Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Sajnos én nem tudok gép közelbe kerülni hétvégén, ezért mindig csak hétfőn csatlakozom hozzátok.
Rambóka! Gratulálok az esküvőhöz, reméltem, hogy minden jó fog sikerülni.
Kavics! Örülök,hogy Te is búvárkodsz, szerintem az egyik legjobb dolog az életben. Mondjuk én szinte víz alatt nőttem föl, úgyhogy ugyanolyan jól érzem magam víz alatt, mint felett. Hol búvárkodtál már?
Norka! Általában bányatavakhoz megyünk (Ócsa, Ecséd, Gyéknyes, Dunavarsány stb.), elég sok szép tó van Magyarszágon, de külföldre is sokat járunk versenyekre. Amúgy magyarországon szerintem a Gyékényesi tó a legszebb, ott vannak édestavi medúzák, és gyönyörű halak. Na hát ebben a témában otthon vagyok, úgyhogy sokat tudnék mesélni, inkább kérdezz :-), különben más nem fér majd be a topic-ra :-). Remélem kíbírja bent a baba még egy-két hetet. Nagyon aranyos a gyerekszoba :-).

Egyébként nem vagyok túl jó passzban, mert körülöttem most mindenki terhes és (mindkét sógornőm, két unokatesóm és 3 barátnőm). Bárhova megyünk ez a téma, tudom ez természetes dolog, de ha az embernek ezzel gondja van akkor nehezebb feldolgozni.

Mindenkinek szép napot :-)
Nóra
nóra1
 
 


Sziasztok!

Re jó, hogy így netezhettek otthon!
Én csak a munkahelyemről irogatok, az meg annak is a függvénye, hogy mennyi meló van, meg azért azt sem szeretem, ha más is olvasgatja amit írok.

Da azért átfutottalak Benneteket!

Rambóka, örülök, hogy jól sikerült szép esküvőd volt. Külön nagyon köszi, hogy még ezek mellett is válaszoltál.

Én is teherbe akarok esni még ebben a hónapban!
Remélem sikerült. :-)

Kavicska, nálam a closty nem szüntette meg egyáltalán, sőt beindította. Egyszer szedtem 3 hónapig clostyt, utána abbahagytam, és egy 3/4 évig rendszeresen, nagyjából 35-40 naponként meg is jött. Nekem most először a metformintól volt ilyen fura mensim, de lehet, hogy csak a kezdetek miatt.

Na sziasztok, szép napot Nektek!
Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Hát ami nálam fura, hogy emlékeim szerint a fogigáló előtt a 3. napon volt nálam mindig a legerősebb... sőt... a Metformin előtt is... de amióta szedem, azóta tök hamar lefut a havim... Most is itt a 3. nap és alig van valami... szóval szerintem azért nem lettem most terhes, mert valami gubanc lehetett a beágyazódás körül... vékony m.ny.h? Pedig keményen eszem az Aszpirint... hát... lehet, hogy kell még egy kis idő...

Mivel lehet még trükközni? A joghurtot olvastam...de ma is elfelejtettemKép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Okr!
nagyon le vagy most terhelve szerintem fizikálisan(gondolom nem sokat alszol), pszichésen meg mindenhogyan. gyerek mellett tanulni azért nem semmi, gyerek nélkül is iszonyú fárasztó és stresszes. Sztem a vizsgára való tekintettel most sz@rj le mindent, hődet, cisztáidat, még azt is felejtsd el hányadik cn-n vagy!Kép nem lehet büntetlenül egyszerre ennyifelé koncentrálni!Kép

Csakegy!
Én nem értek hozzá, de egészséges marokszám enni az aszpirint minden nap?Kép
Akkor már inkább valami olyan gyógyszer, ami direkt a mnyh. vastagítására van kitalálvaKép
vagy az csak hormon lehet?

Egy UH-t bevállalhatnál egyszer a PÉ körül, csak úgy kiváncsiságból, lehet hogy teljesen rendben van a mnyh-ádKép

nekem is vékony volt különben abban a hónapban mikor összejött ez a babó, 19.cn-en 6,8 mm volt, ami az alsó határa, hogy sikerüljön a beágyazódás.

Kép

Kép
rejo
 
 


Csakegy, bio noveny dologban kernek tanacsot...Van itt a kozelunkben egy szep nagy bio-szupermarket. Annyi minden van benne, hogy ha a felet tudnam mire valo mar jo lenne...Na szoval, mult penteken fruktozt akartam venni, es ott a pocon lattam meg a "stevia" nevu novenybol keszult edesitofeleket. Volt por alakban meg szaritott level is....Nem ismertem eddig, de persze ami a tajekoztaton volt irva az minden szep es jo,....de vegul nem mertem venni, es maradt a fruktoz. Valaki hasznalta mar???? Allitolag kivalo inzulin rezisztenseknek...
Nahat, mennyi buvar? Az en parom buvaroktato itt a helyi klubban...de szegyen, en meg soha eletemben nem merultem,...mert naaagyon gyava vagyok. Pedig pl. ruham is van (egy szulinapi ajandek), szoval a parom mindent megprobalt. Nala ez mar regi szenvedely, legalabb tizenot evet datal...annakidejen o is merult Mo.-on toban, arra mar nem emlekszem hol,... de most itt a tenger az utcank vegebenKép...Mar par hete el is kezdodott a nyari kinti szezon, telviz idejen meg uszodaban van oktatas.
alice27
 
 


Rejo: na nem marokszámra eszemKép A sima Aszpirin protectből eszek napi egy szemet ami a sima tablettásnak kb. 1/5-e és normálisan a szívinfarktus és hasonlók megelőzésére iszonyú sokan évek óta szedik (a vérbőséget fokozza egyébként - pont ezért műtét, fogorvos előtt stb. asszem 2 napig tilos is szedni). Ez egy spéci kiszerelés (ld. protect) ezért a gyomrot sem teszi tönkre... szóval pont arra lett kitalálva, hogy az ember hosszú távon és minden nap szedje... azt hiszem a Kaáli honlapján is írják, hogy segít a beágyazódásnál...

Alice: tök jó, ha lehet kapni nálatok steviát. Nálunk azt hiszem tiltott cuccos, ezért a legtöbben az USA-ból hozatják be dugiban... viszont ha jól tudom tényleg sokkal egészségesebb, mint a fruktóz... (mi mondjuk mézet rakunk mindenbe, így soha nem vettem fruktózt...)
Vendég
 


Ja... UH-t nem fogok bevállalni.... ha össze akar jönni a baba, akkor összejön... trükközök egy kicsit és keményen szlopálom a cickafarkot, de csak úgy hobbiból nem UHztatom majd meg magam... (eleve nagy kamu szerintem az egész... a legutóbbi UH-n a meddőségiben a doki még azt sem szúrta ki, hogy néhány (talán 2?) napon belül PÉ-m lesz... )
Vendég
 


Csakegy, na ez az, miert tiltott cucc Mo-on??? Ismertek esetleg valakit aki probalta? En azert nem mertem megvenni, mert a prospektusokra nem hagyatkozom, es nem tudom hogy jo-e, vagy tobbet art, mint hasznal....
alice27
 
 


Alice!

mail ment!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!
ment a valasz!Kép
alice27
 
 


nekem meg fáj a fogam... de az összes... majdnemKép Hihetetlen... nem? Legutóbb a PÉ-kor fájt, most meg most, hogy megjött... pont aznap kezdett el fájni. Létezik, hogy van a kettő között valami összefüggés? Mintha a fogínyemnél fájna... de néha mintha a csontnál... be vagyok xarva, hogy valamelyik tömött fogam durrant be és akkor gyökérKép A héten el kéne mennem a dokihoz... (mostanában iszonyú érzékenyek lettek a fogaim... semmi hideget nem bírok inni... a meleget viszont továbbra is jól viselik...)

Bocsi a siránkozásért de már 1/2 órája egyfolytában fáj a fogam... (igaz, most csak a bal oldalon... tegnap még a jobb oldalon fájt... de még azt sem tudom, hoyg alul vagy felül fáj...)

Na alighogy leírtam, a jobb alsók is elkezdtek fájni...
Vendég
 


Csakegy!!

B1 vitamin!!! gyorsan kapj be párat! Jobb mint bármely fájdalomcsillapító fogfájásra, különösen az ilyen "mindenhol fáj, állkapcsom fáj, nem is tudom melyik fogam fáj" fájdalom esetén!Kép

ma de. nem csináltam semmi értelmeset. Csak b-sztam az időt. Tingli-tangli. baromira idegesít, mosnom kellett volna, meg konyhát rendbetenni, de hüllő vagyok sajna, és nem süt a nap, beborult. Úgyhogy lelassultam.

Alice, írtóra irigyellek a tenger miatt, meg a sok napsütés miatt!megyek el is olvasom a leveledKép

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Érdekes. A metformintól csökkenne a mensi? Nekem elég volt a tisztasági betét. Ez szörnyű!
Már azt hittem, kezdek egyenesbe jönni. :-(
A cickafark meg mire jó?

Csakegy! Az összes fogad fáj????? Nem lehet, hogy csak az ínyed érzékeny?
A hideget nekem se bírják a fogaim, a meleget se, pedig nem lyukas egyik se, csak érzékeny.

Na sziasztok!
Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Rejo: Köszi, akkor este szerzek B1 vitamint!

Csillag: nem tudom... lehet, hogy az ínyem. Kb. 5 hónapja jártam fogdokinál utoljára, akkor annyiban maradtunk, hogy júniusban kell mennem a fél éves kontrollra... most épp abbahagyta a fájdogálást... Na mindegy... ebből tuti, hogy doki lesz... nem kockáztatom meg, hogy mondjuk majd terhesen kelljen gyökérkezelni...

Hát ezek szerint a Metformin midnenkinél bekavart a mennyiségbe? Ma már nekem is elég lenne a tisztasági betét...a 3. napon... ez röhej...

A cickafark az ösztrogénszintet növeli, tehát segít a PÉ-nél... aztán ha megvolt a PÉ akkor palástfű, mert az a progeszteronszintet emeli Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csak jöttem beköszönni. És már megyek is tanulok, holnap zh.
Annyi minden történt, hogy azt sem tudom mire reagáljak.

Holnap hívom a dokimat! Ha el nem feledem.

Norka!

Szépen be vagy rendezve. Van egy suli társam aki szintén babás 1 hó van hátra. Még messze nemtartanak itt ahol te, nem is értem, őszintén...

Figyeljetek!

Lehet, hogy túl reagálom,de ez a lány akiről fent írtam (ő nem PCO-s) együtt kezdtük ezt a babaásodási dolgot. neki sikerült ugyan 1 éve kellett, de összejött és nagyon örültem neki, de őszintén. (ő mikor nem jött neki össze sírt minden egyes babahír hallatán) azaz ki volt depi volt. Most meg olyan furcsán vagyok már az üggyel kapcsolatban, mert én örülök más boldogságának,de most már zavar. nem az, hogyterhes, hanem hogy állandóan képeket küldözget a gyerekéről, meg ha nem jön át akkor hozza magaával és mutogatja, meg így iylen jó meg úgy olyan jó.
Ok. én értem. de nekem ez már kicsit kellemetlen. Nem esik jól. Én is szeretnék és minden alkalommal eszembe juttatja, hogy nekem még nincs. Nem értem,, hogy ha ő úgy kivolt akkor miért nem jut eszébe, hogy másnak sem esik talán olyan jól.
elmentünk enni velük 4 -ben és elkezdték ott előttünk simogatni ahasát meg a faszija ott beszélt neki, meg olyan negédes csöpögést rendezett ( a hasának beszélt), rátette a fejét a hasára és már az uramnak is kellemetlen volt pedig ő nagyon jól tartja ,magát még e témában mások előtt.

Lányok ne értsétek félre én örülök neki,de kicsit thetrális volt ez nekem és ráadásul , úgy, hogy tudja, hogy én pco-s vagyok és lehet, hogy csak lombik lesz a megoldás.

kicsit kiakadtam bocs ne haragudjatok! De én úgy figyelek mindekire mindig és tényleg, ha tudok valami többet róla és tudom, hogy lelke milyen állapotban van úgy nyúlok hozzá. ( ja és a faszi az kijelentette a második felvonás után, hogy őőőő aztán nem teszi tisztába, mert utálja a szagát!!!)
na majd még benézek hozzátok.

sziasztok:-((

mir
 
 


Mir: ez a legnagyobb tahóság a világonKép komolyan Kép Ha nem tudná, hogy te is szeretnél akkor még OK... na de így...

Kép

Engem szerencsére mindenki békén hagy, de valszeg engem is irritálna a dolog... most én még lelkes vagyok és tényleg megnézem a kisbabákat és a babakocsijukat, hogy ellessek egy kis trükkötKép de a gügyögő párok engem is zavarnak... miért kell ezt így demonstrálni?

Szóval sajnálom és fel a fejjel! Bár lehet, hogy az lenne a legjobb, ha leülnél és amit most ide leírtál elmondanád a barátnődnek... lehet, hogy azt hiszi, ez Neked jó és csak azért csinálja, hogy bíztasson... és fogalma sincs róla, hogy ezzel kínoz...
Vendég
 


Csakegy!

Ugye??!!! szerintem is. köszi ez megnyugtat, azt hittem csak én vagyok már ilyen intenzív.

Tudod, ilyenkor elgondpolkodom ám ki a barátnő?!:-))

Bíztatás? kia az hülye akinek ez az? főleg, hogy nála jobban senki nem volt ki sírva hívott mindig. Én si örülök a babaáknak és megnézem őket, ahogy te is, azaz normálisan, de az hogy most izéljenek vele....


bocs az elírásért csak kapkodok:-))

mir
 
 


Lányok jó lenne, ha jönne valaki!!!!!

Kérdésem lenne! Fontos! Nagyon fontos!!!!!

mir
 
 


hát vagyok...
Vendég
 


Sziasztok lányok!

35. cn napon megjött!!! Örülhetek neki??? Mert dokim és párom szerint nagyon, hisz évek óta nem vol menzim (semmi) most meg már a 4. elfogadható hoszúságu ciklust "produkálom". Ugyhogy vége a pihinek.

4. naptól jön a closti, most csak napi egy. Aztán UH.

Lombikot nem sürgetem

Páromat elküldtük ujra vizsgálatra, ehogy a kiskatonákon muljon a dolog Kép

Na de ennyit az én nagy élményeimről.

Remélem ezek után 9 hónapig nem lesz menzim Kép

Ti hogy vagytok???
Kinél mi alakul???
Meséljetek

Gina
Vendég
 


ok.

ma gondoltammegnézem az uccsó tesztem, mert holnap mennék dokihoz, vagyis hívnám , mivel akkor meghozza norcoluttal.

aztán nagyban ülök és csak úgy nézem ezt a borzalmas pü-et és odapillantok és hát van egy nem éppen felesleges halvány csíkom.

Hát el is felejtettem mit tanultam és hát vettem még egy rakás tesztet.
Mége egyet csináltam ugyanabból (Gabriel) aztán egy másikból , aminek 25 az erőssége.
És azokon is van.

Hihetek én ennek, tök mindegy mert sírni kezdtem mint a záporeső............

ez nem reggeli vizelet volt, hanem.. pont akkor mikor Csakegy válaszólt nekem a kis történetemre.

Átverés????? jajajjajajaj

mir
 
 


Fúúúúúúúúúúúha Kép

Már nem emlékszem: Mi is volt a te sztorid? Szedsz valamit? Hőmérőzöl vagy LH tesztelsz? Mesélj Kép (gáz, de tényleg nem emlékszem...)

viszont:
GRATULA Kép Kép Kép
Vendég
 


Vááárj!!!!

mir
 
 


nem válaszoltál!!!!!!

ez átverés lehet?

mir
 
 


Sziasztok!

Ti többi lányok, hogy álltok a mensivel? Ez nem kavar bele a teherbeesésbe, ha ennyire minimális mensid van?
Mi a szösztől van ez?
Kezdek aggódni csajok.

Ezt a palástfüves dolgot majd kipróbálom én is. Csakegy, ezt honnan vetted?

Mir! Szerintem nem reagálod túl. Parasztság, amit csinál veled a barátnőd.

De viszont Te nagyon kedves lány lehetsz ha így, őszintén tudtál örülni a babának. Engem pl az egyik legjobbnak hitt barátnőm faképnél hagyott, amikor összeházasodtunk. Õ nem még nem találta meg az igazit, aztán biztos nem tudta elviselni.

Na sziasztok, holnap jövök megint, most inkább megyek haza. :-)
Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Mir: 10 nappal a szokásos megjövetel után nem hiszem, hoyg az lenne... az azért elég sok...

(tényleg... neked akkor rendszeres 32 napos ciklusaid voltak mostanáig? )
Vendég
 


na én vagyok az:

akinek volt Gonalos érlelés 3 szor. (2 szer 1 db, majd 3. 5-6 pete)
Nem lett semmi, meghíztam ragyás lettem és kilettem.
HSG nem sikerült mert elájultam a fájdalomtól mikor kontrasztoltak.
Aztán mondtam elég! Hajön akkor jön az a gyerek.
Mondtam az Admietet a dokimnak azt mondta, hogy ha hiszek benne akkor pláne felírja, mert jó! És ha használ minden pcos-nak adja!

itt vagyok most veled és félek, hogy most ez is egy tévedés... Halványkák nem olyan erős mint a másik csík de ha kinyújtom a kezem akkor is látni úgy egy m-ről. de halovány

mir
 
 


Mir: én a helyedben elügetnék egy dokihoz... vérből tutira megmondják mi a helyzet... (+ ENNYI teszt nem tévedhet Kép)

(hát most én is ragyás vagyok... és nem tudom, miért... kb. egy hete kezdődött és egyre rosszabb... de holnap vérvételKép)
Vendég
 


Szia Mir!

A tesztek nem tévednek, te TERHES vagy.

Azt hiszem megvan a következő metforminos topikbabánk, ráadásul online. Nem tudod lefotózni esetleg és feltenni??
Ha esetleg még nem hinnél neki, vegyél Clearblue-t vagy Medilabot, azok még sose csaptak se senkit. De gyorsan, mert itt ülök tűkön Bogival!
s_norka
 
 


áááááá!

nem. nekem csak Norcoluttal egyszer. Majd duphastontól. (ez megvonásos vérzést okoz mint a másik) nincs pe. magamtól csak a hormonnal rudosnak. Előtte 7 évig Mercilon akkor ok volt. De amióta nem szedtem 1 évig , 1 db évig nem jött meg. akkor jött a Norcolut.És most is jött volna mivel elhagytam májust és úgy egyeztünk meg akkor ha még nem jön akkor jön a Norc.
Hát gondoltam mielőtt beszedem és megjön tesztelek , úgy is holanp az lenne az első kérdése? És terhes vagy?
Teszteltél? nem. akkor tesztelj! Aztán uh megnézett volna és ha ott sem lát akkor usgyi dobjuk le.

mir
 
 


heloooooo! Norka is!

Csakegy segiít itt nekem!

De fiii!

halványkák ám. HCG line- volt a másik típus!!!
Mit fotózzak le????? ja a tesztet. nem sajna nekem nincs olyanom., pedig de jó lenne. Egyébként hogy kell? azt? hátha

mir
 
 


na elmegyek medilabért amint tudok, de azért nem vettem mert kis mártogatós és olyan kis gyengusnak láttam a Clear hát azt mondtam miért tudna az többet?

de akkor lehet

úgy megbukom holnap:-))) pü ből:-)))

mir
 
 


Fotózni fényképezővel lehet. Kép Kicsi méret,sz.gépre áttöltöd, resize vagy Paint-tel lekicsinyíteni és felrakni ide úgy, mint melléklet feltöltése.
Ha esetleg elbénáskodnád, ne vesztegesd az idődet, rohanj el medilabért, sok patikában van. Az azért elég határozott csíkot ad és elég érzékeny. Remélem a pisid megvan még, vagy ha nincs, gyűjtögesd 2-3 óráig. Nyolcra legyen eredmény, addigra mindenki itt fog frászban lenni! Kép
s_norka
 
 


Értettem!!!:-)))

ja , de egyik sem volt reggeli az nem baj?
addig nem pisilek

mir
 
 


óóó hát az a furcsa villanós gép az mivel ilyen képeket lehet csinálni??? köszi:-)

ez ne olyan gép aminek kártyája van és tölthető

megszünök jött apa!!! még nem tudja és még nem is fogja ma

mir
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 13 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 1 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 4 xx xx 15.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 3 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 16 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 26 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 1 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 12 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 32 42 ma?? xx 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 17 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 20+2 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 17+4 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 35+3 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 85 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Mir de te ugye nyomsz egy tesztet?? A Medilab csík sokszor páros kiszerelés, ha este most csinálsz egyet, akkor még reggelre is jut egy másik csík!!
Kérlek. Kép Nem fogok tudni aludni. Kép
s_norka
 
 


Sziasztok!

Mir!
Micsoda jó hírekre jövök!!! Kérünk egy újabb ismétlést!!Kép vettél medilabot vagy clearblue-t? Én clearbluet csináltam, megbízható.

Apa nem fog megsértődni, hogy mi előbb tudtuk meg?Kép

Már épp ideje volt egy új csíkosnak!!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Jaj lányok!
Ez beszarás!!!
Komolyan.

MIR!!!!
Tesztelj már kérlek, mert nem fogok tudni aludni, dolgozni(ügyelek). Légyszi. De azonnal!!!
Tedd már félre azt a pü-t, kit érdekel, most sokkal fontosabb dolgok vannak: ÉLETBE VÁGÓAN FONTOSAK!!!!

De ennyi teszt nem csal!!!!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++ ++++++++ ++++++++++++++ +++++++++++++++++ +++++++++++ ++++++

Ne kínozd az idegeinket!!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Megvettem őket vagy 3! még a többiből is van 2-2.Úgyhogy van elég.

ÉDESEK vagytok mindannyian! Komolyan olyan jó!

Apát kicsit át kellett verni, nem akarom akkor mondani neki, ha ez egy tévedés, mert azért itthon nekem mutatja mennyire akar egy Pityőkét.
így megkímélem, ha ez csak fals.

De én jól vagyok!!! Nem gond ez? Ma is voltam edzeni, ezt utána tudtam meg.

A pü. tényleg nem érdekel!!:-))))))))))

mir
 
 


Andi!!

Táblicskumegelőlegezés?!!!


húúú de ki leszek ha ez nem igaz......

mir
 
 


Mir!!!Kép
Nem megy a pisilés?????

Gondolatban kicsavarom a veséidbőlKép
Na jó, csak vicceltem.

Írj amint megcsináltad az összest!!!!Kép

Jó kis adrenalin szint.

Kincsecske!
Azért tesztelhetnél te is egyetKép Úgy mellesleg. ha már megvannak ezek a cickó fájdalmakKép

Pussz.
Vendég
 


Mir!

Woww...te terhes vagy??? szerintem nagy rá az esély...Csinálj már ujabb tesztet! Mit mutat?

Gina
Vendég
 


sziasztok!!! jelentem pisiltem..........

és azt is hogy halvány, de két kék vonalka van

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

az aggódásomat le sem merem írni.

mir
 
 


holnap reggeli, fog meggyőzni....

mir
 
 


Ez melyik teszt, Mir? És hány órás a pisi, mikor ittál utoljára? Megszakértem neked, de 99%, hogy babás vagy, nem kell itt titkolózni... Kép
s_norka
 
 


Mir!De jó,reggel is pisilj egyet,annak még erősebbnek kell lennie!Nem tudod lefotozni?KépKép
Gratulálok....szabad ,már?
Akkor kérdőjel helyett,mehet egy 05.15-ös dátum????

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


ok. na ez 1,5-2 órás pisi és medi lab és 1 órája ittam asszem lefotózom mindet legalábbis a de. 1 et meg a mostanit és felteszem.
de nem olyan jó a minőség sajna mert telefonnal tudom csak.
Kép

mir
 
 


....ha most már halvány,az még jobb...mert,akkor reggel-koncentráltabb lesz és még élénkebb!KépKépKép
...de jó Neked!...Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: