Új privát üzeneted érkezett!

Lanyok!
Ha naturkozmetikumokat akartok hasznalni, keressetek Ilcsi nenis kozmetikust. Azokban tenyleg nincs vegyszer, es meg a megfizethetoseg hataran mozognak.
Most olvastam egy bio-s ujsagban, hogy a Beres forgalmaz nemet bio kozmetikumot, pl. gyerek naptejet, az vmi 3700Ft.

Az MLM-re en azert vagyok kibukva, mert szegeny anyukam kozel 30 eves munkaviszony es mindenfele mutet utan munkat keres. Abszolut megbizhato es talan naiv is, csak annyira szeretne hasznos lenni ujra, es meg csak 52 eves! O sajnos mindig ilyenekbe szalad bele, es a bemutatokon olyan szepen eloadjak a dolgokat, hogy meg hiheto is...
Csak itt (tisztelet a kivetelnek) a regi tagok meg tobb embert akarnak beleptetni, hogy hajtsak nekik a hasznot. Raadasul sokszor meg kell venni a kezdocsomagot, vagy termekmintat nem keves penzert, aztan a szerencsetlen adja el, ha tudja.

Nekem nagyon faj, hogy igy kihasznaljak az emberek ketsegbeeseset, igernek fut-fat, sokan pedig meg adossagot is vallalnak a bizonytalan miatt. Hiszen nem mindenki (koztuk en sem)forog olyan korokben, akik meg tudnak fizetni 300e ft-os edenykeszletet vagy eppen luxuskozmetikumokat.

Nem akartalak benneteket untatni, es aki kemeny munkaval sikeres MLM-ben, annak tovabbi sok sikert kivanok.

Azt tovabbra sem ertem, hogy boltban miert nem lehet ezeket kapni, ha mar egyszer szeretnenek veluk segiteni...

Bea
Jobban vagytok?

Puszi!
Angelika
angelika27
 
 


Angelika, ez ismerős..én anyukám 56 éves, és mivel annyira jól nem megy a családi vállalkozás, szeretne ő is valamit csinálni..őt a borítékolással, másolással borítják ki...ez az egész távmunka dolog nagyon gáz...szerintem.

Lányok!

Azonnal kéne nekünk egy nagyon jó, megbízható asztalos, aki hajlandó egy kicsit az átlagostól eltérő konyhabúort is készíteni, azt csak halkan kérem: elfogadható áron.
Akivel eddig beszéltünk, ma kinyögte, hogy lehet, hogy nem tudja vállalni, mert túl sok a dolga. Már két hete ezt játszuk, hogy nem jön a megbeszélt időre, nem lehet elérni, még csak nem is szabadkozik. Szóval ma mentek volna a férjemmel megvenni és megrendelni a cuccokat, de persze nem jött, és amikor elértük, eljött ezzel a dumával. Holnap mondja meg, hogy mi van, de minket már nem érdekel, elegünk van a megbízhatatlan mesterekből...
szóval SOS asztalos!!
fény
 
 


Sziasztok!

Fény!
Apukám és a férjem szokott (konyha)bútorokat csinálni. De miből kellene Neked? Fából, bútorlapból?
Most el kell mennem, de ha hazaértem teszek fel a miénkről képeket.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 

 
 

Bútorlapból
fény
 
 


Hi!

Lányok van valami a levegőben vagy van a 7. hét környékén növekedési ugrása a babáknak, mert Bence 2 napja csak a cicin lóg. Szó szerint, ha elveszem rögtön ébred és sír. Na jó néha kibír pár percet nélküle de akkor is ölben kell lennie a cici közelében. Vége lesz ennek?

pá, M

marika
 
 


Fény!
Ilyen az enyém:

Kép
Kép

A felső szekrényből még hiányoznak az üvegek. Egyelőre vitatkozunk rajta. Gábor átlátszót akar fénnyel és üvegpolcokkal én pedig mattot sima polcokkal. A sarokról nincs kép (ott a mosogató és a mosogatógép), mert az itt hever a szoba közepén, talán ma felteszi.

Marika!
Ettől az időtől én is nyűgös vagyok. Az irodalom szerint a 6. hét körül van növekedési ugrás, úgyhogy belefértek. A kendővel boldogulsz?

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Fény!
Ja, meg persze hiányzik még a világítás (és takaróléc), a felső díszléc, néhány apróbb dolog, de persze a sajátunkra soha nincs ideje.
B.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Szisztok!

Na talán végre sikerül írnom nektek. Mostanában a UPC nem akarja, hogy netezzekKép már kezd elegem lenni belőlük.
Egyébként megvagyunk.Kép

BettiKép
Ez a konyhaszekrény nagyon szuper, gratula a párodnak hozzá.
Gerda kiütései elmúltak?

AngelikaKép
Beni lázas volt egy kicsit vasárnap éjjel, ezért nem mentünk MM-re. De azóta sincs semmi baja. Szerintem kimerült vasárnap.

FényKép
Asztalost tudok. Ha érdekel priviben átküldöm a számát.

MarikaKép
Hát nem tudom, szerintem a levegőben is lehet valami, mert Molli is állandóan a cicin lógna, alig eszik mellette valamit, már teljesen kivagyok. Igaz nála, kb. 1 hete kezdődött, meg olyan anyás lett, hogy lépni sem tudok tőle, remélem nem tart sokáig ez az időszak.

BeaKép
Hogy vagytok?

Ja, iwiw-en én is ott vagyok, meg a myvipen isKép

Talira nekünk nem jó a májusKép esetleg a júniushoz mit szólnátokKép

Olyan régen tettem fel fotót a gyerekekről, szombaton esküvőn voltunk ez ott készült.Kép
Kép

Puszi mindenkinek,

panka
 
 


PankaKép
Küld át lécci, bár ma beszéltünk valakivel, szombaton eljön, de sosem lehet tudni most már...
És át tudnád nekem küldeni annak az almatortának a receptjét, amit Beni? szülinapjára sütöttél? Asszem eccer tettél fel róla képet is...

BettiKép

Szép a konyha, a pultod színe nagyon teccett! Miénk kisebb és nyír lenne a front és bükk a pult.
Na majd meglátjuk. Eléggé elkeserdetünk a péárommal, mindkettőnkenk elege van a tábori körülmyénekből, ráadásul Hannának is egyre jobban ízlik a mi kajánk, de olyan egyhnagúan főzök, mert edény alig, mosogatóm nincs, minden dobozban nálunk is. És már nagyon unom.

Na megyek tanulni...Kép

fény
fény
 
 


Sziasztok!

Minden betegnek jobbulást kívánunk!
Mi már kifele jövünk belőle, pontosabban Rolinak volt torokgyuszija, de már jól van.
Valaki kérdezett a kullancs elleni oltásról, mi beadattuk Szandrának (igaz ő már 8 éves múlt hétfőn, te jó ég el sem hiszem Kép)mert júniusban erdei iskolába megy, utánna is érdeklődtem, és se annál akitől kérdeztem, sem nálunk szerencsére nem volt vele semmi gond, mégcsak piros sem lett az oltás helye, bár a vakcinához adnak egy oltási kártyát, azon rajta vannak a mellékhatások, hát elég riasztó volt, de a doki is azt mondta, hogy nála még nem fordult elő, hogy baj lett volna.

Marika!
Én is úgy emlékszem, hogy 6 hetes kor körül van egy növekedési ugrás, tisztán emlékszem, hogy Rolcsinál is volt. Bár a lányoknál nem vettem észre.

Betti!
Gyönyörű a konyhabútor. A párod csinálta? Nagyon ügyi. Mi is azon gondolkodunk, hogy hogyan lehetne megcsinálni a konyhát, mert sarokülőnk van de nem annak használjuk egy eleme nincs feltéve ,mert a beépített szekrénytől nem fér el, ezért azt ki kellene venni onnan, de a pakolási helyre meg szükségem lenne, ezért valamilyen felső szekrényen gondolkodunk.

Panka!
Nagyon édesek a gyerkőcök. Képzeld most is kélrdeztem a dokit, hogy akkor Rolinál hogy lesz majd az oltás és most is azt mondta, hogy 15 és 18 hósan kap, de 3 évesen nem. Ezt mostmár nem értem. A babaszobán lévő oltási rendben benne van a három éves is.

Davallia!
Jól emlékszem, hogy neked volt eladó Avent Isis mellszívód? Megvan még?


Lányok!
Tudna nekem küldeni valaki egy myvip-es meghívót?

Sziasztok


Cat

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok:)

Hú micsoda rendszer. Egy ideje már bénázok... :lol:

Marci is beteg volt, levittem hétfőn a dokihoz, mert köhögött kissé. Gondoltam kapunk valami gyógyszert és mehetünk is. A doktornő azt mondta, nem kell gyógyszer, viszont kaptunk beutalót a kardiológiára. Szívzörejt hallott nála. Én majdnem összesetem úgy megijedtem.
A papíron ilyesmi áll:" 2/6-os accid szívzörej?" Nem nagyon mondott semmit én meg nem is tudtam hirtelen mit kérdezzek. 1,5 hónap múlva mehettünk volna a kardiológiára olyan sokan vannak.
Aztán Gabinak eszébe jutott, hogy egyszer tervezett egy főorvosnőnek egy házat. Gondolta felhívja, hátha tudna intézkedni Marci ügyében a kardiológián. Fel is hívta kedden. 5 perc múlva volt időpontunk tegnapra 1/2 3-ra. Egy nagyon aranyos doktornő fogadott minket.
Csinált EKG-t, majd utána szívultrahangot is. Tökéletes lett az eredmény, minden rendben van. A zörejt az okozza, hogy a szíven belül lévő ínhúrt megpengeti a vér és ez ad egy pengő hangot. De ez nem kóros, semmi jelentősége. Nem is kell visszamennük.

Szóval mindig van valami izgalom........


Megpróbálok visszaolvasni, hogy veletek miújság :) Addig is szokom a rendszert......

Koda
koda
 
 


Betti:)
Tényleg nagyon szuper a konyhátok! Nekünk csak sajna arra futja, hogy pultot cseréljünk. De már az is valami :)
Kérhetnék egy szívességet? Van egy 12 hetes terhes barátnőm, de elég vacak lett a vérképe. Megnéznéd, ha elküldöm? Ha szépen megkérlek. Nagyon meg van ilyedve, doki meg sokára fogja látni.....


Panka:)
nagyon aranyos szüleid vannak :) Anyukád ilyen kis beszédes?
A gyerekek imádnivalóak! Molli nagyon nagy baba :)

Fény :)
Remélem hamar sikerül úrrá lenni a tábori állapotokon.....Tényleg szörnyű lehet így.....Sokat eszik Hanna? Vagy csak mindent megkóstol?

Nekem az iwiw-re kéne meghívó, ha valaki segítene :wink:


Most megyek rendet csinálok a fiúk közt, mert Marci betegszabin van itthon. Most nem jár bölcsibe, mert köhög elég csúnyán. Persze ez semmiben sem akadályozza meg :lol:

Koda


Kép 1148028892.43.jpg
koda
 
 


Betti:)
Tényleg nagyon szuper a konyhátok! Nekünk csak sajna arra futja, hogy pultot cseréljünk. De már az is valami :)
Kérhetnék egy szívességet? Van egy 12 hetes terhes barátnőm, de elég vacak lett a vérképe. Megnéznéd, ha elküldöm? Ha szépen megkérlek. Nagyon meg van ilyedve, doki meg sokára fogja látni.....


Panka:)
nagyon aranyos szüleid vannak :) Anyukád ilyen kis beszédes?
A gyerekek imádnivalóak! Molli nagyon nagy baba :)

Fény :)
Remélem hamar sikerül úrrá lenni a tábori állapotokon.....Tényleg szörnyű lehet így.....Sokat eszik Hanna? Vagy csak mindent megkóstol?

Nekem az iwiw-re kéne meghívó, ha valaki segítene :wink:


Most megyek rendet csinálok a fiúk közt, mert Marci betegszabin van itthon. Most nem jár bölcsibe, mert köhög elég csúnyán. Persze ez semmiben sem akadályozza meg :lol:

Koda


Kép 1148028892.43.jpg
koda
 
 


Betti:)
Tényleg nagyon szuper a konyhátok! Nekünk csak sajna arra futja, hogy pultot cseréljünk. De már az is valami :)
Kérhetnék egy szívességet? Van egy 12 hetes terhes barátnőm, de elég vacak lett a vérképe. Megnéznéd, ha elküldöm? Ha szépen megkérlek. Nagyon meg van ilyedve, doki meg sokára fogja látni.....


Panka:)
nagyon aranyos szüleid vannak :) Anyukád ilyen kis beszédes?
A gyerekek imádnivalóak! Molli nagyon nagy baba :)

Fény :)
Remélem hamar sikerül úrrá lenni a tábori állapotokon.....Tényleg szörnyű lehet így.....Sokat eszik Hanna? Vagy csak mindent megkóstol?

Nekem az iwiw-re kéne meghívó, ha valaki segítene :wink:


Most megyek rendet csinálok a fiúk közt, mert Marci betegszabin van itthon. Most nem jár bölcsibe, mert köhög elég csúnyán. Persze ez semmiben sem akadályozza meg :lol:

Koda


Kép 1148028892.43.jpg
koda
 
 


Bocsesz lányok a sok hozzászólásért!! Valamit elbénáztam!
koda
 
 


Koda!
Örülök, hogy nincs gáz Marcika szívével. :D Engem is eléggé sokkolt, mikor hívtál.

Panka!
Akkor májusban nincs tali??? Jaj de szomorú vagyok miatta.
De majd júniusban akkor már csak sikerül.

Betti!
Nagyon szép a szekrény. Milyen ügyes kezű családtagjaid vannak :!:

Emese
mse173
 
 


Köszi Emese:)
És azt is, hogy próbáltál segíteni!
otthon vagy? vagy munkában? :D
koda
 
 


Sziasztok!

Hát ezt szokni kell, de jónak látszik. Kb. ötödszörre engedett be (addigra jöttem rá, hogy a nagybetűket nem fogadja el :roll: )

Matyi éjszaka hányt, ma nem ment oviba. Remélem nincs nagy baja. Különben nem is úgy néz ki, mintha lenne, egyszer hányt, a hasa nem megy, láza nincs...

Lányok!
Köszönöm a dícséreteket:), de igazán nem azért tettem fel, csak Fénynek referenciaként. Egyébként ehhez Gábornak egyelőre semmi köze, az egészet Apukám csinálta.

Koda!
Örülök, hogy Marcinak nincs semmi baja. Jól megijesztettek! Matyinak is van egy kis zöreje, de én még nem jártam utána. Küldjed az eredményeket nyugodtan.

Cat!
Én küldök Neked meghívót, de melyik címedre? A freemailesre vagy a másikra?

Emese!
Még valami eszembe jutott a kozmetikumokkal kapcsolatban, csak mindig elfelejtem! A kozmetikus barátnődnek (aki közös ismerősünk:)) mi a véleménye róla? Szerintem Ő a járatos ebben.

Fény!
Levél megy, csak most a gyerekek...

Betti
kbetti
 
 


Szóval a smile-kat be kell kattintani oldalról, a billentyűzetről a korábbi módon nem fogadja el...
kbetti
 
 


Sziasztok!

Betti!

Köszi szépen aranyos vagy, de Panka már küldött. Egyébként mind a két email címem él, bár én küldéskor az interware-s használom.


Panka!

Köszi szépen a meghívót!


Koda!

De örülök, hogy Marcinak nincs komoly baja, hát bizony a helyedben én is nagyon megilyedtem volna.


Képzeljétek lányok, ma borzalmas napom van. Már amikor reggel felkeltem éreztem valamit.
Kihasználva, hogy Roli nem visít ha ülve játszik, (jól körbe pakolva) gondoltam összerámolok, egy kicsit a szekrényben, selejtezek, stb, egyrészt mert már nagyon kellet, másrészt mert holnap tartjuk Szandra névnapját és vendégek jönnek hátha szebbé varázsolom így a szobát. Elővettem Roli játékos dobozát, amit Vivi rögtön kisajátított vagy 1000*x rászóltam, hogy ne üljön bele mert eltörik, hát eltört. Most gondolkodom, hogy mibe rámoljam el azt a rengeteg játékot. Mikor feltettem egy költői kérdést, hogy most honnan vegyek másikat, megszólalt, hogy a boltból. :lol:
Hát aranyos! De egy kisördög :twisted:
Alig akar szót fogadni, mindig ellenkezik, kis dackorszakos!
Kimentem a konyhába, hogy adjak ebédet a legkissebb gyermekemnek, egy műanyag edényt tettem fel a kosárba a hűtő tetejére, leesett egy másik, rá a digitális személymérlegre ami szétesett. Ahogy ezen bosszankodtam, elrontottam Roli ebédjét. Tettem bele még idegesebben a mosogatóba, úgy szétfröccsent, hogy a fal, a csempe, a föld, és az elmosott edények is csupa olyanok lettek. Még szerencse, hogy jött haza ebédelni a párom. Kiborulásomat látva, gyorsan rendett tett és próbált nyugtatni. Erre most, hogy a gyerkőcök elaludtak (bár Vivi épp most jött ki, ő mégsem alszik)gondoltam főzök egy kávét. Hát nem kihagytam belőle a szűrőt! :oops:
Lehet, hogy nekem ma már semmihez nem szabadna nyúlnom?
De kénytelen vagyok, mert még szalad a lakás, ezt a kis gézengúzt (Vivit) meg vissza kell küldeni aludni.

Sziasztok
cat26
 
 


Betti!

Ment a laboreredmény mélben!

Nagyon köszönöm, ha ránézel. A barátnőm már lerágta mind a tíz ujját.....


Később még jövök!
koda
 
 


Cat!
Akkor nem küldök :) .
Még leírva is rémes volt. Ilyenkor szoktam én mondani, hogy nem kellett volna felkelni se :D .
Szerintem egy munka se veszi úgy igénybe az ember türelmét, kreativitását és gyors helyzetfelismerését egyszerre, mint a gyereknevelés.
És átérzem, nekem is van egy dackorszakosom :) , aki mostanában már az utcán is leül a földre vagy leguggol (legrosszabb esetben lefekszik :x ) és közli hogy: NEM...

Koda!
Mail ment. Remélem elég megnyugtató és azért maradtak ujjai

:) !

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Betti:)
Képzeld, a barátnőm már írt egy levelet nekem, hogy biztos olyan rossz híreket mondtál, hogy nem merem elküldeni neki a válaszod :) Írtam neki, hogy nemrég kaptam meg a választ, küldöm. És hogy ne izguljon :wink:
Mégegyszer nagyon köszönöm neked!

A Nem nálunk is nagyon jól megy :lol: Néha az igen is mehetne ilyen szépen!
koda
 
 


Lányok!

Az iwiw-re :cry: nem tud senki meghívót küldeni?
koda
 
 


Lányok!

Az iwiw-re nem tud senki meghívót küldeni?
koda
 
 


Betti!

Hogy csinálod, hogy a neved megjelenik a szöveg alatt? Mit kell beállítani?
koda
 
 


Koda!
A profilban tudod beállítani. Kicsit más lett az is. Én például nem bírtam a képet kicserélni. Gondoltam, ha már itt van a kép kiveszem ezt a majdnem másfél évest, de nem hagyta magát.
Nem is mindenről tudom, hogy micsoda?
Mi az a BBCode? És HTML-ben is tudnék írni? Áááá különben nem fúrja ki az oldalamat... Nekem nincs meghívóm az iwiwre, de állandóan igérgetik (ma is :( )
A barátnőd megnyugodott?

Sajnos Matyi nincs jobban. Dél óta már többször hányt. És több jön ki belőle, mint amennyi bemegy :cry: . Most alszik már egy órája, szegény legalább kipiheni magát. Eddig kétszer hányt, először úgy másfél évesen, és 2-3 hete, de egyik se igazi volt, inkább csak öklendezés. Úgyhogy ez most megpróbáltatás mindkettőnknek: neki az újfajta kínlódás nekem is új helyzet...

Bea!
Meggyógyultál? Nekem szerdára még rosszabb lett. Úgy fájt a torkom. Most meg már köhögéscsillapítót szedek, annyira fuldoklom.
Még aznap elmentem a Plusba és vettem ízesített tejeket. Persze a szemfüles gyerekeim rögtön megtalálták a csokisat, mire rájöttem mi van benne, Ők már betették a kosárba.
Aztán Matyi nagy lendülettel esett Neki a banánosnak másnap reggel. És nem ízlett :( . Következő nap a vaníliásat úgy töltöttem ki, hogy ne lássa. Beleivott és... "Anya, miért madártejet adtál?" :D De nekem nagyon bejött :) . Gerda is meginná, de hát Ő a tejet is...
Szóval köszi a tippet :) Már más jó dolgokat is találtam, ráadásul nincs messzebb, mint a Match vagy a Coop.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Jöttem egy kicsit morogni.... :x
Hát ez az új rendszer, meg új dizájn nekem nagyon nem jön be....
Egyrészt nem tetszik, hogy így kiraktak a "kirakatba", képpel együtt, ami szerintem alig kivehető. A "régi profilra kattintva láttuk a nagy képet.
Másrészt nálam iszonyú lassan küldi el az üzenetet. Ha egyáltalán elküldi! Mert tegnap előtt állandóan kidobta, hogy hibás jelszó, vagy felh. név!

Koda, Betti:)
Mivel ti írtatok legutóbb, úgy veszem észre, az üzeneteket sem számlálja...
Matyinak jobbulást!
Koda, hát el is hiszem, hogy megrémültél, szerintem én is lefordultam volna a székről! A lényeg, hogy semmi komoly!! :) :)

És ez az idő is! Ma szabadtéri főzést terveztünk! Egész héten azt szajkózta az időjárás-jel. hogy szombatra hú de szuper idő lesz..... Még nem esik, de nem sok jót nézek ki a felhőkből...


Sziasztok!

Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!

Ditta!
Számolja, de csak az összeset írja ki, azt viszont az összes előző hozzászólásodhoz. Az iwiwen hogy szerezted vissza az elküldött, de fel nem használt meghívódat? Mert nekem is van ilyen és jól jönne...
Nálunk már süt a nap :)

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Mióta változott meg ez a babanet? Kicsit fura hirtelen semmit sem találok. De majd megszokom. Úgy látszik a májusi taliból nem lesz semmi. Akkor június?
Kedden megyünk Hannával a 15hós oltásra. Már 12kg a drága. Örültem hogy nem hizott az utóbbi időben erre amióta meggyógyult a hasmenéses virusból azóta megint sokat hizott. Kép Az új kalapomban
búzaszem
 
 


Sziasztok!

Hú ez az új rendszer, még szokni kell, de jó lesz :D
Most "dolgozunk" Apa munkahelyén, de majd otthonról elküldöm amit eddig írtam. :wink:

Fény :)
Küldtem neked mailt, meggkaptad?

Puszi,

panka
 
 


Hogy tudok belemenni valakinek a profiljába. Eddig rákattintottam és kijöttek az adatok meg kép róla és az is ahol a többi képeket megnézhettem. Kép Hanna babája amit a mama vett neki a turiban
búzaszem
 
 


Sziasztok!

Nekem sem jön be ez az új külső. Ráadásul a tájékoztató levélben azt írták, hogy nem fog megváltozni. :x

Itt is esik, ráadásul az ács dolgozik, vagyis inkább csak dolgozna. Előtetőt csinálunk. Így elég lassan halad...

Puszi, Dodus
dodus
 
 


Egy próba

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Még mindig én...

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok :D
Micsoda új külső :o
Kicsit fura de majd megszokjuk.
Betti :D édes lehetett "anya miért madártejet adtál" :lol:
Hát még énis beteg vagyok,de már lábalok kifelé.Biusnak végül vettem lándzsás utifű sziprupot tegnap,ma már szinte nem is köhögött :D
Hétfőn ugyi lesz MM?És ott még ahol szokott lenni?
Ági!!!!!! Nálam van még a fürdőrucitok,majd elviszem :)
Búzaszem!
Ti is jó súlyban vagytok :D Bius most fogyott egy kicsit,már csak 13kg :lol:
Ja csináltam tesztet (mert még mindig semmi) de még mindig negatív :roll:
pusz bea Kép 1148131560.87.jpg
beatron
 
 


Sziasztok!

Na ezt írtam volna tegnap...

"Tegnap lett volna időm netezni, még net is volt, erre a babanet nem jött be egész nap :cry:

Molli szerda estére belázasodott, meg egy kicsit rekedt is volt, tegnap elvittem dokinénihez, kapott Ospent. Szegénykém most éjszaka is olyan lázas volt, nem bírtam lehúzni neki csak reggelre :cry: De legalább Beninek semmi baja. Letudtuk gyorsan az 1 éves vizsgálatot is, 10,85kg és 82cm a kisasszony :)

Képzeljétek múlthét hétfőn elkezdtem megint a Házipatikás fogyókúrát és már 4 kg lement :) Igaz járok mellette tornázni is. És szerencsére a tejcsi sem lett kevesebb.

Davallia:)
Hogy van Panda?

Fény:)
Telcsiszámot mindjárt küldöm, almatorta recept nem tudom, hogy megvan-e még, de utánanézek. De talán Dodusnak is megvolt.

Cat:)
Hát ezen az oltáson már én sem tudok eligazodni.

Puszi,

panka
 
 


Rájöttem, hogy miért nem tudtam tegnap elküldeni :) , a kedvencekből akartam belépni és onnan még a régi kinézetű társalgó jön be.

panka
 
 



Panka!
Fent a segédletekben van. Le kell gördíteni az ablakot.

Betti!
Nagyon köszöni a barátnőm a segítségedet! A vérképe miatt megnyugodott, de a vizelet miatt tvábbra is aggódik. Próbál dokihoz eljutni minél hamarabb.


Búzaszem, Bea!
Gyönyörűek a lánykáitok :) Jó kis husik!

Dodus!
Hogy vagytok? Tudtátok folytatni az előtetőt? Itt már nagyon szép az idő.

Nekem megy a hasam, hánynom kell. valmi nagyon elcsapta a gyomrom. Most talán kicsit jobban vagyok.......

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!

Becsatlakozhatok hozzátok? :roll:
Mi most tervezünk babát. Hónap elején hagytam abba a fogamzásgátlót. Szerintetek elég 3 hónapot várni?
Egyébként Szemán dokihoz járok a Semmelweisbe. Ismeri valaki?

Helyesek a babáitok! Sajna az előző oldalakat még nem tudtam átolvasgatni. Gondolom ott találok majd több képet is.
Van valakinek a gyerkőce a boon szépségversenyen?

Remélem zóba álltok velem.
Puszi mindenkinek:
bvigh
 
 


Szia:)

Üdv itt köztünk!
Sajna a nevedet nem látom :oops:

Nem kell 3 hónapot várni, ezek a gyógyszerek hamar kiürülnek. Minden dokitól azt hallottam, hogy lehet rögtön próbálkozni. Főleg, ha egy jó minőségű gyógyszert szedtél. Ha vársz, akkor peteérésed kissé megbolondulhat. Lásd az én esetemet is..........

Szemán volt az ügyelets doki, mikor szültem. Ő adta be az érzéstelenítőt. Akkor normális volt, de hallottam már jót meg rosszat is róla, mint minden dokiról.....


Idézek neked. Ezt egy doktornő írja:

"Terhesség tervezése fogamzásgátló után:

Naponta felmerülő kérdés, nem egyszerű a válasz.
A petefészekben lévő petesejt éretlen alakjai már a lánymagzat méhen belüli életében kifejlődnek. A nemi érés megkezdődésekor /8-10! évesen/ kezdenek ismét fejlődni, hogy az első menstruáció előtt megérjen és kiszabaduljon az első és így tovább, amíg a klimax el nem jön. Minden hónapban több is kiválasztódik, de általában egy lesz a domináns, ez jut el az ovulációig, a többi elsorvad, vagy a következő ciklusban használódik fel. És ezek a következő ciklusban felhasználódókról lesz most szó. Ezek okozzák a fogamzásgátló szedési hibájából származó nem kívánt terhességeket, hiszen ott ülnek szemfülesen, lehetőségre várva és elég egy kis megingás a gátlásban, hogy felszabaduljanak és készre érjenek. Ez a nem szép tulajdonságuk. Most jöjjön, ami szép és hasznos.
Amikor több éves gyógyszer szedés után tervezetten jön a baba, a tankönyvek szerint 3 hónapig kell új éleetet élnünk, egészségesen és azátn jöhet a baba. Igen ám, de amikor a gyógyszer szedését abbahagyjuk, ezek az előbb említett félig megérett, várakozó petesejtek tovább érnek és van peteérés, néha több is. Ezért kb rendszeres a ciklus a gyógyszer abbahagyása után néhány hónapig. Kb mire letelik az előírt 3 hónap, addigra ezek elfogynak és elkezdődik a vérzészavar, hiszen a petefészek nem tért magához az új tüszők érlelésében. Tehát ekkor kezdve a baba programot jön a kudarc élménye.Természetesen van gyógyszer, pl Diane35, ami nem "csak" egyszerű hormont tartalmaz, ez után megfontolandó a szünet. De mivel ha tabletta /bármelyik/ mellett esik teherbe valaki, akkor sem ok a terhesség megszakítására, legalábbis nem orvosi indikáció /tehát védőnő, csekk, csak 12. hétig/, ezért gondolom, nem hiba utána próbálkozni, a sikeresebb időszakban, tehát a három hónapon belül. Vagy kivárni, de akkor nagy türelemmel, mert lehet, hogy csak fél-egy év múlva lesz pozitiv a teszt."

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szia Koda!

Nem megy még ez az írogatás nekem. Mindig kihagyok valamit. Most csak a nevem maradt le. Bocsi, nem akartam bunkó lenni.
Zsuzsának hívnak.
Köszi az infót. Igaz velem eddig mindig rendes volt a doki.
Most akarok majd menni hozzá, amint időm engedi, mert most sok a munka. Bár tudom nem szabad e miatt halogatni.
Érdekes amit írtál.Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy 3 hónap a minimum várakozás.
A sógornőm pl. egyből terhes lett, de el is vetélt. én ezért félek egy kicsit.
Szerencsére most 2 vetélés után 2hónap múlva lesz egy unokaöcsém (99%).
Remélem nekem nem kell keresztülmennem azon, amin neki.


Ha valaki tud még a dokiról írjon. Minden infóért hálás vagyok.

Puszi: Zsu
bvigh
 
 


Sziasztok!

A névnapi buli szerencsésen megtörtént és jó volt, de hogy mi történt velünk azt le kell írnom.
Úgy látszik a pech sorozat nem fejeződött be a tegnapi nappal :!:
Ma a férjem a nagylányommal épp az édenbe ment a tortáért. Amikor kiszálltak a kocsiból,a lányom az esernyőjével bíbelődött, a párom, hogy segítsen neki bedobott mindent ami a kezében volt a kocsi vezető ülésére (pénztárca, mobiltelefon, lakáskulcs, és sluszkulcs). Ahogy az esernyőt zárta a kocsi ajtaja bezárult, igaz csak egy kattanásra, de onnan már nem lehetett kinyitni simán, a többi ajtó meg zárva volt. Tehát a lényeg, se torta, se kocsi, és minden a kocsiban jól látható helyen. A pótkulcs ami itthon mindig fel van akasztva a folyosón, most persze sehol, felturtuk az egész lakást, közben azon imádkoztunk, nehogy feltörjék a kocsit. Szerencsére ez nem történt meg de a pótkulcs sem lett meg. Így a párom, feltörte a saját kocsinkat, ráadásul úgy, hogy semmi sérülés nem lett rajta. Az ijesztő ebben az, hogy egyrészt ennyire egyszerű lenne, mert akkor volt mitől félnünk, a másik, hogy fényes nappal a belváros közepén, egy forgalmas parkolóban senkit nem érdekelt, hogy mit csinálnak. Leparkolt melléjük egy Ford is a benne ülők csak nézték őket egy kicsit, majd elmentek. :!:
A másik sztori: épp a Máltaira mentünk, amikor a parkolóba értünk egy nő tolatott ki az autójával, de volt sebessége rendesen, mi mentünk be a kocsi meg egyre csak jött felénk, a férjem dudált egyett, és ez volt a szerencsénk, mert már csak pár cm és belénk tolat. De mondom, nem lassan jött felénk. A szép ebben az, hogy utánna kikanyarodott, megállt és jó mérgesen ránk nézett. Még neki állt feljebb.
Hát remélem ezzel a pech sorozatoknak is vége. És végül is minden jó ha a vége jó :)

Davallia!
Igen, talán érdekelne. Majd Írok privit csak legyen egy kis időm, mert holnap szerintem nem lesz. a mail címed a profilodba van?

Zsuzsa!
Üdv. Én sajna nem igazán ismerem Szemán dokit, ezért infót nem tudok róla mondani.

Na mára (remélem :D ) ennyi.

Sziasztok
cat26
 
 


Davallia!

Nagyon aranyos a kislányod, :wink: én is szavaztam rá. Ahogy nézem elég jól áll. Ezek szerint másoknak is tetszik!

Csak így tovább, szurkolok neki.

Puszi nektek, vár a házimunka.
Haladnom kell, mert déluténra vendégeket várunk.
Most hozzák a sógromék ékes bizonyítékát annak, hogy kisfiuk lessssssz. :lol:

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Nem hiszem el :D :oops: :oops:
Naponta nézegettem, de folyton Cat hozzászólása volt utolsónak - mert mindig a régi jött be, a régi linken.
Most aztán olvashatok vissza :!:
Ráadásul a gépem is rossz, ez kölcsön van....

Betti
Irtam emailt a chellos cimedre :)

Lányok
Holnap Mazsola?? Talizunk?

Olvasok, aztán jövök, de már tuti nem ma

delice
 
 




Micsoda design..ámulok és bámulok..nekem teccik.. :D

Mindjárt kipróbálom, hogy látszom sárgában...nomen est omen :roll:
fény
 
 


[color=orange]No, azért ez így kicsit nehézkes..mi a francnak infó arról, hogy bekerült a válaszom, és kattintsak ide vagy oda...úgyis látom, hogy bekerült, ha rögtön odavisz, mint eleddig...na ezt majd Apuval megvitatom. Viszont nem lettem sárga...hm
... Ja, a HTML nem mükszik...akkor lehet, hogy azért nem lehet színesben írni?

Ismételten megállapítottam, hogy mindenkinek gyönyörű gyereke van :D
Nálunk Hanna kommunikációs hajlandósága elhatalmasodott, sajna csak ő érti, mit akar...mert minden őrajta kívül GÖ, amit kérdez, arra rámutat és közli: KÖ (ki ő?- szerintünk) ezenkívül hajja, ajja, tátá, dádá, mömö és tsai. Próbáljuk összeállítani a Gigi-szótárt, egyelőre kevés sikerrel.

Viszont ért mindent! Apja megmutatta neki, hogy ha már játszani akar a kisseprűvel, ne a szájába vegye, hanem seperjen vele. Kb. fél perc múlva a lányom végig kotorta a konyhát, az előszobát, a dolgozót, majd vissza az előszobába, leseperte a cipőinket majd ismét konyha, majd a felfújható malacfotelja, végül bevitte a babaházába, és ott is sepert. Szerintetek ez normális egy éves kora előtt egy héttel, vagy törődjek bele, hogy ezt is korábban csinálja a vártnál?
Alig hittünk a szemünknek!

Rohadtul unom már ezt a pocsék időt..a szelet, meg az esőt...a tanulásról nem is beszélve.

Betti! Megkaptad az emilem?

Zsuzsa!
Üdv közöttümnk, és sok sikert a babához:)

Lányok!
Végre vettem fürdőruhát, és a héten el is kezdek úszni...remélem leviszi a zsírt rólam... :(

no lépek, majd jövök holnap!
Szép estét!

fény


Ja közben sárga lettem, de ez nem jó a szemnek, úgyhogy mást keresek:) [/color]
(Kék)fény..hehehe
fény
 
 


[color=orange]No, azért ez így kicsit nehézkes..mi a francnak infó arról, hogy bekerült a válaszom, és kattintsak ide vagy oda...úgyis látom, hogy bekerült, ha rögtön odavisz, mint eleddig...na ezt majd Apuval megvitatom. Viszont nem lettem sárga...hm
... Ja, a HTML nem mükszik...akkor lehet, hogy azért nem lehet színesben írni?

Ismételten megállapítottam, hogy mindenkinek gyönyörű gyereke van :D
Nálunk Hanna kommunikációs hajlandósága elhatalmasodott, sajna csak ő érti, mit akar...mert minden őrajta kívül GÖ, amit kérdez, arra rámutat és közli: KÖ (ki ő?- szerintünk) ezenkívül hajja, ajja, tátá, dádá, mömö és tsai. Próbáljuk összeállítani a Gigi-szótárt, egyelőre kevés sikerrel.

Viszont ért mindent! Apja megmutatta neki, hogy ha már játszani akar a kisseprűvel, ne a szájába vegye, hanem seperjen vele. Kb. fél perc múlva a lányom végig kotorta a konyhát, az előszobát, a dolgozót, majd vissza az előszobába, leseperte a cipőinket majd ismét konyha, majd a felfújható malacfotelja, végül bevitte a babaházába, és ott is sepert. Szerintetek ez normális egy éves kora előtt egy héttel, vagy törődjek bele, hogy ezt is korábban csinálja a vártnál?
Alig hittünk a szemünknek!

Rohadtul unom már ezt a pocsék időt..a szelet, meg az esőt...a tanulásról nem is beszélve.

Betti! Megkaptad az emilem?

Zsuzsa!
Üdv közöttümnk, és sok sikert a babához:)

Lányok!
Végre vettem fürdőruhát, és a héten el is kezdek úszni...remélem leviszi a zsírt rólam... :(

no lépek, majd jövök holnap!
Szép estét!

fény


Ja közben sárga lettem, de ez nem jó a szemnek, úgyhogy mást keresek:) [/color]
(Kék)fény..hehehe
fény
 
 


Sziasztok!

Megnezem mar en is ezt az uj rendszert...

Panka
Jo pihenest nektek!
Ezeket a fotokat honnan veted, marmint a napra pontos evszamitos savot?

Holnap megyunk mi is MM-re, allitolag 30 fok lesz? Ki erti es persze ki birja ezt?

Angelika
angelika27
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?