Új privát üzeneted érkezett!

Orsi,
Te mindig megnyugtatsz KépKépKép A védőnő is azt mondta hogy nem gond, de ha holnapig nem lesz (ma sem lett) akkor majd ő varázsol Kép

Ma 4300 gr-osak vagyunkKép Tehát mégiscsak mindent beépítünk, mert amúgy kicsit kevesebbet eszik Máté mint az előirt, mivel egy étkezést mindig kihagy..

Unique,
Laura továbbra is gyönyörűKép
Mózeskosár témában Orsi véleményét osztom, de ne nyissunk erről vitátKép
Ma már nem voltak csomóim szerencsére...hát jó lenne ha nőne a mennyiség...egyelőre inkább azt veszem észre hogy rövidebb idő alatt kiszívja Máté, de a bűvös 500-at még nem tudtam csak egyszer átlépni...viszont valahogy már kevésbé izgulok rajta, talán ez is segít majd.

Hú, ma az angol barátainktól egy csomó ajándékot, többek között két farmer szerkót is kaptunk, ezekkel együtt már 4-5 farmer várja a 4-12 hónapos kortKépKép. Nagyon dögösek leszünk...rengeteg programot kell csinálnunk hogy mindet ki tudjuk használni KépKép
Az ajándékokért cserébe viszont most 3 napig egyedül leszek (vitorlázni mennek a drágáim a Balcsira). Na persze a nagymamák és papák jönnek felváltvaKép

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Snorikám,
Mi volt tegnap?
Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk.

Norka Kép
Szeretnék priviben kérdezni, de nem találom az e-mailcímed. Megírnád nekem? Köszönöm.

Judit Kép (+Renoka)
Már 2x voltam Violánál. Először misztikusnak tűnt... most meg valahogy nem hiszek a dologban... de azért még járok... hátha megváltozik a véleményem.

A babók tündériek, sajna mostanában nagyon sok a melóm... meg lehet, hogy nemsokára el is költözünk... így lakást is keresek... csak ritkán van időm bekukkantani!

Puszilok mindenkit,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

Jó reggelt,

Fanni küldtem mailt!

Farkaslány, mizu Adimet ügyben? Képzeld, az NLC-n most egy PCO gyanús csajnak tök hasonló értékei lettek, mint neked (ha emlékezetem nem csal)! Éhgyomri inzulin 7-8 között, 120 perces pedig 31,valamennyi. Erre 1000 mg/nap Adimetet kap, vagyis 2 szemet (500mg/szem).
Nem tudom, ismered-e itt odaát a Fogamzásban a PCO-s topikot, de sorban peteérnek tök reménytelen lányok és most 5 hetes Adimetes szedésből lett egy + teszt is tegnap, szintén Kaális a leányzó. Ez a gyógyi egy csoda, most elég nagy kapmányban is vagyunk emiatt, de részletek majd csak akkor és annak, amikor már publikus és akinek érdekes! Kép (A sajtó is rajta van.)

Unique, olyan hatalmas nagy szemei vannak Laurának! Kép Én se akarok okoskodni a világért se, de van ez a könyv, a "Barátnőim a terhességről". No én elég csökönyös szerzet vagyok, meg nem az az összeolvasgatós fajta, de ez a humoros könyv elég határozott álláspontot képvisel, nem is olyan sok kérdésben - és itt is el lett párszor mondva a maga stílusában, hogy autóban való szállításra csakis kifejezetten autósülés vagy rögzíthető hordozó való, más meg tilos... ez Laurának is elemi érdeke. Kép
A babaszobába való képek a Kikából vannak, miniposzterek.

Kriszta, elképzeltem, hogy tekergőzöl Máté fölött szopi közben... Kép Azért ti is egyre ügyesebbek vagytok ám. Képzeld, volt egy kollégánkbeli család, ott a lány úgy kezdte januárban, mint te. Nincs elég tej, tápszer kell, ment a sírás, hogy sosem éri utol a fiát! Aztán most a 4.hónapra szépen beállt a kínálat-kereslet a tejcsi piacán, nem kell tápszer se. Nem hitték volna. Kép

Velem most semmi, este megyek vizsgálatra a dokimhoz, mert hétfőn a szülésznő nem akart már bolygatni, pláne, hogy a kenetvételes pálcika érintésétől is felszisszentem már bent. Kép Annyira puha, érzékeny ott minden. NST-n persze nulla fájás, ráadásul Bogi kisasszony ütemesen csuklott, így zengett az egész folyosó tőle. Kép Megcsináltuk a laborokat, stb. Az a baj, nyílhattam is akár méhszájilag (ami kiderül ma), de ettől függetlenül, jóslókkal is, simán elszórakozhatok hetekig még, szóval semmit se tudni... Kép

pusz Norka (35-36)
s_norka
 
 


Szevasztopol,
Adimetet szakértőim tanácsára csak az új ciklustól kezdem folyamatos hozzászoktatással. ma-holnap kellene megjönni, de ez kb 10 napja vacakol, hol itt szúr hol meg ott, cici vadul és nagyon fáj, reggelre kiderül hogy mikor kezdem el a gyogyit, már megvettem 120szemeset írtak fel, így az most kitart egy darabig.Most akkor mire kezdjek beállni napi 1 vagy 2?Szakértők jelentkezését várom!

Snorikám,
bébiszoba nagyon cuki, hihetetlen hogy mindjárt itt a királylány, nem bocsátkoznék időpontjóslásba de én május párti vagyok, mint tudjuk az áprilisi kölykök érkezését sem tudtuk befolyásolni.Na most akkor már érdeklődnék, hogy honnan tudsz és hol olvasol, miben veszel részt, mert ezek a dolgok engem is érdekelnek és végre valami értelmessel tölthetném nem létező szabadidőmet.

Délután megyek a gurunénihez, és ha megjön akkor majd elkezdem a talpmaszit is.

Kriszta,
Még jó hogy be nem tekeredik a cicid!

Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok!

UniqueKép Laura bűbájos, nagyon édes pofija van. Csak, hogy tudd, én is azt hittem, hogy milyen kényelmetlena babáknak a hordozó, de ezt 2 napja megcáfolta Hanna baba, kb. 3 és fél órát aludt benne (nődokimnál voltunk) és itthon úgy kellett kivennem, még aludt volna. Pelenkát hajtogattam a popsija alá, jól el volt, mosolygott, evett. Baromi nehéz cipelni egy ilyen cuccot, DE éppen azért, mert úgy van megcsinálva, hogy biztonságos legyen.
KrisztaKép szépen hízik a fiatalember, Hanna étvágya is töretlen, hétfőn 4,650-t mértem, majd' elájultam. A dokinéni szerint túleszi magát. ezért támadnak a nehézségek a kakilás körül. Úgyhogy most nem etethetem csak szigorúan 3 óránként (eddig ugyanis gyakrabban kért enni és azt az üvöltést nem lehet sokáig hallgatni...Kép) Én bérelek a kórházból a medela kézi szívóhoz gépet, hát mit ne mondjak, el sem tudom képzelni, hogy kézzel csináljam, annyira szuper így. Mondjuk a kezdetektől fogva így csinálom.
FanniKép én is így voltam Violával a 2. alkalom után, hittem is neki meg nem is, aztán az lett, úgy lett amit ő mondott. No comment. Utána a páromat (aki nagyon szkeptikus!!!) úgy levitte alfába, hogy alig tudott visszajönni és tisztán hallotta a hangomat ebben az állapotában. Nkem igazából az is elég volt, hogy megmondta, lesz gyerekünk és már nagyon itt van a közelben. Kb. 2 hónap múlva be is költözött a pocakomba. NEKED IS ÍGY LEGYEN!!!!!!
MelcsiKép Hanna még nem mocorog annyit, bár ha begurul (cici), úgy jár a lába, mint vmi ír népitáncosnak. Nagyon erős a kiscsaj, gyönyörű teste vanKép
NorkaKép szép a szobátok, végül hol vettétek meg a bútorokat? Azt javaslom, pihenj, amennyit tudsz, amellett, hogy szaladgáld is ki magad, mert ha megjön Bogi, egy ideig igencsak leköti a napjaidat. Én örülök, hogy mindent el tudtam még intézni, így most nyugodtabban ülök a fenekemen. De azért a napi séta felüdülésKép (persze ma esik az eső...)

OrsiKép adtam egy kis kamillát Hannának és én szedem az Espumisant, kaki volt reggel is Hála Istennek, így most jó a közérzete. Nagyon szenved, amikor nem tud termelni, órákig képes nyögni, nyomni. Szóval nálunk egyenlőre a napi kaki a cél, különben jön a szenvedés és nem alvás. Fickók mit csinálnak?
na megyek, írjatok! Farkasné, na mi van???? Hogy vagy? Nyaralás?
reno
renoka
 
 


Csak röviden:

Farkaslány, inkább ne jöjjön meg. Kép Ha mégis, akkor 500 mg-osból napi 2 kell majd (3-4 hét alatt éred el), 850 mg-osból napi 1 (2 hét alatt éred el), nemtom mekkora kiszerelést kaptál. Csak fél szemmel kezdd el az első héten, mert odaügetek a 71 kg-mal és megverlek a fosás mellé!

Én is azt mondom már, legyen Bogi májusi, ezek a jóslók ha rám törnek néha, már olyanok hogy feláll az összes szőröm bele.

Renó, nekem ez a bajom, hogy ezek a kis csemeték úgy megnőnek, olyan hamar... ezzel a sok kis 56-os rucival mi lesz?? Kép

Ha valakit érdekel a hajdani Lombikbaba kérdőív elemzése, elérhető ideiglenesen itt:
http://geocities.com/hertamicola/index.html
s_norka
 
 


Sziasztok Csajok!

Gyönyörűségesek a törpik, olyan jó nézegetni őket!!! Kép

Norka,
nagyon gyorsan nőnek, én már nem is emlékszem, hogy Andor volt valaha ilyen apró. Nagyon szép a babaszoba, tényleg lassan-lassan megérkezik a kis lakója is Kép

Sünike,
én is beálltam a pityergők sorába, gyönyörűen írtál az első napokról. Szívből gratulálok nektek és sok-sok boldogságotkívánok!

Farkaslány,
nem válaszoltatok az időpontot illetően. Múlt héten eladtuk a lakást, június elejéig leköltözünk a nyaralóba, egész nyáron ott leszünk. Szóval lassan már nem lesz alkalmunk talizni Kép

Andorról:
9,5 kg és 72 cm a fiatalúr, többnyire jól eszik, csak akkor nem nyitja ki a száját, ha fájnak a fogacskái. Ezek a kis gonosz fehér gyöngyök pedig sokat kínozzák szegénykém ínyét. Imádja a sticklettit, a spenótot és a tökfőzeléket (ezt a jó szokását gondolom ovira kinövi Kép). Ügyesen pá-pá-zik, mászik mint a rakéta és folyamatosan pakol. Kép És persze tüneményes a kis csibész Kép

Mikor lesz a tali? Ha még Bp-en leszünk, mi is szívesen csatlakoznánk, ha nem zavarunk.

Pusz mindenkinek:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


lányok!
légyszi segítsetek!
nagyon meg vagyok ijedve!
kinyílt a méhszájam!holnap irány a kórház és összevarrnak. Próbáltam kisilabizálni a számok jelentését, de túl sok jóra nem következtetek belőlük. Segítenétek? 1112
Nagyon gáz?
ki tudom hordani majd a babákat?
nagyon ki vagyok akadva!

zsu

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsu!
Én nem tudok számok terén segíteni de minden energiám a tiéd hogy rendben legyen minden. Nagyon nagyonsokat kell majd pihenned. Rettentő sok erőt kívánok és hidd el minden rendben lesz. Veled vagyok ahogy már oly sokszor támogattuk egymást. Kép
Szerintem ha itt nem tud senki segíten vagy amúgy is hívd fel Krizsát ő biztos segít hisz mindig olyan segítőkész. Kép

Nóri!
Nagyon tetszik a babaszobátok. Kép És a pocakod nekem tökéletesnek tűnik én is szívesen vennék egy ilyen gyönyörű pocit. Kép

Kriszta!
Tüneményes a kisfiatok. Kép

Unique!
A te kislányod is egy angyal. Kép

Renó!
Kép Kép

Timi!
Hogy sikerült a horgászás a hétvégén?


Örülök hogy amúgy mindenki jól van. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsu Kép
nem akarlak megijeszteni, de ezek nem túl jó számok.
tényleg csak a tényeket írom:
1112
1- méhszáj hossza (normál esetben 3)
1- külső méhszáj (1 ha nyitott, 0 ha zárt)
1- nyakcsatorna (1 ha nyitott, 0 ha zárt)
2... no ezt nem értem, mert ez az uts. elvileg a belső méhszáj lenne, ez is elvileg 0 vagy 1 annak függvényében, hogy zárt vagy nyitott.

arra szerintem mindenképp készülj fel, hogy innentől fekvés.
drukkolok nagyon-nagyon nektek!!4

fertőzés áll a dolog hátterében? mit mondott a dokid?
a súlytól még nem lehet, tuti fertőzés.

drukkok mennek

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsu,
nagyon-nagyon szurkolok én is!!! Anyukámat is összevarrták mikor az öcsémet hordta, és végig feküdnie kellett. De itt a tesóm, és nem volt vele semmi baj. Gondolok rátok!

Pusz:
Lara
lara77
 
 


Szasztok mamik,

Húú, de megváltozott itt a babanet....remélem azért igy is menni fog az írás:):)

Renoka,
Nem semmi milyen gyorsan nő Hanna baba...ehhez képes mi törpék vagyunk :):) Azért ne etesd túl, egyrészt a poci miatt, másrészt hogy szép karcsú nádszál legyen belőle:O:O (Csak vicc volt, kisbabának legjobb a dundi/húsos/csipkednivaló:O)
Holnap mi is kipróbáljuk hogy lehet-e hosszútávon szeretni az autósülést:O

Bzsuska,

Sajnálom hogy már most kinyíltál....valószínűleg ennek tényleg fekvés lesz a vége, de azért minden rendben lesz, nagyon drukkolunk nektek !


Norka,
Nagyon közeleg a nagy nap, már mindjárt vége májusnak !! Érdekes hogy milyen sok és erős jósló fájásod van , de sebaj, legalább edződsz :) Nagyon izgulok már :)
Tejci ügyben nálam is a remény hal meg utoljára....szorgalmasan ciciztetek, aztán hátha-hátha....most 550 tejcim van, de már 650-680-nál járunk napi fogyasztásban.....

Tegnap voltunk ortopédusnál, minden rendben, szépen javul Máté lába, állítottak a szíjakon, de semmi korai levétel biztatás...már majdnem a felén túlvagyunk :O

Ma meg nőgyogyinál voltam 6 hetes kontrollon, minden rendben, de nem vett most rákszűrés kenetet, azt mondta majd fél év múlva...érdekes, nekem valaki azt mondta most vesznek..na mindegy...vicces volt, kérdezte a fogamzásgátlást......hát azt hiszem nem kérünk :O:O aztán neki is beugrott....meg sűrű elnézést kért a János csecsemőosztályért......

Lara,

Nem is tudtam hogy költözés témában vagytok !! Hova lesz az új lakás ? Vagy még most kerestek ? Nagyon jó lenne ha ti is jönnétek a talira, hiszen te vagy az oszlopos tali szervező, nem hiányozhattok !! Andor babát -illetve bocsánat, fiatalurat -is nagyon szeretném már látni !

Ma megint nagyon rossz napunk volt, illetve délelőtt még minden OK volt, úgy mentem el a dokihoz hogy Máté megciciztetve elaludt, gondoltam 2 órát simán fog aludni mire visszaérek, persze apa hívott egy óra múlva hogy már félórája üvölt, tápszert is kapott, az sem segített....szóval hazaértem, majd 2 órát lógott a cicimem mire most egy órája végre elaludt...persze most meg lassan fürödni kellene.... na mindegy, holnap megint egy jobb nap lesz :O:O

Mindenkinek szép hétvégét ,

Kriszta
kriszta71
 
 


Halihó!
Az előző levelem szerintem eltűnt vhol az éterben. Ezt az új rendszert még szoknom kell.

Zsebi!
A horgászás jól sikerült. Ezüstérmes lettem.

Lara!
Naná, hogy gyertek a talira. Mindenkit érdekel, hogy mi van Veletek. Azt felejtsd el, hogy zavarnátok!

Hova mentek lakni? A tali mikor lesz?

Mindenkinek jóhétvégét.

Puszi
Timi
:lol: [/img][/url]
latimi
 
 


Halihó!
Az előző levelem szerintem eltűnt vhol az éterben. Ezt az új rendszert még szoknom kell.

Zsebi!
A horgászás jól sikerült. Ezüstérmes lettem.

Lara!
Naná, hogy gyertek a talira. Mindenkit érdekel, hogy mi van Veletek. Azt felejtsd el, hogy zavarnátok!

Hova mentek lakni? A tali mikor lesz?

Mindenkinek jóhétvégét.

Puszi
Timi
:lol: [/img][/url]
latimi
 
 


hogy írok új hozzászólást??? (ezt most csak az idézet gombbal bírtam előcsalni)

én egész nap a historyból próbáltam elérni... na, úgy nem lehett írni, még jó, hogy kijöttem a legelejére, és láttam, hogy van topik, ahova már írtak :D

látom itt is átvették a megszokott fórummotort :D jó ez :)

Zsuról semmi hír???
iszonyú sokat gondolok rájuk, írtam mailt, nem válaszolt. telefonszáma nincs meg valakinek?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


no, ez viszont nagyon zavar, hogy mindig meg kell keresnem, hogy hol az uts. hozzászólás.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Ági vagyok Zsu barátnője.
Sajnos nem szolgálhatok túl sok jó hírrel. Összevarrták a méhszájat Zsuzsánál, de előtte még az is kiderült, hogy az egyik babszem burka kitüremkedett. :( Mielőtt betolták a műtőbe aztmondták neki, hogy nem biztos hogy megtudják menteni őket, mert ha sérül a burok a műtét alatt, akkor vetélés lesz rögtön mind2. A szerencsén múlott, hogy ez nem következett be. Az esélyei javultak, de sok-sok energiára, szorításra kitartásra és mindenre szüksége van! Szegénynek bent kell feküdnie addig míg elnem jön a szülés ideje. Azért én remélem, hogy ez jó sok idő lesz. Most infúziót kap, meg olyan gyógyszert is ami folyamatosan megy neki, nem csak pár órát mint az infúzió. Ezek a méh feszülését csökkentik, mellékhatásként viszont emelik a pulzusát. :( A lényeg, hogy mindent megtesznek értük, csak az idő.... Minden nap amit együtt töltenek közelebb viszi őket egy boldog családhoz.

Ha bármit üzentek neki, nyugodtan írjátok le, mert a kinyomtatva mindent megfog kapni.
Majd én is igyekszem hozni a híreket.


Nos ez volt amit tegnap írtam, csak nem tudtam elküldeni...

Mai infó Zsu-ról! Sokat beszélgettünk, jobban van lelkileg. Jobb a kedve, már nem kapja az infúziót=csökkentek a mellékhatásai is. Babszemek jól vannak, ma nem mozogtak annyit, de gondolom a tegnapi nap őket is kifárasztotta. Holnap megyek mozzá, majd kinyomom (meg a férje is) amit írtok és elviszem neki :):)


Sziasztok Ági
rozsagi
 
 


Szia Ági,
nagyon köszönjük a híreket... hát akkor ez tényleg mm-eken múlt, ha már a burok is előre jött, ott iszonyú nagy már a veszély.
akkor viszont jó a bajban, hogy még ennyire picik, mert a 20. hét után már tuti repedt volna a burok.
Hányadik héten vannak most?

add át neki, hogy nagyon-nagyon sokat gondolok rájuk, és drukkolunk. Legyen cél a 30. hét addig bírják ki egyben :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Drága Zsu!

Nagyon nagyon nagyon nagyon drukkolok neked és a két babszemednek. Ezek a babák nagyon nagyon szeretének élni és küzdenek is azért hogy ez így legyen. Nagyon nagyon sok kitartást kívánok neked hogy ezt az időt végig tud csinálni.

Biztos lesznek nehezebb napjaid, de hidd el sikerülni fog megvalósítani az álmotokat és boldog család lesztek.


Azt mondom mint Orsi tűzzük ki azt a 30. hetet nagyon drukkolok és minden energiám a tiétek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép 1148071756.25.gif

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi!
Zsu október elejére van kiírva szülni.
Nagyon remélem hogy minden rendben lesz veled!


Nori!
Hogy vagy közeleg az idő ha májusi szeretne lenni a királylányotok akkor még egy hete van hátra maximum.
Valakivel meg van már beszélve hogy ráüzensz hogy tudjuk ha indul a mandula és megvan a bébi?

Kriszta!
örülök hogy javul a helyzet a picivel lábacska ügyben az első fele is hamar elment a második is így reül majd el meglátod.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi :)
köszi. akkor most vannak a 20. hét környékén, ha jól számolok így magamban

nektek is az első oldal jön fel automatikusan???

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Hogy érted hogy az első oldal, hogy a legrégebbi hozászólások? Mert ha igen akkor itt a lap alján a hozzászólások megtekintésénél válasz a régebbieket előre és akkor mindi a firssek jönnek be illetve ott is úgy hogy oda ugrik ahonnan te nem olvastad azt a fórumot. :)

Hogy csináltad hogy az aláírásnál a fiad van és az a vonal? Én is keráltam egy jó képet és nem bírom betenni. :(

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi!
Közben sikerült megoldani hogy ezt a képet lássam ott annyira aranyos nem ?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Jófej :)
igen, de ha odamegyek, hogy "újak előre" akkor akkor 1szer megcsinálja, de legközelebb, megint a régiek lesznek elöl :D
no, mind1, ez legyen a legnagyobb bajom.

ilyen csíkok vannak mindenféle témában "ticker" néven tudsz rákeresni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Nem a csíkot akartam hanem ezt a nevezt betenni, de mostmár tudom hogy is van ez. A csíkot csak akkor csinálom ha nekem is lesz bébi a pocimban. :lol:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


sziasztok Lányok!

Rég írtam, de azért járok ám erre felétek gyakran, és próbálom követni az eseményeket... :wink:

Zsu!
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen a babókkal, és legalább a 30. hétig bent maradjanak! A kórházban vigyáznak rátok, csak sokat pihenj, és ne aggódj! Minden rendben lesz!!! :)

Mniki!
Itt is gratulálok a babókádhoz! Ez az Adimet tényleg csodákra képes, a PCO-t könnyedén legyőzi :lol: ...

Velünk minden rendben szerencsére, bár az aggódás az folyamatosan megvan, de azért próbálok úrrá lenni rajta :wink: . Nagyon igaz, hogy a zebrás teszt után is csupa aggódás az ember élete, hogy rendben van-e minden, és ez így lesz még soksok évig... :wink:

Zsebi!
Néhány hiányzó adat a táblába:
szülés várható ideje: 2006. szept. 17.
a babócánk fiú, ez már tuti biztos, név még nincs, elég fantáziátlanok vagyunk, úgy néz ki... :lol:

és két sztárfotó, az egyik a kis kukisunkról, a másik pedig a pocakomról, ami végre már észrevehető :wink: ...

Kép 1144031940.61.jpg
Kép 1148226500.44.jpg

pusz mindenkinek :!: :!: :!:

Almodo
23+0
almodo
 
 


sziasztok Lányok!

Rég írtam, de azért járok ám erre felétek gyakran, és próbálom követni az eseményeket... :wink:

Zsu!
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen a babókkal, és legalább a 30. hétig bent maradjanak! A kórházban vigyáznak rátok, csak sokat pihenj, és ne aggódj! Minden rendben lesz!!! :)

Mniki!
Itt is gratulálok a babókádhoz! Ez az Adimet tényleg csodákra képes, a PCO-t könnyedén legyőzi :lol: ...

Velünk minden rendben szerencsére, bár az aggódás az folyamatosan megvan, de azért próbálok úrrá lenni rajta :wink: . Nagyon igaz, hogy a zebrás teszt után is csupa aggódás az ember élete, hogy rendben van-e minden, és ez így lesz még soksok évig... :wink:

Zsebi!
Néhány hiányzó adat a táblába:
szülés várható ideje: 2006. szept. 17.
a babócánk fiú, ez már tuti biztos, név még nincs, elég fantáziátlanok vagyunk, úgy néz ki... :lol:

és két sztárfotó, az egyik a kis kukisunkról, a másik pedig a pocakomról, ami végre már észrevehető :wink: ...

Kép 1144031940.61.jpg
Kép 1148226500.44.jpg

pusz mindenkinek :!: :!: :!:

Almodo
23+0
almodo
 
 


Almodo!
Tüneményes a pocakod. :)
Azért hihetetlen Zsu nemsokkal mielőtt kórházba ment csatolt képet a pocijáról ő még akkor nem volt 20 hetes és mekkor volt a pocija jó jó ő ikreket vár de akkor is.

A babóról a kép egyszerűen szuper mennyire látszik az arcocskájának a vonala.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

én is nagyon aggódom Zsuzskánkért. Ha jól rémlik, ő most olyan 21 hetes lehet... Ha még egy jó hónapig kihúzzák, akkor meg tudják menteni a babákat. De remélem, azért nem ennyire kötéltánc most a helyzet.

Almodo, hihetetlen hogy már neked is ekkora a babád! :wink: Még csak most volt, hogy este írtad nekem azt a privit... :lol: Ami a pocakot illeti, teljesítetted a Schobert-féle elvárást, miszerint félidőig nem szabad látszania semminek! :shock: :D De azért már látszik. Nekem is azt hiszik, hogy 7-8 hónapos terhes vagyok, egyszerűen ilyenek az arányok, hosszú a felsőtestem, ez van. De te aztán nem is híztál semmit még, ugye?
Én már azért kezdem érezni a plusz 12 kg-mat, jó nehéz a fenekem. :?

Zsebike, biztosan lesz majd, aki megírja ide, ha történik valami, pl. Kandi a PCO-sok topikjáról, vagy Mniki, szóval a PCO-s sorstársak! :wink:
De most érdekes módon, amennyi jóslóm volt az utóbbi időkben, most nagyon semmi nincs pár napja, nem is értem... :shock: Simán van még 2 hét, úgy érzem.

pusz Norka (36+2)
Vendég
 


Nóri :lol:

Hát igen, rohan az idő... Az az esti privi január 9-én volt, de tényleg, mintha tegnap lett volna. Emlékeim szerint az első 12 hét (vagyis 8, mert 4-ben nem is tudtam még a babóról) vánszorgott, de azóta rohannak a hetek. Hihetelen, hogy már kevesebb van hátra, mint amennyi a zebrás tesztem óta eltelt... És még igazán nem is sikerült felfognom, hogy babám lesz... Annyira hihetetlen. :lol:

Amúgy 3,5 kg plusznál tartok, ami nem sok, de azért a fenekemen látszik már picit. Szerencsém van, mert nem vagyok egyáltalán éhesebb, mint korábban, és édesszájú sem vagyok, így nem esik nehezemre, hogy odafigyeljek. De azért tényleg próbálok figyelni is, anyukám azzal riogat, hogy ő mindkettőnkkel 20 kilót hízott - és elég egyforma alkatunk van, úgyhogy vigyázzak... :twisted: :twisted: :twisted: Biztató :wink:

Szerintem nem akar Bogi hamar kibújni, meg fogja várni a júniust. De azért vigyázz magadra, és mostmár próblálj végre pihenni, lelassulni, nehogy a végén te kényszerítsd a jó kis meleg helye elhagyására :wink:

pussz
almodo
 
 


Zsuzskáéknak nagyon drukkolunk... sajnos az 1 hónap még kevés, akkor a babák túlélési esélye csak 30%, és 90% a súlyos károsodásé....
30. hét minimum....


nagyon-nagyon drukkolunk.

Almodo :)
csini a pocakod, és szuper a sztárfotó.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok !

Zsuzska ! Nagyon drukkolok Nektek, bíznunk kell abban, hogy még bent tudnak maradni a babák ! Kitartás drága Zsuzska, mi mindannyian sok-sok energiát küldünk Neked !! Puszillak !

Almodo :) nagyon jó a baba kép, a pocid határozottan csinos !!
Elárulod, hogy a babás képet hogy tetted be ide ? Szkenner ..stb ??

Judit : mensi fronton mi a helyzet ?

Kriszta : örülök, hogy Ti is szépen haladtok, csak így tovább, ügyesek vagytok !! Anyuddal beszéltem valamelyik nap :)

Szombaton voltam a Kaális UH-n. Pötyikének már látszódott a pulzálása, olyan boldog voltam ! A következő UH-t már a nőgyogyim csinálja :)
mniki
 
 


Sziasztok!

Az NST-hez ért valaki? A szülésznőm csak sejtelmesen mosolygott, meg hogy "van fájás". Mindezt úgy, hogy tegnap pont az gagyogtam itt el, hogy semmit nem érzek. Létezik, hogy nem érzem a 60-70%-os fájást? Tudom, hogy ez még "nem az", csak érdekelne... az első 10 percben szép A ívekkel volt ilyenből 3 db, aztán a második 10 percben meg több kisebb, 30-50%-os. Azóta ha megyek, csak sűrű keményedések vannak.

Tudjátok, szeret Norka mindenhez érteni. :evil: Úgyhogy világosítsatok fel, hogy működik ez! Köszi. :lol: 8)

Norka (36+3)
Vendég
 


Sziasztok,

Norka :)
Nem értek hozzá annyira, csak pár ismerősöm tapasztalata: simán lehetnek NST által kimutatott fájásaid attól még, hogy nem érzed őket. Sőt. Az a tapasztalat, hogy amit az NST kimutat (legalábbis a jóslók közül), azt nem érzed. Ha itt lesznek az igaziak (ha jól emlékszem, olyan 80-90-100-asak :shock: ), akkor azt már Te is érezni fogod. Egyelőre gyakorol a méhed. Amikor én voltam dokinál anno, és egy lánynak olyan fájásai voltak, mint most Neked, a dokim azt mondta, a héten szül. Aztán velem együtt szült, 2 hét múlva. Nincs rá recept. :(
Viszont nagyon sokat gondolok Rád, hogy mikor pottyan ki Bogicica!
Miért változott meg a nick-ed???

Kriszti, Orsi :)
Még mindig hordozó téma... Ok, ok. beüzemeltük a hordozót a kocsiban. GYŰLÖLÖM :evil: Totál összeesik benne Laura. :( Még úgy is, hogy tettem bele pelust (3at!)... No comment... Így aztán tényleg ritkán fogunk kimozdulni....

Egyébként velünk minden rendben, az esti elalvások nehezen mennek (éjfél előtt semmiképpen), de éjjel legalább 6-8 órát végigalszik, majd ha hajnalban, reggel felkel, egy szopi és visszaalszik, majd még egy szopi rá 3 órára és megint durmi. Szóval nem panaszkodok :roll:

Olvasgatlak ám benneteket, csak írni nincs időm sosem. Minden percet sajnálok, amit nem a kicsimmel töltök.

Almodo :)
Nagyon szép a pocid!

Reno :)
Voltál már Hannával valahol? Én még nem merem kivinni vásárolni Laurát, tudom, kicsit maradi vagyok. Még várnék vele 2-3 hetet...

Puszilok mindenkit!

Unique
unique
 
 


Lányok!

Köszönöm a pocak, és babó dícséreteket!!! :lol: :lol: :lol:


Mniki! :lol:

Lefényképeztem a papírképet makro módban digitális géppel, és azt tettem fel (előtte még kicsinyíteni is kellett 600 pixel alá...).
Ha tud a géped makro módban fényképezni, akkor elvileg nálad is működnie kell. Én is szoktam 6-8 képet készíteni, mert gyakran homályos a kép még a makro módban is...

pusz,

almodo
23+1
almodo
 
 


Sziasztok!

Zsu híradó!

Kezdem elölről mert elszált. :evil:

Zsuzsa jól van, már kimehet wc-re, de enni még mindig fekve kell felpócolt ágylábakkal. :shock:
Babók jól vannak, és most kaptam az sms-t, hogy JÓ let az AFP-jük. Nagyon nem erre számított, mert ugye ez elég labilis vizsgálat főleg ikreknél, de mégis... :P
Bentfekvésre aztmondták, hogy végig maradnia kell, de úgy láttam Zsuzsán, hogy belenyugodott, sőt ez a legkevesebb részéről. :D
A szurit felváltják nála tablettára, úgyhogy már ez is jó lesz neki. :D

Hát ennyit tudok most írni..

Ma 19+3 napos. :D

Üdvözöl mindenkit :D
Ági
rozsagi
 
 


Ági :)
köszi a híreket. Ezek tényleg jók.
Drukkolunk továbbra is nagyon-nagyon.
feküdjön csak sokat és rendesen, mert nagyon fontos hetek előtt állnak.

lehet tdni, hogy mi állt a méhszájnyílás hátterében???

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szevasztok Mancik,

Kissé megborult a ciklusom így nem tudok nyilatkozni, ne fantáziáljatok, mert aztán beképzelek valamit belelovallom magamat aztán meg nézhetünk.

Gratula a pocaklakóhoz -Almodo- rohan az idő.

Snorikám,
Egyszer a te napod is eljön, ne félj nem maradsz ki belőle.

Zsu,
Nagyon szurkolunk, küldjük Nektek a sok energiát.Szigorúan tartsd be amit a dokik mondanak, ha fekvés akkor fekvés. Hidd el bejön és egyél sok husit. Csak tapasztalatból mondom, szomszédunk sövényes méhvel 38.hétig szigorú fekvés mellett az ikreket. Sok husi még ha undorod is van, só és fűszermentes kajcsi, hogy a májad minél tovább bírja!

Puszi Farkasok J

ui. szopiztatók! Nagy gratula ügyesen csináljátok, és hogy a kakilás is ilyen jól megy, az embernek mindig vannak céljai mégha ilyen aprónak tűnő is.
farkasok
 
 


Köszönöm én is Zsuzskáról az infókat, én is küldöm neki az energiát!! Melyik kórházban van?

Farkaslány, mit jelent ez a ciklusbeborulás? Mitől borult volna be? :shock: Én nem fantáziálgatok, ugyan kérem. Csak ártatlan kérdéseim vannak... a hődet méred? Választ várok. :!:

Unique, tulajdonképpen te megnyugtattál! :lol: Eszem ágában sincs szülni e héten! Sőt olyan nagyon még jövő héten se! Hm... nem az van, hogy Nórika berosált? Jó három éve várok gyerekre, oszt most húzom-halasztom?
A nickem emiatt a minősíthetetlen, kaka, ocsmányadék új rendszer miatt változott meg, mert nem engedett be a régivel. Hogy nehogy elfelejtsem, hogy már a 28.évemet taposom. :evil:

Norka
Vendég
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt ezért mindenkinek üdv! Mi is a Kaáliba járunk a párommal, a második próbálkozásnál tartunk. Szerdán megyünk a (remélhetőleg) utolsó ultrahangra. Ha minden rendben lesz akkor 8 hetesek vagyunk. De azért koránt sem vagyok nyugodt. Azt hittem, hogy ez majd a tesztnél elmúlik, aztán azt gondoltam, hogy az azt követő ultrahang után,de koránt sem. Szerintem végig aggódom az egészet.
Azért is írtam most mivel szerdán megyek utoljára a Kaáliba és tudom, hogy mindenért fizettem, és azt is tudom, hogy nyilatkoztam, de szerintetek szoktak ilyenkor adni valamit az orvosnak (doktornőnek), aszisztenseknek? Bár én sohasem láttam, hogy vitt volna valaki, de azt hallottam, hogy ajándékot szoktak. Ti már ezen túl vagytok azért fordulok hozzátok. Szerintetek? Tudom, hogy nem ez a legnagyobb probléma, csak én olyan mindenkinek megfeleni akaró típus vagyok!

Ha segítetek előre is köszi!

Ami
amálion
 
 


Szia Ami!

Nyugodt sajna nem leszel már... :wink: de ez édes aggódás.

Nem is tudom, én babonából végig úgy voltam ezzel, hogy majd csak most telefonálok vissza a dokimnak, a terhesség végén, hogy szülök, hivatalosan nem is köszöntünk el, csak azzal, hogy majd jelentkezzek. Aztán mikor majd pár hónapos a gyerek, akkor viszek neki valamit a babával együtt (persze a babát hazahozom :D ), én ezt így láttam a Kaáliban. Arról nem is beszélve, hogy a kistesóhoz is jól jön még a segítség, ha úgy adódik (nekem egy gyógyszer felíratásához szükség lesz még rá).

Norka
Vendég
 


Ági!
Köszönjük a híreket Zsúról.
Drukk hegyek mennek nagyon nagyon szorítok értük.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Ági!

Köszi a híreket Zsuról!
Nagyon drukkolok neki!
Biztos nem könnyü ennyi ideig kórházban lenni, de ezen most nem szabad rágódni!
Mindent a babákért!
Stella
stella9
 
 


[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1148329466.22.jpg[
/img]
Sziasztok Lányok!
Előre minden várakozónak 1 ilyen szép bébiért!
Kedves Amálion!
Hát megnyugodni már sose fogsz! De nézd az én Bébimet, ilyen szép lesz majd a Tiéd is, ez lebegjen a szemed előtt!
Zsunak nagyon nagy drukk, kitartást kivánok!
Stella, hogy vagytok, hogy birod a fiukkal?
Melcsi
melcsi1967
 
 


Kép
melcsi1967
 
 


Norka!
Köszönöm a segítséget! Én is ezt fogom szerintem csinálni!

Melcsi!
Neked pedig köszönöm, hogy bíztatsz! Ez egy tüneményes cél!

Mint írtam, 8 hetesek vagyunk. Már nagyon vártam, ugyanis január és február hónapban a közvetlen ismerőseim között 7 emberről (párról) tudtam meg, hogy babát várnak. 2 pár azért "látott hozzá", mert féltek, hogy úgy járnak mint mi. Persze mindkettőnek elsőre összejött. :D
Ezek után már úgy gondoltam, most én jövök.

Ami
amálion
 
 


Icsilya!

A dokik szerint több oka lehetett, hogy nyílt Zsuzsa méhszája. Egyik a gyulladás, a másik, hogy nagyok a babók és a gyors növekedést nem tudja követni a méh, végül az, hogy ugye az 5 lombikkal elég sokat "piszkálták" a méhszájat ami némi gyengeséget okozhatott.
Ezek közül bármelyik lehet, vagy együtt mind.

Ma megvizsgálták, és a varratok jól tartanak. :P
A tablettát szedi, úgyhogy minden oké Vele/ük. :P

Nem tudom már ki kérdezte (nincs most időm visszaolvasni :oops: ), hogy melyik kórházban fekszik. Hát mivel Zsu kecskeméti, így itt van a megyeiben.

Melcsi!
Gratulálok, Ő egy igazi kis tündér!! Gyönyörű!

Üdv Ági
rozsagi
 
 


Kriszta :)
ez azt jelenti, hogy szervezzem is meg a talit? :D :lol:

Ági,
köszi a híreket, örülök, hogy rendben vannak Zsuék. Nagyon szurkolok nekik!!!

Melcsi,
gyönyörű a pici lányod :)

Timi,
jún. 10-től egész nyáron lent leszünk a nyaralóban, Gárdonyban a Velencei-tónál. És ha minden igaz (nem szeretném elkiabálni) de ma megtaláltuk álmaink otthonát a 17. kerületben egy kertes sorházi lakás személyében :) Este adjuk elő a szülőknek, remélem, hogy hamar fogalózunk és a karácsonyt már ott ünnepelhetjük. Nagyon izgulok :)

Pusz:
Lara
lara77
 
 


Lara!

Nagyon örülök. Június közepén vége a vizsgaidőszaknak, és ha nem zavarunk, meglátogatnánk benneteket. Persze Ti is eljöhettek hozzánk. Jót csavargunk. Elmennénk egy jó kávézóba (mármint meghívnánk benneteket), jót dumcsiznánk.

Andornak gyűjtöttem be egy 92-es sötétkék, farmerszerű nadrágot. (nem tudom milyen anyag).
Csavargásra - játszótér meglátogatásával egybekötve- nagyon jó.
Nincs széthordva.

Nehogy félreérts. ha szükségetek volna hitelre, szólj, az Imi FHb-zik. Be sem kell mennetek a bankba, mindent elintéz.

Itt nem kaptok meglepi csomagot, mint az OTP-nél szoktak.

Timi
latimi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: