Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát én rendesen elkaptam valami nyavaját, az elmúlt héten volt: torokfájás, orrfolyás, szédülés, hányinger, fejfájás, és folyamatos fárdtság. Ma már -lekopogom- jól vagyok, így van némi erőm írni is!
Panni már nagyon ügyesen járkál, egyedül is, alig mászik már! Azóta folyton menne az utcára sétálni: odamegy a bejárati ajtóhoz, csörömpöl a kulccsal, és mondja 'ta-ta' - azaz séta. Ma is mászkáltunk egy kicsit, egy óra alatt csak 3szor kapott el az eső Kép.
Anyák napjára -teljesen váratlanul- el lettem halmozva virágokkal: reggel a férjem lepett meg egy szép csokorral Panni nevében, délután meg anyukámtól kaptam. Végül teljesen meghatódtam!

Babus
Nem ismerem ezt a gyerekfilmet, de lehet, hogy kipróbáljuk, jól hangzik! Pannit amúgy szinte bármi leköti, ami a tv-ben megy, főleg persze a rajzfilmek, de a reklámok is bejönnek neki. A Futrinka utcát szereti még nagyon, Dvd-ről szoktuk nézni.

Juc
Hú, milyen pletykáid vannak a Megasztár házból!!! Kicsit meglepődtem én is az Eszteren, remélem nem csak reklámfogás ez a babás sztori...
Délután nincs kedvetek MOMozni? Én mennék vhova, de félek, hogy elkap az eső, ezért inkább a fedett program. Szerintem úgy fél 5 fele megyünk.

Borbolya
Üdv az új kismamának!!! Gratulálok a bébihez, és a csodaszép Panna lányodhoz!

KépKép
fanka
 
 


Hahó!

Hú, ezt az időt!!! Kép

Fanka, szerintem így még a MOM-ig sem jutunk el... Kép Különben is mára meg én is kipurcantam, és elkaptam a jó kis torokfájást a családomtól Kép , szerencsére (egyelőre) nem vészes...

Babus, ez a film szerintem is jól hangzik, hol lehet megvenni? Sima cd-dvd-boltban? Igaz, Marcit szinte semmi nem köti le a tévében... Amikor reggel zuhanyozom, addig odatolom az etetőszékét a tévé elé, és a Nick Junior csatornát nézetem szegénnyel Kép , egy zuhanyozásnyi időt még épp kibír, de többet nem...

Hát Tamesz, a mai sem egy fababázós idő... Vagy már készen vagytok?

Na, megyek, felébredt a kisördög... Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc
Én könyvesboltban vettem a Simi Manót, legalábbis itt nálunk Gyöngyösön ott árulnak DVD-ket is.
Egyébként nem félsz, hogy kiesiki Marci az etetőszékből? Én egy pillanatig se merem felügyelet nélkül benne hagyni, mert folyton hajolgat ki belőle, lógatja ki a fejét vagy éppenséggel fel akar állni benne. Dehát Kristófnál ez nem is meglepő.

Fanka, Juc
Jobbulást!!!

Nálunk egyébként egész nap hét ágra sütött a nap és nagyon meleg vanKép Gyertek GyöngyösreKép

Most vettem Kristófnak zsírkrétát (felbuzdulva Juc-onKép), de egyelőre csak pöttyöket rajzol vele, meg most éppen az egérpadot színezi vele narancssárgáraKép
Gyurmát is vettem, na azt főképp nem díjazza, abszolút nem érti, mi ez a gyúrható, puha valami, még megfogni sem hajlandó. Mindegy, elrakom későbbreKép


Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Hahó!

Babus, természetesen bekötve hagyom Marcit az etetőszékben! Én is félteném különben, úgy hajlong ide-oda. Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Tévére visszatérve: ez a Nick Junior csatorna aranyos, ez a Nickelodeon reggeli adása, olyankor kimondottan piciknek való mini rajzfilmek mennek, kis pingvinek, Tom, a traktor, nyuszik, ilyesmi. Igaz, németül, de mit számít az... Kép A jó némettanár már ilyenkor elkezdi a nyelvtanítást... Kép Kép Kép Amit még egy barátunk dicsért, az a Kisvakond (van dvd-n), állítólag az is leköti a gyerekeket, nincs benne szöveg, csak zene.

Fanka, voltatok végül a MOM-ban?

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Jelentem kész a mai fababás adag, némi futózápor megzavarta a dolgot, de ügyesek voltunk apuval. Már csak az erkélyen kell majd megcsinálni, de az már csak 33 db. Ma 60-at raktunk fel apuval, Marci "sokat segített"!
Délután befutott apu huga és öccse is, mindenki jött Marcizni, majd mindhárman elindultak 3 felé, szóval jó nyüzsi volt, Marci elfáradt, most fürdettem, remélem gyorsan bealszik!

Babus,
köszi a tippet, nálunk Marci csak a reklámokat nézi a filmek nem érdeklik, eddig, aminek én örülök, mert legalább nem bámulja a villogó ládát!Kép

HOlnap megyek a Schöpfibe Afp-re és még megnéznek 2 markert is TB költségen, kicsit izgulok, de bízom nagyon, hogy rendben lesz minden, ott elvileg 2 nap alatt emgvan az eredmény! MAjd futunk a Kékgolyóba Marcival anyának fürdőruhát venni, mert egy hét múlva Kolping, és hát én is mennék egy kicsit vízbe!Kép

Juc,
akkor most Neked jobbulást, tessék kigyógyulni belőle, mert addig nem találkozunk, bacait nem kérünk!!!Kép

Fanka,
jó, hogy Te már meggyógyultál és gratula Panninak az önálló járkáláshoz, ha legközelebb összeresztjük a gyerkőcöket, már szaladni fog!!Kép

Na megyünk le és adok enni a kisfőnöknek, majd este még benézek, ha lesz erőm!
sz6ép estét, most bezzeg süt a nap!!!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Juc
Remélem nem robbansz le jobban, vigyázz magadra!! Mi sem mentünk a MOMba, csak a környéken sétáltunk egy kicsit. Az esőt átaludtuk, utána olyan gyönyörű volt kint, olyan jó kis esőillat, meg orgona, meg akác!

Nálunk sem nyerő egyelőre a színescerka! Pöttyözget vele, de izomból, így igazából az a buli, ha kitörik a hegye, azzal piszmog Kép

Etetőszék: A miénken nincs őv (olyan kisszékké-kisasztallá szétszedhető fa típusú), így Panni decemberben ki is esett belőle Kép. Nem lett semmi gáz, de megjártuk az ügyeletet -mert persze vasárnap történt. Azóta én is nagyon sasolom, de szerencsére nem történt nagy baj. Egyébként szinte mellette álltam, mikor történt.

KépKép
fanka
 
 


a cicavadász:

Kép

KépKép
fanka
 
 


Tamesz
Nagyon-nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen - de úgysem lesz semmi gáz Kép! Úúúúúúúú, de jó, hogy ,mentek pihizni! Mi nemrég voltunk, de mennék már nagyon megint Kép!

KépKép
fanka
 
 


Jóestét!
Fanka,
köszi, hogy gondolsz rám, próbálok pozitív lenni!!! Nagyon tetszik a macskavadász kép!!!Kép

Na végre letöltöttem pár képet a gépről, már másfél heti elmaradásban voltam, így most cska ezzel bombázlak titeket!
"Egyedül eszem a tejfölt, látszik???"Kép
Kép
"Lehet, hogy kicsit nagy ez a kifli, de nem adok belőle senkinek!!!"Kép
Kép
"vigyázat jövök én is, "segítek"!"
Kép
Íme a mai munkánk, a garázs előtti korlát készült el ma, még a falat le kell majd festenem, de ma megint esett, és szárazon lenne ideális, na meg még hengert sem vettem!Kép Ja és a lépcső majd "egyszer" le lesz burkolva, járólap a garázsban!
Kép
Na be is fejezem, mert reggel korán kelünk, megyünk lavorba, szép álmokat!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Tamesz, remélem, minden rendben lesz ma, gondolunk rád mi is! Kép
Integessetek, ha errefelé jártok Kép fürdőruhát venni, bár nem invitállak benneteket be, mert még elég ramatyul vagyok. Kép Azért játszira fogunk menni, mert Marci randalírozik idebenn.

Fanka, nagyon helyes a kis cicavadász! Kép

Rajzolás: nekünk zsírktétánk van, az bevált, majd este rakok fel képet, amit Marci rajzolt... Kép

Szép napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Tamesz
Na, mi volt a vizsgálaton? Nagyon édes Marci a képeken! Látom, nem kispályás, ha kajáról van szó Kép.

Juc
Hogy vagy? Én számítok a pénteki tornára, mert már nagyon eltunyultam, a hájam csak nő, terebélyesedek Kép...
Várjuk Marci zsírkréta-remekművét Kép!

Voltunk a Millenáris parkban. Le akartam venni Panni szandiját és harisnyáját, hogy mászkáljon mezítláb a fűben, erre olyan cirkuszt csinált!! Félt, ha a fű a lábához ért Kép.


Kép

Kép

KépKép
fanka
 
 


Fanka, mi is a Millenárisba mentünk volna ma, ha nem lettem volna ilyen pocsékul... Kép Kép Egyszerűen még elaludni sem bírok, mert nem kapok levegőt, úgy be van dugulva az orrom... Kép Hát hogy legyen így energiám az örökmozgóhoz???
A képek nagyon szépek a kis harisnyásról! Kép

Tamesz, ma elmentünk a Kékgolyó utcai kismama-bolt előtt, kukkoltam befelé, de nem láttalak! Kép Mi az Alkotás úti játékboltban voltunk, vettünk egy kismotort Marcinak, mert az itthonival nem hajlandó menni, azt gondoltam, túl kicsi már neki. De ezzel az újjal sem akar... Kép Na, majd az apja megtanítja! Kép

Ja, Fanka, erről jut eszembe, a férjem megint elkezdte mondogatni, hogy vesz egy robogót... Kép Ha erre is úgy fog vigyázni, mint az előzőre... A te férjed továbbra is azzal jár?

Szép délutánt!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Fanka, mi is a Millenárisba mentünk volna ma, ha nem lettem volna ilyen pocsékul... Kép Kép Egyszerűen még elaludni sem bírok, mert nem kapok levegőt, úgy be van dugulva az orrom... Kép Hát hogy legyen így energiám az örökmozgóhoz???
A képek nagyon szépek a kis harisnyásról! Kép

Tamesz, ma elmentünk a Kékgolyó utcai kismama-bolt előtt, kukkoltam befelé, de nem láttalak! Kép Mi az Alkotás úti játékboltban voltunk, vettünk egy kismotort Marcinak, mert az itthonival nem hajlandó menni, azt gondoltam, túl kicsi már neki. De ezzel az újjal sem akar... Kép Na, majd az apja megtanítja! Kép

Ja, Fanka, erről jut eszembe, a férjem megint elkezdte mondogatni, hogy vesz egy robogót... Kép Ha erre is úgy fog vigyázni, mint az előzőre... A te férjed továbbra is azzal jár?

Szép délutánt!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc
Nekem orrdugulásra nagyon bejött a kisasszony Nasivin orrcseppje + van egy homeopátiás Euphorbium nevű orrspray is. Esetleg próbáld meg. Jajj,, annyira rossz betegen "gyerekezni"!! Amikor csak egész nap feküdne az ember, videózna, teázna, olvasgatna... Gyógyulj meg hamar!
Igen, a férjem még motorozik, bár nemrég kipurcant a jármű, most szerelőnél van (ha-ha!). Tényleg gyorsabb azzal közlekedni, meg persze nem fogyaszt annyit, mint a kocsi, de azért még nem barátkoztam meg teljesen a dologgal..

KépKép
fanka
 
 


Ja...a Millenárist bepótolhatjuk, ha meggyógyulsz! Esetleg lehetne ott a következő tali..?

De mehetünk a Feneketlen tóhoz is, tele van teknőssel, meg brekegő békákkal (brrr), kacsákkal.

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!
írtam egy hosszút, majd MArci kilőtte!Kép

Megpróbálom mégegyszer:
Voltunk Afp-n, a Schöpfiben, levették a vért, és 1-re meg is volt az eredmény, majd a genetikára is bejutottunk és nem javasolják az amniót, az arányom 1:475-höz, ami az előrehaladott életkoromnak megfelelő erány, ezért nem kell további vizsgálat, csak genetikai uh-ra kaptam hozzájuk egy beutalót, mert állítólag ott nagoyn profik. Na jövő héten arra is elmegyünk!

Juc,
remélem jobban vagy, ma 10-11 között voltunk a kékgolyóban, sikerült fürdőruhát vennem, jó nagy benne a pocakom, na meg mindenem, de hát ilyen adottságokkal, nem nehéz!!!Kép

Fanka,
nagyon csini a hölgy a képeken, lányt szeretnék mindenképpen!!!!Kép
Lehet ott is a tali tényleg, jó kis hely!!!!

Ma bűnöztem, bementünk hazafelé jövet a Megatoysba és vettem két kismamagatyót, fúj, de olyan jók és jó áron és különben is kellett még a nyárra!!!Kép

Na kisembert rendesen kifárasztottam ma, legalább 80 km-ert autóztunk ma a városban, elég volt, most megyek megetetem és remélem gyorsan bealdszik, majd még jövök, olyan jó kedvem lett, bár holnap megyünk Kistarcsára is Afp-zni, de ha összefutok a dokimmal, hogy nem elég neki ez?
megyek, mert nyikorgás van!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz
Hát, ez nagyon jó hír!!! Miért van szükség genetikai uh-ra (vagy az a kötelező 18-19. heti?)? A vérvizsgálat nem elég? Na, nem kérdezek többet Kép. Jó pihenést!

Szép estét!

KépKép
fanka
 
 


Jó estét!

Tamesz, örülök, hogy ilyen jó lett az eredmény! Kép Kép Meg hogy ilyen hamar meg is lett! Megtáltosodott a magyar egészségügy??? Kép

Mi is kb. akkor voltunk a kékgolyóban Kép , biztos éppen a próbafülkében voltatok... Kép Kép Kép

Ja, és itt küldöm a Marci-rajzot:

Kép

Jó éjt!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Fanka,
igen, ez a kötelező genetikai, csak majd mennem kell a saját dokimhoz is, ezt bónuszban csinálják a schöpfiben!
Ma jó estém van, vészhelyzet meg másik kórházas sorozat, szóval ma nem unatkozom egyedül!
Kisfőnök kipurcant rendesen, ma kimaradt a nyugis 3 órás délutáni alvása, de nem akartam kétszer bemenni a városba egy nap, így ma kicsit sok volt szegénykémnek, de este még legeltünk a kertben levezetésképpen!
Jó legyetlen anya vagyok!!!Kép
szép álmokat!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Fanka,
igen, ez a kötelező genetikai, csak majd mennem kell a saját dokimhoz is, ezt bónuszban csinálják a schöpfiben!
Ma jó estém van, vészhelyzet meg másik kórházas sorozat, szóval ma nem unatkozom egyedül!
Kisfőnök kipurcant rendesen, ma kimaradt a nyugis 3 órás délutáni alvása, de nem akartam kétszer bemenni a városba egy nap, így ma kicsit sok volt szegénykémnek, de este még legeltünk a kertben levezetésképpen!
Jó legyetlen anya vagyok!!!:-(
szép álmokat!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hello lányok!
Nagyon édik a gyerkőcök egytől-egyig. Majd megint megpróbálok én is feltenni képeket, hátha most sikerül.

Babus
Ezek a Simi manó filmek biztos azért tetszenek a gyerkőcöknek, mert semmi értelme. Nem véletlen, hogy a reklámok jönnek be nekik. A Jencike is meghallja a reklám bevezető zenéjét és már tapad is a tévére.

Juc
nálunk is így szokott kinézni a szoba, de van hogy öt percnél tovább is, mert hiába pakolok össze, úgyis rögtön szétpakol. :-))
Mi a Super Rtl-t szoktuk nézni a Thomas und seine Freunde címú mesét, kis vonatokról szól. Én is úgy vagyok vele, mint Te, legalább hall egy kis németet, ha már az anyja lusta hozzá úgy beszélni.
Remélem jobban vagy már, és el is felejtetted, hogy mi az a betegség.
Nagyon szépet rajzolt a Marci, én is gondolkodtam, hogy kéne venni zsírkrétát, csak azt hittem, hogy korai, de ezek szerint nem. A Jencike olyan kis táblán szokott rajzolni, tudjátok amit le lehet törölni. De most már szerzek egy pár zsírkrétát.

Tamesz
Örülök, hogy jó lett az eredmény, biztos minden rendben lesz a továbbiakban is.
Ezek a fababák nagyon gyorsan odanőnek a vasakra. Apukád nagyon tudhat valamit, és persze Te is. Nagyon ügyesek vagytok, de ehhez ugye Marci is kellett, hogy jól viselkedjen. Már most látszik rajta, hogy micsoda egy huligán. Igazi fickóból van.
És hogy Te tényleg milyen kegyetlen anya vagy. Egész nap hurcibálni azt a szegény gyereket...:-))

Fanka,
édi a kis szoknyás fruska, eleinte én is azt hittem, hogy kislányunk lesz, már láttam magam előtt a copfokat, meg szoknyákat harisnyával, mint Panni is, aztán a 4D-n az első kép amit mutattak egy kuki volt. Egy másodpercre ledöbbentem, de utána már természetes volt.
A találkára jó ötlet a Millenáris, csak még azt nem tudom, hogy megyünk oda. Igaz a lurkóm nagyon szereti a buszokat, lehet, hogy bebuszozunk.

Na jó egy kicsit eldugulok, próbálkozom a képekkel.

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Végre sikerül pár képet felraknom, úgyhogy kezdem az elején
2 hónaposan
Kép
Kép
félévesen
Kép
7 hósan
Kép
Kép
8 hósan
Kép
13 hónaposan
Kép
és egy mostani kép már rövid hajjal
Kép

Na mára befejezem, azt hiszem egy kicsit sok voltam.

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Előszöris gratulálok Tamesz a jó AFP eredményhez, tök jó hogy nminden rendben van! Lassan akkor megtudjátok azt is hogy milyen nemű baba rejtőzik a pocidban! Mi a megérzésed?

Borbolya
Nagyon jó hogy előkerültél, gyere gyakrabban erre. Panni nagyon aranyos nagylány már!

Fanka
Panni, nagyon belejött a járkálásba, jól elleste a többiektől aztán ügyesen belehúzott, és látom már macskázik is Kép.

Juc
Mielőbbi jobbulást nektek!

Rólunk: Fanni még mindig nincs teljesen jól. Csak ma vittem el dokihoz, mert szerintem csak simán meg van fázva és kezeltem úgy ahogy eddig is ilyen esetekben. Csakhogy ez már egy hete tart és még most is rengeteg taknya van, ráadásul amit lenyel a torka körül összegyűlik és csúnyán hörög néha. Doki néni se mondott semmi újdonságot, adott még vmi barna orrcseppet, ami vmi iszonyatosan sárga színű és 20 perccel becsepegtetés itán le kell szívni a nóziját és ezután kell adnom a Garasonet.
Hazafelé jövet spontán beugrottunk az Állatkerbe sétálni egy jót. Ott volt a tricikli is így aztán nagyon élvezte a dolgot, és viszonylag sokat sétált!!! Kép
Én tegnap egy kisebb műtéten estem át: beültettek a lenti álkapcsomba két brutális csavart (implantátumot), amire majd 4 hónap múlva fogat építenek. Sajnáltam lecsiszoltatni két tök egészséges fogamat ezért válaszottam ezt a megoldást, de amikor ment ki az érzéstelenítő egy kicsit másképp gondoltam. Szerencsére ma már nem fáj, csak egy kicsit érzékeny és még van a fél arcom egy kissé dagadva. Apa mindenesetre jót mulatott tegnap a béna arcomon.

Jó éjt mindenkinek!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Angyalka

Nagyon édes a gyerkőc, mennyire megváltozott, nagylegényes lett a pofija a rövid hajjal.
Gondolom a göndör fürtökkel párszor lekislányozták! Kép

Jó éjt még1x!
T.

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jóreggelt!
Angyalka,
most, hogy végre láthattuk a gyerkőcöt nagyon szép, a göndör fürtökkel nekem is nagyon lányos volt, de most már komoly fiatalember.

Timka,
jobbulást Nektek, már csak 1 hét és megyünk, tehát tessék rendesen meggyógyulni!!!!Kép
Hát mostanában nagyon lányt szeretnénk, na meg mióta kitavaszodott és a kiscsajok mindenhol csini ruhákat hordanak, hát elfogott a vágy, de ha fiú lesz, akkor is megtartjuk!Kép
Mi jövő pénteken reggel, útban alsópáhok felé, megyünk 7,20-ra a Praxisba, mert apával nem egyszerű időpontot kérni, remélem ott már meg tudják mondani, hogy kukacos vagy sem!
Tényleg, miket vigyünk? Italok? Játékok? ki mit szeret?
NA megyek, mert menni kell a kistarcsai "lavorba" de még kicsit fáradt vagyok, és most nem ihatok kávét, hogy a vérnyomásom picit feljebb menjen a béka seggétől!
Szép napot, ha lesz erőnk, akkor lehet, elmegyünk Árkádolni, apunak kéne könyvet néznem!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Jó reggelt!

Hú, Angyalka, nagyon aranyos a kissrác! Kép Micsoda haja van! Nem sajnáltad a fürtöket levágni? A mi Marcink is kunkori hajú Kép, igaz kb. tizedennyi vékony kis szöszke haja van, mint Jencikének... Kép

Tamesz, olyan korán kell indulnunk Alsópáhokra? Nem csak délután lehet elfoglalni a szobákat? Tényleg jó lenne megbeszélni, ki mit vigyen. Milyen játékot szeretnétek játszani? Nekünk kb. 70-80 társasunk van, ezek legjava őrült stratégiai játék Kép , de azért akad közte Activity, Tabu meg Ki nevet a végén is.

Mi közben már szervezzük a júniusi krétai nyaralásunkat, hát attól eléggé be vagyok tojva, merthogy repülni kell, én meg rettegek, de hát valahogy le kell győznöm ezt a félelmet, külnben hogy látogatjuk majd meg az öcséméket New Yorkban? Kép

Timka, gyors gyógyulást Fanninak!!! Neked meg kitartást a csavarokhoz, remélem, már elmúlt a fájdalom meg az érzékenység!

Szép napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jó reggelt!

KOlpongosok: nekünk is van kismillió társasjátékunk, de idejét nem tudom mikor játszottam utoljára, mióta Fanni megszületetett tutira nem játszottunk, sajna.
Italok közül én a Bailey's szavazok, de viszek is majd!
Tamesz, neked semmi pia, Juc, te mit szeretsz?
Üdcsit is viszünk majd.
Vajon van ott fagyasztó is egy kis jégkocka készítéshez?

Fanni már megint a monitoron hasal, úgyhogy gyorsan abbahagyom még mielőtt fejreállna.

Szép napot mindenkinek!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!!
Nem semmi,hogy ti itt már a nyaralást szervezitek!!KépJó nektek!!És természetesen miután jól kipihentétek magatokat várunk mindenkit szeretettel egy jó kis betonozásra,meg garázsépitésre!! Ami most legujjabban nem csak garázs lesz hanem állitolag be lesz épitve a teteje és akkor lesz plussz egy helységünk!!Aposom itt volt mult hétvégén és mindent eltervezett nekünk,ugyanis köműves!!!Nekünk csak a pénzt kell adni hozzá!!Szoval az oroszlán része ránk maradt!!Még gondolkodunk!!KépKép
Tamesz,én ís örülök,hogy minden ok!!Ja és addig jo amig csak látod a kis harísnyásokat,megvenni meg rájuk adni az már nem olyan buli,legalábbis 6 évesen!!Mi folyamatosan harcolunk a Kírával!!
Na jo ennyí fért bele,mennem kell gulyást főzni ma ugyanis én vagyok a soros,tegnap anyu főzött!!
Szép napot mindenkinek!!
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!
Na túlestünk a mai tortúrán is, megcsinálták a teljes labort, afp, terheléses vércukrot, szóval rendesen lecsapoltak, kicsit kóválygok, így inkább hazajöttünk, már nem csavarogtunk tovább!Kép Marci bátran ült az ölemben közben és vigyorgott, ahogy a tű bement, majd ő is meg akrta fogni, kicsit megijedtem, el is durrant a vénám, keresni kellett másikat.Kép

Andi,
hát sok-sok erőt Nektek az építkezéshez, én néha már téptem a hajam, de ha egyszer kész lesz, akkor biztosan élvezni fogjátok!!! Szóval a kukacosokkal könnyebb, mint a harisnyásokkal???Kép Te hogy vagy?

Timka,
én majd ásványvizet fogok inni, és a fiúk mit szeretnek??Kép
Mi sem játszottunk már ezer éve, apa nem is rajong érte nagyon, és nem tudom, hogy mennyi időnk lesz, mert idegen hely, de azért bízom benne, hogy majd kellően elfáradnak!

Juc,
most, hogy megnéztem, tényleg csak 2-től lehet a szállást elfoglalni, de másik időpont csak 10,20-ra lett volna a praxisban, úgy meg rohanni kellett volna. Viszont onnan visszajönni még egy óra lenne, szóval nincs értelme, akkor inkább majd megállunk valahol a balcsiparton ebédelni egyet és kényelmesen lecsörtetünk. Ja és én 2-re megyek már ott kismamamasszázsra, állat lesz, majd megpróbálom hamarabb elkérni a kulcsot!!!Kép

Hú, én is hulla vagyok, megyek gyorsan pihenek a mormotámmal, mert ő utána pörögni fog megint! Végre megint gyönyörű idő van!!!!
t

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Tamesz
Nem semmi a Marci-doki bácsi Kép
Szerintem én is maradok az árványvíznél, apa pedig antialkesz, úgyhogy max. én bűnözök majd egy kicsit.
Bár Fanni szülinapján mikor megittam sok idő után egy pohárka Baileyst kb. 1 órán keresztül lángolt az arcom.

Nekem még ki kellene választanom hogy milyen kényeztetéseket kérek, mert ez még elmaradt. Amit szerettem volna azt 4 éjszakához ajánlották mi meg csak 3-ra megyünk.
Majd jól feltérképezzük a terepet, mert mi már csütörtökön lent leszünk.
Itt hagyunk majd mindenkit, a kertész csinálja majd a kertet, valószínűleg az öntözőberendezést is csinálja egy másik brigád, előkerültek a kerítés építők, lehet azok is munkába állnak, és ezen felül a lakásba beengedjük az asztalosokat, akik helyrepofozzák a lépcsőt, ami egy kicsit tönkrement, mert az állat kivitelező nem tudott vigyázni rá.
Szóval mire hazaérünk vagy nem lesz már házunk vagy tök jó kis meglepi fog minket fogadni.

Ma voltam Fannival a veresi Gekkóban, (www.gekkonet.hu) ez egy készségfejlesztő játszóház és egész kicsiktől nagy gyerekig jár oda sokmindenki. Ma egy állapotfelmérésen voltunk, kifaggattak engem meg játszott a nő Fannival is.
Célom igazából az ezzel a heti 1 60 perces foglalkozással, hogy egy kicsit önállósodjon, és ha unatkozik nem egyből a cici után rohanjon.
Meglátjuk mire megyünk. Ráadásul mondta a csaj, hogy meg kellene próbálni mostmár külön ágyba altatni, külön szobába, és ha sír nem szabad kivennünk. Szerintem bele fog szskadni a szívem, de a délutáni alvással fogjuk először kezdeni. MOst is a szobájában alszik, egyedül, csak még nincs kiságya, hanem a nagy szivacson alszik. Körül vettem játékokkal, hogy ha felkel jelezzen nekem, de szerintem a jól bevált sírással fogja tudtomra adni, hogy ébren van.
Renszereznem kell majd a cicizéseket is, reggel, délben és este lehet szopi, napközben pedig el kell terelnem a figyelmét, mert már nagy ahhoz, hogy igény szerint szopizzon. Ezt lehet nehéz lesz megállon, mert képes iszonyatos hisztit levágni ha nincs cici.
Majd én is beíratkozom valami jó kis fejlesztő kurzusra....

Na eldugululok!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Tényleg nagyon jó, hogy mentek pihizni.
Hova is mentek, és akkor pontosan ki megy? És mennyi időre mentek? Amikor ezt szerveztétek még nem voltam sehol. :-((
Nem mintha mentünk volna, mert mi is építkezünk.
Reméljük addigra tényleg megjön a jó idő, és csavizhattok sokat. Azért majd gondoljatok ránk is és pihizzetek helyettünk is. Na nem mintha a lurkók mellett több időtők lenne, mint itthon, de legalább az apák is ott lesznek.

Hát igen most már tényleg kisfiús a Jencike, de még így is volt hogy valaki lekislányozta. Pedig szerintem eléggé látszik, hogy fiú.
Szóval mi az építkezés miatt az idén nem megyünk nyaralni, de a nyár közepén szeretnénk beköltözni, és akkor majd ott pihenünk. Habár még a költözés után jön a java, mert még csak félig vagyunk kész, de azért egy hosszú hétvégét engedélyezünk majd magunknak.

Na én is megyek, mert végre alszik a drágám, és még van egy csomó dolgom.

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Tamesz
Nem semmi a Marci-doki bácsi Kép
Szerintem én is maradok az árványvíznél, apa pedig antialkesz, úgyhogy max. én bűnözök majd egy kicsit.
Bár Fanni szülinapján mikor megittam sok idő után egy pohárka Baileyst kb. 1 órán keresztül lángolt az arcom.

Nekem még ki kellene választanom hogy milyen kényeztetéseket kérek, mert ez még elmaradt. Amit szerettem volna azt 4 éjszakához ajánlották mi meg csak 3-ra megyünk.
Majd jól feltérképezzük a terepet, mert mi már csütörtökön lent leszünk.
Itt hagyunk majd mindenkit, a kertész csinálja majd a kertet, valószínűleg az öntözőberendezést is csinálja egy másik brigád, előkerültek a kerítés építők, lehet azok is munkába állnak, és ezen felül a lakásba beengedjük az asztalosokat, akik helyrepofozzák a lépcsőt, ami egy kicsit tönkrement, mert az állat kivitelező nem tudott vigyázni rá.
Szóval mire hazaérünk vagy nem lesz már házunk vagy tök jó kis meglepi fog minket fogadni.

Ma voltam Fannival a veresi Gekkóban, (www.gekkonet.hu) ez egy készségfejlesztő játszóház és egész kicsiktől nagy gyerekig jár oda sokmindenki. Ma egy állapotfelmérésen voltunk, kifaggattak engem meg játszott a nő Fannival is.
Célom igazából az ezzel a heti 1 60 perces foglalkozással, hogy egy kicsit önállósodjon, és ha unatkozik nem egyből a cici után rohanjon.
Meglátjuk mire megyünk. Ráadásul mondta a csaj, hogy meg kellene próbálni mostmár külön ágyba altatni, külön szobába, és ha sír nem szabad kivennünk. Szerintem bele fog szskadni a szívem, de a délutáni alvással fogjuk először kezdeni. MOst is a szobájában alszik, egyedül, csak még nincs kiságya, hanem a nagy szivacson alszik. Körül vettem játékokkal, hogy ha felkel jelezzen nekem, de szerintem a jól bevált sírással fogja tudtomra adni, hogy ébren van.
Renszereznem kell majd a cicizéseket is, reggel, délben és este lehet szopi, napközben pedig el kell terelnem a figyelmét, mert már nagy ahhoz, hogy igény szerint szopizzon. Ezt lehet nehéz lesz megállon, mert képes iszonyatos hisztit levágni ha nincs cici.
Majd én is beíratkozom valami jó kis fejlesztő kurzusra....

Na eldugululok!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Uhh, rég voltam, hiányoztatok is! Látom sok mindenről lemaradtam, úgyhogy kis késéssel Timka, Timurr, Babus Boldog névnapot Nektek!

Tamesz!
Örülök, hogy minden okés, én úgy érzem kislányotok leszKép (aztán majd kiderül)

Juc!
Tetszett a pletyó Megáékról! Szépet rajzolt ám Marci fiú!

Borbolya!
De jó újra hallani rólatok, Panna nagyon szép kiccsajszikaKép

Timurr!
Köszi jól vagyunk, ne félj, most sem vagyok kiakadás mentes, sajna időnként azért rendszeresen kibukok.

Enyim gyerek is durván anyás. Tegnapelőtt elmentem 2 órára és arra jöttem haza, hogy Lizi zokog,de nagyon ám, Anyukám egyáltalán nem tudta semmivel megnyugtatni. Ha bementek kifelé mutogatott, ha kimentek befelé mutogatott, mindig másfele, mint ahol voltak. Szóval valszeg engem keresett, sajnáltam is szegénykémet, aztán 2 óra hosszát tartott, mire teljesen elmúlt ez a hüppögés féle, ami a sírás miatt lett. azóta még jobban kellek neki.

Megyek, mert már nyúlkál ide. Próbálok sűrűbben jönni!

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Próba, hogy tudok-e már képet felrakni.

Kép

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Hahó!

KOlpingosok: hú, egyedül fogok iddogálni?? Kép Mi sem vagyunk nagyivók, de azért szerintem mi viszünk egy üveg jófajta vörösbort. Timka, ha gondolod, viszek én Bailey's-t, van itthon, még a szülinapomra kaptam, de nem nagyon fogy... Kép Szóval ha csak ezért vennétek, akkor nem muszáj! Kép

Jaj, mennem is kell, mert valaki motoszkál a kiságyában... Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!

Muki,
csak így tovább, akkor végre ideérnek a szülinapi képek is????Kép
NAgyot nőtt a kisasszony! Énis bízom a lányban, de majd kiderül!!!

Timka,
a szomszédék 3 évesével is járnka a gekkoba, és sokat segít, őt ősszel megpróbálták bölcsibe adni, de végigordította a félnapot, így feladták, nagoyn anyás-apás, és keveset beszélt, most már barátkozósabb, és be nem áll a szája, szóval hasznos dolog. ondjuk voltak érdekes elvárások, pl hogy 3 évesen tudnia kell a formák neveit, a színeket, de az tutti, hogy fejlődik!
De azért a szülinapodra koccintunk, nem???Kép

Juc,
jobban vagy már?

Flames,
hiányoztok, majd ha olvasol minket azért írj két sort lécci!!!

találkozó a jövő héten valamikor???
na megyek pihizni, kisördög már szundizik a helyemen!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Tamesz, Juc
Azért a szülinapomra koccintunk, és persze arra is, hogy meglesz az új Megasztár.
Bár a férjem ma azzal jött haza, hogy megvan az új megasztár, merthogy ma közölte minden bulvár újság, hogy a Feri otthagyta a családját és összejött a Bettivel...ez tutira rontja majd a helyzetét...

Hát igen, érdekes lesz a Gekkó ,ma a képembe közölték, hogy külön alvás, külön szobába és cici max. háromszor... Asszem előbb magamba kell ezt a dolgot helyre rakni, aztán kezdjük a nevelést.
Vár ma délután nagyon ügyes voltam, mert a szpbájában aludt egyedül, ahogy mindend délután szokott, és 3.15-től este fél 8-ig nem cicizett. Csináltunk mindenfélét, kétszer akart nyomulni, de eltereltem a figyelmét. Ráadásul egyszer nagyon zokogott vmi miatt és sikerült cici nélkül megvígasztalni.
A dinka gyerekem kaszkadőrt játszott. Felmászott egy kb. 20-25 cm magas kis Ikeás ládára és arról ugrált lefele. Persze mikor leesett röhögött és mászott vissza.
Visszatérve a Gekkóra, remélem tényleg hasznos lesz.

Képzeljétek a barátnőmnem már 20 hónapos a gyereke és még mindig szopik, ma volt homeós dokinál és szedni fog vmi olyan bogyót, amitől elapad a teje. Egszerűen nem tudja leszoktatni a ciciről és már szeretnének kistesót.

Na még elintézek egy-két fontos dolgot a neten, aztán húzok aludni.
Jó éjt!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Tamesz, köszi az édeklődést, ma már egész jól vagyok, csak az orrom folyik egy kicsit, de már nincs az a mosott sz.r-érzésem, még az életkedvem is visszajött... Kép

Timka, persze, hogy koccintunk, pláne, ha ilyen kerek szülinapod lesz Kép (mint a nicknevedből kitűnik)!

Megasztár: akkor hallottátok tegnap, hogy bejött a múlt heti pletykám Kép Mármint hogy tényleg elhagyta a családját a Feri... Kép Oda a szerető családapa imidzs... De az időzítés sem véletlen, hogy most hozzák nyilvánosságra, így akarják bebiztosítani, hogy tutira Magdi nyerjen... Mondjuk szerintem már régóta lehet tudni, hogy ő a nyerő.

Hú, Timka, nehéz lehet, most egyik napról a másikra leszoktatni Fannit a ciciről, együttalvásról... Kép Cici nálunk már nagyon régen nincs, de bizony ha sír Marci az ágyában, mi mindig kivesszük, nappal-este, és ölben altatjuk, ha magától nem bír elaludni... Én nem bírom pár percnél hosszabb ideig hallgatni az elkeseredett üvöltést... Kép Meg a múltkor figyeltem, milyen arcot vágott a legény, amikor odabújhatott hozzám, és ott ragadt le a szeme az ölemben, hát olyan földöntúli boldogságot én régen láttam... Kép Kép Gondolom, a cicizés még inkább ilyen... Kép

Akkor mondjuk jövő hétfő Millenáris? Kép

Fanka, viszont én lehet, hogy nem merek holnap még tornázni menni, nem akarok senkit sem összefertőzni zárt térben, a szabadban talizhatunk (ha mersz Kép ), torna után?

Szép napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc

Fannit nem fogom egyik-napról a másikra minden földi jóról leszoktatni, főleg most hogy jönnek a fogai és dédelgetésre vágyik.
A nőci is azt mondta csak annyit változtassak, amennyit be tudok vállalni, de ez legyen az elsődleges célom.
Amúgy nagyon nehéz lesz úgy leválasztani magamról, hogy egész nap csak velem van, ezért kellene minél gyakrabban társaságba vinnem.
Amúgy a nő felajánlotta, hogy ha gondolom nem muszáj ottlennem a foglalkozáson, 1 órára simán lepasszolhatom. Meglátom az első pár alkalom után.
Lehet hogy később lesz ott otthagyós játszóház is, mivel a bölcsi egész napos, oda nem vállalnak be csak úgy gyereket egy-két napra pár órára. Pedig ez lenne a legjobb mindkettőnknek.
Na majd látjuk...

Képzeljétek tegnap alig bírtam elaludni, rettenetesen fájt a beültetés helye. Dupla adag fájdalomcsillapító sem hatott, csak forgolódtam még fél 2-kor az ágyban. Ráadásul apa aludt már, és a kicsit hangosabb szuszogása is zavart úgyhogy átzavartam a gyerekszobába aludni.
Ma reggel pedig fél 8-kor volt az ébresztő. A gyerek mindig ráérez mikor lehet velem kitolni, tegnap bezzeg fél 9-ig aludt.

Asszem megyek éepihenek egy kicsit, most hogy Mazsola is alszik.
Szép napozt mindenkinek!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok,

Nahát én is megvagyokKép, remélem nem bánjátok, hogy így nagy ritkán idetolom a képem Kép. Ma rettenetesen sz@r idő van mifelénk, úgyhogy nekem is maradt egy kis időm nettezni.

Timka,
Engem is érdekelne a "cicielvonókúra". Habár még egyelőre csak elméleti szinten, mert fene tudja, még nem igazán szeretném leszoktatni. De azért, ha rájössz egy-két jó fogásra szólj nekem is lécci.

Tamesz,
Biza, hogy bírod a terhességet a kis manó mellett, most már szabad emelgesd őt?

Egy körkérdés: a ti manóitok hogy alszanak mostanában? Vannak még átvirrasztott éjszakák vagy megy minden, mint a karikacsapás? Ákos egy darabig nagyon ügyesen átaludta az éjszakát, de pár napja ismét többször felébred. Talán ismét bújik valami?

Amúgy jól vagyunk, nagyon sokat járunk játszótérre, onna aztán alig lehet hazavakarni a kis lurkót! Voltunk egy szülinapon, ami nagyon tetszett Ákosnal, mivel a tortát feldobták a piciknek, mármint egy kis asztalra tették és a manók kedvük szerint turkálhattak benne. Elég érdekes volt, nagyon jót mulattunk. Teszek majd fel képet róla.

Juc,
Gratula a Marci művészi rajzához Kép. Ákosnak sajnos nem tudok ceruzát adni a kezébe, mert rögtön nyalogatni kezdi, persze mindig a hegyét.

Minden baba nagyon aranyosKép).
Na most már befogom, mert túl eleresztettem magam.

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Nyuszkó

Utólag is boldog szülinapot!!! (kedden volt, ugye?Kép)

Marcid nagyon ariKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Jóestét!
Milyen gyér volt ma a forgalom!Kép

Nyuszkó,
boldog szülinapot Neked, én nem is tudom kinek mikor van!Kép Jók a képek, látom a tora ízlett a gyerkőcöknek!
A pocakosságot jól bírom, most már nem sokat émelygek, most van a legjobb időszak, pocak nő, egyre gyakrabban érzem, de olyan furcsa, hogy csak fínoman, valahogy az maradt meg bennem, ahogy Marci a végén igen erőteljesen taposott, és ez most még simogatás ahhoz képest! Sokat rohangálunk MArcival ma este is 8-kor jöttünk be, mert a szomszédok is kint játszottak az utcán és Marcinak is kellett menni focizni, meg kavicsot gyűjteni, meg kiskutyát simizni, és tegnap beruháztam neki egy műanyag fűnyíróra, hát msot az a sláger, azt kell tolni mindenhová.

Alvás:
nálunk most változó, legtöbbször este 8-fél 9-től alszik reggel 6-ig, de ma sokáig aludt délután, így csak 9 után szundizott. Van éjszaka amikor felsír, de gyorsan vissza lehet simizni. Hogy mitől? élmények, fog, a fene tudja. A hétvégén megvesszük neki a gyerekágyat és remélem akkor jobban fog aludni, mert lesz helye pörögni-forogni.

Timka,
jobbulást az új fogaidnak, remélem gyorsan emgszokáj új helyüket!Kép lehet, hogy este egy kis alkoholos szájöblítés kellően lezsibbasztana és jobban aludnál??Kép Apa nálunk horkolni is szokott, olyankor bökdösöm, hogy forduljon, de nem mindig hagyja abba!Kép

millenáris? hétfő? de ne túl korán, mert át kell mennem a városon, a reggeli dugót ki kéne hagyni!Kép
Na megyek, eltetszem magam, holnap jön apa, valami fincsi vacsit akarok neki főzni, már úgy hiányzik, hosszú az 5 nap!!!

Eveka,
holnap de. megyünk Árkádolni, nem jártok arra???

szép álmokat!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hahó!

Nyuszko, jó, hogy végre írtál! Kép És boldog szülinapot, leellenőriztem a wiwen, hogy tényleg most van! Ráadásul kerek! Kép

Kép

A torta-turkálás nagyon jópofa! Kép

Alvás: nálunk kb. olyasmi, mint Tameszéknál, kicsit később fekszik Marci, fél 9-9 között, 6 körül kel, és van, hogy vissza lehet altatni még fél 8-ig. Kép És olyan is van, hogy felsír éjjel, olyankor kivesszük az ágyból, kicsit megölelgetjük, ettől egyből megnyugszik, rakhatjuk is vissza. Kép

Tali: hétfő 11? Fél 11? Tamesz, az már jó neked?

Fanka, mentek holnap tornázni?

Jó éjt mindenkinek!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Hahó,

Köszönöm szépen a szülinapi jókívánságokat! Hát valóban kerek számot taposok, annyira kerek, hogy még én sem tudom elhinni Kép, na de majd belejövök valahogy.

Később még jelentkezem, most csak ennyire jut idő.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!

Tamesz, köszi az ötletet, de sajna csak most délelőtt olvastam. Kép Pedig van itthon finom kis házi pálesz, az régen nagyon bejött a mensi-görcs ellen. Tegnap este viszontkét fájdalomcsillapítóval elaludtam, Apát eleve másik szobába fektettem.

Nyuszkó
Én is kívánok Neked utólag boldog szülinapot! Nekem is hamarosan meg kell szoknom...
Amúgy ciciőről leszoktatásról majd ha sikerült, én is szívesen szoptatom.


Fanninak most jön a 8. foga, meg látom hogy nagyon be van durranva a rágófoga is, úgyhogy extra anyás. Ti hogy álltok már a fogakkal?

Nálunk ma megint szanaszét van minden, akják fel a hálóban és Fanni szobájában a légkondit. Takaríthatok megint, jaj de utálom.
Szép napot mindkeinek!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Halli,

Fogak, hm..nekünk már nagyon sok kinnt van (16), de még most is keszülődik valami kifele, mert folzton rág és nyálazik is keményen. A ti picinyeitek már mosnak fogat? Mert én örök harcban állok Ákossal, tetszik neki a fogkefe, meg minden, de nem engedi, hogy én mossam a fogát. Csak azt szereti, ha ő bütykölhet vele, de hát az szerintem nem elegendő.

Nektek eltűnt az összes terhességi foltotok? Vagy egyáltalán volt-e ilyesmitek? Nekem a hasamról szépen eltűnt, de a szám felett megmaradt, és most, hogy kicsit napoztam olyan lett, mint egy bajuszkaKép. Vásároltam valami depigmentáló krémet, kíváncsi vagyok lesz-e hatása.

Ja, míg el nem felejtem, Fanka talán te írtad, hogy ilyen fa etetőszéketek van, amibe nem tudod bekötni a Pannit. Nekünk is ilyen van, és űgy oldottuk meg, hogy vettünk hozzá külön hámot, amit odaerősítettünk a szék oldalához. Így elég biztonságos lett.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!!
Nyuszko üdv a 30-asok körébe!!Bár én már örülnék ha mégegyszer annyí lehetnék!!Igaz Juc!!!????
Nincs sok időm de tegnap Apa betöltötte a képeket,ugyhogy most szorakoztatlak velük egy kicsít titeket!!!Nekünk is egyfolytába jőn a fogunk!!!KépKép
Na jo,majd este még jővők,mert Apa ma kimaradáson van ugyhogy szabad lesz a gép!!Remélem nem megint hajnalig,mint a multkor!!KépKépKép
Szép napot addig is!!

Képközös reggeli az ágyba,ami után álltalába ágynemü huzás következik!!KépKép

Képhmmm KépKépKép

KépAnya takarit a fürdőbe addig én lubickolok az üres kádba!!KépKép

KépAz uj szandi!!Kép

KépTegnapi anyák napja az oviba!!!

KépAmi a kezembe van azt kaptam tőle,nagyon aranyos!!KépKép

Szép napot,akkor majd este!!KépKép
ANDI
Vendég
 


Hali, csak gyorsan, ezt találtam, akit érdekelnek ingyen mega-videók... Kép Jobbra fölül kell a nevet bepötyögni. (Magdi, Angéla, Eszter tutira van.)

http://youtube.com/results?search=magdi+ruzsa&search_type=search_videos

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Na sziasztok!

Nyuszkó!
Boldog szülinapot innen isKép Jók a képek, de kicsit távoliak, így nem látszanak Ákos hatalmas fekete szemeiKép

Angyalka!
Neked is akartam írni, hogy nagyon helyes Jencike. A fürtös képek közül néhányon tényleg kislányos, na de az utolsón igazi kis legényke.

Timka!
Jobbulást a fogaidnak!

Juc!
Esetleg új pletyi?Kép

Andi!
Nem semmi, reggelire kakaós csiga?Kép Nálunk a parízer a menő jelenleg, na meg a köles golyó.

Alvás: Nálunk Lizi általában fél 9-9 körül már alszik, aztán tök változó, hogy mikor(van, hogy már fél 12-kor, de van, hogy fél 6-kor) felébred, akkor automatice magunk közé rakom, kap vizet, vagy ha már 5 körül van, akkor cicit és ha minden jól megy 8 körülig még durmol, de ma pl fél 7-kor kelt.

Fogak: most bújik a hetedik.

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?