Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na, megjöttem a bevásárlásból. 1,5 órát tartott, mire mindent elintéztem.

Titi!
Igen, lehet örülni, és nyugodtan hord csak a rucikat, az még odébb van, hogy szükségem legyen rá! Szerintem te már babázni fogsz addigra.
20-án tali: szerintem mindenképpen, én már alig várom, hogy kimozduljak itthonról.

Bufo!
Ezek szerint nagyon jól sikerült a kiruccanás. Irígy-irígy. Én is úgy mennék valahova, de mi sehova se megyünk.

Sziszike!
A mi lakásunk eladó, ha gondolod... :o

Virág!
Mi van a munkával, hívtak végül? Kedden teszek fel neked friss fotót a pocimról, kiváncsi vagyok anyud mit mond. Bár még csak a háj látszik... A szomszéd lány viszont ma lányt jósolt...

Koda, Anita! Hajrá Closti! Remélem, segít nektek, és ti lesztek Virággal karöltve a jövő hónap babásai.

Lányok!
Nem tudjátok, hol lehet integrált tesztet (genetikai) csináltatni? Talán Kicsijuci és Momo ilyenen volt, de ők most ritkán jönnek.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Ma dolgozom a héten utoljára, mert holnap elmegyünk egy rövidke nászútra Bükkfürdőre egy 4*-os hotelbe. Már nagyon várom. Mit gondoltok azért még nem okozok a babának problémát, ha fürödnék gyógyvízbe. Mert most inkább vigyáznék rá, persze ha van, de inkább úgy csinálom, hogy van, nehogy később bánjam. Mit gondoltok?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Csak beugrok,utolso oldalt olvastam el,de gyorsan megirom .

Mesi'

Az ultrahang reszere a Rozsakert Medikalba kell menni(2. kerulet,Gabor Aron u. 74-78),ez 10 ezer ft,a vervetelre pedig a 14. kerulet,Bolgarkerek u. 3ba,ez 25 ezer ft,a tel.szam azt hiszem 06-20-945-3558.Remelem jo tel.szamot irtam,bocs ha nem.

Nekem jovo kedden kell menni a masodik vervetelre es izgulok is nagyon.

AMugy tenyleg bocs,de reggeltol estig rohangalok tobbek kozott telek ugyben ,most is fel 8 ota gyalogoltunk a hugommal,edzesnek se rossz.

Voltam dokinal tegnap,mar 9 cm volt masaallah a CRL es 100g,kicsit nagyobb a koranal,most 15 hetesnek felel meg es ugy nez ki,hogy kisfiu,de meg nem 100%.

Mindenkinek szep napot,ezer bocs..de remelem nehany het mulva mar tobb idom lesz.

PUszi,
momo
momo35
 
 

 
 

Szia Mesi!

Ha gondolod priviben írj róla bővebben. Kép

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Lányok, kicsit zsufi volt a napom, ki se láttam a munkából, és még csak most megyek haza. Igyekszem holnap reggel válaszolni mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Sziaszok,

Csak gyorsan irok,mert mennem kell rendezi a lánykámat, meg pakolászni a hétvégére! Kép

Koda,
aranyos vagy, hogy aggódsz, hogy nem küldted a levelezést, de amugy se nagyon lett volna időm rá a héten, annyi munka volt!
A családtervezőbe majd kb szerintem 2 hét múlva megyünk, akkor mindenképp szólok a görbéről. Amugy szerintem sanszos,hogy ma volt peteérésem (24.napom), mert reggel az átlagosnál magasabb volt a hőm: 36.5 Kép Viszont egymás közelében sem voltunk az utobbi napokban Kép Kép
Irigykedek, hogy te már a clostynál tartasz! Meg az Anita is... A végén még egyedül maradok pocaklakó nélkül Kép Kép De azért szorítok nektek nagyon! Tényleg!!!

Momo,
azért vigyázz ám magatokra a nagy rohangálásba! Sikerült már jó telket találnod?

Bufo,
Örülök, hogy jól sikerült a pihi, és a képeket nagyon várjuk ám!!!

Mesi,
Nagyon-nagyon örülök a jó hírnek!!! Akkor tessék mostmár táblázatot tenni fel, és a pocisok között szeretnénk végre látni! Kép

A 20.-a egyenlőre nekem jó, mindent úgy csinálok, hogy menjünk!!!

Juci,
Megjött a telcsiszámod. Szombaton délelőtt beszélünk! Kép

Virág,
nagyon szorítok, hogy igazad legyen, és bebizonyosodjon hogy az a pozitiv teszt nem véletlenül volt! Amugy én is hallottam olyat, akinek végig megvolt terhesség alatt! Kép

Puszi mindenkinek, én most vasárnapig biztos nem jövök Kép
Ági
csné
 
 


SziasztokKép

ÁgiKép
Hát jobb lett volna, ha együtt vagytok, de legalább tudod, hogy működsz! Jövő hónapban tessék ügyesebb lenniKép

JuciKép
Te aztán nem kímálted magd a első hetekben....Ugye most már visszafogtad a tempót? Tényleg! Fáradékonyabb vagy?

VirágKép
Te örök optimista vagyKép Ha nekem megjön, én tuti nem gondolom, hogy terhes vagyok.

AnitaKép
A gyógyfürdőket nagyon nem ajánlják terhesség alatt. Igaz nem tudod, hogy sikerült -e, de azért csak óvatosan.

ZsuzsaKép
De jó, hogy épségben megérkeztetekKép Akkor ne is kérdezzem, hogy láttatok -e sok szépet?

Gyöngyivel mi lehet?


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok!jajj most végeztünk!fáj mindenem!kaptam uj tüzhelyet és mire azt berakta a frjem meg szétszedte a konyhaszekrényt meg rendrakás!és ennek a twetejébe még jött egy 5cmes árviz a konyhába mert a csö nem jol lett visszarakva a mosogato alá!de kész a konyha és az a lényeg a sütö meg szuper öröm lesz rajta fözni!

csajok ne szoritsatok ne drukkoljatok mert beleélem magam a semmibe!

ági nem te leszel az egyedüli mert én is itt vagyok!

koda dehogy vagyok optimista én hülye vagyok,mert már annyira szeretnék babát hogy képzelödöm!én is igy vagyok hogy ha megjön akkor nem gondolom tovább hogy terhes vagyok de nem tudom mi volt ez a tegnap elötti mozgás!

de csajok ha én terhes lennék nem hájjas akkor a köldökömnek kijebb kéne jönni nem?

mindenkitöl várom a képeket!
bocs hogy nem irok mindenkinek külön holnap bepotolom dfe most hulla vagyok!

puszi csajok szép álmokat

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág,
nekem csak a végén jött ki a köldököm...

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Virág,
az én köldököm is csak a végén jött ki. Kép Úgyhogy még van remény! Kép És amugy akkor most csak vársz, hogy mikor mozog újra??? Hogy bírod ki, hogy ne csinálj tesztet???

Koda,
a családtervezőbe tartalékoltuk apa mintáját, azért nem voltunk együtt 4 napja... Kép Meg mert nem mostanra számoltam a peteérésemet.
Ja, és ez csak egy érzés, hogy volt pé-m. Majd kiderül, mikor jön meg!
Te hogy állsz a dekorációval? Kész vagy vele? Mit csináltál pontosan?

Jó éjt mindenkinek!

Ági
csné
 
 


Virág!
Nekem egyáltalán nem jött ki a köldököm!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

huuuh!képzeljétek ma mi történt!az ovónő ugy fogadott reggel hogy babám lesz?(jézusom gondoltam mi van ennyire látszik a hájj?) erre kiderült a drága kisfiam elujságolta nekik hogy kishugija lesz!frankó!akkorát nevettem!pedig nem is mondtam mostanába neki a kisteso témát!
(lehet valamit érez?huh de jó lenne ha neki lenne igaza)

csajok most egy kicsit megnyugodtam a köldök ügybe de nem élem bele magam!

ági!igen várom hogy ugy mozogjon a hasam hogy nagyon érezzem és biztosra tudjam hogy na igen ez már baba!a tesztet nehezen birom de megfogadtam többet sha nem veszek a multkori pozitiv után!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!
Nagy ma a pangás!
Juci, Momo! Köszi az infót! Mennyivel kell korábban bejelentkezni?

Rakok fel táblát, szóljatok, ha elrontottam valakit.

Kép

Kép
Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsi!végreeee de jóóó átraktad magad a kismamákhoz!ez azt jelenti megnyugodtál és elhiszed?szuperr

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Úgy látom, csak én vagyok.
de csináltam egy ilyet is:

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Virág!
Egyszerre írtunk!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Na hol van mindenki?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos én sem tudok olyan gyakram jönni, ahogy szeretnék, mert annyi a munkám idebent!

Mesi, nagyon örülük, hogy kicsit megnyugodtál, és végre áttetted magad a kismamák közé! És köszönöm, hogy átjavítottad a dátumom is, meg a terhességi időmet! Kérlek, rögtön szólj, ha már szükséged lesz a rucikra, addig akkor viselem őket! Köszike!

Lányok, szerintetek érdemes volna ezt az integrált tesztet megcsináltatni? Mikor szokás ezt, hanyadik héten? Csak olyan drága, de ha azt mondjátok, hogy érdemes... jövő héten majd a dokim is megkérdem, szerdán megyek hozzá. Milyen fura, hogy szalad az idő, már eltelt egy hónap. Legutóbb április közepén voltam nála. Lehet, hogy megnézetem a babát is, ha megcsinálja az uh-t, legalább lássam, hogy jól van. UH-ra még csak június közepén megyek! Kép

Virág, tehetnél fel fotót, kíváncsi vagyok, mekkora lehet a hasid!

KépKép
titi_27
 
 


titi!a hasamrol?inkább a hájjamrol!ha ránéznél ugyis aztmondanád terhes vagyok!tavaly ugyanez volt mikor otthon voltam és tunikát vettem fel volt hogy egy olyan ismerös aki ezer éve nem látott megállitott az utcá hogy mi van terhes vagy?egyre jobban azt gondolom hogy megbolondulta és már mániákusan akarom a babát és ezért képzelödök!de ha megnyugtat rakok fel a hájjamrol képet neked igaz ezzel nem kéne dicsekednem!
az integrált teszt micsoda?nekem ilyen nem volt elsö terhességnél!legalábbis nem tudok rola!szerintem a dokid kérdezd meg lehet feleslegesnek tartja nálad ha minden oké

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Vagyok énis.
Ma voltam Uh-on 19,4mm-es a baba, jó szívműködéssel. Kép Azt mondták 8-9 hetes lehetek. Kép
2hét múlva kell visszamennem a nőgyógyászomhoz és 3hét múlva lesz a 12 hetes UH.

Mais 3asban leszünk sajna, Zsolti, úgy hiányzik, de nem akartam, hogy ma velem jöjjön, mert a kis pletykás elmesél mindent mindenkinek akaratlanul és ma szünet van az oviban.
Tegnap már anyuéknál aludt és ma is ott fog..holnap kora reggel viszont ott a helyünk.

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok végre, csak a betegség miatt sok meló gyűlt össze, ráadásul, holnap nagy Buli lesz nálunk, ezért most ezerrel takarítok. A Rezi születésnapját ünnepeljük.Hihetetlen, hogy már 2 éves. Olyan gyorsan eltelt ez az idő.

Koda!
Köszönöm, hogy hiányoltál, jó esett.
Akkor mikor kezded a Clostyt? Vagy már el is kezdted?

Képzeljétek, tegnap voltam a védőnőnél is a kiskönyvért. Jövőhéten vérvétel, és utánna héten a 12 heti Uh. Már nagyon várom.Igaz előtte még találkozunk a Margitszigeten.
Jaj, Tücsi ki tudnál engem javítani a táblában? Most vagyok 10 hetes az Uh szerint, amúgy meg 11 (de az Uh szerintid írd be).
Ha minden igaz, akkor a Rezinek a Mikulás hozza a kistesót! (na jó, csak vicceltem)

Virág!
Miket olvasok. Remélem ígaz, de én sem akarok semmit beléd beszélni. Várod akkor te is, hogy már öregebb légy néhány héttel.
Ja, és még múltkor kérdezted, hogy a Rezinek elmondtuk-e a kistesót.
Csak megkérdeztük, hogy szeretné- e, ha lenne, és annyira boldogan mondta, hogy igen. Azóta megkérdeztem tőle, hogy hogy fogják hívni a kistesót, és képzeljétek azt mondta, hogy Péter. De miért pont Péter? Igaz a tesóm férjét úgy hívják, de nem hiszem hogy azért jutott volna eszébe.

Puszi.Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


gyöngyi!szerintem ez szuper hir hogy már nem olyan fiatalka a pocilakod!de örülök neki!és mindárt itt a 12.hét igy megnyugodhatsz!
Péter?szoval a kiscsaj fiut akarKép
Boldog születésnapot kivánok Rezinek!Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Gyöngyi!
Komolyan mondom a frász kerülgetett, az hittem valami baj van. A felsődet sem mertem feladni a postán. Ilyet máskor ne tessék csinálni!Kép
Nagyon sok boldogságot kívánok a nagylánynak!!!!!!
Igen, már elkezdtem a gyógyszert szedni. 5 napig kell szednem, 2 szemet egy nap.

Sziszike!
Nagyon jó híreket hoztál te is!Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Isten éltesse Rezikét!

Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszi Lányok a Rezi nevében is. Majd átadom neki a nevetekben a puszikat.
Ja, és majd teszek fel képeket. Remélem jó idő lesz, és akkor kint lehet a buli. Olyan aranyos party díszeket vettem, meg lufikat, csak győzzük majd felfújjni.

Koda!
Gomdoltam, hogy azért hiányoltál, mert azt hitted valami baj van. Akartam is írni, de mire elkezdtem lefagyott a gép.
Képzeljétek tegnap, meg olyan hulla voltam, hogy bealudtam, de annyira, hogy még a fogamat se mostam meg. Szegény párom kelltegeted, mert tudja, hogy úgy sose feküdnék le fogmosás nélkül. Még szerencse, hogy éjfél felé felébredtem, és akkor sikerült megmosni.
Akkor Koda nagyon szorítok nektek ebben a hónapban.

Tényleg, akkor mi a helyzet a találkozó ügyben? Meg kéne beszélni, hogy hol gyülekezzünk. Én mondjuk, már nagyon rég voltam a Margitszigeten. Valaki nem tud valami jó helyet ajánlani?

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Fuu csajok!nekiálltunk filmet nézni igaz történet a hetvenes évekbe vette fel négy fiatal a dzsungelbe!annyira szörnyü hogy felfordult a gyomrom de az még hagyján hogy ott mutatják hogy vágják fel a kanibálok az embereket közelröl de hatalmas kigyok vannak benne!nekem meg kigyo fobiám van ugyhogy én inkább jöttem hozzátok!forog a gyomrom!ne nézzétek meg soha annyira szörnyü cannibals holocaust a cime

koda tényleg veled mi ujság mostanába alig irsz nekünk!vagy a sok akciozástol nem tudsz a géphez ülni?KépKépKépremélem ez a te honapod lesz

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág,
szerintem én is láttam ezt a filmet. Az első pár perc után feladtam a nézését.

Oné,
bizony Boldogságosat...

Anita,
szerintem a testhőmérsékletednél ne nagyon melegebb legyen a víz (bár ezt már nem olvasod).Én a végén már a ciklusom közepétől csak zuhanyoztam és nem mertem semmit emelgetni sem. (kivéve a FiamatKép)

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


SziasztokKép

VirágKép
nem, nem azért nem jövök, mert akciózunk.Kép Igazság szerint nem is voltunk együtt már kb. 2-3 hete.....Most meg épp megvan, így majd pár nap múlva lehet valamiKép Sokféle dekorációs-varrós dolgom volt, ezért nem írkáltam. Meg nem nagyon volt mit, ahogy fentebb is olvashattad.

GyöngyiKép
Szerintem mi nem fogunk tudni menniKép próbáltuk, de nem jön össze. A kocsink is egy rakás ..ar. De még azért rákérdezek.
Nagyon jó bulizást kívánunk!

Most megyünk kisvasutazni, bár szerintem Marci megint be fog lázasodni. Meghűlt a bölcsiben és taknyos. Éjszaka már 38 volt a láza, amit sikerült levinnem. De már úgy beleélte magát a kisvasútba.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!
Jobbulást Marcinak! Remélem, hamarosan jobban lesz. Nem is írtad, hogy megjött (vagy csak fiygelmetlen voltam?). Akkor most hányadik ciklusnapon vagy, hogyan javítsam a táblában?

Tali:
Nem tudom, hol lenne jó gyülekezni, igazából azt se tudom, le fogunk-e tudni ülni valahol. Amennyire én emlékszem, csak kicsi padok vannak a Margitszigeten. Valakinek valami ötlete? Én azt hiszem az Árpád híd felől fogom megközelíteni a szogetre menő busszal. Nekem ez lenne a legpraktikusabb, mert az 1-es villamossal odáig el tudok menni.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Sajnos én még sosem voltam a Margit szigeten, azt sem tudom, hol lehet ott megállni kocsival, ha minden igaz, én azzal megyek. Van ott a Szigeten valami olyan hely, amit kinevezhetünk tali helynek? Na, majd én is utána érdeklődöm.

Koda, úgy sajnálom, hogy nem tudsz jönni! Kép De remélem, hamarosan legalább mi tudunk ismét találkozni!

Én mindjárt indulok Miskolcra, délután egy évfolyamtársnőm esküvője lesz, úgyhogy holnap délután jövök vissza. Szerintem addig nem is hiszem, hogy fogok tudni jelentkezni.

Kellemes hétvégét mindenkinek lányok!

Koda, jó vonakozást, úgy irigykedem! De rég jártam a Bükkben, nagyon hiányzik! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi!
A Margit szigetre nem lehet bemenni autóval!!

Nézzétek ezt meg, nagyon jó!!!
http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.php?page=2&language=38

Kép

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok!
tücsi megnéztem ezt az oldalt hogyha lenne baba mekkora lenne megmutattam a férjemnek elvolt hülve!és képzeljétek ha baba lenne akkor csak egy honappal vagyun elcsuszva az elözö terhességtöl!mert a fiam dec.1 fogant és április 10én mozdult meg!most meg ha van baba akkor január 1. és május 10én mozgott a hasam!akkorát newvettünk mert most számoltunk vissza hányadika volt és még napra is stimmel!huh tegnap akcio után is mozgott a hasam!hát nem tudom!már csak két hét és ha akkor intenziven érzem akkor baba van!ugy szeretném de nem szabad beleélni magam mert ez már azt jelenti hülye vagyok

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép idő van ma. Sajnos a férjem du dolgozni megy így nem tudunk menni sehová, marad a szokásos játszótér. Viszont ma megint ő csinálta az ebédet. Mindenféle fűszerekkel beszórt tarja lesz krumplival. Biztos jó lesz a múltkorit sem rontotta el.

Virág
Nagyon szorítok neked baba ügyben.Kép Mikor akarsz tesztet csinálni?

Titi
A szigetre nem lehet behajtani kocsival, nekem úgy rémlik. De az Árpád híd felőli oldalon van kialakítva valami parkoló jó borsos áron.

Koda
Jobbulást Marcinak!
Apával pedig ne hanyagoljátok egymást, mert így nem lesz kistesó.Kép

Oné
Rézinek Boldog Szülinapot!
Hogy érzed magad?

További szép napot!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Kicsijuci

Köszi a segítséget a talival kapcsolatban. Nagyon jó ötleteket adtál. Sajnálom, hogy nem leszel ott.

Ha már most ilyen mocorgós a Dudor akkor mi lesz ha megszületik. Jó érzés nem?
Hogy bírod az előadásokat, fárasztó már?
Kíváncsi vagyok mit mondanak az uh-on kukis vagy puncis lesz.

Sikeres talit Ágiékkal!
Szép hétvégét neked is!

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok csajok?merre vagytok?csak nem joidö van otthon?itt szakad az esö ugyhogy egésznap a lakásba vagyunk!most csináltam keksztekercset viszem holnap az oviba mert minden hétfön van a gyerekeknek büfé ahol ök föznek meg esznek és néha kell vinni ezt-azt!tegnap este bekeményedett a hasam megmutattam a férjemnek ö meg tök aranyosan azt mondta érzem hogy ott a lányom!Képbe van zsongva tesztet akar venni!de nem veszünk!hát nem tudom de én meg ugy érzem hogy nem vagyok normális és beképzelem magamnak!ez van sajnos!mindenkinek szép vasárnapot!pusziii

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jujj, Virág!
ez a keményedés is gyanús. Sőt, több, mint gyanús. Tesztelj már, úgy izgulok!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Tényleg merre vagytok?
Virág!
Ez már tényleg gyanús! Szerintem már felesleges tesztelned, mert én úgy hallottam, hogy csak az első 3 hónapban van annyi HCG a szervezetben. Utánna már szinte"önjáró" a terhesség. A baba termeli magának ami szükséges (pl. a progeszteront is)Nekem is azért kell csak a 12. hétig szednem a gyógyszert.
Na de a többiek hátha többet tudnak!

Koda!
Remélem Marci már jól van. Hogy sikerült a kirándulás? Nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni a találkozóra, de az ajánlottam még mindig áll. Nálunk nyugodtan aludhattok. Én nagyon örülnék neki.

Bufo!
Köszi kérdésed, jól vagyunk. Csak néha van hányingerem, de az is csak néhány percig.
Sikerült már elpakolnod a nyaralás után. Nekem ilyenkor annyi mosni-vasalni való gyűlik össze, hogy iszonyat.

Juci, Ági!
Milyen volt a találkozó? Várom az élménybeszámolót. Biztos minden jól sikerült.

Tücsi!
Rosszullétek?

Ja, a szülinap nagyon jól sikerült. Képek is lettek, igérem a héten felteszem őket. Délben kezdődött, majd délután még kétszer fogadhattuk a vendégeket. Mind a 3 alkalomra volt egy torta, mert mind a két mama is hozott.
Apa is annnyira lázban volt, hogy feldíszítette az egész házat. Persze a lufik néha akkorát szoltak, hogy mindenki a szivét fogta.
A Rezi is nagyon boldog volt, egész nap alig evett.Persze estére megéhezett, amikorra elmentek a vendégek, és fél 9 után kellett neki vacsorát adnom.

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziaszok,

Bocsi, nincs sok időm, mert mosni és pakolni kell a hétvége után, holnap meg munka!

SZUPER VOLT A TALÁLKOZÓNK! Annyira jól éreztem magam a Jucival (és a férjem is).
Nem aludtunk ám el! Nagyon jó volt a színdarab, de mindent söpört az, ahogy a Juci szerepelt benne! Kép
Sétáltunk az előadás előtt, meg ettünk fagyikelyhet, megnéztük a színházat belülről... Pont úgy sikerült ahogy kellett! Kép És édes a pocakja! Kép
Ha ő is beleegyezik felrakom a képet, amit készített a párom rólunk! Kép
Juci még ott van Sopronban, de ma már jön haza, ugyhogy holnap biztos jelentkezik!

Virág,
Nagyon drukkolok! Gondolom, hogy mennyire szeretnéd már tudni azt, hogy most mi van!!!

Nekem a május 20. jó!!! Kár, hogy sokan közülünk nem jönnek Kép Kép
Mi is Árpádhíd felöl megyünk majd busszal. Hátizsákba én hozhatok pokrócot! Kép Gyerekeket hoztok, ugye???
Autóval szerintem se érdemes a Szigetig jönni. Max Árpád-hídig.

Koda,
remélem jól sikerült a kisvasutazás! Marci jobban van?

Gyöngyi,
Rezinek Nagyon Boldog Szülinapot!
Kép

Jó éjt, holnap este jövök!
Ági
csné
 
 


SziasztokKép

Köszi mindenkinek, Marci jobban van, de a köhögése megvan még. Most én is beteg lettem, a szokásos torokfájás. Meg Gabi is beteg......

A kirándulás elég érdekesre sikeredettKép Eger mellé mentünk kisvonatozni. A Bükkön át mentünk a jó kanyargós úton. Ennek az lett az eredménye, hogy Marci meg én egyszerre hánytuk össze magunkat a hátsó ülésen.......gondolhatjátok. Marci ő jól volt, belőle csak kijött a kaja. De én....ott álltam négykézláb félig a kocsiban félig a kocsi mellett. Gabi azt se tudta, kihez kapjon. Borzasztóan rosszul voltam, olyan hányingerem volt, hogy nem igaz. Egerben egyből mentünk (én vonszoltam magam) a gyógyszertárba. Ott kaptam gyógyszert, amitől jobban lettem, de totál kómába estem. Mondták, hogy el fog álmosítani, de hogy ennyire...A kisvonatot persze nem értük el, csak egy későbbit. Én meg Marci felmentünk a végállomásig a kisvonattal, Gabi meg gondolta, hogy majd utánunk jön kocsival, mivel azt mondták neki, hogy járható az út végig. Mondja Gabi, hogy mire felér a vonat, ő már rég ott lesz.....Fel is ért szépen a végállomásra a kisvonat, ami egy erdő közepén a nagy semmi pusztában volt. Gabi persze sehol....40 perc után gondoltam, hogy valami probléma adódhatott a kocsival való utánunk jövetellel. A kisvonat meg a kalauz ott voltak még, mert 2 óra múlva mentek vissza az állomásra. Egyszer hallom, hogy megszólal a rádió a mozdonyban. a diszpécser volt, hogy a drága férjem üzeni, nem tudott utánunk jönni, mert lezárták az utat elől valahol egy sorompóval. Úgyhogy a diszpécserrel üzent, hogy valamit csináljanak, mert a kis családja ottragadt az erdő közepénKép Visszagyalogolni meg nem tudtam több tíz kilómétert az erdőn át egy kisgyerekkel. Úgyhogy a mozdonyvezető nagyon aranyos volt. Lekapcsolta magát a mozdonyt a 2 vagonról, és felültetett minket a mozdonyra és levitt vissza az állomásra, ahonna indultunk. Gabi is ott várt minket. Szóval nagyon kalandos volt, külön élveztük a mozdonyban való utazást. Marci sapkáját is elhagytuk útközben valahol, ez már csak hab volt a tortán....

GyöngyiKép
nagyon várom a képeket. A találkozó egyre biztosabb, hogy nem össze. Tegnap még a kocsink is szétesett, úgyhogy totál kivagyok.....

ÁgiKép
Irigy-irigy a találkozó miatt! Remélem a képeket felrakhatod! Nagyon kíváncsi vagyok ám!
Holnap megyek be a szabásmintádért a boltba, úgyhogy gyakoroljatok szorgalmasan, hogy legyen pocid nemsokára! (mondom én....Kép )

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó reggelt!

Most már nagyon fáj a torkom. Előjött megint az a fulladásos torokfájás. Alig aludtam éjszaka. Le van tapadva a sűrű nyák, csak göthölök álandóan. Marci is csúnyán köhög, de más baja nincs. (kop-kop-kop). Elvittük bölcsibe, de délután átmegyek vele az orvoshoz.

Remélem jösztök nemsokáraKép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 



Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda
Jobbulást nektek!
Jó kalandos volt a kirándulás. Néha ilyen is kell különben mire emlékezne az ember.Kép

Oné
Mindent sikerült elpakolni már,de mosnivaló még van vagy 2 adag. Vasalni pedig csak a legszükségesebbet csinálom meg.

Csné
Várjuk a képeket. Juci biztos beleegyezik, hogy mi is megnézzük, hogy telt a tali.Kép
Szuper hogy volt egy jó hétvégétek.

Virág
Ezek a jelek már nagyon gyanúsak. Má nagyon kíváncsi vagyok mi van. Csinálj már tesztet!

Megyek főzni. Utánna megyünk a dokibácsihoz megmérni Dávid mennyit nőtt és hízott.

Mindenkinek szép napot!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


ZsuzsaKép

Mit főzől? Segíts már! Én épp itt kínlódok a gép előtt, hogy mit találjak már ki a családnak.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!
Annyira tetszett az élménybeszámolód a kirándulásról.Persze abban a pillanatban biztos rossz lehetett (főleg mikor kiadtátok a reggelit),de hidd el egy jó emlék lesz.
A képek pedig nagyon jók. Látom Marci már megszokta a szemüveget. Olyan jól néz ki benne.
A képeket csak este felé tudom feltenni, mert a férjem gépén van, és most dolgozik.
Sikerült már kitalálnod mit főzől? Szerencsére nekünk maradt még tegnapról.

Bufo!
Mit főztél végül?

Ági!
Juci szerintem se lesz mérges, ha felteszed a képeket. Akkor szuperül sikerült a hétvége.
A párod is jön a találkozóra?

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

KOda!
Jobbulást nektek. Nagyon jók a képek. Marci meg nagyon aranyos a szemüvegében, mondtuk, hogy nem lesz gond vele. Én se főzök, tegnap kaptam anyutól mára kaját (töltött paprikát, nyami), de délután sütök egy tepsi rákóczi túróst, mert úúúgy kívánom.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok!
Minden szépen sikerült a nászúton, és nem fürödtünk 36 fokosnál melegebb vízbe. Vigyáztunk magunkra. Kép
Nekem ma van a 21. cn. Már nagyon izgulok, még semmit nem érzek szombattól 36,9 és 36,7 között ingázik a hőm. Remélem, ez még jó és sikerül a baba ebbe a hónapban.
Te Virág ! Én nem bírnám ki a helyedben; csalódás vagy öröm inkább megnyugtatásul megcsinálnék egy tesztet. Szóval mikor csinálszKép?

Koda: Szorítok neked! Remélem, neked is összejön elsőre és nekem is a Closti után. Hányadik gyógysernél jársz. Nekem is 2*1-et kellett szednem. Ja és jobbulást az egész családnak.

Még később jövök:
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy megdícsérgettétek Marci szemüvegét. Már én is megbarátkoztam veleKép Õ még néha harcol, de azért nem panaszkokod, szépen hordja.Kép

AnitaKép
Nagyon örülök, hogy minden oké volt!
Amúgy ha alacsony a hőd, akkor ez a 36,7-36,9 nagyon szuper! Ha jól emlékszem, 36-36,4 között volt a ciklus első felében a hőd ugye?
Én is már beszedtem az utoló adagot. Semmi bajom nem volt tőlem csak annyi, hogy a mellem nagyon feszült. Úgy fájt, mint amikor meg szokott jönni. Gondolom a gyógyszer csinálta ezt.....
Az én hőm most 36,6-36,8 között ugrál így ciklus első felében. Jó magas. Eddig azonban csak 36,5 , esetleg 36,6 volt a hőm, tök egyenes görbével.
Neked tuti szép peteérést csinált! Szóval a gyógyszer hatott, ti meg mindent megtettetek. Most már nem rajtatok múlik!Kép

GyöngyiKép
Gabit fűzöm továbbra is a hétvégével kapcsolatban. Csütörtökig eldől, akkor szólok. Én nagyon szeretnék menni!
És igen, így visszagondolva nekem is elég vicces a kirándulás, de az a rosszullét.....na azt nem kívánom senkinek.
Az álltkert ugye nyitva van vasárnap Pesten? Nagyon szeretném megnézni, ha felmegyünk.

MesiKép
Akkor javíts már légyszíves a táblán! 9. napon vagyok.
Szedsz gyógyszert végül is a pajzsmirigyedre? Mikor kell menned vérvételte hormont nézetni? vagy ellenőriznek egyáltalán? Hogy kezelnek most? A nőgyógyászod mit mond?

Végre sikerült kitalálnom, hogy mit főzzek. tejszínes-citromos csirke lesz barnarizzselKép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!

Jaj, már nagyon várom a szombatot. Akkor lehet, hogy én is tömegközlekedéssel megyek. Nekem a 4-6 villamos pont jó lesz.
Juci, köszike a sok segítséget a talival kapcsolatban. Olyan kár, hogy nem tudsz jönni, és többen mások sem! Kép

Virág? Ez nagyon izgisen hangzik, nagyon drukkolok azért csendesen, titokban. Érdekes helyzet ez most akkor nálatok. Nem is tudom, hogy bírod?!

Koda, jobbulást Nektek! Arik a fényképek nagyon!!! Kép Ezt a tejszínes csirke receptet nem írnád le? Nagyon jól hangzik!

Anita, drukkhegyek!!! Nemsokára kiderül, hogy sikerült ez a hónap! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Koda
Már biztosan késő, de azért leírom. Tarhonyalevest főztem és hozzá halat sütöttem. Igaz a halszeletek már tegnap be lettek pácolva.
Igen nyitva van az állatkert vasárnap is. Jó sokan szoktak lenni ilyenkor, pláne ha jó az idő. A parkoláshoz is sok szerencse kell.

Tücsi
Ez a túrós süti nagyon jól hangzik. Teljesen összefutott a nyál a számban. Én tiramisut fogok csinálni du.

Anita
Egész magas a hőd, ha jól emlékszem neked ettől alacsonyabb szokott lenni. Ez szupi! Nagyon szorítok. A nászút pedig remélem sikeres volt baba ügyben is..)

Titi
Én is várom már a talit. Remélem a párom nem dolgozik és akkor tudok egyedül menni. Ha mégis akkor viszem Dávidot is.

Teljesen kész vagyok. Ma voltunk a dokinál tanácsadáson Dávidot mérni(súly, kg). Tiszta hiszti volt le sem lehetett venni róla a ruhát. Igaz megmondta a dokinak nem hagyja magát megvizsgálni. Erre beutalót kaptunk az ideggyógyászatra, hogy a gyerek pánkiszerű viselkedése és éjszakai nyugtalan alvása miatt kivizsgálás kell.( A nem alvás azt jelenti, hogy a szopbájában egyedül nem hajlandó aludni. Ha köztünk alszik akkor egyszer sem ébred fel.)Egyébként ahogy nem erőltette tovább a vizsgálatot akkot nem volt semmi baj. Nem tudom ilyenért máris idegdokihoz kell menni. Na mindegy nem panaszkodom.

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Köszi lányok a drukkokat, remélem sikerült. Szerintetek mikor érdemes egy tesztet megejteni? Szerintetek vasárnap( 27.cn)? Megtudhatok már akkor valamit, vagy várjak, amíg nem jön meg? Már annyira szeretném tudni. Egyébként most is fájdogál baloldalon lent a hasam alja. Lehet a beágyzódástól? Már 1 hete volt pé-m.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: