Új privát üzeneted érkezett!

Ja értelek. Sorry!

És mondjuk ha 13.napon ott virít a 22 mm-es, akkor biztonság kedvéért kapsz Ovitrelle-t vagy Choragont vagy ilyesmit?
s_norka
 
 


Erről még nem beszéltünk a dokival, mert eddig PÉnek, vagy kezdeménynek még nyoma sem voltKép
De szerintem javasolni fogja. Ha nem akkor kérem én. Kép
Duphastont fogok kiíratni.
Vendég
 


Különben most jut eszembe, van egy földid (Kecskemét), aki az NLC-re Webes néven ír. Õ volt az egyik metforminos kismama-meglepetésünk 2-3 hete. Na neki van feleslegbe megmaradt Ovitrelle-je. Kép Miután újabb ciklusra nem került sor. Kép
s_norka
 
 

 
 

Kavicska: Én nagyon szurkolok Kép ... annyira fej fej mellett haladunk, hogy tuti, hogy ha neked összejön, én leszek a következő Kép

Egyébként hogy tudod megoldani, hogy minden nap elmenj UH-ra? Én nem hiszem, hogy meg tudnám oldani... (az összes szabim rámenne...)
Vendég
 


Minden metforminos babának nagyon örülökKép Kép

Azon gondolkodom, hogy vegyem meg tőle előre a tüszőrepesztőt???Kép Vagy megtartja magának a következő babásodásra??Kép
Kiváncsi volnék, hogy ki a kezelőorvosa???
Kecskeméten már ő a második (akiről én tudok) aki Metforminos babát hord a pocakjábanKép

Ismerik Bács-Kiskunban ezt a csodabogyót!!!Kép
Vendég
 


Keresd meg, Kavics! Vagy ha adsz e-mail címet (már nem tudom, melyik az), összehozlak titeket.
Webes nagyon jókat ír a városotok PCOS-ellátásáról. Ott úgy működik, ahogy kell. Neki kiderült a dolog, a nődokija meg továbbküldte endokrinológushoz, és minden sínen volt innentől.
s_norka
 
 


Csakegy! Kép
Nehezen!!!Kép
De ebben a pár napban megoldom! Fogadnak bármikor a magánrendelőben!
Utálom a hüvelyi UHt, de ezzel jár!

Már elgondolkodtam azon, hogy én nem bírnám lelkileg a lombikot!!! De nem is lesz rá szükség!!!Kép
Vendég
 


aranykavics@yahoo.com

Hozz össze vele!Kép
Akkor kb egyformán ment a dologKép Gabikának is azonnal felírták!
Vendég
 


Norka!Kép
Előre is köszi!!!Kép
Vendég
 


Miért lenne? Mind babásak leszünk véges időn belül Kép (én speciel már erre a ciklusra tervezem Kép)

(az azért zavar, hogy nem csináltattam meg az átjárhatóságit... de nem emlékszem rá, hogy néhány felfázáson és egy durvább és sokáig félrekezelt hüvelygyulladáson kívül másom is lett volna... egyedül az a hüvelygyulladás aggaszt de abból akkor talán nem lett petefészekgyulladás...)
Vendég
 


Sziasztok,
Latom zajlik az elet a topicbanKép tegnap de. ota mennyi ujdonsag van.
Mir, gratulalok!!!Kép Nemsokara rendezhetitek be az ures szobat!!!Kép
Kavicska, a mult honapba nekem is feljebb volt a hom par tizeddel a szokasosnal amig a clostit szedtem (ot napon at 2 szemet), de utana visszaallt a szokasosra.
Gunuska, nem kell elkeseredned, nem versenyfutas ez, es neked is eljon az idod. Kép Persze tudom, mindenkinek vannak gyengebb pillanatai. Nekem tavaly osszel volt. A mhelyen eleve keves no van, harminc koruliek csak hatan vagyunk, es abbol oten gyesen...persze en vagyok a kivetelKép. Tavaly szeptemberben szinte hetente jelentette egy ujabb kollegano, hogy babat var...Mar mindenki viccelodott, hogy a laborunkban jarvany tort ki, es meg csak en nem kaptam el...es persze jottek a "vicces" beszolasok. Akkor annyira el voltam kenodve...Foleg az utolso esetben, egy kolleganom, aki nagy dohanyos, ket hete hagyta abba a gyogyszert (amit tiz ev ota szedett), es elsore sikerult neki, ket heten belol...Pedig nem is igazan akarta, de a ferje ugymond kenyszeritette...egyebkent vege lett volna a kapcsolatuknak. Ezek utan meg sajnaljam, mert nem cigizhet...na jo, fellforrt az agyvizem. Utana meg panaszkodik, hogy milyen nagydarab lett, es hova lett a szep csinos alakja. Megjegyzem, het kilot hizott osszesen! Meg most hogy igy leirom, felidegesit....Akkor meg total kikeszultem...De hidd el, ez valahol normalis, lesz meg jobb is, szerintem ez mindenkivel elofordul. Es latod itt vagyunk mi is veled, nem vagy egyedul ezzel a problémaval. Persze, jo egyutt a paroddal kettecsken, de majd meglatod, nem is olyan sokara, hogy a babaval meg jobb lesz.Kép
alice27
 
 


Csakegy, ha jól tudom nem csak gyulladástól záródhat el a petevezeték.Kép

ha leszmég egy ilyen egyértelmű PÉ-s hónapod sztem csináltasd meg az átjárhatóságit!Kép

Alice!
Keresem a webcímet, ahol ilyet láttam, ha meglesz küldöm!Kép
Amíg nincs baba élvezd azt a szuper környezetet, fílinget, tengert amit Fro. nyújt!Kép(Utána is élvezd, csak addig hátha ez kárpótolKép)

Ginuska!
Sztem is neked több idő kell, ha volt előtte súlyfelesleged és annak rendeződnie kellett.
Egyébként mit mondott most a doki, te is clostyzol ebben a hónapban?

Kép

Kép
rejo
 
 


Kriszta!

A te urad egy valódi rabszolgahajcsár.Kép Esélyed nincs net közelbe kerülniKép

Nagyon megy a drukk:+++++++++++++++++++++++++ Ügyes légy!!!!

Alice!
Decemberben (akkor hatott meg igazából ez az egész PCO ügy, addig nem) és januárban én is teljesen kivoltam ezektől a dohányzós, tizenéves "csak úgy teherbeeső" kismamáktól, akik semmire nem tartják az egész terhességüket. Sőt még nyűg nekik. De hogy egy szülészeti klinikán megengedjék a dohányzást!!!! Kép

Persze ez az egész sokkal egyszerűbb lenne, ha nem kellene puncinézőbe járni. Meg úgy együtt lenni a pároddal, hogy a szűlésznőgyógyászod aszisztense is tudjon rólaKép Sebaj Tóbiás!Kép
Vendég
 


Kavicska, kis felreertesKép...ez nem a szuleszeti klinikan volt, hanem a mhelyen. Azert irtam labort, mert egy kutatointezetrol van szo, es nem osztalyok vannak, mint egy cegnel, hanem kutatolaborok, es abban pedig kutatocsoportok (kb. tizenotfos kis csoport).
Arra mar rajottem, hogy az ilyen esetekben felesleges is megemliteni a "torturat" amit mi vegigjarunk. Egy kolleganomnek csak eppen megemlitettem, de kar volt...fel sem fogta. Na mindegy, majd inkabb nektek panaszkodom ki magam, itt legalabb egyutterzesre talalhat az ember.Kép
alice27
 
 


Rejo, jo varom majd a "mintat" ha lesz keped.Kép
alice27
 
 


Alice!
Értettem amit írtál, de én az itteni viszonyokról beszéltem, amikor UHra járok mit látok!!! Kép

Az EMBER LÁNYÁNAK kollegái nem az empátia készségükről híresekKép De talán ez nem is munkahelyi téma. Szerencsére. Kép

Vagyunk MI egymásnak, ezzel egyetértek. Kép
Vendég
 


Sziasztok lányok,
Én elég ritkán irogatok, de minden nap olvaslak benneteket (meg a Kálisat is). Ilyen hírekre muszáj közbeszólnom.
Nagy gratula Mirnek meg Mnikinek is !!!
Tiszta izgalomban voltam tegnap este óta, de végül megérte. Mindenkinek hajrá, és előbb-utóbb tele lesz dátumokkal Kandika táblázatának a pozitiv teszt c. oszlopa
Orsi
orshe
 
 


Sziasztok!

Kandi nekem javíthatod a metform szedését 5hétre. Köszi!

Rejó Te igértél egy fényképet,ugye????

Kavics jó hőid lesznek biztos,nekem mikor réges rég clostit szedtem csak akkor volt bifázisos görbém,ja meg szurikat is kaptam rá.....
Csajok milyen tudatlanul vágtam én bele anno,borzasztó ....nem mint ha ma okosnak gondolnám magam DE! TI és a net......
Vendég
 


Rejo: hát én úgy tervezem, hogy ha szeptemberig nem leszek babás, akkor megy az átjárhatósági... mert azért még nem 100-as nálam minden... legalábbis még túl hosszú a ciklus...

Nyáron meg nyaralni akarok és nem egy átjárhatóságin törni az agyamKép Főleg, hogy utána ki kell hagyni egy hónapot (miért is?)... és ha átjárható vagyok, akkor pont nyáron kihagyni egy hónapot bűn lenne Kép
csakegysokadnick
 
 


(egyébként ha nem lenne utána az az egy hónap, akkor nem izgatnám magam az átjárhatósági miatt...)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Már tegnap is itt voltam de elszállt a hsz.-em! Utána meg meg akartam nézni a 4D-s dvd-t és sikerült megölnöm a gépet teljesen. Egész nap hótt ideg voltam, h. Mir pozitívat tesztelt-e ráadásul remény sem volt rá, h. a gépből a héten még lesz vmi! Kép
Aztán kiderült ( párom megbütykölte! Kép ), h. a tegnapi kapkodásban beszorult a RESET gomb! Még jó, h. nem vittem be szervízbe! Nem is néztek volna nagyon szőke nőnek, áááá !!! Kép Kép Kép
De mindenesetre a dvd-t azóta sem játssza le, úgyhogy mehetünk anyuékhoz megnézni ( mondjuk mindenképpen mentünk volna Kép ). Remélem Bill Gates csuklik!!!!! Ne telepítsetek Windows Media Playert! Vmi olyasmit ír ki mielőtt összeomlik, h. visszatér az alapbeállításokhoz, onnantól se kép se hang!!! De a RESET gyógyítja! Na persze, ha nem szorul be!!! Kép Kép Kép


MIR!

NAGYON NAGY GRATULA!!!!!!
Ne izgulj, az elején mindennap úgy fogod érezni mintha másnap meg akarna jönni! Kép
A rosszullétekre még pár napot várnod kell, de ne hiányold, éppen eleged lesz belőlük mire elmúlnak!

Ginuska!

Ez vmi olyasmi, mint régebben azok a " játékok" ( autó, lakás) amikor mindenki befizette a részleteket, aztán havonta kisorsoltak vkit, aki az ahavi autót megnyerte. Sosem lehetett tudni h. ki lesz a következő. Lehet, h. újonnan jött, lehet, h. régi tag! Előbb-utóbb mindenki sorra kerül!!!!!!
Ne keseredj el! Mit adtál volna régen, ha vki azt mondja, h. le fogsz fogyni??? Kép
Most fogysz, aztán majd babásodsz!!!!

Norka!

Ügyi vagy!
Kérhetnék vmi ízelítőt? Ha tudnám mi a fő csapásirány, be tudnék segíteni!!!!
Az itteni PCO-s főguruval szeretnék beszélni!

Tudja vki, h. hogyan lehet egy beszkennelt kép méreteit akkorára csökkenteni, h. fel tudjam ide rakni? Mert tegnap emiatt szállt el a hsz.-em!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Ja!

Kandi!

Mi lenne ha a metforminszedés kezdő dátumát írnád be, akkor nem kellene javítgatni!
De lehet, h. hülye ötlet?! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka: izé... ezt már én is kértem korábbanKép De akkor megismétlem, hátha: nálam február 9 Kép
csakegysokadnick
 
 


Rambóka!!! Kép
Végre!!! Már kezdtem aggódni...Kép
Várjuk a fotót!!
Én sajnos nem tudom elmagyarázni...Kép Nem vagyok szőke, de a számítógépekhez és ilyen beszkennelt nyalánkságokhoz nem értek.
A Gazdálkodj okosan! című játékra gondoltál??? Kép Volt olyan játék, hogy teljesen eladósodtam, ha bankos voltam, akkor csaltam egy kicsitKép (csak magamnak, suttyombanKép)

Orsi!!!
Elárulod az adataid??Kép
Téged is felveszünk a táblázatunkbaKép (Kandika a főnökKép)
Írj gyakrabban!!! Ne csak olvasgass!!!Kép
Vendég
 


Helló Lányok!!!!!!!!!!!!!!!

Megjöttem vizsgáról. Majd el aludtam, de amikor megláttam a ksi szívatós feladatokat felélénkültem. nagyon igyekeztem. Én megtanultam, persze valami még most sem tiszta, meg nem volt fear mindenben tantobácsi. sikerülnie kell!!!
Még 6 vizsgám van! (11 van össz) utána 2 hétre államvizsu. Ha most nem ugrok mindent elsőre akkor csak márciusba mehetek, na de akkor én már mással kívánok foglalatoskodni ugyibár!?!:-)))

Kandi !

imádom a zebrámat! Csoda szépen üget! Honnan szedsz ilyeneket?

Ginuska!

Köszöi a gratot! És ne szomorkodj. Azt, hogy feladd azt szerintem ne tedd. Bár nem tudom a teljes sztoridat, de itt azért van egy pár kitartó. Tudom ezek ilyenkor baromira nem vigasztalnak. engem sem vigasztalna őszintén. De ne hagyd abba..

Kavics!

Jó , hogy örülsz nekem, gondojj bele én.......

Apa hivogatott egész nap és lebeg...És nem hiszi...
Õ is felhívja a dokit azt mondta.
Két hét múlva kiderül minden. Az a poénja mi van ha ketten vannak?!!! óóó vagy hárman? Jó poén mi? nem az ő kis lyukán jön ki....

Norka!

Kérdeztem már csak ne válaszóltál még régebben bizt. elsiklottál.
Magzatvíz vizsg. volt? És akkor mikor is szülsz? Hol?

pusziliszi

mir
 
 


Kandika!
Kellett neked táblázatba szedni ennyi PCOs nőtKép Most jövünk az ígényeinkkelKép

Szóval: január 25Kép
Vendég
 


Rambóka!

na végre valami egyezik másokkal. Te ezt érzem és itt izgultam, hogy meg ne gyere már én meg mondtam Apának olyan furi itt bent, ő meg kiröhögött, jól van kis hülyém érzed, hogy rugdos mi?:-)))
Meddig leszek szarul? kb. Vuk meg ilyenek?

mir
 
 


Sziasztok LánykákKép

MirKép
Most már én is Hangosan GRATULÁLOK!!!KépKépKép

KavicskaKép
Úgy birom mikor idézel tőlem...ilyenkor rájövök milyen nagy okosságokat tudok mondaniKép
Figyú eddig nagyon úgy áll a dolog h szombaton ráérnék..neked jó???

GinuskaKép
Ne legyél már igy elkenődve!!!TUti biztos h hatni fog a closty,ennyi idő merckformin szedés,és fogyás után!Bizz benne!Kép

NorkaKép
Ne ijesztegess már h 25BMI fölött nem leszek babásKépKép.Igaz fogytam eddig 6 kg,de még messze állok tőleKépLehetek kivétel?Kép

RejókaKép,RambókaKép
Várjuk a képetKép

KincsecskeKép
Csüt.-ön benne vagy egy közös +++tesztelésbe!Kép

Na pussz
Vendég
 


Jaa,Kiváncsi vagyok én a Kméti orvos nevére..csak úgy!Kép
Vendég
 


Vendég
 


Ella OKÉ!! Te is tesztelsz,van vmi érzésed, tünet....?
Vendég
 


Szió!

Köszi lányok hogy törődtök velem...

D3 vitamin...utánajárok. Köszike Csakegy Kép

A sztorim: 25-30 kg sulyfelesleggel küzködtem egy éve.... Tul voltam sok kül dietán de semmi. Menzi semmi. Laparoszkopia, clostia, stb....

Elkerültem a meddőségibe, ott UH szerint PCO, majd vérek szerint is + IR. Kaptam metformint és elkezdtem diétázni, de nem volt vészes. Fogytam igy 20 kg-ot. Tulestem közben egy lombikon és 1 inszemen + előtte egy sikertelen stimun. Menzi adig semmi. DE az utóbbi 4 hónapban van menzi...30 -40 napra.

Ennyi az én sztorim. Most is van sulyfeleslegem..még min. 10 kg..de ez már nehezen megy le meg marha lassan. A dokim clostit javasolt...miért ne alapon. És a lombikot msot nem sürgetem...

De babát akarok...mihamarabb...

Mit tegyek??? Van valami csodatea?? vitamin?? Csodaszer??? Plíz


Gina
Vendég
 


Mir!

Hát már nem emlékszem pontosan, de kb. a 10. hétig mensiszerű, aztán elkezdett nagyon szúrkálni, akkor kétségbeestem, de itt mondták a csajok a Mg-ot. Azóta tudom, h. a legolcsóbb, ha a dokiddal feliratsz Magnesii Citrici-t FoNo formátumban ( ne a pilulát, mert az idővel édeskevés lesz!!!!!!!) 500mg-osat, de legalább 8-10 dobozzal ( kb. 30 kemény Ft 10 db!!! Kép ). Napi 2 elég belőle!
Meg Ferro-Folgammát, olcsóbb, mint az Elevit és jóval több a folsav benne ( asszem a családineten pár napja tételesen összehasonlítottam, nézz át oda!), és sok vasat is tartalmaz, szükség lesz rá a vérképzés növekedése miatt!!!
Utána egy darabig el leszel foglalva a reggeli ( v. egésznapi! Kép )rosszullétekkel, meg a szűrővizsgálatokkal, vérvételekkel és UH-okkal!
10. hét körülire videókazettát mindenképpen vigyél, akkor még teljesen belefér a képbe és nagyon aranyos, ahogy ugrál!!!! Nekem pont akkor nem sikerült a felvétel, máig bánom!!!
Aztán jönnek a keményedések, majd amikor már kétségbeesnél, h. miért nem mozog, akkor elkezdi a rugdosásokat!
Én pillanatnyilag itt tartok, most, h. tegnap végigleltároztuk az összes alkatrészét ( köztük a legfontosabbal: @ Kép ) és minden ( MINDEN! Kép )megvan, kezdek egy kicsit megnyugodni. De ez csak átmeneti állapot! Kérdezd meg Norkát és Almodót!!! Kép


Tényleg Almodó MERRE VAGY????????


Norka!

Az tényleg igaz, h. a végére célszerű Tena Lady-t beszerezni, h. ha Mütyűrkének éppen a hólyagomon támad kedve ugrálni, akkor ne érjen kellemetlen meglepetés???? Kép Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

akkor jó helyen van, ha ilyenket érzek,most csinálta... azaz a méhemben van ugyi?
(biztos azt mondjátok milyen hülye vagyok)de ti nem láttátok azokat a....

Sport semmi? valami lightos? Ja igen napozni? Imádom a napot! Enni? mindent?

A cicim most kezdett este kicsit érződni.

Te mikor szülsz Rambó?

Norka !!!!

Ginuska!

Neked mennyit kéne fogynod? Rosszul írtam a fenti sorokban még Norkovicsnak, hogy nem ettem kenyert. És én nagyon szépen fogytam és nagyon jól voltam tőle és van egy kajaszakértőm és ő is javasolta, az jó. Bár én mázlista vagyok verseny súlyom 53 kg, és örökmozgó. Meg baromi hiúú:.-)))
Szeretem ha férjem büszke rám mikor elmegyünk valahova,mindig a fülembe súgja és olyan jól esik.

De majd most jön a bálnakorszak. Majd megtanulok cetül:-))

mir
 
 


Rambóka!

de ezta doki magától miért nem írja? hát még is csak neki kéne. A doki vette volna kazettára vagy ez egy spéci mint a hattyúházban lévő.?
Ja és most még nem lehetne látni uh igaz?

Komolyan mint valami sztyupid annyit kérdezek....

mir
 
 


Mir!

53 kilóval nem bálna leszel, csak dinnyehordó! Kép
Úgy fogsz kinézni, mint Norka, vékony csaj elöl egy kosárlabdával! Kép
Ja és ha az 53 kilóhoz megvan a 170 körüli magasságod, akkor nem mostanában fogják neked átadni a helyet a buszon!!!! Kép Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


huha ...ez marha gáz...

én most 77 kg vagyok ...
Vendég
 


Ginuska!

Én olvastam, hogy amozgás is igen jót tesz, nemmint közhely, hanem a petefészkeknek a mocorgás. Megkeresem és ideteszem majd. Én Cickafrak kúrát csináltam, meg agnus castus féle cseppeket szedtem. állítólag segíti a ciklust, meg az ovulációt.
Meg a tesóm term.gyógy. ő sós vízben ültetett engem 1 hónapig. Tengeri sót tettem a kádba és belecsücs amíg jó.
ezek voltak az én kis próbálkozásaim.

mir
 
 


KincsecskeKép
Nem merek már semmit se mondaniKép...van pár tünet,de azok szoktak lenni mensi előtt is,na meg ma már azt hittem meg is jönnKép..majd kiderül!
Na oksi,tesztelünk együtt?Kép
Vendég
 


Holnaptól nem eszem kenyeret.
cukorról sütiről egy éve csak álmodom...

szenvedés lesz
Vendég
 


én meg 46... igaz, vagy 152-3 centihez... télen mindent a kabátom felső zsebében szoktam hordani ami a hasamig nyúlik (pénztárca stb.)... emiatt most télen úgy néztem ki, mint egy 8 hónapos terhes... na most sejthetitek, hogy nekem majd ki fogja átadni a helyet, ha tényleg annyi leszek...
csakegysokadnick
 
 


Csajok a férjem szerzett nekem tesztetKép de a Norka által említettek nem kaphatóakKép A Gravi-HCG 20-as érzékeny jó?? csak ezt kapottKép
Vendég
 


Rambóka!


válaszólj a többire is ha tudsz... lécci.

dinnyehordó:-)))

nem csak 165 cm.

Ginuska!

Nem gázzz!!! Nekem mindig azt mondta a doki , hízzál te lány mert így nem leszel terhes túl vékony vagy. És híztam 55-56 kg. tádádád:-))

mir
 
 


7ikncs!

Mikor? teszt mikor lesz pisis?

mir
 
 


KincsKép
De ari férjed vanKép!Nekem lenne itthon tsztem biztos neem úszná meg szárazon csü-t.-igKép..ezért veszem meg csak holnap esteKép
Vendég
 


milyen teszt létezik ovuláció megállapítására
Vendég
 


Rambóka!!!

felirattam magnesii Cirticit 500mg. háziorvossal, azt mondta 30 szemet írhat fel egy hónapra!!!!! Most hogy van ez??? (lsd. 8-10 dobozzal??)

Így csak napi egyet tudok szedni, pedig a papírján is napi két szem van.

Most lehet ebből többet is felírni, vagy csak engem rázott el??

Ginuska, és hány centi?

Kép

Kép
rejo
 
 


Mir!

Én mint orvos sem vagyok tisztában az általam felírt orvosságok:
-méretével( volt aki azzal jött vissza, h. ő bizony ekkora kapszulát nem tud bevenni! Kép )
-árával ( van aki emiatt nem váltja ki!! Kép )
-kiszerelésével
-netán ízével, színével, stb. ( Kavits a megmondhatója, mennyire szeretjük, amikor a beteg, a " mit szedett eddig? " kérdésre " kis fehér tablettát" -tal felel!! Kép Kép Kép)
Mindez csupán azért, mert NEM ÉN VÁLTOM KI!
Én is többszöri próbálkozással jutottam el a végső megoldásig Mg ügyben. A dokimnak meg - mivel férfi - még sosem kellett szednie, ezért halvány lila gőze sincs róla, h. mennyibe kerül! Adott intézményen belül mindenki ugyanazt szokta felírni, mert különben leb...szák fentről!
( ez olyan, mint nálunk a fogászatban aftára a kötelezően javasolt Corsodyl, ami csíp mint állat, ezzel szemben a Mebucain és a Tantum Verde érzéstelenít is és fertőtlenít is és nem csíp!)
Szóval néha neked kell majd utánanézni dolgoknak!!!

A dokidtól még időben kérdezd meg, h. van-e lehetőség videófelvétel készítésére ( sajnos nem mindenhol van).
Mi tegnap a Medison UH központban voltunk itt Pécsen, mert itt UH-ozik magánban a magándokim.
Nagyon nem volt olcsó, de ezt a szűrő UH-ot mindenképpen itt akartam csináltatni, mert itt jobb a gép felbontása, mint a klinikán, és most nézte végig a tetejétől a talpájáig Kép, agy, szív, gyomor, vese, rekeszizom, gerinc, kezek lábak, kukuc Kép!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Ginuska!

van külön ilyen, hogy ovulációs teszt!
pl. itt Mo. a Babymark gyxógyszertárból vagy drogériából lehet megvenni

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Akkor kérdd meg a nőgy. -dat is, mondd meg, h. elfogyott! Kép Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: