Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Na nagyjából visszapakoltunk, lett net a gépen. Kép Táblit frissítettem, úgy döntöttem, hogy magamat is előrehozom a mensi szerinti időpontra, aztán majd meglátjuk...ma hazajöhettem az nst után, fájás 0. De holnap megyek ctg-re is (mostmár legalább tudom, hogy a kettő között annyi a különbség, hogy ctg-nél gombot nyomok, nst-n meg nincs ilyen), szvsz TörPeti már lassan megunja magát.
Potter, én is emlékszem rád, de két napig csak kicsi ideig voltam gép előtt, így nem tudtalak ismét itt üdvözölni. Remélem, mostmár sűrűn jössz! Egyébként Te hogyhogy nem vagy benne a tábliban????
Pilchard, szopihoz még annyit, hogy tényleg kell min. 1,5 óra ahhoz, hogy kiürüljön Ameli pocikája még akkor is, ha keveset evett. De így tovább, szerintem jól álltok a súllyal, ne aggódj!!!!
Én a mérlegről pont ellentétesen gondolkodom, mint Kanyin, de ha Téged megnyugtat, akkor inkább legyen. Én biztosan halálra idegelném magam az állandó méregetésen...a szülésfelkészítős védőnéni szerint is felesleges, bőven elég kéthetente leméretni, aztán ha gáz van, akkor lehet mit csinálni.
Doren, ruhafestés Kép. Ötletes! Én véletlenül szoktam ilyeneket, de nálam akarva akaratlanul minden kékre sikeredik...
Zsu, édi bébitek van, olyan széles a kicsi nózija. Kép
Na, most ennyi, íme a tábli:

<pre>
Nick ék. Lakhely baba kora szülés várható kórház nem/név testvérek
Kóci 34 Bp. II. ker 40+1 2006.05.10 MÁV kh.
Dr. Szabó Gy. Lóránd Adél
(2004.02.18.)
Szgoron 23 Bp. XV. ker. 40+0 2006.05.11 Nyírő Gy. Kórház Renáta elsö baba
Blackrose 24 Keszthely 39+3 2006.05.15 Szt. István kh.
Dr. Boros Judit Adél Tamás
(2004.04. hó)
Melanie77 28 Bp. XII. ker. 39+2 2006.05.16 Szt. Imre kh. Áron Anna
(2004.01.16.)
Clair 32 Bp. III. ker 39+1 2006.05.17 SOTE I. elsö baba
Exdeus 23 Szeged 39+1 2006.05.17 II. Kórház
dr. Czank Zoltán Péter László elsö baba
Doren 33 Bp. XII. ker. 38+5 2006.05.20 János kórház
dr. Baltschik Virág Laci
(2004.01.20.)
Acer 32 38+3 2006.05.22 Szt. István kh. fiú fiú
(2004.10. hó)
Satuk 30 Bp. I. ker. 38+3 2006.05.22 Kútvölgyi kh. Olivér elsö baba
Tjuca 27 Budapest 38+2 2006.05.23 Szt. Margit
Dr. Sztanyik L. Kinga vagy Péter elsö baba
Colett77 28 Budapest 38+1 2006.05.24 János kórház Kinga Máté
(2004.03.22)
Gabek 30 Bp. III. ker 38+1 2006.05.24 II. sz. Női Klinika fiú első baba
Pannamari 25 Bp. IX. ker. 38+0 2006.05.25 Schöpf-Merei
Dr. Kósa Zsolt Dominik elsö baba
Mézgombi 24 Bp XIV. ker. 37+6 2006.05.26 Kiskunfélegyh. Julianna elsö baba
Judit_78 27 Bp. XI. ker. 37+3 2006.05.29 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László Balázs 3. baba
Kari 27 Bp. XIII. ker. 37+3 2006.05.29 Schöpf-Merei
Sz.Gy. Nikolett elsö baba
Krisz77 28 Bp. XI. ker. 37+3 2006.05.29 Péterfy kh.
Dr.Tarnóczi P. Barnabás első baba
Hello 34 Bp. XII. ker. 37+2 2006.05.30 Budai Honvéd kh. lány Gábor
(1991.09.02.)
István
(2004.05.26.)
Tarhonyanya 31 Tárnok 37+0 2006.06.01 MÁV kh. elsö baba
Trita 33 Göd 36+6 2006.06.02 SOTE I. Kitty Lili
(2004.06.26.)
Lufi 32 Göd 36+5 2006.06.03 Uzsoki kh. fiú első baba
Szőkemelinda 26 Bp. XX. ker. 36+5 2006.06.03 István kh. Máté első baba
AnnAnn 30 Hatvan 36+4 2006.06.04 MÁV kh. fiú Hanna
(2003.11.04)
Banik 26 Budapest 36+0 2006.06.08 Schöpf-Merei kh. Balázs első baba
Katus73 32 Békéscsaba 35+2 2006.06.13 B.csabai kh. Panna Kata
(2002.10.23)
Lreta 28 35+1 2006.06.14 szegedi Nöi Klinika elsö baba
Norwell 24 Tét 34+0 2006.06.22 Győr P.A. kh. Kende Kálmán elsö baba
Babszem27 27 33+6 2006.06.23 Uzsoki kh. Zsófi
(2003.09. hó)
Veraa 30 32+6 2006.06.30 Szt. István kh. elsö baba
Emy82 23 Szigetszt.m. 32+5 2006.07.01 István kh. elsö baba
Cila (Ildi) 34 Budapest 32+3 2006.07.03 Újpest
szülőotthon lány Levente
(2005.01. hó)
Petra77 29 Szarvas 32+1 2006.07.05 Orosházi kh. Áron Béla első baba
Bogosz Bp. XVIII. ker. 32+0 2006.07.06 Szt. István kh. Emma első baba
Csibemanó 27 Tatabánya 31+1 2006.07.12 Bajcsy kórház Levente Réka (19 hó)
Esztianyo 36 Tampere
Finno. 31+1 2006.07.12 Tampere Norbert (98)
Renáta (99)
Kisvirág_30 30 30+6 2006.07.14 Schöpf-Merei fiú elsö baba
Kanyin 33 Bp. X. ker. 30+2 2006.07.18 MÁV kh.
T.ZS. Erika lány (2,5 év)
Tokajkincse 26 Miskolc 30+0 2006.07.20 Semmelweis kh.
Miskolc Bodza Csenge első baba
Tandika 28 Bp. XX. ker. 29+5 2006.07.22 Szt. Rókus kh. Kíra első baba
Jurem 31 Nyíregyháza 29+3 2006.07.24 Nyíregyházi kh. fiú Janka
(2001.04.11.)
Nyanya67 38 Budapest 29+3 2006.07.24 Szabolcs u. Blanka Krisztina Balázs
(2002.12. hó)
Marcy 29 Szombathely 29+2 2006.07.25 Márton első baba
Mári 27 29+2 2006.07.25 Szt. István kh. első baba
Encus 27 Törökbálint 29+1 2006.07.26 János kórház
dr. Zsolnay Maya Eperke harmadik baba
Szücsi_66 39 Bp. XXI. Ker 28+3 2006.07.31 János kórház
dr. Wiegandt lány első baba
Noémi22 27 Budapest 27+6 2006.08.04 elsö baba
Edina77 28 Debrecen 27+5 2006.08.05 Debreceni Klinka Milán első baba
Zsu11 28 Bp. XXIII. ker. 27+4 2006.08.06 Kútvölgyi kh.
Dr. Tóth Ferenc lány első baba
Banya 25 Pécs 26+5 2006.08.12 Pécsi Sz.Kl. elsö baba
Fénysugárka 26 Csíkszereda, Erdély 26+2 2006.08.15 Megyei kh. Csíkszereda Hanga vagy Tétény első baba
Gira 24 Szeged 26+2 2006.08.15 szegedi Nöi Klinika Réka
(2005.04.18)
Zsebecske 29 Szsztmiklós 26+1 2006.08.16 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László első baba
Déé 29 Budapest 25+6 2006.08.18 Szt. Imre kh.
Dr. Bálint Mihály Zoltán első baba
Adi77 29 Pécs 25+5 2006.08.19 Pécsi Sz.Kl. első baba</pre>


<pre>
Nick ék. Lakhely szülés ideje kórház név súly hossz testvérek
Csandy 34 Bp. XIV. ker. 2006.03.21 SOTE I. Gergő első baba
Caroline 32 Budapest 2006.04.16 Péterfy kh. Lili Izabell 3080 g 49 cm első baba
Veráska 30 Siófok 2006.04.20 Várpalotai kh. Dávid 3900 g 51 cm elsö baba
Pilchard 29 Kosd 2006.05.02 Nyírő Gy. Kórház Amelita Krisztina 4200 g 57 cm első baba
Pogacsa 24 Budapest 2006.05.09 SOTE I. Gergő 2570 g 52 cm első baba</pre>

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Potter Ági!
100%, hogy altatni fognak ugyanis nálunk itt Békéscsabán ez a szokás.Lehetne kérni gerincbe is de elég körülményes és én egyébként sem szeretnék fennt lenni amikor a hasamban matatnak.
Egyébként most nem vizesedek egyenlőre úgyhogy akkor lehet , hogy torkom sem lesz ödémás?

Arra emlékszem, hogy állandóan köhögési inger jött rám a múltkori altatáskor.

Ex!
A mérleg van akit megnyugtat. Amikor Kata született sajnos csak 1 hónapos korában mértük meg először és a születési súlyához képest ( amivel egyébként hazahoztuk 3500 gr) lefogyott 3200 gr-a.Pedig éjjelente az egész ágyneműm úszott a tejbe azt hittem rengeteg tejem van.
Miután ez megtörtént vettünk egy mérleget és egészen 7 hónapos koráig mértem, hogy mennyit szopik a gyerekem, engem ez megnyugtatott.
Biztosan van aki emiatt hülyének néz de én így voltam nyugodt, nem akartam, hogy mégegyszer lefogyjon Kata.Egyébként utána mindíg elég volt a tejem csak annyi volt a titka, hogy 2 ciciből szoptattam.
Most is fogom mérni mert nem szeretném ha ez még egyszer megismétlődne senkinek nem kívánom azt az érzést.

Kép

Kép
katus73
 
 


sziasztok

most negativ leszek,és lehet elitélnek sokan de nem érdekel.1.5 óra alatt két ciciből 20-30 gr-ot eszik,nem hiszem hogy jó nneki ha éhezik,főleg hogy ilyen nagy baba.
nem vagyok ideges egyébként,én csak sajnálom hogy mindig éhes.jobb anya vagyok ha éheztetem még két hétig ?nem igy gondolom.holnaptól kap pótlást,és meglátjuk.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 

 
 

Sziasztok,

Pilchard, ne hülyéskedj! Te élsz a picurral, te vagy az anyja és te tudod mi a jó neki. Lehet ez a kis hozzátápi fog segíteni, hogy mindketten megnyugodjatok, és egymásra hangolódjatok. Nekem anno szerencsém volt, mert a hugom egy hónappal előbb szült és rengeteg teje volt, tőle kaptam a pótlást. Kb. egy hónap után már nem volt rá szükségünk, bár sosem tudtam félretenni, de talán épp elég tejem volt. Végül hat hónapig csak szoptattam... Azután meg a hozzátápival szenvedtünk ugye... Kép

Potter, akkor még csak kihúzzuk valameddig! KépKép

Kari, hát én nem siettetném az időt Kép és nemcsak azért mert még a fodrászhoz is el szeretnék jutni Kép

Szilvi, jelentkezz mit mondtak. Mit mondott a doki? mire gyanakszik a méheddel kapcsolatban? Talán mint Poginak, hogy öregszik?

Kiváncsi vagyok mi lehet Blackrose-zal?...

Jó éjt,
Doren
38+5

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Hajnalban olyan hülyeséget álmodtam, hogy a forgolódásomra felébredt a pici és utána már csak fél éber állapotba tudtam maradni. Összességében azért nem volt rossz éjszakám, felkellnem se kellett Kép.

Szilvi, Blackrose,
mennek a drukkok! Kép
Szilvi, ha tudsz az aneszteziológia után jelentkezz! Reméljük semmi komoly!
Blackrose, reméljük minden oké veletek. Ha tudsz, adj hírt magatokról!

Banya,
minden oké volt a mh-i megbeszélésen? Mikor végzel pontosan?

Ha minden jól megy du. kiültetem a paradicsomokat, elszórom a nyári salit és a sóskát Kép. Igaz, most vannak a fagyos szentek, de nem mondanak rossz időt. Csak bírjam energiával!
Ha nem jön közbe semmi, a délelőttöm viszont elég laza lesz. Pihenhetek a gép előtt Kép.
adi77
 
 


Üdv!

Katus, én is úgy vagyok vele, hogy akit megnyugtat, az kölcsönözzön vagy vegyen! Ez mindenkinek a szíve joga. Kép
Pilchard, miért is lennél negatív??? Nagyon jó anya vagy!!!

Ma mosok és fürdőszobát vikszolok...na meg a polcokra is vissza kell majd pakolni, ha hazajöttem...
De asszem, ma itthon fogok ebédelni.

Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziastok!
Mostanában nem volt kedvem írni, nem akartam negatív lenni, nagyon aggódtam a koraszülés miatt. Még most is, de már jobban vagyok. Anyósomnak akartam megnyugtató dolgokat nyomtatni, mert ugye nekem kell nyugtatni mikor én is rászorulok és ráakadtam egy fórumra, ahol korababákról van szó. Mennyi szenvedés szülőnek, babának...nagyon együttérzek velük. Már meg voltam könnyebbülve hogy betöltöttem a 28.-at, de ez a hét most kemény volt. Az első időkben a vetélésről nyomtattam anyósnak, hogy nem én tehetek róla, mert sovány vagyok stb. Akkor bejött. Most nem nyomtatokKép
Na, mégis negatív lettem.
A picúrkám nagyon tud reklamálni, ha oldalt fekszem, szerintem nem fér, rögtön kalimpál, feszíti magát a fejével lábával. Háton ugye nem ajánlják, meg nem is jó, ezért kipárnázva féloldalasan fekszünk 24 órábanKép
Hát, el is vagyok gémberedve... Függőleges helyzetben fér el legjobban, de ez ugye ritkán van.
Ex: már írtam valahol, Bp., X. ker.
Ha Bp. nem az állandóm, akkor a baba kártyája nem ide fog szólni?
A papírokat a munkahelyről kell beszertezni-gyás és a többiek?
Ja, holnap megyek dokihoz, szorítsatok, hogy ne romoljanak az értékek és ne kelljen kórház!!!!
Jönnek a szüleim a hugocskámmal, megvett egy csomó mindent! Jó, hogy elintéz mindent helyettem, de én is szívesen csinálnám. Nagyon élvezi!

Mindenkinek szép napot!

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok!
Először is: HATALMAS GRATULA A POGÁCSA CSALÁDNAK! Kép
Várunk nagyon a beszámolóval, sok tejecskét, egészséget, és boldog babázást kívánok Nektek! Kép
Adi!
Elmaradt a munkahelyi megbeszélés, mert az én drága okos főnököm elfelejtette. Ne is mondj rá semmit, egy agyvérzésen már túl vagyok. Viszont ez a hozzáállás is megerősített abban, hogy bizony és a májust már nem fogom itt tölteni. Másnap szóltam is neki, hogy ez a hónap, és ennyi, tulajdonképpen nem is reagált rá semmit. Jobb is... mert volna megszólalni...
Hétfőn jön egy csajszi a helyemre betanulni, hááááát, nem tudom. Szerintem abszolút nem ide való, köze nincs a szakmához, de én már inkább nem is szólok semmit. Meglátjuk. Június elején még biztosan be kell jönnöm majd hébe-hóba, de az nem is baj, legalább nem fogok unatkozni. Szóval van még vissza 13 munkanapom. Hihetetlen... Tök fura érzés. Nem mondom hogy nem jó, de azért nagyon furcsa lesz nem dolgozni.

Kép
Kép
banya1
 
 


Sziasztok!

Nyanya! Ha most is kislányunk lett volna, Blanka lett volna. Nekem is nagyon tetszik ez a név. Janka mellé Blanka. Rímel szépen.
Nagyon vártam én is, de izgultam is,hogy minden O.k. legyen.

Puszi mindenkinek

Kép

Kép
jurem
 
 


Sziasztok!

Már én is nagyon várom a beszámolókat.

Mári sajnálom, hogy ennyire kell félned. Igaz én is parázok, ha ez valamelyest megnyugtat. Az előző babám 5 héttel korábban jött. Most minden kisebb jelre azt hiszem, hogy na most elmegy a magzatvizem, vagy a nyákdugó. Szóval nagyon felek a koraszüléstől. Még 5 hetet mindenképpen szeretnék egyben kihúzni. Én nagyon meg tudom érteni a félelmedet, főleg ha még okod is van rá. Ma megyek dokihoz és reménykedem, hogy minden OK. Igaz az előző terhességemnél egyik héten még minden OK volt, egy héttel később meg már a karjaimban tartottam a kislányomat. Szóval bármi előfordulhat. Vigyázz magadra!

Csajok, ha valaki még nem vett babakocsit és esetleg Bergont szeretne, most a Teszvesz oldalon (ez ilyen licitálós) van egy tök jó. Asszem 22ezerre tartja. Bolygó kerekes, jó nagy, fordítható tolókaros. Szóval szerintem Cool. Csak azért írom,mert ugyan semmi közöm az eladóhoz, de mintha valaki említette volna, hogy ilyet akar, de olyan 20 körül.

Ex. megkérhetlek, hogy ha lesz rá alkalmad, akkor javítsd már ki, hogy az első babám Edina és 2003.05.21., mert annó rém okosan megírtam, hogy két és fél éves, de most már 3, tehát elég idétlen. Nagyon köszi.

Banya! Csatlakozom hozzád, nekem még a jövő héten van négy napom. Esküszöm nagyon várom, hogy vége legyen. Hidd el jó lesz az.

Adi77, én is hülyeséget álmodtam hajnalban és aztán nem bírtam rendesen visszaaludni, mert a lánykám szétrugta az oldalam. Mire elaludtam volna a másik 1/4 6kor kelt. Ami a tegnapi 5 órához képest már haladás. Kicsit kivagyok ettől a hajnali ébresztőtől.

Pil. Nem vagy rossza anya, sőt negatív sem. Ezek az érzések teljesen természetesek. És a 20-30 gramm után úgy érzed, hogy kiürült a cicid? Vagy csak nem akar vele tovább dolgozni a kistigris?

Szilvi! Majd írd meg, hogy mi volt aneszten, kiváncsi vagyok. Remélem semmi komoly. Kitartás, hamarosan előbujik a babád. Kép

Mindenkinek jó hétvégét.

Pusszantás. Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!

Pilchard!
Tápszerre vagy tejpótlásra gondoltál? Teljesen normális egyébként, hogy aggódsz a lányod egészsége miatt. És bár én ugyanúgy tapasztalatlan vagyok a szoptatásban, mint Te, ezért nem akarok okoskodni, DE: épp tegnap volt itt a védőnéni, és ugyebár beszélgettünk vagy másfél órát. Ennek fele a szopizásról szólt, és a lényege az egésznek: ha a kicsi óránként akar enni, akkor egyen óránként. Tudom, hogy ez így leírva nagyon egyszerűen hangzik, és Isten ments, hogy meg akarjalak bántani vagy rosszul essen, amit írok, de ha gyarapszik, és nem sír, meg van elég kakis-pisis pelusa, akkor biztosan nem éhes (lehet, hogy csak lusti szopni)! Ha tápot adsz neki, abból lesz az, hogy kevesebb lesz a tejed, aztán meg elapad. Biztosan hallottál már a szaporító fejésről. Próbálkozz meg ezzel, állítólag nagyon hatásos. ÉS EGYÁLTALÁN NEM VAGY ROSSZ ANYA!!! Úgyhogy nyugodj meg, és cselekedj az ösztöneid szerint!Kép


Mári!
Tudom, mit érzel, én is ugyanezt éltem át, amikor 20 hetesen a doki megállapította, hogy 3000 helyett 2000 a cervix. Na, akkor nagyon megijedtem, és az elkövetkező hetekben szinte betegesen féltem a koraszüléstől, mindig azon gondolkodtam, hogy ha "épp most" megszületne, vajon mi történne... Aztán legutóbb, mikor voltam dokinál (május 3-án), mondta, hogy még mindig 2000 a cervix, és hogy a májust tutira kihúzzuk. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egy-egy nyilallásnál most nem tojok be, de próbálok nem idegeskedni... Úgyhogy ne aggódj, pihengessél sokat, és próbálj meg pozitívan gondolkodni (és beszélgess a babával, hogy minél tovább maradjon a pocidban!Kép)

Kanyin!
Nálad kiderült, hogy a kislányod miért született öt héttel korábban?

Szilvi!
Remélem, minden rendben lesz Nálatok! Pedig a következő gratulációmat Neked szánom ám!Kép

Encus!
Gratulálok a kerek 29-hez!

Adi!
Azért csak óvatosan a kerti munkával, nehogy meghúzkodd Magad!

Jók legyetek!!!


Sziasztok, és Kép mindenkinek!


Norwell+Kende baba (34+1)

Kép
Kép
norwell
 
 


Köszi Edit! Te se izgulj, mert a 2. babát tovább szokták kihordani, mint az elsőt. Én egy hónappal korábban jöttem világra, inkubátorban voltam 2 hetet, míg a hugom csak 2 héttel. Õ már nem is volt koraszülött. Bár anyukámék anno nem hetekben számoltak. Lehet, még korábbi voltam...
Én is szoktam parázni, azt érezni, hogy szivárog a magzatvíz stb. Tegnap pukkant valami, a szívem vert ezerrel és izgultam, mi lesz, de a gyomrom volt. Kép
A munkahelyemet nehezen hagytam ott, de mára már nem is hiányzik. Az elején kézzel lábbal mentem volna vissza, főleg mikor feküdnöm kellett. Már nem mennék még így se. Azt hittem amúgy, hogy pótolhatatlan vagyok, de nagyot koppantam, a gyerekeken kívül nem sok mindenkinek hiányzom 3 év után. Szarul esik, nem gondoltam volna...

Mári

Kép
mári
 
 


Banya,
ugye amit korábban írtam azt is olvastad? (csak mert néha el szoktad felejteni Kép) Júniusban, ha minden oké, akkor járhatnánk együtt a várandós tornára!

Norwell,
hát megpróbálok vigyázni..., de holnap meg bort palackozunk. Minden nap van valami! Azért majd óvatos leszek, nem viszem túlzásba. Kép

Puszi Mindenkinek!
Kellemes hétvégét!

Adi 25+6
adi77
 
 


Adi!
Bocsi... KépKép
Szóval: júniustól terhes torna? Ezen még nem is gondolkodtam. Nem rossz ötlet. Megbeszélhetjük.
Nem túl késő elkezdeni? Mesélj egy kicsit róla, barátkoznék a gondolattal... Kép

Kép
Kép
banya1
 
 


Köszi neked is Norwell! Olyan rossz, hogy nem látom az új hozzászólásokat, pedig állandóan frissítek. Bíztató amit írsz! Köszi a megértést, mert ilyenkor úgy érzem egyedül vagyok, nem ért meg senki. Pedig nem, csak egy kis önsajnálat. De hamar elhessegetem a rossz gondolatokat, csak mikor anyós azzal vígasztal most is, ha rosszra fordulna a dolog, akkor is tovább kell lépni, meg hogy lesz így testvérkéje stb., olyankor kiakadok és nehéz helyreráznom magam. Mikor múlik már el a depressziója, így nincs kedvem vele beszélgetni...
Most olyan önző vagyok, hogy magamról írok, de nincs türelmem reagálni a hozzászólásokhoz egyenként. Ne haragudjatok! Csak olvasgatok, az viszont jól esik, mármint olvasni kivel mi történik.

Annamari

Mári

Kép
mári
 
 


Sziasztok Csajszik!

Pilchard: nekem van egy ismerösöm, aki úgyanebben a cipöben járt, mint te. Az ö babája is keveset tudott szopizni 2 ciciböl és ö is úgy érezte, hogy mindig éhezik a pici. Ezért választotta ö is a hozzátáplálást. Szerintem nem vagy rossz anya, és ha te úgy döntesz, hogy hozzátáplálsz, akkor adj neki.

Nekem ez a mai éjszaka nagyon rossz volt 4-töl fenn voltam egészen 1/2 6-ig. Ilyen velem elöször fodul elö, mindig is jól aludtam. Csak pisilni szoktam felkelni 1X max. 2X. Biztos ez a meleg.
Ezért a párommal gyorsan ma elintéztünk mindent, apaságit, megvettük a babakocsit, elhoztam a kiváltani való recepteket a gyerekorvostól, biztos ami biztos alapon, nehogy a hétvégén akció legyen.

Most így hirtelen ennyi.
Puszika mindenkinek:
Annamari+ Dominik

KépKép
pannamari
 
 


Üdv!
Mári, bocsika, akkor ezek szerint elsiklottam felette.
Kanyin, átírom, ha átjutok a saját gépünkhöz. Most csata közbeni a tájkép a szobában, pakolászok...a fürdő és a wc már tiszta. Kép
Na, megyek...muszáj elpakolni, KÁOSZ van.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok Lányok!

Pannamari,
Mi vasárnap megyünk CTG-re+ vizsgálatra. Olyan jó lenne egyszerre bent lenni majd:-)
Voltam fent csütörtökön a 3.-on és szépek a szobák. Én is foglaltattam és 2 ágyasba szeretnék majd lenni.
Vigyázzatok magatokra nagyon és kellemes hétvégét!!Mail címemet megadom és azon is tudunk dumcsizni ha gondolod. bodlin@freemail.hu

Mindenkit üdvüzlük és kitartást lányok!

Kari
(37+4)
kari
 
 


Sziasztok

ma próbáltuk a tápszert,de 20 gr után nem kellett neki,az meg nem túl sok.
Már rájöttem hogy ördögi kör ez az egész,mert sokáig szopizunk,bealszik,ha leteszem aludni felébred és kezdhetjük elölről az egészet.Én nem tudom ezt hogy lehet 24 órán keresztül csinálni,mert én igy semmit nem tudok majd megcsinálni,peti megy dolgozni,csak kell előbb-utóbb főzni,mosni,stb..de igy hogy?

Kanyin:nem is érzem hogy lenne benne vmi.semmit nem nőtt,nem fáj,nem feszül.Kép

Norwell: a szaporitó fejést csinálom/nám,de mivel nem sok időm van szabadon a fent leirt miatt,igy nem tudom nagyon mikor,mert közbe kell ennem is,fürödni,mosogatni,stb..mire végzek,Ameli leköt megint.Ráadásul leszakad a kezem,medela mellszivóm van,de nagyon fárasztó vele,és sok nem is jön.
De alényeg hogy a legtöbbször komfortszopizni akar.

Most nagyon -nagyon őszinte leszek Hozzátok.
Amikor a pocakomban volt,sokat gondolkodtam hogy lesz a szopi,ilyesmi,és azt a z igény szerinti szoptatást nem tartottam jónak.Az hogy Ameli nem tankönyvi baba,nem 3 óránként eszik,és mindig szopizni akar,nem tragédia,csak még fel kell magamban dolgozni hogy Õezt igényli.Remélem értitek .
még valami:én nagyon befolyásolható vagyok,ha vki tanácsot ad mindig akkor azt gondolom igaza van,ha mást hallok mástól,akkor neki adok igazat,és ez szörnyű,csak magatokra hallgassatok.És még annyi velem kapcsolatban,hogy nem tudom nézni hogy megesz a kosz minket,hogy ott amosatlen,vasalnivaló,tudom vkit nem izgatnak ezek a dolgok,de engem zavar amig nincs megcsinálva.Ha anyósom nem főzne akkor se halnánk éhen,ha nem laknának a szomszédban akkor is élnénk az életünket,én utálok megcsináltatni bármit is ha meg birom csinálni.

De ha kérek tanácsot Tőletek,vagy véleményt válaszoljatok ám!!

Voltunk ma is sétálni,és már másodszor alszik a tigrisem a teraszon a kocsiban.Kapott a nagyiktól zenélő-forgót a kiságyra,kiváncsi leszek tetszik e majd neki.Nekünk igenKép

puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Plichard!

Lényeg az, hogy megbírkózz a feladattal. Szerintem a súlyveszteség nem akkora probléma a lányodnál, mint az, hogy teljesen kimerülsz. Biztosan sikerülni fog.

A forgó, ha nem köti le, akkor egy tipp, ismerősnek bevált. Édibédi pasztellszínű forgó volt, ami a gyereket nem hatotta meg. Erre az apja becsomagolta a figurákat alufóliába, azóta az a sztár, mert csillog-viilog:-) Hát igen, és a poén, hogy a kis szarka fiú :-))))

Nyugodj meg, mindenkitől azt hallom, hogy nehéz a kezdet, én sem számítok jobbra. Ja és a bölcs tanácsokat meg néha ereszd el a füled mellett!!! Próbálj meg pihenni is egy kicsit, ne légy ennyire maximalista magatokkal!!! Ezt jóindulatból mondom, hogy az egész háztartás nem ér annyit, hogy kiborulj. Ja és ismered a mondást a statisztikai átlagról (tankönyvi példa), hogy olyan nincs! Ameli egy nagyon szép, és egészséges kiscsajszi, akivel össze kell szoknotok, és hidd el sikerülni fog!!! Pár hét múlva mi fogunk esedezni a tanácsaidért ;-)

Juca

tjuca
 
 


Lányok!

Mit jelent az, hogy a lepény III. fokban érett? Szülésznő szerint bármikor szülhetek. De az nem gáz? Nem kellett volna flowmetriát csinálni?
Ja és pánikoltam, hogy a súlybecslés 4-el kezdődik, de a gép 2903 g-ot dobott:-))) Ennek nagyon örülök, a szonográfus néni azt mondta, aranyos kis 3 kilós porontyom van :-)
Ez a nap jó híre volt a számomra!!!

Juca

tjuca
 
 


Sziasztok!

Véletlenül találtam a topicra, de nagyon örülök neki, hogy ráakadtam. 30 éves vagyok, első gyermekemet várom, és éppen csak elmúltunk 33 hetesek. Sajnos a méhszájam 1 ujjnyira nyitva van, amit 3 nappal ezelőtt tudtam meg. Fájdalmat, görcsöt nem éreztem, ezért váratlanul ért a hír. Igyekszem nem idegeskedni és pihenni sokat. Mivel a negyediken lakunk, nem megyek le, csak naponta egyszer, de egész nap nem bírok feküdni. Van vagy volt esetleg valaki hasonló helyzetben közületek? Ha igen, kérlek írjátok meg a tapasztalaitokat, hátha meríthetek belőlük. Szeretném még legalább 3 hétig kihúzni, remélem sikerül.

Előre is köszönöm szépen, Ági

Kép
agnesm
 
 


Üdv!
Ági, még simán húzhatod 3 hétig mozgás mellett is! Nekem (jó, elvileg utolsó hetes vagyok) néhány napja 2220 volt a cervixem, de ettől függetlenül járok kelek. Kép Egyébként nekem is meglepi volt a 2 ujjnyira ki vagyok nyílva című mese, mert én sem éreztem semmit!
Juca, elvileg annyit jelent, hogy még jó a kapocs Te és a baba között, de nem teljesen. A méhszájad hogy áll???
Pilchard, akkor inkább nem írok semmit, mert a végén még rám (is) hallgatsz. Ill. egy valami: HALLGASS MAGADRA!!!!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Ex!

Nem tudom, mert ma nem nézte meg az orvos. Már bánom, hogy eljöttem, de két szülésznő is azt mondta, hogy minden rendben, és nem kell megvárnom az orvost, ha nem akarom. (Ma megint a műtőben volt, és nem is látszott, hogy mikor kerül elő:-()
Ha baj lenne, bizonyosan szóltak volna. Majd nézem, hogy mennyit mozog Stöpszli. Ezen kívül azt sem tudom, hogy mióta ennyire öreg a lepény! Tény, hogy nagyon sokat csuklik szegényke. Remélem kap elég kaját, és lesz annyi rugkapálhatnékja, hogy megrepeszti a burkot.

Juca

tjuca
 
 


Sziasztok,

Pilchard, én nem tudtam géppel fejni, próbáltad kézzel? ugyanaz az eredmény?
Ó, visszaemléxem, két éve, én is ugyanígy voltam... Volt olyan nap, hogyha édesapámék nem jöttek volna át délután, akkor egész nap zuhanyozni sem tudtam volna. Így sikerült du.5-kor Kép Ez normális... Kép

Mári, hát ez nem túl rózsás helyzet, hogy még te tartod anyósodban a lelket! Édesanyám is depressziós, többször feküdt pszichiátrián, rá nem lehet számítani nagymamaként. Szerencsére anyósomra igen, aki kedden jön és remélhetőleg május végéig marad. Egyenlőre benne van minden reményem Kép

Na, ma nem sokat tudtam én sem pihenni. 50nm-es a lakásunk, du átjöttek a hugomék, két gyerekkel, sógorom, édesapám és a keresztszüleim...
Ne tudjátok meg mi volt itt! És holnap kezdhetem a takarítást előlről Kép

Szilvi, mi volt a dokinál?

Jó éjt,
Doren
38+6

Kép
Kép
doren
 
 


Szisztok kismamik!!!

Doren,Norwell!Köszönöm az érdeklődést,aranyosak vagytok!Kép

Olyan türelmetlen vagyok már!Kép
Tegnap vettek vért,majd hétfőn reggel CTG-után megyek az aneszteziológiára 9:30-ra!Kiváncsi vagyok!
Megnézték a punásomat UH-n,hát...nem sok látszódott belőle mert már szűkösen van!KépAlig bírta a doki lemérni!Súlya: 2679g
No és a lényeg,most azért kell a vizsgálat,mert a baba jól(fejvégű) fekszik de furcsán!
Mondja tegnap a doki,ő még életében ilyen pocakot nem látott!A szemérem csonttól a köldököm vonalában derékszögben áll!Nehéz leírniKép
Kérdezem ez miért van?
Monja,mert kics vagyok 153cm,ezért a baba nem tud máshogyan helyezkedni!
Ha véltlenűl császár lenne,akkor tudják,hogy hol vágjanak!
Már túl lennék rajta!Ja 2-es a lepény éretsége,és a doki szerinti szülés 18.-a!

Doren!Akkor voltatok abban a lakásban elegen!Kép
Óvatosan a takarítással!Csak nyugisan!KépPrücsök hogy van?Élvezi a jóidőt?

Pilchard!Segítenék neked szívesen,de ezek nekem is új dolgok!
Remélem hamarosan kialakúl egy megszokott ritmus,és könnyebb lesz!Kép
Én nem itéllek el a tápszer miatt,ha valami nem megy akkor nem megy!
Ügyesen!Kép
Kitartás nektek!Sok puszi!

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!Kép

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Szia Exdeus!

Köszönöm szépen a bíztatást, bízom benne, hogy tényleg így lesz, és a kisfiam nem születik meg a 36. hét eltelte előtt. Már szeretnék én is időben ott tartani, ahol te, de nem valószínű, hogy sikerülni fog. Minden jót és komplikációmentes szülést kívánok neked (és persze mindenki másnak is!).

Kép
agnesm
 
 


Doren:reggel lefejtem a mellszivóval 70 ml-t.kézzel nem tudok.
nem értem,este üvöltött,hosszú szopi után még megevett 80 ml tápot.össze-vissza van ez.meg rángatja a cicimet,meg igy -hogy is mondjam hogy értsétek-mielőtt bekapja a cicimet rázza a fejét,de ezt csak két napja,ezért is vettem el tőle a cumit.
pohárból meg nem tud inni,a lefejt tejet is üvegből kapta,lehet azért nem kapja berendesen a cicit.
meg csak cicin tud elaludni,és ez nagyon sok idő,amit cicin tölt,majdhogynem összefolynak az etetések.

a kiságyba olyan mintha félne,most áttesszük máshová,ha változatlan a helyzet,még egy baldachinnal próbálkozom,aztán passz.

Szilvi:nagyon szurkolok,már reggel mindig úgy várom hogy olvassam a jó hireket.


Minden finiselőnek kitartást,a vége már nagyon nehéz,türelmetlen az ember.

Ákos:nem irtál nekünk infókat,mi van veletek????????????

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard!
Annyiszor álltam neki, hogy írjak, és mégsem.. úgysem tudok segíteni, csak olvasom, hogy miket próbálkozol... hát nem irigyellek.. Azért remélem hogy mikor már itthon leszek Olivérrel, addigra már csak úgy ontod magadból a tanácsokat..Kép Tehát készüljKép Jövő szerdán szülök, amint lehet, jelzek. Kép
Sokat gondolok rátok, remélem minden megoldódik.. hamar..
Puszi

satuk
 
 


Sziasztok!

Sajna most nem tudok visszaolvasni. Csak gyors befutás.

Pogiéknak hatalmas gratula. Gyönyörű a kis Gergő Kép

Vizsgázóknak drukkkkk!!!

Mi jól vagyunk. Jövő héten megyünk cukorra és UH-ra Kép
Halad a felújítás is. A héten már elkezdék a burkolást Kép Igaz ki vagyunk tiltva a lakásból, de nem bánom. Most is csak ugrálva tudtunk bejönni. (Nem lehet a lapokra lépni)

Megyek is, mert mindjárt megyünk haza anyuhoz.

Mindenkinek drukkk mindenhez!!!
Remélem mire jövök már még többen babázni fogtok Kép

Sok puszi
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Üdv!
Itt még mindig káosz, úgy vagyok a pakolással, mint régebben a tanulással...mindent helyette! Kép
De muszáj lesz legalább a kiságy feletti polcot megcsinálni rendesen, mert ma vagy holnap beállítjuk a kiságyat...remélem, anyósom megvarrta a szivacsra a huzatot.
Szilvi, drukkok mennek. Én nem tudom, nálam mi lesz, hétfőn biztos a ctg, de hogy utána...a dokim tegnapra ugyanis lebetegedett, és nem tudom, mikorra gyógyul meg. Majd hétfőn felhívom, hogy akkor hogyan tovább.
Kisvirág, óvatosan az ugrálással! Kép
Szép napot mindenkinek.
Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok lányok!!!

Csak egy pár sor erejéig írok.
Megvolt a lomtalanítás is és most már egy fokkal jobban érzem magam, bár még mindig nem tökéletes az udvar J

Ma éjjel és reggel nagyon rosszul voltam. Valahol, valamikor megfáztam és éjjel fájt a torkom és be volt dugulva az orrom. Így nem kaptam levegőt és emiatt felébredtem. Ha már ott tartottam, akkor WC-re is kellett menjek és utána nehezen aludtam vissza. Hajnalban megint rémálmaim közül egyik látogatott meg, nem téve túl sok jót a lelkemnek. No, amint felébredtem úgy elkezdett görcsölni a hasam, hogy kapargattam a tapétát. Kb. 1,5 órán keresztül latolgattam, hogy most szóljak-e a Bélának, hogy vigyen be a korházba. Bevettem egy magnéziumot, úgyhogy szépen lassan megszűnt. Viszont végigaludtam az egész délelőttöt. Most már jobban vagyok egy kicsit. Béla ma estére barátokat hívott vendégségbe, aminek nem örülök és ki is jelentettem, hogy én ma ki nem megyek a házból vásárolni. Nagyon félek, hogy nehogy a babó akarjon kijönni idő előtt. Remélem, hogy csak a gyomrom görcsölt, mert nem tetszett valami amit ettem.
Kriszta. Igaza van mindenkinek aki azt mondja, hogy ne hallgass másokra. Ez a te babód és senki nem ismeri úgy, mint te, senki nincs ott veletek. TE ösztönösen érzed, hogy mit akar. Amint már leírtam, szerintem sincs semmi gond a táplálással (Vivi is végig tápszeren volt és piszkosul okos kiscsaj) AZt hogy mennyit van cicin, te döntöd el, hisz neked fájhat tőle a cicid. SZÓVAL!! Te vagy a főnök és úgy csinálod, ahog ynektek jó.

Ági!
Régeb dumcsiztunk, remélem, hogy tényleg jól vagy és jól viseled a végét. NE pörögj túl. Csak langzam. Nos, mostanra ennyi&#8230;

Puszi mindenkinek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Nagyon megvisel a lakásfelújítás. Fele cuccunk a padláson,fele a garázsban, fele itt velem a szüleimnél. Sose leszünk készen.

Sajnos követni sem tudlak titeket, de néha bejelentkezem, hogy jól vagyunk meg minden.

Edina
edina77
 
 


[color=#0077aa][b]
Vendég
 


Üdv!
Látom, mindenki felújít.
Mi már nagyjából megvagyunk. De most rámjött, hogy kiságy csak akkor lesz, ha meglesz bele a szivacs is. Kép Szegény férjem már ki van rám akadva biztosan.
Encus, most épp be vagyok jelentkezve MSN-re, de most Te nem vagy, ugye a vendégség...az az igazság, hogy pakolászás közben nincs értelme a gépet bekapcsolni, mert akkor inkább gépezek, mint pakolok.
Ma kaptam egy SMS-t Blackrose-tól, szerinte Adél lesz a történelemben az első, aki bent marad, mert már minden praktikát bevetettek, de a lányzó nem akar kibújni.
Na, mára ennyi voltam.
Szép estét mindenkinek.
Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok,

Valóban a babavárással együtt mindenkit elkap a felújítási láz??? Kép Mondjuk az első gyerekkel én is így voltam Kép

Encus, lehet, hogy a baba már a bélrendszeredet is egy kicsit átrendezgette... Nekem is furcsább hasgörcseim vannak, amire természetesen én is már mindenre gondolok. Pihenj minél többet.

Szivi, akkor nagy drukkok hétfőre.
Ex, neked is, szépen kihúztad te is otthon, és úgy tünik nem kell befeküdnöd előtte? Két éve az én dokim is lebetegedett és végül az ügyeletes csinálta a császárt.

Mézgombinak, és Blackrosenak is drukkok, jó hogy így "bejelentkeznek". Kép

Kisvirág, várunk bővebben is Kép

Satuk, mondom én, hogy te leszel a következő! Legalábbis szerdán tuti lesz egy új "nyári"baba! Kép

Jó éjt,
Doren
39+0

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

megirtam!!kicsit hosszú lett.
puszi
majd jövök még,ma csak pihizni fogok.

Szüléstörténet.

2006.05.02-án hajnali fél kettőkor arra lettem figyelmes hogy van egy kis menstruáció szerű
görcseim,és ahogy elkezdtem figyelni az időt és rájöttem hogy 3 perces fájások,kicsit megijedtem hirtelen,majd gondoltam á..ez hülyeség,nem kezdődhet 3 perces fájásokkal,az nem létezik.Úgyhogy lefeküdtem aludni.De csak nem akart elmúlni,néha erősebb is volt,petit felköltöttem hogy szerinte menjünk-e vagy sem.Na persze szegénykém honnan tudhatta volna,ha én nem tudtam.Még mindig nem akartam elhinni hogy tényleg megkezdődött a dolog,igy megint visszafeküdtünk.Aztán fél óra múlva felkeltünk,letusoltunk,hajat mostam,igazából szép kényelmesen készülődtünk,és még jókat röhögtem is hogy jé,tényleg 3 perces fájásokkal kezdtem-kor indultunk pestre a kh-ba,kinéztem és nagyon beparáztam egy percre mert akkora köd volt,hogy az orrunkig alig láttunk.Na,gondoltam,most 3 perces,még a végén a kocsiban szülünk(ha tudtam volna akkor hogy Ameli ilyen nagy lesz,nem parázok ilyenen)A kocsiban aztán tök szabályos 3 perces,és egyre erősödő fájásaim voltak.Az ügyletes szülésznő megvizsgált,mondta hogy 2 ujjnyira nyitott a méhszáj,és hogy felteszi a ctg-t.A gép 3-5 perces fájásokat regisztrált,de ez még nem volt rosszabb egy erős menzi görcsnél.Felhivtam a szülésznőmet,nagyon hamar bejött,Õ is megnézett,és felhivta a dokimat.Felvette az adatokat,mondta sétáljak sokat,szőlőcukrot egyek,és pár korty vizet ihatok:Akkor jöttünk rá hogy Petinek semmi kaját nem hoztunk,egy fél literes kóla volt csak betéve neki,de mondta nem hiszi hogy fog birni enni.Sétálgattunk,beszélgettünk,és vigyorogtunk hogy most már tényleg csak megszületik Ameli.A szülésznőm ,Évi mondta hogy ad egy beöntést,próbáljam meg legalább 10 percig taratani,na ez nekem fél óra is volt,és még csak &#8222;szoritani&#8221; sem kellett,már azt hittem felszivódott bennem a víz,de azért volt eredménye.Aztán egy tusolás,és járkálás tovább.A dokim megvizsgált,fél 8-kor megrepesztette a burkot-nem éreztem fájdalmat,csaka meleget ahogy folyt a víz-egy óra járkálás ismét,nem nagyon erősödtek a fájások,igy fél 9-kor bekötötték az oxitocint.Arra meg úgy reagáltam ahogy a nagykönyvben meg van irva,nagyon gyorsan és nagyon erős fájásaim lettek.Ráültem egy labdára azon hintáztam,Peti simogatta a hátam,ez nagyon jó volt egy olyan 1,5 óráig,aztán kényelmetlen lett az egész,járkáltunk inkább,bár az sem volt könnyebb,mert fájni nagyon fájt már akkor.A legrosszabb ez időszak alatt mégis az volt,amikor a doki megnézte mennyire tágul a méhszáj,akkor majdnem zokogtam mindig,mondtam nem birom..Hánytam is egy kicsit egyszer,mert ettem két aszalt barackot,na azt nem kellett volna.Mikor éreztem hogy nyomni kell,akkor felfeküdtem a szülőágyraés kezdődött az igazi kemény melóKépNem jártam felkészitőre,mert ott nincsen, nem tudtam ráérezni az egészre,nyomtam lentre is,meg ugye fejbe is,szinte egy olyan nem volt hogy ne nyomtam volna a fejembe is,hát ez van,kicsit nagyon bevérzett a szemem,arcom.A dokim végog nyomta a hasamat-ezt nagyon szokták utálni,meg sokan tiltakoznak ellene-én ezt nem rossznak,negativnak éreztem,nem is arra figyeltem,nyilván látta hogy ezt kell tennie,mert máshogy nem fog menni,és én tökéletesen megbiztam benne-szóval nyomtunk sokat,nagyon sokat,közben néha olyan volt mintha nem is lennék ott,egy kicsit megszakadt a kapcsolatom a külvilággal,de hogy ezt kintről milyen volt nem tudom,Peti 2x megijedt azt mondta,mert akkor tényleg nem voltam tudatilag ott,kaptam majdnem végig oxigént is.Én arra emlékszem hogy rázkódik a lábam,meg hogy a dokim mondogatja hogy Kriszti,Kriszti,de akkor hirtelen nem tudtam hogy az én vagyok és reagálnom kelle rá.Aztán a sokadik nyomásra kibújt a buksija-ezt peti súgta a füleme-és a következő 3 nyomásra kicsusszant a kis teste is.Abban a pillanatban agyilag totál képben voltam,csak nagyon remegtem,iszonyúan fáztam.Szerettem volna ha rám teszik,meg volt beszélve az elején,de mivel nagy lett,és én nagyon kimerültem,mondták gyorsan elviszik melegedni,pihenjek kicsit és hozzák vissza.Nem ellenkeztem.A lepény &#8222;megszületése&#8221; gyors volt.Mivel Ameli szép nagy baba lett,igy nagyobb vágást kellett csinálni-azt sem éreztem-hát mit ne mondjak,a varrás még rosszabb volt mint az egész együtt véve.Nem hazudok Nektek,nekem nagyon fájt ez a része.De persze túléltük azt is.Kaptam 2 tkarót,reszkettem mint a nyárfalevél,kitoltak a folyosóra-mert közben még 3-an szültek-és akkor visszahozták nekem az én kis tigrisemet,olyan kis puha és meleg volt,csodálatos érzés,ha erre gondolok mindig potyognak a könnyeim,pl.most is ahogy ezt irom.Azt elfelejtettem irni hogy amikor megfürdették,Peti odahozta ,csak akkor még nem tudtam magamhoz ölelni,mert akkor varrták a gátsebet.
Összegezve:nagyon fájt,és nagyon rossz részei is voltak az egésznek,de semmi negativ élmény nem maradt,úgyhogy megfelelő időben jöhet majd a kistesó Amelinek.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Satuk!!

Jót nevettem,ha az én tanácsaimra vársz,akkor ne szülj csak kb.egy év múlva!!KépKépKép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Kép
Kép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Üdv!

Pilchard, olvasva nem is volt annyira rémes! A lényeg, hogy őszinte, amit írtál.
Azt gondolom, hogy nincs olyan, hogy élmény maga a szülés...persze a végeredmény mindig az! Kép Főleg ahogy ezeket a képeket nézem.

A nagy írásban mindig elfelejtem, hogy néhány napja már nem zsibbad a bal lábam folyamatosan. Most a változatosság kedvéért mindkettő szokott...hirtelen és combból, de ez kb. 1 percig tart.

Most megyek, mert még pakolászás lesz mingyá ezerrel.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Mi van csajok,merre vagytok??????????

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Üdv!
Én vagyogatok...csak pakolgatok, meg most értünk haza az ebédből. Kép
De mostmár időszerű lesz átpakolni Törpe cuccait a helyére.
A szivacsot is hazahoztuk, szép Disney (Miki és Minni egér) mintás. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Pilchard, köszi a történetet, lényeg az, hogy benned ezek után sem maradt semmi negatív, amint írod. Más meg nem számít, csak Ameli, aki még mindig iszonyú édes!!! Kép A tejecske-ügy meg előbb-utóbb úgyis rendeződni fog, kitartás!

Szilvi, Neked nagyon drukkolok, hogy mielőbb babázhass! Csakúgy, mint Blackrose-nak és a többieknek is.

Ex, irigyellek a 2220-as cervixedért! Kép Te már annyival előbbről kezded az egész szenvedést... Kép

Mi jól vagyunk, ma délelőtt egy kisebb kirándulást is tettünk hármasban, nagyon jól esett. Elég sok a jósló fájásom, de ezek még tuti, hogy csak jóslók, a hasam is fent van még szerintem. Majd két nap múlva csinálok 38 hetes pocakfotót, akkor ti is láthatjátok (remélem). Kép

További kellemes vasárnapot mindenkinek!

Hello (37+5)
hello
 
 


Ex, most néztem, hogy ahogy megoldottad a táblá(ka)t, úgy nem is lesz szükség a későbbiekben törlésre. Mert ugye, aki nem kerül át az anyukák közé (mert nem szól), az az első táblában marad, ami pedig előbb-utóbb feleslegessé fog itt válni, és megszűnik. Kép Na, csak ezt a kis okos megfigyelésemet akartam megosztani Veled... Kép További jó pakolászást!! Hello
hello
 
 


Sziasztok!

Pil. Tényleg őszinte volt a beszámoló és egyben nagyon megható is. Azért az elég rémísztő lehetett mikor nem tudtál magadról. És a babád, tényleg egy tünemény.

Pénteken voltam dokinál. A méhszáj teljesen zárt. A babám becsült súlya 1,7 kg. Szóval minden renndben van.

Viszont én annyira parázok, mert sokan írjátok, hogy lent van a pocakotok, de akinek így van, az már 36 héten túl van. Én viszont 31 hetes vagyok és az én pocim is lent van. Igaz szerintem nekem sosem volt följebb. Szerintetek ez normális, vagy idegeskednem kéne emiatt? Néha nekem is vannak olyan görcseim olyan menstruációs, amitől nagyon megijedek, de aztán mindig vécézés lesz a vége, de azért mindig nagyon ideges vagyok min. pl ma hajnalban.
Majd este lefényképeztetem a pocimat apával és akkor írjátok meg, hogy szerintetek lent van-e nagyon. Mert azért még egy 5 hetet ki kellene húznom.

Most ennyi voltam.

Pusza, Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!

Edit:tesómnak is leszállt a hasa anno,már a 30. héten,és nem volt semmi gond,úgyhogy emiatt ne parázz!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!
Pilchard, mit parázolKép nem úgy néz ki Ameli, mintha éhezne, nagyon édes kishölgy!!
Képzeljétek, annyira fáj a fejem, hogy megőrülök tőle.. Eddig semmi gondom nem volt, most meg magas a vérnyomáom, és ma meg ez a fejfájás.. hááát, nem tom.. nekem is megmutatja Olivér, hogy miért hívják terhességnek..
Egyébként mindenkinek puszi, és tényleg Pogi család jelentkezhetne már!

satuk
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, szerdán voltunk dokinál 2001 volt a cervix, szigorú pihenést rendelt el a dokim, holnap kell visszamenni és ha a pihenés hatására sem áll le a folyamat, akkor gyógyszert kell szednem. A lányomnál is ez volt, de ott a 34. héten kezdődött és 1101 volt a cervix, most a 31. héten derült ez ki. Az UH szerint ma vagyunk 32 hetesek. Szerencsére van aki segít a lányom körül, mert nagyon eleven és ha így folytatnám pihi nélkül tuti megszületne, szóval most pihi ezerrel. Érzem is hogy használ, mert nincs most annyira lent a hasam, és ez látszik is a férjem mondta.

Mindenkinek kitartást, a finiselőknek megy a drukk, azért majd igyekszem néha bekukkantani.

Üdv mindenkinek:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Üdv!

Satuk, én valamelyik este (mondván aludnom kéne, hogy másnap épen nézzek ki) már fájdalomcsillapítót ettem...tudom, hogy nem kellett volna, de az esetek nagy többségében néhány óra alatt kialszom, pár napja ez nem jött be... Kép De utána viszont kipihenten ébredtem!
Edit, nézzük azt a pocit! Egyébként az én hasam is fent van, de akár lent is lehetne, mert a tenyerem simán elfér a mellem alatt...szóval ez elég relatív.
Hello, én meg a jóslókért irigykedek...nálam egyelőre 0 a fájás. De majd belehúzunk apuval, ma kész lett a szoba, így jöhet a trónörökös. Kép
Egyébként köszi a táblidícséretet. Kép

Na pusza mindenkinek, jön a férjem netelni.
Ja, holnap nem tudom, hogy leszek, mert de. doki, utána szerintem vásárlás, és este cirkuszba megyünk.
De csinálok képeket, és igyekszem feltenni, hogy hova pottyan a kisfiunk.

Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Visszatértem! Előszöris hatalmas gratula Pogiéknak! Gyönyörű a babátok! Mielőbb várunk benneteket, meg a történetet. Sok tejcsit!

Banya, Andi, a hosszú utazáshoz. Csütörtökön voltam 37 hetes, és jó egy hétig 200km-re voltam itthonról, sőt, jövő héten szerdán még le kell mennem megint. Aztán, ha nem érkezik meg a nagyfiú, akkor még a 39-i héten megyek egy hétvégére Balatonra. Bár az unokanővérem azt mondja,hogy szerinte jövő hét végén megérkezik.Kép

Pilchard! Nagyon szurkolok neked, a szopi miatt. Ha nem megy pohárból az ivás, próbáld meg fecskendőből. A kórházban is úgy csinálják. Nekem az angolpólyát javasolták, abban is be van bugyolálva a baba. De menni fog, ne aggódj. Az a jó, amire te is úgy érzed, hogy ez be fog jönni. Amúgy köszi a homeos bogyó nevét, a héten még én is megveszem.Kép

Marcy, Zsu, nagyon jók a képek a babákról. Szépen látszik az arcuk. Kép

Mári: Én is csak a gyerekeknek hiányzom. Hol dolgozol? Suliba?

Mindenkinek aki felújít és pakol, kitartás, de csak óvatosan!!!! Kép

Nekem egész jól telt a hetem. Túl vagyok 3 vizsgán (5,5,4) Az anatómia is megvan, az lett 4-es.Kép Már csak 2 vizsgám van szerdán, 2 beadandóm, meg egy videófelvételt kell készítenem. Aztán már jöhet a baba.
Ma este elkezdtem lefesteni a kiságyat. Holnap mégegyszer átfestem, aztán bepakolunk. Hoztunk egy csomó cuccot a rokonoktól. Még ki kell mosni, meg összepakolni a kórházi cuccot. Még csak a fele van meg.Kép
Jó éjt mindenkinek!
37+3

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?