Új privát üzeneted érkezett!

Kép 1148047344.06.gif
[/img]
Boldog névnapot a kis Milánnak!
nsyl
 
 


Kép 1148047344.06.gif
[/img]
Boldog névnapot a kis Milánnak!
nsyl
 
 


Kép 1148047344.06.gif
[/img]
Boldog névnapot a kis Milánnak!
nsyl
 
 

 
 

Kép 1148047344.06.gif
[/img]
Boldog névnapot a kis Milánnak!
nsyl
 
 


Bocsánat , azt hittem nem reagál.
Na de mindegy , ennyiszer kívánunk Neki!
nsyl
 
 


Sziasztok!
Gyorsan írok,mert most végrebejön az oldal:)
Nem nagyon tetszik ez az új forma,nekem nem jelenik meg ez a hely ahova írni lehet. :evil:
Mindenki jól van?
Mi elvagyunk,ma már alig voltam rosszul.Vérnyomásom lacsony,de kibírható.Kaptam "jó" tanácsot,igyak sok kávét kólával.És ezt egy védőnő írta.Siralmas.De mindegy túlélem alacsony vérnyomival is:)
Ildi!
Jó neked hogy már így látszik a pocakod,nekem még semmi,ugynoyan lapos a hasam mint eddig,persze ha sokat eszek ,már nekem is látszik valami cseresznyemag:).
De azért a nacijaim már mind szűkeke a kismama nadrágok meg még nagyon lógnak,sőt még a 38-as rendes nadrág is lóg:)Szóval most majd szoknyázok,az még áll valahogy rajtam.

Rohanok mert kenyeret meg kalácsot sütök.

Ja ,én is kaphatok a mondokás papírból?

Szép napot!
Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Én sem nagyon békülök ezzel az új design-nal.
Benne volt a kedvencekben,de tegnap már csak a főoldalt hozta be.Elmentettem újra a vecsési topikot,ma meg csak a tegnap esti írt hsz-kat mutatta (vagyis a 19. oldalt,mert ugye azt mentettem el).

Apa már megint dolgozik,így nem sokat írok,mert mindjárt vacsiztatom az aprónépet.
Tudtok segíteni abban,hogy hova tudnék feltenni mozgóképet úgy,hogy nektek is meg tudjam mutizni?
Tamarának a sulijában ma volt egy gálaműsor,ahol fellépett az osztályával.Énekeltek,nagyon jó volt!

Betti!
Milánnak mi is nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!

Kép 1148058771.03.jpg
Anita!
Nem szedsz B6-ot?Csak mert az nagyon lenyomja a vérnyomást.
Én is elkezdtem,mire rájöttem,hogy nem is émelyegnék,ha lenne némi vérnyomásom.

Ildi!
Persze,hogy nagy a pocikája kérem,amikor 2 óta egyfolytában ebédel (msn) :O:O:O

Na majd még jövök,ha elaludtak.

Puszi!

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Én sem nagyon békülök ezzel az új design-nal.
Benne volt a kedvencekben,de tegnap már csak a főoldalt hozta be.Elmentettem újra a vecsési topikot,ma meg csak a tegnap esti írt hsz-kat mutatta (vagyis a 19. oldalt,mert ugye azt mentettem el).

Apa már megint dolgozik,így nem sokat írok,mert mindjárt vacsiztatom az aprónépet.
Tudtok segíteni abban,hogy hova tudnék feltenni mozgóképet úgy,hogy nektek is meg tudjam mutizni?
Tamarának a sulijában ma volt egy gálaműsor,ahol fellépett az osztályával.Énekeltek,nagyon jó volt!

Betti!
Milánnak mi is nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!

Kép 1148058771.03.jpg
Anita!
Nem szedsz B6-ot?Csak mert az nagyon lenyomja a vérnyomást.
Én is elkezdtem,mire rájöttem,hogy nem is émelyegnék,ha lenne némi vérnyomásom.

Ildi!
Persze,hogy nagy a pocikája kérem,amikor 2 óta egyfolytában ebédel (msn) :O:O:O

Na majd még jövök,ha elaludtak.

Puszi!

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Én sem nagyon békülök ezzel az új design-nal.
Benne volt a kedvencekben,de tegnap már csak a főoldalt hozta be.Elmentettem újra a vecsési topikot,ma meg csak a tegnap esti írt hsz-kat mutatta (vagyis a 19. oldalt,mert ugye azt mentettem el).

Apa már megint dolgozik,így nem sokat írok,mert mindjárt vacsiztatom az aprónépet.
Tudtok segíteni abban,hogy hova tudnék feltenni mozgóképet úgy,hogy nektek is meg tudjam mutizni?
Tamarának a sulijában ma volt egy gálaműsor,ahol fellépett az osztályával.Énekeltek,nagyon jó volt!

Betti!
Milánnak mi is nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!

Kép 1148058771.03.jpg
Anita!
Nem szedsz B6-ot?Csak mert az nagyon lenyomja a vérnyomást.
Én is elkezdtem,mire rájöttem,hogy nem is émelyegnék,ha lenne némi vérnyomásom.

Ildi!
Persze,hogy nagy a pocikája kérem,amikor 2 óta egyfolytában ebédel (msn) :O:O:O

Na majd még jövök,ha elaludtak.

Puszi!

Nóra
krivita
 
 


Ugye,hogy valami nem oké?!?!
Borzasztóan lassú!!!!!!!
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra!

Bocsesz,kicsit elcsusztam........ :oops:
Persze mert ebédnél tudtam volna jönni,de jött apa,és akkor együtt ettünk,majd el kellett mennem,majd jöttek hozzánk,mindeközben a gép be volt kapcsolva,szóval azért volt ez a kavarc......

Majd mozgókép ügyben beszélünk msn-en,jó?

Meglátjátok,sokkal jobb ez a felület,megfogjátok szokni,és csinálhattok magatoknak klassz vonalzókat is!

Mennek a drukkok a hétfői vizsgához! :wink:

Oké lefénymásolom a mndókákat,vagy beszkenneljem,és küldjem el emilben? :?:

Táblát teszek fel,csak a régi gépemen volt,szerkeszteni nem tudom,újat kell csinálnom,de nincs időm rá.

Szegény apa mennyit dolgozik........

Örülökhogy gyógyulgattok,akkor azt jelenti,hogy szerdán jöttök?

Anita!
Szegényke,az nem jó,hogy ennyire alacsony a vérnyomásod,pedig ilyenkor magasabb szokott lenni,nem? :oops:
Irigyellek a lapos hasadért,nekem se a picibébi miatt ekkora(tudom ám!!!!)de az alakomon hamarabb látszott,mint a Dávid,az biztos!

Nehogy félreértsétek nagyon s büszke vagyok a pocakomra (vagyis,aki benne lakik),de azt jelenti,hogy duci vagyok,ha már íyen nagy,azt meg nem szeretnék.... :cry:

Maqjd neked is lemásolom a monókákat! Vagy elküldjem?

Betti!
Mégt nem sikerült beszélni anyósssal,de majd jelentkezem,oksi?

Szia Szilvi!

Na jó éjt Mindenkinek!

Ildikó(10+1)

Kép 1148075623.87.jpg
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a névnapi köszöntést mindenkinek nagyon arik vagytok :D Tegnap nem jutottam ide mert reggel postán voltam utána pedig otp-be.Majd el kellett vinnem barátnőméknek a cipőt a kisfiának.Majd itthon mosstam takarítottam aztán jöttek hozzánk Milánt köszönteni és a végén telcsizett a férjem haverja hogy nem e tudok a lányukra vigyázzni(2éves)Este 6tól fél 9-ig ittvolt.Úgyhogy nem unatkoztam. :) Mikor elmentek akkor fürdés,Milánt megettetem és letettem aludni majd még elpakoltam a játékokat.Sajna nem volt időm vagyis inkább erőm írni.
Ma se tudom mikor jövök vagy jövök e mert most megyünk Monorra piacra utánna kaját csinálok mert anyósék és a keresztlányomék is jönnek a Milánt köszönteni.Apa megy éjszakára dolgozni.Holnap pedig a barátnőmék jönnek köszönteni.Ha tudok azért jövök.

Ildi!
Majd szólj ha kell valami.Nem tudom mi lesz még.Nem gond a szállítás mert megoldom.E-mailbe is írhatsz hogy mi kell tutira és elteszem.Jól vagytok?Nagyon édi a pocid.Dávidról a kép is szupi.

Szilvi!
Ha neked is kell valami írj sms-t vagy hívj.Köszi a névnapi köszöntést.Mi van veletek?VIKINEK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Nóra!
Látom te se szereted ezt az új rendszert.Már én kezdem megszokni csak nagyon lassú.Gondolk rád héthőn a vizsgánál :wink: Gondolom ár várod.

Andi!
Jók a képek a Lőrincról és a torta is
:) Hogy viselte a keresztelőt?Nekünk is most lesz június 11-én.Vezetéssel hogy állsz?

Anita!
Kitartást neked és egy kicsit magasabb vérnyomást.Nekem pont az volt a gond hogy terghességnél felment a vérnyomásom.

Mostmár megyek mert mennünk kell vásárolni.

Puszi nektek és jó hétvégét.Dobok még egy képet a Milánról!

Betti
raczbetti
 
 


Milán és én Nyáregyházán a motocross vb-n Kép 1148110764.66.jpg
raczbetti
 
 


Szia Betti!

Nagyon édes ez a kép rólatok,biztos jó lehetett a motocross vb. Úgylátom nálatok is apa szereti a motorokat,nálunk chopper mánia van jelenleg. :roll: Most akarja lecserélni a Suzukit Jamahára,pedig tavaly vette :cry: :evil: Mérges vagyok rá!!!

Milyen ez a babakocsi? Újszülöttkortól is használható? Mert éppen babakocsikat vadászok,elfogom adni a kettőt ami van a Dávidnak és veszek egy kisebbet a picinek,ami kisebb,és elfér a csomagtartómban.

Sikerült tortát venni, tegnap?Milyen volt a buli?

A rendelés még mindig folayamatban...bocsika :oops:

További szép hétvégét kívánok Mindenkinek:Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Betti!

Nagyon édes ez a kép rólatok,biztos jó lehetett a motocross vb. Úgylátom nálatok is apa szereti a motorokat,nálunk chopper mánia van jelenleg. :roll: Most akarja lecserélni a Suzukit Jamahára,pedig tavaly vette :cry: :evil: Mérges vagyok rá!!!

Milyen ez a babakocsi? Újszülöttkortól is használható? Mert éppen babakocsikat vadászok,elfogom adni a kettőt ami van a Dávidnak és veszek egy kisebbet a picinek,ami kisebb,és elfér a csomagtartómban.

Sikerült tortát venni, tegnap?Milyen volt a buli?

A rendelés még mindig folayamatban...bocsika :oops:

További szép hétvégét kívánok Mindenkinek:Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Betti!

Nagyon édes ez a kép rólatok,biztos jó lehetett a motocross vb. Úgylátom nálatok is apa szereti a motorokat,nálunk chopper mánia van jelenleg. :roll: Most akarja lecserélni a Suzukit Jamahára,pedig tavaly vette :cry: :evil: Mérges vagyok rá!!!

Milyen ez a babakocsi? Újszülöttkortól is használható? Mert éppen babakocsikat vadászok,elfogom adni a kettőt ami van a Dávidnak és veszek egy kisebbet a picinek,ami kisebb,és elfér a csomagtartómban.

Sikerült tortát venni, tegnap?Milyen volt a buli?

A rendelés még mindig folayamatban...bocsika :oops:

További szép hétvégét kívánok Mindenkinek:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Valami nem stimmel itt mindenkinek legalább 2x van fent az üzenete és iszonyúan lassú :evil:
Hogyan tettétek be pl a nevetek alá a képet?
Pusza Kriszti
krisztám
 
 


Szia Kriszti!

Kicsit lassú,de még javítgatják szerintem.....

A képet a profilodban az avatarnál lehet betenni,de vigyázz,mert 6 kbyte nál nem lehet nagyobb és 80x80 pixelesnél sem,kicsit nehézkes annyira lekícsínyíteni,de te nagyon ügyeske vagy!

Puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Hát tényleg lassú :evil:
Többiek merre vannak?

Ilgya!
Nálunk is így van apa ezekkel a motorokal,mindig cserélgeti őket :evil: Buli nagyon jól sikerült és mindenki jól érezte magát.Majd teszek fel képet a Milánról!Tortát nem vettünk végül is.Nem volt már időnk elmenni és apa nem is akart mert neki sima nem jó :roll: Nem semmi pali :lol: Babakocsink nem használható újszülött kortól hanem csak akkortól jó mikor már tud ülni a baba.Amúgy nagyon jó kocsi én szeretem.Össze lehet csukni és mindig viszük magunkal.Rendelésel nem baj ha késel és az se baj ha nem kell semmi,csak szól nem gond.Majd szólsz ha tudod mi kell és akkor megmondom még van e.Jól vagytok?Dávidka mit szól a tesóhoz?Érti már valamennyire?


Egyébként nincs valakinek Pampers 3-as vagy 4-es jumbo pack vagy óriás csomagos pelusról vonalkódja?Mert lehet gyűjteni aki 2005október 1 és2006 március között született.Ha van valakinek fölösleges vagy nem esik bele ebbe az időszakba és odaadná vagy eladná akkor szívesen elfogadnám vagy átvenném.Köszi!

Remélem nem haragszotok hogy ilyennel zaklatlak titeket.Írjatok sokat!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Szia Betti! Látom te rendületlenül tartod a frontot. :D Helyes!!!Ne szeretek magammal levelezni. :cry: :cry: :cry:

Én sajnos kicsit behavazódtam,és az angolról is 7 után értem haza,konzultációk vannak,mert lesz egy nagyobb szünet nyáron,és után nyelvvizsga novemberben.

A rendelésnél azt akarom,hogy csinálok egy listát anyósomnak,majd az iméled alapján,de sajnos még nem volt időm megkérdezni,de mindenképpen szeretnék majd,de nem jutok oda egyszerűen,úgye nem létfontosságú dolgokról van szó,így kicsit hanyagolom a témát...Bocsika. :oops: :oops:

Sajnos nincs vonalkódom,mert kidobáltam őket,ha tudom,hogy kell nekd megtartottam volna,de ezután figyelek,oké? Most Pampers-t használok,de ha a Libero olcsóbb a hónapban,akkor azt veszek,szóval váltogatom,múlt hónapban Huggies-t vettem,mert adtak hozzá Micimackós könyvet az Auchan-ba. :wink:
Ti csak Libero-t? Mi az ajándék?

Köszike jól vagyunk,mindennap émelygek egy kicsit még,de hamar elmúlik,beszedek valami vitamint,aztán elfelejtem.....

Dávid aranyos,de szerintem még nem fogta fel,hogy miről beszélünk,ha megkérdezzük,akkor rámutat a hasamra és mondja is hogy baba,de nem tudja,hogy miről van szó,végül is honnan tudná?????Majd esetleg,ha nagyobb lesz a pocakom,majd akkor,és ő is nagyobb lesz,most 19 hónapos.
De már egyre többet beszél,pedig már aggódtam,de nem volt miért......

Többiek?????

Nóra,hogy sikerült a vizsga?

Na jó éjt!Kidőltem....................

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bocsika,most nagyon rövid leszek:(

A vizsgám nem sikerült:(:(:(

Amúgy meg tök magam alatt vagyok(ez nálam valami tavaszi depi).

Igyekszem majd holnap jönni.

Puszi!

Nóra
krivita
 
 


Szép jó reggelt!
Nóra!
Legközelebb majd sikerül.Ja,amit írtála vitaminról,hát lehet igazad van,mióta nem szedem mintha nem lennék rosszul a vérnyomásom miatt.Már 2 kávét iszok,szigorúan hosszú kávékat és csak délelőtt,délután padig menta teát keverek össze fekete teával és azt iszom.Tegnapi eredmény,éjfélkor feküdtünk le apával és már ébren vagyok :D Nimród szerencsére még alszik.
Ma azt hiszem megyünk vecsésre ,kell vegyek a kicsinek kantáros rövidgyatyákat valahol.TEgnap este már nem adtam rá pelust,olyan jó idő volt és belepisilt kétsze ris a bilibe:) Olyan aranyos volt.Igaz nem mindig szólt,így fél óra alatt 3 rövidgatyája bánta:) Az a legújabb hogy levetkőzik teljesen meztelenre,még jó hogy most jött rá nem télen.Ezért kell kentáros gatya.

Ildikó!
Rosszul jött át az email tegnap,elküldenéd nekem mégegyszer ha szépen megkérlek?Émelygésre tudom már sokmindent kipróbáltál,de nekem bejött a gyömbér üdítő,szénsavas,így keveset szabad inni belőle,meg a menta tea,hidegen mindekettő.

KÉpzeljétek,tegnap este 9-kor elmentem a tescoba,mert olyan ehetnékem volt.Végül is jégkrémet vettem :lol: Tényleg valami agybaj van:D KÉpes voltam még sötétben is vezetni érte:)

Na eldugulok már.Szép napot!
Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Holnap reggel 8-tól nem lesz áram este 6-ig úgyhogy akkor tuti nem jövök de majd este igyekszem :D Egyébként holnap reggel babaúszásra megyünk :lol:

Ildikó!
Hogy tartom a forontot az túzás,de igyekszem jönni amikor tudok :wink: Nem szeretek énse magammal levelezni!

Angolhoz sok sikert és türelmet!

Rendelés ügybe annyit hogy pár dolog fogytán van,de majd szólsz ha úgy gondolod és akkor mondom hogy mi van és mennnyi.Persze nem létfontosságú.Nekem mindegy kinek adom el csak szóltam hogy érdekel e.Köszi egyébként hogy írtál.Hanyagoljuk a témát és ha érdekel szólsz.Oké? :wink:

Dávid nagyon édes lehet ahogy mutatja a pocid :D Biztos nem tudja mi az még mert még végülis kicsi hozzá,de majd idővel :wink: Beszéd miatt nem hiszem hogy kell aggódnod mert biztos okos és időbe is van még.

PAMPERS vonalkódot gyűjtöm!!!!!!Liberót pelust is használtunk és használunk is.Mikor mi az olcsóbb.Van ismerősöm aki szokott olcsóbban pelust hozzni és tőle veszek ha van.Mikor milyet.

Anita!

Örülök hogy jobban vagy és múlnak a rosszullétek.Nimrónak gratulálunk a bilibe pisihez :D

Nóra!
Sajnálom hogy nem sikerült a vizsgág :cry: Na majd legközelebb!!!!Jobbulást neked és ne legyél depis.

Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


SZIASZTOK!

Nóra! Kép
Sajnálom,hogy nem sikerült a vizsgád,pedig meg voltam győződve róla,hogy menni fog! :oops: Majd legközelebb jobb lesz meglátod. Mit kellett csinálni,melyik feladatot,vagy már nem úgy van?

Ne legyél depis,mivel vídítsunk fel???
Kép
Kép


Anita!
Elküldtem mégegyszer a gyűjteményt,ha nem ment el,akkor beadom a boltba anyudékhoz,jó??(Nóra,te megkaptad?)

Köszi a tippet,kifogom próbálni!

Sikerült gatyókat venni? És hol? Mert én már régóta vadászok olyanra és sehol nem találtam,a gabrieel füzetbe volt a múltkor,de nem mertem rendelni. majd írd már meg lécci,hogy hol kaptál,és milyet,jó?

Nagyon ügyi Nimród,hogy már a bilibe tud pisilni,ez is haladás,Dávid fél a bilitől,ruhában még ráül,de meztelenül nem akar. Most a Wc szűkítőre akarom rászoktatni,de még nem akar a Wc-be pisilni. Remélem a nyáron majd több sikerünk lesz.

Betti!
Kép
Két vonalkodom van Pampers,ha kell szívesen odaadom,természetesen ingyen. Ha kell elpostázom,de ha a rendelés ügyben talizunk,akár személyesen is.

Pénteken van uszi Gyömrőn ,délután? Nem megyünk el ?
Rákérdezek addig valahol,hogy szabad -e nekem fürdeni,és akkor elmehetnénk. Mások is jöhetnének......Mit szóltok?

Sőt van valami jó strand is,ahol játszótér meg ilyenek is van,erről tudtok valamit?

Oda is mehetnénk. Szilvi? Mit szólsz? Nóra és többiek?
Ki jön????

Na mennem kell,de még benézek.

IldikóKép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Ildi!
Sajnos megint nem jött át rendesen.Holnap azt hiszem elmegyünk mi is a tücsökzenére.De ha beadnád a boltba azt is megköszönném.Köszi
Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Ildikó!

Az jó ha van pontod :P Nagy csomis vagy jumbo packos?3 vagy 4es méret?Ha gondolod elküldheted!Péteri Petőfi S.u.132.KÖSZIKE!
Remélem összejön a tali is.Pénteken mikor gondoltad a talit?Mert nekem lehet mennem kell el délután:(,de adig még rákérdezek.Uszi az nyitva van reggel 7-től este 10-ig.
Gyömrőn mondod a strandot?Mert ha arra gondolsz az tófürdő és azt most nem alyálom neked,de játszótérre elmehetünk :twisted:

Többiekkel mi van?Lányok gyertek és írjatok!!!!!!

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bejelentkezem.

Kicsit jobban vagyok már,de nem az igazi:(

Ildi!

Köszi:)
Majd megírom,hogy mi volt a baj,csak egy kicsit összetett.
Jó lenne menni tücsökzenére,de olyan vacak időt mond holnapra,Apa meg dolgozik,hogy nem valószínű,hogy eljutunk.

Kaptam egy üzit Tőled,de csak mindenféle zagyvaság volt benne.A képek mindig így jönnek át,a múltkor is volt valami.

Most mennem kell,de este még benézek,ígérem és akkor írok többet.


Puszi!

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Nem igaz,amióta új gépem van,azóta nem tudok normális üzit küldeni,nincs valakinek véletlenül Microsoft Office-a,valami újabb?
Tudom,hogy ezt tiltja a tv. és a szoftver rendőrség is megbűntetne,ha megtudná,de valaki adjon már egy normálisat.............Mert megőrülök.

Akkor holnap elviszem a tiedet Anita!,Nóra neked meg legközelebb odaadom. Úgyis fel akarom rakni az oldalunkra is,ha onnan letöltenéd esetleg? Vagy mikor talizunk?

Ha jó idő lesz,akkor se jöttök? :?:

Betti!
Maxi csomim van és egy 4+ os meg egy 5-ös. Most vágjam le róla a vonalkódot vagy mi kell róla,bocsi kicsit tudatlan vagyok!

Azt hittem,hogy strand van de valami normális,na mindegyj......Úgyis felhívtam volna a dokit,hogy mehetek usziba,mert sok kismama jár úszni a terhessége alatt és semmi bajuk nem lett....Na jó nem ilyen természetes tavakra gondolok,de akkor meheténk usziba....

Kell speckó gatyó a babáknak vagy elég az uszópellus?A sapit azt mondtad,hoy kell,esetleg más?
Azért elmagyarázod,hogy merre van?Köszke.....

Na menek alunni,de jelentkezzetek elveszettek!!!!! :idea: :idea: :idea: :wink: :wink: :wink: :cry: :cry: :cry: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Betti!

Mi csak Liberot használunk,így sajnos nem tudok segíteni.De nem zavar egyátalán,ha ezzel foglalkozol itt a topikban.Ezért vagyunk,nem?

Ildi!

Ha valami csoda folytán jó idő lesz,akkor megyünk holnap (vagyis ma),de kicsi rá az esély sztem.Jó lesz,ha már kocsival tudok majd menni.Megkérdeznéd a Mónitól,hogy ő is tart-e nyári szünetet,és mikor?
Az uszit kihagynánk,mert a Kristóf irtózik a víztől.Minden egyes hajmosás kész szenvedés neki.Már prőbáltam itt is elvinni egyszer a Tamarával,de kiugrott az oktató kezéből,ahogy a hasát elérte a víz.


Na megyek,mert mindjárt kelni kell.

Jó éjt!

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Bevallom, néha azért olvasgattam a hozzászólásotokat, csak annyira lemaradtam, hogy nehéz hozzászólni.
Ha jól értettem, vannak köztünk kismamák? Gratulálok!
Én a vizsgáimon már túl vagyok, de még a szakdolgozat édés és az államvizsga hátra van, 3 hét múlva lesz, addig még hajráznom kell. Utána már jobban ráérek.
Azért nagyon nehéz, mert a két kicsit egyszerre kell délben lefektetnem, hogy tanulni tudjak, és minden idegszállammal erre kell koncentrálnom. A házimunka pedig marad de, és du-ra, így a gyerekekkel kevesebbet tudok foglalkozni, és ez bánt. De már csak 3 hét.
Néha majd benézek.
Mindenkinek szép napot!
Judit
judi
 
 


Sziasztok!

Bevallom, néha azért olvasgattam a hozzászólásotokat, csak annyira lemaradtam, hogy nehéz hozzászólni.
Ha jól értettem, vannak köztünk kismamák? Gratulálok!
Én a vizsgáimon már túl vagyok, de még a szakdolgozat édés és az államvizsga hátra van, 3 hét múlva lesz, addig még hajráznom kell. Utána már jobban ráérek.
Azért nagyon nehéz, mert a két kicsit egyszerre kell délben lefektetnem, hogy tanulni tudjak, és minden idegszállammal erre kell koncentrálnom. A házimunka pedig marad de, és du-ra, így a gyerekekkel kevesebbet tudok foglalkozni, és ez bánt. De már csak 3 hét.
Néha majd benézek.
Mindenkinek szép napot!
Judit
judi
 
 


Sziasztok!

Bevallom, néha azért olvasgattam a hozzászólásotokat, csak annyira lemaradtam, hogy nehéz hozzászólni.
Ha jól értettem, vannak köztünk kismamák? Gratulálok!
Én a vizsgáimon már túl vagyok, de még a szakdolgozat édés és az államvizsga hátra van, 3 hét múlva lesz, addig még hajráznom kell. Utána már jobban ráérek.
Azért nagyon nehéz, mert a két kicsit egyszerre kell délben lefektetnem, hogy tanulni tudjak, és minden idegszállammal erre kell koncentrálnom. A házimunka pedig marad de, és du-ra, így a gyerekekkel kevesebbet tudok foglalkozni, és ez bánt. De már csak 3 hét.
Néha majd benézek.
Mindenkinek szép napot!
Judit
judi
 
 


Sziasztok!

Judi!

Örülök,hogy jelentkeztél.....

Bocsi,hogy csak most reagálok,de délután angolom voltam.....

Egy kalappal a vizsgáidhoz,továbbra is szorítunk,és várunk vissza szeretettel....

Köszike a gratulációt!

Nóra!

Június 21-én lesz az utolsó foglalkozás,utána egész szeptemberig szünet....Bezár a Műv. Ház.,szeptemberben pedig az első szerdán kezdünk,ha jól néztem akkor 6-án.

Jó sokáig voltál fent már megint......Irgum-burgum,tessék pihenni is néha!!!!Ne csodálkozz,ha depis leszel,már irtó kiváncsi vagyok..... :oops:

Anita!
Vártalak tücsikén,elvittem a fénymásolatokat is....Na mindegyj,nem tudom mikor megyek a boltba,de akkor beadom....

Képzeljétek Dávid tök szépen,dallamosan mondja,hogy "szia Móni!!!!"(Itthon :oops: :cry: )(A tücsisek tudják miről berszélek....)

Szép estét!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benézztem mert még most fürdetem a Milánt.

Ildikó!
Pénteken én kb3ig vagyok itthon utánna megyünk Tápiószelére a nyaralóba mert festés lesz.Valószínű csak vasárnap jövünk haza.Akkor mi legyen az uszival?Előbb nem jó?Délelőtt esetleg 10 körül?Uszósapi az kell+a gyerekeknek uszópelus más nem kell.De papucs is(nem kötelező)azt gondolom hozol :twisted: Na csak hülyülök :lol: Ha jó nektek az uszi és sikerül egyeztetni akkor írd meg hogy merre jöttök és navigálok.Vagy felhívsz telcsin ha elakadsz.Azért leírom:Vecsésről jösz Üllőre onnan a pennynél a lámpánál jobbra fordulsz ott átjösz Gyömrő felé és végig az úton.Ahogy beérsz Gyömrőre tovább jösz és lesz egy kereszteződés de neked egyenesen kell jönni és jobbra ki lesz táblázva a plusz(most nyílik)és ott kell bejönni.Látod is az uszit de az is ki van írva.Remélem érthető voltam :roll:

Pelusról a vonalkód kell csak!4es méret az jó az 5ös sajna nem.Köszi

Nóra!
Köszi hogy írtál vonalkód ügybe és rendes vagy hogy így reagáltál rá. :D
Rossz lehet hogy a Kristóf így fél a víztől :cry: Van valami rosz élménye vagy valami oka?Remélem megszokja.Strandra se szoktatok menni?(bocs ha hülyeséget kérdezek :? )

Judi!
Jó hogy hogy benézztél és írtál :) Gyere töbet ha tudsz.Nagyon ügyi vagy hogy tanulsz.Sok sikert a vizsgához.

Megyek mert a Milán vár.Puszi és írjatok :evil:

Betti
raczbetti
 
 


Mi van nem ír senki :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ildikó!

Az előbb 1xre írtunk :D

Akkor jó éjt mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Bocsi,de este már megint olyan késő volt.....és megfogadtam Ildi tanácsát :)

Nálunk már megint esemény van,a Tamara már megint lázas.Más baja nincs,de az éjjel 39,5 volt a láza.
Így megint nem jutok ki a piacra,pedig olyan szép idő van :(

Betti!
Hú,nem vagyok rá büszke,de 3 éve voltunk utoljára strandon.Tavaly előtt a Viktor nagyon pici volt még,tavaly meg....
Ez egy hosszú történet.
Szóval,amikor utoljára voltunk,akkor a Kristóf 1 éves volt.A Velencei-tóhoz szoktunk járni,van ott egy pici öböl,ahol 5-10 centis víz van.Na ebben a vízben hancúrozott a Kristóf négykézláb,meg fekve :)
Nem tudom mi történt vele,nem volt semmi konkrét rossz élmény.

A Viktor viszont merült már el párszor a kádban,aztán mégsem fél.
Ki tudja hogy van ez.

Ildi!
Köszi,hogy megkérdezted a Mónit :D
Mire vagy olyan nagyon kíváncsi?
Attól félek,hogy így a jövő héten sem tuti a tücsökzene,mert lehet addigra valamelyik fiú lesz megint beteg.
Na,majd meglátjuk.

Pusssszancs!

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Erre gondoltam pontosan.......
[quote]M írta:ajd megírom,hogy mi volt a baj,csak egy kicsit összetett.


Mennek a gyógytündérek hozzátok!!!!!!!!!!! Kép
Nagyon helyes,tessék pihenni!!!!!Úgyis nemsoká majd nem lesz időd,ha jön a felújítás......

Betti!

Én ott leszek az usziba 10 körül,remélem odatalálok,de jól leírtad köszke!!!!Majd akkor hívlak.....

Mennyi a belépő?Vagy hogy van ez?
Remélem uszósapit lehet kapni,mert se nekem,se a Dávidnak nincs.....
Ma még felhívom a dokit,hogy usziszhatok-e,de még máshol is rákérdezek,szerintetek????


Viszem a vonalkodót!!Megnézed nekem,hogy p.paprika és ételízesítő van-e?/Delikat/

Szép napot mindenkinek:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok de gyors leszek mert nagyon fáradt vagyok mert egész nap úton voltunk.

Nóra!
Jobbulást a lányodnak.Mitől lett beteg vagy nem lehet tudni?Kristóf ennyire nem szeet fürödni :? De legalább a tónál a pici vízbe nem fél :) Majd idővel megszokja.

Ildikó!
Akkor holnap délelőtt 10kor talizunk az usziba?Mi megyünk csak vagy jön még valaki.Nem tudom mennyi a belépő pontosan mert nemrég volt emelés de azt hiszem 700körül van a felnőtt és a gyerek 450.Ennél tuti nem drágább (640 és 420 volt)Sapit lehet ott venni 250-ért és nem is kell visszaani.
Oké vonalkódot hozd KÖSZIKE!!!P.paprika és a delikát elfogyott :cry: Ami most van az vegeta 75g-os 80Ft,Hellmanns csemege majonéz üveges 250g-os 250Ft,Globus majonéz 420g-os 250Ft,Globus kechap 440g-os 220Ft,univer mustár 450g-os 150Ft,tisztasági carefree betét 300Ft,tyúkhúsleves kocka 120g-os 12kocka 150Ft,Lenor öblítő 1l-es koncentrátum 350Ft,Labello 300Ft.Most ez van.Ha gondolod vihetek cuccot a kocsiba és megnézzed.Ha elakadsz hívj.Írj és még benézzek holnap reggel.

Mindenkinek jó éjt és jó hétvégét.Holnap délutántól vasárnapi nem leszek valószínű mert elutazunk Tápiószelére.

Betti
raczbetti
 
 


Szia Betti!

Most csak neked írok.....

Hívtam a dokimat,és azt mondta,hogy mehetek usziba,persze mértékkel.....Szóval mi megyünk a Dáviddal. :lol:

Az új úton fogok menni,mert azt mondja a párom,hogy ott jobb,mert Üllőnél van egy veszélyes kereszteződés.(Rengeteg a baleset,mert nem csináltak lámpát és 4 sávon kéne átvergődnőm- ez a gyömrői halálkeredzteződés :cry: )
De a Pennynél amúgy isbalra kell menni amúgy nem? :oops: Jobbra nem Ócsa van?

Na mindegyj,majd hívlak ha elakadok,én 9 körül indulok már,mert tankolnom is kell,remélem nem tévedek el....

Na puszika megyek készülődni.

Oké,hozd a cuccokat....

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildikó!

Akkor talizunk az usziba,ha elakadsz hívj.Tényleg nagyon rossz az a kereszteződés.Akkor lassan mi is készülődünk.Oké jó ha az új úton jösz.Vigyázzatok az úton.Cuccokat viszem.Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!


Lányok tegnap életem legroszabb napja volt.Elindultunk anyáékhoz,hogy megyünk vásárolni.Félúton leszorított egy kamion az útról belementem egy nagy gödörbe.Némi anyázás mentem tovább.Leállítom az autót a piacon,jó nagyot sétáltunk,vissza dög fáradtan,anyának már sietnie kellett volna,látom defektem van,Na hurrá,se szerszám párom a város másik végében,40 fok meleg.Hívom a tesómat,akkor ébredt fel ,jöjjön nekem kereket cserélni:D örült nekem nagyon.Na kicserélte,át megyünk vissza anyáéékhoz,kis idő múlva indulnánk el ,erre nem indult az autóm.De aztán kis idő elteltével beindult.Haza fele megint dugó.Szóval jól kijutott tegnap.Szegény gyerekem még mindig alszik,jól elfáradhatott tegnap:D

Mentek valahova gyereknapra,semmi jót nem találtam még,a vásros liget meg nagyon messze van bkv-val,csütörtökön bent voltunk fogorvosnál a nyugatinál,aztán átmentünk a Forgách utcához a barátnőmhöz,de elég volt anyit menni,gyerek is kidőlt mire hazaértünk,meg szakadt az eső is.
Na ,más nem jut eszembe:)
Szép napot!
Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Csak egy kicsit vagyok,mert mindjárt megy a buszom,megyek vezetni.Utána meg a Tamarát visszük dokihoz.
Nem tudom mi lehet vele,végül is más baja nincs,csak lázas.

Ildi,Betti!
Jó uszizást nektek.Az én dokim nem engedte,amikor terhes voltam,állandóan parázott,hogy valami fertőzést szedek össze.(na ezért is akarok váltani dokit,ha egyszer szükség lenne rá).
Érezzétek jól magatokat,jó pancsikálást!
Ja,és csináljatok képeket :D

Anita!
Tényleg nem semmi nap volt.
Nálunk Apa azt találta ki vasárnapra,hogy menjünk a Vasúttörténeti parkba.


Puszka!


Nóra

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Most megyünk le Tápiószelére majd vasárnap írok mert csak akkor jövünk haza.

Ildikóval és a Dáviddal voltunk Gyömrőn az usziba.Nagyon szupi volt megyünk máskor is.Ildi tesz majd fel képeket én sajna nem tudok mert fényképezőm itthon maradt:(

Mindenkinek jó hétvégét!

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!
Nóra!
Jobbulást a lányodnak!
Az én csemetéim is ilyenek vóoltak picinek a Kevin főleg nyáron kisem tudtam szedni a medencéből télen meg nem tudtam neki hajat mosni :)
Itt a bizonyíték:
Kép
Találtam még képet Ildikó erre még emlékszel?
Kép

Ezt pedig tavaly csináltam Ketrin szülinapi buliján:
Kép
Majd Kevinről is keresek még valami jót ,csak be kell állítatni a gépünket mert valami nagyon nem jó vele :x lehet,hogy újat kell vennünk :x
Puszi Kriszti
krisztám
 
 


Bocsi a fal kicsit ronda mert akkor épp penészedtünk :evil:
krisztám
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos csak nem jó hírek vannak. Hétvégén apósom bekerült a kórházba trombózissal. Tudni kell, hogy tüdőrákja van és ahogyan ezt én tudom ez nem jó jel.Múlt tavasszal kezdődött neki, az orvosok azt mondták, hogy az utolsó kemoteráp. fogja most- ha rendbejön a lába-, megkapni.
Vikikém pedig valószínű, hogy bárányhimlős. Holnap viszem az ügyeletre.

NÓRA! Először is ne idegeskedj a vizsga miatt, 2X-ra majd sikerül!
Remélem jön a tartós jóidő és az majd felvidít. Tudsz segíteni, a lányod biztos volt már bárányos, hogy meddig tart , mit lehet rárakni házi praktikák, ilyesmi.Köszi!

Ildi, Betti!
De jó Nektek! Az az igazság, hogy nem is olvastam a héten benneteket, de még szerencse, mert lehet, hogy elmentünk volna mi is usziba és akkor az a csúnya bárányhimlő...

Hát most csak ennyi, puszi Nektek!
Sziasztok! Szilvi
nsyl
 
 


Szilvi!
Ne izgulj a bárányhimlő miatt, általában1 hétig tart és nem olyan vészes.
Nekünk most a mentolos meszelő helyetta hintőpor volt a legjobb egyszerűbb is és tartósabb is mert nem szárítja ki annyira a bőrét.Nem kell külön pöttyözni az egész testét beszórod és hamar megvan neünk nagyon bevált.
Kriszti
krisztám
 
 


Sziasztok!

Gyereknap alkalmából itthon maradtunk :(
Szabadtéri program most ne igazán megy,zárt helyre meg nam nagyon akartam menni velük,most gyógyultak meg.

Ti merre vagytok?
Találtatok valami jó kis programot?

Amúgy rollert kaptak a csemetéim,mind a hárman.A nagyok sima 2 kerekűt,a Viktor meg 3 kerekűt.

Kriszti!
Húúú,az a medencés kép nagyon jó!!!
Mi is épp azon gondolkozunk megint,hogy milyen medence legyen nyárra.Tavaly volt egy nagyon szupi,pici víz fért csak bele,meg volt rajta csúszda is,de sajnos tönkre is ment egy nyár alatt.

Szilvi!
Igen a Tamara volt bárányhimlős,sőt a Kristóf is.2 éve,pont amikor a Viktor született.
Tamarának nem volt vészes(nem volt sok pöttye),de mire észrevettük már egyet elkapart és az megmaradt a mai napig.Kristófnak rengeteg volt,de elég jól tűrte.Volt valami mentolos hintőpor,azt ajánlották,meg a szódabikarbónás vizet fürdeni.Csak az első 3-4 nap rossz,amíg frissek a pöttyök,amikor szárad le,akkor már nem viszket,ha jól emlékszem.
Tartós jó idő?!?!?! :shock: :shock: :shock:

Ja,azt nem is írtam nektek,hogy pénteken voltam vezetni forgalomban és találkoztam az Andival.Pont ő jött utánam.Még beszélgettünk volna,de az Apa egyfolytában sürgetett,hogy mennünk kell a dokihoz,meg elkésünk....Aztán vártunk másfél órát :(

Puszka!

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Nemrég jöttünk haza Tápiószeléről.Ki lett festve a nyaraló és jól el is fáradtunk.Gyereknapi buliba mi se megyünk mert esik :?

Nóra!
Ti mit csináltok?Betegek vagytok még?Jó vezetést és sikeres vizsgát.Mikor is lesz a következő?

Szilvi!
Vikinek jobbulást.Kár hogy nem jöttetek az usziba,de majd legközelebb.Egyébként jól vagytok?Mit csináltok mostanában?

Krisztám!
Jók a képek amiket feltettél :P Szupi a medence is.

Ildikó!
Merre vagy?Elutaztatok ti is?Dávid mit kapott gyereknapra?Nagyon édes volt pénteken az usziba ahogy nevetett és élvezte a vizet.Jó volt így látni :D

Andi!
Veletek mi van?Lőrinc fiad?Írj magatokról.

Anita!
Nem semmi napod volt.Remélhetőleg hétvégétek jobb volt.

Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok csajok!

Merre vagytok?Mit csináltok?Írjatok mert nem tudok mit olvasni :twisted:

Ma nem tudom mi van velem de nincs semmihez kedvem és energiám.Holnap húzós napom lesz.

Takarítani kéne még de a Milán nem enged.Jönnek a fogai felül :cry:

Megyek is majd benézzek.

Tessék írni irgum-burgum :evil: :evil: :evil:

Betti
raczbetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?