Új privát üzeneted érkezett!

Szia Vica!

Szerintem alulról is "bebújnak". Ki tudja, altatásban leszek, úgyhogy tulajdonképpen bármit csinálhatnak velem......na azért remélem bármit nem fognak. Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Úgy szeretném, ha te is úgy járnál, mint Beu!KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla, szia! Kép

Igazatok van, a laparral mindent meg lehet nézni, és ha esetleg lenne vmi kis gond, egyben meg is lehetne oldani!
Nem hiszem, hogy endós lennél! Kép Az sok vérzéssel jár, de leginkább erős mensis fájdalmakkal!

Ennyire tele vannak, hogy júliusnál hamarabb nem lesz időpont? Hű...

PotterÁgi,
Na ja, a két félidő közti rövid szünet majd ösztökéli a gyors tanulásra! Kép
Hú, nehogy akkor épp aznap akarjon kibújni! Csak jobb lenne a saját dokidnál! Mit szeretnél, melyik napért szorítsunk? Kép

angel37
 
 

 
 

Kamilla,
alulról nem valószínű, hogy bebújnak, mert a lapart "rendes" műtőasztalon csinálják, a méhtükrözést meg a másikfajta "nőgyogyi" műtőasztalon szokták, ahol fel van húzva a lábad!

angel37
 
 


Angel!
Júniusra lett volna időpont, de azt mondta a doki, hogy mindenképp mensi után-pé előtt menjek és az konkrétan egy bizonyos hét.

Hát igen. Szeretnék úgy járni mint Beu!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Óóóóó, pedig azt hittem dupla élvezet lesz!
Hát akkor passzolom Vica kérdését.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Aha, értem!

Én is szívesen járnék úgy, mint Beu! Kép Na de ez az, ami biztos nem fog bekövetkezni!

angel37
 
 


Hát, hogy az elzáródást konkrétan hogy látják, azt nem tudom... Lehet, hogy így is be tudnak juttatni vhogy kontrasztanyagot, bár sztem ahhoz kell a nuni...

Részleteket nem tudok, laparom speciel még nem volt! Kép

angel37
 
 


Sziasztok! Kép

Nekem volt laparom márciusban.
PCO miatt volt.


http://quad.bdtf.hu/Kaali/klaparo.html

Kép
lara26
 
 


Kamilla,
ezen már én is gondolkoztam. Kérdezd a dokid, fogalmam sincs. Lehet, hogy látszik kívűlről, hogy szabályos lefutású...megtapogatják...esetleg vmi kis szondát bedugnak, vagy folyadékot befecskendeznek a túlvégeken, ami kijön a hüvelyen végül???? Nemtom.

Angyal,
nemtom...azért szoríts, hogy rövid legyen és lájtos, meg a baba okés legyen. Kép Bár miért ne lenne...az én kromoszómáim felével??? Kép
potter_76
 
 


Kamilla!!!!

Nekem is volt endom,laparral műtöttek szeptemberben,és utána össze is jött a baba.20 hónapot vártunk rá!!!Ha kérdésed van szívesen válaszolok!!!!Jobb a lapar szerintem is,mert ott minden kiderül,bármi kicsi elváltozás van,és ahogy írod altatásban csinálják és a átjárhatósági is magvan egy kalappal.
csanita
 
 


PotterÁgi,
no akkor ezért szorítok, innentől már folyamatosan! Kép
Hát, gondolom akkor a kromoszómák másik felével se lehet nagy gond, nem társultak a tieid akármilyenekhez! Kép

angel37
 
 


Angyal,
ez a párválasztás tudatalattija. Kép Bár a McDonaldsos sztorit nagyon irígylem tőled. Kép
potter_76
 
 


PotterÁgi,
úristen, milyen McDonaldsos sztori? Kép Nem ugrik be!!!

Mára elköszönök!

angel37
 
 


Sziasztok!!!!

Angel! Kép
Gondolkodtunk mi is Cipruson, de én már nem merem bevállalni a repülőt. Így Horvátország lesz. Egyébként mennyi ideig tartott a repcsiút? Milyen volt a szálloda? kaja?

Editke! Kép
Sajnálom, hogy megjött Kép

Ancsa! Kép
Jó hallani, hogy lehiggadtál!! Továbbra is sok erőt kívánok!! Gratula a 6.évfordulóhoz!! Nagyon szépek a virágok!!!

Betti! Kép
Mi volt a dokinál??? Mit mondott??

Anita! Kép
Te jó ég, már Te is ilyen jól állsz?!?! Jü lesz az a pünkösdi kirándulás!!!

Lara! Kép
Sajnálom, hoyg megjött Kép

Móni! Kép
Nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!! HOgy sikerült a zh? Én is vizsgaidőszakozom Kép

Pihi! Kép
Jó hallani, hogy így begyorsultak a dolgok!!!!!! Drukkolok nagyon!! Én Kehidakustányt ajánlom Nektek!

Vica! Kép
Sajnálom, hoyg megjött Kép vagyis most akkor megjöhetett volna hamarabb is Kép az a gumi ki is lyukadhat nem Kép De jó! Megint mentek túrázni!! Biztos tök jó lesz!!!

Kamilla! Kép
Szerintem én is a lapar mellett döntöttem volna a helyedben! Nagyon drukkolok!!!!

Ági! Kép
Jól emlékszem, hogy Neked volt Kállai Ildikó DVD-d?

Kép
Kép
beuka
 
 


Na folytatom Kép

Kedden voltam 16. heti vérvételen (AFP) kb két hét múlva eredmény. Csak az miatt izgulok, hogy remélem jókor vették le Kép
Holnap meg megyek a nődokihoz, úgyhogy remélem kapok új UH-képet, és akkor végre fölrakom. (Az előzőt bevallom nem sikerült bescannelni)
MEgpróbálok föltenni egy pocakosat:

Kép

Jól vagyunk Kép
Még bírok dolgozni, a foci már kicsit nehezen megy Kép
(csak az udvaron szoktunk szórakozni gumilabdával a párommal, nem kell megijedni Kép)

Bea
16+3

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!
MI EZ?????????? :cry:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Vannak hírek!
Mégse kell várni júliusig a laparral, júni 15-én megcsinálja a doki, igaz, hogy akkor középidő van, de terhes akkor még nem lehetek, úgyhogy bevállaltam.

Csanita! Azt szeretném kérdezni, (vagy bárkitől, akinek már volt), hogy műtét után hány napig "kell" lábadozni? Úgy értem, mennyi szabit vegyek ki? Mert betegállományba nem akarok menni, akkor elkezdenek kérdezősködni......

Ja meg azt is szeretném kérdezni, hogy mennyit kell utána kihagyni? 1-2 hónap vagy több?

Beu! Gratula a pocidhoz!

Olyan jó lenne, ha most összejönne és megúsznám a lapart!!!!! Dehát miért is jönne pont most össze?
kamilla306
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!

_Hú mekkorát változtunk, nagygggggggggggggyon jó!!! :lol:

Kamilla, ez nagyon jó hír! De mégis, hátha pont most jön össze! :lol:
pihi
 
 


Nnnna, alig bírtam belépni. Csak mint nemecsek ernő áruló.
Csajok, felejtsétek el a nagybetűket bejelentkezéskor.

Kamilla,
másik topikban 2 lombik közé is befért a siker. :lol:
Nehogy ilyen jószívű legyél a munkáltatóval. Beszéld meg a táppénzt aháziorvosoddal előre. A munkahelyeden nem kell, hogy tudják, miért. Nem is derül ki, csak ha te megmondod...lódíts ha kell...lázas betegség... :wink:

Beuka,
helyes poci. :D
Nekem van meg az a dvd. Mi érdekel?

A baba uccsó 2 este veszett erős lett....talán jobb is lesz már mindkettőnknek, ha elhagyja a testemet a kis élősködő. 8)

Ági
39+6 :shock:
potter_76
 
 


Lehet, hogy talán azért jöhet pont most össze, mert most egyáltalán nem figyeltem magam és nem időre szexeltünk. De azért nem túl valószínű.
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Ezt tegnap reggel óta próbálom elküldeni :roll:
Lányok, nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám. Nektek szeretném
először elmondani, amit még én sem hiszek el.
Megtörtént a csoda! Zebrám lett ma reggel! A várva várt kisbabám
végre beköltözött a pocimba! Fel sem tudom fogni. Csak vigyorgok és
vigyorgok!
\popgif{434775,}
Három tesztet csináltam. Az elsőnek majd egy éve lejárt a
szavatossága:)Gondoltam, úgyis negatív lesz , ne pocsékoljuk. 3-10
perc között kell értékelni,két perc után ott volt a csík,erősen. \popgif
{434777,}

A második mono-teszt, itt még végig sem ért a pisi, már látszott, ez
halványabb. A harmadik HCG : ezen látszik legjobban, mert itt piros a
második csík.Hiába a makró funkció , elég homályos képeket csináltam,
bár azért kivehető a 2. csík :) :) :)Meg persze nem tudom,hogy kell
lekicsinyíteni, így nem tudom megmutatni nektek.
Lányok! Olyan boldog vagyok! Oly sokáig vártam rá és annyira nem
hittem, hogy nekünk is sikerülhet. Mindig arra gondoltam, ha egy réges-
régi babanetesnek sikerült, hogy van remény,hogy velem is
megtörténik,de igazán nem tudtam hinni benne. És mégis!

\popgif{434776,}
nolina 25
 
 


Nolina,
de jó lesz most nektek!!! :D
Nagyon örülök. Mióta próbálkoztok?
potter_76
 
 


Csajok!Alig bírtam belépni,le is tíltott fél órára.
Na mindegy itt vagyok.
Potter!Drukk,kitartás. :D
Nolina!Gratulálok.[/color]
breni
 
 


Szia Nolina!
:D :D :D

Nagy-nagy gratula Nektek! Sok boldogságot a picurhoz és vigyázz nagyon Magatokra!
Azt hiszem valahogy én is úgy érenék ahogy Te, hiszen már én sem tudom elhinni, hogy sikerülhet. Persze az ember mindig reménykedik, de el sem tudom képzelni, hogy pozitívat teszteljek!

Mégegyszer nagyon gratulálok! Egy kicsit mesélj Magadról, mert őszintén szólva én nem nagyon emlékszem és biztosan a többiek is kiváncsiak. :?: Mióta szeretnétek babát? Spontán sikerült-e? Elmondtad e már a párodnak, stb........ :lol: :lol: :lol: :lol:
pihi
 
 


Szia Nolina!

Én is gratulálok neked. Hát az igazat megvallva én is az "öreg rókák" kategóriába tartozom babanet ügyileg és mindig külön örülök, ha egy régi babanetesnek sikerül. Ilyenkor egy picit én is elkezdek újra reménykedni, hogy talán velem is történhet ilyesmi.

Tényleg írjál, hogy hogy sikerült! Kiváncsiak vagyunk!
kamilla306
 
 


Köszi a gratulációkat! :lol:

Ez volt a 17. hónap. A múlt hónapban volt HSG-m. Első Clostys hónap volt, ill. már ősszel szedtem, de akkor magas volt a prolaktinom és emiatt nem volt sikeres. Mióta jók a hormonszintek, ez az 5. ciklus, hogy próbálkozunk, bár az előző hónapban a HSG után méhtestgyulladásom lett és kaptam sok-sok gyógyszert, így akkor szerintem jobb is ,hogy nem sikerült. A doki azt mondta, hogy ez a hónap ugrott, mert 2 tüsző ért meg, de lassabban és azt hitte , nem repednek meg. Hát tévedett.19. napon repedt 15 helyett.
Írok még, csak dolgozom.
nolina 25
 
 


Sziasztok!!!!

Hú ezt a változást!!!

Nolina!!!!

Hát,hogyne emlékeznénk rád!!!!Nagyon örülök nektek!!!!Gratulálok!!!Vigyázz magatokra nagyon és gyere majd mesélni!!!

Kamilla!!!!

Én 2 hétig voltam itthon,házi doki felvett táppénzre.De 1 hét szerintem kell,mert nehezen mozogsz utána és a hasad is felvan puffadva.Örülök,hogy előbbre jött az idő pont,drukkolok nagyon,minden rendben lesz.És ne félj!!!!Lesz műtéti előkészítés,ami beöntésből áll,és hüvelyi öblitésből.Csak kellemetlen.Ja és katéter,hát nem a legjobb,de Én hamar kivetettem,mert zavart és feltudtam állni pisilni. :)
csanita
 
 


Üdv Csajok! :D

Mi a bánat van itt??? :shock:

Beu,
Mekkora már a pocid!!! :D

Cipruson minden nagyon tuti volt!
A repülőút 2 óra 45 perc!

Kamilla,
hurrá! Tök jó, hogy hamarabb meglesz az a lapar!

Nolina,
gratulálok!!! Ez szuper hír! :D

Méhtestgyulladás? Szegény! A kontrasztanyagtól lett? Volt valami tünete?

Potter,
Nagy drukk nektek! Gondolok rátok! :)
Azért ha még benézel a nagy esemény előtt, elárulhatnád, mi az a McDonaldsos eset, mert azóta se jöttem rá! :o
angel37
 
 


Jaaaaaaj, ne!!!!! Csak katétert ne! Én el sem tudom képzelni, hogy azon a picike lukon bármit is feldugjanak! A beöntés még csak-csak.....
Hú, ezt most nem kellett volna mondanod.
kamilla306
 
 


Csináltam egy tickert. Megpróbálom felrakni.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok :)

Ezt a nagy változást :shock:

Nolina :D
Gratulálok a babócához! Vigyázz nagyon Magatokra!!!


Beuka :lol:
Irigylem a pocid, nagyon aranyos :D
Sajna nekem még 14+6 hetesen sem látszik semmi, kezdek megijedni, hogy valami gond lehet :( :( :(

Potter-Ági :D
Dejó Nektek, nemsokára öledben tarthatod a csöppséget :lol:
Drukkolok, hogy minden úgy menjen ahogy szeretnéd, könnyen, gyorsan :D
Minden jót kívánok Nektek a Nagy Napra!!!

Lányok!
Én ezt a védőnőt nem értem!! A barátnőmnek is mást mond, meg nekem is. Nekem azt mondta, hogy a kórházban végzik a 12 hetes uh-t, a barátnőmet meg nem is küldte oda, és a nőgyogyi simán megcsinálta ugyanazokat a vizsgálatokat...
Ő csak helyettesít, de szó szerint. Ha valamit nem tud, akkor járj utána te. Ahelyett hogy ő megtudakolna mindent, és akkor biztosat tudna mondani minden kismamájának, nem pedig azt hogy nem tudja, és nyomozd ki te... :evil:

Mégegy fejlemény, ami férjemnek főleg, de nekem is rosszul esett!
Drága anyósom így unoka, úgy unoka, hogy vagyok, mit vegyen mit ennék, stb...
Na aztán hétfőn meglátogatta a lánya, aki az egyetlen és legaranyosabb sógornőm, és neki is áradozott, hogy így unoka, úgy unoka, milyen jó lesz majd, meg hogy ő mennyi mindent vesz majd a babának, stb...
A végén meg elszólta magát, hogy néha hétvégén ott lehetünk, de csak néha, mert neki a nyugalma többet ér! Bezzeg a kanja, meg annak a családja fontosabb! Azok mindig ott lehetnek, zsúrt rendez nekik. Engem meg 4,5 év alatt egyszer sem köszöntött fel sem névnapon, sem szülinapon, se karácsony, se semmi.
Szegény férjem nagyon maga alá esett, hogy egy anya hogy lehet ilyen sz..ét, kétszínű. Én ha legközelebb talákszok vele, kinyitom a számat, nem nyelek tovább, elég volt 4,5évig tűrni :evil:
Állítom még egy ilyen anyósa senkinek nincs!!!
Bocsánat, hogy leírtam, de sajnos mindig történik valami, ami miatt szomorkodunk :cry:

Ez a mai idő is olyan siralmas,hogy csak na. Tegnap kánikula, most meg eső, szél, hideg, épphogy csak a hó nem esik.

Na megyek gatyót varrni, napok óta kismami gatyákat varrok magamnak, a régieket alakítgatom át.
Anyukámmal vettünk egy kis tutyit (totyogót) a babának, annyira aranyos :D
Ilyen alkalmakkor mindig büszke és boldog vagyok, hogy na ezt Ő kapja, és milyen jó érzés Neki vásárolgatni... :lol:


Csajok, nincs köztetek véletlenül Tb ügyintéző?


Kellemes hétvégét mindenkinek!

Üdv: Haga+Kisrudi
14+6
Vendég
 


Sziasztok :)

Ezt a nagy változást :shock:

Nolina :D
Gratulálok a babócához! Vigyázz nagyon Magatokra!!!


Beuka :lol:
Irigylem a pocid, nagyon aranyos :D
Sajna nekem még 14+6 hetesen sem látszik semmi, kezdek megijedni, hogy valami gond lehet :( :( :(

Potter-Ági :D
Dejó Nektek, nemsokára öledben tarthatod a csöppséget :lol:
Drukkolok, hogy minden úgy menjen ahogy szeretnéd, könnyen, gyorsan :D
Minden jót kívánok Nektek a Nagy Napra!!!

Lányok!
Én ezt a védőnőt nem értem!! A barátnőmnek is mást mond, meg nekem is. Nekem azt mondta, hogy a kórházban végzik a 12 hetes uh-t, a barátnőmet meg nem is küldte oda, és a nőgyogyi simán megcsinálta ugyanazokat a vizsgálatokat...
Ő csak helyettesít, de szó szerint. Ha valamit nem tud, akkor járj utána te. Ahelyett hogy ő megtudakolna mindent, és akkor biztosat tudna mondani minden kismamájának, nem pedig azt hogy nem tudja, és nyomozd ki te... :evil:

Mégegy fejlemény, ami férjemnek főleg, de nekem is rosszul esett!
Drága anyósom így unoka, úgy unoka, hogy vagyok, mit vegyen mit ennék, stb...
Na aztán hétfőn meglátogatta a lánya, aki az egyetlen és legaranyosabb sógornőm, és neki is áradozott, hogy így unoka, úgy unoka, milyen jó lesz majd, meg hogy ő mennyi mindent vesz majd a babának, stb...
A végén meg elszólta magát, hogy néha hétvégén ott lehetünk, de csak néha, mert neki a nyugalma többet ér! Bezzeg a kanja, meg annak a családja fontosabb! Azok mindig ott lehetnek, zsúrt rendez nekik. Engem meg 4,5 év alatt egyszer sem köszöntött fel sem névnapon, sem szülinapon, se karácsony, se semmi.
Szegény férjem nagyon maga alá esett, hogy egy anya hogy lehet ilyen sz..ét, kétszínű. Én ha legközelebb talákszok vele, kinyitom a számat, nem nyelek tovább, elég volt 4,5évig tűrni :evil:
Állítom még egy ilyen anyósa senkinek nincs!!!
Bocsánat, hogy leírtam, de sajnos mindig történik valami, ami miatt szomorkodunk :cry:

Ez a mai idő is olyan siralmas,hogy csak na. Tegnap kánikula, most meg eső, szél, hideg, épphogy csak a hó nem esik.

Na megyek gatyót varrni, napok óta kismami gatyákat varrok magamnak, a régieket alakítgatom át.
Anyukámmal vettünk egy kis tutyit (totyogót) a babának, annyira aranyos :D
Ilyen alkalmakkor mindig büszke és boldog vagyok, hogy na ezt Ő kapja, és milyen jó érzés Neki vásárolgatni... :lol:


Csajok, nincs köztetek véletlenül Tb ügyintéző?


Kellemes hétvégét mindenkinek!

Üdv: Haga+Kisrudi
14+6



Vendég
 


Szia Csajok!

Húúú, de menő lett az oldal. Tegnap reggel próbálkoztam egy hosszú írással, de persze nem küldte el. Azért majd bemásolom!!! :)

Nolina!

GRATULÁLOK!!! Vigyázz magadra, szép hónapokat kívánok neked.

Ági!

Két napja itt is tombolás van a pocakban, pedig már alig van hely! :lol: Ma voltam bőrgyógyásznál, eltávolított egy sérült szemölcsöt. Nem kellett beutaló szerencsére. Neked sikerült eljutnod?

Kamilla!

De jó, hogy van korábbi időpont! Meglátod, hogy minden rendben lesz.


Akkor most bemásolom a tegnapi írásomat:

Jó reggelt Csajszik!

Termeltetek rendesen, alig győzöm végigolvasni. :)

Örülök, hogy mindenkinek jó kedve van! Nagyon helyes. :)

Kamilla!

Igazad van, nézzenek át mindent egyszerre. Látod, már ennek tudata
is megnyugtat téged. Hajráááá!!! :)

Vica!

Szia. Jó túrázást nektek. :) Azért remélem, hogy lesz erőtök egy kicsit
összebújni majd. :O

Ági!!

Azért miattam ne húzz rá egy hetet. :) Bár a tegnapelőtti NST szerint
előfordulhat, hogy előbb szülök. Most nem volt virgonc a bébi, szép
egyenletes 120-as tempót csinált, ami állítólag az okosok szerint a
közelgő szülés jele lehet. Doki mondta. Van némi fejlemény is, mert
doki május 31-ig van ebben a kórházban, aztán odébbáll egy másikba,
úgyhogy igazából még nem tiszta, hogy hol fogok szüni. Na mindegy,
úgyis akkor jön, amikor akar. :)Nagyon izgulok érted, meglátod minden
rendben lesz, mosolygósan kell hozzáállni a dolgokhoz és akkor nem
lesz semmi gond. :)

Pihi!

Mi tavaly voltunk a Puchner Kastélyszállóban egy hétvégét, nagyon jó
volt. Csendes és nagyon szép hely.

Beuka!

Alakul a pocid. :)

Anita!

Nekem a legutolsó UH szerint 3 nappal öregebb, de nem foglalkozom
vele, úgyis akkor születik, amikor akar.

Betti
37+0

Na ez volt tegnap! :roll:


Betti
37+1
betti73
 
 


Kamilla!!!

Nem fáj a katéter felhejezése,nekem legalábbis nem fájt,nagyon ügyes volt a csajszi.A kivétel meg még annyira se.Csak utána kellemetlen.Sokat kell pisilni,mert akkor tisztul,mert ugye egy kicsit felsérti a katéter a hugy csövet.Engem délbe toltak ki és 2-kor ki is vetettem,hogy majd Én pisilek el tudok Én menni wc-re,hát nagyon jól vagyok.Persze fenéket,erőm nulla,de el vánszorogtam a wc-ig.
Ügyes leszel,meg látod!!!!!!Drukkolok nagyon.
csanita
 
 


Haga!Na aggódj majd fog látszani a pocidon,te egy ilyen alkat vagy hogy még nem mutatja magát a babó,de fog még eleget nőni. :o
Anyós téma:hát ez gáz,de hány ilyen van,sajnos.Nekem hála istennek nem ilyen,bár egy helyen dolgozom az anyós és após jelőlttel.
Betti!Neked sem sok van már hátra.Tök jó! :D
breni
 
 


Csanita! Köszi a bíztatást. Igyekszem bátor lenni!

Ági, Betti! Hajrá!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
Nekem is volt kateterem,de nem emlekszem ra hogy fajt volna!Ha fajt volna arra bizti emlekeznek!Megertem hogy felsz kicsit!En is felek nagyon pedig nekem csak atjarhatosagi lesz es az is csak 2honap mulva!

Banya!
Latom am hogy itt vagy!!Mar nem lehet sunnyogni :cry: !!!!(Hogy fogok akkor csak titokban itt lenni???? :lol: )
MESELJ MAGATOKROL!!!!Jol vagytok?Minden rendben ?????

Tobbiek!
:D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


MIERT NEM TUDOK SZINESEN IRNI????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Nagggyon izgis :D lett ez az egész. :)

Nolina,
Ezt nem hagyhattam szó nélkül:
NAGGGYON ÖRÜLÖK NEKTEK!!!
Vigyázz nagyon Magadra!
Tényleg szépen eltűntél (Te is). Volt vmi oka, vagy scak jobb volt így? :)

Velem minden OK.

Puszi Mindenkinek:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Szia Kata!
Mi van veled?Meg mindig nem probalkoztok elesben?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok!

Kata, Téged is látni?

Potter, már nincs sok hátra!

Ancsa! Hol látod hogy itt van Banya!

Banya! tessék jelentkezni! Fiú lesz vagy kislány?

Beuka! Vigyázz magadra, szép a pocid!

Kamilla! teljesen igazad, van és szerncséd hogy lesokára túl is leszel rajta!


velem semmi extra, az uram állanóan úton, esély sincs.
zsuzska80
Szombathely
 
 


Szia Kata!
Mi van veled?Meg mindig nem probalkoztok elesben?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Nagggyon izgis :D lett ez az egész. :)

Nolina,
Ezt nem hagyhattam szó nélkül:
NAGGGYON ÖRÜLÖK NEKTEK!!!
Vigyázz nagyon Magadra!
Tényleg szépen eltűntél (Te is). Volt vmi oka, vagy scak jobb volt így? :)

Velem minden OK.

Puszi Mindenkinek:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Szia Kata!
Mi van veled?Meg mindig nem probalkoztok elesben?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Nagggyon izgis :D lett ez az egész. :)

Nolina,
Ezt nem hagyhattam szó nélkül:
NAGGGYON ÖRÜLÖK NEKTEK!!!
Vigyázz nagyon Magadra!
Tényleg szépen eltűntél (Te is). Volt vmi oka, vagy csak jobb volt így? :)

Velem minden OK.

Puszi Mindenkinek:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


JAJJJJ!
Bocsi! :oops:

Zsuzska!
Ha belepsz a tarsalgoban ott alul irja hogy kik vannak bent!Ott lattam!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


hát de mérges vagyok! hol a hsz-om? eltűnt?? :evil:

Nolina! Gratula, most akkor Closthillel jött össze??

Kata, téged is látni!


Ancsa, hol látod hogy Banya itt van?

Banya , tessék jelentkezni! fiú vagy kislány lesz?

Kamilla, látod látod, relőbb -utóbb neked is sikerül! én drukkolok!

megvagyok, az uram állandóan úton, sok esély nincs....
zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok régiek!

De jó hallani rólatok!

Most jutott eszembe. Lehet, hog csak én ugrottam át a dolgon, de jelentkezett Hajni a HSG óta? Mi lett az eredmény nem tudjátok?

Zsuzska! Köszi a bíztatást. Szeded még a Closty-t?

Kata! Nem válaszoltál! Élesben nyomjátok már?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hú, megint csak sietésben tudok benézni!

Kamilla,
nem fáj a katéter, attól ne félj!
Nekem volt már egy hétig is, mikor kivették, a végén szinte hiányzott :D
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?