Új privát üzeneted érkezett!

Jesszus, ha sietek, milyen sok helyesírási hibát vétek.

Mindenkitől bocsKép

Most elmegyek lefekszemKép

Jók legyetekKép

Kavics
(39 cn.)
Vendég
 


Kavicska
A párod nem veszi le,bemosakodásnál?
Az enyém levette,és el is hagytaKépMég jó,hogy nem volt hosszú a jegyesség,különben már esküvőre sem lett volna csőKép

A miénk is egy vastagabb fazon,két szélén fehérarannyal.Most egy sima,régímódi gyűrűt szeretnék,középvastagságútKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lányok, ti tudtátok, hogy az USA-ban online meg lehet rendelni a Merckle cégtől a Glucophage-t (azaz az Adimetet), recept nélkül???

Betojok. 120 db-os 850 mg-os kiszerelés szállítással együtt 47 dollár. Most találtam.
s_norka
 
 

 
 

Már van!
Közép széles, mattított, az enyémben apró kövek, a pároméban csak fényes csík középütt!
Babonából nem hordjuk, mert az egyik kolléganőm tavaly az esküvője előtt 2-3 héttel hagyta el a szekszárdi rendelő előtt a sajátját, kocsiba beszállás előtt, kabátlevétel közben, ónos eső esett, este volt,1 órán át kerestük, de sose lett meg!
Most az egyik asszisztenscsaj hagyta el síelés közben, kesztyűlevétel során az övét.
Én sokáig kerestem mire megfelelő gyűrűt találtam, már majdnem megvettünk egy másikat, csak a párom miatt elfelejtettünk bemenni érte, amikor egy héttel később bementünk szólt az eladó, h. jöttek újak, nézzük meg, felpróbáltam és mintha az ujjamra öntötték volna!!!!!
Hozzá kell tennem, h. semmilyen ékszert nem hordok és eddig minden gyűrű nagyon zavart, ez viszont tökéletes!!! Azonnal megrendeltük!
Azóta már megvan! Kép
Ja, nálunk az orvoscsajok általában aranyláncra fűzve nyakban hordják a jeggyűrűjüket, mert különben megül alatta a bőrfertőtlenítő és ekcémát csinál. Fogorvosként meg rengeteget kell kezetmosni!! Kép
Lehet, h. szükségem lesz egy aranyláncra is......? Kép Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Norka!

Vannak külön metforminrendelésre szakosodott oldalak! Én is meglepődtem a múltkor!

A Törökkel ne törődj! NEKI SEM ÉRDEKE AZ "OLCSÓBB" MEGOLDÁS! Kép Kép Kép

Jövő héttől én is bedobom magam, megírhatnád emilben eddig mit intéztél, h. tudjam én merre induljak!

Jó éjszakát mindenkinek, megyek vízszintezni! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kriszta!

Bemosakodásnál kötelező levenni. Műtét alatt nem hordja. De az csak férfi kamu duma, hogy "nem hordom a gyűrűmet, mert sebész vagyok!!!"
Pedig a párom nem ékszer párti. Csak a jegygyűrűje van.
Ja anno ballagására kapott egy nagyon vastag arany nyakláncot. Brrrr... Eltettük a többi kincs közéKép

Rambóka, a két jegygyűrűmön kívül én sem hordok más ékszertKép

Norka!
Én azt tapasztaltam, hogy itt is adnak recept nélkül Metformint. Csak egy kicsit könyörögni kell. Meg kell találni a megfelelő patikust. Viszont nem 400 ft fizetsz, hanem 1400at. (100-as kiszerelésű 850mg-osról beszélek).
Pont ezért íratom ma kiKép

Mindenkinek kellemes munkanapot, vagy pihenést, babázást, tanulást, stbstbstb.Kép

Csók, Kavics
(40 cn.)
Vendég
 


Sziasztok csajok!

A francba tényleg este van itt élet, de én képtelen vagyok fennt maradni, pedig nem is dolgozom. Rambóka én nem értem, te hogy bírod.Kép

Kincs!
Írtam már ide pár hete, hogy anno anyukámat mikor 18 éves korában vizsgálta először egy nőgyógyász prof a munkahelyi felvételhez, kézi vizsgálat után mondta, hogy cisztás petefészkekkel rendelkezik. tehát kitapintható. DE: azt is mondta neki, hogy ne aggódjon, minden harmadik nőnek ilyen!!! és anyu nem aggódott, és teherbe is esett spontán pillanatok alatt kétszer velünk!Kép

lehet, hogy meg kéne kérdezni egy-két öreg profot az UH előtti időkből, mi a véleménye erről a cisztás petefészek témárólKépKép

na ma megpróbálok este még benézni, mert így lemaradok a dumapartiról!

rejo
(16+6)
(Azért nem rossz, ha írjuk továbbra is a cn-t (már aki nem felejti el)a táblázat ellenére, mert így gyorsan ott az infoKép)

Kép

Kép
rejo
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 8 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 26 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 40 xx xx 14.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 38 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó .. xx xx 4hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 21 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 31 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 7 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Mir xx Budapest 3x500mg 31 38 xx xx 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 12 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 19+4 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 16+6 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 34+5 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 80 xx xx 4.hét</pre>


Kavicska!Köszi a szurkot!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt!

Bocs tegnap elrobbantottam köszönés élkül hazajött az uram és éhes volt:-)))

Rambóka!
Gratul az esküvőhöz!

Norka! Válaszod még nem látom! Vagy ha nem akarsz azért akkor bocs.

Kandi!

Köszönöm a táblicsku helyemet!

Megyek edzeni, majd benézek , megtanulok!

puszilányok

mir
 
 


Mir!

A másik oldal nem volt elzáródva.

Hogy mi lesz az a fájdalmas élmény, azt kérded? Hát izé, ahogy Sokadnick mondaná! Kép Ami bemegy, ki is jön! Kinyomok egy 10 centis kugligolyót a hüvelyemen keresztül! Kép

Rambóka remélem jössz még, de ha nem: sok szeretettel gondolok rátok pénteken és sok boldogságot nektek!!

Norka (34+5)
s_norka
 
 


Én ezt nem értem, de Egysokadnick 15.dpo-n van és még mindig nem esett le a hője, csak 1 tizedet ment le... a francba, hogy pont most utazik el! Kép
s_norka
 
 


Csilla!
Hát nem egyszerű ez a diéta, én is szenvedek vele, és tényleg az esték a legnehezebbek. Répát, uborkát és egyéb nyalánkságokat rágcsálok, mintha chips lenne Kép, kitartás egy idő után megszokja az ember, hogy mit ehet és már nem esik nehezemre megállni ne egyek sütiket meg kenyeret.
Egyébként a Gastroyalnak van egy szénhidrát szegény menüje, ami nagyon jó és csak 900-1000 kcal/ nap. Ezt szoktam rendelni mikor dolgozom és így legalább nem kell azon agyalni, hogy mit lehet enni és mit nem.

Én is nagyon vártam Egysokadinick mai hőjét, annyira drukkolok, hogy maradjon fent. De hát ezt már csak pár nap múlva tudjuk meg.

Mindenkinek szép napot!
nóra1
 
 


Norka!

te mit fogsz szedni szülés után? Rögtön elkezded a metformint szoptatás alatt? vagy megvárod a szopi végét és Diane 35?

Figyelj, ha szerinted nincs IR-em (még nem tudom, majd kiderül szülés-szopi után, megcsináltatom majd a vizsgálatokat) és nem akarok rögtön még egy gyereket, a metformin nem durva és szükségtelen beavatkozás a szervezetembe?? Pl. nem hagyhatom akkor életem végéig abba, mert diabos leszek?

Az az igazság, hogy én a Dianét nem nagyon szerettem, hólyaghurutom volt tőle és híztam mint állat(10 kg/4 év)DE nem bántom ezt a gyógyszert, mert nálam hatásos volt.Kép

vagy elég egy sima kecskeruta tea szülés után, hogy ne cisztásodjanak be a petefészkeim és ne legyenek pattanásaim??

(tudom hogy még korai ezen gondolkodni, remélem 1 év múlva is mindenki elérhető lesz itt a topicon!Kép)

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo, nem leszel diabos, csak akkor ha IR-ed van és nem szedsz rá semmit. Kép

Biztos tudsz angolul, nézd már meg az USA-oldalakat, mire használják a metformint... anti-aging szerként, fogyasztószerként, 35 év felett javasolt meg ilyenek... gondolod, hogy napi 850 mg megárt? Kép Komolyan ez már vicc, tegnap este szörfölgettem itt USA-oldalakon fél 1-ig, és úgy reklámozzák mint táplálékkiegészítőt, szinte!

Én metformint fogok szedni, párocskám meg azt csinál a védekezéssel amit akar, ha nem akar rögtön másik gyereket. Figyelitek az optimizmusomat. Kép Kép Fogigátlót én soha többet. 3.besikerült gyerek után petevezető-elkötés. Ez az én stratégiám.
Ha megkérdi a párom, újabb + teszt bejelentésekor, hogy "mit művelsz velem?" én majd mondom: "Tudtommal TE művelted ezt énvelem!" Kép

A kecskeruta nem tudom, mennyire jó... biztos jó, de képes ugyanazt csinálni, mint a metformin? Bár az bizti, szoptatás alatt ezt fogom inni, mert tejserkentő is. Utána metformin. Szeretnék normális mensiket, meg minden. Kép
s_norka
 
 


sziasztok!


Kandi!
Mir 29 éves. táblicsku

Norka!

Ohh, hát az jó ! Nyomikázd csak! annak legalább lesz értelme.

Vizsgálatokat nem kellene csináltatnom? Máj funk. meg ilyen? ez a D vitamos dolog komoly? Nekem sokszor a szájzugnál és száj alatt kisebesezik flucinár rá és meggyogy. De ez D vitamin hiány mondta egyszer a bőrdokim.

mir
 
 


Kandi!

Mir 29 éves.

Norka!

Az jó! legalább ott afájdalomnak lesz értelme.
ez a d vitamin dolog mennyire igaz? Én tudom, hogy nekem van (hiány) A szám zuga és a szám sokszor kisebesedik vagy kizsárad inkább. arra egyszer azt mondta a bőrgyogy. hogy D vit. hiány.
Kell valami vizsgálatot csináltatnom máj funció vagy ilyenek míg szedem az Adimetet?

mir
 
 


ohhhhhhhhhh.

bocsi. a előbb nem volt fent azt hittem nem tette fel.
Bocs a sok elgépelésért csak villámvali modjára ütöm , mert közben tanulok.:-) és sietek

mir
 
 


Sziasztok!

Rambóka!

Gratulálok az esküvőhöz, legyetek nagyon boldogok!
Nagyon jó dolog a házasság, szeressétek egymást nagyon!

Kandi, köszönöm a helyet a táblicában.
Nóra, mégis milyen az a diéta? Meg van határozva, hogy mennyit ehetsz? Én nem fogytam még semmit.
Viszont valami szurkálást érzek, szerintem dolgoznak a fészkecskék, most vagyok a 11. napon.
Üdv:
Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek dokimmal konzultálni. Annyira izgulok. Ugy bizok benne ha jó dolgokat mond..... Akkora bizalommal tölt el, hogy a metformin szinte mindenkinek segitett.

Szió

Gina
Vendég
 


Halihó!

Hazaértem és mi van előttem???
Egy tál frissen mosott eper. Addig vagyok, amíg az eper tartKép Aztán tanulásKép

Norka!
Mutasd azokat az USA oldalakat.
Egyébként nem csodálkozom, hogy ott táplálékkiegészítőként reklámozzák, mert annyi a dagi ember. Valamivel az IRt csökkenteni kell.

Én nem gondolnám, hogy IR kötelezően diabetes lesz. Én nagyon remélem az ellenkezőjétKép
De a Metformin segít.
Sőt ezek után, hogy ezeket az infokat tudjuk, jobban odafigyelünk, hogy mit eszünkKép
Főleg amikor majd egy-két kölökkel itthon ülök, egész nap a hűtőt fogom lesni. Éppen ezért mindig ÜRES leszKép

Azon morfondírozok, hogy megkérem az egyik dietetikus ismerősőmet, hogy (diiabetológus) javaslatára állítson nekem össze egy étrendet.
Ebben csak az hibádzik, hogy mindig a kórházban ebédelek és ott az alkalmazottaknak nincs sószegény, 160-180gr szénhidtrátos variáns. Kép

Kandika!
Ma betöltöttem a M-szedés 15-ik hetétKép - táblicsku (MIRKépKép) Köszönöm szépen. A többi info jó.
Már úgy várom a havimatKép

Kincsecske, nem vagy piskóta a magad 80 napjával.
Én meg a 40-nelKép

Mir!
Irigykedem! Sportolsz. Én meg egy lusta dög vagyokKépKép
Vendég
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.i.[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 8 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 26 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 40 xx xx 15.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 38 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 11 xx xx.4hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 21 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 31 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 7 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 31 38 xx xx 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 12 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 19+4 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 16+6 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 34+5 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 80 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Elfogyott az eperKép

Espero!!
Jelentkezz, már nagyon rég nem írtál. Kép Júniusi + teszt???

vagyokKép
Vendég
 


sziasztok!

Nagyon rég írtatok!!!!!

Milyen megtisztelő én adtam a tábla nevétKép))))
TÁBLICSKu

Közsi Kandi a javítást!

Kavics!

Én is imádom az epret!!!! Muszáj edzeni, jön a vetközőszezon:-)) (bár én télen is edzem, pedig akkor öltözőszezon van)

megyek tanulni, de benézek.

Norka!

Írj nekem válaszkát!

Tsók lányok

mir
 
 


VagyokKép

De ti nem. Hiába, bagoly társaság. Majd 10 utánKép Mikor minden tisztességes ember alszikKép

Hajszálon múlik, hogy nem esem neki a frigónak Kép, rettenetes érzésKép
De nem hagyom magam.
Én is szeretnék kondizni. Mindig eldöntöm, aztán elnapolom. De ha elkezdek edzeni, akkor már nincs gond, mert igényli a szervezetemKép A hasam kellene legyalulniKép Vagy inkább jó gömbölyűre megnöveszteni?! Kép

Úgy várom a hétvégét!!!
Asszem ma korán bevágom a szunyátKépKép

Csajócák merre vagytok??? Haaahóóóó!!!!Kép
Vendég
 


Szép estét!
Én ma kirugtam a hámból...fodrásznál voltam,szolizni stb. ,kell ez is néha!
Én most vacsiztam,nem hivogat a hütő!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Kavicska! Meg mindenki!

Kandika, megdobbant a szívem, hogy Csillagfény 4 hetes terhes, de asszem elcsúszott a táblábanKép

Ginuska!
Számolj majd be holnap, mit mondott a doki!!

Norka!
Ha megvannak még a címek beírhatnád ezeknek az amerikai oldalaknak, nem szeretek mostanában sokat itt ülni a gép előtt.

Kavicska!
ha otthon leszel egy-két kölökkel, olyan vékony leszel, mint a nádszál!! Arra sem lesz időd, hogy eszedbe jusson a hütő, nemhogy arra hogy egyél!!KépKép Senki nem hiszi el, míg nem a saját bőrén tapasztalja.Kép
miért nem eszed a kórházi kaját, amit a betegek? Azon garantáltan le lehet fogyniKép
De nem értem mire ez a nagy fogyókúra, olyan vékony vagy így is.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejoka!
Javitottam,a javitás után jól látszott...erre most a frissitésnél-újra rosszul szerepel....nem értem!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 8 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 26 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 40 xx xx 15.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 38 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 11 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 21 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 31 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 7 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 31 38 xx xx 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 12 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 19+4 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 16+6 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 34+5 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 80 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Na akkor:

itt olvasható egy érdekes beszélgetés:

http://www.antiaging-systems.com/extract/deanrecommends.htm

itt látható a rendelési oldal:
http://www.anti-aging-drugs.com/basket.php?id=43&action=add&ref=1

továbbiak: http://www.antiaging-systems.com/a2z/metformin.htm

Most többre nincs erőm, elég álmos vagyok, Bogi ma fél 6-kor keltett.

Norka
s_norka
 
 


Kandika!
Most jó a tábla!Kép

Norka, köszi!

csajok én is megyek aludni, nem bírom ezt az éjszakai műszakot!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka!

Ez őrület!!!

Ezentúl ha valaki nem talál dokit aki felírja, egyszerűen megrendeli a neten és elkezdi szedni????!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Egyre többen vagyunk a táblicskuban:Kép

MIR!
Nagy felindulásomban rendeltem egy aerobik DVDet a netről. Már több hónapja tervezem, de most....Kép

Kandika!
Várjuk a PÉs helyzetjelentéstKép 7 nap múlvaKép

Rejóka!
Kép
A környezetemben már többen megjegyezték, hogy szerencsés vagyok, mert a sz.r kórházi kajára azt tudom mondani, hogy finom. Kép De tényleg az.
Ma pl meggyleves volt, második fogás rizs, panirozott hallal (filézett), uborka savanyúság. fincsin elkészítve.

A betegeknek rizsfelfújt csokiöntettel (csak ezt vettem észre, mert isteni illata volt, és nagyon jól nézett ki), azt hittem, hogy a látványától behipózokKép
A kaják tápértéke biztosan alacsony, de kalória van benneKép
Nem egészen 250 ftból csodát....Kép
Na nyálazok, mint Pavlov kutyája.
ABBAHAGYOM!!!!!Kép
Vendég
 


Rejó, Norka!

Jó éjt nektek, asszem lassan én is elvonulok.
Vendég
 


Olyan mensis görcseim vannak. Vajon miért???Kép

Puszika Mindenkinek!

Kavics
(40 cn.)
Vendég
 


Olyan mensis görcseim vannak. Vajon miért???Kép

Puszika Mindenkinek!

Kavics
(40 cn.)
Vendég
 


Kavicska!
A bölcsis kaják is nagyon jók,olyan bölcsis tejbegrízt,senki se tud csinálni...mert azt nagyban kell...úgy 80gyerekre+-!Na és fözik...főleg a cékla,karfiol stb.
Mitől is fájhat a pocod...hát nem N-el kezdődik és T-vel végződik,és pirosat hoz...Niagara színesben!Na?
Kiszámoltad,mikor kell lennie,a pé-mnek?-de most kvesebbet szedek és múlt hónapban is a 19.napon volt csak...na majd kiderül-vagy beborul...
Jó éjszakát!Megyek csicsizni,mert 5-kor szól a kakukkkkkkkk!
Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 9 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 27 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 41? xx xx 15.hét
Csakegysokadn 30 Budapest 2x850mg változó 39 xx xx 12.hét
Csillagfény 29 Budapest 2x850mg változó 12 xx xx 4.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 22 xx xx 14.hét
Ginuska25 26 Szlovákia 3x850mg 30-40 32 xx xx 13.hó
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 8 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Mir 29 Budapest 3x500mg 32 38 xx xx 5.hét
Okr 29 Salgótarján 2x500mg változó 13 xx xx 11.hét Ada 04.08.09.
Rambóka 32 Pécs 2x850mg 28 -- 2006.01.23 19+5 5.5hó
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 17 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 34+6 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 81 xx xx 4.hét</pre>

[size=-2]Megyek egy kicsit dolgozni....mindenkinek,szép napot![/size]

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Tegnap elszállt a hsz-em és már nem volt energiám újraírni ( bezzeg ha elmentem akkor mindig berakja!!!! Kép )!

Ez egy orosz nyelven nevelkedett generáció ( talán Gabit kivéve!) Kép Kép Kép ! De Mir neked esetleg további kötődésed is van??? ( már csak a nicked miatt kérdem)
Ja, a táblicsku at tárgyas v. részeshatározós eset???? Kép

Norka!

Vmely dél-amerikai író könyvében mondja az öregasszony a szülésről: " Bemegy, mint banán, kijön, mint ananász! " Kép Kép Kép

Csillag!

Nagy változás nem fog történni nálunk az esküvővel, mert 12 éve vagyunk együtt, és véletlenül a vezetéknevünk is azonos!
Csak valahogy eddig nem a papír volt a legfontosabb! Kép
Én nem tudom, a madaraknál természetesnek tartjuk, h. előbb fészket rak és csak utána kezd el fiókátnevelni. Az embernek viszont manapság szinte lehetetlen fészketrakni, és közben az idő meg megy! Ha rajtunk múlt volna még mindig nem álltunk volna neki a babagyártásnak, mert előbb lakás, kocsi, karrier. Kép De a PCO diagnózisa egy kicsit átrendezi az embernél a fontossági sorrendet!

Rejo!

Már én is ritkábban jövök, mert estére teljesen kipurcanok! Aludj sokat!

Kavits!

Ess neki a hűtőnek, egyél meg mindent, csak ne töltsd újra! Kép Kép Kép

Kandi!

A bölcsis tejbegríz, olyat tényleg azóta sem ettem!!! Meg a menzai paradicsomleves BETÛTÉSZTÁVAL!!!!!, gyümölcsleves, meggymártás pirítottdarával, zöldborsófőzelék....
Volt néhány megismételhetetlen kaja!!! Kép

Csakegy!

Olyan vagy, mint a Született feleségek, a legizgalmasabb résznél hagysz itt bennünket????????


Drukkoljatok! Ma megyek az utolsó körre:
-anyakönyvvezetőhöz, megkérni, h. a nyálas részeket felejtse el!
-kozmihoz utolsó simításokra
-tortáért
-virágoshoz, h. biztosan meglesz-e
-anyámmal körmöshöz
-a Pezsgőházba, h. minden rendben lesz-e
Éjjel meg nem sokat fogok aludni!!!!!!!
Bezzeg a párom, az nyugodt!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok csajok!

Rambóka,
Drukkoluknk az esküvődhöz! :-) Nálunk a pogári 3 nappal előbb volt mint a templomos. A polgári előtt én is halálra izgultam magam, a templominál már végülis mindegy volt :-)

De jó lett volna, ha 4 hetes terhes vagyok! Az ismerőseim sorra jelentik be, hogy babájuk lesz, én meg csak itt várakozok. :-(


Nem semmi, hogy lehet metformint rendelni a neten!

Itt egyébként mindenki diétázik? Hogyan csináljátok? Zöldség gyömölcs, semmi kenyér, meg édesség? Én nagyon édesszájú vagyok.
Akkor ezért fogytok, talán nem is a metformintól! :-) Én nem fogytam egy dekát se.

A menzás kaják szerintem is tök jók, a kórházi is! Viszont ha még az sem diétás. Én attól éhen halok....

Sziasztok, szép napot nektek!

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Csilla!

Én még a PCO kivizsgálási időszakában vagyok. Amíg a leleltek készülntek + a vizsgálatok tartanak (kb 2 hónap) az endokrinológus diétára fogott. Tulajdonképpen felsorolta mit nem ehetek: lisztes cuccok, cukros ételek, rizs, krumpli, üdítő italok. Ha ezt így jobban megnézem maradt a zöldség, gyümölcs, húsok, halak. Hát most ezen élek már 1,5 hónapja, nehezen mennek le a kilók, most 2,5 mínusznál tartok. Annyiban biztosan segített, hogy az eddigi 40 napos ciklus helyett most 28 napra megjött és úgy néz ki normál PÉ-m is volt. Egyébként nekem is szúrkál mindkét petefészkem.
31-én megyek vissza a dokihoz, addit biztosan folytatom.

Nóra
nóra1
 
 


Jó jeggelt!

szépen süt a nap!
Kavics!

Helyes! Tessék mozogni! Én terembe járok és vasakat hajlítok! az nagyon jó ha megjön. de jó. nekem semmi néma csed van bent.

Norkalala!


Lásd, felső soraim!

pussz mindenkinek

mir
 
 


Mir, ne hari, de D vitamin ügyben nem vagyok otthon, ezzel nem foglalkoztam. Itt volt egy parázs vita valamikor 2 hónapja, amikor kiderült, hogy Egysokad endodokija D3 vitamint is nyomat, és akkor dr. Rambóka be is linkelt talán ezzel kapcsolatos külföldi cikkeket. De mondom, nem vagyok képben a D3 és IR kapcsolatát illetően, doki sem vagyok... Kép
s_norka
 
 


Sziasztok!

Csodálom a kitartásodat Nóra!
Én ezt tuti nem bírnám. Valami emberséges diétát talán, de ezt így.
UHod nem volt? Nekem egy 1 éves UH lelet alapján írtak metformint.

Pusszancs:
Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Szia Csilla!

Volt UH-m 2 hónapja, cisztásak a petefészkek, illetve 5 éve is azok voltak. Úgyogy örülök a PÉ-mnek gyógyszer nélkül. A 3.napi labor leletek nagyon biztatóak, de hát egyelőre várok a többi eredményre, valószínű ezért tudok ilyen kitartó lenni, mert legalább eredménye van. Ha nagyon vágyom édességre valamilyen diétás kaját szoktam venni, nem olyan borzasztóak.

Nóra
nóra1
 
 


Norka!

Ok.
Viszont hogy tudjátok mikor van pe. érés? Nekem az Lh teszt mindig +. (a magas Lh miatt ugyi)
akkor? mivel?

mir
 
 


Lányok, Nóra, neked fogynod is kell? Ha nem, akkor miért kell ilyen szigorú diéta? A "sima", nem szénhidrátszámolgatós, nem cukros GI diéta az teljesen light dolog, és abszolút elég az inzulinszint szabályozásához. Nem?
Csak azért fura nekem ez, mert nekem van inzulinfüggő, I.típusú cukorbeteg ismerősöm (kismami, PCO-s), neki NAGYON kell figyelni, hogy mit eszik, de engem azzal döbbentett le, hogy nem probléma, ha egy nap becsap fél doboz jégkrémet, a lényeg, hogy ne egyszerre egye meg, hanem mondjuk 2 kanalanként. Ekkor értettem csak meg, miről van itt szó. A csokit is eszi, csak kockánként. És így tovább.

Mir, nekem mostanában nincs pé-m. Kép
A spontánokat megéreztem, mert nekem előtte 1-2 nap eléggé sajogtak a cicijeim, van, aki ezt megérzi + nyák. A hőmérő utána meg igazolta.
s_norka
 
 


Norka!
Igen fogynom is kell+egyelőre amíg nem biztos a PCO az inzulin szintet is alacsonyan kell tartani. Napi 5* kell enni keveset, de akkor is szénhidrátszegény ételeket. Szerintem amit az ismerősöd mond az teljesen rendben van, ha csak az inzulint kell kordában tartani. Nálam a kettő együtt ezt eredményezte ezt a diétát. Az én tüneteim a súlyfelesleg, a tüszős petefészek és a vetélés. PÉ-m nagyjából mindig van, csak nem 14. napra, hanem változó.

Nóra
nóra1
 
 


Nóra!

akkor ez már fél siker bárhogy is vesszük. Van pe. érés! Te hallod ha nekem lenne én cserébe lefutnám magam (súlyfelesleg)
Sportolsz?

Norka!

Értem. Te én egy barlangban élek. én semmit sem produkálok , komolyan már szórakoztató.

mir
 
 


Mir,

én is csaknem félév Adimet után produkáltam kettő ilyet, utána meg már a Bogis pé volt. Addig nekem is barlang. Kép
s_norka
 
 


Ginuska!

Mi volt a dokinál? mit mondott??

Tegnap meglett a cukorterhelésem eredménye, nagyon jó lett, éhgyomri 4.50, 120 perces 5.40 a vércukor. Doki azt mondta, ha a terheléses 7.3 felett van azonnal rohanjak hozzá. Úgyhogy eddig messze elkerült a terhességi diabéteszKép

Mit tudtok erről, eddigre (17. hét) már ki kellett volna alakulnia a terhességi diabétesznek, ha hajlamos vagyok rá, vagy bármikor kialakulhat a 9 hónap alatt?

vagy kérdezzem meg odaát kedvenc Gyurinktól?Kép

ma 10-ig aludtam, és most du is aludtam, úgyhogy leszek este!(most pótoltam be a két hajnali 4-es kelést a labor miatt!)

Rambóka úgy néz ki csak gondolatban tudok veled lenni holnap, nem lett meg az igazolványom Kép, apa meg elutazik holnap céges bulira, úgyhogy kocsi sem lesz, de majd bepótoljuk Pécsen egy más alkalommal!Kép
Majd kárpótolom magam fényképekkel!

Kép

Kép
rejo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: