Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát... újra itt. Volt egy 'kis' zűr otthon, ki kellett költözni az albiból, de már túl vagyunk rajta. Most minden dobozokban áll otthon, de legalább jó helyen, szép lakásban lakunk Kép

Nem tudtam sokat visszaolvasni, de Mir jóhírét láttam. Nagyon-nagy gratula Mir!!!!! Kép

Én is dicsekszem kicsit: tegnap voltam Closti szedés utáni 14. napi UH-on: sok 5-6 mm-es és egy 10 mm-es tüsző mellett van bal oldalon egy 14 mm-es domináns tüszőm, és hozzá 6 mm-es nyálkahártya... Úgyhogy csütörtökön-szombaton akció, aztán várjuk a csodát Kép

Ja, és holnap meg megyünk Mátraszentlászlóra próbavacsizni az esküvő előtt a szüleinkkel, meg a menüt és a többit megbeszélni Kép ez is tök jó...

Kicsit összejöttek a dolgok, de azért nem veszek ám el teljesen!!!
Szép napot mindenkinek!
andem
 
 


Csakegy!

Én ezért kérdeztem az aszpirint, nem értek hozzá, csak ez is egy gyógyszer, tudod...a női ösztönöm azt mondja neKépKép
(a mandula mégiscsak egészségesebb, bajt legalábbis nem csinálKép)

Kincs!
Tényleg BÁRMELYIK napon lehet PÉ-d!!!KépKép Olyan izgi!!KépKép

nem tudom, holnap menjünk-e Balcsira. Már mindenki totál be van sózva, de az idő egy fos.Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Andem!

gratula az eredményekhez!Kép Várjuk a fejleményeket!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 

 
 

Rejo: hát én is tudom, hogy az, de azt is tudom, hogy rentgetegen szedik megelőzésképp és kutya bajuk tőle... (főleg, hogy én a legkisebb kiszerelésűt szedtem)... mondjuk tök mindegy, én sem hiszem igazán, hogy ezen múlna... főleg, hogy így is annyi xart összeeszek a siker érdekében Kép (na jó... már nem annyit... reggel csak premens és folsav, este meg D vitamin... na meg az elmaradhatatlan MetforminKép)

Egyébként a hőm sokkal jobb, mint eddig bármikor... úgy értem, hogy sokkal magasabb és nem a szokásos 35,8 vagy 36,1... én ezt jó előjelnek tartom Kép (pedig ez a ciklus az első 3 napon pont ugyanúgy nézett ki, mint a legutóbbi maratoni... csak az aztán lezuhant 36,1-re ez meg mára 36,4 lett...)

Szóval úgy érzem, haladok Kép (és kezdem elhinni, hogy tényleg túl/abnormálisan alacsony volt a hőm korábban...)
Vendég
 


Ja... én egyébként a mostani PÉ-m után paradicsomléfüggő lettem... aztán a 15. DPO környékén mintha elvágták volna... most is ittam, de most nem jött be... akkor viszont napi 1,5 liter simán lecsúszott... (kész anyagi csőd lett volna, ha ez így maradKép)
Vendég
 


7 kincs!

csatlakozom Rejohoz! Nálam sem normálisanment az szerintem, hanem mikor eléri a kiváltó hatást a csodaszer, na az meg bármikor. A doki mondta , hogy pcosoknál nem áll az 1+1=2. Na e igaz is !!!
Hajrá!

Adem és Espero!

köszönöm a gartulákat!

Norka!

Valami enyhe sport az lehet? szobabicaj?

mir
 
 


Most rohanok dokibához, kontroll.

MIR: biciklit NE!!!! Alhasi vérbőség. Inkább úszás, enyhe kocogás, ha nem bírsz magaddal. Én nem sportoltam a 12.hétig, pedig én aztán nyomtam 90 km-ket bringán, 10 km-t futásilag előtte, fel is pattant 3 kg egyből, de a gyerek az első!
s_norka
 
 


Sziasztok csajok!

Ez már a 3. levél, amit írok Nektek, és nem enged fel a honlap. Remélem, most igen.

Én híztam, amióta metformint szedek. :-( Na persze inkább a nasitól, mint a gyógyszertől. Most 66 kg vagyok, mondjuk 1 kilót híztam, pedig előtte sem voltam vékony. Tegnap elmentem ruhákat nézni, és diétára szántam magam. Nekem ez a 90 napos diéta nagyon tetszik, sok jót hallottam róla. Próbálta valaki? pcoval lehet? Szénhidrátnap, délelőtt csak gyümi, stb....

Érdekes, hogy van türelmetek így hőmérőzni magatokat. Nekem biztos nem lenne. Egyszer csak összejön, ja már van PÉd. Na meg biztos annyira koncentrálnék a dologra, hogy azért nem menne.

Sziasztok!
Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Norka!

Ok. csak megkérdeztem. 12 hétig a szememet sem mozdítom. Tudod még nem voltam dokinál, aztán ...olyan magam vagyok....
Tudod mondtad kérdezzem mega dokit a metről. Na férjem beszélt vele telefonon. Nagyot gatulált neki és kérdezte az uram, (pedig nem is mondtam neki), hogy minek köszönhetjük. Mondta szerencse is, de a met jótékony hatásának. azaz elfogadta:-)) íratott fel a párom még Adimetet, mert elfogy mindgyá. Te is szeded alatta igaz?
És mondta úgy 5-6 hetes lehet. (ügyi voltál saccba) És 12 hetet, ha túlélem, akkor 98 % onnantól minen ok. lesz.

Írj ha jöttél mi volt dokinál.

mir
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin kezdésének dátuma [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 15 xx xx 05.10.xx
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 3 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 6 xx xx 06.01.25
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 5 xx xx 06.02.09
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 18 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 28 xx xx 06.01.31
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 3 xx xx 05.04.xx.
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 14 xx xx 05.07.17 Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 32 43 2006.05.15Kép 4+3Kép 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 19 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 20+4 05.12.xx
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 17+6 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 35+5 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 87 xx xx 06.04.10</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kincsecske!Te PCO-s vagy,olyan nincs,mint másnál,hogy napra pontos a mensid,így azt se tudhatod,hogy mikor indult meg benned valami...szóval,amíg nem vérzel bizzál!KépKétnaponta teszt,hatásos,mert a hcg,másfél naponta duplázodik....a 8.napon lehet csak 2 is....és ezt egy 10-es teszt se mutatja ki!!!!ez 100%!
oksika?!Ne dobd el a lehetőséget!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Norka!
Nagyon sok energiát teszel mindenhova....aztán ,majd ne csodálkozz,ha Bogi se fog tudni...megülni a popojánKépKépKép
Ma voltak szuri-murijaim...na majd kiderül,vagy beborul...apával *spontán* szeretjük majd ma egymást,meg még pár napig....pocakosok...a Ti körötöket is lefutjuk-ok?KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!!!Kép

Kincs!
Lesz neked is pozítiv tesztedKép

Kandika!
Annyira ügyesen követed a cn.jaimat, hogy magam sem tudnám pontosabban számolniKép

Andem!
Ez a PÉ pazar leszKép Hajrá van!!!!Kép Megy a drukk+++Kép

Espero!Kép
Végre köztünkKép Már azt hittem elnyelt az óceánKép Szó szerintKép Ez a békés, boldog együttlét jót tesz az emberlánya pszihéjének és lesz tőle domináns tüsző.Kép Remélem neked sikerül betartani a júniusi +++ tesztet, mert nekem sajnos a májusi nem jött összeKép

Norka!
Részletes beszámolót a BogirólKép

Csilla!
Már több ismerősömnek bejött ez a 90 napos fogyi. DE!!! Amint abbahagyod visszajön az összes kilo. Mindenkinek visszajött.
Nálam a legtuttibb recept: 6 után nem evés. És no édesség!!!! Ennyi! Akkor már cuppannak is le rólam a kilók. Én inkánbb izmos szeretnék lenni. Mert olyan vagyok, mint egy .... nem találok szavakatKép

Lányok. Holnap, legkésőbb holnapután elmegyek nődokihoz. Nem várom meg a 11-ik napot. Lehet, hogy teljesen fölöslegesen fogok odamenni. De már tegnap is éreztem a petefészkeimet, de ma d.e. a bal szúrkált. Elég intenzíven ahhoz, hogy észre is vegyem (még meló közben is), most du. pedig a jobb. De jelen pillanatban egyiket sem érzem.
Kíváncsi vagyok mi zajlik ott. (nem szeretnék cisztátKép)
A hőm továbbra is magas. Holnap reggel veszem be az utolsó Clostyt.

Rejóka!
Metformint recept nélkül nem adnak. Csak dokiknak.

Egy jó háziorvos aranyat érKép A szakorvosoknak is, nemcsak a betegnekKép Nekem még nincs háziorvosom. Már nagyon gondolkodom, hogy választanom kéne egyet. Van EGY tippem, de NÕ és tervezi a babátKép
Vendég
 


SziasztokKép

KincsecskeKép
Sajnálom a nega teszted,de tényleg 87 cn-nál nem tudhatod mikor volt pé-d!Szoritok továbbra is!

Mára ennyi voltam!
AndikaKép
Jelentem tesztem meg vanKépholnap pis-piss!Ma nem leszek, apa itthon van..na + most teljessen süsü vagyok... alig várom,már ma nem tudtam aludni,csak félek h pofára esekKépKép
Nagyon örülök a szuri-muridnak...Húzzatok bele apával!Kép
Holnap jelentkezek!!!Kép
SOk puszi Mindenkinek!KépKépKép
Vendég
 


Kavicska!
A Te cikusnapjaidat...nem nehéz követni Képmég!tudod 10 alatt osztok-szorzok,összeadok...de a tizes számrendszer kicsit zavar KépKépKép
DE JÓ!Ilyen korán érzed a szuri-murikat!-akkor ebből akkora petikék lesznek,hogy csak na!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gabika!
Pont akartam bekapcsolni a másik gépet,hogy tuti vagy msn-en.....de akkor mégsem Kép
Na majd holnap,de kérek sms jelentést!Közzé tehetem majd?
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andika!
Ha reggel nem sikerül megirni ide,akkor persze!KépKöszikeKép
PusszantlakKép
Vendég
 




Mir
[color=#aa00aa]

Kincs
Adát a 3.teszt mutatta ki,késést követő 3.héten(hetente volt egy teszt)
Végülis akkor fogant,mikor már elvileg meg kellett volna jönnie.
Egyszerűen tudtam,hogy babás vagyok,pedig nem volt semmi tünetem.Ha te is érzed,babás mivoltod,ne hagyd magad!!!!!BÍZZÁL!!!!

Csajok,légyszi'nekem holnap 14 órakor nagy drukkokat,és rengeteg plussz észt küldeni!!!KépElőre is köszike!!!!!Kép
Rohanok is még kétségbeesetten tanulok pár oldalt!

Pusssz!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


....vagyok....csak tanulgatok.Kép

Gabika!
+++++++++++Kép

...vagyok....
Vendég
 


Kriszta!Kép

Hát Kína és India versenyt sz.rjon nekedKép

Hegy alatt abrakolunk???Kép
Nálam mindig hatásos volt, talán csak pszihésen megnyugtatottKép
IRedet félretéve javasolok egy táblácska csokoládétKép

Megy a memóriám további 25%a. Kép

Komolyra fordítva a szót: nagyon ügyes leszelKép
Pusszi.
SzorítunkKép
Vendég
 


Gabika
Most látom,hogy reggel tesztelsz(szégyenlős smile)
Nagy drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kavicska
Nagyon aranyos vagy,nem is tudom hogyan köszönjem.KépA memoria,és a drukk nagyon jól jön!!Kép

Anyu volt ma,és szte is ügyes leszek,csak vhogy én nem érzem így.KépAttól félek egy kérdésre sem tudom majd a választKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kandika!

majd gondolok Rátok, miközben a mi köreinket futjátok apával!KépKép Aztán jól csináljátok ám!Kép Sőt apával együtt fogunk Rátok gondolni, hátha úgy jobban átéljük mi is!KépKép
Aztán eredménye is legyen!Kép

Ella, pont nem leszek meg fog ölni a kiváncsiság, mit teszteltél!

Kavicska nálad is a legizgalmasabb részekről - tüszők száma, mérete - maradok le!Kép

Holnap reggel megyünk Balcsira a szomszédasszonyommal, vasárnap este jövünk vissza. Csak jó hírekre akarok visszajönni!!KépKép

Gyereket ma beoltattuk kullancs ellen. A váróban kérdezi egy anyuka, milyen oltást fogsz kapni kisfiú? Domi: " Ááááá, kullancs ellen. meg ettől a madárinfluenzától úgy kivagyok..."KépKépKép
Honna szednek ilyeneket a gyerekek??Kép

bent a dokinál kérdezi a szuri előtt a dokinénit:"és ömleni fog a vér?" KépKép

Amúgy büszke vagyok rá, mert meg se nyikkant!

Kép

Kép
rejo
 
 


Okr!

Holnap sokat gondolok Rád Badacsonyból!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


OKrisztinke!
Egy vödörrel,hogy sikeres legyél "holnap is"!Most leszel terhes,hogy másra koncentrálsz!

Rejoka!De jó Neked,hogy mész Badacsonyba!
Jaaaaa és hogy szeretnétek...előlről-oldalról...1x 2x...fontos a részlet,mert a végén még elrontjuk...KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rejoka!Amúgy is büszke lehetsz Domira...édesek és olyan őszinték....sokszor nagyon is.Kép
Nekem Nati szokta mondani:"Anya Neked híznod kéne,mert már nagyon nagy a feneked"!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Okr-Kriszta, én az agyam 100%-át is felajánlom neked holnap, mert 14 órakor akkor én lefekszem aludni, ezt megígérem! Kép Csak nehogy a metforminról kezdj majd el beszélni! Kép

Akkor holnap hogy lesz a tesztelgetés? Ella jön? Kincseske mikor? Holnapután? Kép Ez olyan izgi, szeretem az ilyen műsort! Kép

Kandi, Kavics (megkeresett a csaj??), többiek, a cn-t írjátok ám, hogy képben legyünk!

Rólam: dokibá szerint 3 hét múlva már babázok... még tovább töppedt a méhnyakam, bár a száj nem nyílt, de aszonta a Lacidoki, hogy ez nem fogja bírni tovább. Poénból belőtte a pünkösdhétfőt, de csak azért azt, mert június 2-4-én Rómában lesz, és akkor nem szülhetek vele. Király. Bogit nagyobbra tapogatta ki, mint 3 kg. Gyerekek, nem nagyon hiszem el. 2-3 hééééét??? Fel vagyok én készülve? Hah.

Norka
s_norka
 
 


Halihóóóóó!

VAN BABANET!!!!!!!!!!!!!!!!! :D MESÉLJETEK ELLA!!!

Tök jó csak meg kell szokni.Nehéz volt ez a nap :lol:
Vendég
 


látom mindenki alszik :cry:
Remélem holnap idetaláltok, :D Ella,Okr várjuk a híreket!
Vendég
 


Na hali :)
Tiszta családinet koppintás!
Nincsenek jó hirem,reggel teszteltem egy hatalmas negativat..aztán 45 percen keresztül kergettem a dokimat h irjon fel Clostyt+adja már végre ide a leleteimet...nem sikerült,azt hittem felrobbanok!15 percem volt h beérjek dolgozni,majdnem elcsapot egy autó...ja és meló végeztével közölték h nem hosszabitjuk meg a szerződésemet :twisted: ,úgyhogy állat jó napom volt !De apa vigasztalásként elvitt vacsizni :D
Ennyi!
Andika :)
Férjrem játszott igy nem láttam h keresel :(

Holnap remélem többen leszünk :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Elég kacifántos bejutni,remélem idetaláltok :wink: Nekem a régi jobban tetszett :?

Ella még lehet vmi!!tünetek?

Okr vizsga? Aranykavics,Norka,Kandi..többiek remélem este lesztek :!:
Vendég
 


Sziasztok!

Elég kacifántos bejutni,remélem idetaláltok :wink: Nekem a régi jobban tetszett :?

Ella még lehet vmi!!tünetek?

Okr vizsga? Aranykavics,Norka,Kandi..többiek remélem este lesztek :!:
Vendég
 


Sziasztok!

Na végre, hogy beengedtek! Tegnap 3x írtam Nektek, és mindig elszállt, aztán meg be se engedett.

Ella, milyen állás ez? Próbaidős voltál, vagy határozott idejű szerződés volt? Sajnálom, szar ügy.

Hogy vagytok? Kismamák, vizsgák, stb...?

Szép hétvégét Nektek! Én holnap vizsgázom, drukkoljatok!
Csilla
csillagfény
 
 


Halihó csajócák!!! :)

Nekem is jobban tetszett a régi meghitt babanet, de mivel még elég rugalmas vagyok, ezért haladok a korral, megszokom ezt is :)

Ma voltam Uh-on. Kalandos volt odáig eljutni, de egyelőre semmi bíztató (8 cn.-on) 3 mmes endometrium, nem látható domináns tüsző.
Kedden (12 cn) megint mennem kell. Mko. petefészkem éreztem szurkálni, de szerencsére ciszta sincs!

Az eredmény után gyorsan elmentem fodrászhoz. Egy kis fazon igazításra.
És most jön a jólmegérdemelt EPER! :)

Puszika! :)

...vagyok....

Kavics
(8 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Láttom még mindig kihalt a topik...tessék jelentkezni!!

Csilla
Próbaidőn voltam,és hát ilyenkor bármikor kivághatnak..ez van! :(

Kavicska :)
Na szombati tali oksi még?????Kora du.???Mikor jó???

Puszi
Vendég
 


Kavics, jó a hajad :D

Eszméletlen, hogy mennyit termeltetek 3 hét alatt, nagyon lassan haladok.

Csakegy, látom, hogy volt pé-d, te Avivázol még egyébként? Lehet, hogy az is használt, hogy érzed?

Espero (30 cn, ja és semminek az előjelét nem érzem)
espero
 
 


Kavicska
Úgye nem nagyon vágattál a hajadból?? :shock: Véletlen még nem ismerlek meg :lol: !!
Vendég
 


Kavicska
Úgye nem nagyon vágattál a hajadból?? :shock: Véletlen még nem ismerlek meg :lol: !!
Vendég
 


Sziasztok!
DE SZAR LETT A BABANET.....Apa remélem elolvasod....mért kellett elrondítani,olyanra....mint a CSaládinet?????? fújjj,kedvem sincs írni......
...és a táblázat?????Hogy a töcskömbe lehet ide szerkeszteni,ha ez az új rendszer béna hozzá?????????
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szép topikos estét :D

Ella hogy vagy?

Kavics a petefészked egyébként tiszta,vagy sok kicsi van?

Mir hogy érzed magad??
Vendég
 


Sziasztok!

Kavics ma jól bevágta a szunyát. Éjszaka h mit fogok csinálni.... jó kérdés. :)

Espero! :)
Köszike, szerintem is :)

Gabika!
Holnapi nap folyamán bármikor jó. Tök egydeül dekkolok itthon.
Ja a megasztárt meg szeretném nézni :? :D :lol: :roll:
Vendég
 



Kincsecske
Szia!Köszi jól! :)
Várom pirit most már..érzem h nincs babó!Ma azért még rápisiltem a múltkori nega tesztemre...az se lett csíkos :D
Nálad mizújs?Cickó fáj még??
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én azthittem csak nekem nem tetszik!
Vhogy már a betűtípus sem! :(
Na nehogymár ne lehessen táblázatot betenni! Mi lesz a jó kis táblázatunkkal??????? :evil:
Az emotikonok jó, h. vannak, így egyszerűbb.
Megpróbálok majd képet berakni, hátha most beteszi.
rambóka
 
 


Lassan elő kerül mindenki :)

Kavicska
Ott ahol múltkor,vagy tipp??Mondjuk 13h-kor,h megtudj ebédelni :D
Lusta vagyok mélt irni,azért itt kérdezem :)
Vendég
 


Kavitska!

Én nem tudom mi van ma?Hazajöttem és aludtam vagy 2 órát!!!!!!! Olyan voltam egész nap, mint akit megrágtak és kiköptek!!!! :(
Ez úgy melegfront ahogy kell, ne hadováljanak nekem hidegfrontról az okos időjósok, mert én olyankor keményedni szoktam!!! :)


Kismamákok!

Mit lehet tenni mellbimbóviszketés ellen???????
Majd megőrülök, le tudnám vakarni mindkettőt!!!!!!!!! :evil:
Krémezem, de nem használ semmit!!!!! :cry:
Hilfe!!!!!!!
rambóka
 
 



Csajok ha netán lenne ilyen szünnap az indexen talizhatunk :?: :roll:

Ella ma én is előszedtem a nega tesztet....... :D :D :roll:

Rambóka várom a képeket :P

Kandi a táblicskut én is sajnálom :evil: :evil:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: