Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, itt vagyok én is! Nevet módosítottam, mert így biztosabb.
Szóval a hírem az, hogyha szépen nőnek a tüszőim és a kiskatonák is jó minőségüek lesznek, akkor nekünk is lesz egy spontán inszem alíg két hét múlva.Nagyon izgulok és nagyon várom. Nem élem bele magam, de a doki azt mondta, hogy legalább adunk egy esélyt a megtermékenyülésre, mert szerinte eddig nem volt. Vagy megölöm őket, vagy az ondóból nem jutnak ki, de az biztos, hogy nem érik el a céljukat.

Moni, nagyon szorítok Nektek!!!!! Mikor tesztelsz?

Ági, Betti! Nagyon közeleg az idő! KépKép

Ancsa, ez szörnyű!Kép Mi történt?

Lara, sajnálom!KépDe nekem mindig Te adsz erőt. Hiszen minden csalódás után a következő hónapban már nagyon tudsz bízni!És ez majd meglásd meghozza az eredményt!Kitartást kívánok Neked és Angel, Neked is!

Haga, előbb-utóbb megtaláljátok a megfelelőt, majd meglátod! Gondolom a hormonok miatt érzékenyebb is vagy!De tessék kinézni, süt a nap!Minden jó lesz, csak fel a fejjel!

Ancsa, örülök, hogy túlvagy a mélypontot! Neked tényleg nagyon erőnek kell lenned, hoiszen a kis lurkónak szüksége van rá, hogy Téged kiegyensúlyozottnak lásson! És ha sikerül harmóniát teremtened magadban, biztosan gyorsabban jön a kistesó is!

Anita, nagyon örülök, hogy jól vagytok! Már én is úgy vásárolgatnék babócának!El tudom képzelni, hogy milyen izgi lehet!

Incike, gondolom Marcellnek nagy élmény volt az állatkert! Kép KépÉn is imádom, de inkább a vadaparkokért vagyok oda. Ott nem tűnik úgy, hogy be vannak zárva az állatok!

Keditke, látom Te is szenvedsz barnival! szerintem a 3 nap még nem vészes! Én már 9 napja! Néha piros kis pecsét, néha barni. Pedig most kellene, hogy rendbelegyen a ciklusom.Ezt még soha nem csinálta.
pihi
 
 


Pihi,
köszi! És szurk neked is! Kép
De ki vagy? Kép

angel37
 
 


Jajj, a házassági évfordulót én is átléptem!

Nagyon boldog 10*6 évet kivánok még Neketek együtt és persze kistesót!!!
Nekünk is jövő héten lesz, nekünk még csak az 1.!!!!!!!
pihi
 
 

 
 

Angel, a táblakészítő! Kép
pihi
 
 


Aha, sejtettem! Kép Csak nem akartam a korábbi nickedet kiírni, de te ügyesen megoldottad! Kép

Neked is boldog évfordulót! Kép

Lassan most már nekünk is el kell menni a közjegyzőhöz! Akkor mi majd azt a dátumot fogjuk ünnepelni? Kép

angel37
 
 


Pihi!Miért váltottál nevet?
Mizu?

Kép
breni
 
 


Nálunk jó az időpont szerint,mert március 22.-én van a megismerkedésünk évfordulója és rá fél évre lesz a házassági évfordulónk.Majd jövőre! Kép

Kép
breni
 
 


Jó reggelt Lányok!

Ági!

Mi van??? Kép Egyben vagy még? Nagyon izgulok érted!!!!

Móni!

DRUKKKKKK! A vizsgákhoz is. Kép

Anita!

Nekem hiányoztál, már akartam is kérdezni, hogy merre vagy? Nem ám eltűnni. Utánam te következel. Kép

Ancsa!

Boldog házassági évfordulót!!!!!!!!!!!!

Lara!

Kép de szép szabályos a görbéd.

Angel!

Mingyáá június 1. Kép Ha esetleg éppen szülnék, azért majd dobj egy sms-t, hogy mi volt a konzin!!!! Jó?

Pihi!

Azonnal fölismertelek. Kép

Ma megyek megint dokihoz, kicsi Pocok nagyon nyom alul, a farokcsontom is fáj, ha ülök, csinálja a helyet magának. Kép

Puszi mindenkinek

Betti
36+5

Betti
betti73
 
 


Reni, mert mostmár olyan dolgok történnek, amikről nem szeretném, ha a környezetemben sokan tudnának.Csak a két legjobb barátnőm a párom és Ti. Nem akarom, hogy melóhelyen kitudódjon.Csak ennyi.Úgy néz ki begyorsulnak az események!Kép
pihi
 
 


Pihi!
Szurkolok!!!! Nagyon!!!!!

Rengeteget filózok azon mikor teszteljek... Mert tudjátok, már elegem van a negatív tesztekből, de izgulni sem akarok sokáig rajta... Orvosom azt mondta, hogy a megjövetel napján tesztelhetek, de nagyon félek... Abszolút nem érzek semmit. Inszem után 2v3 napig éreztem egy kis feszítést a petevezetőm táján, de az is elmúlt. Pocakom sem puffad, semmi, de semmi nem utal arra, hogy elindult volna valami.

Amit kaptam gyogyit, arra azt mondta a dokim, hogy fájni fog tőle a fejem, meg álmos leszek, de semmi... Hát majd meglátjuk!

Szurkoljatok, mert zh-t írok ma du, és még semmit nem tanultam, majd most!

moni
 
 


Móni!

Szurkolok a zh-ra. Egy nagy kalappal!!!!

Betti
betti73
 
 


Betti,
okés, majd írok! Kép
Te sem sokáig leszel már egy darabban! Kép

Móni,
szurk az zh-hoz IS! Kép

angel37
 
 


Köszönöm Moni!Kép
Hány nap van még addig, amikor nem kell megjönnie?
Az nem jelent rosszat, ha semmit nem érzel!Kép Kép Remélem, nagyon remélem, hogy sikerült.
Te is merész vagy, hogy vizsgaidőszakban bevállalod! Én inszem után egy héttel fogok államvizsgázni ha minden igaz. Biztosan tök ideg leszek, mert még semmit nem tanultam. Kép De legalább erre fogok figyelni. Kép

Drukk a ZH-hoz!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++
pihi
 
 


Csajok!Mindenkinek drukk a babához és azoknak akik most fognak vizsgázni!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Koszonom a gratulakat!Kép

Moni!
En ha jol emlekszem a noverem az inszem utan 10nappal tesztelt es mar kimutatta!DRUKK-DRUKK!!

Pihike!
Te nem csinaltal tesztet????Lehet hogy nem is kell az inszem????Neked is kuldok:
Kép
Sok sikert!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Kép Nem csináltam, de már sajnos nem is kell. az előbb voltam a WC-n, úgy tűnik rendesen beindult. Kép De nem szomorkodom, mostmár csak azon aggódom, hogy hétvégére fog esni a PÉ és akkor nem tudom, hogy mi a teendő!
pihi
 
 


Hello Csajok,

hihihi, még egyben vagyunk. Már mindenki telefonál nekem, de mire felveszem (kb 4 csörgés után), addigra leteszik, hátha éppen szülök. Kép
Voltam dokibácsinál, méhszájam áll, mint a beton, semmi jel, sem szurka, sem enyhe fájás, méhboltozat szerinte még mindig jó magasan. Szombattól mindennap vizsgálat, nst...király! Kép Lehet, hogy így tágítanak sunyiban? Kép

Móni,
drukkhegyek!!!! Jó, hogy jelentkeztél.
A vizsgához kína összest! Kép

Pihi,
Kép Micsoda hírek! A spontán inszem egyébként az, hogy felhelyezik a cuccost a petevezetőbe, csak nincs előtte hormonális felturbózás???
Bocs, hogy ilyen értetlen vagyok. Kép

Angyal,
küldök neked smst, ha lesz vmi. Kép

Ancsa,
6 éve? Nem semmi...még gombócból sem. Kép
Nem is gondoltam, hogy ilyen változások mennek végbe benned...örülök, hogy jobban vagy.

Betti,
még símán bejöhet amit írtam pár napja. Kép Jól vagyok...tegnap megkérdezte tőlem egy lány, hogy mennyi van még hátra...mondta biztos nem sok, mert már úgy fel vagyok püffedve. Kép Király! Kép

Ági
39+3 Kép
potter_76
 
 


Potter!Jó hallani rólad,bár már biztos túl szeretnél esni a szülésen.Én is májusi vagyok,szép hónap Kép
Ha 20.-án szülsz bika lesz,ha 21.-én ikrek.Kiváncsi vagyok!Bocs,de hogy fogják hívni a babucit?

Kép
breni
 
 


Breni,
Péter vagy Eszter.
És még annyira nem szeretnék szülni. Mert még mindig nem tudom felfogni. Kép
Olyan, mint mikor az első betegem megkérdezte, hogy ki fogja elaltatni...mondtam, hogy én...és mindketten betojtunk. Kép Csak itt hárman leszünk betojva. Kép
potter_76
 
 


Szép nevek!!!
Abba a másodpercbe amikor először tartod a kezedben akkor fog tudatosulni,hogy anya lettél!
Jaj de szép,mindjárt sírok!Kép
Megyek haza!Jó időtöltést még a nap hátralevő részére.Pl.:szülést!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Betti, Ági!
El se hiszitek, annyira lennék már a helyetekben. Sok-sok erőt kívánok a szülséhez!Kép

Pihi!
Te kis cseles.Kép
Szorítok nagyon az inszemhez. Hol találtál ilyen gyorsan helyet?

Móni!
Neked is mennek a drukkjaim ezerrel. A NEMmegjövés napjáig még van egy kis idő, addig nyugi.Kép

Ancsa!
Boldog évfordulót, és még sok-sok ilyet kívánok. Örülök, hogy te is végre felébredtél ebből a rémálomból. Giondolom Marci meg még jobban örül Neked!Kép

Lara!
Kép, hogy megjött, viszont Kép, hogy rövidül a ciklusod.

Velem ellentétben, akinek hónapról hónapra egyre hosszabb. Most épp egy 30 naposat sikerült produkálni. Még az idegbajra se foghatom, hogy amiatt késett, mert ebben a hónapban gumiztunk.
Reggel, mikor mondtam a férjemnek, hogy bizony ma felvirradt a 30. nap és nem lehetek terhes, hisz védekeztünk, akkor azt mondta, hogy "Akkor biztos a postás csinálta!"Kép (Aki mellesleg nő.KépKépKép)

Inci!
Olyan nagy fiú már Marcell.Kép

Angel!
Jó, hogy téged se szívatott sokáig a piri.Kép

Reni!
Most lesz a szülinapod? Akkor előre (vagy utólag) Isten éltessen sokáig!!!Kép

Haga!
Drukk, hogy találjatok jó albérletet. Bízz benne, és sikerülni fog.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Beu!

Te elveszett bárány! Várjuk nagyon a pociképet meg UH képet is ha van. Örülök, hogy jól vagytok!!!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Potter,
OK, jöhet az SMS! Kép
Meglesz vajon a héten?

Jó lehetett az az első altatás! Kép De gondolom mindketten jól vettétek az akadályt! Kép

Vica, Kép
rég voltál!
Gumiztok? Kép
Postásnő! Kép Kép

angel37
 
 


Szia Vica Kép,

Angyal,
nemtom...sztem nem.
Altatás: eddig még mindenki felébredt...Kép Igaz nem mondom, hogy mindegyikből jó oktatófilm lett volna, de mivel amnéziát okozó szereket használunk... Kép
potter_76
 
 


Jó reggelt!
Vica!Örülök hogy jelentkeztél.Most miért gumiztatok?Már nem emlékszem.29.-én lesz a szülinapom,még van idő.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Vica, csak visszamentem a régi dokimhoz, akinél már tavaly voltam egy pár alkalommal és csinált nekem vizsgálatokat.Kép

Gumival biztosan megnyugszik a lelked! Nagyon tisztellek az akaraterődért, én biztosan nem lennék képes gumizni.
pihi
 
 


Angel, Reni!

Azért gumiztunk, hogy el tudjunk menni vasárnaptól egy hétre túrázni. Ha most terhes lettem volna, nem mertem volna vállalni a kirándulást, mert elég kemény menet lesz.
Meg egyébként is. Ez a babaprojekt pont a fogamzásgátlás ellentéte, mégis van bennük egy közös vonás: másfél évente illik szünetet tartani.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Nagyon ügyesek vagytok.Le a kalappal!
Mi odáig jutottunk hogy megbeszéltük hogy az esküvőig gumival vagy megszakítással leszünk együtt,de ahogy odakerült a sor,nem így lett.Kép
Hova mentek kirándulni?De azért vigyázz magadra!

Kép
breni
 
 


Pihi!

Pont azért döntöttünk úgy, hogy védekezünk, hogy maradjon későbbre is akaraterőm. Hidd el, hogy nem nagy szám. Nem éreztem semmi katarzist, hogy most "Húúú, gumizunk..". És még a cvége se sikerült jól, mert a túrát direkt PÉ időszakra tettük, erre múlt hónapban 29 napra jött meg, most meg 30-ra. Az hajdan pontosan 27 napos ciklusom. Szóval az igazi hatását nem érte el a gumi, mert kicsúsztunk a PÉ-s időszakból, mert mikor hazajövünk a túráról, aznap még csak a 13.cn. lesz.Kép
De mindegy, végül is tök mindegy hol fogan meg, nem?Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni!

Az Északi-középhegységben (basszus, tanító vagyok, és nem tudom hogy kell leírniKép) lévő Országos Kék túra útvonalán haéadunk keletről nyugati irányba. Most kb. Aggtelekig fogunk eljutni. Minden évben ott folytatjuk, ahol előzőleg abbahagytuk.
Akkor most már biztos, hogy nem fogtuk védezezni?
Majd tudsz hozni képet a ruhádról?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Vica,
Jó túrázást! Kép Biztos jó lesz! Kép
Emlékszem legutóbb nem igazán sikerült a cipőd miatt Kép

Ööö, nem nagy K-val kell írni? Nekem is illene tudnom! Kép

PotterÁgi,
Ha nem indul be a héten, akkor megindítják? Vagy erről még nem volt szó?
Ez jó hír, hogy eddig mindenki visszatért! Kép Ja, lehet, hogy mindenkinek jobb az amnéziát okozó szerekkel! Kép

Reni, Pihi, sziasztok! Kép

Gumi:
múltkor a drágám megkérdezte egy boltban a pénztárnál, hogy vegyünk-e! Süle vicc volt, nem annyira tudtam értékelni, és nagyon csúnyán néztem rá! Kép Kép

angel37
 
 


Angel!

Én is gondolkoztam a nagy K-n, de aztán ennél döntöttem.Kép
Igen, jól emlékszel, akkor a cpiőm volt a ludas. Remélem most nem lesz gáz semmivel.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Hű az nagyon jó lesz.
Nem,egyáltalán nem védekezünk.Nekünk jobb így,mert ha nem is esek teherbe addig,de legalább az esélyt megadtuk.Másképp meg lelkiimeretfurdalásom lenne,hogy lehet már teherbeestem volna.Érthető voltam?mert egy kicsit érdekesre sikerült a mondanivalóm.
Ha le tudom fényképezni amikor ruhapróbán leszek felteszem,de ha nem akkor az esküvői képekből teszek fel majd.
Angel!Bocs de amit írtál a pénztáras dologból,röhögtem,elképzeltem. Kép
Én is szoktam poénkodni,de úgy hogy ne hallja senki,de az én párom sem szokott neki örülni.

Kép
breni
 
 


Reni, azt hiszem jól döntöttél!!!! Legalábbis én is ezt tenném a helyedben, az tuti! Kép Kép Kép

Vica, de jó, hogy túráztok! Mi meg inkább csak hízunk.Kép Kép

Apropó, tudnátok nekem segíteni, hogy hova érdemes elmenni Magyarországon egy hétvégi kiruccanásra? Akár wellness, akár vmi más, csak szép hely legyen és ha tudtok ajánlani szupi szállodát, vagy panziót annak is örülnék. Ilyen szerelmes, romantikus miafenét! Kép
pihi
 
 


Reni,
semmi gond, végülis vicces volt! Kép
Nem az zavart ám, hogy hallhatta más is, hanem rosszul esett az ötlet, akkoris, ha csak poén volt! Kép Tudod, rögtön túlgondoltam, hogy nem is akarja stb. stb. A hülye nő! Kép

angel37
 
 


Pihi!

Mi Sopronban a Lővér Hotelben voltunk nászúton. Nagyon szép város Sopron, a szálloda is szuper, van wellness és szép a környék is. Egy erdőben van a hotel, egy domboldalban. Tényleg nagyon romantikus. Ki lehet ruccanni Ausztriába is, kb 20 perc a határ.
Azóta is nagyon visszahúz a szívem...Kép
Itt bővebben is olvashatasz róla: (ez itt a reklám helyeKép)
http://www.danubiushotels.com/hu/magyarorszagi-szallodak/bio-sport-hotel-lover-s opron

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Pihi!Én nem nagyon tudok nagyon romantikus helyet.Mi Egerbe megyünk 4 napra.
Angel!Én is mindig túl kombinálom amit a párom csak poénból mond.Mindig mondja,hogy ne gondolkozzak már ennyit.Kép

Kép
breni
 
 


Pihi!!

Mi tavaly voltunk Egerszalókon,egy panzióba.Nagyon jó kis hely,reggelivel,vacsorával volt 4000 ft egy fő/nap.5 perc Eger kocsival,és van egy gyógyfürdő is.Meg tudod nézni van honlapja Egerszalóknak.

Mi is tervezünk egy hétvégét még június 2-3-án valahová,azt hiszem akkor van pünkösd.Na nem mintha lenne jelentősége.De aztán meglátjuk mi lesz belőle.Remélem még a kisasszony nem dönt úgy,hogy megismerne minket közelebbről is.

Na megyek főzök egy kis rakott krumplit és sütök almás pitét!!!!!

Már nem is tudom hányadik hétben vagyok,mert az eredeti szülési isdőpont az július 12,a menszi szerint.Na de az én Drága lányom elkezdett nőni és előbbre jöttünk bő 2 héttel Na de voltam dokinál és nem nőtt most olyan ütemben és most vissza álltunk az eredeti időponthoz.
Szóval majd jön mikor akar!!!

(32)Állítólag
csanita
 
 


Sziasztok Csajok,

Angyal,
nem volt szó még beindításról, amíg jó az nst sztem addig nem. Persze a 42. hét előtt mindenképp. Szóval a foci vb előtt tutira. Kép
Gumis beszólás Kép.
Talán "jelnek" vehetem, hogy férjem fejét kb 2 napja le tudnám harapni néhány kicsiségért. Kép Mensi előtt egy nappal is mindig ez volt.

Pihi,
Eger jó hely, én ott fogantam Kép...és éltem gimi végéig. Kép Egerszalókon a fürdőnél most szépítik, hotelt építenek, stb...fürdeni lehet, de azért talán most nem olyan csini az építkezés miatt..
Kastélyszállók?
Vica ötlete is jó. Kép

Vica,
én is emléxem a meghiúsult kirándulásotokra. Milyen csukád van most?
Mi is elég kirándulósak vagyunk. Szerinted ha a gyereket a kezdetektől polifoamon, sátorban altatnánk hamarabb beleszokna? Kép Mert hálózsákja van. Kép
É-k-t jól írtad...lecsekkoltam atlaszban. Kép

Anita,
sztem menjetek el kirándulni, nektek még hamar van. Mi már kicsit későn kapcsoltunk...rossz időben meg nem hiányzott.

Breni,
ha akkor nem tudnék írni, akkor előre is boldog szülinapot!!! Kép

Ági
40-3 Kép
potter_76
 
 


Potter!Köszike

Kép
breni
 
 


Ági!
Atlasz:Kép
Biztos hamar megszokná a gyermek a kirándulást, ha baldachinos ágy és babahitőpor helyett sátrat és Szukut kapna.Kép
Ugyanaz a csukám van, csak új talppal(14ezer gurulós forintom bánja).
Két okból van meg a régi baki:
1.ha újat veszek, az még drágább, és lehet hogy az is ebbőla hibás szériából van.
2.azt megint legalább egy évig kéne használni, hogy beletörjön a lábam, és arra most "nincs idő".Kép

Nagyon izgulok már, hogy mi lesz veletek, és milyen nemű lesz ababátok.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hú basszus! Vica, persze, hogy jól írtad! Kép
Ez elég szégyen rámnézve... az egyetemen nyertem helyesírási versenyt is Kép Kép

PotterÁgi,
vébé-baba lesz! Kép
Férjed fog tudni szakadni a tv-től, hogy segítsen, ha kell? Kép
Lehet, hogy szülés előtt 9 nappal lesz harapós egy nő? Kép Akkor még egy hét! Kép

angel37
 
 


Potter-Ági!
Hajrá!!!!!!
Sokat gondolok rád mostanában. Kívánok neked könnyű és gyors szülést!!!!!!!

Vica, neked meg szorítok, hogy minden összejöjjön a kircsin!

Szóval, még nem válaszoltam, hogy nálam miért lapar és nem HSG. Szóval ezt én választottam, nem a doki. Õ felvázolta mind a három "szkópot" és kétségkívül ez a legkomolyabb műtét, de ezzel legalább mindent ki lehet szűrni egy füst alatt. Ráadásul altatásban és csak fél centis a vágás, bikini vonal alatt. Így is olyan nehézkes időpontot kapni, hogy én már rövidre akarom zárni a témát nyár végére. Ha most megcsináltatom a HSG-t és negatív, még mindig mehetek laparra, hogy az endo-t is kiszűrjék, ami plussz sok hónap. Hát ennyi. Monjátok meg nyugodtan, ha nem értetek egyet a döntésemmel, de visszacsinálni már nem fogom.


Puszi mindenkinek!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


....izé.....ott kimaradt egy d betű. Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angyal, Kép
valszeg gyosan megtanulja majd a fürdetést, hogy 2 meccs közé beférjen. Kép
A 9 nap logikusan hangzik Kép, csak aznap nincs a dokim. Kép Akkor ma extra türelmes leszek. Kép
Az É-k-ért ne szégyenkezz...régen volt már az az egyetem KépKépKép Bocs...nem tudtam kihagyni. Kép

Kamilla,
köszi szépen. Kép Remélem csak egy tüsszentés és kipottyan. Kép
Én is ezt választottam volna a helyedben saját "türelmességemet" ismerve. A babaprojectes lányok közül is ezért döntött így egy lány...mint kiderült nagyon jól tette. Neked ne így legyen persze! Mikor is lesz?
potter_76
 
 


Még nincs pontos időpont, de júliusnál hamarabb nem. Júni elején lehetett volna, de mivel akkorra már nem volt hely, csúszik egy hónapot.

Mennyire gyakori ez az endo-s dolog? Ez annyira rémisztően hangzik számomra, meg egy kicsit magas is, hogy hogy lehet méhen kívül a nyálkahártya, de mindegy. Remélem azért ezt megúszom és csak egy picike kis elzáródás lesz, amit meg is szüntetnek egyből. Furán hangzik, de most már tényleg azt kívánom, hogy találjanak valamit, amit aztán meg is tudnak szüntetni, mert ha nem találnak semmit, akkor jóég se tudja mi a fenéért nem esek teherbe.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Köszönöm a tippeket, utánanézek!

Kamilla, teljesen megértelek! Bár én egyenlőre mindkettőt kihagyom, de ha majd kell, akkor valószínűleg én is a lapart fogom választani. Időt, pénzt és lelkierőt spórolva. Kép Remélem minden rendben lesz! szorítok! Kép++++++++++++++
pihi
 
 


Kamilla!
De jó, hogy jöttél!Kép Végül is igaza van a dokidnak, hogy egyszerre elintéz mindent, mert hiába lennének átjárhatók a vezetőid, ha attól még nincs baba.
Így legalább körbekukucskál mindenhol. Aztán a végén még minfgi mondhatja, hogy semmi baj, és nyugalom kérdése az egész, de ennek tükrében már hamarabb megnyugodnál, nem?

Angel!
Hagyd, én is tippeltem.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


minfdi=mindig
Már írni sem tudok.

Azt viszont én nem értem, hogy a laparral hogy látják, hogy el van záródva a vezető? Oda is belebújnak?Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Köszi J.....ő........szóval köszi. Kép


Az az érdekes, hogy most, hogy elindultak a kivizsgálások, egészen lenyugodtam. Valahogy már látom az alagút végét. Hogy mi van a végén, azt nem látom, csak, hogy valami van. Vagy egy bébi, vagy egy lombik, vagy a Clark Ádám tér, de valami van és ez most jó!

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?