Új privát üzeneted érkezett!

Boglárka,
A doki néni szerint a vírustól. Kép Elég ijesztően néz ki. Tegnap pont Aranyholdékkal voltunk a játszón és neki mutattam mert amíg lent voltunk a nyakán megjelent néhány. Na amikor hazajöttünk és nekálltam átpelenkázni akkor láttam, hogy az egész teste olyan lett pár óra alatt. Rohantunk is a dokihoz...
Azóta már hasmenése is van, be van gyullandva a torka, én meg tök lázas vagyok, és alig élek. KépKép

Szerintetek nem baj, hogy mézes teát adok Lillának? Kaphat már ennyi idősen?
myra
 
 


Szilvi
Jók a pulcsik nagyon, ebben a csíkosban meg kimondottan vagány. Köszönjük! Kép
Ja, és akkor közhírré teszem, hogy a kertipartira vmi franciasali-félével (no meg sütivel) készülök.

Myra
Gyors gyógyulást nektek!!!
A gatyó maradhat, Sebi már úgyis nagyjából kinőtte, szóval ráér! Kép
Ja, éa a nagyik sportszerűen űzik a cipő- és sapivásárlást, mindegyikből szép kis készletünk van már! Kép
Méz: szerintem max. a magas pollentartalma miatt lehet gáz, de ha Lillát nem zavarja... erre tesztelték őt (Sebit nem)?

Nikcsi
Direkt olyan képeket raktam fel, ahol nem nagyon vagyunk felismerhetőek, de a fíling az megvan! Kép
Végül nagyot aludt Kori?
Sebinek elmúlt a pirosság, mire felkelt.
Vásárolni nem jutottam el...

Boglárka
A régi Vörösmarty kertmozi (helye) mellett.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Rászántam magam! Pénteken megyek proctológiára, pózolok egyet, ez nagyon megalázó! Kép
A képek nagyon jók! Köszi, hogy felraktad, de majd szeretném CD-re is elkérni. Kép
Nem volt jó éjszakánk utána! Fél 3-tól 3-ig Laci volt Korival, én pedig 3-tól 4-ig, aztán pedig 6-kor már kukorékolt... KépKépKép Ja és akkor akartam ide jönni olvasni, és nem működött hajnalban. Kép

Grill party: én viszek sütiket (muffin, joghurtos), ezt beszéltem meg Szilvivel, továbbá Szilviéknek nagyobb kád, Sacitól mosakodót kérek cserébe. Kép

Szilvi
Harisnyásnál egyéni vásárló is vásárolhat?
Nálatok nem volt jég? Pedig nem laktok sokkal messzebb.
Lívinek ezt írtam: Szivi, de most vettem észre, hogy hálós 990,-ért is van, erre Te: mi hálós? nem kapcsolok. Lívinek azt írtam Szivi, ezt érthetted Szilvinek. Amúgy hálós függőágy.

Mucus
Kori is a teregetni valót szereti, amit csak tud (bugyi, melltartó, stb.) a nyakába aggatja. Néha úgy néz ki, mint a karácsonyfa és egyáltalán nem zavarja, hogy hideg, vizes. Ja és most már adogatni is szokta (persze a nyakba akasztható bugyit csak odanyújtja, aztán mégsem adja nekem, inkább valami mást) és a szárítóról ő sem veszi le szerencsére! Kép

Hmmc
Hova mentek 4D-re? A kezdőlapon regisztrálhatsz a praxisba és egy ezressel olcsóbb, ez csak egy tipp. Kép
Kép

Aranyhold
Jobbulást kívánunk! Kép

Laga
Teusnak boldog szülinapot! Kép És engem is érdekel, mint kapott, mit csinált a torával, stb.! A képeket már nem is említem...

Viki
Akkor most belehúzhattok az építkezésbe! Ha valaki elfelejtené, hogy elköltöztetek, vajon melyik orvost látogatnánk meg?

Myra
Jobbulást! Megkaptátok az sms-m???? És láttátok a műsort?
A mi gyerekdokink azt mondta, hogy már mézezhetünk mértékkel, de nekünk nincs semmiféle allergiánk!

Ma bekötötték a kábelnet light netet, már csak telepíteni kell, és akkor többet tudok jönni talán! És nem állandóan lemaradásból írok (keddig olvastam most is)!

Boglárka
A mai dm-s vásárlás lefújva (nekem nem jó, de Szilvinek sem), hívtalak de., de hiába, megbeszéljük, vagy megírom és gyere Te is! Kép
nikcsi
 
 

 
 

Nikcsi
Ok, akkor majd máskor.
boglarka
 
 


Szilvi
A vasárnapot még nem tudjuk, mivel Dorinát tegnap haza küldték a suliból, mert ment a hasa. Ha nem lesz semmi baja, akkor megyünk.
Szombaton felhívlak, hogyha nem megyünk, akkor ne várjatok hiába.
Nekem is folyik az orrom, de ez csak a szokásos éppen virágzó akármire való allergiám. Már kezdem teljesen megszokni. Teljesen jó, hogy mindegyik allergia-ellenes gyógyszerre az van írva, hogy terhesség alatt NEM. Úgyhogy most megy a hapci és az orrfújás ezerrel.

Nikcsi
Engedmény nélkül ugyanannyi a 4D a Brendonban is, és az útba esik Dorináért jövet-menet.

Hajráf
Kép

Reggeli
Kép
hmmc
 
 


Szilvi,
Gergő hozott gabonatallért. Ha el tudunk menni vasárnap, majd viszem.

Nikcsi,
Sajnos nem láttam a műsort. 1,5 év után elmentünk szórakozni az éjszakába, úgyhogy akkor kivételesen még aludtam. KépKép
Mézet mégse adok Lillának. Nem az allergia miatt. Szilvi hívott ezügyben, és hallgatok rá.

Hmmc,
De jó, hogy Sárának lehet hajráfot tenni a hajába! KépKép

Reggeli nálunk
Kép

Apával bármit megtehetek
Kép

Gyí te paci...
Kép

Sími paci...
Kép
myra
 
 


Van netem, új nem modemes! Ez a leglasabb, de a modemeshez képest száguldó... Kép

Csajok a tegnapi dm-s kirándulás törölve lett, ma fél 5-re megyünk az Eurocenterbe, csatlakozik még valaki? Vagy vegyünk valakinek valamit? Vasárnap úgy is találkozunk - talán mindannyian.

Hmmc
Jó okés, azt nem tudtam mennyi, mert annó én ott nem jártam! Kép

Myra
Mit mondott Szilvi? Szinte egyforma gatyája van Lillának és Korinak! Észre vetted?
nikcsi
 
 


Myra
Lilla már nem is etetőszékben eszik, nagyon ügyes. Igazi lovat látott már?

Hmmc
Sára olyan ártatlan, jólnevelt kislány az etetőszékben, mint aki a rosszalkodást még hírből sem ismeri.
boglarka
 
 


Sziasztok!

Cas,
Ó, de klassz az a játszó így képről! Mi is tuti megyünk egyik délelőtt, mert már régóta megígértem Marcinak, hogy mutatok igazi mini körhintát is neki, ami nem nagy bazáriKép

Nikcsi,
Kép Inkább ne dokikat látogass Kép Egyelőre még maradhatunk a házban, majd csak november végén kell kiköltöznünk. Ha nem tesszük, a doki szerződésileg élezheti rajtunk a szikéitKép
(Egy sebész doki vette meg a házat.)
De addig minket nyugodtan lehet ám látogatni, ha van kedvetek kicsit többet utazgatni és jönni! Várom a taliötleteket!
Az építkezés meg ezerrel megakadt, mert enyhén kekeckednek az engedéllyel. Most már bevetünk olyan dolgokat is céljaink elérésére, amivel megígértük, hogy soha nem viccelünk, vagyis hogy nálunk alacsonyan szállnak ám a gólyák, de legalább még 2 Kép

A betegeskedőknek mielőbbi jobbulást!

Mi hétvégére elutazunk, nektek kellemes családi bulizgatást!

Olivér a "gyűrűk ura":

Kép
Kép

Hanna túl sokat énekelt, Olivér már nem díjazta:
Kép

Szép hétvégét!
Viki
ccviki
 
 


Sziasztok!
Én is szeretném, ha leírná valaki, miért is nem jó mézet adni egy ekkora gyerkőnek!

Szilvi! Írnál nekem részleteket a vasárnapi partit illetően. Mikortól lehet menni, mi lesz a terv, meg ilyesmik. Nagyon nem vagyok képben.
aranyhold
 
 


Viki
Még kettő??? A nagyobb házban végülis elférnek majd.Kép

Valaki kérdezte Lagát a naptejről, utánnanéztem régről:
Laga a Daylong víz és homokálló krémet mondta, több faktorszámút is lehet venni a gyógyszertárban, de drágák.
Aranyhold Dm-es krémet használ, ami vízálló és illatmentes, a homokot még akkor nem tesztelte.
boglarka
 
 


Sziasztok!
a mézről mostanában olvastam, (sajnos nem tudom hol) hogy valami élősködő van a méheken, ami a mézbe is bekerül és a kicsiknél bajt okozhat. Ez egyelőre Európában nem jellemző, mert más fajta méheket tartunk, de előfordult már, ezért nem ajánlják babáknak. Én szerintem, ha megbízható helyről van a méz, lehet adni, de piaci mézet egy darabig nem kap Enikő.

vasárnap:
a szokásos 2-től várunk mindenkit, aki előbb szeretne jönni, azt is szívesen látjuk (de a tapasztalatok szerint mindenki csak fél három körül szállingózik Kép)
mindenki hozza amit ígért, itt lesz sali, husi és pia
egy kérés: aki sörös, kérem hozzon magával, mert mi nem iszunk, és nem is tudom milyet kéne vegyek
öltözet: játszóruha, nem csak gyerekeknek
szilvamag
 
 


Naptej
A Vichynek is van hypoallergén, víz- és homokálló naptej (és spray is) piciknek, 3600 Ft körül (nemtom pontosan, hány millis).
Mi most kaptunk belőle mintát, majd referálok.

A betegeknek jobbulást!
Én megint ki vagyok borulva, Sebinek sütöttem zsömlét, iszonyú lett ma reggelre a keze (tegnap du. ette), nemtom attól-e, vagy a tápi (kicsit többet kapott mostanság, hátha tovább alszik, de ma reggel már 5-kor kelt!).
Most csak azt nemtom, hogy mi a fene lehet a baja a zsömlével mikor a teszt szerint lisztre nem kéne érzékenynek lennie (mondjuk aszerint a répára se, és mégis pöttyös tőle a válla...). Majd kipróbálom kukoricaliszttel, hátha.
Vagy az élesztő?
Lassan tutira megőrülök...
KépKépKép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
A sört épp akartam kérdezni (Zs. inkább azt szereti, bár hangulat kérdése nála), de akkor majd viszünk pár üveggel. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi! Köszi a részletes infót! Dávid nem iszik semmilyen alkoholt, így a sörhiány nem fogja érzékenyen érinteni! Kép
Most hogy írod ezt a méz dolgot, nekem is rémlik valami!

Cas! Próbálj kovásszal készíteni kenyeret/zsemlét! Itt találsz sok jó receptet: http://www.gportal.hu/portal/emargit/
aranyhold
 
 


Cas!
burgonyapehellyel is lehet sütni, meg rengeteg féle liszt is van. Mi szívesen veszzük a próbálkozásaid egy kis kóstolóra Kép
a multkori nagyon finom volt
bepácoltam a husit, majd rakok fel képet róla kedv- és étvágycsinálónak Kép
szilvamag
 
 


Kenyér
Asszem most elvette ez a kaland egy időre a kedvemet, de majd próbálkozom még! Kép

Szilvi
Na mégegy ... kajafetisiszta?! Azt hittem, hogy csak sógoraim és kedves férjem-uram ilyen lökött, hogy képes fényképezgetni a húsokat! KépKépKép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
Megvettem mindent a dm-be, megy az e-mail.
Mi Lacival, egyelőre Kori is antialkoholista, szóval nem fog hiányozni a sör és társai.. Kép

Viki
Jó 7végét, bár már jó lenne egyszer nem nálatok találkozni veletek!
Sebész? Á! Én csak nődokikban gondolkoztam. Kép
nikcsi
 
 


Hallgatom az előrejelzést, de ahogy közeleg a vasárnap 1-re rosszabb időt mondanak. Az eső elmossa a sütögetést/partyt?

Ez az iwiw, tisztára megkergített, és ideszögezett a gép elé!
nikcsi
 
 


a kedvcsináló:
Kép
szilvamag
 
 


Sziasztok,

gyors válaszok - egy kicsit megkésve:

Naptej: Daylong. Az a fontos számunkra, hogy fizikai szu˝rôs és nem kémiai, mert Vilmos allergiás a kémiaira. És mellesleg víz és homokálló. Elég egy nap egyszer kenni. De! A fizikai szu˝rôs naptejek egy picivel gyengébben védenek mint a kémiaiak. Ezért ha vaciláltok két faktorszám között, akkor érdemes a nagyobbat venni. Ma néztem a Sübában, van 40-es és 50-es is. Én ezeket inkább tengerpartra ajánlanám. Mi 25-öst vettünk "hazai vizekre". (Bocs mi hoztuk el az uccsó 25-öst.) Ára 2.790,-, vagyis nem különösebben drágább mint más naptej.

Szúnyogcsípés: Ledum Palustre 9 CH, de nincs különösebb tapasztalatom.

Rólunk meg annyit, hogy a jövô hétvégén költözünk, ha minden jól megy. Addig megpróbálok benézni még.

Jó családi talit nektek!

Laga
laga
 
 


Nikcsi
Timi barátnőd igért nekem egy jó penészírtónak a nevét. Légyszi, ha beszélsz vele kérdezd meg.

Szilvi
Nyam-nyam.
Mi sem szeretjük az alkoholt, csak sütiben. Kép

Cas
Vigyázz Sebire, nehogy vasárnapra teljesen lebetegítsd.Kép
boglarka
 
 


Laga!
gyertek!!!!
nem laktok messze, akár csak egy kicsit, de gyertek! Kép


Boglárka!
ecet = penészedésgátló
de én is tudok egy jót, ha szólsz megmutatom, nekem nagyon bevált
szilvamag
 
 


Boglárka
Este még átjöttek Timiék és nem felejtette el, csak most elutaznak és gondolom avval van elfoglalva...

Szilvi
Remélem jó idő lesz, és ez a guszta húsi is fonom lesz! A penész eltűntető engem is érdekel! Kép

Ilba
Hol vagy? Nagyon eltűntél, és úszni sem jöttetek megint. Kép Nincs baj, ugye?
nikcsi
 
 


Nahát, micsoda absztinens banda vagyunk! Szegény Zs. ki fog lógni a sorból! Kép Na nem mintha ez nagyon zavarná... Kép

Szilvi
Szuper fotó, mindjárt megmutatom az embörnek! Kép

Boglárka
Most szépen javul, én nemtom mitől volt olyan durva a keze - valszeg tényleg a zsömle. Kép
Ja, és vendégségben mindig benyal vmi tiltott dolgot, így a talikról mindig full pöttyösen jövünk haza. Ez van.

Laga
Gyertek! A pakolás megvár! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!

Niki,
köszi, nem, nincsen baj, csak egyszerűen nem jutunk el az usziba. Ma esküvőn voltunk és a következő két szombat is teli már.

Jól vagyunk, Beni a héten volt fél éves, 7,8kg 71cm. Nagyon küzdünk a gyümivel, almát és őszit próbálok, minden formában, de sehogysem ízlik neki. A csúcs 10mili a Hipp alma-ősziből.
Nagyon rosszul eszik mostanában, szerintem kínozza a foga, de még semmit nem látni. Estére már nyűgi szokott lenni.
Írtátok nemrég az alvást, hát ő átlag 2x 1 órát alszik napközben, éjjel meg 10-8-ig, de szopizik még kétszer.

Nem jártok a Lajos utcai Máltaira?

Holnapra jó szórakozást és szép időt kívánok!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sürgős felhívás!!!!!
mindenki énekelje a "Süss fel nap"-ot!!!
... különben nem süthetünkKép
szilvamag
 
 


köszönöm a gyors intézkedést Kép
szilvamag
 
 


Na igen én is el voltam keseredve, de most tök jó, remélem marad is így!
A joghurtos süti kész! A hűtőben (készenlétbe) áll, muffinok most sülnek. Kori is alszik még, szóval talán minden jó lesz! Kép

Ilba
Május utolsó hétvégéjén (szombaton) nem lesztek szabadok? Mi elutazunk és az uszibértletet átruháznánk. Ti is jól járnátok (olcsóbban kipróbálhatjátok). Kép
nikcsi
 
 


hogy lehet színesen írni?
nikcsi
 
 


Nikcsi!
dokumentáció/formázás
szilvamag
 
 


Naggggyon szuper volt a tali, köszönet mindenkinek a sok-sok finomságért, a házigazdáknak meg különösen köszönet mindenért!
Várom a képeket! Kép

Szilvi
Bocsi, hogy nem maradtunk segíteni rendet rakni. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
Kinga és Máté segített Kép
a képeket mindjárt megcsinálom

itt maradt viszont egy drapp kockás sapi,
Kinga szerint Matyié Kép
szilvamag
 
 


Mi is nagyon köszönjük a lehetőséget, iszonyat jó volt! Kingának igaza van, az tényleg Matyié, szerintem is.
Remélem nem haragszik meg senki, de fel kell ide is rakjak néhány képet, hogy irigykedni is lehessen!

Nálam nincs ilyen, hogy dokumentáció.... Kép
nikcsi
 
 


Ízelítő: KépKép
KépKép
KépKép
nikcsi
 
 


Hálás köszönet a házigazdáknak a vendéglátásért. Szupi volt!!!! KépKép Külön kiemelném a Máté által sütött husikat!!!! Nagyon finom volt!! KépKép

A képeket igyekszem letölteni és még az este folyamán feltenni, de valószínű ma se lesz jó éjszakánk. Lilla még most is üvölt. Nem alszik. Kép Hogy én mennyire utálom a tejfogakat!! KépKép

Nikcsi,
Szilvi a Dokumentációt az oldal tetejére értette. Ott van egy ilyen nevű legördülő menü, és azon belül a Formázás menüpont.
Egyébként ez a formája: /szín neve angolul{szöveg amit színesen akarsz látni}
myra
 
 


lue ez kékre?
nikcsi
 
 


kék
Bocs, többet nem itt próbálgatom, köszi Myra, aztán jó éjszakát MINDENKINEK! Kép
nikcsi
 
 


Nikcsi,
Igggggen!!!! KépKép Látos én meg nagy sietségemben a per jelet fordítva írtam.

Képek feltöltve a szokásos helyre. Lehet csemegézni!! KépKép
myra
 
 


az én képeim is fent vannak
szilvamag
 
 


Szilvi
Mi is köszönjük a vendéglátást. Finom volt a husi, és a sütik is.
Mindig elfelejtek valamit. Mi az az erős penészírtó? Mert mi már ecetet, Cillit bang-et is próbáltuk, de hiába.

Myra
leírnád a túrós receptet? Dédinek hagytunk egy túrósat, nagyon ízlett neki és a receptet szeretné.

Én hogy tegyem fel a képeket? Vagy küldjem el valakinek?
boglarka
 
 


Myra
Köszi, végre sikerült, csak utálok sokat olvasni, kérdezni egyszerűbb. De ott a fenti dolgot biztos nem próbálgattam volna, mert itt lent írok....

Fél órával ezelőtti kép az udvarunkon:
KépKép
Gyors tusolás volt utána és most már megy is a szunya... Kép
nikcsi
 
 


Nikcsi
Ekkorát pisilt Kori? Kép
boglarka
 
 


Nagyon klasszak a képek!!! Köszönet a lelkes fotósoknak! Kép

Képfeltöltés
Forduljatok Szilvihez!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Sziasztok!
Mi is nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a vendéglátást, a husit, a sütiket, a salikat, mindent! Kép Matyi annyira elfáradt, hogy a kocsiból felfelé már vonszolta csak magát! Kép
A sapi tényleg a miénk, de már be is gyűjtöttük! Kép
Megyek képeket nézegetni! Kép
aranyhold
 
 


Nóra
Abba nem engedném ennyire pacsálni... De hamarosan olyan is lesz, ha az idő így marad!
nikcsi
 
 


Boglárka!
a penészölőt a Praktikerben vettük, hátul a csempéknél vannak kirakva fehér szögletes flakonok mindenféle bajra, szórófejjel
ilyen, csak persze nem ez van ráírva Kép
Kép
szilvamag
 
 


Ennek a termékcsaládnak a tagjait bármelyik barkácsáruházban lehet kapni. Legalábbis én már vettem az Obiban és a Baumaxban is. Különben tényleg nagyon jók. Kép
myra
 
 


Na ki emlékszik, mit csinált 12 éve?
Én pontosan! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
mesélj, én kíváncsi vagyok Kép
egyáltalán, publikus???
szilvamag
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?