Új privát üzeneted érkezett!

Verus
Holnap megyek UH-ra, akkor sokkal okosabb leszek már.
Jelen állás szerint szept. közepe és vége között várható a baba. A méretei szerint inkább közepe.
De eddig mindkét lányom korábban jött 1-2 héttel, de lehet ő ki fogja húzni.
hmmc
 
 


ÉN iS AKAROK SZAVAZNI!!!!!!!!!!!

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Sziasztok!

Én mindkét fiamat a Margitban szültem, és most gondolkozunk (sajnos egyelőre inkább csak én) a harmadik gyerek kérdésen. Viszont most azt hallottam, hogy a szülészetet bezárták. EZ igaz? Volt már szó róla korábban, de aztán mégsem. Ti mit tudtok?Rita
ritasol
 
 

 
 

nekem is sikerült ma is...

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Ritasol
Tudtommal tavaly év elején eldöntötték nem lesz megszűntetve a szülészet. Bár félnek attól, hogy szülésznő nem lesz, mert nem egy népszerű szakma

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Verus
Valóban dinamikus az ip cím, de a routernél állandó,s nem változik. Állandó kapcsoltatot tart fent, hiába kapcsolod ki a géped. De pl. a céges netnél fix ip cím van.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Hmmc, naaaa?? Mi volt az UH-on?

Kép
verus
 
 


Verus
UH-n minden rendben. A mai méretei alapján 18 hét és 2 napnál járok, összehasonlítottam Sára méreteivel (hasonló kornál) tényleg nagyobb egy kicsit, de a doki azt mondta, hogy ne változtassunk a születési időponton.
Abban viszont hasonlít a nővérére, hogy medencevégű fekvésben van. Most megint izgulhatok, hogy megforduljon. A nemét sajnos nem mutatta meg, de legkésőbb a szülés után kiderül Kép
hmmc
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!!

Hmmc!
Gratula!
De jó!
Megint van kiért izgulni!!

Kismamák!!!!!
Hol vagytok???

Ja, én ma is tudtam szavazni!!!!!!! Kép</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Lányok,
van egy alapítvány, ami most indul. nagyon nagy szükségük lenne támogatásra:
http://gportal.hu/portal/hannaalapitvanya/

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Hmmc, nálunk is még faros a Drága. Õ a 28. hétre fordult így, a 25.-en még fejvégű volt..
Én jövő 7en megyek Uh-ra.

Verus
31

Kép
verus
 
 


Sziasztok!!!!! Itt vagyunk!!!!
Laura 4300 gr-ra és 55 cm-re sikeredett.
Én már szombaton este bementem, mert azt hittem folyik a magzatvíz, de csak egy kis felső repedés volt. Méhszáj tök zárt, már bent is maradtam.
Hétfő reggel zselé. Eredmény: 1 perces fájások kb 11-ig. Tágulás 1 cm.
Burokrepesztés kb 11-kor. Eredmény 1 perces fájások, persze erősebbek. Tágulás 1 cm.
14:30-be a műtőbe. Eredmény 15:10 percre teljes gyönyörében Laura Hanna.
Másnap a csaszis szobában futottunk össze Évával, és szombatig a babás szobában voltunk, akkor jöhettünk haza.
Laura nagyon rendes és szerintem a legszebb kislány!
Szülésznőt nagyon jól kifogtam, egy bűbáj, aranyos Katalint.
A műtőben is kifogtam egy tündéri Gabit, aki végig dumált nekem és fogta a kezem, mert annyira féltem.
Tej: rengeteg, már a mélyhűtőben is tárolom.
Sírás: Eddig csak ha oka volt, de most már azt mondom az ok biztos megvan, csak mi nem tudjuk mindig, de nem vészes. Szerintem, már próbálkozik.
Alvás: Egyre jobban ment, az éjszaka már csak kétszer kelt fel. De az esti elalvások keservesek. 2 estét a köménymag levessel szúrtunk el, az nagyon keserves volt mind kettőnknek. A tegnapi este, meg szerintem a viharnak volt köszönhető. Sajna és is érzem az áldott állapot végét, visszajött a migrénem tegnap estére.
Császár: Már alig érzem, néha fáj csak.
Egyenlőre ennyi. A képekkel próbálkozom.
tundike
 
 


Tundike
Gratulálok, és sok boldogságot Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Talán most sikerül elküldenem..grrr-vacakol megint a bbnet..

Tündike, gratulálok én is Laurához. (két keresztnevű lettKép ) Sok boldogságot kívánok, és a képeket várjuk.

üdv:
Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

A felszólításrareagálnék, hogy mint kismama, hol is vagyok. Nem tűntem el, csak mostanában kicsit felbolydult az élet nálunk. Lett teljes ablakcsere, ajtóbefalazás, mindezeknek köszönhetően sok kőműves munka, meg a teljes lakás kifestése. Szóval romokban minden. Én erre az időre áttelepültem a szüleimhez, itt meg a gép és az internet vacakol néha. Most megint egy kicsit 3. kerületi vagyok Kép Kezdem egy kicsit nehezen viselni, hogy itt csak úgy vagyok, igazából semmi dolgom sincs. A hasam ebben a hétben olyan látványosat nőtt, hogy mindenki csodálkozik rajta. Holnap megint megyünk 4D-re, kíváncsi vagyok nagyon, hogy most mekkora is már a fiam. Kép Hétvégén meg, ha minden jól halad kezdődhet a visszapakolás a lakásba, ami nem lesz egyszerű, mert sokmindent ki kell selejtezni, hogy a ygerkőcnek is jusson hely. Néha el is ámulok, hogy milyen kevés idő is van már csak hátra. Szeretem ezt a pocakos állapotot, a várakozást, készülődést,...stb. Igaz, én szerencsés vagyok, mert eddig minden tipikus kellemetlen tünetet megúsztam, egyedül talán a hízással lesz pici gond.

Tündike!

Gratulálok a babához! Örülök neki, hogy minden ilyen jól ment, és hogy a kislány ennyire tündéri. Sok boldogságot nektek!

amandi
 
 


Tündi!
Gratulálok Laurához! Sok boldogságot és egészséget nektek!
Várjuk a képeket!
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Tundike,
én is csatlakoznék, nagy gratula Laurához! Kép
Jó egészséget, sok-sok boldogságot és tejcsit Nektek!!! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Sziasztok!

Tundike!
Nagy gratula Laura babához! Szépen megnövesztetted odabent!!! Kép

Amandi!
Örülök, hogy nálatok minden oké, és szépen alakul a lakás. Ha kész vagytok, mindenképpen írj gyakrabban!! Ne kelljen itt izgulni érted/értetek, hogy miért tűntél el!!! Kép</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az infot a nem megszűnésről.
Gratulálok az új babókhoz, sok tehcsit és nyugodt éjszakákat kívánok!!!

Nekem már "csak" a férjemet kellene megfűznö, hogy ő is akarja azt a harmadik gyereket...

Rita
ritasol
 
 


Tundike
Tényleg szép nagyra nőtt a leányzó odabent! Kép Sok boldogságot kívánunk mi is!!!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Tundi!
én is kívánok minden jót és szépet Nektek
kérünk majd folyamatos tájékoztatást és képeket!!
Kép
szilvamag
 
 


KépKépKép
tundike
 
 


Köszönjük!
Igen, a végén 2 neve lett, mert nem tudtunk dönteni. De azóta már Laura lett, nekünk.
Köszönöm tej is van szerencsére bőven.

A kaja utáni sírással van gondunk, a kórházban persze csak evett, aludt, és pár nap után itthon elkezdett kaja után sírni, főleg délután, este, de van hogy egész nap. Éjszaka elég jól megy, már napok óta kétszer kel fel, éjfélkor és 4-kor.
Tele eszi magát (szerintem) felveszem büfiztetni, felébred (büfizni sem nagyon akar), aztán nem tud vissza aludni, újból tátog a ciciért.
Gondoltunk arra, hogy fáj a pocija, Infacol cseppet, ettől végre büfizik.
Gondoltunk arra, hogy már elkényeztettük, és csak kézben akar lenni, de ott is csak kb 10-15 percig nyugszik meg, aztán kezdődik a sírás. Most azt csináljuk, hogy az ágyunkban elalszik mellettem (nehezen), és ha mélyen alszik berakom az ágyába (ami 2 lépésre van a mienkétől).
Talán, fáj a pocija elkapatttuk, rám van szüksége, érzi a bizonytalanságot bennem, megszokta a kórházban, hogy délután, este felé nyaggatják. ???
Már azt is csináltam, hogy lefejtem (a tej elejét ami állítólag lehet cukros, amitől fájhat a pocija)
Vagy normális, hogy sírogat. Kb 1 max 1 1/2 óra múlva alszik el.
Szerintetek?

Előre is köszönöm!!!!
tundike
 
 


Ezt a csókos szájú képet még meg kell mutatnom.

Kép
tundike
 
 


Tundi!
tündéri Laura, köszi a képet, a puszit tőle meg különösen Kép
sajnos vannak sírós gyerekek, csak az ember lánya nem érti miért is pont az ővé ilyen Kép (az enyém is ilyen volt) Kép
ha ennyire cici után sír, nem lehet, hogy még éhes? Ha visszarakod cicire, eszik még?
ha a levegő a bűnös, nekem az jött be, hogy minél függőlegesebben szoptattam, akkor a levegő hamarabb és "magától" tud távozni (ha akar) akár szopizás közben is
az első lányom is Infacolon nőtt fel, a másodiknak meg semmi nem volt jó Kép
sírásmentes elalvásokat kívánok
Szilvi
szilvamag
 
 


Tündi,
utólag is ezer gratula... Vigyázzatok egymásra nagyon.
evés utáni sírás: szerintem is még lehet cicizni akar. akár éhes is lehet, de lehet ott érzi magát biztonságbanKépKépKépmi este csak anya cicijén tudunk elaludni. akkor hagyom is, mert engem is megnyugtat. egy-két perc alvás után észre se veszi, hogy elmegyek, elrakom stb...

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Tündi!
Nagyon szép a kislányotok! Kép
Ilyen picin még nem tudjátok elkényeztetni, ettől ne félj! Kép Adj neki ilyenkor még cicit, hátha az segít. Sokszor arról szól az egész nap, hogy etetsz, meg tisztába teszed a gyereket, de ez nemsokára azért elmúlik majd! Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000"><font face="Comic Sans MS">Tundike!

Gyönyörű a kislányod! És az a csókos száj....! Kép
Nekem is nagyon úgy tűnik, hogy éhes még a cici után, azért sír. Szoktad mérni, hogy mennyit eszik? Mennyi ideig van cicin? Azért veszed el, mert már elfordul, vagy nem szívja????
Egyébként el lehet kényeztetni már ilyenkor is, de ilyenkor el is kell szerintem. Még nagyon új neki a világ, megszokta odabent a sötétet, a meleget, a nyugalmat, a benti hangokat. Ez most mind megváltozott. És minden ijesztő. Csak te adsz neki biztonságot. Kende is volt, hogy csak nálam, cicin tudott megnyugodni. Meg ha hasfájós is, mint a fiam volt, akkor meg pláne. Én is elkényeztettem. És nagyon sok Infacolt benyelt ő is. De amíg fájt a hasa (vagy akármije is fájhatot volna), addig inkább felvettem, hogy érezze, hogy vele vagyok, és segíteni akarok. Ilyenkor jobban igénylik a szeretetet, babusgatást. Később, mikor már elmúlt a hasfájás, akkor leszoktattuk a folyamatos kézbenlétről. Sz@r volt az a 4 nap, de mostmár egy mosolygós fiam van, aki nyugodtan elvan a játékaival, ha letesszük, és egyedül sírásmentesen is el tud aludni. Esetleg kis nyafi van, de erre nem kell felvenni, csak magát altatja. Persze ha rossz napja van, még van, hogy felvesszük, megnyugtatjuk. De már minden oké. Tehát ha hasfájós Laura, akkor nyugodtan vedd csak fel, mert kell neki a közelséged. Az egy-másfél óra elalvási idő is ismerős. És alszik 1 órát, utána felébred, mert kajaidő, és kezdődik minden előlről. Ne add fel! Ez sajna ilyen időszak. Elmúlik, és akkor nyugisabb napjaitok lesznek. Nekem is rosszul esett, amikor azt mondták, hoyg ezt az időszakot túl kell élni, de utólaag belátom, ez az igazság. Hiába próbálkozztam bármivel. Azt hittem, majd én feltalálom a spanyol viaszt, mert én nem hagyom enniyben. Addig-addig próbálkoztam, míg egyszercsak vége lett, és rájöttem, hogy túléltük a hasfájós-sírós időt. Anniyra elfoglalt a tenni akarás, hogy alig vettem észre, hogy elrepült az idő. Drukkolok nektek is!!!</font></font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


A vége mindig az, hogy visszarakom cicre, van hogy szívja, van hogy már nem kell neki. De van, hogy ő köpi ki (ez lehet véletlen mozdulat), és abban a pillanatban szinte sikítva sír. Amikor mérem, sokat eszik álltalában 100-120-at. Próbálom mérni, de mivel cici után ilyen nyugtalan, inkább hagyom, hátha most tényleg elalszik.
Igazán az a gond, hogy megnyugszik, elalszik, tart egy kis ideig (10-20 perc) és aztán megint felébred és jön a keserves sírás, és ez tart 1- 1 1/2 órát. Nem nagyon nézelődik, csak rögtön sír, mintha nem tudna sehogy megnyugodni. Nem bolygatom, hagyom ahol elaludt, de mégis felébred.
Az nem zavar, hogy ebből áll az életünk egy ideig. De a sírástól tartok, hogy baja van, hogy valamit roszzul csinálok.
Akkor normális, hogy így sír???
Köszönöm Nektek!! Így azért megnyugtatóbb, sajna nekem nincs senki aki itt a hétköznapokban eligazítana. Tündéri a védőnő, de mindennel nem nyaggathatom.
tundike
 
 


Tundike,
nyugodj meg és hallgass az ösztöneidre, nagyon jó Anyuka vagy, hidd el!!! Kép
Ha jól emlékszem arra, mikor írtad, hogy hol laksz, akkor ha hátulra van ablakod, akkor akár integethetünk is egymásnak. Szóval 1-2 hét múlva mehetünk együtt sétálni, a levegőn majd jó nagyokat fog Laura aludni.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba! Köszi!
Az utcára (iskolára) is néz ablakunk, és a belső udvarra is.
Benedek mennyi idős?
T
tundike
 
 


Tundike,
Beni holnap lesz fél éves.
Akkor ha jobbra a zöld házban látsz egy piros babakocsit időnként az erkélyen, na akkor Benedek épp az igazak álmát alussza. Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Tündike! Nyugodj meg, nem te csinálsz rosszul valamit! Enéh is sírós, még a mai napig, és néha bizony nem tudom hogy mi baja, pedig már 4 hónapos elmúlt.
Nálunk a rekord sírás: délután 2-től, hajnal fél3-ig tartott, de minden éjjel sírt. Volt hogy 6-kor, de volt hogy 8-kor kezdte, de általában hajnal 2, fél3-ig tartott, majd mint akit fejbe vertek elcsendesedett és aludt reggel 5-6-ig.
Délelőtt csend volt, és alvás, de este! Katasztrófa! Néha elgondolkozom hogy hogy bírtam, de valahonnan mindig volt erőm ezt végigcsinálni.

Ilba!
Boldog szülinapot Beninek! Kép

KépKép

www.eneh.gportal.hu

"Ne feledjem, hogy gyermekem első mintája és alakítója én magam vagyok."
sancsi
 
 


Ilba!
Beninek Boldog Szülinapot!
Sajna nem látom a zöld házat, mi a sarokban vagyunk, és kiugró a spejz, és attól nem látni max, az új ház szélét. Gondolom a sarki ház a tietek.
Tegnap már a 15 perces levegőztetésen voltunk az erkélyen, és rögtön elaludt, ez bíztató.

Sancsi!
Úristen! Akkor én egy szót sem szólhatok a pár órás sírással. Hát le a kalappal, nem volt semmi.
Most próbálkozom, hagyom kicsit sírni, napközben eredményes, 5-6 perces sírások vannak, ez ismétlődik, egymás után, de csak elalszik a végén. De este nem jön be, biztos addigra elfárad, vagy még mindig benne van, hogy akkor kellett beadni a kórházban a csecsemősöknek, és azt gondolom végig sírta.
Még nem hallottam az Enéh nevet, ez milyen név?

Jó Nektek biztos már minden baba + mama sétál a jó kis levegőn. Mi hétfőn kezdtük 5 perccel a levegőztetést, gondolom a hétvégén már sétálhatunk 20 percet az utcán.
tundike
 
 


Sziasztok!
Szokott itt még tényleg szülészet-téma menni, vagy már inkább csak babás?

mikoo
mikoo
 
 


Miko
Itt szülészet téma van. Csak a legfrisebb babások nehezen váltanak.Olvass vissza egy lapot.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Miko
írj/kérdezz bátran, van itt 1-2 lappangó pocakos is, csak ritkán írnak! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Az egyik épp itt van ;), vhogy sosincs ideje (vajh' miért is??Kép)

Készült tegnap a mi Benedek babánkról kép:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=9537&page=1&image=214741 innen kezdődnek.
Előtte lévő képek kutyás képekKép.

Tündike, remélem, hogy hamar összerázódtok, és nagyon jó időben babázol: sokat tudtok sétálni, kint lenni.
Te hogy vagy egyébként?

Verus

Kép
verus
 
 


Mikoo
igen, ahogy Cas írta vannak pocisok is...
Többek közt én is, és ha érdekel valami kérdezz nyugodtan, akár a szülészettel kapcsolatban is.
Nekem a 2. babám lesz, így remélhetőleg tudok segíteni, de van akinek már a 3. Kép
De a már meg szült anyukák is szívesen válaszolnakKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok! Már kezdtem aggódni, hogy teljesen elbabaszobásodott ez a hely...

Én a 3. kisbabámat várom, és őt is itt szeretném szülni, mint a másik két fiamat.
Az érdekelne, van-e valami változás 2003-hoz képest a szülőszoba tájékán és a szülésznőkkel kapcs.?
mikoo
 
 


Sziasztok!

Én pocakos vagyok, nagyon a végét járom, de most a pocakos, és expocakos anyukáktól kérek segítséget:
mit jelent pontosan, hogy a méhlepény harmadfokban érett? Most azon parázom, hogy kap elég kaját a baba? Mindezt pénteken mondták nem vártam meg Sztanyik doktort, mert "front" volt, így nem tudom méhszáj stb. hogyan áll. Nem kellett volna flowmetriát csinálni??? Panni a szülésznőm megnyugtatott, hogy minden rendben, ám most mégis izgulok. Ennyit erről, eddig nem paráztam semmin, most meg..., azon törpölök, hogy rácsörögjek-e ezzel az orvosra.
Köszi, ha tudtok válaszolni a kérdésre.

Juca
38+2

tjuca
 
 


Ilba!
Hü.e vagyok, eltévedtem, tegnap lementünk sétálni (az első séta!) és végre megnéztem melyik a zöld ház. Csak 11 éve lakom itt, bár mentségemre, hogy 3 évig nem itt laktunk, most költöztünk vissza.

Verus!
Benedek, nagyon aranyos, olyan szépek a babák a 4D-én (IS!).
Ez a kutya! Meg tudnám dögönyözni.
Köszi kérdésed, minden nagyon jó és csodálatos. De annyit sír napközben, nem sírás zavar, hanem hogy nem tudom megnyugtatni, és sajnálom szegénykét. Éjszaka 6+4 órát alszik, de nappal 1 órákat (kb napi 3-4 x 1 órát), közben meg órákat fent van, szerintem ez nagyon kevés. Elalszik cici után, és 5-10 percet alszik és már sír, és ez megy órákon át, már az sem érdekel hol alszik el, a kezemben vagy az ágyunkban, csak aludjon.
Levegőn tegnap voltunk először, rögtön elaludt. De sajna egyedül még nem tudom levinni a 3.-ról, apát meg kell várni délután. Ma 3 hetes, most már bármennyit lehet a levegőn? Tegnap már 20 percet voltunk.

Mikoo!
A hely tényleg elbabásodott, de szerintem jól megférnek a leendő babák a meglévőkkel. Bár nekem az első baba, de a terhességen már túl vagyok, szívesen segítek én is ha tudok.

Juca!
Laura 3 hetes, friss élményeim vannak. Én nem fogadtam szülésznőt, és mindenki tündéri volt, és a Panni szülésznőnél a legjobb kezekben vagy. Inkább csörögj rá a dokidra, elvégre azért vannak, és legyél nyugodtan erőszakos, én is az voltam, nem éri meg idegeskedni, és udvariaskodni.

Petra73!
Mi újság Veletek??? Jobban vagy???
tundike
 
 


Tjuca!
szia! én is náluk szültem és szerintem, ha Panni azt mondta nincs gond, nyugodj meg, de ha a doki szavában jobban bízol, egy telefonon ne múljon! Hívd fel!

Mikoo!
tavaly szeptemberben nem éreztem nagy változást a 2003-ashoz képest, de biztos kapsz választ még frissebb tapasztalatokról Kép
szilvamag
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy bepofátlankodtam,de szeretném megkérdezni ismer-e valaki Tódor Éva nevezetű szülésznőt,itt dolgozik a Margitba,legalábbis úgy tudom.Anno egy suliba jártunk és szeretném megtalálni.Köszi a segítséget.

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Szilvamag, Tündike!

Nagyon köszi a válaszokat. Nem hívtam az orvost, mert a baba úgy rúgkapál, hogy ennyi energiát csak kajából és oxigéből nyerhet:-)
Köszi a megnyugtató szavakat Pannival kapcsolatban is, nekem is nagyon szimpi, azért is fogadtam meg. Na meg azért mert pünkösd bekavar, és pótorvost kapnék, legalább a szülésznőt ismerjem, ha az orvost ott látom először :-)

Még egyszer köszi:

Juca

tjuca
 
 


Timiban,
Még mindig itt dolgozik. Ha gondolod küld el nekem a myra@t-online.hu-ra az elérhetőségedet és én szívesen továbbítom neki.
myra
 
 


Sziasztok!

Koszi a multkori tornas valaszokat, sajnos azota sem tudtam menni....

Eddig akarhanyszor be akartam kapcsolodni a topic eletebe, mindig babasokat talaltam. Most latom vannak pocakosok is. Az a nagy gondom van, hogy a dokim augusztus elejen szabin lesz es en 17-re varom a babamat. Az elso babamnal nem valasztottam szulesznot, hanem az ugyeletes rohangalt fel ala. Most viszont en is szeretnek egy biztos pontot. Tudtok olyan szulesznot aki a reformok hive? Nem gondolok semmi extrara, csak szeretnem ha nem vinnek el a kisbabam szules utan, ha nem lenne gatmetszes, ha minel hamarabb hazamehetnek...
Elozo babamat SZ.Gyongyinel szultem, o kedves volt de nem tudom, hogy mennyire hajlando ilyenekre....
Ha tudtok segiteni szivesen veszem.

csengo 26+6
Vendég
 


Szia Myra!
Köszönöm,küldtem e-mailt a fenti címedre.
Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timiban,
Sajnos nem kaptam meg. Most, hogy ellenőriztem jól írtam-e a címet láttam, hogy ez a lökött rendszer a toldalékkal együtt jelölte ki címnek, így ha csak rákattintottál azt is beírta.
Na akkor újra: myra@t-online.hu Kép
myra
 
 


Szia elküldtem ismét.Tényleg nem ment át,én sem figyeltem a toldalékra.Most biztosan jó lesz.
Szia,
Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?