Új privát üzeneted érkezett!

Rimár!

Húú.. ez nagyon jó ír!
Mesélj majd az Uh-ról is. Nagyon ritkán írsz mostanában!
Hogy álltok a fürdővel?
oné
 
 


Oné!
Köszi az érdeklődést!Nagyon jól esik:)
Tényleg ritkán írok, de egy fürdőszobaátalakítás se kis munka, és volt tennivaló bőven.Estére már mindig hulla voltam.Meg ez a sok idegeskedés!Szörnyű!De a kis manót már úgy szeretnénk várni, hogy minden készen van.
Az UH nagyon jó volt.A férjem is bejött, és ő szúrta ki hogy fiú.A doktornő kimerevítette a képet félreérthetetlen pózban:)Húúú nagyon örültem!De az az igazság, hogy nem lepődtem meg, mert én már az elején mondtam, hogy fiú.Minden porcikámmal ezt éreztem és tényleg!
Csak az a bibi hogy fiú néven még nem is gondolkodtunk.
rimar
 
 


Anita!
Nagyon drukkolok neked!Már alig várom a vasárnapot!Mindenképp írd meg az eredményt!

Koda!
Örülök a jó híreknek!Nagy kő esett le a szívemről!Persze a tiedről még nagyobb.Milyen rossz lett volna még másfél hónapig kellene izgulnod, hogy mi van.De így nagyon jó, szép egészséges nagyfiad van :D

A találkozóval kapcsolatban:irígykedek rátok, hogy ott lehettek, én sajna nem megyek.A fürdőszobánk kész lett, de a romeltakarítás még ezután jön.Tiszta építési telephely lett az egész ház!Minden csupa por.Nagytakarítást kell csinálnom, még a falakat is le kell porszívóznom, függönyt mosni, stb. nem sorolom.Mi lett volna ha az egész házat újítjuk?

Titi!
Szerintem ne izguld túl magad a macska miatt!Toxoplazmózis elég ritkán fordul elő, és nagyobb a valószínűsége hogy már rég átestél rajta és észre sem vetted.Terhesen az ember persze minden miatt izgul, én is meg akartam először csináltatni, de mivel nekem gyerekkoromban is volt macskám, tuti, hogy én már átestem rajta!Feleslegesen nem szurkáltatom magam.Persze te izgulósabb vagy, ha megnyugtat, csináltasd meg :)
Nekem a 14. héten mozdult meg először.Pontosabban 13 hét és 6 nap:)

rimar
rimar
 
 

 
 

Lányok, én javaslom, hogy holnap találkozzunk még itt a fórumon 12 körül, és meglátjuk, addig milyen idő van. Ha jó, akkor Margit sziget, ha nem, akkor Árkád.

Bufo írta, hogy nem tud bejelentkezni, de olvas minket. Ő is jön holnap, és neki is jó mindkét helyszín. A számát már felírtam, Oné, szerintem priviben Te is küldd át a tied, és Ági, Te is, ha véletlen nem működne a Babanet, tudjunk egymásnak üzizni a helyszínről.

Rimar, de jó, kisfiú???!!! Gratulálok előre is!!! Igen, talán igazatok van a toxoplazmózissal kapcsolatosan, én is ebben bízom, hogy már túl vagyok rajta, azért talán megnyugszom tőle. De jó, ilyen korán érezted már a babát? Én még semmit, pedig már betöltöttem a 16. hetet. Még azért türelmes vagyok.
titi_27
 
 


Sziasztok!

Újra be tudok jelentkezni. :D

Titi
Köszi mindent, már megoldódott a gond így én is hozzá tudok szólni.
A toxoplazmózis miatt ne aggódj nem törvényszerű, hogy nálad is baj legyen.
Nekem Dávid is és most is a 16-17 hét körül mozdultak meg.

Rimar
Gratulálok a kis kukishoz! :D
Sajnáljom, hogy nem tudsz jönni. A romeltakarításnál ne hajtsd túl magad.

Oné
Fel a fejjel nem lesz semmi baj.
Gyógyulást mind a kettőtöknek!

Zsuzsa
bufo
 
 


GYÖNGYI

Itt van a doktornő barátnőm véleménye a leletedről. Ő laborban dolgozik, úgyhogy ezzel foglalkozik!


"A fehérvérsejtszám terhességben megemelkedik. Ez az érték még akkor is elfogadható lenne, ha nem lenne megfázva. Azzal együtt pedig teljesen megfelel a normálisnak.
A segment és a lymphocyta a fehérvérsejtszám alkotórészei (az öt fő elemből a két legnagyobb csoport). Ezek az értékek is megfelelőek.
A haematokrit általában csökken, mert a terhesség során a vér egy kicsit felhígul. Ez az érték ezt mutatja.

A terhességben a vérkép elváltozásai annyira jellegzetesek, hogy aki gyakorlott a leletek értékelésében, szinte ezek alapján meg tudja mondani, hogy az illető várandós. Én is általában láttam, melyik kérés jött a szülészetről, anélkül, hogy megnéztem volna. Annak idején Matyival úgy kezdtem a terhességet, hogy elég beteg voltam. Amikor a (különben gyakorlott) asszisztensnek kijelezte a gép a vérképemet rögtön azt kérdezte, nem vagyok-e terhes. Akkor kb. 8-9 hetes lehettem.

Szóval a vérképnek ezen adataival semmi gond nincs. Jó lenne látni még a VVT, MCV, MCH értékeket, azokból derül ki, hogy van-e vérszegénysége. (Ráadásul haematokrtit csökkenést a vérszegénység is okozhat, ha nem lenne terhes, akkor azt mondanám, hogy mindenképpen kellene látnom azokat az adatokat.) Gondolom ezeket azért nem küldted el, mert benne vannak a referenciatartományban. Ha igen, akkor nem valószínű, hogy vérszegény és a haematokrit csökkenés a terhesség következménye. Meg egyébként is a 12. hét még nem a vérszegénységről szól, majd a 20. hét után...

A vizelet nem ilyen egyértelmű. Az OP azt jelenti, hogy opalizál. Ha opalizál, akkor fehérje van a vizeletben. Mi ez elé a gyengén, mérsékelten, erősen, nagyon erősen jelzőt szoktuk tenni, vagy kereszteket. A H nem tudom mit akarhat jelenteni. Oké leesett, ez nem H hanem ++ (két kereszt). Ez azt jelenti, hogy némi fehérje van a vizeletében (mi négy keresztig jelöltük). Ezzel együtt kellene nézni az üledéket, szintén nem tudom, mit jelent az SK. Ez pedig neg, vagy le van írva, hogy mi van benne: fehérvérsejt, vörösvérsejt, baktérium, kristályok stb. Valószínűleg az első három nincs, az SK jelenthet sok kristályt, bár ez így elég pongyola, mert az is kellene mellé, hogy milyen kristályok.
A vizelet eredményénél én nagyon fontosnak érzem, és ha tehetem rá szoktam kérdezni, hogy hogyan történt a mintavétel, az eü intézmények erre kijelölt helyiségében lehetetlen a szabályosnak megfelelő mintavétel. A fehérje bekerülhet egy rossz mintavételnél is. A hozott vizeletben pedig baktériumok meg egyebek szoktak lenni....
Terhességben a fehérje megjelenésére a vizeletben különösen kell ügyelni, mivel ez a toxaemia, a terhességi vérmérgezés egyik jele. A másik kettő a magas vérnyomás és az ödéma. Ez a kórkép azonban csak a terhesség második felében, a 20. hét után szokott jelentkezni. Ezért szoktak a terhesség második felében havonta vagy még gyakrabban vizeletvizsgálatot végezni.
Az eltérést itt okozhatja fertőzés, megterhelés, de maga a terhesség is.
A kristályok megjelenése sem probléma, van aki egész életében üríti őket.

Összességében a vérkép eltérései élettaniak, megfelelnek a normál terhességben tapasztalhatóaknak. A vizeletben talált fehérje lehet a mintavétel során bekerülő fehérje, de okozhatja valamilyen eltérés is. Ha nincsenek panaszai éerdemes pár hetente ellenőrizni, de ezt majd a kezelőorvos dönti el.
Mindenesetre nem érdemes aggódnia, ezek az értékek semmi ilyesmire nem adnak okot."

Remélem segítettem!
koda
 
 


GYÖNGYI

Itt van a doktornő barátnőm véleménye a leletedről. Ő laborban dolgozik, úgyhogy ezzel foglalkozik!


"A fehérvérsejtszám terhességben megemelkedik. Ez az érték még akkor is elfogadható lenne, ha nem lenne megfázva. Azzal együtt pedig teljesen megfelel a normálisnak.
A segment és a lymphocyta a fehérvérsejtszám alkotórészei (az öt fő elemből a két legnagyobb csoport). Ezek az értékek is megfelelőek.
A haematokrit általában csökken, mert a terhesség során a vér egy kicsit felhígul. Ez az érték ezt mutatja.


Szóval a vérképnek ezen adataival semmi gond nincs. Jó lenne látni még a VVT, MCV, MCH értékeket, azokból derül ki, hogy van-e vérszegénysége. (Ráadásul haematokrtit csökkenést a vérszegénység is okozhat, ha nem lenne terhes, akkor azt mondanám, hogy mindenképpen kellene látnom azokat az adatokat.) Gondolom ezeket azért nem küldted el, mert benne vannak a referenciatartományban. Ha igen, akkor nem valószínű, hogy vérszegény és a haematokrit csökkenés a terhesség következménye. Meg egyébként is a 12. hét még nem a vérszegénységről szól, majd a 20. hét után...

A vizelet nem ilyen egyértelmű. Az OP azt jelenti, hogy opalizál. Ha opalizál, akkor fehérje van a vizeletben. Mi ez elé a gyengén, mérsékelten, erősen, nagyon erősen jelzőt szoktuk tenni, vagy kereszteket. A H nem tudom mit akarhat jelenteni. Oké leesett, ez nem H hanem ++ (két kereszt). Ez azt jelenti, hogy némi fehérje van a vizeletében (mi négy keresztig jelöltük). Ezzel együtt kellene nézni az üledéket, szintén nem tudom, mit jelent az SK. Ez pedig neg, vagy le van írva, hogy mi van benne: fehérvérsejt, vörösvérsejt, baktérium, kristályok stb. Valószínűleg az első három nincs, az SK jelenthet sok kristályt, bár ez így elég pongyola, mert az is kellene mellé, hogy milyen kristályok.
A vizelet eredményénél én nagyon fontosnak érzem, és ha tehetem rá szoktam kérdezni, hogy hogyan történt a mintavétel, az eü intézmények erre kijelölt helyiségében lehetetlen a szabályosnak megfelelő mintavétel. A fehérje bekerülhet egy rossz mintavételnél is. A hozott vizeletben pedig baktériumok meg egyebek szoktak lenni....
Terhességben a fehérje megjelenésére a vizeletben különösen kell ügyelni, mivel ez a toxaemia, a terhességi vérmérgezés egyik jele. A másik kettő a magas vérnyomás és az ödéma. Ez a kórkép azonban csak a terhesség második felében, a 20. hét után szokott jelentkezni. Ezért szoktak a terhesség második felében havonta vagy még gyakrabban vizeletvizsgálatot végezni.
Az eltérést itt okozhatja fertőzés, megterhelés, de maga a terhesség is.
A kristályok megjelenése sem probléma, van aki egész életében üríti őket.

Összességében a vérkép eltérései élettaniak, megfelelnek a normál terhességben tapasztalhatóaknak. A vizeletben talált fehérje lehet a mintavétel során bekerülő fehérje, de okozhatja valamilyen eltérés is. Ha nincsenek panaszai éerdemes pár hetente ellenőrizni, de ezt majd a kezelőorvos dönti el.
Mindenesetre nem érdemes aggódnia, ezek az értékek semmi ilyesmire nem adnak okot."

Remélem segítettem!
koda
 
 


Rimar:)

Gratulálok a kis kukishoz:)
Igen, Felsőtárkányban voltunk vonatozni:) nagyon jó volt, a leírtak ellenére is:)

A holnapi talihoz napos időt kívánok! Fényképezőt vigyetek!!!!!!!!!!!! Digitálisat, hogy lássuk mi is, akik lemaradnak! :(
koda
 
 


Sziasztok!

Titi!
Oké, akkor holnap délelőtt még megbeszéljük.
A baba meg nemsokára úgyis jelez. Én nagyon későn éreztem csak a Rezinél Kb.:19 héten, de akkor is azért, mert mindig akkor volt aktív amikor aludtam. Ezt onnan tudom, hogy szilveszerkor már nagyon aktív volt, (akkor voltam 20 hetes)
Persze már a 17 héten is volt valami fura érzés, de akkor még nem tudtam, hogy ő mozog. Ráadásul nem volt csak a héten 2x.

Rimár!
Vigyázz a takarításnál. Főleg a függönyfelrakásnál. Valakit hívj, hogy segítsen. A babaszoba már megvan? Vagy vártátok, hogy kiderüljön a baba neme.

Bufo!
Pont délelőtt jutottál eszembe, hogy már régen jelentkeztél.
Én is remélem ,hogy minden rendben lesz. Majd jövöhéten megyek a 12 heti Uh-ra.

Koda!
Talán nem mered elmondani , hogy mit mondott a doktornő ismerősöd. A rossz hírt is elmondhatod.
A Marci már jól van?
Akkor este kapd el apát.

Anita!
A vasárnap reggel gyere rögtön. Én a Rezi miatt korán kelek még a étvégén is. Várom majd a híreket.

Ja, és eléggé fáj a hasam alja. Remélem a gyulladás nem huzodott a méhemre. Mondjuk, mikor ülök, akkor jó.
Majd még este jövök.
Gyöngyi
oné
 
 


Gyöngyi!

Most küldtem el a dokinő véleményét! Én már látom! Frissíteni kell.

Jaj de bonyolult ez a babanet.... :roll:
koda
 
 


Koda!

Nagyon szépen köszönöm a barátnődnek. Hát a vérképp miatt megnyugodtam, de a vizelet az egy kicsit aggasztó. A doki biztos elküld majd még néhányszor a laborba, és remélem tényleg csak a gyulladás miatt van.

Olyan nagyon rendes tőled, hogy elintézted nekem. Neked is köszönöm. Remélem, a nyári találkozon majd meghálálhatom. (Arra ugye eljöttök?)
Lányok, hozzánk is eljöhetnétek a nyáron. Augusztus elején szokott lenni a falunap, és akkor olyan jó programok vannak. Nem is vagyunk annyira messze Pesttől.

A Talira én mindenképp vinném a fényképeződ, de sajnos nem biztos, hogy eltunuk menni. A férjemet eléggé ledönti a fullfájása, én meg egyedül nem merek elmenni, főleg úgy hogy nem tudom hol van az Árkád. Amúgy szoktam Pesten vezetni, de csak olyan helyekre, amiket ismerek.

Majd még este jövök
oné
 
 


Próba

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Táblázatot, hogy lehet felrakni?

Nincsenek rosszulléteim, Zsoltinál nem volt, Annánál kicsit hányinger, de kibírtam. :)
Most sincs komoly rosszullétem...

Én azt érzem lány lesz, de ugye ez az anyai szív sugallata...nem az UH-é.
A lakás kérdést kellene megoldani, ahhoz, hogy nyugodtak legyünk.

Sziszike
sziszike1000
 
 


Sziasztok,

Hát, ez elég idegtépő, hogy nem lehet a babanettel rendesen csacsorászni... :x

Találkozó:

Nekem mindegy hogy melyik helyre megyünk, az Árkád is tökéletes, de ha lehet inkább Margit sziget!!!
Ki hoz végül gyerkőcöt???
Hánykor találkozunk?
Titi, küldöm a telefonszámomat! :P

Gyöngyi,
remélem meggyógyultok! Jó lenne ha jönnétek, de azért az egészségetek fontosabb!!!

Timi,
Viszek fényképezőt és orvul lefényképezem mindenki pociját, hogy lássad milyen "bálnák" a csajok (ahogy Juci mondaná...) :lol: :wink:

Rimar,
gratula a fiúkátokhoz! :)

Mesi,
én nem vagyok pocis, de azt a croissant-ot otthon ne hagyd!!!!!!!! :roll: :lol:

Titi,
a cica miatt ne izgulj. Mi a családsegítőben direkt beszéltünk róla és azt mondta a védőnő, hogy a fontos az, hogy ne puszilgasd a cicát, és ha simogatod, utána moss kezet! És ahogy a többiek irták, ha átestél a betegségen, akkor már nem lesz baj amugy sem.
Vivi úgy született, hogy végig ott volt a cicánk terhesség alatt is, és nem lett baj...
Mindenesetre bajod nem lehet egy vérvételtől! :P

Majd még jövök, ha tudok!
Remélem elmegy az üzim....

Pusza,
Ági
csné
 
 


sziasztok csajok végre sikerült belépnem eddig nem engedett már tiszta ideg voltam!

Rimar gratula a kiskukishoz!

nekem anya nem tudja eldönteni terhes vagyok e vagy sem azt mondta ezt már csak doi tudja megmondani de ha terhes vagyok akkor lányom lesz!ja meg tegnap elmentünk csavizni és tök nyügös voltam erre anya azt mondta tuti terhes vagyok és azért hisztizek!:)


oné hát akkor nektek rendesen összejött!:(jobbulást kivánok az egész családnak

szép idöt kivánok nektek a talihoz!és csináljatok nekem sok képet!

puszi mindenkinek joéjt
virág22
 
 


Sziasztok :)

Hát itt nálunk elég rossz idő van. Még nem esik, de nem sok kell neki. pesten milyen idő van? Bár délig még változhat :roll:

A görbém sajnos nem túl jó. Nem emelkdett meg, ahogy vártam. Továbbra is maradok 36,6-on, ahogy eddig is. :cry: Lesz nekem még valaha pé-m? Náha már úgy belefáradok......
koda
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mit mondjak nincs túl szívderítő idő. Úgy néz ki mintha mindjárt esni kezdene. Gondolom marad az Árkád a helyszín.
Pontosan háhykor és hol?

Virág
Nagyon szorítok, hogy baba legyen. Azóta éreztél mocorgást, vagy ilyesmit?

Zsuzsa
bufo
 
 


Sziasztok!

Hát nem bírtam ki teszteltem ma reggel egy negatívat. De még nem adtam fel még csak ma van a 26. cn.

Lányok nálunk Ajkán szakad az eső. Remélem azért sikerül a délutáni programotok.
Na megyek ezer a dolgom, majd benézek.
Anita
péknéanita
 
 


Jó reggelt!

Koda,
ne add fel! Tényleg nem sok a 36.6 (visszanéztem a görbédet), de ettől még lehet ebben a hónapban ez jó, lehet hogy holnap...vagy holnapután :) Fel a fejjel! Amugy is ha jól tudom, a gyogyszernek nem kell rögtön az első hónapban hatnia?!
Lesz babánk, majd csak figyeld meg!!! Nem is kell már olyan sokat várni!!! :D

Az időjárás tényleg nem túl fényes :cry:
Ki hoz gyereket? Nincs a közelbe valami olyan játszóház ahol mi is ott lehetünk?
Hátul a pataknál mintha lenne egy kölyökpark??? :?:

Anita, hajrá! Drukkolok nagyon! :)

Gyöngyi,
Hogy vagytok?

Virág,
csak nem hisztis terhes vagy?? :lol: :lol: :lol:
Már annyira kiváncsi vagyok! Érzed még mindig a mocorgást???
csné
 
 


sziasztok.

Olyan rosszul vagyok! Folyamatosan hánynom kell, meg megy a hasam. De olyan szinten, hogy sajnos az előbb a wc-re sem értem el. :oops: Borzasztóan vagyok. Reggel semmi bajom nem volt. Már vettem be 2 B6 tablettát, de azt is kijött belőlem rögtön.

Nektek jobb napot!

Ha ma nem jönnék, akkor a wc-n ülök :roll:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda,
jóbulást neked!!!!!!!!!!!!
Vigyázz magadra! :cry: :cry: :cry:
csné
 
 


Lányok,
sajna nem tudok menni.Teljesen át kell írnom a szakdolim első fejezetét :evil:

Azért Ti érezzétek nagyon jól Magatokat, és várjuk a képeket, meg a beszámolókat.

Koda,
csak arra figyelj ki ne száradj. Kortyonként igyál folyadékot.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Na mi az csajok???? Senki sehol??? Ebből hogy lesz tali???


Itt néha esik, most meg süt a nap... :)
csné
 
 


Na mi az csajok???? Senki sehol??? Ebből hogy lesz tali???

Itt néha esik, most meg süt a nap...
csné
 
 


SZiasztok!

Én is vagyok, de mindjárt megyünk át anyósomékhoz ebédelni. Utánna is leszek, de még mindig nem tudom, hogy akkor most hol lesz a tali.
Nekünk jobb lenne valami zárt hely, mert a párom füle nem bírja a szelet most. De persze még azt se tudom, hogy sikerül-e mennünk. Egy órakkor jövök, amikor elaludt a Rezi, és megírom, hogy akkor mi a helyzet.
Addig írjátok meg hová mentek.
Titi elküldöm a mobilszámom, ha még lesz időd, akkor írd meg te is valakiét. Gondolom a többiek már elküldték.
Na akkkor még jövök.
Koda !
Jobbulást kívánok!

Zseppy!
Sajnálom, hogy nem tudtok jönni, de a szakdoli most fontosabb.

Anita!
Ne ad fel, szerintem korán teszteltél.

Virág!
Remélem a hiszti tényleg a terheség egyik jele.

Puszi:GYöngyi
oné
 
 


Jaj, valaki adjon egy email címet, ahová elküldhetem a számom, mert ez az új rendszer nem enged semmit.
oné
 
 


Sziasztok!

Na mi a helyzet. Most akkor hol lesz a tali?
Az időjárás kiszámíthatatlan, néha jobb néha rosszabb.

Titi, Tücsi
Hol vagytok?

Zseppy
Sajnálom, hogy nem jössz. :(
Csak ügyesen a szakdolival.

Koda
Ez nem jó!
Jobbulást neked!

Anita
Szerintem korán teszteltél, úgyhogy ne keseredj el.

Oné
Mi is megyünk anyósomhoz, így én is csak 1- kor jövök újra.
Remélem addig lesz valami konkrét hely, idő.

Zsuzsa
bufo
 
 


Az enyémre elküldheted, bár én sem tudom senki más számát....

cs-j.agnes@freemail.hu

Mesi neked küldtem e-mailbe tegnap az enyémet, mert Titinek nem találtam elérhetőségét!!!!
csné
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap beszéltem Mesivel, sajnos nem tudtam már este visszajönni, vásárolni voltam, aztán a főzés...

Ági, én is jobb szeretném persze a Margit-szigetet, de sajnos ha ott elkap bennünket az eső! :( És elég trutyis az idő, nagyon úgy tűnik, esni fog. Ha pedig már esett is, akkor meg vizes a fű.

Szóval, szerintem zárt, fedett hely. Az a gond, - Oné, az Árkád egy bevásárlóközpont az Örs vezér terén - hogy elég zsufi lesz ez a hely, de nagyon más helyet meg olyan nehéz kitalálni. Főleg, hogy nem lesztünk túl sokan.

Akkor a helyzet a következő:

Mesi, Bufo, Ági és én, illetve még Gyöngyi a lehetséges talipartnerek. De lecsökkentünk, a fene egye meg! :( Lányok, a címem: lehner.krisztina@freemail.hu. Ágitól és Gyöngyitől még nem kaptam mobilszámot!!! Küldjétek el kérlek, én is küldöm akkor az enyém, hogy megtaláljuk egymást!

Mindenképpen legyen zárt hely, és ha más ötlet nincs, akkor marad az Árkád. Mivel Gyöngyiék még ebédelni mennek, szerintem 16.00-kor találkozzunk odabent, pontosabban a második emeleten. Van egy nagyon jó fagyizó, ha jól tudom, Gelati a neve, és aki hamarabb ott van, az rögtön keressen egy jó nagy boxot, hátha lesz szabadon, mert elég forgalmas az a hely!

Aztán nyáron bízom benne, hogy összejön az a nyitott helyen lévő tali is! Na, mi a véleményetek?
titi_27
 
 


Ági!

Megvan a telcsiszámod!

Lányok!
Én tuti megyek, de egyedül, Titinek már mondtam, hogy Zsotyesz csak ott ülne a babakocsiban és hisztizne. Na nem!
Lehet, hogy én leszek az első, mert én kb 10 percre lakom.
Megpróbálok jó nagy boxot foglalni.

Mennem kell ebédeltetni:

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Na, ez szuper, akkor Mesinek meg van Ági száma, Áginak a Gyöngyié, nekem pedig a Zsuzsáé és a Mesié. Akkor nagyjából szerintem így működni is fog!

Mesi, szuper, én is igyekszem odaérni, akkor mindenkinek jó lesz a 16.00???
titi_27
 
 


Sziaszok,

Titi, azért küldöm az enyémet neked is! :)

Nekem is jó a 4 óra, és akkor megpróbálom apára bizni Vivit, hátha...

puszi,
Ági
csné
 
 


Lányok,

Akkor én elindulok anyukámhoz, kidobom neki a Vivit, hogy egyedül tudjak menni!
4-re ott vagyok Árkádban a Gelatiban! Ha esetleg van valami változás, akkor hivjatok mindenképp!!!

Koda,
gyógyulgass!!! :?
csné
 
 


Sziasztok:)

Remélem öszejön a tali nektek! Jókat vihorásztam a szervezésen :D Nem semmi csakszik vagytok!
De legjobban az tetszett, hogy Titi hova máshova szervezné a talit, mint egy jó kis fagyizóba :lol: A kis haspókunk!

Fényképeket kérünk!

Én per pill jobban vagyok, de eddig nem tudtam felkelni az ágyból. Remélem cak valamivel elcsaptam a gyomrom!

Köszi mindenkinek a jókívánságot :) Biztos az hatott!



Nálunk már zuhog az eső.......

Kép 1148121798.54.gif

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Oké! 16 óra az Árkádban ott leszek.
Titi fagyizó jó hely nekünk minden édesség evőknek. :D

Zsuzsa
bufo
 
 


De jó nektek!

Ti már taliztok :)
Mindenről beszámolni nekem :P

Én nagyon szarul vagyok még most is. Ki sem bírok kelni az ágyból. Esek össze, olyan gyenge vagyok. Ide azért csak elvonszoltam magam, mert most épp bírok ennyit.
Marcit elvitte Gabi kisvonatozni, ami a városban jár. Ami az úton megy. Hétvégenként a régi vasgyárat járja körbe a vonat, azt nézik meg.
Én meg csemegeubit eszek, hátha attól jobb lesz kicsit.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Bocsi lányok, csak próbálgattam és mindent elküldött :oops:
Jól elvagyok itt magamnak mi?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Csak egy pillanatom van: holnap este tudom csak feltenni a taliképet, mert holnap anyuéknál leszünk.

Koda!
Remélem, jobban vagy, segít az ubi.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

A találkozó szuper volt.Meg kell ismételni, de arra már mindenkinek jönnie kell. A lányok mind nagyon aranyosak, ugyanúgy mi itt a neten.
Zsuzsa tényleg nagyon sovány, és olyan édes kis kerek pocakja van.
Titinek is már rendesen kerekedik a pocakja, hiába írta, hogy nem. Már kész kismama.
Tücsin még nem látni annyira, de valószínűleg azért mert bővebb felső volt rajt.
Ági pedig nagyon csinos, hiába írta, hogy van rajta felesleg.
Sajnos én nem tudtam fényképezni, mert lemerülten vitten a gépet. A többiek csináltak képet.
Olyan hatalmas fagyikelyhet rendeltünk, hogy én nem is bírtam megenni. Erről is készült kép (mármint a fagyiról), de csak azért, hogy lássátok miről maradtatok le.
Majdnem 6-ig voltunk, ugyhogy nekünk nagyon kellett sietnünk haza, pedig mér akartam a bababoltba is menni. Na mindegy majd következőleg.
Titi, Bufo!
Vettetek valamit a kismama boltban?
Majd még benézek, de rohanok fürdeni.
Gyöngyi
oné
 
 


Koda!

Jobban vagy már?
oné
 
 


Sziasztok,

Szupi volt a találka!!!! Jó lett volna, ha mindenki ott lehet :)
Én még vettem magamnak egy kardigánt... Persze nem a Media Markt-ban ahova indultam.... :roll:

Gyöngyi,
Örülök,hogy egyben hazaértetek, édes amit irsz, de sajnos tényleg van egy kis fölös pocak... :cry: :oops: Remélem nemsoká lesz olyan is ami nem fölös :D :D

Koda,
de jó hogy jobban vagy! Ha pihenés kell a szervezetednek, akkor pihenj!!! Attól fogsz meggyógyulni!
Julius 23.-a környékén mindenképp szeretnék veled talizni, tudod akkorra mondtam, hogy úgyis megyünk Aggtelekre!

Felrakom a képeket, amiket én készítettem!
Várom majd a többit is!


Kép 1148152568.58.jpg

Kép 1148152605.14.jpg

Kép 1148152614.2.jpg

Kép 1148152636.41.jpg

Kép 1148152647.59.jpg

Kép 1148152656.2.jpg

Kép 1148152664.69.jpg

Kép 1148152671.3.jpg

Érdemes megnézni azokat a fagyi kelyheket... :wink:
Természetesen én ettem a legkisebbet, mert én nem két ember helyett ettem :lol:

Juci,
ha sikerül géphez jutnod, akkor majd ird le, hogy milyen volt az esküvő!!! És siess hozzánk mert hiányzol!


Lányok, az Adácsit szervezzük meg, mert szerinem azt apáék is élveznék!!
csné
 
 


Mesi,
ez az a játszó amiről beszéltem, közel van hozzátok.
...bár lehet, hogy még egy pár hónap kell Zsoltinak hogy élvezze!!!

http://www.apronep.hu/index.php?mid=6
csné
 
 


Sziasztok!

Látom én vagyok az utolsó a beszámolóval.
A találka nagyon jól sikerült. Mindenki tündéri volt, pont olyan ahogy itt megismertük egymást. Szerintem mindenképpem meg kell ismételni, de most már bővítve ha lehet.
Nagyon finom fagyikelyhet ettünk a képeken jól látszik.
Összegezve mindenki sajnálhatja hogy nem volt ott. Na jó nem akarom senki szívét fájdítani.

Oné
Végül nem vettünk semmit, de jól körülnéztünk. Egészen jó kismamarucik voltak. Én biztosan visszamegyek majd valami csinit venni, mert nyár végén esküvőre megyünk.

Koda
Remélem jobban vagy már.

Zsuzsa
bufo
 
 


Koda,
segíts!!! Hogy tudtad felrakni a cumis képet az aláíráshoz????
csné
 
 


Sziasztok:)

Előszőr Ágit kiokítom, aztán írok a többieknek is.

1. Be kell lépni a Profilodba
2. A profil információban kattints bele az "aláírás" ablakba.
3. [img]a%20kép%20hivatkozása[/img] csak sehol ne legyen szóköz, úgy írd be! Tehát így kell kinéznie, csak szóközök nélkül:
Kép

És kész is van!
Ha nem megy, szólj!
A szögletes zárójelet így kapod meg: Alt gr+ F vagy G

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szuperek a képek és nagyon szépek vagytok rajta:) Mindenkit felismertem ám:) Nagyon irigy vagyok, de jó, hogy nem mentünk, mert így betegen.........Remélem az adácsi tali összejön! Én nagyon mennék oda!
A kelyhek is csuda klasszak voltak! mennyibe kerül egy ilyen? :wink:

Köszi a beszámolókat, olyan jól visszajött a hangulat :)

Ági :)
Bizony találkozunk, ha jösztök errefelé! ha nem zavarunk, lehet, hogy még mi is elmennénk arra kirándulni :oops:

Én kicsit jobban vagyok. Tudjátok mit kívántam meg? A hagymát :lol: Meg is ettem egy nagy újhagymát, ami szerencsére egyenlőre bennem maradt. Úgyhogy az esti szeretgetés is elmarad. Pedig nagyon aktuális lett volna....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ági!
Úgy gondoltam a szóköznélküliséget, hogy a hivatkozást persze úgy kell hagyni, azt nem kell egybeírni Tehát:

[img]szóköz%20http://gif.fpn.hu/bebe_43.gif%20szóköz[/img]

Remélem értetted :lol:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Én tiszta hülye vagyok :evil:

[img]itt%20nincs%20szóköz%20http://gif.fpn.hu/bebe_43.gif%20itt%20nincs%20szóköz[/img]

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Értem, csak azt nem,hogy hogy lesz egy képből ilyen formátum: http://gif.fpn.hu/bebe_43.gif
Ha lementem a sajátomba akkor nem Http:...lesz
Vagy én vagyok nagyon hülye???
csné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: