Új privát üzeneted érkezett!

Na, mégis sikerült átfutnom a mai bő termést Kép

Jadey,
gratula!!!! KépKépKépKép

és Giginek
is a vércukorhoz Kép

Mamy,
a kórházadban dívó módszer előtt értetlenül állok - én még nem hallottam ilyet. Nálunk 2 vv volt, cukros sz*rral.

Dorka,
Sz_Katával értek egyet - a bébi most sokkal fontosabb, mint bármilyen munka! Főleg, ha ilyen a főnök. Hidd el, a lelkiismeret csak az első betegállományos napig kínozza az embert - már ha kínozza...

Érdi tali:
nekem bárhol és bármilyen időpontban jó, Patakival talán csak annyi a bajom, hogy mindig tömeg van. Nincs másik, esetleg kerthelyiséges cukrászda Érden? Én még nem vagyok annyira ismerős itt... De ha Pataki, akkor Pataki Kép

28. heti UH:
én is a Praxisba megyek, dokim ma rábólintott.

Bettus,
úgy néz ki, nálunk parafa lesz a parkett... De ez még nem biztos. Költözés: hajrá Kép

Gabóka,
holnap frissítem a táblát, gratula a kisfiadhoz Kép

Senki más nem kér módosítást?

Bocs, ha valakit kihagytam, de most zárom soraimat, mivel fekve írok és zsibbad a vállam KépKépKép

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!
Ákata:
Ha beirnád hozzám a táblázatba a kisfiam szeptember 30-án érkezik a Nyirö Gyulában.A második baba a neve:Marvin lesz.
Hát én nem is tudom hogy megyek a vércukorra majd lányomnál is 2-szer elájultam.
Jadey:
A lányomnál nekem is volt cisztám szerencsére akisasszony elnyomta igy nem volt gond vele.

Anett:
Nagyon sajnálom ami veled történt.eggyüttérzek veled.

Szerencsére én itthon vagyok ápolásin hugommal ö velünk él de értelmi fogyatékos sajnos.Ezzel kapcsolatban van egy kérdésem hozzátok.Nem tudja valaki hogy változik ez nekem a szülés után?
Meg-e kell szüntetnem vagy az mellett kaphatom-e mind a kettöt?(bár azt kötve hiszem)Kép
Igazábol csak nem tudom mi a teendö ezzel kapcsolatban.
Ha segittenétek nagyon hálás lennék.
További pocakgömbölyödö napot mindenkinek..Kép

Tina
19+4
Vendég
 


Jó reggelt!

Melóhegyek Kép

Sz_Kata
Én még nem voltam az Istvánba, de gondolom ott van valahol a nagyvárad környékén, csak megtalálom, de nem értem, akkor van itt egy rakás kórház? Kép Itt dolgozom az Orczy úton így sokat látom a nagyváradot, de eddig még csak a sote meg a Heim Pál tűnt fel. Majd keringek egy kicsit, csak megtalálom. És akkor majd 2:45 felé kukkollak. Én is pocakos vagyok, most jelenleg vörösesbarna hajjal küzdök Kép

Szisztok: Bettus
Ui: Délben újra kísértek Kép

Kép
bettus79
 
 

 
 

Tina, Szakbarbart kerdezd az indexen. Nala jobban senki sem tudja az orszagban.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9036766&la=54717195

csengo
Vendég
 


Szia Tina,

Én is szakbarbárt ajánlanám, úgy vettem észer, ő mindenre tudja a választ.

Bettus,

Az István egy régi épületegyüttes, a főbejárat előtt vannak azok a kis bódék (zöldséges, büfé stb). Szerintem megtalálod Kép

Gesztenye,
Te is jössz?
sz_kata
 
 


Jó reggelt! Kép
Köszönöm minenkinek az együttérző sorokat... Már jobban vagyok, reggelre elmúlt a fejfájásom. Én sem értem, miért nem a zsömlés-tejes eljárással kezdték, na de most már mindegy. Remélem, hogy megérte az egész, és jók lesznek az eredményeim!!!
Egyre inkább érlelődik bennem a gondolat, hogy én is megpróbálom meggyőzni a dokimat, hogy a 28. heti kötelező uh-t a Praxisban végeztethessük el. Elvégre, ha máshol belemennek, akkor nem lehet az olyan rossz, mármint szakmailag. Az egy hab a tortán, hogy közben mi mozizunk Kép
Pusz,
Mamy (24+2)

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Piciri!
Én is megkaptam az EXIT újság különszámát, ami a születéshetével foglalkozik és benne van az összes program.

Sz_Kata!
Rolex és én is ott leszünk 3/4 3-ra a bejáratnál és mi már biztos megismerjük egymást Kép Én is Rózsa Ibolya előadását hallgattam és teljesen lenyűgözött a tudása és a segíteni akarása.

Bettus!
Így már hárman fogunk rád várni 3/4 3-kor az István kórház előtt. A metróból kijőve a bal oldali 1. lépcsőn kell felmenni az aluljáróban (fent ki is van rakva tábla) és pár méternyire előre lesz a bejárat. Már várjuk a talit Kép

Angel!
Remélem még kibírod ezt a hónapot és utána jön a jól megérdemelt pihi. Addig is ne terheld túl magad, mert nem éri meg. Júliusban és augusztusban szünetelnek az előadások, sajnos Kép

Ákata!
Micsoda napod volt! A múltkor mi a nagyinál felejtettük a hűtőben a megvásárolt felvágottat, de a páromnak csak a busszal kellett visszamenni, mert még időben eszünkbe jutott. Ez egy ilyen időszak Kép

Tegnap a párom kérésére megnéztük moziban a Mission Impossible III-at és eldöntöttük, hogy többször nem megyünk már a terhesség alatt. Ugyanis az első fél órában össze-vissza mocorgott a csöppség, mert gondolom túl hangosak voltak a hangeffektek, ráadásul már a derekam sem bírta jól az ottani ülést. Azért remélem ettől az egy alkalomtól még nem lesz halláskárosult a drága, de hogy nagyon szenvedett az biztos.
Volt már valakinek hasonló tapasztalata, hogy valamilyen hangot vagy dolgot nem bírt a babócája?

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Sziasztok!

Piciri/Kata - nekem tök jó szerdán délután bármikor. A Pataki meg akkor szerintem üres, csak hétvégén szokott tömeg lenni.

SzKata - csatlakozom az előttem szólókhozKép A baba mindennél fontosabb, le kell sz-ni a munkát, az iskolát, a háztartást. Senki sem pótolhatatlan a melóhelyén, ezt nagyon hamar megtanultamKép Bérpapír ide vagy oda, dolgozni még tudsz majd gyes után is, viszont neadjisten egy koraszülést soha nem lehet visszacsinálni!

Angel, a kilóim nekem is jojóznak, bár már inkább a 68-69 felé kúszik a mutató. Kép Ahhoz képest, hogy egy hónapja még 65-öt is mértem... a védőnő meg még kevesebbetKép ugyanúgy, mint Nálad. mindegy, nem törődök vele.
Beszólogatnak a munkahelyeden? Nem semmi egy társaság lehet... Velem nagyon kedvesek, tényleg. Mondjuk elég határozottan szoktam előadni, hogy akkor MOST ELMEGYEK VIZSGÁLATRA. Akinek nem tetszik, az ... - ezt persze nem szoktam mondani.Kép

Kata, ez a kulcs-sztori nagyon aranyosKép Férjed nem akadt ki? Az enyém nagyon türelmetlen, el se tudom képzelni, hogyan reagált volna hasonló helyzetbenKép Kisebb dolgokért leharapja a fejemKép
Tényleg, milyen az újszülött osztály? A csecsemősöket láttad?
Gratula a jó cukorhoz, bárcsak az enyém is hasonló lenne. Nem bírnám ki csoki, cukor, fagyi, finomságok nélkülKép
A szövődményeket ugord át a könyvben, csak a pozitívumra fókuszáljKép

Lányok, volt valakinek negatív tapasztalata a Praxissal? Egy barátnőm mesélte, hogy nagyon rossz minőségű felvételet és képet kapott a 28. héten, utána egy héttel elmentek a Kárpát utcába, ott meg gyönyörű lett, igaz, ott drágább is a vizsgálat. Kb 14e mindennel (DVD+kép) együtt.
Szerintetek?

Puszi,
Kriszta
24+5

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


terheléses vércukor:
Én rákérdeztem a dokimnál, hogy minek szadiznak majd engem a cukros lötyis 2 vérvételes módszerrel, amikor ott a zsömlés tejes - erre azt válaszolta, hogy ez sokkal pontosabb. A MÁV-ban mindenestre ezt csinálják sajnos (múltkor is majdnem elájultam a vérvételnél...)
A sokszúrásosról meg azt olvastam, hogy az a legpontosabb, de azt nem értem miért nem csak akkor csinálják, ha már az első cukorszint is magas. Én jövő kedden megyek, 23. héten.

Sz_Kata:
igazad van a munkával kapcsolatban, már csak a kifogást keresem, hogy majd abbahagyhassam.

Pgaboka:
Tök jó, hogy a MÁV-ban fogsz szülni! És majdnem akkor, amikor én (szept. 11.). Nekem Kisfalvi István az orvosom. Szülőszobába bevinne, csak múltkor mire odaértünk éppen szült. De majd még próbálkozom. Előkészítő azt hiszem ma lesz 6-tól, de a témát nem tudom.
Tényleg ki volt a szülésznőd? És kb. mikor érdemes választani szülésznőt - csak azért kérdezem, hogy nehogy túl későn kapjak észbe.
tapasztalataidat szivesen veszem priviben: csutorakukacfreemailponthu-ra. (remélem egyértelmű).

Bettus:
Tutira nemtudok menni, mert el vagyok havazva...
De majd holnap elmesélitek remélem! Kép

Ciao,

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Gesztenye, Sz_Kata
Köszi az infót, ha ki van írva akkor csak megtalálom.Kép Habár mostanság egyre ügyetlenebb vagyok, de mégiscsak Pesti lennék vagy mifene? Kép
Akkor repülök hozzátok. Kép Köszi hogy vártok rám és egymásra Kép

Dorka
Sajna ha nem jössz, de nálad már bizti befutó a MÁV én meg még lehet hogy váltanék is, nekem fontos lenne megnézni. Habár a 24 héten kórházt/orvost váltani? Micsoda egy hisztis tyúk vagyok. Férjem is kivan tőlem, de mindig mindenben olyan bizonytalan tudok lenni.

Sziasztok Bettus

Kép
bettus79
 
 


Bettus!

Ne aggódj a bizonytalanságod miatt, mert én igazán meg tudom érteni, ha nem vagy teljesen biztos a dokidban vagy a kórházban. Szerintem váltani sohasem késő, főleg, ha jobb kezekbe kerülsz, mert te is magabiztosabb leszel akkor. Végülis nem a férjed jár a dokihoz, így te jobban tudod, hogy milyen a hozzáállása a dolgokhoz. Egyedül a te véleményed számít, mert te mész át ezeken a procedúrákon és a te nyugalmad a legfontosabb. Nekem legalábbis ez a véleményem. Sok sikert a keresgéléshez!

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Bettus,

Én is a váltáson dolgozom, és nagyon remélem, hogy még nem késő! Lassan indulok egy kiszemelt dokihoz, utána ott leszek a kórháznál. Majd nagyon fogok vigyorogni Kép

Boróka,

Az indokot én is sokáig kerestem, mert tényleg nem akartam úgy lelépni, hogy nincs meg az utódom sem, munka meg ugye dögivel... Azután, egyik nap, mikor kedves német főnökasszonyom a halálba zrikált, megmondtam a nagyfőnöknek, hogy két hét múlva nem jövök. Igy rövidre zártam a témát. Egyébként totál abban a hitben éltek, hogy én melóból fogok szülni menni Kép Hát, kiábrándítottam őket rendesen.
sz_kata
 
 


Sziasztok!

Na én még eszek bent a melóhelyen, aztán szépen lassan összepakolok és negyed3 felé indulok a kórházba. És majd én is nagyon fogok vigyorogni. Kép Szürke naciba, és képregényes felsőbe fogok pompázni Kép

Már várom!!! Kép

Amúgy tegnap Kitti baba olyat rúgott hogy kilátszott a kis lába v. keze. De csak 1*. Meg is ilyedtem milyen erőben van Kép Kis vasgyúró Kép

Sziasztok

Kép
bettus79
 
 


Sziasztok, Lányok,

a tegnapi kimerítő nap után végigszundikáltam az egész délelőttöt Kép De most már low üzemmódban takarítok... Most tartok egy kis szünetet a portörlés előtt Kép

Mamy,
hajrá 4D Kép Örülök, hogy jobban vagy. Mikorra lesz eredmény?

Gesztenye,
az osztálytalálkozómon a mellettünk lévő teremben egy zenekar próbált... Inkább nekem volt rossz, a bébik hallgattak. Viszont tegnap a a fogorvosnál úgy éreztem, mindkettő lehúzódott a hasam aljára, a hólyagomhoz - azt hittem, menten bepisilek... Biztos utálták a fúró hangját. Igazuk van Kép Jó volt egyébként a film?

Krisszi,
akkor szerda, Pataki Kép Melinda, Macifülke, Kriszkrosz, Piciri? Meg aki még csatlakozna? Jó a hely/idő? Tényleg, és hánykor?
Kulcs: a férjem is majd' felrobbant, ezért is maradtam otthon, és ment vissza egyedül Kép Persze csak annyit mondott, hogy nagyon mérges, és bevágta magát a kocsiba, de mikor visszaért, és meglátta a szontyoli képemet, már vigyorgott Kép Tudja, hogy milyen ütődött vagyok, mióta várandós lettem KépKépKép
Vércukor: ne aggódj, azt mondják, a magas cukor egyik jele a nagyon sok ivás/pisilés és a nagyobb mértékű hízás... Most eszem is egy kis fagyit Kép
Babaosztály: csak a vezetővel(?) találkoztunk, meg a babákkal Kép Dióhéjban: mindent lehet, ami nem árt a bébi, illetve a te egészségednek. Napi öt pelust és ruhát adnak, de vihetsz sajátot (ágyneműt is, mindkettőtöknek), a babát kedved szerint viheted be magadhoz vagy "adhatod le". Rákérdeztem a koraszülöttek szoptatására (nehogy cukros vizet kapjon). Hát nekem azt mondták: ha nem tudod szoptatni és muszáj neki a tápanyag, igenis adnak nekik cukros vizet a glukóz miatt (ez császárnál fordulhat elő). Egyébként ha nem kell, nem adnak nekik. Egyetlen dolog nem tetszett: a bébiszobában klíma van (persze ablak is). Igaz, csak ritkán kapcsolják be, de én klíma-ellenes vagyok... Egyébként rendes, tiszta szoba, aki dolgozóval csak találkoztunk, kedvesen fogadott, az összbenyomásom nagyon jó volt Kép A szülőszobát egyébként bármikor meg lehet nézni, azt mondták. Legközelebb a férjemmel megyek Kép

Tina,
azt a táblát nem én frissítem, hanem Melinda Kép Az én fiú-lány táblámban már szerepelsz. Vércukor - ájulás Kép Nincs más mód a vizsgálatra? Tán a dokid tud valamit...

Bettus,
... meg egy park is van az István előtt. Az aluljáróban egyébként asszem ki van táblázva. Kórház: a szülésig bármikor lehet váltani Kép Csak a leleteid legyenek nálad Kép Mi bajod van az orvosoddal/kórházaddal?

Nálunk is már nagyokat rúgnak a bébik, férjem szabad szemmel is látja Kép Én nem, túl magas a hasam KépKépKép

Puszi - Kata
(23+1)

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!

Kata!
Köszi a drukkot Kép ha a vércukor eredményre gondolsz, majd csak akkor tudom meg amikor legközelebb megyek a dokihoz, azaz 30-án. Hát mindenkinek részvétem, akinek ebben a többszúrásos kínzásban lesz része... Kép Fontos, hogy vigyetek egy citromot!!! Az egészet nyomjátok bele, úgy kicsivel elviselhetőbb lesz...

Lányok!
Lehet, hogy már kérdeztem korábban, akkor bocsi, de valamelyikőtöknek nincs szüksége a szülés előtt szemészeti vizsgálatra? Szemfenék vizsgálat a rövidlátás miatt. Én hétfőn megyek... Félni nem félek, bár még sosem estem át ilyenen, de azért jó lenne tudni, mire számíthatok? Esetleg valakinek van tapasztalata?...

Pusz,
Mamy (24+2)

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!Kép

Nagyon örülök, hogy van külön 2006. Õszi babás topik is, jó látni ahogy gyűlnek a kismamák, most szeretnék én is csatlakozni Hozzátok!

Magamról röviden: 29 éves vagyok, november 10-re várjuk első babánkat, a Péterfyben fogok szülni.

Próbállak visszaolvasni Benneteket!

A terheléses vércukorral kapcsolatban nekem is azt javasolta a barátnőm, aki most második babás, hogy feltétlen vigyünk majd citromot (már ha nem a zsömlés tejes variáció lesz) mert úgy még iható vhogy.

Szép napot mindenkinek!

Tűzmanó (Orsi) 13+6
Vendég
 


Szia Orsi!
Üdv a csapatban! Kép
Látom túl vagy már a 12. héten, milyenek lettek az eredmények?
Egyébként majdnem akkor fogsz szülni amikor a szülinapom van Kép (nov.9.) Kép
Pusz,
Mamy (24+2)

Kép
mamy
 
 


Ákata!

A 2. rész nekem jobban tetszett, de azért ezen sem aludtam el. Márcsak a hangzavar miatt sem Kép
Viszont előtte a reklámozott filmek között felfigyeltem egy édi rajzfilmre, amit majd megszerez a párom és otthon megnézzük.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


MamyKép

Szemvizsgálat: én nemrég voltam, a terhesség miatt kötelező. Abszolút nem fáj, de ha tényleg alaposan megvizsgálnak, minimum háromnegyed órát fog tartani (én is dobtam egy hátast, erre egyáltalán nem számítottam!) Mindenféle fénnyel bevilágítanak a szemedbe, ami nem kellemes de kibírható. Amit viszont, ha lehet, próbláj elkerülni: nekem csináltak könnyvizsgálatot, ami nem túl kellemes mert kis papírlapokat dugdosnak a szemhéj alá, és ha kevés könny termelődik az elég szúrós érzés. (Nekem gyakorlatilag alig termelődik könny, sokszor ezért pirosak a szemeim - de ezt eddig is tudtam:: - ilyenkor műkönnyet kell használni az segít)
Vendég
 


MamyKép A teljes laboron, szemvizsgálaton, stb.-n túl vagyok, és természetesen a 12. heti UH-n. Eddig mindenhol jók az eredmények, aminek nagyon örülünk. A vércukrot (sima éhgyomri) elszámolták, (10,1 -t mértek azt hittem odaájulok, amikor megláttam,) de rögtön kértem egy új beutalót és kiderült, hogy tévedtek-egyébként úgy megijedtem hogy vettem otthonra is egy szerkenytűt persze az mindig jót mutat... Hát ilyenek is vannakKép

Skorpió vagy Kép nagyon szeretem azt a jegyet, örülünk hogy babókánk is az lesz!

Tűzmanó
Vendég
 


AnettKép nagyon sajnálom ami Veled történt, drukkolok hogy a következő baba sikerüljön! (Tudom, hogy ez semmin nem változtat, de talán annyit tudok hozzátenni vígasztalásképp, hogy ha 15 mm-es volt a magzat, körülbelül a 9. héten mehetett el csak valószínűleg akkor még nem érezted)

Kitartást, és minden jót kívánok Neked!

Tűzmanó
Vendég
 


GesztenyeKép
mozizás: engem a Silent Hillre sikerült behúzni a páromnak , szegény baba jó hogy nem látja amit mi... még jó hogy hallani akkor még állítólag nem hallott, de nekem amúgy nem volt problémám...
Vendég
 


Sziasztok!

Hihetetlen mennyit írtatok! "Bosszúból" én is jó sokat írok Kép Kép Kép

Krisszi!
Jófej a dokid, ahogy a 4D-hez hozzááll, de végülis logikus, amiket írtál Kép
Én nem a Praxist hibáztatom a nem túl jó felvételeink miatt, hanem a gyerkőceimet Kép Mindketten keresztbetettek (Marci lepény mögé bújt, Ketteske takarta magát és teljesen összegúbockodott) nekünk. Én a várójukban kirakott albumokat nézegetve is láttam, hogy tök jó minőségű felvételeket csinálnak, de ehhez együttműködő babócára is szükség van Kép

Erika!
Téged hol szúrnak terhelésesre? Ha Érdre jöttél volna, akkor találkoztunk volna ma Kép.

Gaboka!
Gratulálok a kisfiúhoz Kép Várjuk a sztárfotót Kép
Mennyi idős a nagyobbik fiad? Bocsi, ha már írtad.

Angel-Kriszta!
Tényleg nem semmi ez a sok munka Kép, de a lényeg, hogy a hátralevő 1 hónapban is nagyon vigyázz magatokra és ne stresszelj! Pont én mondom, akinél stresszelősebb libát még nem látott a hátán a föld Kép
A kilómérések engem mosolygásra ingereltek, bocsi! Bezzeg az én dokim még a 2-3 kilós téli felszerelésben sem minuszolt még 1 kilót sem!
Ez tényleg így van/lenne, hogy minden további nélkül el kellene engedni a kismamákat a kötelező vizsgálatokra. De mi megy ebben az országban normálisan? Nem sok minden, sajnos Kép

Kata!
Szép kis napot kanyarítottál magatoknak Kép Szegény Férjed a pótutazással. A cukoreredményhez gratula!
Az újszülöttek cukros vízzel itatása - szerény meglátásom szerint - nem tragédia, ha indokolt (ahogy Te is írtad vércukor szint leesése), akkor bizony itatni kell. A Péterfyben is kapott Marci, de pohárból és semmi probléma nem adódott utána belőle Kép Szerintem sokkal jobb, mintha a kórházban már tápszerrel nyomják tele az újszülötteket...

Tina!
Az adataidat én írtam a táblába, Kata a fiú-lány arányos táblázatot vezeti. Én még nem is hallottam ezt a fiúnevet, hogy Marvin. Először azt hittem, hogy Martin. Milyen tudatlan vagyok Kép
A Te lánykád mennyi idős? Tőled is bocsi, hogy nem tudom, de a múlt hét teljesen kiesett.
Sajnos a juttatásokkal kapcsolatban nem tudok segíteni, de itt a Babanet nyitóoldalán van egy lehetőség, ahol kérdezhetsz valamelyik minisztérium szakértőjétől. Igaz, hogy általánosságban válaszol, de biztos közelebb jutsz a titok nyitjához! Sok szerencsét, hogy infora lelj!

Gesztenye!
Moziba tuti nem mennék már a jelen állapotomban, egyrészt az állandó pisilhetnékem, meg a fájó fenekem miatt. Meg az őrült zajtól egyébként is megőrülök, nem értem, miért kell olyan baromi hangosan nyomni mindent. Nekem valami rémlik, hogy Marci valami zajfélét nem csipázott anno a pocakban, de már nem emlékszem, mi is volt az.
A film legalább jó volt? Megérte? Már látom, Katának írtad Kép

Tűzmanó!
Üdv közöttünk és gratula a babához Kép
Én is Péterfys vagyok ám! Kép


Érdi tali: az időpont még okés lenne, de szerintem a cukit, illetve nyilvános/zárt helyet nem merek bevállalni Marcival. Egy tapottat nem maradna a helyén, mindent leverne, rohangálna, így kettőt nem tudnék Veletek beszélgetni Kép Nem baj, majd legközelebb...

Még egy kis info érdi kismamiknak: lehet, hogy valaki már tudja, de engem ma meglepetésszerűen ért a dolog, hogy a kismamikat előreveszik automatikusan a sorban. Azaz nem kell kivárni a sort, amíg leadod a papírodat! Kép


Köszönöm Mindenkinek, hogy Anyukámra gondoltok, nagyon jól esik Kép Tegnap szívuh-ozták, de eddig semmi különöset nem mondtak Neki, ma terheléses EKG-ja lesz. Reméljük valami konkrétum végre kiderül és semmi rossz.

Ma délelőtt voltam a terheléses cukron. Hát mit ne mondjak, Marcinál kellemesebb volt, ha kellemesnek lehetnek nevezni az egész procedúrát. Nekem az első (éhgyomri) vérvétel után meg kellett várni, amíg megnézik a vércukor szintet, mert bizonyos érték felett, nem lehet terhelni. Marcinál ilyen nem volt, de logikusnak hangzott a dolog. Úgyhogy fél 8 körül első szúrás, aztán 8-kor erősen elcukrozott limonádé megivása, aztán 10-kor újbóli vérvétel. Délutánra meg lesz az eredmény. Különösebben nem izgulok, mert tudom, hogy csak jó lehet Kép

Megyek, mert a hajnal 6-os kelés egy kicsit fejbevágott.

Pusz Mindenkinek: Melinda (25+5)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!
A 2006 tavaszi babásoktól vagyok. Van 4db eladó, 38-as kismamanadrágom, ha valakit érdekelne. 2500/db áron, vagy pedig a négyet együtt odaadom 8 ezerért.
Ha valakit érdekel, akkor írjon egy mailt: picibogyo@gmail.com

titati (és a 14 hetes Kincső)
titati
 
 


Kép
Kép

M

KépKép

KépKép
bujka
 
 


BujkaKép köszönöm, hogy beírtál!Kép

Te kinél fogsz szülni? Nekem Tarnóczi Péter a dokim, szülésznőt még nem választottam. Sajnos pár babaváró előadásról lemaradtam, de ami engem igazán érdekel, ősszel lesz újra, ami még pont elcsípek ..de látom Neked van pár hónap előnyöd, már nincs is sok hátra...Kép

Tűzmanó
Vendég
 


BujkaKép köszönöm, hogy beírtál a táblázatba!Kép

Te kinél fogsz szülni? Nekem Tarnóczi Péter a dokim, szülésznőt még nem választottam. Sajnos pár babaváró előadásról lemaradtam, de ami engem igazán érdekel, ősszel lesz újra, ami még pont elcsípek ..de látom Neked van pár hónap előnyöd, már nincs is sok hátra...Kép

Tűzmanó
Vendég
 


Bujka köszönöm a kiegészitést a táblázatban.
A fiam neve még a lányomtól maradt meg aki most 11 éves és ö lett volna Marvin.Mivel az ö apukája német igy anyakönyvezhettük volna kérés nélkül is.Most Kérvényt kellett irnunk az MTA Nyelvtudományi Intézethez hogy engedélyezzék az anyakönyvezést( mivel a fiam apja magyar állampolgár)..Amit meg is kaptunk.
Tüzmano:Üdv közöttünk bár még én is uj vagyok.Kép

El kell mesélnem párom játékát:Pici fiam elég látványossan rugdos már ami számpmra elég meglepö.Párom a lányommal most azt találták ki hogy egy üres dvd tokot raknak a hasamra amit kisfiam mozgása remegésbe hoz .Hát ezen én majd megszakadok a nevetéstöl de ök nagyon élvezik.

Mindenkinek köszi a tippjét szakbarbárral kapcsolatban már szóba is elegyedtem vele.
További szép napot mindenkinekKép
Tina
Vendég
 


Sziasztok!

Most jöttem a dokitól, minden rendben velünk: méhszáj gyönyörű, baba szívhangja fantasztikus, stb. Aranyos volt a doki, megnyugtatott. Azért azt mondta, ha nem csináltatjuk meg az amniót, legalább szívuh-ra menjünk el. Úgyhogy holnap bejelentkezünk. Kép Szombaton meg megyünk a Praxisba, szóval nem unatkozunk. Kép
Én még nem voltam ilyen szemvizsgálaton, de a védőnő nagyon ajánlgatta. Még pihentetem, míg a dokim el nem küld.
Ja és hurrá, híztam végre fél kilót!

Tűzmanó, üdv Nektek és gratula a pocaklakóhoz! Kép

Mamy, Tűzmanó még simán szülhet a szülinapodon. Kép
Részvétem a cukorvizsgálat miatt! Te szegény! Kép
Egyébként nem dühöngök, a beszámolóitok alapján nem számítottam többre a SOTEI-en, így nem is csalódtam. Csak elmeséltem Nektek, mert tényleg gáz a dolog.
De jó lesz majd szombaton a Praxisban! Kép
Nem válaszoltál, pedig érdekelne. Hol akartatok Ausztriában vásárolni?

Kata, épp írni is akartam, hogy ez a feledékenység olyan kismami tünet, de látom férjecskéd rájött magától is. Kép Kép Kép Nálunk jobb a helyzet, mert a férjem egy szórakozott fizikus. Õ maga is ilyen helyzeteket produkál, pedig nem is terhes. Kép Nincs mit egymás szemére vetnünk. Kép
A parafa nagyon klasz, de nagyon jó szakember kell a lerakásához, különben hamar feljön. Anyumék eléggé megszívták vele, pedig nekünk is nagyon tetszett.
Gratula az eredményeidhez! Kép
A könyvben a riogatásokat ne olvasd végig, mert csak megrémülsz! Tessék szépen azokat átugrani!
És hát, ha még nem derült ki, akkor: igen, kihagyjuk az amniót. Nem szurkálódunk és idegeskedünk "feleslegesen".

Hát Bettus, akkor lehet, hogy karatézni fog a lányod? Kép
Szerintem sem késő sosem váltani. Muszáj, hogy 150 %-ig bízni tudj az orvosodban. Ez egyáltalán nem hiszti! Elvégre Te vagy a megrendelő, és ha fogadott az orvosod, akkor Te is fizetsz érte.

Gesztenye, szerintem azért nem kell lemondanotok a moziról teljesen. Csak meg kell válogatni, hogy mit néztek meg. Amikor a húgicám terhes volt, volt olyan előadás, amiről egyszerűen ki kellett mennie, mert a pocaklakója nem bírta. Egy másikat meg simán végigélvezett, mert az valamiért tetszett a babának.
Örülök, hogy minden rendben Veletek és remélem, a 4markeres eredménye is csak ezt fogja erősíteni! Kép Kis szégyenlős baba! Kép

Tina, én is ilyen ájulós vagyok a vérvételeken. Kép Úgyhogy eleve mindig a férjecském visz. Õ áll helyettem sorba, aztán ha megszúrtak, kezembe nyomja a kávémat meg egy kis kaját. Ez az alap ahhoz, hogy túléljem. Én is nagyon félek ettől a terheléses vizsgálattól.

Kriszti, én is tanár vagyok, de egy gyerek sem ér annyit, hogy kikészítsd miatta a sajátodat! Nem hagysz cserben senkit! Én azonnal kiíratnám magam (megtettem már februárban), már úgysem számít, olyan kevés van hátra. Viszont az évvégi hajrá még megterhelőbb. Senki nem fogja Neked utólag megköszönni! Szegény hátrányos helyzetű pedagógus gyerekek... Mert ha legalább nem terheltek volna tovább. De tojtak rá. Oldják meg, az ő gondjuk, Neked most a babádra kell koncentrálnod. És akkor még húzzák a szájukat, ha vizsgálatra mész? Kiakasztó.

Gabi, gratulálok a kisfiútokhoz! Kép Örülök, hogy rendben van minden és jól sikerült a genetikai uh-otok. Kép Tuti egészséges! Kép

Gigaboszi, Te mázlista! Kép Hogy az én férjem nem tud laborban dolgozni!
Gratula a cukoreredményedhez! Kép És mi volt ma a dokinál?

Erika, részvétem a vizesedés miatt! Kép De a picuri Téged is kárpótol, mint engem. Én nem vizesedek, csak rengeteg a savam, azzal kínlódok, meg folyik a székletem, ez is rányomja a délelőttre a bélyegét. De babóca mindig kárpótol. Kép És én is sokszor megkönnyezem. Kép

Simigabi, és mikor aludtak el a fiaid este-éjszaka a késő délutáni alvás után?

Bujka, mi újság anyukáddal?

Dorka, lelkiismeretfurdalása csak addig van az embernek, míg el nem tölti otthon az első táppénzes napját.

Bali, hiába várom azt a beszámolót? Kép De nagyon örülök, hogy minden rendben Veletek! Kép Kép Kép

Sz_Kata, hát elég gáz ez a suli! Kép
Én meg Wekerlén dolgozom, ill. most nem dolgozom. A Kispesti Deák Gimiben tanítok. Kép Már amikor éppen nem babát várok. Kép Én is imádom Wekerlét! 20 évig arrafelé laktam.

Jadey, ezek tök jó hírek! Kép Gratulálok! Kép Persze, hogy vigyorgott a kis pocaklakó, hiszen jól beijesztette a fél világot! Kép Már most elérte, hogy mindenki csak vele foglalkozzék és körülötte forogjon a világ! Kép A kis huncut. Kép

Rolex, hogy milyen udvarias emberekkel tudsz Te találkozni! Kép

Angel, Neked is klasz férjecskéd van! Kép Állítólag jót tesz a gyerek okosságának, ha minden nap legalább fél órát hintáztok a székben. Kép

Ha a jövő szerdáról beszélgettek, akkor én is szívesen benne vagyok az érdi taliban. Kép
Aztán meséljetek, mi volt az Istvánban!

Bocs attól, akinek nem írtam, de nem nézek be fél napig és tessék, alig bírom követni az eseményeket. Kép

Pusz mindenkinek:
Melba (19+2)

KépKép
melba
 
 


Na tessék, elküldtem és már le vagyok maradva fél oldallal! Kép Kép Kép

KépKép
melba
 
 


Sziasztok!

Kata, akkor is rendes a férjed, mégha mondta is, hogy mérgesKép

aki most megy terheléses cukros lötyizésre, annak azt javaslom, hogy ne kóstolgassa, ízlelgesse a löttyöt, hanem: orrbefogvaKép egy hajtásra igya meg. Nekem speciel ízlett, de előttem egy csaj majdnem rosszul lett, neki mondta az asszisztens, hogy igya meg egyszerre, gyorsan, úgy "nem fáj" Kép

Kata, képzeld, megvan az eredményem, de nem kinyomtatva, hanem csak a gépben, így be kell mennem érte személyesen, telefonon nem mondják meg az eredményt. MegőrülökKép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


TinaKép a szakbarbárnak én is írtam korábban - pár napot kell várni a válaszra de szerintem megéri, nagyon képben van!

MelbaKép örülök hogy kihagyod az amniot. Azért van 0,5% rizikó, ha nem muszáj, minek kockáztatni. De úgy hallottam, valahol, sima vérvételből is ugyanezt meg tudják nézni!

Tűzmanó
Vendég
 


Most olvasom Melinda, hogy közben válaszoltál is a kérdésemre. Micsoda gondolatolvasó vagy Te! Kép Örülök, hogy jó lett anyukád szívuh-ja, remélem nem találnak semmi komoly bajt ezután sem! Kép

KépKép
melba
 
 


Helyesbítek, még egyszer felhívtam az ambulanciát, megjött az eredmény: 6,3 Kép

bye-bye csoki, fagyi, cukor... Lányok, a Patakiban szerencsére van diabetikus fagyi Kép
(annyira éreztem, hogy ez lesz, félelmetesek a megérzéseim... azt éreztem, hogy nem lesz katasztrófa az eredmény, de magasabb lesz, mint a normális érték. BejöttKép )

Nézzük a jó oldalát: az egy "délután alatt befalom a tálca süteményt"-effektust elfelejthetemKép így hízni sem fogok...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


KrisszKép azért nem keseredünk el, ugye?Kép

Azt tudnod kell, hogy a különböző kórházak különböző ref. tartományt adnak meg, nekem a védőnő azt mondta, hogy a hivatalos protokoll szerint 6,1 még a normál tart. felső határa, a Tied alig több. Persze biztos egy pici diétára fognak , de ez azért nem vészes. (Ez az éhgyomri volt, gondolom..)
Vendég
 


Tűzmanó, nemm, persze... Kép kicsit már meg is ijedtem magamtól, annyi édességet ettem mostanában. jól jön egy kis visszafogás. A telefonban azt mondták, hogy ez már a terheléses volt... bár a hölgy nem állt a helyzet magaslatán, inkább megnézem a saját szememmel. Kép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Ja..Kép csak azért, mert ha terheléses, akkor szerintem teljesen jó az eredményed!
Vendég
 


Nekem a multhónapban amikor vért vettek azt mondta a dokim elötte egyek egy vajas zsemlét 2 deci tejjel.Az miért volt??
Vendég
 


TinaKép szerintem Nálad az emberségesebb terheléses vércukrot csinálták meg! Vagy cukros vizet kell inni, vagy a zsömle tejes megoldás van, kórháza válogatja..

Nem tudjátok véletlenül CMV szűrővizsgálatot mikor végeznek? Kell rá külön betualót kérni? Nekem a kórházi védőnő adott beutalót a 16. heti AFP-re, de a hepatitisz szűrés kérelmét külön a másik (otthoni) védőnőm írta rá az AFP-s beutalóra...vajon, a CMV is így maradhatott le?Kép
Vendég
 


Tűzmanó, nekem megcsinálták a 16.héten az AFP-vel meg a toxoplazmával, nem kellett külön beutaló. Toxoplazmát csináltak?

Nem értem ezt a vércukor témát, holnap reggel elhozom az eredményt, hisz a terheléses valami 7,9-ig jó - ha jól tudom. Vagy félrebeszélt a nő és nekem a 6,3 éhgyomri volt...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Mamy,
én is rövidlátó vagyok, és szerintem a szemfenékvizsgálat annyi, hogy belenéznek egy világító izével. Mennyire látsz rosszul? Én: 3,25-ös és 5-ös...

Tűzmanó,
üdv közöttünk Kép

Krisszi,
mennyi a normál érték? Nekem a doki annyit mondott a 4,7-re, hogy jó, azt' ennyi. (Ez a szám kétszer szerepel a papíron, gondolom, uannyi lett mindkettő.) Sztem ne keseredj el, menj el egy új vvre, hátha más lesz... Előtte való nap mennyi édességet ettél? Ez is számíthat... Pataki: a diabetikusat én is megkóstolom majd Kép Köszönöm a bókot a férjem nevében, el is mondtam neki, és aszonta, hogy ugye, ő egy édibaba (pont akkor jött meg a patikából, ahová munkából való megérkezés után kiküldtem) Kép Hát igen, így már három babám lesz KépKép A férjem egyébként olyan, hogyha megkérem valamire (ez, mióta terhes vagyok, azért meglehetősen gyakori), morog kicsit (férfibüszkeség Kép), de mindig megcsinálja KépKép Gondolom, nálatok is ez lehet Kép

Én egyébként a sót fogom nagyon vissza, ma ubisalit csináltam, és nyomkodás után átmostam még az uborkát is, hogy ne maradjon sós... Bár azért ez már tán a para-kategória Kép

Gesztenye,
hát, ha még a MI II is jobb volt... Szerintem az fényévekkel volt rosszabb az I. résznél... Akkor ez milyen lehet?! Mozit egyébként én se vállalok már be.

Melinda,
drukkok mennek anyukádnak! És próbáld nem izgatni magad... Azért jó lenne, ha tudnánk találkozni Kép Egy pici időre sem megoldható?

Sz_Kata,
juteszembe, egyetem: én is ott végeztem, 1998-ban, 2000-ben diplomáztam. Férjed mikor járt a havashoz?

Puszi - Kata

Kép
Ákata
 
 


Kata, hát igen, férjed egy kincsKép na jó, az enyém is megjárjaKép hatalmas férfibüszkeség, ego meg minden, de nekem ő a legjobbKép
főleg, amióta megtudtam, hogy babát várok... teljesen máshogy nézek rá, olyan, mint mikor megismerkedtünk, imádomKép

előtte való nap degeszre ettem magam süteménnyel, este jutott eszembe, hogy hoppá, ebből gáz leszKép mindegy, nem fog ártani a diétaKép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Krisszi, a terheleses cukros, 7valameddig jo.
vagy 7,2 vagy 7,8.

csengo
Vendég
 


Krisszi,
akkor itt a magyarázat Kép Férj: ugyanez KépKépKép

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok Lányok,

Vigyázz, kész, sokat fogok írni! Kép Közkinccsé teszem a mai napomat (bocsika, szájmenésem van)

Szóval, részletekbe nem menően, reggel megcsináltam a félévente esedékes vasalást Kép
Azután elzarándokoltam az egyik ismerős ajánlotta dokihoz, "kezdődjön tehát a nagy terepszemle" alapon.
Doktornéni rögtön azzal kezdte, hogy lehordott a sárga földig, hogy miért nincs nálam a kiskönyvem. (elfelejtettem, nahát. Pedig annyi mindent bepakoltam, bizos ami biztos alapon)
Közölte, hogy felelőtlen és nemtörődöm vagyok, veszélybe sodrom a babámat, mert bármi történhet velem az utcán, és mivel nem látszik hogy terhes vagyok, majd jól beadnak nekem olyan gyógyszert, amitől elmegy a baba. Azután, a vizsgálat alatt is végig azon morgott, hogy nem tudja összehasonlítani az eredményeket, tehát azt sem tudja megmondani, hogy minden ok-e a babával. Viszont azt megtudtam, hogy rövid a méhszájam, fogalmam sincs, ez most nagy baj-e.
Ja, és mivel mondtam, hogy gyakran van pisilési ingerem és feszül a hólyagom, közölte hogy hólyaggyulladásom van, irt antibiotikumot, és eltiltott a nemi élettől. A férjemnek innentől nem szimpi a csaj Kép
A legvégén pedig elítélt, amiért orvost akarok váltani, szerinte ez nem ajánlott. No comment, folytatódik a Nagy Orvosvadászat

Kicsit elkámpicsorodva elmentem enni valamit és a kifőzdében erősen koncentráltam, hogy ne felejtsek el a végén fizetni. Nem felejtettem el!Kép De a kabátomat úgy hozták utánamKép

Majd taliztam Gesztenyével, Rolexszel és Bettussal az istvános előkészítőn. Az előadás nem volt egy nagy szám, szerintem, a film amit bemutattak, 20 éve készülhetett, legalábbis a nők frizurája alapján Kép De mi jót dumcsiztunk Kép
Utána volt szülőszoba látogatás, és nagyon meg voltunk elégedve (lányok, beszélhetek többesszámban?) Szép, csöndes, nem kórházias egyágyas szobák voltak. És tényleg volt idegenvezetésKép Sőt, még egy baba is született míg ott voltunk, előttünk fürdették meg Kép Csodálatos volt!!! Alig várom, hogy a kezemben tarthassam én is a babámat.
Rolex,
Jó volt látni a könnyeidet. Én is alig bírtam visszatartani (szégyenlek mások előtt sírni) De most már legalább tudom, hogy nem én vagyok az egyetlen bolond, aki ha szülés filmet néz, vagy születéstörténetet olvas, rögtön záporoznak a könnyeiKép

Hazafelé pedig, felszálltam a dugig tömött metróra, és egy fiatal lány felpattant, hogy átadja a helyét! Mégiscsak látszik, hogy babát várok Kép Kép
sz_kata
 
 


Tűzmanó Orsi,
Üdv a cspatban!

Mozi: egyetlen filmet sem tudok pisilés nélkül végignézni... De azért a Da Vinci kódot még bevállalom Kép

Ákata,

A férjem tavaly végzett, úgyhogy pont elkerültétek egymást.
sz_kata
 
 


Sz_Kata,
igen, pont 7 évvel Kép Õ is utálta és haszontalannak tartotta az egészet? Mert én igen... Csak a 3 éves fősuli-részt csináltam meg, mert tele volt már a bugyrom...
Vasalás: én is utálom Kép
Dokinő: bocs, akit érint, de én sosem mennék nőnemű nőgyógyászhoz. (Ennek elég sok oka van, inkább nem mennék bele...) Ettől függetlenül a nő télleg horror volt, ahogy leírtad! Hólyag: csak vizeletvizsgálat állapíthatja meg, hogy hólyaghurutod van-e. Ezt nem úgy diagnosztizálják, mint mondjuk a náthát. Ehhez a tyúkhoz én se mennék vissza (bocs a jelzőért). Egyébként hólyaghurutnál nem tilos a szex, csak ha télleg nagy a gáz, vagy fájdalmaid vannak. Viszont olyankor előfordulhat, hogy a férjet is kezelni kell (ping-pong effektus). Bocs, hogy ennyit írok erről, de én sajna folyamatosan hólyaghurutban szenvedek (a terhesség alatt nem, ezt le is kopogom Kép), úgyhogy köteteket tudok megtölteni a témával. De ebből ennyi is elég Kép
Feledékenység: én a visszajárót szoktam majdnem otthagyni Kép És úgy mozgok, mint egy álomkóros Kép

Kép
Ákata
 
 


Ákata,

Suli: Tök haszontalan az egész. De van papírja arról, hogy érti, amit csinál. Kép
Női nődoki: alapból én a nőkben jobban bízom, de ez a példány, gáz volt. Amúgy meg mindegy, csak tlálnék már valakit ...

Feledékenység: vettem a gyógyszertárban egy 20ml fecskendőt (cicusnak ezzel adok be féreghajtót), most vettem észre, hogy bár kifizettem, de a fecsit mégsem hoztam el... Totál hülye vagyok Kép
sz_kata
 
 


Lányok,
guta megüt ettől az ikreskönyvtől! Imént azt részletezte, hogy szülés után az ikresek - mivel jóval nagyobb a hasuk, és máshogy megy vissza - úgy néznek ki, mint plöttyedt vénasszonyok a strandon bikiniben (és itt nők tapasztalatai következnek, saját szájukból - hát rémes, nem részletezném), aztán a megnyugtató duma (egy kis torna csodát művelhet). Majd jön a kórházból haza fejezet (a kórházi "emberfeletti erőfeszítések /szó szerinti idézet/ után), és annak ecsetelése, hogy a mama tulajdonképp egy fejőgép, aki csak azért kel fel az etetésből, hogy pelenkázzon (ki is számítja a könyv: az ikrek pelenkázása napi három órát vesz igénybe). Én eddig nem láttam ilyen tragikusan a helyzetet, a sógornőméknél két kicsi baba van, plusz három nagy, és egyedül mos-főz rájuk (férj ugye dolgozik), és flottul ellátja a nagy családot. Igaz, a nagylánya sok mindenben besegít, viszont mindkét kicsit szoptatta/szoptatja, amiben, ugye, nem lehet segíteni... És jó a kedélye, nem kifacsart citrom... Asszem, inkább róla veszem a példát, mint a könyvből... És ha náluk vagyunk, a bébik játszanak v. alszanak, szoptatás meg megy hipp-hopp... Lehet, nem olvasom tovább ezt a fránya könyvet.

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok!

Tűzmanó!
Nekem Versényi Tibor az orvosom, már Marcinál (17 hónapos fiacskám) is Õ volt és szerencsére teljesen meg voltunk Vele elégedve, úgyhogy megtartottuk Kép A szülésznőm az első szülésemnél Cser Kata volt, Õ egy tünemény, nagyon sokat segített. Egy bajom, hogy mindketten augusztus első két hetében lesznek szabin, én pedig 18-ára vagyok kiírva. Egyébként szülésznők terén a Péterfy nagyon jól el van látva, azaz nagyon sok kedves van köztük Kép
Nekem abszolúte nem csináltak toxoplazma szűrést...

Tina!
Akkor tényleg nem túl gyakori és ismert név a Marvin, ha kérvényezni kellett. A lényeg, hogy rábólintottak Kép Jó nagy lánykád van, biztos sokat fog majd Neked segíteni a kisöcsi mellett Kép
Jópofa ez a játék a DVD tokkal Kép
Nekem a dokim minden vérvételnél kér vércukorszintet és nekem is mindig meg kell előtte ennem a zsömit és a 2dl tejet. Õ azt mondta nekem, hogy pocakosoknál az éhgyomri vércukor nem mond sokat, hanem az étkezés utáni beszédesebb. De ez a terhelésestől teljesen független!

Melba!
Nagyon örülök, hogy Dévai is mindent rendben talált Kép Praxis is nagyon klassz lesz szombaton. Tényleg nincs mit unatkoznotok, egyik vizsgálat a másik után, de lényeg, hogy minden rendben legyen! Kép Klassz, hogy a jó eredmények fényében a hasbaszuri is elmarad Kép
Hihetetlen, hogy milyen figyelmes vagy, mindenkihez van egy-két kedves szavad Kép

Krisszi!
Miért lenne gond a vércukor-eredményeddel??? Nekem Marcinál 7,2 lett és az sem katasztrófa, most 6,9 és én teljesen elégedett vagyok. Szerintem lájtosan fagyi, süti mehet. Vagy a telefonban ijesztettek még?
Idemásolom Neked, ami erről nekem itthon infom van: " Abban az esetben, ha az éhgyomri vércukorérték nagyobb vagy egyenlő, mint 7,0 mmol/l, vagy a terhelés utáni 2 órás érték nagyobb vagy egyenlő mint 11,1 mmol/l, akkor megállapítható a terhességi diabétesz. Ha az éhgyomri vércukor érték 7 mmol/l alatt van és a terhelés után 7,8 mmol/l és 11,1 mmol/l közé esik, abban az esetben csökkent glukóztoleranciáról van szó, ami a szénhidrát-anyagcsere enyhébb fokú elváltozását jelenti." Na most ezeket az értékeket elnézve, a Tiéd tök jó! Kép

Kata!
Kicsi időre, nem bumlizok le a Patakiba Kép Bocsi, szívesen találkoznék Veletek, de szerintem belőlem csak egy csíkot látnátok, ahogy rohangálok Marci után...
Ez a könyv tényleg gáz! Add közre a címét, de antireklám kíséretében Kép Ja és leadhatod egy antikváriumban, így még pénzt is láthatsz belőle Kép Kép Kép

Sz_Kata!
Valahogy én is úgy látom, hogy ez a dokkernéni nem az igazi Kép A rövidült méhszáj nem túl jó ilyen korán. De azért jobb, ha egy normálisabb orvos is megnéz, de nézesd meg mindenképp! Nem szoktál görcsölni, keményedni?

Meg van a mai vérvétel eredménye! Krisszivel ellentétben én teljesen elégedett vagyok a terhelés után 6,9 mmol-os értékemmel Kép Persze, ahogy eddig, ezután is figyelek, hogy ne egyek sütit sütivel, de szerencsére nem is kívánom. Viszont tegnap óta figyel egy Nutella a konyhapulton, aminek immáron a negyedét benyaltam Kép Kép
A vérképem is tökéletes lett, nem vagyok vérszegény, májfunkció is oké, vizelet - a ph-n kívül - tökéletes Kép Én elégedett vagyok magammal. De ugye, mondani is szokták: "Fő az önbizalom!!!"

No itt a vége, fuss el véle!
Mindenkinek jó éjszakát és sok puszi: Melinda (25+5)

KépKép

KépKép
bujka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?