezt az utat, mikor muszáj mennem... :cry: Debrecen sajnos nem Pest szomszédságában van... :cry:
Vendég
 


Ákata,

a www. met.hu ad egy hetes előrejelzéseket, majd azt nézegetjük, és majd menet közben kiderül, hogy tarthatjuk-e a talit a szabadban. Ha esen az eső, akkor persze be kell ülni valahová, de a margitszigeten beülős helynek én csak a kápolnát ismerem :)
Kocsival be lehet hajtani a szigetre, de irtó kevés a parkolóhely és fizetős is. a rakparton hétvégén viszont lehet helyet találni..

Gigaboszi,

Kár hogy nem tudsz jönni, de abszolút megértem, hogy nem akarsz utazgatni. A fotó nagyon klassz a pocidról :)
sz_kata
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?