Új privát üzeneted érkezett!

ez volt a de. mindgyá elcsenem Apa telefonját és dobom.

mir
 
 



igen Kandi valóban........

köszönöm Nektek, hogy így együtt vagytok velem.-

Ma anyummal beszéltem, ő USA ban él. Alig várja, hogy hazajöhessen két lánya van én vagyok a húg.És a nehéz eset:-) Ma alig bírtam ki el nem mondjam, majd ha doki megerősít.

Csak jó helyen legyen ágyazódva!!!!!!!!!
Ez nagy félszem, mert amikor bent voltama kórházba HSG-n ott halljátok csak hozták azokat anőket akiknek méhen kívül, meg elhalt, meg a franc még mi. akkor azt mondtam lehet, hogy nekem nehéz lesz csa ez ne legye, mert ha valami az baromi nehéz lehet....

megyek lopom a telefont...

mir
 
 

 
 

Mir!!!
Még jó,hogy jó helyen van!Tuti,már bizti éreznéd,ha valami gáz lenne...Kép
Apa telcsijében,benne felejted...aztán észreveszi....lenne,nagy-nagy rácsodálkozás...hogy ez mi!?KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


MIR!!!!!!

Gratulálok!!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKép ÚÚÚgy örülök!!
ISTENEM!!!!
Ha ilyen érzelmi szálakat pendít meg a TI Babásodásotok, akkor mi lesz ha majd én leszek terhesKépKép

OOOOOOOOOOlyan naaaaagyon örüülök!!!!! KépKépKép

Kandika!
Gyorsan javítsd ki azt a kérdőjelet a mai dátumra.
Ennyi terhességi teszt nem lehet rossz! KépKépKép

HURRRÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Van mégegy kismamánkKép
Vendég
 


igyekeztem, de nem megye ennél szebben.Kép

mir
 
 


jajaj Kandi!

Csak holanp reggel!!! az lesz az első, hogy szólok Nektek.

A telefonnnal okos vagyok:-))

azt mondtam anyának fotoztam valamit és azt küldöm.

még megpróbálok egyet aztán befejezem itt abohóckodást.

mir
 
 


Mir: világítsd meg sok-sok lámpával, akkor nem lesz ilyen szemcsés...
csakegysokadnick
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 13 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 1 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 4 xx xx 15.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 3 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 16 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 26 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 1 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 12 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 32 42 2006.05.15Kép 4+1Kép 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 17 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 20+2 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 17+4 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 35+3 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 85 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ígérem ez az uccsó!Kép Tudom csak sejteti, de élőbe frankóbb-

mir
 
 


mi az, hogy 4+1? Kandi!

mir
 
 


...csak úgy írtam...a 42.napból...mennyi az annyi???de azé jó mi???????
Ez az uccsó kép 1fokkal jobb!Na próbálj egyet úgy,hogy leteszed fehér lapra és rávilágítassz lámpával...esetleg telcsit éjszakaiba álítani!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Kandi tök szarok lesznek ennyi tellett tőlem csak:-))

Ja ami ott a háttérben van egy üres szoba................., még nincs lakója.

mir
 
 



ahah ügyes vagy:-)))

mir
 
 



Norka!!!!!!!!!! hol van a diagnózisom?,??

mir
 
 



Kandi te zseni. Nem véletlen te kezeled a táblát:_)))

Tényleg szarul lennék ha nem ott lenne ahol kéne????

mir
 
 


jójó menj csak szia!
és köszi

mir
 
 


Eszek épp, és szeretnék halkan gratulálni. Ennyi délutáni pisiből, ennyi + teszt... mert azok. Kb. 4 hetes terhes lehetsz, vagy 5.hét eleje. Kép Holnap reggel 6-8 órás pisiből a Medilab dupla vastagot fog már mutatni, csak áztasd jól be kispohárba! Aztán meglepi mehet apának! Kép
s_norka
 
 


Szia MIR???
Ennyi izgalom után, hogy állunk a pügyel???KépKépKép

Holnap vizsga... Kép Ejnye. Majd megmondod a profnak, hogy tegnap tudtad meg, hogy terhes vagy. Ez már önmagában egy kettes. Aztán még mondasz is mellé ezt azt. Aztán kész az ötösKép

Én vagyokKép

Kavics
(4 cn.)
Vendég
 


Gratula MIR!
Ez terhesség
Vendég
 



Mir!!!!

Olyan izgi volt követni a történteket!!!Kép Nagy puszi GRATULA!!!!!

Jöhet a következÕ!!!!!! Remélem beindul a topik és sok ilyen napunk lesz!!!!

Ma leszek én is, KANDI a Meforal szedést javíthatod 5hétre!Kép
Vendég
 



Kép
Na kicsit...javitottam a fényen-kontraszton...kicsit kivehetöbb lett....ugyika?
Okés-Kincsecske!Javitok mindenkit 1 héttel!
Jó csajszik?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!
Engem ne javíts. Én szerdánként tötöm a heteket. Kép
OK?

Kincsecske!
Csinálj már te is egy tesztet!!!

Puszika

...vagyok...
Vendég
 


Hali lányokKép
De jó ilyen hirekre jönni!!!!
MirKép
Szép Zebráid vannak,Nagyon sok Gratula!!!!Kép
Hogy birod ki h nem mondod el apának!?


NorkaKép
Tünemény lett Bogi lakosztályaKépHelyes "kis" pocod vanKép

RambókaKép
Az a lényeg h minden szupi volt!Torta fincsi volt??Kép

GinuskaKép
Úgy örülök h haladnak a dolgok,meg lásd ez a hónap lesz a TiédKép

KavicskaKép
Te eper falóKépÉn is-én is!Kép

OkriszKép
Bár nem értek hozzá,elég fura a görbicsédKép,nem mutatod meg magad doki bácsinak???

Na ennyi voltam!
Akit kihagytam bocseszKép
Puszi
Vendég
 




Kavics
ha lenne itthon a mai nap csodatesztjei után lehet nem bírnámKép De 1 nincs teszt; 2 még egy hete fájok; sztem még várnom kéne, ez nem jelent semmit, ha volt pé?????? két hét lehet a cici fájás utána,nem?? Csütörtökig ha nincs mensi lehet beadom a derekam és tesztelek de előbb nem.A hőmet 4napja mérem 36.9-37 ingadozok,pedig nem akartam hőmérőzni, régen 1évig csináltamKép ....

Mir! hogy birod hogy nem mondod meg a férjednek én max 1percig birnám Kép
Vendég
 


Kandi: nem lehetne nálam a Metformint mondjuk 2006 február 9-re átírni? Sokkal egyszerűbb, mint mindig átszámolni a heteket Kép Köszi Kép
csakegysokadnick
 
 


Espero! Andem! Jelentkezni!KépKépKép

Ismételjük csak át. Hogyan "születtek" a kismamák ebben a topikbanKép
Január: Rambóka
Február: Mony, Rejóka
Március:-
Április:-
Május: Mir (eddig...Kép)

Azért ez nem rossz... ennyi PCOs nőtőlKép
Vendég
 


én sajna már csak június lehetek majd... Kép
csakegysokadnick
 
 


Kincsecske!
Na jó! Ha nem akarodKép
Akkor én elfogadomKép

Megnéztem ezt a táblázatot. A hátsó-középmezőny nagyon belehúzott!!!!
Utolsókból az elsők...Kép

"A" betüsek hátul, mint sereghajtók.KépKép

....vagyok....
Vendég
 


Csakegy!!!

Én is, én is!!!! Kép
Vendég
 


sziasztok!


Lányok jajjjjj, de jó kis baglyaim vagytok!!!

Ella!

Hát én már máshogy nézek rá ez meg itt lötyökél és nem tud semmit. Kis hülyém. TV-t néz. Mondta jaja majd megyünk augusztusban hegyet mászni jó??? Persze kicsim ........akkor mi nem azt csináljuk mondom. Mit babaát? igen azt fogunk csinálni....:_))) Látátok volna a szemeit...teleboldogság.:-)

Norka!

Jó étvágyat! 4-5 hét? uhh. nem sok az? Én teszteltem asszem szerda csüt-ön múlt hét és semmi nem volt. Meg nem kéne szarul lennem akkorra? nem tudom kérdezem. Csak... megtermékenyül 4-5 nap leér és rá 3 nap termeli a hormont? vagy nem? a nagy könyvben ez van.

Kandi:

kis javítgatóm!

Azt tudom, hogy ha igazak ezek a dolgok akkor Metformin anyánk nagyon tud, mert nekem egy db petém annyi sem volt noszogatás nélkül.

mir
 
 


Kavics akarnám én,Kép de úgy érzem értelmetlenKép
Neked UH vérvétel minden megy???

Kandi UH lesz most , férjed végül beavattad a projektbe???
Vendég
 


Kavicska: hát jobb is lesz, ha belehúzolKép Annyira fej fej mellett haladunk már egy ideje Kép (na jó... Te asszem egy nappal mindig előttem jársz...)... poén lenne egyszerre tesztelni a pozitívat Kép
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!
Én benne vagyok az egyszerre tesztelésbe, de minél hamarabb!!!!!KépKépKép

Kincsecske!
ebben a hónapban elmaradt a 3. napi vérvétel. Mert úgy is tudom az eredményét. Most nem terhelem ezzel a Mo eü-etKép
De UHlesz. Csak legutoljára jövő héten pénteken(akkor leszek 15 cn.on), mert utánna egy hét szabi. És akkor még a térképről is lemegyünk, nemhogy UH...Kép

Vagyok...Kép
Vendég
 


Kavics a téképről is? akkor nuku netKép
De azért jó pihit,merre mentek??

Norka! nagyon tetszenek a babaszoba képek,szép!!!!! van mostanság fájás??
Vendég
 


Jó estét!

Én is vagyok, de csak míg megírom a hozzászólást, mert ez az összevissza alvás nem túl jó az agyamnak és megint álmi vagyok...

Mir! Miért sok? 4 hetes terhesség az annak felel meg, hogy 2 héttel pé után. Kb. ekkor szoktak először +-at tesztelni. Ilyenkor még olyan pici a HCG, hogy nem szoktak szarul lenni, ez tévedés. Max. álmosság, éhségérzet, kicsit ducibb mell, pisilési inger. Az émelygés sokaknál csak a 6-7.héttől jön.

Kincsecske! A te hőd sem piskóta! Méregessed csak! Én bizti hogy egy héten belül nyomnék egy Medilabot! Kép

Nicky, Kavicska, igen-igen, ti jöttök!! Eperfaló Kavics! 15.nap? Nem lesz az kicsit soká, esetleg?? Kép Mi van ha ott a 12.napon egy szép kövér tüsző? Csak mert 2.napon elkezdted enni a klomifent!!

Csajszik! PCO-forradalom folytatódik! Kép Kész a cikkem. Már minden nyilatkozóm visszajelzett, alulról-felülről megszakértve. Kép Ha a szerkesztőm elfogadja, akkor publikussá teszem, de nem itt, csak priviben. Neveket most még nem mondok, de 2 ismert nőgyógyász, az OGYI főigazgatója, és Petrányi + egy civil PCO-s. Plusz a Népszabis is csinálja.
És még tudom, hogy van-lesz mozgolódás szakmai berkekben. Kép Vannak csiripelő kismadárkák. Kép
PCOS honlap is indul. A szerkezetét, ha kialakul végleg, közzéteszem, lehet ezalá dolgozni majd, társadalmi munkában! Kép Honor nincs! Kép

Magamról annyit, hogy a szülésznő nem tapizott meg, mert olvasta a kiskönyvben hogy 2 hete 2000-es vagyok, és aszonta, ilyenkor már nem jó bolygatni, majd a doki szerdán. Vett kenetet, és még attól is felszisszentem, áll.fel van bent már kocsonyásodva a szövet (puha). Ez lehet? NST: nulla fájás... ezekkel a 2-3 naponkénti jóslókkal hetekig elszórakozhatok még. Frontos éjszaka lévén, négyen szültek bent ma reggel, volt mit hallgatni. Kijelenthetem, ha hihetek a fülemnek, a fülés az egy szerfelett fájdalmas tevékenység. A francba. Kép

pusz Norka (35-36)
s_norka
 
 


Fülés?

Haha. Szülés.
s_norka
 
 


Mir még neked: peti megérik, az a terhesség 2 hetes elvileg. Leér, az 4-5 nap, beágyazódik, 10.nap táján kezd termelni HCG-t, 12-13 naposan mutatja ki először a teszt. Tehát összesen 2 hét + 12-13 nap. Mivel te du-i pisiből már +-t csináltál, ezért mondom, hogy 4 hetes a terhesség, vagy pár nappal több.
s_norka
 
 


NorkaKép
Nagyon gyorsan halad,tök jó..Ha kész a cikk én kiváncsi vagyok rá..mélem a profilba!KépKöszike
Vendég
 


Sziasztok!
Még mindig fenn!Kép

Norka!
Én is abban reménykedem, hogy a tüszőm 15-ik napig szép nagyra megnő és gyönyörűen kipukk..Kép
2 cn. estéjén vettem be az első szemet. Mert én 2x1 tbl szedek. Így mondta a doki. Kép
A szűlés valóban fájdalmas tevékenység. Nagyon is. Nem szültem, de el tudom képzelni...Kép Majd eljön az én időm isKépKép Mi időnk isKép
A cikket én is szeretnémKép

Kincsecske!
Végig járjuk fél Erdélyországot. Net közelben leszek, mert néha belibbenek egy netcafeba. Mivel túl sok lenne egy hét hsz-át elolvasniKép És lemaradok valami jó kis +++ tesztrőlKép

Most elképzelem, hogy milyen estéje ill. éjszakája lesz MirnekKép KépKépKép

Lányok, ma nem is ettem epretKép teljes elvonási tüneteim vannakKépKépKép Ízlelőbimbóremegés, korgó gyomorKép meg hasonlókKépKépKép

Gondolván, hogy már mindenki alszik...Kép Leírom miért érzem magam szomorúnak és honnan ez a pesszimizmusKép
De ne kövezzetek meg érte!!!
Szóval gyerekes butaság, de én mindig azt hittem, hogy az én gyerekem lesz az elsőszülött unoka a családbanKép Mostpedig a sógornőm kitalálta, hogy babát akar. Kép Neki biztosan össze fog jönni. Nagyon hamar. Amit, hogy őszinte legyek nem bánnám, mert nagyon beleéli magát, minden nap erre gondol és nem szeretném ha nála is valamilyen akadály lenne. De amilyen szerencsés összejönKép
Szóval ilyen furcsa nőszemély vagyok én. Tiszta őrület. Nem is tudom mi ez??? Önzőség??? Vagy mimás?? CSAK önmagamra való gondolás!!!
Mert nagyon szeretem a csajszit. Kép
Éshogy el kell azt fogadni, nekünk PCOsoknak, hogy a gyerek nemzés nem olyan egyszerű, mint egy átlagos halandónak.

Abbahagyom, lefekszem, remélem hagynak aludni!

Csók nektek!
Jók legyetek!
Kavics
(4 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Szép napot MINDENKINEK!

MIR alig vártam hogy kész legyen a reggeli és jöhessek olvasni a mai tesztedről, hol vagy? A dokit is írd meg,ma oda is mész ugye? Ja és vizsga is...Kép Sok sikert hozzá!!

Kavics én gimis voltam mikor 10 napot töltöttünk Erdélyben nagyon szép, tuti jó lesz. A férjemmel szeretnék visszamenni, de a nyaralási pénzt rendszerint a házra költjük..Kép az idén autóra.... de én már annak is örülök ha nem kell dolgozni,és itthon pihizhetek.Kép

Norka én is várom a cikket, gyors vagy Te ha vmit elhatározol annak meg kell lenni Kép

Kép
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Szupcsi ilyen hírekre kelni, nagyon-nagyon gratulálok Mir!!!!!!!!!!!!!!

Nem semmi, 5 hete szedsz metformint a táblicából olvasva. Tök jó, ilyeneket olvasni csajok.

Én is akarok babát!!!!!!!!!!! :-)

Csajok, ez kész csoda, ami itt végbemegy. Az egyharmadunk itt terhes, nem? :-)

Norka, én is örülnék a cikknek!
Legyen nagyon szép napotok!

Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: