Új privát üzeneted érkezett!

Jó éjszakát!

Kavicska!
Már bizti bevetted...és már nem filozol rajta,de szerintem nem a vér mennyisége határozza meg a ciklus napot!-és,hogy melyik napon kezdjél...KépKépSzóval vedd csak be,ahogy a dokid mondta!Kép

Rejóka! benned lévő bébike is 3óránként megéhezik,szóval azért ébreszt fel!Szóval Õ megeszi a tejbegrízt és 3 óra múlva,Neked nem marad semmi...szóval...szerintem azért még 4-kor fogsz enni,még egy tányérral!
Tőled is kérünk fényképet...pocak fotót!!!!!
Rambóka!Képeket szkenneled remélem...KépKépmert ugye,most unatkozol?Kép?Kép?Kép
Többieknek is pusza és további jó éjszakt!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Bencsecske!
Nálad is kell egy kis idő,hogy meginduljon a fogyás...nállam is nagyon sok hét kellett!Türelem...fogyást terem,na meg gyereket!Kép!
Én férjnél vagyok!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


KincsKép
AhaKép
Pont kérdezni akartam..nekem úgy rémlik h mennek nászútra Rambókáék!
Igen,én is férjnél vagyokKép
pussz
Vendég
 

 
 

Jó reggelt, kukorikú.

Hát azért a tököcském kezd telelenni! Tegnap olyan jól voltam, egész nap takarítottam meg befejeztük a gyerekszobát, főzésre már nem maradt idő, de egy görög kajáldába elvitt az uram, ahol nagyon finomat ettünk. Mondtam is estére, micsoda remek nap volt! Erre fél 5-kor arra ébredek ma hajnalban, hogy ritmikusan fáj a hasam, majd 6-ig vagy kétszer volt hasmars. Utána is jelentkeztek 10-15 percenként fájások, de nem tudtam megkülönböztetni, hogy ez most bélgörcs vagy jósló?? Felkeltem fél 8-kor, mosogattam, reggeliztem, azóta semmi, elmúlt. Viszont jó hulla vagyok, aludtam 5 órát se. Kép

Rambóka mikor számol be? Elutazott? Nem tudok semmit.

Sokadnick, sajnálom... pedig tényleg biztató volt a görbe nagyon. Én arra gondolok, itt talán el is indult valami, csak mégis meggondolta magát... de ez a jövőre nézve nagyon biztató!! Kép

Norka (35+2)
s_norka
 
 


Sziasztok!

Tök szép reggel van!! Süt a nap, kihúztam reggel fél hétig!!Kép

Ella, jó ötlet ez a tegyek oda valami kaját az ágyam mellé. Ezt is ki fogom próbálni, ha megunom az esti tejbegrízt!Kép

Kandika, én is erre gondoltam, tisztára átmentem kisbabába, a bennem lévő bébi irányítja a bioritmusomat. Jó kis edzés, hogy megértsem leendő gyermekem, éjszaka is meg lehet éhezni hajnali négykor, mégha este későn bezabált is az emberKépKép Domival már elfelejtettem az éjszakai meneteketKép Egyébként Domi is onnantól aludta át az éjszakákat, hogy elkezdtem neki este tejpépet adni! Azzal kihúzta reggelig. Szopival soha.

Én nem emlékszem, Rambóka írt volna nászutat.?

Kavicska, remélem most sokat leszel!Kép

pussz:

Rejo
(17+3)

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka!

Én is mindig akkor görcsölök be, ha hasmenésem van. Dokim azt mondta, egyik ingerli a másikat, bélgörcs ingerli a méhgörcsöt, méhgörcs a beleidet. Ezért ált. a szülés előtt mindenki jól kifossa magátKép. (Én legalábbis igen)
+ doki azt mondta ezért jó a beöntés a kórházban, mert rendszerezi a fájásokat.

Sztem közeleg a nagy nap!! Biztos meghajtottad magad, a sok takarítás, azért reagált így a szervezeted!
Du. pótolj rá egy kis alvással!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka!

Honnan fogjuk megtudni ha megszülsz??

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo,

küldök Kandinak sms-t.

Nem szülünk, mert én még nem akarok. Kép Dógom van. Kép
s_norka
 
 


Sziasztok!

Látom már nyüzsi vanKép

Egyedül vagyok. És még egy kicsit álmos, de nem alszom át a mai napot.
Mingyá lemegyek eperért.Kép

Norka!
Tegnap egész nap takarítottál, csináltátok a baba szobát. Hát, hogy őszínte legyek, nem a legpihentetőbb tevékenység egy közel 36 hetes kismamának. Nem csodálkozom, hogy Bogi kicsit berágottKép Ma pihenés!! Lássuk a babaszoba fotókat. Sokat sokat. Kép

Rejóka!
Igen most leszek, többet. Még ennél is???Kép
Tejbepapi. Ez tök jól hangzik. Kép Asszem ma én is csinálok.Kép
Érdekes ez az esti stratégia. Kép De bíztos, ami bíztos alapon tegyél kaját az ágyad melléKép KépKépKép

Kincsecske!
Csak nem vagy babás???
Gyorsan egy terhességi tesztet!!! Itt a ennedik napon összejön a baba?!?!

Csakegy!
Akkor szinte egyszerre indultunk. Kép
Ez nagyon jó, hogy spontán PÉ volt, jó úton vagy. A következő hónapban márcsak egy kiskatonával kéne összehozni.

Kandika!
Már 11 ciklusnap??? Kép Ezen a héten lesznek fejlemények. Kép
Én benyeltem tegnap este az első tablettát, (jól ismersz márKép)KépKép
Nekem jövő hétre várható az eredményKép

Andem! Espero!
Már rég nem jelentkeztetek!!!! Hahóóóóóóóó

Kavics
(3 cn.)
Vendég
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 12 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 30 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 3 xx xx 15.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 2 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 15 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 25 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 35 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 11 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 32 41 xx xx 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 16 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 20+1 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 17+3 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 35+2 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 84 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Micsoda korán ébredés van itt.....Kép
Jövők késöbb,mert Net halrudacskákat kért reggelire...csak tudnám,mit kér majd ebédre,ha most is ebédet eszikKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Halihó!

Most megyek eperért. Vajon miért van az érzésem, hogy nem lesz a piacon??? Kép

Utánna vagyok, teljes testhosszalKép

Csók.

Kandika!
Nekem is süss egy néhány halrudatKép
Vendég
 


Na megint itt vagyok! ( Azt nem állítom h. kipihenten!!!)
Aki a nászéjszaka felől érdeklődne, azt megnyugtatom, h. mindhárman igen jól aludtunk!!! Kép Kép Kép

Csillagfény!

A Merckformin papírjában ez áll: "Kerülje az alkohol fogyasztását a gyógyszer szedése idején, mert az alkohol megnövelheti a mellékhatások ( pl. tejsav acidózis) előfordulásának lehetőségét."
Arról van szó, h. ez alapvetően diabéteszgyógyszer, a cukrosoknál pedig egy kis alkohol is be tud kavarni az anyagcserébe. Te viszont nem vagy cukros, jó a veséd és a májad ( legalábbis remélem!!! Kép ) tehát ne izgulj! Gondolom nem fogod a sárga földig leinni magad!Kép

Rejo!

A rossz álmok attól vannak, h. mocorog a pocidban a baba!!!!!! Én újabban elaludni sem bírok néha, mert éppen amikor elaludnék, akkor rúg egyet!!! Kép
Én is ikreket akartam, de mostmár úgy érzem egyszerre egy is bőven sok, már majdnem akkora vagyok, mint Norka a legutóbbi képén!!!!! Segítség!!!! Kép Kép Kép

Kavits!

Gratula a Vöröshadsereghez! Szép PÉ-ért meg kell szenvedni!!! Kép

Nászút nem lesz, nem mertük beszervezni, mert két várandós kolléganőmet is lefektették ( az egyik azóta is ágyhoz van kötve!!! Kép ) és azon izgultunk, h. legalább az esküvőig ne legyen baj!
Meg most elég fáradt is vagyok bármihez, nem beszélve arról, h. július közepéig tele vagyok írva beteggel! De onnantól pihi!!!!!!!

Norka!

PIHI!!!!!!! Mer' kijabálni fogok!!!!!!!!!És nem eszünk gyanús külföldi kajákat!!!!! Kép Kép Kép

Csakegy!

Pedig nagyon drukkoltam!!! De ez egy szabályos CIKLUS volt PÉ-vel!!!!!!!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska!Net hagyott a 10db-ból 4-et,elég....vagy új doboz kell?Bár ha Net 6-ot....Te legalább 8-at ennél?Kép
Rambóka!De jó,hogy itt vagy....pont akartam írni,hogy a Családinetre írtál....tuti nem vagy nászúton!Pihizz a mai napon sokat,Rád-rátok fér....
Képeket,majd teszel fel....ha lesz?!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Itt ülök a gép elött, rengeteg eperrelKép

VagyokKép

Ma zöldség, gyümölcs nap leszKép

Kandika!
Aranyos vagyKép Köszönöm szépen, elég leszKép

Rambóka!
Üdv. a feleségek klubjában.Kép
Vendég
 


Naszóval:

Asszem ott hagytam abba, h. ott álltunk csokor nélkül.
Még este felhívtam a kozmetikusomat h. ha tudja írja meg nekem annak a hölgynek a telefonszámát akivel MAJDNEM( de megbántam, h. mégsem!!!! Kép )köttetük a csokromat. Reggel jött a szám sms-ben, felhívtam a hölgyet - addigra a Zsuzsi ( a kozmetikusom ) már elmesélte neki a kálváriámat - nagyon aranyos volt, azzal kezdte, h. ő részéről ugrásra készen, de hol a virág, hogy-hogy még nincs itt!!! Kép
Azonnal autóba pattantunk, bőgve átadtam neki az előző este a Tecsóban vásárolt két orchideát, aztán fodrász, kozmi, mire kész voltam, kész volt a csokor! Nem egészen olyan volt, mint amit szerettem volna, de legalább VOLT! (Egyébként gyönyörű lett!!!! )

A fotózás nagyon jó volt, isteni időnk lett, a fotósnak még a páromat is sikerült lelazítania, még mosolygott is!!!!( Én csak Morcosnak hívom, mert az az alap nézése! Kép )

Délutánig szunyáltunk egyet, aztán meg már ment minden, mint a karikacsapás!!! Nagyon kellett koncentrálnom, h. ne nézzek anyámra, mert tudtam h. bőg, és én is majdnem elsírtam magam, annyira jó volt minden, na de az meg hogy nézett volna ki!!! Kép

Nagyon jó volt a vacsora, én mindenkinek, aki még előtte áll, javaslom, h. felejtse el a lagzit, és csak és kizárólag olyan embereket ( családtagokat és barátokat) hívjon meg, akik fontosak a számára, mert akkor ez a nap tényleg őróla fog szólni és nem arról, h. végig KELL menni a rokonság sosem látott részein és jópofizni hajnalig pedig már tele van a hócipője!!! Kit érdekel, h. a kétévente egyszer ha látott Magdi néni megsértődik, mi történik akkor??????? Kép

Így végül 10 óra körül volt asztalbontás, de csak azért mert a csemeték addigra fáradtak el ( 7-kor legkésőbb ágyban lett volna a helyük!!! Kép ). És nagyon jót dumáltunk a sógornőimmel, öcsémék tök jól elvoltak a picikkel, és végre apám is kiélhette nagypapai hajlamait( mondtuk is h. itt az ideje a gyakorlásnak! Kép ). Nem volt semmi gond!!

Az ellátásról annyit, h. kicsit féltünk, mert a Pezsgőház Pécs egyik, ha nem a legdrágább étterme( mint kiderült az összes nagykutya protokolláris vendéglátását itt rendezik), mi meg csórikák idejövünk és megrendeljük 16 főre a legolcsóbb menüt egy pár órás vacsorára.
Végig nagyon normálisak voltak a megbeszélések és egyeztetések során, de az előzmények ismeretében ne csodálkozzatok, h. én végig azt vártam, h. mikor derül ki a turpisság!

Ezzel szemben le a kalapom!!!!!! Ilyen királyi kiszolgálásban még sosem volt részünk, isteni volt a kaja, két pincér állt ugrásra készen, ha bárkinek bármi kívánsága lenne, minden időre kész volt, tapintatosan hagytak időt beszélgetésre is a desszert előtt, bejött a főnök is megkérdezni, h. mindennel elégedettek vagyunk-e!!!!! Szóval, ha bárkinek valaha is olyan ötlete támadna, h. Pécsen tartsa az esküvőjét csak ajánlani tudom a helyet!!!!
Ahogy anyám mondta " nem baj, ha szar a főpróba, annál jobb lesz az előadás!!!" Kép

Most már csak az esküvőszervezőm kifizetése ill. a fotók kiválogatása, megrendelése és kifizetése van hátra. Amint lesz kép rakok fel!!!

Ja a csokrom utóélete:
Tegnap a párom visszament a foglalóban otthagyott 5000 Ft-ért. Én nem mentem vele, mert nem akartam Mütyűrkét mégegyszer ilyen terhelésnek kitenni, de így is ott izgultam az Árkád fagyizójában! Kép
Majd 20perc múlva jelent meg, kezében egy cserepes orchideával. Aztmondta nagy ordítozás volt!!! Nem akarták visszaadni a pénzt, mert hogy ők végül megkötötték a csokrot( meg is mutatták a páromnak !) így hosszas veszekedés után odab..tak neki cserébe egy virágot!!!
Már elnézést, de a megrendelés teljesítése szerintem az átadással zárul, így viszont nem történt teljesítés, mert engem a kutya nem hívott fel reggel, h. " Elnézést kérünk a tegnapiért, elkészült a csokor, ha gondolja, jöjjön be, nézze meg, ha tetszik akkor az eredetileg megbeszélt áron az öné, és mégegyszer, elnézését kérjük, h. csak mostanra lett készen!!!!" Bár még akkor sem biztos, h bementem volna!!! Így viszont szerintem az a csokor már nem nekem készült!!!!
Szóval semmiképpen ne rendeljetek csokrot a pécsi Árkád északi bejáratánál lévő virágboltból!!!! Nem ajánlom őket senkinek!!!!!

Szóval igyekszem felejteni a dolgot ( bár nem lesz könnyű!!!)! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka örülök hogy minden jól sikerüt, az olvasás közben majdnem bőgtem.......
Vendég
 


Rambóka!
Nem akarlak tovább cukkolni, a lényeg, hogy nagyon jól telt és éreztétek magatokat.
De ilyen esetben a fogyasztó védelmet nyugodtan rájuk lehet úszítani.
Én a Profi-t szertném feljelenteni, mert rendszeresen romlott joghurtot veszünk. Már megtiltottam a páromnak, hogy onnan vásároljon.
Fogyasztó védelem, vagy ÁNTSz. Csak valahogy még nem vettem rá magam.Kép
Alapjáratban nagyon kedves és mosolygós vagyok. De ha nagyon felcukkolnak.... még akkor is meggondolom, hogy odamondok eKép
Kép
Vendég
 


Kavits!

Tudod az a baj, h. így utólag az embernek már nincs kedve tovább harcolni!!! Kép
Azon még gondolkozom, h. a helyi újságban megjelentetek egy cikket róluk, de azt talán csak Norka tudja, h. vajon emiatt beperelhetnek-e " hitelrontásért", hiszen sajnos én semmilyen papírt nem kaptam, amivel igazolni tudnám, h. mit rendeltem és mikorra, sőt még a foglaló számlája is elkeveredett !!! Kép Kép Kép
Tanúk nincsenek, ők 5-en voltak, mi meg csak ketten!!!! Kép Kép
Szóval szerintem ennyiben marad a dolog!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kép
Értelek! Ti hármanKép

Megyek ebédet készíteni. Éhes vagyokKép

Pussz.
Vendég
 


Rambóka!

örülök nektek!!KépKép gratula az esküvőhöz!
Bocs, hogy a rákészülés ellenére nem tudtam menni!Kép Remélem be tudjuk pótolni a talit valamikor.
Én a puszinál mikor gratulálok egy mennyasszonynak mindig azt mondom "Sok boldogságot, minden évben apróságot!"KépKépKép

Kincs!
Cicifeszülés a progeszterontól van. vagy terhes vagy, vagy meg fog jönni!KépKép

Kandika!
teszek majd fel pocakfotót, de most megállt a növekedésben.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka!Látod...a vége jó lett,gyorsan pihizz...nehogy Mütyürkéd ezt a pár izgalmas napot....megbosszulja!Kép
Mi anno csak rózsaszn...mályvás rózsát kértünk-fehér rezgőkével...egy távoli ismerős csinálta,Oda mentünk és mit látok...ott egy csokor mályva rózsákkal és tele kék apró virágokkal.Közöltem,hogy:-ugye,az nem az enyim...KépKözölte,hogy ,úgy csak a két szin,nagyon semmilyen volt.Mondtam,jó,akkor most kezdje kitépegetni a virágokat.Kiszedte a felét,majd nyújtotta...Én nem vettem el,férjem elfpgadta.Az autóig tépkedtem belőle a kék virágokat és dobáltam a földre.Mindenki engem nézett,és majdnem sírtam.Akkor,mikor reggel fodrászhoz mentem...elkezdett esni!KépMajd othon hagytuk a szülői csokrokat (templomba),majd a házasságkötőbe,meg a jéghídeg pezsgő helyett szinte forrót adtak( buborék nélkül) a vendégeknek...amit mi vittünk,eltüntették.
A kocsiban vettük észre,hogy a nagy rohanásban...férjem be se zselézte a haját és össze vissza áll!
....de azért jól sikerült,leszámítva azt,hogy férjem hajnalban soförködött,és megbeszéltük,hogy a végén vissza jön értem.A szálloda szobájában vártam rá.MIvel valakinek el kellett búcsúztatni-reggel a vendégeket.A lényeg,férjem elaludt vezetés közben,majd a patka megdobta...felébredt és haza ment aludni.Én meg el lettem felejtve...anysom keltegette (10 perc múlva),hogy Én hol vagyok...mégse Velem alszik?Akkor jött rá,szegény férjem,hogy már az első napon elhagyott!3/4 6-ra értünk haza,délben,már néztük a videót...
...de azért jó volt! KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Kandika!

Ahogy elnézem, ezt csak akkor nem lehetne elb...ni ha az ember meglepetésszerűen bemehetne két tanúval kimondani a boldogító igent!!! Bár akkor viszont lehet h. sorba kéne állni és mire bejutnál elmenne a kedved az egésztől!!! Kép Kép Kép

Köszi a vígasztaló esküvősztorikat mindenkinek!!!
De a vége tényleg nagyon tökéletes volt!!!!!! Kép

Drukkoljatok, hétfőn megyek 20 hetes UH-ra, most fogják lemeózni, h. minden "alkatrész" leltár szerint megvan-e? Nagyon izgulok!!!
Na meg most derül ki, h. tényleg fiú-e? Nem szeretném, ha a párom csalódna!!! (Látjátok ez a szerelem, amikor minden porcikám Jázmint szeretne, és mégis azon drukkolok, h. fiú legyen!!! KépKép Kép )
Mivel mostanában mindenki a nevével ba..tat, azt szoktuk mondani, h.: " Jázmin lesz!" Kérdés: " És, ha fiú lesz?" Válasz: "Akkor is !" Kép Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Senki sincs net közelben???? Kép
Ettől nagyon szomorú leszek.
Tök egyedül itthon. Jajj de rosszKép

Na megyek folytatom a lakás rendbeszedését.
Vendég
 


Deee van Kép Csak épp takarítunk Kép Most, hogy megjött, rámjött a takarítási láz Kép Majd' megőrülök, hogy végre rend legyen... tegnap a férjemmel végig a lakberendezési áruházakat járattam Kép Jól bírta a strapátKép Csoda, hogy megálltunk egy asztalnál Kép (na jó... bevallom, ha találtunk volna pont tökéletes kanapét, valszeg azt is vettünk volna... még akkor is, ha 6 havi fizuelőleget kellett volna rá felvenni... de nem találtunk sajna....)
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!
Én is nyalom a lakást. És én is havizokKép

Addig is OSSIAN!
Igyekszem nem nagyon bömböltetni, mégiscsak vasárnap, pihenő nap.
Esetleg az alsó szomszéd gyomrában a vasárnapi sült megfordul. Felmegy meghallgatni, honnan is jön a zene!Kép

Akkor hajrá csakegy!
Azért két súrolás között írj egy pár sortKép
Vendég
 


Kép Jaja Kép Épp most készülünk szétvágni az íróasztal lapját mert szerintem túl sok helyet foglal Kép

Ez a premens bogyó viszont zseniális... ez az első olyan ciklusom ahol észre sem vettem, hogy meg fog jönni... nem puffadtam mint szoktam, nem fájtak a melleim stb. A férjem is megerősítette, hogy a szokásos hisztisségem is elmaradt... egyszerűen szuper Kép

Ez viszont olyan érdekes dolog... a havi az ugyebár olyan, mint egy belső nagytakarítás... és olyan fura, hogy az ember ilyenkor a környezetét is kényszeresen ganézná... nem semmi ez az emberi szervezet... nem? Kép Egyszerűen nagyszerű Kép
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!
Miért vettétek meg, ha nem jó! ?????? Kép
Jó barkácsolást. Kép Csak össze ne vesszetek. Kép Azon, hogy ki vágja és mekkorátKép
Arra is vigyázzatok, hogy azért legalább egy poharat lehessen még rátenni (legalább akkora legyenKép)

Haladok. Csak egyedül nagyon lassan megy... és nagyon hiányzik a páromKép Nagyon-nagyon....
Szerintetek ez normális, hogy annyi év után (közel 7 ) is ilyen nagyon szeretem??? Kép Kép

OMEGA!
Vendég
 


Kavicska: hát nem vettünk... mert nem volt jó sajnaKép (az asztal viszont szuperKép)

Az íróasztalt végül nem vágtuk szét... ez igazából egy nagy lap ami a kis iróasztalra lett rádobva, abból akartunk levágni... de végül úgy döntöttünk, hogy marad a kis lap, a nagyot pedig egyszerűen levesszük róla és elrakjuk, hátha majd ha egyszer nagyobb lakásba költözünk jobban fel tudjuk majd használni... aztán majd kiderül Kép

A mókusoknak viszont beraktunk két új girbe-gurba faágat... eszméletlenül jól néz most ki a ketrecük Kép
csakegysokadnick
 
 


ja... 7 év hosszú idő ámKép Mi még csak... nem is tudom... kevesebb, mint 4 éve vagyunk együtt... és már az is évezredeknek tűnik Kép (amit viszont nem szoktak elhinni, hogy mi tényleg nem szoktunk veszekedni... max. összekapunk 5 percre, de fél órán belül akkro is ki szoktunk békülni... és ez is csak 1/2 évente egyszer van... az is jellemzően azért, mert valamelyikünk épp nagyon hisztis, mert fáradt...)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok ám időnként, csak éppen a farmergatyámat próbálom kismamanadrággá alakítani némi anyázás közepette! Kép
A párom meg a Forma 1-et lesi, ami csak azért baj, mert engem a motorzúgás nagyon álmosít, meg a bicikliverseny alatt a helikopter-rotor zúgása is! Kép

Kavicska!
Te szereted a Forma 1-et v. Okriszta???
Kéne csinálni egy mániatáblázatot is! Kép Kép Kép

Csakegy!

Én azt bírtam a hörijeimnél, h. amikor kaptak vmi höriszemmel nézve nagyon értékeset ( pl. főttkukorica, fészekanyag stb.), akkor aggódó pofával, tele pofazacskóval rohangásztak a terráriumukban és nem merték sehova kirakni! Kép Kép Kép
A mókusok is két pofára gyűjtenek, nem?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Mi 12 éve vagyunk együtt. Az elején nagyon viharosan indult a dolog ( részemről ordítozások, részéről ajtócsapkodások formájában) Kép !
Aztán összecsiszolódtunk, mint a folyóban a kavicsok. Egyikünk sem szereti a veszekedést és próbáljuk is elkerülni! Bár nálam néha kiborul a bili, ez egyfajta feszültséglevezetés. A párom viszont a pasik azon nehezen értelmezhető csoportjába tartozik, aki ha kérded mi a baj, csak annyit mond: "Semmi! ", és mindenféle marhaságon képes megsértődni, sőt ha ő bántott meg engem, még abból is ki tud úgy jönni, mintha én lennék a hibás!!!!! (lásd Heller: Gold a mennybe megy c. regénye!!! Kép Kép Kép )
Szóval időbe telt mire megtanultam kezelni!!!
Tényleg, a pasikhoz miért nem jár használati utasítás????? Kép Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka: szerintem azért nem jár hozzájuk, mert akkor túl egyszerű lenne az élet Kép Mi a párommal még a legelején majdnem szakítottunk... aztán csak nem Kép inkább megtanultuk egymás nyelvét Kép A párom gyönyörűen kezeli a hisztijeimet Kép OK, a saját bevallása szerint az átlaghoz képest ez marha ritkán fordul elő Kép Viszont kemény volt megtanulnunk (mindkettőnknek), hogy a jó kommunikáció a jó kapcsolat alapja... így ha valami bajunk van a másikkal, azt kibeszéljük... meg ha összekapunk valamin, azt is... igaz, nekem szerencsém van, mert a párom beszédes fajta és ha rájön, hogy mi a baja akkor mondja is... (ha rájön... és itt ez a kulcsszó... mert én úgy látom, a férfiak iszonyú ritkán tudják, mi is a bajuk valójában...)

Ja.. mókus: jajaKép Kétpofára Kép
csakegysokadnick
 
 


Én a szekrényt pakolom! pedig nem is mensizek!Kép

Csakegy!Milyen kanapét kerestek? A Kanizsatrendnél most van akcióban egy új modell, a háromüléses bőr(!)kanapé 99 000 ft-ba kerül. 0% a THM. ha a harmadát kifizeted már viheted. Tök jól néz ki. ha nem lenne kanapénk már rohannék is megvenni!
Jól mondod, a férjemnek is én szoktam megmondani, hogy épp mi a bajaKép Aztán néz rám meglepődve.Kép

Mi is mediterrán típusúak vagyunk, főleg apa, ordítozás, törés, zúzás...de azért mi is kezdünk lecsillapodni.Kép

Rambóka én most eltettem a téli holmikat, meg azokat a nyári holmikat, amik nem jönnek már rám. Azt hiszem ki is fogom porszívózni a szekrényemetKép. Semmi nem maradt benne szinte.

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!
Csakegy, Kavicska, csatlakozom hozzatok...Sajnos ebben a honapban sem sikerultKép((... a szep gorbe meg a closty ellenere sem. Pedig annyira remenykedtem...de ez van. En is takaritok, meg kerteszkedem. Tegnap vettem 30 viragpalantat es felviragoztattam a terasz kornyeket. A kutya rogton megkostolt egy petuniat, keserunek talalta, kikopte...na, pont ezert csak keseru viragot vettemKép)) mert pl. az arvacskakat par eve total lelegelte. Nalunk igy izre megy a viragvalasztas...:-)
Ramboka, gratulalok az eskuvohoz es udvozollek a felesegek sorabanKép Mi is pont 12 eve vagyunk egyutt, '94 ota...jo hamar eltelt ez az ido, nekem ugy tunik mintha tegnap lett volna. Az en parom is ilyen, soha nem mondja mi baja, de sebaj, ennyi ido utan mar kitalalom.Kép
alice27
 
 


Most jót röhögtem!!!!

Alonso nyert!!!
Hurrráááááááááááááááá!!!! Én fun vagyok.

Szóval mi sem veszekszünk a párommal, mert vele nem lehet. Ül és figyeli a kitöréseimet. Én meg lazán hergelem magam. Õ hallgat. Lehet, hogy elbőgöm magam (könnyen sírok, ahogy telik az idő és öregszem egyre rosszabb) Aztán egy idő után megnyugszom. ÉS akkor odajön hozzám.Kép MegdédelgetKép

Általában mindig valami külső oka van az én "hisztijeimnek", meló, vagy egyebek. Nagyon ritka, h a mi kapcsolatunk lenne a gond. De ez is benne van a paklibanKép

Õ sosem sértődik, nem dúzzog, tudja, ha ő hibázott és bocsánatot is tud kérni.Kép
Én ugyanígy.

És egyetértek Csakegygyel: a legfontosabb a kommunikáció.

Rejóka!
Szeretném látni amikor az én uram odacsap valamit a földhöz. Nem teszi. Bár kétszer láttam roppant idegesen. Akkor meg se nyikkantam. Kussoltam, mint egy riadt egér a sarokban és gyorsan befogtam a szám. Sajnos igaza volt!

Én azon a véleményen vagyok, hogy addig müködik egy kapcsolat, amig nincs tabu téma. Mindent meg lehet beszélni.

Anno dédnagymamám azt mondta, ha majd férjem lesz tiszteljük és becsüljük egymást. Kérdeztem a szerelem nem fontos??? Azt mondta, hogy a szerelem elmúlik. De a kapcsolatunk csak akkor fog jól müködni, ha tiszteljük és becsüljük egymást. (egyszerű asszony volt, 1908ban született, de tudott valamitKép)
Vendég
 


Halihó csajok!

Látom megint nagy szünetKép

Elgondolkodtam az én Metformin + Closty therápiámon.
Mi lesz ha nem lesz PÉ?
Mi van ha egyáltalán nem fog hatni?

Ez a baj, ha egész nap itthon vagyok egymagam. Hülyeségeken gondolkodom.Kép Kép Kép

De tényleg....

Kavics
(3 cn.)
Vendég
 


Rambóka, a lényeg hogy szuper volt! El kell mondjam, az hogy a vacsora és a kiszolgálás 100% volt, az nagy szó, mert ez elég ritka! Kép
A virágboltost hagyd a fenébe, most gondold el, ha minden ilyen szolgáltató ellen cikket írnának... Kép Felejtsd el, nem ér meg annyit az egész.

Kavicska. Te, elfenekellek! Mitől vagy te ilyen kis pesszimista?? Elmondtad ma reggel, félsz hogy nem lesz epred. Lett. Most meg, számtalan + példa ellenére, hogy félsz, hogy nem lesz pé-d. Lesz! Kép De azt nem szeretném, ha ilyen önbeteljesítő jóslattal megbosziznád magad egy negatív irányba! Szeretném, ha hinnél! Ok? Kép

Na, akkor babaszoba. Én idáig aludtam, éjjel hogy fogok? Asszem felborultam. Most még vasalok egy kicsit, azt hiszem ez a "belső nagytakarítás" dolog nálam is megy most gőzerővel... Kép

KépKép
s_norka
 
 


Norka!Kép

Mekkora kerek pociKép Nagyon jól állKép És az a tetkóKép

Szép a babaszobaKép Köszönöm a képeketKép
Egy-két kérdésKép
A vállfán az a fehér micsoda???
És a kiságy előtt az a zöld-kék-sárga műanyag??,
A kiságy leengedhető???

Olyan izgi. Ilyenkor teljes eufóriás állapotba kerülök.Kép

Bocs a buta kérdésekért, de babacucctanból nulla vagyok. Kép
Ha mennem kell babának ajándékot vásárolni, teljesen kétségbeesem. A párommal együttKép

Closty??? Kép
Nos, ÉN EBBE A HÓNAPBAN TEHERBE AKAROK ESNI!!!!!!
Elég érthető voltam???? Kép

Csodára várok! Kép
Akarom hinni, h hatni fog. Kép
De jól vagyok. Kép Nem vagyok pesszimista, csak egy kicsit izgulokKép

Meggyőzöm kicsi agyamat, hogy hasson a bogyó.Kép

Egy elfenekelés talán jól jönneKép
Vendég
 


Sziasztok!
Norka tök édi a szoba,és milyen vékony vagy...Neked csak a hasad nő????Kép
Micsudi formatervezett kád,nem is láttam még olyat!Kép

Többi férjtaposó...KépKépKép a földön,nincs olyan férfi,aki egyszerű lenne,mint a szorzótábla KépKomcsi,nehezebb esetek,mint a hisztis nők!Kép
Én 86-óta vagyok a férjemmel,de még mai napig tud "meglepetést okozni"!
Mi ma is bicajoztunk egy jó nagyott,már nem érzem a nagy fenekemet!Alig vonszolom magamat!
Nálam a macska eszi a virágjaimat!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kavicska!

A kiságy leengedhető, persze, vannak benne ilyen kis lyukak, ez a legmagasabb állás a fekvődeszkához. Apa úgy gondolta először, nem emeli meg, jó lesz majd a pici gyerek ott lent szinte a földön, a kutya meg hadd nyalogassa... el kellett magyaráznom neki némi üvöltés keretében, hogy ez hogy működik!!

A zöld-kék sárga az a fürdőkádja lenne a gyereknek. Kép
A vállfán pedig az alvósruhája lóg, bele kell majd csatolni és akkor ő abban majd alszik. Kép Utálom a pólyát, még az angolpólya is túl kötött nekem!

Tetkó? Ne is mondd. Kép 7 éve díszeleg rajtam (és csak fogadásból csináltattam én barom), és aszonták 5 év alatt lekopik mert csak 2 mm mélyre vitték be a festéket, kisebb tűvel. Hát cseszett lekopni, most meg nagyobb, mint valaha.

Virtuális seggberúgás megy, csak úgy, szeretetből! Kép
s_norka
 
 


Norka!

olyan édi a babaszoba! és tök jó hogy halványkék a fal (bár belőled nem is néztem volna ki a rózsaszíntKép)vagy fiút vártatok?Kép

Most felbátorodtam hogy tettél fel pocakfotót, majd én is megkérem apát fényképezzen le, de csak holnap a fodrász utánKép
levágatom a hajam, mert zavar.

Úgy szeretném én is megcsinálni a kisszobát babaszobának. de először apaszoba lesz belőleKép

merthogy Zsolti nem aludhat velünk az első pár hónapban, neki se jó, nekem se, meg a babának se.
Viszont a szoba olyan kicsi, hogy apának fér el benne ágy, vagy a babának.
Még kitalálok majd addig valamit... pedig már én is úgy elterveztem mindennek a helyét...

iszonyúan tombol bennem a fészekrakó ösztönKép

Kavicska!
Ez a hónap a tiéd lesz! Meg Kandikáé! meg mindenkié!KépKép

Kép

Kép
rejo
 
 


Halihó csajócákKép

Rejóka!
Ez az ösztön bennem is ott leledzik. Csak el kell folytaniKép
Valahányszor bemegyek a kicsiszobába szemem előtt lebeg, hogy mi hol leszKép

Norka!
Köszönöm a válaszokat.
Hát valóban nem lenne jó ötlet, ha a kutya nyalogatná Bogit. De eljön a mászás ideje és Bogi baba -a kutyátok egy óvatlan pillanatában- kiszedi a csontot a kutya táljából.
Az majd csak néz Kép hogy "mi a rosseb?" Kép

Puszka
Vendég
 


Lányok!

Kérdem mindazokat, akik szedtek Clostyt.
Normális az, hogy a Closty teljesen megszűnteti a havit?
Nekem ma a harmadik napom, de szinte semmi sem volt. Az is barna. Holnapra már nem is kell betét. Elég lesz a tisztasági betét is. Ma is elég lett volna.
Ez másoknál is így müködik???

Kavics
(3 cn.)
Vendég
 


Látom már nem kapok választ. Kép
Megyek lebebelek.Kép
Kezdek nagyon álmos lenni és megint egy újabb hét. Fújj. Semmi kedvKép
De sebaj!Kép

Na pussz!
Jók legyetek.

Mindenkinek sikerekkel teli jövő hetet kívánok!Kép

cupppp
Vendég
 


Kép
Kavicska!A kis aggodalmas....szerintem normális,hogy megszünt a pirid....hisz,olyan anyag került a szervezetedbe,ami éppen ez ellen vanKépKépKépés most szeded elöszőr....nem?valószínű,lórugás volt számodra.Nyugika!Kép
Ma délutános vagyok....dobok egy táblát.
Alice,most akkor Neked megjött?KépKép
Jók legyetek,délután jövök....
<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 13 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 31 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 4 xx xx 15.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 3 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 16 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 26 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 36 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 12 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 32 42 xx xx 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 17 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 20+2 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 17+4 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 35+3 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 85 xx xx 4.hét</pre>


....ha valakinek,van változás...jelezze!!!!

Norka!még bírjál ki 2 hetet!Na jó,másfelet....de ne legyen kora. Bogi!KépKép
Tetkóra visszatérve,Én is fogadásból csináltattam az elsőt!Kép-a második,az nem volt fogadás,de az elkészűlésének kiváltója ugyan az volt!KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Norka
Nagyon szép a babaszoba!Bogi bizti szeret majd ott lakniKép
A pocakod sem túl nagy.Nem sokat hízhattálKépKórházból hazajövet tuti rád fog menni a babás időszak előtti farmernacóKép

Kavicska
A closty általában csökkenti a havi mennyiségét.KépNálam modjuk épp ellenkezőleg hat,de nem ez a normális.

Most már nagyon bánom,hogy nem szakítottam időt UH-ra,mert asszem cisztákat dédelgetekKépA hőm egy egyenes vonal(már amióta mérem azt is),a arcom pedig tele van pattivalKépNoincs is kedvem semmihezKép
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok,
Andika, sajnos igen, ma reggel megjott+ az eso is zuhogKép... de mar tegnap voltak elojelek, meg a hom a "pincebe".
Kavicska, Okr, ez erdekes, a closty nekem is novelte a mennyiseget, es egy nappal meghosszabitja a havit...pedig logikusan forditva kellene mukodnie.
Na megyek, elmenekulok a munkaba a borongos kedvem elol.
Alice
(1 cn)
alice27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: