Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tamesz kérésére, de csak röviden Kép
Üdv az újaknak. Most már olvasni is csak ritkán jut időm, eléggé lemaradtam. Június közepén lesz a válóper. El kellett költöznöm anyukámékhoz. Ha lezajlott ez a hercehurca jelentkezem. addig is figyelek ám a háttérből Kép Ha lesz időnk majd mi is csatlakozunk a talikhoz.

Bocs, most csak ennyi.
Cs

Csilla & Adri
flames
 
 


Tamesz, Te akartad!!!Kép
Most brutál képáradat következik, előre is bocsi, de olyan rég nem tudtam képet feltenni, hogy most be kell pótolnom, ezért vannak régebbi képek is, nem csak szülinapiak.

Képgrimasz
Képígy lebegtetem a macifölsőm
Képhol a pocakod?
Képha-ha, kinőttem a sapit
Képszeretem az almát
Képtenti párna
Képmost elkaplak
Képtorták
Képfini torta
Képannyi dolgom van
Képna jó, akkor most elmegyek a kocsimmal
Képúj játék
Képünnepi kaja

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Flames!
Úristen, ne már!!!! Komolyan ennyire elfajult a helyzet?? Hisz nemrég született meg szemetek fénye, egyszerűen hihetetlenKép

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 

 
 

Na, látszik, hogy végre idejöhettem a géphez...

Timurr!
Engedd meg, hogy NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT kívánjunk Maja babának(azért most, mert holnap hátha nem tudok jönni)!!!

Muki és Lizi

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


1 utolsó hsz a mai napraKép

Régiek!
Képzeljétek, most láttam, hogy Cicmerák is megjelent a 2006/2007 téliek között. Szólni nem szóltam neki.

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Timurr
Boldog szülinapot MajánakKépKépKép


Flames
Nagyon ledöbbentett amit írtál...Kép

Muki
Írtó édi a kiscsajKép

Andi
A te gyerkőceid is nagyon arikKép


Bogacsival és Szonjával ugyan mi lehet???


Én is felrakok egy képet, amit kis Picasso-m rajzolt a fürdőszobaszekrényre egy szemceruzávalKép
Mit ne mondjak, örültem, mikor megláttamKép Pedig ott voltam vele együtt a fürdőszobában, de csináltam a hajam, és nem is figyeltem, hogy ő mivel ügyködik. 2 perc alatt összehozta eme remekművetKép:
Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Király a rajz, jót röhögtemKép

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


hali?csak roviden tudok jonni mobilrol ?majanak nagyon boldog szulinapot kivanunk?juc marci

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Mukika,
Nagyon édi a kiscsaj, a kaja meg írtó jól néz ki Kép, meg is éheztem Kép mikor megláttam.

Babus,
Tényleg nagy művész a kissrácod, valódi Picasso.

Timurr,
Boldog szülinapot Majának!

Flames,
Nagyon szomorú ami veled történt. Nem is jön, hogy elhiggyem...

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Jóestét!
Na végre én is a géphez jutok, ma egész nap megint kerti meló volt!

Timurr,
nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is Majának!
Várjuk a beszámolót és a képeket!

Muki,
na helyes, végre kaptunk képeket a kis gyönyörűségről, nagoyn jók, látszik, hogy boldog nevetős baba ő is!!!
Igen Cicmerákot is láttam, de nem sok erőm van több topicba is írni, hátha ránk talál!!!

Flames,
nagyon sajnálom, hogy ideáig jutottatok, de talán kiegyensúlyozottabbak lesztek mindannyian! Szólj, ha bármiben tudunk segíteni!!!

Babus,
nem semmi a kreatív kisfickó, gratula!!!Kép

Andi,
nagyon jók a képek, a napszemüvegesen Marci fiam ledöbbent!!!Kép A kakaóscsiga és a túrósbatyu nálunk sláger tízóraira vagy uzsira!

NA most szaladok kihorgászom a hulla fáradt csemetét!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Nagyon szépen köszönjük mindenkinek a köszöntéstKépA kis ünnepelt jól kifáradt,bírt aludni ma egy egész órát,úgyhogy estére eléggé kiütötte magátKép
Igazából nálunk nagy buli nem volt délután megkapta az ajándékát egy babát babocsival,utána torta,pezsgőzésKép
Szerintem ezt a mai napot én éltem át a legérzékenyebben egész nap arra gondoltam,mi volt egy éve,fél 3,fél 5,fél 7,fél 8 és anyuka lettemKép

Mukika
Lizi gyönyörűKép

Flames
mit mondhatnék nagyon sajnálomKépKépKép

Babus
kis picasso igazi remek művet alkotottKép

és most én is bombázlak benneteketKép

Jó éjt

Timurr
Kép
Maja első képe

Kép
Maja első maci mércés képe,6 naposan,56-os rugiba

Kép
és egy mai

kérem azt a csokit
Kép

ő itt Gina
Kép

megetettem elviszem sétálni
Kép


Képaztapaszta


Kép
és most teletömöm a bendőmetKép
Vendég
 


Timur
Utólag is, de még talán beleférek a mai napba...
Nagyon boldog szülinapot a kisassszonynak, látom nagyon tetszett neki az ajándék.

A mai napunk totál gáz volt, Fanni délelőtt csupán 3-szor hányt, és mindent kipakolt, amit csak megevett. Bevittem egyedül a Bethesdába, mert apa itthon szöszötölt a légkondisokkal. Ott iszonyat sokan voltak és mivel én fül-orr-gégészeti problémás sejtettem a háttérbe portás átküédött a Heim Pálba. Utközben megint hányt egy nagyon, épp pirosnál álltunk, szegénykém pedig hátul ült az ülésben. Egyből kipattantam és rohantam hogy kiszedjem nehogy félrenyeljen, nem érdekelt igazán a mögöttem lévő kocsisor.
Végül a HP-ban is volt belgyógyászat, de semmi értelmeset nem mondtak, talán vírus, ami hányással kezdődik. Csak épp azt nem fogta a nő, hogy ez nem csak úgy jön, hanem akkor jön elő, amikor köhög és jön fel a sok slájm...
Mindenesetre átcaplattunk a füll-orrra is, ott se láttak semmit, egy értelmes dolgot tudtam meg, hogy estére már ne adjak neki köptetőt, max. délután 2-ig mert a sok trutyi ha éjszaka fekvő helyzeteben gyűlik össze, az biza reggel okozhat hányást. Kaptunk vmi kúpot a hányásra, aztán ennnyi. MIndenesetre nem vagyok nyugodt,a gyerekorvost pedig nem sikerült egész nap elérnem.
Délután voltunk Fóton egy jópofa kis tóparti szabadtéri étterembe, mert nem volt időm főzni. Fanni jól elvolt, evett a kajánkból, ivott sokat, viszont útban hazafelé és a gyógyszerért megint mindent kipakolt, immár ötödször.
MOst este se volt valami fényes a hangulata, fürdés után pedig egyből elaludt.
Nem tudom mire vélni ezt a sok hányást, van valami ötletetek?
Rémes, ahogy szegény köhög és jön ki minden.
Na nem gusztustalankodom tovább...

Babus
Jó az a rajt, mintha egy ember lenne, aki cipel egy hosszú botot...

Mukika
Nagyon édes a kis Lizi, a labda nálunk is nagyon menő, meg van őrülve érte, ha lát valamiknél labdát, megy oda és veszi el...

NO, legyetek jól, szép álmokat!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Timka
El tudom képzelni milyen szörnyű napod lehetett, na és persze Fanninak is. De reméljük, ha az orvosok nem találtak semmit, akkor nincs nagy baj. Remélem most már jobban vagytok, és jó volt az éjszakátok. Az nagyon jó, hogy a gyerekorvost egész nap nem lehet elérni. Most mennem kell, mert üvölt a gyerek. Mielőbb gyógyuljatok meg.

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Angyalka,
köszi, már jobban vagyunk (kipp-kopp) ma még nem hányt ki semmit és bőven bepótolota a tegnapi kajálást cici fronton.
Orrában még van trutyi, szívjuk rendületlenül, a gyerek pedig piszkosul utálja, unja már a másfél hete tartó macerát. Amúgy én is unom már... remélem KOlpingra meggyógyulunk!

Ma, miután kisasszony felkel megyünk venni neki úszópelnekát, mert a Hugiies féle eldobható verzióba már nem férne bele a 15,5 kilójával. Nem tudom a Liberonak van-e ekkora méretű eldobható pelussa, mindenesetre a Kussies-nak találtam, igaz mostható, de nagyon édes. Elvileg a brendonban kapható, no meg az Alsópáhoki hotelben is, de nem akarom az utolsó utáni pillanatra hagyni. És ha már ott vagyunk lehet beruházunk egy kiságyba is, egyenlőre a délutáni alvások idejére...
Na megyek mert még semmit nem főztem és lassan kajálni kellene...
Szép napot!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Remélem, jól telt a hétvégétek!

Timka, szegény Fanni... Kép Kép Szörnyű lehetett, hogy ennyit hányt. Remélem, ma már tényleg nem volt semmi baj, és gyorsan meggyógyul!!! Kép

Timurr, nagyon aranyos a nagylány! Kép

Muki, Lizi továbbra is irtó helyes!!! Kép Na, és ezt a rengeteg kéept... Látszik, hogy végre beszabadultál... Kép Kép

Babus, jó kis Picassód van!!! Kép Akkor jöhet a zsírkréta!

Flames, jó, hogy jelentkeztél, már nagyon hiányoztál! Sajnálom, ami veletek történt. Kép Kép Remélem, most már egy kicsit jobban vagy! Gyere talizni! Nektek merrefele lenne jó?

Tényleg, most akkor lesz holnap Millenáris? Fanka, Tamesz? Többiek? Csak az a baj, hogy délelőttre mondják az esőt, délutánra a jóidőt... Igaz, hogy mára is micsoda rossz időt ígértek, aztán tök szép idő volt végig.

Képzeljétek, mi meg hirtelen felindulásból leugrottunk a Balcsira hétvégére, hát csúcs volt!!! Kép Kép Kép Ez volt az én apák napi meglepetésem a férjemnek (mert mi május 2. vasárnapján apák napját ünnepelünk Kép, ezt a szokást még az öcsémmel találtuk ki gyerekkorunkban Kép ). Szóval Füreden voltunk egy kis apartmanocskában, sokat sétálgattunk, néztük a hattyúkat, hajókat, kavicsoztunk, ma sétahajóztunk is, Marcinak rettentően tetszett, ja és Tihanyban is jártunk. Csak az alvás volt egy kicsit nehézkes, mert a szállásadóéknak eltörött a babaágyuk,nagyágyon meg nem mertük altatni Marcit, úgyhogy végül egy nagy szivacson aludt a mi ágyunk mellett. De ott meg állandóan mászkált, gurult ide-oda, felmászott a nagyágyra... Kép meg amúgy is fel volt spannolva, szóval marha nehezen altattuk el, meg álmában is vissza kellett raknom 1-2-szer a padlóról a szivacsra... Kép Kép

Na, hagyok mást is szóhoz jutni.

Jó éjszakát!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Teszek föl egy-két képet:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Juc, de jó volt nektek! Kép mindig mentek valahová, már írtam, hogy irigyellek emiatt...

Ma már nem volt hányás, viszont két olyan irdatlanul büdösett fosizott, hogy majd elszédültem. (Bocs) Az egyiket napközben kaptuk, a másik most este fürdés után.
Fürdésnél megint eljátszotta a hattyú halálát, álmos volt rettenetesen, aztán még jó fél órát rohangált a kis boszorka.
Holnap adok neki valami hasfogót, remélem tényleg nem valami vírust nyalt be, de aki egész nap anyatejet eszik, annak hogy legyen szilárd széklete.

Holnaptól nálunk áll a bál, kerítést csinálnak, kertet építenek, bob-cataznek, szóval minden épül-szépül.
Jó éjt!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jóreggelt!

Timurr,
nagyon szupik a képek, igazi kishölgy lett Maja, Marci is szereti a szomszéd babakocsiját tolni, de nem foglalkozunk vele, most mindent tol, széket, asztalt, dömpert, ....

Timka,
remélem, hogy jobban lesztek mától, a szépüléshez, sok-sok energiát és türelmet Nektek, várjuk az ilyen volt-ilyen lett képeket!!!

Juc,
nagyon szupi hétvégétek volt, szépek a képek, látszik, hogy MArci is jól érezte magát!!! Jövő vasárnap mi is úgy fogunk hazajönni a kolpingból, hogy megállunk a rokonyokat megkukkolni a balcsi partján, ha lent lesznek, mert már hiányzik a nagy víz nagyon!!!

Mi megvagyunk, bár ma borzalmas éjszakánk volt, Marci állandóan nyöszörgött és felsírt, így velünk aludt, és nekem is fáj a torkom két napja, de remélem a homeos bogyókkal kikúrálom magam. Azt hiszem MArci is benyalhatta, mert ő meg kicsit taknyos, szóval mi ma nem megyünk talizni, mert nem szeretnék senkinek sem bacit vinni, megvárom mi lesz belőle. Adtam Marcinak is vitamint meg homeos golyót, remélem nem tör ki rajta, mert már úgy várjuk a hétvégi kiruccanást!! Már 2,5 hónapja minden hétvégén csak munka volt, és most besokalltunk apával, kell egy pihis hétvége. SZóval gyorsan meg kell gyógyulnunk!!!
Most szerencsére egy órája visszaaludt, amikor apa elment, nem is merek zajongani, nehogy felébredjen!!!

SZép napot, itt már elállt a hajnali zápor, kezd kisütni a napocska!!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!
Mostanra sikerült visszaolvasnom nagyjából, amiket írtatok. Marci 2 hete végre elindult. Borzasztóan ügyes és nagyon óvatos, így eddig még egyetlen nagy esés sem volt Kép.

Tamesz,
a tesóm is nemrég volt a Schöpfiben genetikai uh-on. Ott 4D-s uh van, ha előre befizetsz rá és visszel DVD-t, felveszik. 14e pénz.
Mi is voltunk az Árkádban péntek délelőtt. Sajnálom, hogy nem tudtam jönni olvasni, így nem tudtam, hogy Ti is ott lesztek. Viszont az Árkád óta mi is betegek vagyunk. Takonykór, egy kis torokfájás. Nem vészes, csak épp ma oltották volna Marcit kullancs ellen Kép.
Rádaásul jól megijedtünk, mert Marci csütörtökön és pénteken egy olyan kislánnyal játszott, aki korábban egy másik kisfiúval, akiről időközben kiderült, hogy rotás. Ez a rémálmom, a decemberi László kórházas rota óta. Péntek este be is lázasodott Marci, szombat reggel pedig egy órán belül 4-szer kakilt, az utolsó büdi és zöld volt. Aggódtam is rendesen, de úgy tűnik most csak átsuhant rajta.

Egyébként jól vagyunk, csak épül az új lakásunk, így egyfolytában vagy a burkolókat felügyeljük Marcival vagy beszerzőkörúton vagyunk, mert a kivitelező sajnos meghülyült, de nagyon Kép. Épp a legjobbkor... Csak túl leszünk rajta valahogy és remélem júliusban már jót nevetünk rajta.

Flames,
sajnálom, ami Veletek történt.

Nyuszko,
Boldog szülinapot így útólag is!

Majának is nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Minden gyerkőc nagyon-nagyon helyes a képeken, a művészi alkotásokat pedig nem győzöm csodálni Kép.

Timka,
Marci is szopizik még, igaz csak elalvások előtt (délelőtt és este), no meg reggel. Sajnos Õ éjszaka is ébred legalább négyszer-ötször és csak cicin tud visszaaludni. Az éjszakákon azért már én is szívesen változtatnék. Én biztosan nem fogom az ágyban sírni hagyni. Állítólag úgy is jó, ha kiveszed és az öledben sírdogál. Szerintem így nem akkora trauma neki. Két barátnőm is így szoktatta le a gyerekeit az éjszakai szoptatásról. Az igaz, hogy az egyiküknél 2 hétig tartott és óránként ébredtek a gyerkőcök, de bevált. Egyelőre még én sem tudom rászánni magam, mert egymás után jönnek a fogai és Marit ez nagyon megkínozza. Egy fogával egy-két hétig is szenved. Már kint van 12, így csak 8-at kell még megvárni Kép.

Most jó hosszú lettem. Mindjárt ébred Marci, így megyek.

Szép napot Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok!

hát a gyerek jobban van, de én nagyon gyengének érzem magam, fáj mindenem, szédülök, kóvájgok.
Férjem aggódva hívott hogy beséltem-e a gyerekorvossal már, mert az egyik kolléganőjének a fia skarlátos, ő is hányt egy nap, most meg mindenféle pötty van rajta, és lehet, hogy apa valahogy hazahozta a kórt.
Dokinénink megnyugtatott, hogy nem olyan egyszerű elkapni a skarlátot, viszont megint hányós-hasmenős vírus van a levegőben, lehet az söpört át rajta. Holnap mindenesetre elmegyünk a Péterfybe egy nagyon jó füll-orr-gégészhez, hogy mondjon valamit a torkára. Bár már szinte alig taknyol, de azért hallatszik, hogy a torka még nincs rendben, mert ha nagy ritkán köhög elég csúnyácska.
Kint az udvaron áll a bál, rombolnak, építenek.
Csináltam képeket, majd ha teljesen kész lesz teszek fel. Nagyon szembetűnő lesz a változás!

Tamesz, Eveka
Nektek is gyors gyógyulást kívánunk.

További szép napot, megyek pihizni, már ha tudok és nem zörgetnek fel.
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jó estét!

Hú, kolpingosok, meg persze a többi beteg is, gyorsan-gyorsan gyógyuljatok meg!!! Timka, remélem, tényleg nem skarlát, meg nincs semmi komoly Fanni torkával sem. Eveka, nektek meg remélem, tényleg nem rotátok van. Itt küldök egy kis gyógy-virágot mindenkinek: Kép

Kép

Fankáékkal minitaliztunk ma a Millenárison, talán Fanka majd tesz föl 1-2 képet, együtt dobálták a kavicsokat a tóba a gyerekek, meg Marci gonosz módon mindig elvett Panni labdáját Kép (az almájáról nem is beszélve... Kép ) Panni tök ügyesen megy már, én is tanúsíthatom... Kép Kép

Sziasztok, jó éjszakát!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!
Mi is megvagyunk, sajnálom a minitalit, de majd legközelebb,várjuk a képeket!

Ma viszont így kúrálgattuk magunkat, kárpótlásul az éjszakáért aludt Marci délben is és du-án, 7-kor keltünk fel, utána fent kiporszvóztunk, mert a hétvégébe már nem fért bele. Holnap majd lent is folytatjuk. Már a torkom sokkal jobb, alid érzem, viszont prüszkölünk rendületlenül mind a ketten!
Szép estét, megyünk játszani az ágyba, mert ma nem tudom mikor fog kipurcanni!
Szép álmokat!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok,

Rakok fel pár képet a mai minitaliról - bár nem lettek valami jók, aztán az elem is kifogyott.. Kár, hogy nem voltunk többen, de így is nagyon jól éreztük magunkat Kép! Betegek, gyógyuljatok! Majd jövök gyakrabban, csak mostanában nincs sok időm gépezni.

Kép

Kép

Ezek meg szombaton a Római parton készültek. Ott is egész nap ment a kavicsszedegetés...Az utolsó képen apa tengerpartot varázsolt a Dunából Kép

Kép

Kép

Kép

Szép estét!

KépKép
fanka
 
 


Hú, Fanka, ez a tengerparti kép marha jó!!! Kép Kép Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc
Küldöm majd a Marciról ígért képeket, csak bent van a férjem munkahelyén.

KépKép
fanka
 
 


Kösz csajok, rendesek vagytok! Most már azért sokkal jobb, már alig várom, hogy vége legyen. Adri kiegyensúlyozott, jó kedvű, szerencsére nem érzi meg.

Szuperek a képek.
Még csak annyit képzeljétek Adri még mindig nem jár Kép Elvittem az ortopédiára, ahol azt mondták, semmi gond genetikailag (nem beteg) lazák az izületei a bokájában, ezért lehet csak 1+1/2 évesen fog járni. Otthon nem szabad rá cipőt adni, és tilos kézenfogva járni tanítani, még tologatós járni tanítós játékkal sem. Azt mondta a dokinéni minél tovább mászik annál jobb, okos gyerek lesz tőle. Persze azért a bútorokba kapaszkodva megy, csak egyedül nem áll meg, még nem indult el. Így hát cipelem Kép

A képek szuperek!!!

Cs

Csilla & Adri
flames
 
 


Hahó, Flames, de jó, hogy írtál! Kép

Ne aggódj Adri miatt, főleg, ha az okos dokinénik is azt mondják Kép , majd elindul hamarosan!

A cipelésről jutott eszembe (mert persze én is rengeteget cipelem ám Marcit...), hogy rendeltem a neten ún. babaerszényt (hordozókendő, csak nem kell kötözni, mert össze van varrva a két vége), amivel állítólag tök jól lehet csípőn is hordozni a gyerekeket (15 kilóig). Ez a honlap: http://babakozelben.hu/ , ha érdekel benneteket, nézzétek meg. A héten tutira megjön az erszényem, majd beszámolok róla, hogy működik-e.

Jó éjt!

Juc

Kép
juc14
 
 


Szia,
Juc gratulalok az erszenyhez, remelem, jol kihasznalod majd. Nekem nagyon bejott csipon a karikas kendo, jovunk megyunk igy buszon, mindenfele.
A hordozokendos topicban is jo otletek vannak.
Nagyon szepek a kislanyaitok, sok szep kis ruhaik lehetnek. Merthogy nalunk kissrac van.
Aki mar nagyon csibesz, szalad mindenfele, persze nem arra, amerre kellene.
Szep napot, jo setat.
Rahel
rahel
 
 


Fanka!
Szuperek a képek!

Flames!
De jó, hogy Adri kiegyensúlyozott maradt! Ez nagyon nagy dolog. Marci is csak kb. 2 és fél hete kezdett el járni (a 13. hónap vége felé). Hónapokig csak kapaszkodva ment. Most meg egy kicsit oldalazva jár. Ajánlottak valamilyen spec. tornát Adrinak vagy az izületi probléma megoldódik magától?

Tamesz,
hogy vagytok? Nálunk tegnap volt a dokinéni. Oltást (kullancs) nem kapott Marci, mert piros a torka. ELég csúnyán köhög, de tüdeje tiszta. Így csak egy-két alkalommal kap ACC 100-at, hogy felszakadjon a váladék. Nektek bejönnek a homeós bogyók?
Képzeljétek, Marci tegnap óta nem sír orrszíváskor, csak nyöszörög közben. Ja, és ha tele van az orra, mutogat az orrspray-re és a porszívóra. Ugye milyen kis ügyes? Na persze az én orromba is fújunk és az én orromat is szívjuk, de ennyit megér Kép. Még jó, hogy 2 db szívófejünk van. Ti próbáltátok már az orrszívást? Elég borzalmas.

Többi Betegek, hogy vagytok?

Szép napot Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok,

Flames,
Szerintem sincs semmit ok aggódalomra, Ákos 1 éves és 1 hónapos volt mikor elindult és ismerek még babákat, akik későbben indultak el. A mászás meg valóban nagyon jót tesz.

Betegeknek mielőbbi gyógyulást!!!

Eveka,
Köszönöm a szülinapi köszöntést! Minden rendben Marcinál?

Fanka,
Nagy varázsló ám a párod Kép, nagyon jó a "tengerpartos" kép. Panni nem teszi be a kavicsot a szájába? A játszótéren nagyon kell ügyelnem Ákosra, mert folyton meg akarja kóstolni a kavicsokat.

Timka,
Remélem Fanni már helyrejött! Nálatok nem adnak skarlát elleni oltást? Ákos 11 hónaposan kapta be.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!

Húha, micsoda forgalom volt itt ma!

Szerencsére mindketten jobban vagyunk, már-már mondhatnám azt is, hogy jól vagyunk, de nem akarom elkiabálni.
Nekem úgy tűnik csak tegnap volt rossz napom, ma már kutya bajom, két Coldrex Max megtette a hatását.
Fanninak sincs már taknya, csak ritkán jön valami, de azért ma is kapott egy kis orrszívást.
Asszem nem megyek be mostmár doki nénihez sem, mert úgy érzem rendben van a gyerkőc, nem is köhög már.
Érdekes ez a kullancs elleni oltás, kérdeztem a doki néninkent, azt mondta ő 2 éves kor alatt nem szívesen olt ellene. Van jó kis kullancs elleni spray, használjuk azt.
Skarlát elleni oltásról nem is hallottam...
Én eddig csak a kötelező oltásokat adattam be Fanninak, semmi ellen nem kapott plusszba.

Fanka,
nagyon jól lettek a képek, ügyes Apucid van! és persze a modell is nagyon helyes Kép

Tamesz
gyógyuljatok meg Ti is gyorsan-gyorsan!!!

Flames
Örülök, hogy írtál, addig örülj, amíg nem járkál Adri, addig még talán van egy kis nyugtod.

Juc
Hát mi már súlyban kinőttünk ebből a kendőből... Kép
De nekem is van hordozókendőm, azzal láttam mmár nagyobb gyerekekek is cipelni, gondolom akkor elbírja az én sózsákomat is. Viszont a kendő nyáron rohadt meleg, én azért nem szerettem.
Most nagyon bevált ez a tricikli csoda.
Azóta páran már megkérdezték tőlünk is, hogy hol-merre lehte ilyet venni, tetszett mindenkinek.
Majd írok a Berchet-nek, hogy valami kis jutalékot fizessen a reklámért Kép Kép

Most pedig összeszedem a gondolataimat, hogy mi mindent kell magunkkal vinni a Kolpingra.
Juc, Tamesz - nincs olyan listátot, mint amilye szülés előtt összeállítanak az anyukáknak? Kép

Szép napot mindenkinek!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


MOst olvastam a leveleim közt, a babanettől érkezett:
" A Társalgó átalakítására május 17-18-án, szerdán este 22.00 órától csütörtök reggel 06.00 óráig kerül sor.
Ebben az időben a Társalgó nem lesz elérhető."

Szóval senki ne idegeskedjen, hogy megint nem ó a net... talán ezentúl minden rendben lesz...
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Halihó!

Remélem, jól telik ez a szép nap nektek is! Kép

Nyuszko, én sem hallottam még skarlát elleni oltásról. Errefelé úgy látszik, nem szokás. Bárányhimlő ellen lehet oltani, nem kötelező, de pl. Amerikában az.


Timka, örülök, hogy jobban vagytok, csak így tovább! Kép Szerintem nem lesz túl nehéz összecsomagolni a KOlpingba, hiszen gondolom, babaágyat, etetőszéket nem kell vinni, biztos a kaja is gyerekbarát Kép , meg ha vmi otthon marad, biztos be lehet ott szerezni. Sztem egyedül az úszópelus vagy fürdőnaci, ami különleges. Ja, meg egy kis "elsősegély-csomag", lázcsillapító, betadine, neogranormon.

És mit fogunk ott egész nap csinálni? Kép Meg is nézem a honlapot, hogy mit lehet. Milyen időt mondanak hétvégére? Én lehet, hogy kegyetlen anya leszek, és nem engedem be Marcit a vízbe Kép , majd meglátjuk, mekkora tömeg lesz, mert ott tutira összeszed vmit, és jövő héten fogja kapni a 15 hós oltást. Tényleg, Tamesz, a te Marcid mikor kapja az MMR-t? És remélem, ti is gyógyulgattok!

További szép napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


JUc
a fürdőpelust már beszereztük, egy Ellepi-t vettünk a Brendonban, nagyon vagányul áll a csajszin, de egy-kettőre letépőzárazta magáról. Kép
Vettem még neki egy vizbe horható szandit is (Rider márkájú), az egész gumiból van. Már csak azért hogy ne csússzon el véletlenül...
Mi még sosem úszkátunk ilyen közös medencében, de egyszer el kell kezdeni. Amúgy nagyon szereti a vizet, esténkénnt több mint fél órákat füdünk, igaz jó meleg vízben. Én egy kicsit a víz hőmérsékletétől tartok, nehogy hideg legyen neki.
Amúgy, úszópelust is lehet a Kolpingban kapni, meg nem mondom melyik márkának a honlapján láttam, hogy hol szerezhető be, és a KOlping is közte volt, szóval ez sem gáz, ha otthon marad. Kép

Remélem tényleg jó időnk lesz és nem most ér majd oda a múlt hétvégére beígért rossz idő.

Nagyon jól haladnak a kerttel, szuper lesz.
Jövő hét elején csinálják az öntözőrendszert, csütörtökön rakják le a gyepszőnyeget, úgyhogy gyereknapra már nagyon szép kis füves kertünk lesz.
Csak a kerítés készítők tüntek el, tegnap kiásták a helyét, ma idehozták a gépeket és elmentek...a főnök pasi pedig otthon hagyta a telefonját...
remélem mire hazajövünk kész lesznek vele, mert irrrgum-burrrgum lesz.
További szép napot mindenkinek!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!!
Tényleg volt forgalom rendesen,igaz,hogy két napja nem jártam erre ugyanis én is kidöltem,elkaptam a barátnőmtöl a nyavalyáját ugyhogy megint taknyolok meg köhögök meg fáj a hátam!!Ráadásul Míront is síkerült jol összefertöznöm,ugyhogy nálunk is megy az orrszivás ezerrel!!

Flames!!
Nagyon-nagyon sajnálom ami történt ha kiakarod önteni a lelked én állok rendelkezésedre!!Voltam már lelki dokija nem is olyan régen öcsémnek,ugyhogy sajna tudom milyen érzés lehet!!vigasztaljon,hogy ott van neked Adri,és talán igy neked könnyebb lesz mint őcsémnek akitöl elvették a gyerekét és hazajött szó szerint egy szál alsogatyába,pedig felépitett két házat!KépKép
de jelentem most már jol van,tultette magát rajta ugyhogy neked is kitarás és csak arra gondolj,hogy TE JOBBAT ÉRDEMELSZ!!!!!Szoval irjál ha ugy gondolod,sztem a többiek is segitenek mindenbe!!KépKépMi itt vagyunk mindig!!
Csajok!!
Még mindig irigykedem a Kolping miatt majd azért gondoljatok az otthon maradottakra!
Na jo lépek mert szigorú pihenésen vagyok,Apa elvitte a gyerköcöket hogy tudjak pihenni!!Lovardába mentek,Kíra örömére!!Haza jön biztos az lesz az első kérdése "Anya mikor veszünk már végre lovat???"Mindig ez van!!!
Na jo tényleg lépek!!Mikor is mentek pontosan???
Szép estét nektek!!
ANDI
Vendég
 


Jóestét!
Megvagyunk, Marci már nagyon virgonc, szerintem semmi baja, este még csöppentek neki azért, de remélem már elfelejtjük a taknyolását. Én még taknyos vagyok egész nap fújom az ormányomat, ma vettem cetebet, hátha segít, a gyógyszerész szerint mást nem nagyon kaphatok.

Már én is nagyon izgulok a hétvége miatt, vizipelusunk már van, kaját is tároltam "süsükének", valami uzsi-tízórai félét még majd veszek neki.
Nálunk ma a nagysikerű ELMÛ elüntette az egyik fázisunkat, és pont azokból a konnektorokból ami a cirkó, hűtő szgép, így mindent hosszabbítókkal át kellett dugdosnom, mert már fél 2 óta semmi áram!
Közben az uatóm is szarakodott, megint a gyújtótrafó, ma vettem két újat, de csak egyet kellett cserélni, így marad egy tartalék. Komolyan modnom semmi gondom az autóval, csak tankolni kell bele jól fogyaszt, csak ez a trafó a gyerekbetegsége!

Flames,
szerintem se izgulj, hogy mikor fog elindulni Adri, ráér még, tényleg van ilyen, hogy aki sokáig mászik az okosabb, én is olvastam!

Andi,
jó, hogy tudsz egy kicsit pihizni, kell mindenkinek egy kis kikapcsolódás!

Eveka, Juc,
oltást mi is a jövő héten kapnánk, még nem beszéltem a dokinénivel, azt mondta, hogy nem kell dátumhoz kötni. Majd meglátom mi lesz az uh-okon a hétvégén, kell-e a jövő héten még mennem valahová!
Timka,
az én dokinénim sem akarta idén beoltani MArcit a kullancs ellen, azt mondta majd jövőre, én bízom benne!

Na emgyek kihorgászom az ázott verebemet, majd még benézek!
t

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Jó estét!

Na, bekukkantottam a Kolping-honlapra, jól hangzanak a sport- és wellness programok is, ha lehet, én vmi tornát kipróbálok. Kép Tamesz, a masszázsra muszáj előre bejelentkezni? Nem lehet ott helyben időpontot kapni? Timka, azt írják, hogy 30 fokos a gyerekmedence, az nem túl hideg, nem? Mi egyébként csak 4 körül fogunk odaérni, csak ebéd után indulunk. Szerintetek mennyi az út?

Andi, gyógyuljatok minél hamarabb!!!

Most megyek, nézek egy kis Vészhelyzetet Kép , bár én átszoktam a Grace Klinikára, nagyon bírom azt a sorozatot.

Jó éjt!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc,
én meg mind a két sorozatot nézem, szörnyű!Kép
Nekem a masszázsra azt mondták, hogy csak hétköznap van, ezért jelentkeztem be, de lehet, hogy nem jól tudom, vagy ez csak a kismamásra vonatkozott??
Na mindegy, már nagoyn várom!

Mi elindulunk reggel, de csak szép kényelmesen fogunk menni, útközben ebéd és séta, mert őfelsége már nagyon utál hosszan utazni, köszönhetően a sok száz km-nek!Kép

Holnap van a házassági évfordulónk, és olyan rossz és szokatlan, hogy nincs itthon apafej, eddig minden éveben elmentünk vacsizni, tavaly ilyenkor hagytuk itthon 2,5 órára MArcit először anyósommal, nagyon furcsa volt és alig vártam,hogy hazaérjünk. De nem baj, majd valmikor bepótoljuk!!

Na megyek, mert lassan vége a reklámnak!
szép álmokat!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Köszönjük szépen a szép szavakatKép

Juc!
Ez a Marci gyerek tiszta olyan, mint TeKép
A napszemüveges kép annyira édi!!

Fanka!
Nagyon szuperek a képek, főleg az utcsó! Anyira édesek ezek a Törpök amikor guggolnak, nem?!

Timka!
Örülök, hogy jobban vagytok!

Tamesz!
Te is gyógyulj hamar! Jó, hogy Marci már jobban van.
Boldog házassági évfordulót Nektek! Tényleg fura lehet Apa nélkül.

Eveka!
Marcidnak is jobbulást, reméljük semmi komoly! Hát én még nem próbáltam az orrszívást, de lehet, hogy ideje lenne.

Andi!
Te is gyógyulj!

Na, mostmár nehogymár mindenki beteg legyen, enyje-bejnye!

Flames!
Adri majd elindul, amikor jónak látja, én 14 hós voltam(mégsem vagyok okosKépKépKép). Tényleg gyere és öntsd ki a lelked, ha úgy esik jól.

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Jóreggelt!
Hát ilyen moslék időt ki rendelt????Kép
Azért jó lenne, ha a hétvégén kicsit jobb időnk lenne, mert így be fogunk golyózni 3 gyerkkel valami bezárt helyen, nem???Kép

Na mi ma elmegyünk csavarogni az Árkádba, mert valami kimozdulás kell a gyereknek, mert nem tudom kivinni, sajna. TAlán jobban érzem, magam, bár még taknyos vagyok, azt hiszem a jövő heti oltást elhalasztom, nehogy MArcinak valmai szövödményt adjak a takonykórommal, inkább majd egy héttel később kapja meg.
A Védőnőnk már aggódik, hívott, hogy nem voltam nála 10 hete, hát szörnyű anya vagyok, de mondtam, hogy majd a jövő héten emgyünk leméretem MArcit meg viszem a leleteimet is, de majd csak vasárnap kapom meg. Félelmetes a túlbuzgósága a hülye adminisztrációjuk miatt.

Betegeknek gyógyulást!
És szebb napot mindenkinek!!!!! Bár most beszéltem apával, kint sincs szép idő, pedig kérni akartam, hogy küldjön napocskát!Kép
t

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Jó reggelt!

Tamesz, Szilu
Boldog házzassági évfordulót Nektek!
Akkor KOlpingon majd jól rábízzuk Jucékra a gyerkőcöket, mi meg megyünk ünnepelni Kép Kép

Juc
Ha már ilyen jól informált vagy vízügyileg, azt nem tudod véletlenül, hogy van-e porrszívójuk, amit esetleg orrszíváshoz ide adnak? Bár gondolom ilyen baba-barát helyen minden van, és hülye kérdés volt, de jó lenne tudni, hogy megnyugidjak.
Amúgy vettem múlt héten egy elemes orrzsívót, a Somi Ildikó által agyonreklámozottat (neve sajna nem jut eszembe), hát az egyenlő a nullával, semmit nem szív. Vissza is vittük, hogy adják visza a pénzt, mindenfélét be akartak nekünk magyarázni, hogy az elem nem jó (új elemek!), hoztak másikat, hogy talán az jobban szív, el akarták küldeni szervízbe, vigyük el a Kermibe bevizsgáltatni stb... szóval végül több mint fél óra után Apa nyert, és levásárolhatjuk az árát. (ez a Brendon)
Tudtam ugyan hogy nem olyan jó mint a porrszívós, de gondoltam arra jó, ha egész nap úton vagyunk akkor valamennyire le tudom neki szívni. Nem jött be!
Csak azt tudnám, mit lehetne ilynekor tenni, cipeljek magammal egy porszívót? Remélem most egyhamar nem lesz szükségünk rá.

Juc, majd sms-ben megírom, hogy kb. mennyi az út, csak küldd meg a számod (emil címmí a profilomban), mert mi holnap megyünk.

Ideért az eső Kép, jó nyomi idő van itt nálunk. Kertészek hoztak egy adak növényt, nem tudom fognak-e így dolgozni.
Szebb napot!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Hahó!

Tamesz, boldog évfordulót nektek! Kép

Timka, Tamesz, ez nem ér, hogy nektek mindenféle ünnepetek van mostanában Kép Kép (Tamesznak még névnapja is lesz mindjárt Kép ), nekünk meg semmi!!! Kép Kép Kép Azért a gyerekeket ideadhatjátok! Kép Csak tudnám, hogy a Megasztár alatt hova tesszük a gyerekeket Kép, van mega-bölcsi??? Kép

Timka, porszívót nem láttam a honlapon, de biztos van, azt nekünk egy kevésbé bababarát szállóban is simán adtak. Max. hívd föl őket, ha aggódsz, igaz állandóan foglaltak, én nem tudtam elérni őket a múltkor... Kép Ja, és gyógyszerek is vannak a recepción.
Ja, és mail ment a telefonszámommal!

Tamesz, jó a védőnőtök, a miénk felénk se néz ezer éve, nincsenek is meg az 1 éves adataink nekik... Remélem, ezért nem fognak minket börtönbe csukni... Kép Kép Kép

Muki, köszönjük a dicséretet! Kép Én egyszerűen nem tudom megállapítani, kire hasonlít Marci, és mindenki mást mond egyébként... Kép

Na, megyek tovább főzőcskézni, ennyi előnye van a rossz időnek, hogy Marci ilyenkor finom mama-főztöt ehet... Kép

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!
Szép időnk van Kép.

Tamesz!
Boldog évfordulót Nektek!

Nem tudom, hogy holnap tudok-e jönni, így jó Kolpingolást kívánok Nektek előre is! Remélem nagyon jó lesz, csupa jó tapasztalataitok lesznek és akkor talán Apával és Marcival egyszer mi is útrakelünk a nyáron.
Marci utazásilag már így is elég edzett. Anyukámék ugyanis kb. 300 km-re laknak. Most már eljutottunk odáig, hogy nem kell vele útközben megállni a 3 óra 20 perces út alatt Kép.

Juc!
Szerintem is Rád hasonlít Marci Kép.
A védőnőt mi is novemberben vagy decemberben láttuk utoljára.

Marcival én is beugrottam ma a Pólusba a C&A-ba, mert a múltkor láttam egy tök jó táskát, csak akkor nem volt rá pénzem. Most bezzeg sem az Árkádban sem a Pólusban nem kaptam, pedig teljesen beleszerettem Kép. Viszont vettem bikinit Kép. Csak most lekiismeretfurdalásom van, mert legalább egy fél órát bent voltam a beteg gyerekkel és elég erősen ment a klíma. Remélem nem lesz rosszabbul.

Remélem kisüt délutánra a nap!

Eveka

Kép
eveka
 
 


SziasztokKép

KolpingosokKép
Előre is jó hétvégét nektek!Kép És szép időtKép
Majd várjuk a képeketKép

Tamesz
Boldog házassági évfordulót!Kép

Betegek!
Jobbulást!!!Kép

Maja, Panni, Marci pedig mind nagyon édesKép


Dobok fel én is pár képet KristófomrólKép, ha nem nagy bajKép

Ezek egy gyöngyösi mini-álatkerben készültek, nem egy nagy állatkert, de azért van benne egy-két állatKép, de nálunk a legmenőbb az állatsimogató volt, ki nem lehetett onnan hozni Kristófot, vagy 20 percig rohangált közöttük, simizte őket, etette, teljesen odáig voltKép

Kép
Kép
Kép
KépKép
KépKép
Kép

Ezek pedig itthon készültek:
KépKép


Bocsi, kicsit sok lettKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Lányok!!
mit szoltok az uj forumhoz?Sztem nagyon supi,én ismerem ezt a faját!Talmácsí Gábor forumja ugyanez,na persze ott nem anyukák vannak a babáikkal avatarképnek! :oops: :oops:
Jut eszembe a nyaralok biztos már nyaralnak,szurkolunk,hogy jó időtők legyen bár az igazat megvallva elégé fáj a lábam,ami nem sok jót igér holnapra :cry: :cry: :oops: De azért nem akarok vészmadár lenni! :wink: :wink:
Juc Teso!!
Avatarképet kérünk!!!Ja meg Evekátol is!!Meg még akinek nincs! :shock: :shock: :shock: Erröl egyszer már beszéltem,hogy jó lenne ha lenne!Bár minden kivánságom igy teljesűlne! :P :P :P
Otthon maradottak,azért ti még irjatok nehogy aztán azt higgyék a csajok,hogy nélkülük megáll az élet a forumon! :wink: :wink: :lol:
Majd én is jővök,addig is mindenkinek jó forumozást!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok :D
Jó ez az új Babanet, de a profilba képet feltenni lehetetlen.
Vagyis eredetileg betette a régi képet, én hülye meg kivettem, mert már régi kép volt Kristófról, gondoltam teszek be egy friss képet róla, de ez lehetetlen :cry: , azt írja ki, hogy a kép max. 80*80 pixel és max. 6 Kbyte nagyságú lehet. Ilyen kép nem létezik, ha fél cm-esre(!!) állítom a képet és teljesen lerontom a képminőséget, akkor is milliószor nagyobb terjedelmű lesz a kép, mint 6Kbyte :?
Apucim szerint is elképzelhetetlen ez. Akkor most nem lesz kép a profilomban? Tud valaki segíteni??? :?:


Babus
babus2005
 
 


[quote="babus2005"][ írta:babus2005i]Sziasztok :D
Jó ez az új Babanet, de a profilba képet feltenni lehetetlen.
Vagyis eredetileg betette a régi képet, én hülye meg kivettem, mert már régi kép volt Kristófról, gondoltam teszek be egy friss képet róla, de ez lehetetlen :cry: , azt írja ki, hogy a kép max. 80*80 pixel és max. 6 Kbyte nagyságú lehet. Ilyen kép nem létezik, ha fél cm-esre(!!) állítom a képet és teljesen lerontom a képminőséget, akkor is milliószor nagyobb terjedelmű lesz a kép, mint 6Kbyte :?
Apucim szerint is elképzelhetetlen ez. Akkor most nem lesz kép a profilomban? Tud valaki segíteni??? :?:


Babus
Szia!!
Nem tudom tudok e segiteni,én a képkicsínyítésnél az also számot ütöttem át 80-ra igy a felsőnél kijött 77.Így síkerült,de nekem is a párom segitett! :cry: :lol: De mint látod a másik képet még nekem is lekell kicsínyítenem! :evil: De egyszer majdcsak rájövünk! :lol: Privát üzenetet se tudok még küldeni! :? :? Most mennem kell de késöbb még lehet,hogy ide enged a család!Jo lenne mert most élvezem,dehát nem hagyják!! :twisted: :twisted:
Vendég
 


Andi
Én az alsó számot nemhogy 80-ra állítottam, hanem 1-re, komolyan, egy pötty kép lett, a Photoshop-ban látni sem lehetett olyan pici lett, 1*1 pixel nagyságú, a felbontását 20-ra vettem, a képminőséget pedig 0-ra, ennél jobban már képtelenség lekicsinyíteni egy képet, de még így is jóval nagyobb volt, mint 6 Kbyte.
Apucim nagy számítógépguru, ráadásul még egy nagy hátmasszázst is ígértem neki :D , ha betesz nekem egy képet a profilomba, de még ő is feladta, azt mondta, ez lehetetlen.
Képet akarok!!!!



Babus
babus2005
 
 


[quote="babus2005"]A írta:babus2005ndi
Én az alsó számot nemhogy 80-ra állítottam, hanem 1-re, komolyan, egy pötty kép lett, a Photoshop-ban látni sem lehetett olyan pici lett, 1*1 pixel nagyságú, a felbontását 20-ra vettem, a képminőséget pedig 0-ra, ennél jobban már képtelenség lekicsinyíteni egy képet, de még így is jóval nagyobb volt, mint 6 Kbyte.
Apucim nagy számítógépguru, ráadásul még egy nagy hátmasszázst is ígértem neki :D , ha betesz nekem egy képet a profilomba, de még ő is feladta, azt mondta, ez lehetetlen.
Képet akarok!!!!



Babus
Szia!
Hát akkor sajna nem tudok segiteni,pedig nekünk elsőre síkerült! :roll: Én meg az aláirásom alá akarok betenni egy képet és azt nem tudom :twisted: De majd biztos rájővünk!Meg ezzel a betű formázással és szinnel se vagyok még teljesen tisztába,pedig apa már kétszer megmutatta,de ez nekem tul magas! :lol: :shock:
Vajon a csajok jól érzik magukat?Szegények elég pocsék időt fogtak ki,legalábbis itt nálunk esik az eső!De délutánra csak kisűt a nap! :!: :idea: Na jó lépek mert még nem főztem! :(
Vendég
 


Na mi van csajok megijedtetek az uj forumtol??Nyaralok ti már hazajöttetek??Akkor jelentkezetek!!Várjuk a beszámolot!! :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?