Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Mir! Nagyon gratulálok!!! :-)
Nóra
nóra1
 
 


Sziasztok!!!!!!


na parádé az életem.

Egész eset nem tudtam alaudni vetődtem össze vissza.
Fáradt vagyok mint állat---milyen valautakígyókat fogok én 4 kor rajzolni amuksónak?!.-))

Na de a lényeg:

Mivel korán reggel már fennt voltam és kiosontam, hogy uramat meg ne zavarjam vittem egy db tesztet. Nagyban pisi és vár. Nyente.
Hát mondom atyaég.....

Hoztam a másik kettőből is na apa már figyelt mit molyolok.

Az elsó az a 25 ös volt. Hát gyerekek rugdosni kellett, hogy valami kis csíkita legyen rajta.

Medi lab-Norka ajánlásával: beletettem és vártam. Ez olyan mint tegnap ott csík de halványka:-((((((((

Gabriel: ott a csík mintha erősebb lenne de még halványkategória a bordóhoz képest.

Gondoltam apát ezzel keltem. Tegnap este kiment pisilni . mondom: mit bolyongsz?! Mire: jja majd így fogo felkelni, hogy megnézzem, hogy lélegzika a kis Prüntyő. :-)))))Jó mondom aludj.
Na szóval gondoltam ezt már nem titkolhatom, mert ha terhes az asszony ha nem ezt azért ugyis elmondanám mert valami van ....
Beviszema kis tesztjeimet, hogy ez legyen az első amit meglát.

Mire ő: óóó egy csiíkos az hcg. jól van. mondom nem ez kettő nézz oda, óóó jól van akkor rá kell dolgozni. Hát kiakadtam, de nem szóltam, mondom ez mit akar rögtön 6 hónapos hasat. Jó mondom hívoma dokit,egyébként is majd elmondom, hogy több terhes tesztet csinéltam és....
MIIIIIIIIIII terhességi teszt?óóóóóó én azt hittem ovlációs jajajajaj:-))) mondta

Felhavtam a dokit. Mondtam mi van , bemenetem vérvátelre rögtön 11 kpor eredmény....

De miért nem lett erősebb???? azt hittem csak úgy virít, így most nem tudom mi van.

Ne haragudjatok , hogy ezzel etetlek már itt beneteket, tényleg, de kivagyok higgyétek el.
Bocsi

mir
 
 


Kavicska!

Ez teljesen természetes emberi reakció a részedről! Egy kicsi versenyszellem, egy kicsi önigazolás, bizonyítási vágy, egy kicsi irigység...de ennyi még egészséges. Mert te is nagyon szeretnél babát, ezért van ez az egész.

A másik oldala is nagyon szar hidd el. Nálunk a sógornőméknek lassan két éve nem jön össze. nekem PCO-s létemre előbb összejött a második, mint öcséméknek az első. Én is nagyon szeretem a csajszit, és nagyon sajnálom őket, és szar érzés, hogy öcsém mennyire el van kenődve. Persze hülyeség, mert lesz nekik, de öcsém már azt is mondta, lehet, hogy soha nem lesz gyereke. Ebbe még belegondolni is rossz, szeretném, ha öcsémnek lenne "folytatása".

nem biztos, hogy sógornődnek hamar össze fog jönni, sose lehet ezt tudni. Akkor meg hidd el az fájna, ha nem jönne nekik sem össze.

Te csak állj hozzá a dolgokhoz továbbra is ilyen lazán, sok humorral, ahogy eddig tetted, és akkor tökmindegy kinek mikor jön össze!Kép

tegnap nem tudtam gépezni. Tényleg front volt, mert folyamatosan keményedett a pocakom, dobáltam magamba a magnéziumot meg a szalbutamolt.
ma már jobb.

Rambóka!
Írattam fel én is 93 ft-ért magnesii citricit.(beszarás, eddig havi 6000 ft volt a Magne B6 adagom!Kép) bevettem, mégis éjszaka görcsbe állt a vádlim. Van olyan, hogy nem tud felszívódni ennek a gyógyszernek a Mg. tartalma? Szedjek mellé B6 vitamint?

pussz:
Rejo
(17+5)

Kép

Kép
rejo
 
 

 
 

Mindenkire reagálok mindgyáá.
Nóra!

Még nemmerem megköszönni.

Csillagfény!

valóban 5 hét....de majd meglátjuk vérből.
Én extrém eset vagyok én képes vagyok mindent másként kihozni mint más. Unom magam érte.

Norka!

Cikket ide, had nézzem meg ha engeded. Majd még ehhez fűzök csak jöjjek le a plafonról.
akkor igazad lehet valóban.
Drukkoljjjj.

7kincs!

Majd írom mit mondott a doki.

mir
 
 


Mir!

Azonnal írdd meg a vérvétel eredményét ha már tudod!!!!
Mindjárt tudni fogod!!!

nagyon szorítok!!

Kép

Kép
rejo
 
 


SzasztokKép

Na én is várok... és várok és várok... már 11 óra... hallod Mir?Kép

Egyébként ma lekértem egy full extrás vérképet... lesz ott minden... LH, FSH stb. A doki leállíttatta az aszpirinszedést, úgyhogy azt mától már nem szedem... a többi marad... hétfőn kell hívnom a vérkép miatt... annak függvényében fogja megmondani, hogy marad-e a napi 1000 egység D vitamin vagy felemeli 2000-re...
Vendég
 


még nem vette fel , de hívtam.


grrrrrrrrrrrrrr

mir
 
 


igennnnnnnnnnnnnnnnnnn

mir
 
 


hurrrrrráááááááááá!
Júj de örülök, nagyon drukkoltam!!! Tiszta extázisban vagyok ettől a hírtől!!!!
nóra1
 
 


ÉLJEN!!!!!!!!!!!Kép






Ma du dolgozomKép,szorítok a vizsgához!!! Várom az estét nagyon, milyen forgalom lesz ittKép,mennyi a HCG?
Vendég
 


Mir, és mennyi a szint? Megmondta? Kép

Ne félj, attól még elhiszem. Kép Kép
s_norka
 
 


Közsi kiöszi

én is hallod.

Mondja dokim mikor jött meg? mondom nem jött meg amióta nála voltam.....
akkor jó. terhes vagyok termeli a szervezetem a hcg-t. 2 hét múlva uh. addig Maneb6 , fol sav, adimet

lánoyk ez egy csodaszer!!!!!!!!Metformin!!!!!
Sosem hittem volna. Voltam egy asztrólógusnál és azt mondtam hogy nekem csak akkor lehet gyerekem, ha ne akarom. A férjemnek kell akarnia.

És volt igazság mert én kioldottam pont 1 hónapja, mert elegem lett és iszonyodtama gondolattól.

és most.............
placebo vagy nem , de működött.

mir
 
 


Gratulálok Mir!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Mir, ez nem a pesti Kaáli egyik K.betűs dokija???
s_norka
 
 


nem sajnos nem mondta, sietett mobilon beszéltem vele.
ne akartam azt is mert már 2 szer hívtam egymás után. és vannak nála

így is ingyen csinálták

mir
 
 


De

mir
 
 


köszönöm Rejo:-))))

mir
 
 


Jó, akkor képben vagyok. Szóval ő is úgy írta fel neked, hogy "ha hiszel benne", meg placebo...

Csak tájékoztatásként: rekorderek vagytok Elcsivel az NLC-ről, mindketten hozzá jártok. Õneki 4 hét metformin kellett. Neki is csak úgy írta fel, hogy "hát...". Aztán bekapta a legyet, és azt mondta K.doki, ez nem lehetett attól. Na persze! Ráadásként itt van Mniki, aki lombikok, 4 év után lett 2 hónap Adimetezés után terhes, dehogy őrá már mit mondott a közös dokink, elképzelni se tudom... Kép Asszem lassan ideje lesz neki is felülvizsgálni az óvatoskodó álláspontját. Ennyi gyors csoda nem lehet placebo, ez hülyeség. Ja, nálam is a Serophene-nek tudta be... aha, hirtelen elkezdett hatni nálam a klomifen, és így elsőre. Na persze. Kép
s_norka
 
 


Norka!

A hőmérséklet reggelhez képest mennyit emelkedhet estig?,napi 3*mérekKép bedilizek...
Régen azt mondta a doki hogy a hőmérő már magától a "helyére" ugrik reggelKép
Köszike! Tünök.
Vendég
 


Kincs, szerintem Sokadnick ezt jobban tudja Kép Kép

Én sosem mértem, csak felkelés előtt, higanyossal. Napközben annyifele mozoghat a hő... miért, cicifájás még mindig megvan??? Ma mennyit mértél reggel?
s_norka
 
 


7 kincs köszi a képet!


Norka!

A palcebót én mondtam... nem ő. Õ azt mondta ha használ másnak is ajánlom. Felírom főleg , ha még hiszel is benne, mert jó a metformin.Nekem ezt mondta.

De használ az adimet. Voltam nála 05,02-án uh.
Semmi nem volt ott bal és jobb néma csend. 05,03-tól szedtem az adimetet. S akkor mi mástól ha nem attól??!! Nem Norka?! Ja és én ettem kenyeret.

mir
 
 


Noraka!

Sex az nem árt neki?

mir
 
 


No ha mész majd hozzá babát kukkolni, tedd már meg (biztos rád szán külön ezért pár percet), hogy kifaggatod, hogy látja most a kérdést!! Jó? Nagyon kivi vagyok.

Adimetet ezek szerint márc.5-től szedsz? De az már 2 hónap. Nem inkább áprilist akartál írni? Kép
Nekem most Petrányi azt írta, hogy akiknek nincs súlyfeleslege, azoknak a diéta-nem diéta tökmindegy, az inzulinszintre a gyógyi hat elsősorban. A kövéreknél van az, hogy a gyógyi IS kell, de az eredményesség érdekében az inzulinszintet magasan tartó zsírpárnákat is el kellene tüntetni, ezért ott lassabb a folyamat.

Ja, egyébként a francia barátnőm dettó. Június végén kezdte a Merckformint, és nem mensizett, ősbarlang. Aug.-ban bekapta a legyet. Most szült 3 hete. Jókat röhögünk azon, hogy mikor volt utoljára mensije. Kép
s_norka
 
 


Nem árt, más kérdés, hogy már a 6.héten összecsomósodott a méhem az orgazmus miatt, így nem "zargattam".

Jaj lányok most ne is emlegessétek a szexet... Kép Én már azt is elfelejtettem, hogy kell!
s_norka
 
 


Norka!

Reggel 37.08 (digitális) Dél 37.3 igen még fáj a cicim
Vendég
 


ok. Megkérdem. igen elírtam 04. 03-tól. bocsi köszi.

hát nem is tudom mit mondjak....
mindenkinek ugyanezt kívánom.
Hihetetlen , hogy érett petém értitek., hihetetlen. sosem ért.

Norka van még pár jó tanácsod számomra, amit mint kezdő nem tudok és figyeljek oda?

Egyébként te voltál az első akitől megtudtam ezt a metforminos pco kapcsolatot.
Akkor kezdtem kutakodni.........
Köszönöm!!!

mir
 
 


7kincs!

ez most peteérés lesz?

mir
 
 


Hú basszus Kiskincs! A digi mindig kevesebbet mér pár tizeddel... ezek nagyon magas hők. Kép

Ajajj csajok. Kép

Most elmegyek izgalmamban főzök egy kis zöldpaszulylevest.

Mir, hajrá a valutakígyózáshoz! Bár egy ilyen napon mi ronthatná el az örömöd! Apa reakciójáról számolj be, ha nem vagyok túl indiszkrét!
s_norka
 
 


Norka!

Én is szép lassan leszokok róla...Én sem merem. ha csináljuk utána rosszabb, mert csak felpiszkáljuk a libidómat, és megint akarom...KépKép

Apát néha elsősegélyben részesítemKépKép

Lányok én teljesen el vagyok ájulva a metformin gyors hatásától!! Ilyen nincs! És ilyen babaeső!!Hiába, május van!Kép

Kincs!
nem akarsz tesztelni egyet???

Kép

Kép
rejo
 
 


Mir: egyed a folsavat, ez újabb infó, hogy sok kell belőle az Adimet miatt (én se tudtam). 5 mg/nap mehet.
Ha fáj a has, a sima Magne B6 túró, kevés benne a magnézium. Inkább Béres Magne B6 vagy Magnesii Citrici, napi 500 mg/nap is mehet. És ekkor szex, sport beszüntetve.

De kemény sportot amúgy is.

Na vár a paszuly! Kép És GRATULAAAAAA! Ezt mostmár üvöltve mondom. Kép
s_norka
 
 


(Rejo: ez a baj, no elsősegély mert önző dög vagyok, és ha neki jó, akkor én meg elkezdem csorgatni a nyálam és rámászok és végünk. Szóval ez csapda.)
s_norka
 
 


Köszi Norka Jó főzőcskét!Kép

Mir fogalmam nincs mi van, 86cn, magas hő, hetes cici fájás,mikor éreztem a cickókat egyből mensire gondoltam, meg két hete kissebb felfázással küszködtem ,azt hiszem,(pisilésnél nyomás érzésKép )aztán hőt mérek és majd lesz vmi.Én mind két lehetőségnek örülök. Pá, mennem kéne....
Vendég
 


azt a kis sexteremtő forumot itt.

ok. lányok most megyek tanulok és jövök este.

KÖSZÖNÖK MINDENT !

IGEN TEGNAP MÉG 10 KG VAL BICEPSZEZTEM..... mostantól nem teszem.

mir
 
 


7kincs: izé... nálam a mostani PÉ előtt egy héttel volt olyan, hogy biztos voltam benne, hogy felfáztam... és jobban belegondolva a januári PÉ előtt is dettó ez volt...

Létezik, hogy ezek a felfázásnak hitt dolgok nem is azok??????

Hő: nálam ha PÉ van, akkor az esti hő mondja meg, mennyi lesz a reggeli. Ld. ha este 37 körül mérek, reggel is magas lesz. Ha meg másnap reggel megjön, akkor az esti lezuhan 36,3-36,4-re! (közvetlenül a PÉ után is alacsony, de min. 36,5 a szokásos 36,3-hoz képest)... szóval nálam a reggeli és esti hő keményen összefügg... (csak épp nálam a reggeli igazodik az estihez és nem fordítva...)
Vendég
 


Mir: na azértKép Semmi megeröltető munkaKép

egyébként meg: JIPIIIIKép
Vendég
 


Sziasztok!
Mir kedves!Látod,ma már nem is kell az Én segítségem,hogy más is láthassa a csikosodat!KépAzé teszek ide egyet:Kép-és akkor,ma is gratulálok!KépSzorítok,hogy jól vizsgázzál!Kép
Kincsecske!Miért nem dobsz egy tesztet?Megvárod a 100-at?KépNa!!!!!!!!!
Norka!Tripla Magnézium és 3-4 óra múlva kezdődhet a szex!KépSzerinted,ha kicsit se szúr a petefészkem...attól nőhet tüsző,lehet Pé-m?Vagy tutira érezni kell?Nyugtass meg!Ebben a hónapban,nem tudok UH-ra menni!
OKrisztinke!Hol tartassz,mikor leszel túl a felvételin?Ada,bölcsi?
Rejóka!Az elsősegély ismerős....de jól rá tudnak ám szokni...tiszta kényelmessek!Kép
Na akkor dobok egy táblicskut is,de senki nem jelezte,hogy javitsam a metforminját!KépKépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 14 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 2 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 5 xx xx 15.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 4 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 17 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 27 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 2 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 13 xx xx 44.hét Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 32 43 Kép2006.05.15Kép 4+2Kép 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 18 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 20+3 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 17+5 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 35+4 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 86 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
Nem tudok sajna,Mir melé betenni egy zebrát....hogy kell?Ez,olyan béna táblázat...nem akarja valaki széppé tenni?????
S.O.S

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Mennyi jó hírKép És megint és mindig!!!KépKépKép

MIR!
Úúúúúgy örülök neked!!!!Kép
Ma (úgy mellékesen) jó vizsgázást!Kép

Kincsecske!
A topik lakók idegeit borzolod ezzel a csütörtöki teszteléssel. Miért nem ma????!!!!!
Türelmetlen vagyokKépKépKép

Kandika!
Én szorganyosan szólok, ha nálam javítani kellKép OK?
PÉs szúrkálósdit én is szeretném tudni, mert én már most érzem felváltva a petefészkeimet. Ma intenzívebben a jobbat. De csak rövid ideig tartott. ...Kép Remélem nem cisztásodok megKép Néhány hasi lufim leszKépKép

Na megyek, becsókolok egy kila epretKép

Vagyok.....

Kavics
(5 cn.)
Vendég
 


Kavicska: és mi a helyzet a hőmérőzéssel?Kép

Komolyan... ha nem hőmérőznék, egyszerűen hülyét kapnék a bizonytalanság miatt... így lehet, hogy gáz, ha ugrál a hőm, de legalább pontosan tudom, mi a helyzet... (ld. volt-e PÉ-m, mikor jön meg stb.)

(ja... és ÉHEN HALOK! ma ettem egy gagyi metróban árult minibagettet és egy pici spenótot... és két almát... most meg éhen fogok halni... )
Vendég
 


Kavicska: nekem nem adnál az epredből? Kép

(állítólag most hétvégén a piacon már lesz szabadföldi eper - megfizethető áron Kép a kedvenc kofánk legalábbis ezzel hitegetett Kép)
Vendég
 


Szió!

Mir!
Gratula! veled együtt örülök. szuppika. vigyázz magatokra

Gina
Vendég
 


Szióka!

Nagyon örülök MIR zebrájának. Szupper...ez hihetetlen...

De másrészt kezdek nagyon a padlón lenni. Nézegetem a táblázatot...és asszem a metformin a PCOs csajok 90% nak segit, de marad a 10%! Mert hát én szedem a leghosszabb ideje...és semmi. Ugyhogy nem bizom. Néha ugy érzem hagynom kellene az egészet a fenébe és maradni baba nélkü kettesben boldogan. Nem???

Na sorry


De MIR ..neked külön örülök...reményt ad a te zebrád Kép

Gina
Vendég
 


Ginuska: D3 vitamin!!!! Én tudom, hogy nekem az is segített... Metformin és D3 vitamin együtt. De csak szigorú orvosi kontroll mellett (belgyógyász)! Sajna én csak Pesten tudnék jó dokit ajánlani, de ő arra esküszik - és szerinte ez a jó megoldás... (OK, néha van egy olyan érzésem, hogy ez nálam kicsit el is húzza a dolgot, de abban is biztos vagyok, hogy ez a hosszú távú megoldás!)

Egy próbát megérne...

(ha kell, megadom a telószámát emilben és rákérdezhetsz, ismer-e Szlovákiában olyan belgyógyászt aki felírná neked és csekkolná a vérképes)
Vendég
 


Ginuska,

nem szeretem, mikor így letörsz mindig mint a bili füle! Vedd ezt dorgálásnak! Kép

Olvastad, mit írtam a túlsúlyról? Amíg valakinek a BMI-je nem rendeződik 25 alá, hiába eszi a metformint, nehezen áll helyre a szervezete. Ezt el kell fogadni. Te pedig sokat fogytál - ami nyilván nem ment pikkpakk-, lettek elfogadható hosszúságú ciklusaid, és most már meg fogjátok próbálni a Clostyt. Mit beszélsz itt gyerek nélküli kettes boldogságról? Az agyam dobom el...! Legyél már egy kicsit türelmesebb, jó!
s_norka
 
 


Csakegy!
Adnék belőleKép
Mérem a hőmet. Az első 3 nap elfelejtettem. De azóta:
4 nap: 36,8
5 nap 37,0 (nem teljesen értem.)
Valahol azt olvastam, hogy a Closty mellett a hőmérőzés nem ad korrekt adatot. Nem is érdemes mérni.
Kriszta szerint pedig tankönyvi görbék lesznek..Kép Hát én mérem. Ezen nem múlikKép

Ginuska!
Bocs, hogy kérdezősködni fogok, de mi is történt pontosan veled az elmúlt 40 hétben???
Röviden légyszi vázold fel. Bizonyos dolgokra emlékszem, de nem áll teljesen össze a kép.
Milyen gyógyszereket szedtél stb?Kép
A kérdésedre a válaszom:NEM!!!! És nagyon határozott NEM!!!
Szedni kell ezt a gyógyszert tovább, kezd a ciklusod rövidülni, normalizálódni. Legalább is úgy tűnik. Ez nem véletlen.
OK??? Tudom, hogy nem könnyű. Rajtam is időnként eluralkodik a szomorúság, hogy mi lesz?? Mikor lesz??? Pedig én hozzád(tok) képest eléggé az elején vagyok.
Gabika (Ella) egyszer úgy fogalmazott, hogy ez már fizikai fájdalmat okoz. Kép Azt hiszem nagyon találóan mondta...Kép
Meséld el röviden mi volt eddig veled, hátha néhány okosság az agyacskákból kipattanKép
És a táblázatban szereplő 14 hölgyből mégcsak 4 babásKép
Ezután jön el a mi időnkKép

.....vagyok....
Vendég
 


Kavicska, még mindig nem értek egyet a 15.nappal, pont a cisztaveszély miatt (repesztés). Nem lehet, hogy előbb menj??

Kandi, én nem nagyon éreztem petefészek-szurit, csak ha hormonnal tömtek. Én csak pé előtt 2-3 nappal elkezdtem érezni a cicimet hogy hónaljirányból feszít, ennyi. Nagyon egyénfüggő!
s_norka
 
 


Kavics, a Closty megdobhatja a hőt pár tizeddel!! De szedése után 1-2 nappal lemegy normálra.
s_norka
 
 


Norka!
Félreértettél, vagy én írtam rosszul.
Szóval én megyek UHra már a 11-ik naptól, csak legutoljára a 15 cn-on mehetek, mert utánna elutazunk. És ha utánna lesz PÉ...vagy ciszta...Kép Akkor van a bajciKép De remélem lesz olyan kedves bármelyik petefészkem, hogy elővarázsol nekem egy gyönyörű tüszőtKép

Így már érthető vagyok???,??????Kép
Vendég
 


Norka!

AHA! Akkor már értem. Kép Továbbra is mérem a hőmetKép
ÉS várakozó, szükség szerint akciózós taktikára készülünkKép

Rejóka!
Az újraélesztéses megközelítése a dolgoknakKép nagyon tetszettKép Jót röhögtemKép(röhögni csak a ló szokottKép)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: