Új privát üzeneted érkezett!

Nnnna, jól van, látom, nem csak velem szórakozik a gép! :D
Néha-néha azért benézek! :)

Ancsa,
Nem próbálkozunk 'élesben' és valszeg nem is fogunk egy db-ig, mert úgy néz ki, h sikerül lakást vennünk. Viszont picit drágább, mint amennyit eredetileg kalkuláltunk, így 1-2 évig biztosan midnen pénzünk, erőnk és energiánk rá fog menni... :(
Emiatt picit szomorú voltam, de most már örülök, h legalább ez a dolog sikerülni fog! :)

Ez is oka annak, h ritkábban jövök. Nemigen tudok babás kérdésben érdemben hozzászólni a dolgokhoz...

Azt vki meg tudja mondani, hogy hogyan lehet aláírást csinálni?

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Na sziasztok!
Látom lebuktam... :oops: Jó rég nem írtam ide, de azért időnként olvaslak ám benneteket, hogy kivel mi van... :D
Rólam: minden rendben, jól vagyunk szerencsére. Holnap töltöm be a 28. hetet. Szerencsére az orvosok riogatásából eddig semmi nem jött be, de még mindig nem nyugodtam meg. Innentől a koraszüléstől kell majd félnem. :shock:
Sajnos a nemét még mindig nem tudjuk biztosan, eddig mindig csak tippeltek a dokik, de valószínűleg kislány lesz: Kamilla. :P
Hétfőn megyek megint vizsgálatra, talán ott biztosra kiderülnek a dolgok...
Május 31-ig dolgozom, júniustól vakáció. Ennek örülök nagyon, mert kezdenek kényelmetlenné válni a dolgok. Jó lesz kicsit többet pihenni.
Sajnálom hogy egyre kevesebben vagytok, olyan rossz, hogy ennyire meg kell szenvedni egy babáért. Nagyon -nagyon drukkolok Nektek, és tudom, hogy sikerülni fog. 8)
Babásoknak gratula, többieknek kitartás!
Pussz

Kép
Kép
banya1
 
 


Kamilla! Szedem még, bár sok értelmét nem látom.

Meglátod neked sikerülni fog pár hónapon belül.
zsuzska80
Szombathely
 
 

 
 

Sziasztok, elmentem hétvégézni.
Kellemes hétvégét mindenkinek!

Ági, Betti! Írjatok SMS-t, ha történik valami a hétvégén!!!! Nem akarok lemaradni semmiről!

Pussz!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Banya, de jó hogy itt vagy! Gratula kiscsajhoz, hogy megy már az idő ...28 hét elment már....nincs már sok hátra....
Lennék a helyedben nagyon!


csatolok egy képet a nyuszimról....amíg nincs baba, addig ő a gyerekünk...utána is az marad, mert imádnivaló! :D Kép Benő a nyuszi!
zsuzska80
Szombathely
 
 


Nnnna, jól van, látom, nem csak velem szórakozik a gép! :D
Néha-néha azért benézek! :)

Ancsa,
Nem próbálkozunk 'élesben' és valszeg nem is fogunk egy db-ig, mert úgy néz ki, h sikerül lakást vennünk. Viszont picit drágább, mint amennyit eredetileg kalkuláltunk, így 1-2 évig biztosan midnen pénzünk, erőnk és energiánk rá fog menni... :(
Emiatt picit szomorú voltam, de most már örülök, h legalább ez a dolog sikerülni fog! :)

Ez is oka annak, h ritkábban jövök. Nemigen tudok babás kérdésben érdemben hozzászólni a dolgokhoz...

Azt vki meg tudja mondani, hogy hogyan lehet aláírást csinálni?

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Angyal,
arra gondoltam, amikor párod hívott, hogy ne vesződj a vacsival, majd eszik vmit a McDonaldsban. :D

Kamilla,
megteszek minden tőlem telhetőt.
Hajni sztem nem írt a hsgről.
Ha a műtéted altatásban lesz, kérdezd meg, nem lehetne-e akkor berakni, mikor elaltattak. Nálunk ez volt általában a rutin, előtte csak felesleges tortúra. (Nálunk az anesztes rakja be.) És a műtőben sterilebb is.

Betti,
hova megy a dokid? 7végén melegfront! :lol:
potter_76
 
 


Csajok,
Nem megy ez nekem! :cry:
Mondjátok, csak én vagyok iylen hiperbéna?! :(
kata1977
Hatvan
 
 


Na ne már! Sikerült CSAK egyszer elküldenem?! :D El sem hiszem! :P
kata1977
Hatvan
 
 


PotterÁgi,
ezek szerint még egy darabban! :)

Jaaa, hogy ez a McDonaldsos eset! :D
Tegnapelőtt rosszfiú volt, kért szendvicset, és ráadásul ha nem gond, akkor AZONNAL! :mrgreen: Nnna, ilyen is van!

Ha nem mondod nemecsekernőt, nem jutottam volna be! :wink:

Üdv a régi-újaknak! :D

Zsuzska,
annyira ééédes ez a nyuszi! :) :)
angel37
 
 


Kata,
ha kapsz egy csomó babacuccost és a fennmaradó dolgokat használtan veszed olcsón megúszhatod. A gyereknek nem kell olyan sok cucc...magunk miatt vásásrolunk annyira be. :) Én olyan 100ast költöttem babakocsistól, pelenkázóval, káddal, pár rucival, a többit kaptuk. Ha használtat veszek sztem kijött volna 50ből. A pelusköltséghez nem tudok hozzászólni, de corában, auchanban állítólag nem drága. Ha nincs gond a terhesség alatt, akkor sztem majdnem a végéig tudsz dolgozni, ha nem rázós a munkahely.
Szal ha csak a pénz miatt, akkor érdemes többször megrágni. Bevásárlás előtt sokkal rosszabbul fest, mint utólag.
Hogy szomorú legyél azt meg nem éri meg.
Ha rossz lesz a gyerök akkor lepasszoljuk neked próbára, okés? Cuccost odaadjuk. 8)

Zsuzska,
Benő nagyon aranyos! És gondolom már átalussza az éjszakát. :)
potter_76
 
 


Angyal,
újabban férjem meg rákapott a tojásrántottára! :roll: Nem akarom elkényeztetni meleg kajával...ideje kicsit visszavenni. :wink:
Hja...nálunk a szenya mindig egyből kell, mert különben durci van. :D

Kata,
inkább 120-130 ezer volt...mert vettem pár idióta játékot is, meg lepedőt. Pedig hagyhattam volna a felvásárlást a nagyszülőkre is. :)
Ja, és vegyetek fel szocpolt a lakásra...mi nem tettük anno. Most lehetne külön hálónk. :oops:
Na, befejezem az ész osztását, oké? :wink:
potter_76
 
 


Angyal,
újabban férjem meg rákapott a tojásrántottára! :roll: Nem akarom elkényeztetni meleg kajával...ideje kicsit visszavenni. :wink:
Hja...nálunk a szenya mindig egyből kell, mert különben durci van. :D

Kata,
inkább 120-130 ezer volt...mert vettem pár idióta játékot is, meg lepedőt. Pedig hagyhattam volna a felvásárlást a nagyszülőkre is. :)
Ja, és vegyetek fel szocpolt a lakásra...mi nem tettük anno. Most lehetne külön hálónk. :oops:
Na, befejezem az ész osztását, oké? :wink:
potter_76
 
 


Hihi, Ági,
Látom, Téged is megtréfált ez a vcces kedvében lévő új rendszer! :lol:
Amúgy nem is azzal van baj, h mennyibe kerülne (vagyis hát azzal is...), hanem inkább azzal, h az én fizum a fixebb... :(
Tehát nem jönne jól, ha én mennék gyedre/gyesre.

Gyereket bármikor bevállalok felvigyázásra! :D Imádom a keresztgyerekeimet is! :) Meg az idegeneket is! :lol:

A szocpolt sajna mi nem tudjuk igénybe venni, mert használt lakást veszünk, amire csak félszocpol járna. Félszocpolt viszont már meglévő gyerekre adnak... :cry: Patthelyzet...

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Hihi, Ági,
Látom, Téged is megtréfált ez a vcces kedvében lévő új rendszer! :lol:
Amúgy nem is azzal van baj, h mennyibe kerülne (vagyis hát azzal is...), hanem inkább azzal, h az én fizum a fixebb... :(
Tehát nem jönne jól, ha én mennék gyedre/gyesre.

Gyereket bármikor bevállalok felvigyázásra! :D Imádom a keresztgyerekeimet is! :) Meg az idegeneket is! :lol:

A szocpolt sajna mi nem tudjuk igénybe venni, mert használt lakást veszünk, amire csak félszocpol járna. Félszocpolt viszont már meglévő gyerekre adnak... :cry: Patthelyzet...

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Hihi, Ági,
Látom, Téged is megtréfált ez a vcces kedvében lévő új rendszer! :lol:
Amúgy nem is azzal van baj, h mennyibe kerülne (vagyis hát azzal is...), hanem inkább azzal, h az én fizum a fixebb... :(
Tehát nem jönne jól, ha én mennék gyedre/gyesre.

Gyereket bármikor bevállalok felvigyázásra! :D Imádom a keresztgyerekeimet is! :) Meg az idegeneket is! :lol:

A szocpolt sajna mi nem tudjuk igénybe venni, mert használt lakást veszünk, amire csak félszocpol járna. Félszocpolt viszont már meglévő gyerekre adnak... :cry: Patthelyzet...

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat, de persze aggódom is egy kicsit, mert még olyan pici a baba és a peteérés utáni 8. naptól görcsölgetek, nem szúrkál, mint ahogy a friss kismamák szokták mondani, hanem inkább enyhe menstr.-s görcs, ami 3-5 percig tart max, de kb napi 3szor azért megérzem rendesen, főleg délután. Kismamák! Volt vkinek ilyen?

Kata :D , örülök, hogy Téged is " látlak" ! Az az igazság, hogy ugyan nem írtam , de mindennap olvastalak Benneteket! Csak úgy éreztem egy ideje, hogy nem tudok úgy reménykedni és lelkesen írni, mint a topikhoz illene. Gratulálok a lakáshoz! Mi is annyira örültünk anno, mikor beköltöztünk, hogy csak mi ketten leszünk! A babavállalással kapcsolatban teljesen egyetértek Ágival. Egy ötlet:mi lenne, ha az első hat hónapban Te mennél tgyásra, utána meg a párod. Nem tudom, van -e ilyen bonthatóság. De szerintem, ha beköltöztök és eltelik pár hónap, akkor már lehet ,hogy teljesen másképp fogjátok gondolni. :wink:
nolina 25
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk!! :D
Az oldal láttom megujult :!:
Kicsit lemaradtam ,de látom potter még egybe vagy!
Beuka!!
Nagyon örülök,hogy jelentkeztél :P :!:
Most sajna mennem kell,de holnap délután egy kicsit tudok jönni :) :!:

Sziasztok!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Nolina!!

Hadd gratuláljak én is,végre megint van uj zebránk:)!!!
Vendég
 


Ági, szorítok Nektek,hogy minden gyorsan és rendben menjen.! Izgalmas időszak lehet ez! Bár már ott tartanék, ill. szeretném kiélvezni a várandósság minden percét, csak sajnos veszélyeztetett terhes leszek és emiatt már most aggódok.

Csanita, Te és a keresztanyám voltatoka követendő példa, hisz Te is lapar után, Keresztanyu meg HSG -t követő hónapban babásodott. Meg ugye Te is szedtél Bromot? Mennyit is és meddig kellett szedned, mikor babás lettél?

Angel, a Hsg 10 perce nekem nagyon fájt, de persze 10 percet ki lehetett bírni és utána semmi bajom nem volt, rá pár órára hazamehettem , este 7 körül kezdtem puffadni, de azt hittem a kínai kaja vacsorától van. Nagyon görcsölt, de a puffadás miatt, nem menstr.-an és este 8ra felment a lázam 39,2-re . A dokit hívtam, hogy ez normális, mondta irány Szeged, fél 12re értünk oda. _Szörnyen nehéz volt menni , nagyon puffadt voltam, az egész hasam merő fájdalom volt,. A dokit nem is engedtem nyomogatni a hasamat. Kaptam antibiot.-lázcsillapító infúziót é smásfél nap múlva hazajöhettem , persze csomú gyogyit kellett szedni. Valószínű a kontrasztannyag miatt volt. Anyu jódérzékeny, én bőrön keresztül tuti nem vagyok, de lehet,hogy ott a nyálkahártyán több szívódott fel, nem tudom.
nolina 25
 
 


Nolina!!! :D

Örülök,hogy példát mutathattam!!!Szedtem a bromót a terhesség 12-dik hetéig!!Én is görcsölgettem annó,tiszta para voltam,de hidd el erős babád ven és veletek akar maradni!!Oké????Ne idegeskedj!!Mondom Én aki a mai napig is találok okt parázni.Ma éppen,hogy nem akart mozogni a drágám,már nagyon ilyedt voltam,de aztán azóta edzi a bordáimat.Egész nap fáj a fejem,hányingerem van,remélem ettől a ramaty időtől.Doki még nem látott ugye???

Pedig ma mentem volna babázni Zafírékhoz!!!!Na sebaj majd hétfőn.

(32+2)
csanita
 
 


Anita :) , köszi a választ. Mennyit szedtél Bromo-ból? Én kétszer felet. Neked fokozatosan kellett leállítani? Progeszteront néztek Neked? Emlékszel, meddig görcsölt a pocid az elején. Nem voltam még dokinál. Hétfőn akarom felhívni. Mikor érdemes menni? Ma vagyok a 34. cn, de a baba 4 nappal későbbi, így 30, ami 4+2 , ugye? Ha a görcsölgetés nem lenne, akkor is aggódnék, hát még így. Sajnos mostanában sok babácska lett angyalka a babaneten és emiatt még jobban félek. :( De bízom is benne. Mondtam Neki, hogy nyugodtan fészkelődjön, még ha fáj is nekem, csak jó mélyre gubózzon be. :)

Keditke :) , a másik két babaváró topikban is van zebra és épp azt nézegettem a napokban , gondoltam, itt is csak napok kérdése és lesz egy, de nem gondoltam,hogy az enyém:)

Pihi :) , apropó zebra , nem kerülhetnék vissza a táblába?
nolina 25
 
 


Anita :) , köszi a választ. Mennyit szedtél Bromo-ból? Én kétszer felet. Neked fokozatosan kellett leállítani? Progeszteront néztek Neked? Emlékszel, meddig görcsölt a pocid az elején. Nem voltam még dokinál. Hétfőn akarom felhívni. Mikor érdemes menni? Ma vagyok a 34. cn, de a baba 4 nappal későbbi, így 30, ami 4+2 , ugye? Ha a görcsölgetés nem lenne, akkor is aggódnék, hát még így. Sajnos mostanában sok babácska lett angyalka a babaneten és emiatt még jobban félek. :( De bízom is benne. Mondtam Neki, hogy nyugodtan fészkelődjön, még ha fáj is nekem, csak jó mélyre gubózzon be. :)

Keditke :) , a másik két babaváró topikban is van zebra és épp azt nézegettem a napokban , gondoltam, itt is csak napok kérdése és lesz egy, de nem gondoltam,hogy az enyém:)

Pihi :) , apropó zebra , nem kerülhetnék vissza a táblába?[quote][/quote]
nolina 25
 
 


Nolina,
köszi, hogy leírtad! Szegény, nagyon rossz lehetett!
Hallottam ilyet, hogy vki reagálhat így a jódra - de azt hittem, akkor ez kiderült volna már régen...
Na de az a lényeg, hogy most ott a baba! :)

Március végén volt HSG-m, jó szarul sikerült :( Megfordult a fejemben, hogy mi van, ha összeszedtem vmi fertőzést utána, de ezek szerint ennek valóban félreérthetetlen jelei vannak!

Mi miatt leszel veszélyeztetett terhes? Már most tudom, hogy az leszek én is! Attól tartok, hogy nem lesz olyan nap, hogy ne aggódjak valamiért - már most kezdem! :mrgreen:

Azért remélem fogsz (fogunk) tudni találni felhőtlen időszakot! :)

PotterÁgi,
pár nap múlva úgyis vége a kényeztetésnek és a dőzsölésnek!
:evil: Apának is max. anyatej lesz az extra! :wink:
angel37
 
 


Nolina,
köszi, hogy leírtad! Szegény, nagyon rossz lehetett!
Hallottam ilyet, hogy vki reagálhat így a jódra - de azt hittem, akkor ez kiderült volna már régen...
Na de az a lényeg, hogy most ott a baba! :)

Március végén volt HSG-m, jó szarul sikerült :( Megfordult a fejemben, hogy mi van, ha összeszedtem vmi fertőzést utána, de ezek szerint ennek valóban félreérthetetlen jelei vannak!

Mi miatt leszel veszélyeztetett terhes? Már most tudom, hogy az leszek én is! Attól tartok, hogy nem lesz olyan nap, hogy ne aggódjak valamiért - már most kezdem! :mrgreen:

Azért remélem fogsz (fogunk) tudni találni felhőtlen időszakot! :)

PotterÁgi,
pár nap múlva úgyis vége a kényeztetésnek és a dőzsölésnek!
:evil: Apának is max. anyatej lesz az extra! :wink:
angel37
 
 


Angel, milyen jelei vannak a vélt fertőzésnek?
Mi volt Neked a HSG eredménye? Nekem márc. 23-án volt. Veszélyeztetett terhes egy fejlődési rendellenesség miatt leszek sajnos. Kétszarvú méhem van. Így sokkal kisebb a hely a babának, emiatt 20 hét fölötti vetélést okozhat. Sok minden homályos ezzel kapcsolatban. Talán Ági tudna segíteni. Nem igazán értem a különbséget a kétszarvú méh és a sövény közt.Lényegében mindkettőnél válaszfal lehet, csak szerintem a sövény merevebb és nem feltétlen végig ér, emiatt műthető. A baj , hogy miinden doki máshogy rajzolja és magyarázza és az internetes képek sem egyértelműek. Mindenesetre anyunak is ez van és két gyereke is van. Igaz, hogy a bátyámmal az elején többször vérezgetett és kórházban volt, de csak sikerült kihordania minket. Csak azt nem értem, hogy anyu miért az elején volt "veszélyeztetett": Na mindegy! Szóval azt mondta a doki,hogy az első terhességnél sokat leszek kórházban és nem dolgozhatok. Meg, hogy ne legyenek ikrek. Ebben a ciklusban szedtem Clostyt, két tüsző lett. Nem tudom, mi a jobb, még az 5. héten elmenni orvoshoz, vagy később. De addig még el kell jutni. Csak annyi minden kavarog a fejemben.
nolina 25
 
 


[quote="incike"]S írta:incikeziasztok.
Mindenkinek szép hetet és 7végét kívánunk.
Kép
:lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Hát nekem ezt még tanulnom kell úgy látom.

Potter
Hajrá, rajtatok a figyelmem. :lol: .


Kép
Kép
incike
 
 


[quote="nolina 25"]S írta:nolina 25ziasztok!

Ezt tegnap reggel óta próbálom elküldeni :roll:
Lányok, nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám. Nektek szeretném
először elmondani, amit még én sem hiszek el.
Megtörtént a csoda! Zebrám lett ma reggel! A várva várt kisbabám
végre beköltözött a pocimba! Fel sem tudom fogni. Csak vigyorgok és
vigyorgok!
\popgif{434775,}
Három tesztet csináltam. Az elsőnek majd egy éve lejárt a
szavatossága:)Gondoltam, úgyis negatív lesz , ne pocsékoljuk. 3-10
perc között kell értékelni,két perc után ott volt a csík,erősen. \popgif
{434777,}

A második mono-teszt, itt még végig sem ért a pisi, már látszott, ez
halványabb. A harmadik HCG : ezen látszik legjobban, mert itt piros a
második csík.Hiába a makró funkció , elég homályos képeket csináltam,
bár azért kivehető a 2. csík :) :) :)Meg persze nem tudom,hogy kell
lekicsinyíteni, így nem tudom megmutatni nektek.
Lányok! Olyan boldog vagyok! Oly sokáig vártam rá és annyira nem
hittem, hogy nekünk is sikerülhet. Mindig arra gondoltam, ha egy réges-
régi babanetesnek sikerült, hogy van remény,hogy velem is
megtörténik,de igazán nem tudtam hinni benne. És mégis!

\popgif{434776,}

Nolina
Nagyon gratulálok Nektek a Pocaklakóhoz.Most már tessék óvatosabban mindennel.
Gratula mégegyszer.

Lányok elindult a zebra. Ki lesz a köv.állomás?!

Kép
Kép
incike
 
 


[quote="nolina 25"]S írta:nolina 25ziasztok!

Ezt tegnap reggel óta próbálom elküldeni :roll:
Lányok, nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám. Nektek szeretném
először elmondani, amit még én sem hiszek el.
Megtörtént a csoda! Zebrám lett ma reggel! A várva várt kisbabám
végre beköltözött a pocimba! Fel sem tudom fogni. Csak vigyorgok és
vigyorgok!
\popgif{434775,}
Három tesztet csináltam. Az elsőnek majd egy éve lejárt a
szavatossága:)Gondoltam, úgyis negatív lesz , ne pocsékoljuk. 3-10
perc között kell értékelni,két perc után ott volt a csík,erősen. \popgif
{434777,}

A második mono-teszt, itt még végig sem ért a pisi, már látszott, ez
halványabb. A harmadik HCG : ezen látszik legjobban, mert itt piros a
második csík.Hiába a makró funkció , elég homályos képeket csináltam,
bár azért kivehető a 2. csík :) :) :)Meg persze nem tudom,hogy kell
lekicsinyíteni, így nem tudom megmutatni nektek.
Lányok! Olyan boldog vagyok! Oly sokáig vártam rá és annyira nem
hittem, hogy nekünk is sikerülhet. Mindig arra gondoltam, ha egy réges-
régi babanetesnek sikerült, hogy van remény,hogy velem is
megtörténik,de igazán nem tudtam hinni benne. És mégis!

\popgif{434776,}

Nolina
Nagyon gratulálok Nektek a Pocaklakóhoz.Most már tessék óvatosabban mindennel.
Gratula mégegyszer.

Lányok elindult a zebra. Ki lesz a köv.állomás?! :oops:

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkineka bíztató szavakat! :)
Most per pillanat úgy látom, h kicsit túlvállaltuk magunkat, de remélem, h nem lesz semmi baj! :roll:
Aztán majd meglátjuk, hogyan alakul az életünk! :D
Én nem tudok igazándiból pesszimista lenni... :D

Pussz Nektek:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkineka bíztató szavakat! :)
Most per pillanat úgy látom, h kicsit túlvállaltuk magunkat, de remélem, h nem lesz semmi baj! :roll:
Aztán majd meglátjuk, hogyan alakul az életünk! :D
Én nem tudok igazándiból pesszimista lenni... :D

Pussz Nektek:
Kata

Veletek is ennyit szórakozik a rendszer?! :?
Vagy 2-szer küldi el, vagy egyszer sem... :shock:
És állati lasssúúúúúú....... :evil:
kata1977
Hatvan
 
 


Üdv Csajok!

Gyors benézés! :wink:

Nolina,
Kétszarvú méh? Hű! Olvastam már róla, akkor elvileg értettem is, hogy hogy van, de már nem teljesen emlékszem rá. Nem is akarok belekezdeni okoskodni, mert ha több doki is már lerajzolta és úgyis zavaros... Hát, sajnos valóban nem biztos, hogy zökkenőmentes terhesség lesz, de legalább szem előtt leszel a kórházban, és biztos nem lesz semmi baj! :) Anyukád is jó példa! :wink:

Gondolom egy ikerterhesség nem hiányzik ehhez... júj, attól én is nagyon félek! :oops:

A HSG-m márc.28-án volt, összesen három nap kórház lett belőle, mert érdekesen alakult! A lényeg, hogy a kontraszt ott nem ment ki, ahol kellett volna! Ha érdekel elküldöm mélben a történetet! :wink:

Nálam nem volt semmi gyanús jel, csak már tojok minden lehetséges rossztól! :mrgreen: Azért izgultam egy kicsit, mert valakit HSG után eltiltottak a szextől egy időre, nekem viszont nem mondta senki, így nem is tartóztattam meg magam! :lol:

Kata,
Biztos szuper lesz majd a lakás! :)
Gyerek-téma semmiképp nem mehet párhuzamosan? :)
angel37
 
 


Sziasztok!!!

Nolina!!!

Napi 1 Bromót szedtem,aztán fokozatosan csökkentettük félre.A görcsölés a beágyazódástól is lehet,de a 10. hétig nekem szúrkált a pocim,de azóta is szokott!!Én a 40,dik napon mentem el dokihoz,akkor már lázni a petezsákot is,előbb szerintem ne mennj,mert hátha nem látja a doki mert még korai a terhesség és akkor csak feleslegesen aggódnál!!De ez az Én véleményem,persze ahogyan a szíved diktálja.Ha kérdésed van,szívesen segítek!!!

Nekem is lassú a rendszer!!!

Szép napot mindenkinek!!!!

Inci!!!

Marcell csoda szép!!!!
csanita
 
 


Kata!!! :)

Örülök,hogy jól vagytok!!!Lakás????De jó!!!

És merre?????

Mi is vettünk fel anno kölcsönt,de persze Ti tudjátok mennyit tudtok vállalni!!Eljön az idő a babához is!!!!

Gyere sűrübben!!!

(32+3)izgi
csanita
 
 


Sziasztok!!

Vagyok egy kicsit de láttom nincs fennt senki :( !!

Nolina!
Én sajna nem tudok hozzászolni,de remélem jo kezekbe leszel és a dokit rendessen foglalkozik veled!!!Szivböl kivánom ,hogy egészséges babod legyen!!

Szia Anita :) !!

Mi is lakáshitelböl vettünk lakást de ezt már mondtam,csak az a lényeg h 40 e ft alatt legyen a törlesztönk azt még lazán birjuk fizetni!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Angel,
Én sem tudom, h mi volt Veled a HSG-vel kapcsolatosan... Nekem is elküldöd? :)
Majd meglátjuk, h mennyire fog párhuzamosan beleférni a babaproject. :wink:
Én viszont szeretnék ikreket! :lol:

Azért szeretnék még drukkokat kérni a lakáshoz! :oops:
Még magam sem merem teljesen elhinni, de remélem, minden OK lesz ezügyben! :roll:

Igyekszem gyakrabban jönni! (ha nem dobtok ki babaproject hiányában... :? ) :D

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Hali,
gyors bekukk. Semmi változás.
Á.
40 :shock:
potter_76
 
 


Kata,
persze elküldöm!
Dobsz egy emilcímet? Megvolt már, de most nem találom! :oops:
Elvileg én is örülnék az ikreknek, de majd megírom azt is, hogy miért félek tőle!
Ja, és drukk drukk a lakáshoz! :wink:

PotterÁgi,
Hűha, betöltötted a 40-et! :shock:
Gondolom nem érzel semmi különöset, mert írtad volna! :) A jövő héten most már biztos eljön a nagy nap! Hacsak nem holnap! Tudod, gyerek még bent nem maradt! :D
Szorítok neked!
angel37
 
 


Húha, Ági,
Innentől kezdve lesz igazán izgalmas a dolog! :D

Angel,
pkata1977@freemail.hu
Várom az összes mindent! :lol:

Pussz
kata1977
Hatvan
 
 



Sziasztok!!

Ági!!
Nagyon izgi betöltötted a 40-et!!

Kata!!
Vagy még??
Vendég
 




Sajna ma nagyon kihallt a topic :( !![/quote]
Vendég
 


Editke,
Itt vagyok még, csak nagyon lassú volt a net, így inkább újraindítottam... 8)
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Agi!
Ma is egy helyzetjelentes?????!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hello Csajok,
változatlan. :lol:
A MÁVban már tele a szülőszoba...időjárási front van. Csak az én babám tojik rá. :roll: Betti????
Sokat alszom...a hasam még mindig nő...

40+1 :shock: :shock: :shock:
potter_76
 
 


Kata!
Gratulalok a sajat hazatokhoz!Sok boldogsagot kivanok hozza,benne!

Banya!
Orulok hogy jol vagytok! :) Pont az archivumban olvasgattam amikor olvastam hogy milyen neveket terveztek!Pedig akkor meg nem is voltal varandos!Most meg mar 28het!Nagyon gyorsan elrepult az ido!

Zsuzska!
Annnnyira edes a nyuszid!Olyan mint egy pluss!

Betti!
Ti hogy vagytok?

Hajni!
Megint nagyon eltuntel! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
Köszi! :) De előbb még drukkokat szeretnék kérni, ha nem baj... :wink:

Ági,
Örülj neki, ezek szerint nem lesz érzékeny a frontokra! :lol:
Vagy csak utálja a tömeget... :D Én is kivárnám, amíg ürül valamennyire szülőszoba... :)
Tényleg, végülis kinek fogsz üzenni, ha 'Indul a banzáj'? :P

Pussz
kata1977
Hatvan
 
 


Kataa,

inkább akkor szólok, ha már túl vagyunk a banzájon, oké? Angyalnak.
Igyekszem jelentkezni naponta itt. Ha nem, hát az már jelent vmit. :wink:
De a drukkokat szívesen veszem előre is. :D

Angyal,
ha nem is a jövő héten hát az azt követőn. :lol:
Mondjuk kár, hogy nincs a csajokon egy nagyobb nyílás, hogy kibújjanak ezek a bébik...képzeld, ha még a kefe is alig ment be. .. :shock: :lol:
Na jó, mára para stop. :D

Ágiék
potter_76
 
 


Jó reggelt Lányok!

Látom, hogy kicsit duplázós-triplázós a babanet. :)

Kata!

DRUKK a lakáshoz!

Ági!

Melegfront volt a hétvégén? Úgy látszik, hogy minket nem hat meg. Egyébként sem szeretem a tömegnyomort. : :lol: Engem most a 30 fok meleg izgat igazán, hogyan fogom bírni???? :cry:

Nem árulta el a doki, hogy hová megy, majd május 31-én megmondja, ha még aktuális lesz. :lol: Ha addig kibújna ez a kis ördögfióka, akkor maradok az eredeti helyen.

Köszönöm a kérdéseiteket, nagyon jól vagyunk, alhasam fájdogál inkább, olyan leszakadósan. Csütörtökön lesz még egy UH, megtudom, hogy mekkora őfelsége.

Betti
37+4
betti73
 
 


Jó reggelt!Szép időnk van!
Ági!Drukk!!!
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?