Új privát üzeneted érkezett!

ja Ginuska, meg Csakegy tud egy címet a neten, ahol olcsón lehet rendelni

Kép

Kép
rejo
 
 


165 cm...

nekem van valami mini mikroszkópom....ami áll. ovul. megállapitasara van. ismeritek?
Vendég
 


Rambóka, én is erre gondoltam, majd szimultán íratom fel velük!Kép

Szóval már bizti hogy kisfiú!! Agyalhattok jó fiúneven! Írtó nehéz menet! Eyg kisfiút könnyebb összehozni sztem, mint egy jó fiúnevet!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 

 
 

Én is 50kg vagyok átlagban de most 53-54Kép és 154cm.....

Igen ari a férjem,vitaminokat is hozott..
Ha nem mondtátok volna hogy teszteljek,én egy hetet bizti várnék....(ez a cici fájás nem tiszta nekem pé után egyből fájhat és két hétig tarthat,vagy csak mensi előtt pár nap??)de most azon gondolkodom hogy ha + tesztem lenne csak szerda du vagy csüt reggel tudnék dokihoz menni vagy jövőhét kedden, -ezért talán holnap tesztelni kéne...
És picit fájdogál a pocimKép,esti hő 37.4 Kép

Ella neked spontán ciklus?
Vendég
 


Na komolyan, nekem halvány gőzöm sincs a gyógyszerfelírás ilyetén szabályairól, nekem 6 dobozzal írt fel a dokim, a gyógyszerész meg kiadta!De a körzetik gondolom rendszeresen megszívják a dolgot, ezért óvatosak!
Neked kell ügyesnek lenned!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


KincsecskeKép
Igen,spontán ciklus!Akkor tesztelj holnap,nem veszünk összeKép
Úgy terveztem holnap felhivom a dokim,h csüt- mennék hozzá vagy azért mert +Képlett,v. jövö hónapi Clostymért+az eredményemértKép

Na ma nekem van szómenésemKép
Vendég
 


A gyógyszerfelírással kapcsolatban.

Ha a doki signozza, hogy hány napra adja, naponta hány tablettát, akkor a patikus megcsinálja és köteles kiadni.!!!

Én ma harcoltam a Metforminért, hogy végre receptem legyen, mert így csak 400 Ft. Nem volt könnyű mérkőzés. Mert a kezelőorvosom nem ért rá így egy kollegája írta fel. Már ott tartok, hogy inkább bemegyek a patikába és megveszem teljes áron. De valahol spórolni kell. Kép

Lányok!
Elkezdtem tornázni. Kéne egy 60 kgos versenysúly. Amíg nem esem teherbe.Kép
Csak az nem hízlal, amit nem eszünk megKép

Kincsecske!Kép
Azonnal csináld meg!!!!!!!
Itt feszülök az izgalomtól, mint malac a jégen.
4 Kismamánk van, az izgalomtól esetleg elkezdenek keményedni! !!! Kép
A férjed egy tündér!Kép

Gabika!
Szombat nekem is jó!
MegbeszéljükKép
Tesztelj már te is!!!!
Olyan izgalmas!
Szép lenne 3 kismama egy hónapbanKép felülmúlná minden eddigi elképzelésemetKép Kép

Mir!
Norka az etalon, mi módon ne hízzunk meg a 9 hónap alatt???? Kép
Bár Rambóka mindig egy mély növésű, fehér bálnának tartja magát, aztán feltesz egy képet és kiderül, hogy egy 180 cm magas hosszú vékonycombú vörös bombázó????KépKépKép
Vendég
 


Hát nekem ma speciel az egyik rákkutató barátunk írta fel az Adimetet Kép Aszonta anno, hogy ha elmegyek belgyógyászhoz és az leOKzza, akkor már ő is felírja... de addig nem (ld. ha elfelejtenék kérni vagy elfogyna)... hát ma elfelejtettem kérni a dokimtól...Kép

(iszonyú milyen álmos vagyok már vagy 2 hete... szó szerint agyon vagyok csapva, akármennyit is alszok... hja.... hülye frontok...)
csakegysokadnick
 
 


Kincs!!!!

Kérlek-kérlek tesztelj most!!! ESETLEG holnap reggel!!! 81 cn-nél nem számít már az az egy nap, nem??KépKép
nem bírom én se kivárni, jobban izgulok mint anno a saját tesztem előtt!!


(érdekes, mondjuk nekem februárban vasárnap este bevillant a tüneteim alapján, hogy terhes vagyok, összeállt a kép, mert minden ugyanolyan volt, mint Domival a legelején. Hétfő reggel nekem már nem okozott meglepetést a teszt. Tudjátok nekem mi jelzi már 20-25 cn. körül ha terhes vagyok? hajnali pisilés, és sokkal jobban esik a szex. iszonyúan megnő a libidom már a sikeres ciklus alattKép)

Kép

Kép
rejo
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin kezdésének dátuma [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 14 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 2 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 5 xx xx 06.01.25
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 4 xx xx 06.02.09
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 17 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 27 xx xx 06.01.31
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 2 xx xx 05.04.xx.
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 13 xx xx 05.07.17 Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 32 43 2006.05.15Kép 4+2Kép 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 18 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 20+3 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 17+5 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 35+4 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 86 xx xx 5.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!!!
Csodálatos!!!!KépKépKép

Én jó ideje azon szoktam poénkodni, hogy a főnököm hamarabb fogja tudni a terhességem, mint a százlábú családom. Mert többet nem fogok ügyelni!Kép Úgyhogy kénytelen leszek bevallani a terhességem, bár babonás nem vagyok.

Rejóka!
Aki már volt egyszer babás! Kép Annak könnyűKép
Én PÉre gyúrok. Kép
Vendég
 


Norka!

Anyukám teljesen begerjedt, hogy rendeljek neki a netről metformint. Hasra -csipőre iszonyúan elhízott pár éve, pedig világéletében vékony volt. Az ő anyukája volt cukorbeteg.
Sehogy se tud lefogyni, egy dekát sem, akármilyen keveset eszik.
Mondtam neki a metformint, meg hogy a mama is cukros volt, itt lehet keresgélni a baj okát.

Szerintetek rendeljem meg neki, orvosi ellenőrzés nélkül szedje?
vagy Rambóka esetleg tudsz dokit, aki Pécsen felírja neki?

Anyu nem tud a metforminért küzdeni, terheléses inzulinvizsgálatot kiharcolni, mert nagyon nyuszi, meg egy más generáció, őt máshogy nevelték.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejóka!
Nekem körzeti simán felírja,és a nögyogyim is...így mindig van receptem !Próbálj magadnak felíratni és abból próbálja ki szerintem.Anyosom is szedi 17kg-ot fogyott,napi 2 szemtől!Elöttem kezdte 2-3hónappal.Neki körzeti írta fel...de csinált cukor terhelést stb.

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rejóka!

Anyukádnak mikor néztek utoljára VC szintet???
Háziorvostól egy beutalót vérvételre. Annak függvényében terheléses VC vizsgálat. És bármelyik doki ki fogja neki írni (ha cukros, vagy ha esetleg enyhén emelkedett az VC értéke).
Nagymamád inzulin dependens volt?
Szerintem legalább a háziorvos felügyelete alatt álljon.


Ja egy vicc!

Mi az?
- Cukros és szobahőmérsékleten köt???
-????
- Nagymama.Kép
Vendég
 


Kandi! Április 10 meforal kezdés.

Lányok reggel jövök,(remélem tudok aludni ,pedig még ez a -1. hónapKép ) aztán majd csak du-tán leszek.

Jó éjszakát,szép álmokat.
Vendég
 


Lépek szunyálni..Jó éjszakát Mindenkinek!Kép
Vendég
 


Lányok elmentem lefeküdni! Kép
Sziasztok!

Aludjatok jól.

Kincsecske! Gabika!!!
Akkor holnap, reggel?????

kavics
(5 cn.)
Vendég
 


Én csak csütörtökön!
PusszKép
Vendég
 


3an egyszerre???KépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Kép
Holnap. minden napra egy tesztKép,jó hogy sokan vagyunk így mindig van/lesz kiért izgulni!!!!!!
Vendég
 


Rejo!

Emil ment!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hé!!! Ha nem segítetek, nem tudok Mütyűrkés képeket feltenni!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


jó éjt
Vendég
 





Andika,en meg itt vagyok, az ejszakai muszakKép
Ginuska, a Csakegy altal ajanlott LH teszteket hasznalom en is. Olcso, es nalam bevalt...Na jo, meg nem vagyok babas, de pl. a mult honapban volt uh, hogorbe es LH teszt, es mindez teljes osszhangban, ugyanarra a napra jelezte a pé-t.
alice27
 
 


Hello csajszik!

Szokásos hajnali ébredésem, kikészít ez az álmatlanság.

Viszont friss, hajnali esőillatot lélegezhetek be.
nekem tegnap este 10-kor elszállt a babanetem.

ha nagyon nem romlik el az idő, csütörtök reggeltől vasárnap estig Balatonon leszek a gyerekkel, nem leszek itt a neten. De még nagyon gondolkodunk hogy elinduljunk-e, milyen idő lesz.

Hétfőn megyek AFP eredményért, és ha a kezemben van, mehetek bármikor a kórházba UH-ra. Szóval jövő héten UH!!Kép
Kavicska, remélem most minden kiderül!!KépKép

Kincs!
Már alig várom a tesztedet! Remélem jó korán megcsinálod!Kép

Kavicska!
II. típusú diabos volt a mamám, nem szurizta magát, "csak" gyógyszert szedett + kemény diéta + állandó vérvételek és ellenőrzések. (Tényleg, lehet hogy már ő is metformint szedett?Kép)

Rambóka!
Kösz a mailt. Először nem tudtam, hogy te vagy.

Rejo
(17+6)

Kép

Kép
rejo
 
 


JÓ REGGELT!
...de fürge vagy Rejóka...Kép
Na megyek dolgozni,csak Kincsecske tesztjét jöttem volna megnézni...
...legyetek jók,megyek egy kicsit dolgozni...
Nálunk ,még mindig szakad...Kép
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok! Jó reggelt szép napot!

Ilyen korán nem szoktam kelni,de most nem tudtam aludni,miért?Kép 1/2 4-óta forgolódtam,5 után nem sokkal keltem és akkor ment a tesz.....

Nagyon negatív!! Bárhogy fordítom,sehol egy halovány csíkocska!Kép
A hőm 36.98, cici fáj. Remélem mensi azért lesz belőle ha már így bolondozik velem a szervezetem,azt pedig vasárnapra kérném,hogy a 3.napi vérvételt kedden eltudjam intézniKép

Rejó én most figyelem ,hogy 100% fiú!? Az is olyan szép lesz mint az első!
Neveket kértél, nekem a Kristóf és Larion, Jonatán,Milán(az utolsó kettőt lehet nem adnám ,de tetszik) lányban Dorottya,Kincső,Jována
Vendég
 


Kincs!!!

De jó hogy ilyen korán megcsináltad! Sajnálom, hogy MÉG nega. De azért nincs minden veszve, ugye tudod? Még ebben a ciklusban sem. nagyon magas a hőd, és fáj a cickód. Nyolcvan akárhány napnál nem lehet tudni mikor tesztelj pontosan, lehet hogy csak két nap múlva lenne pozitív.
Várjuk ki a végét!Kép

Kincsecske, Rambókának 100% hogy fiú!!!KépKép Nálam még semmi eredmény, jövő héten megyek a kórházba UH-ra, talán ott kiderül!KépKép

Kép

Kép
rejo
 
 


Kincs!

ha lány lesz Johanna lesz. Fiúnév semmi nincs még. Megvárom még a jövő heti UH-t!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo! bocsi de még korán van nekem 7alvónak....
Köszi,hétvégéig várok....
Vendég
 


Johanna nekem is tetszik de anyósom neve rejtőzik benneKép, nincs Vele gondom de inkább ne.
Vendég
 


halihó

Ella holnap rajtad a topik szeme!!!!!!
Ilyenkor szoktam kelni, most 37.15 a hőm, a teszt változatlan,még van egy kicsi időm aztán kukába vele.
Csakegy napi ingadozásnak nem sok ez a 36.9-37.4???

jó munkát a dolgozóknak,a kismamiknak kellemes napotKép
Vendég
 


Sziasztok!
7kincs, sajnalom a negativ tesztet....annyira izgultam erted. De majd a kovetkezo...A hod tenyleg gyanusan magas...
Mindenkinek tovabbi jo napot!!!Kép
alice27
 
 


Jó reggelt, lemaradtam itt a nagy esti forgatagba. Kép

Csak gyorsan. 7kincs, ez a teszt semmit nem jelent, fogalmad sincs ugye, mikor volt pé. De amíg ilyen tüneteid vannak... Kép Pláne, ha egyre magasabbra megy a hő... szóval biztató!! Kép

Mir, nekem nem volt magzatvízvétel, minek? Az egy veszélyes (vetélés), fájdalmas buli. Nem vagyok 30 éves se, jó lett a tarkóredő és AFP is. Az őssejt dolog sem érdekes számomra, drága, körülményes és csak korlátozottan használható fel.

Rambóka, figyelj, küldök mailt, talán az lesz a legegyszerűbb, így láthatod, mire jutottam. Kép Nem untatnám a társaságot. Ha megjöna zöld jelzés a szerkesztőmtől (pár nap biztos beletelik), akkor privikben szétküldöm a cikkem, de ennek háttere (levelezés az orvosokkal) sokkal több. Kép

Rejo, én ezzel a Netes rendeléssel úgy vagyok, hogy... nemtom. Az én anyám ugyanez. 50 fölött, és ami most jön, szomorú. Tudom, hogy PCO-s volt, mert minden ugyanaz nálunk, én is 3,5 évre jöttem össze neki, az öcsém csak becsúszott, de akkor már 6 éves voltam. Az apukája súlyos cukorbeteg volt, agyvérzésben halt meg és a veséjében is daganatot találtak. Anyum egyszerűen édességfüggő, de betegesen, behypozik még éjszaka(!) is, inkább nem eszik mást. Jó húsaban van, 70 kg alá fogyni képtelen, egyetlen szerencséje, hogy sokat mozog és biciklizik, így nem tunya. A nem lefutó ciklusai miatt ösztrogén túltermeléssel küszködött, 1 évtizede állandóan cisztásak voltak a mellei. Tavaly ősszel daganatot találtak a petefészkében (ösztrogénfüggő daganat volt), ennek következtében teljesen kipakolták november végén, annyira megnőtt a daganat és a méhében is voltak elváltozások (szerencsére jóindulatú). A vérnyomása állandóan az egekben, szednie kell gyógyszert. Én 1 éve üvöltöm neki a metformint, át is látja a dolgokat, ennek ellenére nem lép. Miért? Mert ez egy kisváros, ahol a háziorvos ájult tiszteletnek örvend. Aki most van, azt anyám tanította (!!), egy harmincas muki. Addig szekáltam anyámat a vércukor-mérés kiharcolásáért, míg összeszedte magát, elment, de a doki a képébe röhögött. Nagyon mérges vagyok... Kép Én, aki ilyen harcias vagyok, a saját anyámat nem tudom mozdítani, és itt jön az, hogy sajnos ez egy ilyen generáció (a doki az isten), és szépen megvárjuk, míg anyámnak szövődményei lesznek a kialakuló cukorbetegségtől is...

Magyarország 2006.

Norka (35-36)
s_norka
 
 


7kincs: szerintem nem sok. Én pont ezért minden nap nagyjából ugyanakkor mértem este (tehát 6 vagy inkább 7 után) nálam az volt a mérce... délután és nap közben elég sokat ingadozik... (érdekes módon nálam este 7 után már nem igazán ingadozott...)

Ja... szerintem a magas hő és mellérzékenység stb. egy késői PÉ jele is lehet úgyhogy simán lehet, hogy még vagy 10 napot is várnod kell a teszttelKép
Vendég
 


Norka: nálunk apukám az aki tipikus inzulinrezisztens - annak a következményeivel, de a háziorvos eddig csak vérnyomáscsökkentőket írogatott fel neki...

Én speciel most azt csináltam, hogy kb. egy hónapja elmentem hozzá és kiadtam neki, hogy ha apu legközelebb elmegy hozzá, akkro azonnal küldje el inzulinrezisztencia vizsgálatra, mert tuti, hogy az van neki. Kioktattam amiatt is, hogy nálam nem vette észre... megígérte, hogy elküldi apukámat. Ha nem, akkor megint megyek Kép

(na jó, a mi dokink emberileg teljesen OK, tényleg hót rendes, de szakmailag egy nagy kalap trutyi... de legalább beismeri Kép)
Vendég
 


Sziasztok!

7kincs!

Jó korán keltél. Sajnálom a - tesztet, úgy néztem, hogy mikor írod már mi van. De pár nap múlva csinálj még. Nekem is csütörtökön semmi, hétfőn meg haloványka de ott volt.Cselesek ezek.
Drukkolok. Te is 5 hetes adimetes vagy........

Gyerekek!

Adimetet csak dokker írhat fel igaz? azaz vény nélkül nyente.

Norka!

Hun vagy. Írtam kérdéseket neked és nem is látlak.

Rambóka!

hol tartasz te most időben?

mir
 
 


(ja... apukámnak is mondtam, de ő csak akkor megy el, ha a házidoki küldi Kép)
Vendég
 


Norka!

tudom, hogy veszélyes.... De én októberben leszek 30. és azért kérdeztem.
Most látom csak te 26 vagy.

mir
 
 


Mir!

Mintha Kavicska azt írta volna, hogy lehet venni metformint recept nélkül is csak úgy drágább? vagy félreolvastam Kavics? Persze biztos nem lehet recept nélkül, akkor nem lenne ez a mizéria.

Norka!
A diabos nagymamám nálunk is agyvérzésben halt meg. meg a nagypapám is. Anyunak is gond van a keringési rendszerével, a szívével, szed is rá állandóra gyógyszert.
Anyu is '50-es években született, gondoldd el milyen társadalomban szocializálódott! Aki megnyikkant, vitték a börtönbe. vagy Recskre.
Anyu a dokinál csak félszegen mosolyog, és szótlanul távozik. (Hogy az asztalra csapjon üvöltve a doki előtt?? Ezen most hangosan felröhögtem)
Meg Pécsen nincsenek jó tapasztalataim a nőgyógyikkal, lsd. a Megyei kórházba egy sima UH kép alapján már műtik a PCO-sokat.
Asszem mikor legközelebb Pécsen leszek, elviszem anyut egy endokrinológushoz vagy akit Rambóka írt.(Aztán majd én csapkodom az asztalt, ha kell)

De azért megőrülök, anyu nagyon szeretné ám a metformint, nyúz hogy rendeljek neki netrőlKépde elmenni nem mer.

Csakegy!
Miért állította le dokid az aszpirint?

Figyu mnyh-ra eszembe jutott valami. valaki (talán Almodó?) azt írta régebben, hogy a cink nagyon jó rá.

Én nagyon bízom a testemben, mindig hallagatok rá, mert tudja mit akar. Ezt írtam is régebben, hogy mikor eldöntöttük, hogy indul a gyerekgyártás, iszonyúan elkezdtem kívánni a mandulát és a marcipánt. Napi két zacskó mandula és egy jó darab marcipán ment. Minden zsebem tele volt mandulával, egész nap azt rágtam. A teherbeesés előtt két hónappal, meg a terhesség első két hónapjában. Tele van cinkkel mindkettő, főleg a mandula. Ezért döbbentem le, mikor olvastam a cink kell a megtapadáshoz.
lehet hogy hülyeségnek tartod, de én hiszek az ilyen kis apróságokban!Kép
Aztán egyszer csak elvágták, kb. 8 hetes lehettem, és azóta nem ettem egy szemet sem. Gondolom már nincs szüksége rá a szervezetemnek. vagy feltöltötte a raktárait.


(ja, ez is olyan mint a Mg. A zöldségeknél, ami ki van rakva szemmagasságban zacskó mandula a magok között, 4-600 Ft, de egy kedves eladó szólt, menjek oda, ahol a sütéshez vannak a dolgok, sütőpor, kókuszreszelék, szódabikarbóna, és ott a legalsó polcon, miután lehasaltam észrevettem, van mandula, ugyanaz a méretű zacskó 135 Ft)

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka, Rejo, csatlakozom hozzatok, nalunk a helyzet detto ua. Nagymamam, dedanyam, mindketto cukorbeteg volt...es mindketto agyverzesben halt meg. A kulonbseg csak annyi, talan a gyogyszereknek hala, hogy a dedmamam alig hatvan evesen ment el, nagymamam viszont joval nyolcvan feletti kort megelt. Es sajnos latom, hogy a mi generacionkat sem kimeli...unokatesoim kozott tobb IR-es, de inzulinos cukorbeteg is van. Anyum is ugy nez az orvosra, mint egy felistenre, akinek a szava szinte parancs...Bar, van egy kis kritikai erzek benne, mert pl. az elozo korzetit rossz szakembernek tarotta (az is volt!), nem is jart hozza, mashova ment. De az o generaciojukat az akkori helyzet, amiben felnottek, nagyon megbelyegezte...sajnosKép.
alice27
 
 


Rejo: nem tudom, miért tiltotta le. Azzal kezdtem, hogy mondja meg, üti-e az aszpirin protect az Adimetet... erre azt mondta, hogy nem.

Aztán megkérdezte, hogy miért is szedem én azt. Erre mondtam neki, hogy állítólag a megtapadásban segít. Na erre kiakadt, hogy ne hülyéskedjek és azonnal hagyjam abba. Ami érdekes, hogy mondtam neki a premenst is és arra azt mondta, hogy akkor szedjem nyugodtan, maximum nem segít.

A cickafark teát már említeni se mertem nekiKép

Viszont nagyon büszke volt az eredményre... mondta is, hogy ez egyértelműen a D vitamin miatt van Kép Mondjuk tény, hogy ilyen rövid ciklusom nem tudom, mikor volt utoljára... nem is emlékszem rá... de soha nem fogom megtudni, hogy az Adimet önmagában is elérte volna-e ezt a ciklushosszt...

(a körmeim viszont amióta D vitaminozom TÖKÉLETESEKKép a bőröm viszont most elég ramaty sajna... az állam tele van ragyával...)
Vendég
 


Ja... megjegyzem én most igazából azért hagytam abba, mert aszpirin protect mellett nem lehet fogorvoshoz menni (előtte 2 nappal abba kell hagyni) én meg el szeretnék menni valamikor egy csekkolásra mert nem járja, hogy mostanában (igazából a PÉ óta) mindig fáj valamelyik fogam... (de a doki szerint tuti, hogy nem a D vitamin miatt van...)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mindenki ügyesen dolgozik?

Köszönöm a biztatást,de én kételkedem benne hogy csak úgy 70 akárhanyadik napon pé-m lett volna,lehet csak a progim csavarodott be kicsit.Kép

Ma mérték a cukrom(nem vénásan)3.2 a koleszterinem <3.8 szalonnát szalonnával ehetekKép
Vendég
 


Kincseske!

A francia barátnőm 70valahanyadik napi pé-s babáját (metforminszedés 2.hónapjának vége) 3 hete szülte... Kép A Webes, akiről tegnap írtam, szintén ilyesmivel kapta be a legyet egy hónapja... úgyhogy csak várjál, jó!! Kép A progi magától nem tud becsavarodni! Kép
Ez a cukorérték kicsit hypos, nem??

Akit érdekel, végre fent van a Lombikbaba kérdőív elemzés, egyelőre egy ideiglenes site-on.

http://geocities.com/hertamicola/index.html
s_norka
 
 


Hello lányok!

Csak bejelentkezem, hogy tudjátok, még élek!Kép
Nyaralni voltam. Párommal tavaly voltunk 10évesek és úgy döntöttünk, hogy valami gyönyörű helyen ünnepelünk. Másfél év alatt sajnos 4* kellett időpontot vagy helyszínt változtatni cunami, hurrikán vagy robbantások miatt. Igy aztán nem is igen biztam benne, hogy most sikerül elutaznunk. De végre megvolt a 2 hét a paradicsomban és minden csodálatos volt. Mondjuk, az előtte és utána hét elég szar itt a melóhelyen, de valahogy majdcsak túlélem.
Nálunk most indul be igazán a babaprogram, eddig csak a szívem fele vágyott rá, a másik fele még búvárkodni akart egy jót, mert azt ugye babásan nem illik. Most viszont már nem látok akadályt, beígértem a júniusi +tesztet, ehhez is tartom magam!Kép

Visszaolvasnom még nem mindent sikerült, azt láttam csak, hogy Mir-nek sikerült, hatalmas gratula, minden új kismamával nő bennem a remény! Mindenkinek hajrá, főleg azoknak, akik már tesztközelben vannak!!!!!!

Pussz Espero (28 cn.)

Kép

Képurl]
espero
 
 


Szia Norka!

Megyek kérdőív elemzésre, már a multkor kerestem.
A cukorra ilyenkor a "tökéletes" a válasz, én is alacsonykának tartom,de hypos tünetem nem szokott lenni,jajj nem vettem be a déli adagomKép, az édességet sajna nehezen kerülöm
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: