Új privát üzeneted érkezett!

Dodus!
Van olyan ollóm és szivecskés lyukasztóm.Kép
neva
 
 


Búzaszem!
Engem most hívtak meg az iwiw-re, néhány napja regisztráltam. Még nincs meghívóm, de remélem, hogy hamarosan kapok.

Tyukanyó!
Babauszi: a Barlangfürdőben és a Futó utcai Fittnesz-ben is van.
Nekünk a Barlang nem vált be (igaz, hogy már 2 éve voltunk).

NZsuzsa!
Remélem, hogy Beni azért alakul, és nem veri le teljesen a vírus. Nem volt gáz az ügyeleten?
Az iwiw egy olyan oldal, ahol a regisztráltak ( csak meghívással lehet regisztrálni) megkereshetik a szintén regisztrált ismerőseiket.
Tök jó, én a héten több ovis társamra is ráakadtam (ne röhögjetek ki). Kép

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Dodus!
Nézd meg a www.gastroyal.hu oldalt. Én írtam nekik egy mélt, hogy Szikszóra szállítanak-e ki és képzeld igen. Így szerdától meg is rendeltem a kaját, majd kiderül milyen. Van egy csomó lehetőség (fogyókúrás, szénhidrátszegény...menük). Már csak remélem, hogy jó is. Ha ide szállítanak akkor Arnótra is, de kérdezd meg tőlük.
Jó éjt, M.

marika
 
 

 
 

Panka!

Mollinak boldog szülinapot kívánokKép! Hihetetlen, hogy már egy éves, most született!
Kép
Betti és családja

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

A többi szüli- és névnaposnak is sok boldogságot kívánokKép!

Ne haragudjatok hogy nem egyesével, de nem akarok kifelejteni senkit, és időm nincs sok.
Végzem itthon a kármentést. Múlt héten végre megvolt az államvizsga, ami nagyon jól sikerült, de ennek az ára, hogy úgy néz ki a lakást, mintha tornádó söpört volna végig. Levasaltam egy kosár ruhát, közben megszáradt egy hasonló adag. Tegnap egész délután a játékokat válogattam. Minden szerte-széjjel. Hihetetlen, hogy kiesik 2-3 hét és mi történik itthon. De ilyenkor legalább kiderül, hogy én is csinálok valamitKép!
Ráadásul mindenki beteg. Matyinak elment a hangja, Gerdának sok-sok zöld folyik az orrából... Én se vagyok mvalami jól...

Timi, Emese, Ági!
Hát az IWIW-re meghívó nekem is nagyön kellene. Csak egyetlenegyke, Gábornak, de nincs. Most kaptak azok, akik x után regosztráltak, de én sajnos nem vagyok köztük. Hát ez van.

Panka!
Ahogy mondtam, nekem a 27 és 28 nem jó, a többi hétvégéről nem tudok, mármint hogy lenne valami programom.

Marika!
Hova adtad írásba, hogy nem akarsz harmadikat? Ezt nem egészen értem.
A héten én is rendeltem ebédet. Nekem ez a főzés állandó probléma: most napokig együk ugyanazt vagy mi legyen? Mert olyan kicsi adagokat nem tudok főzni.

Kriszta!
Én azért nem írok Neked, mert nem tudom, el tudod-e olvasni. Nem hívtál tegnap.

Ditta!
Szerintem Attila nem is olyan babásKép! Mi is beiratkoztink az oviba a múlt héten. Gerdának már télen ment a bilizés, de a bugyipelussal sikerült leszoktatnom sajnos. Így most kezdjük elölről. Azt hiszem most leginkább az akarat hiányzik, látszólag pontosan érzi, de nem nagyon érdekli a dolog.

Megyek, mert Gerda rajzol. Ha elfogy a papirja, keres más felületet. Először keze, lába majd a bútor, parketta stb. Jobb ilyenkor nem egydül hagyni...

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Helló!

Marika, már néztem az oldalt. Majd megkérdezem, hogy hoznak-e ide is kaját. Te majd számolj be róla, hogy milyen. Tamás főnökének a felesége is innen rendel, neki bejön. Kép

Neva, na nem már!Kép Ilyen cakkos olló??? Sárgulok... Kép

Betti, gratulálok az államvizsgához! Nagy kő esett le Neked is, ugye? Kép

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!
Többfajta mintázatú cakkos ollót lehet kapni és olyan lyukasztóból ami szivecskés is van többféle.Mi is azt használtuk az oviban.
Mse173
Az iwiwre sikerült regisztrálnom barocsitim@freemail.hu az msn cimem is az de meghivólevelem nincs. Nem is értem, hogy mi alapján ad a rendszer. Mondjuk én nagyon hülyeségnek tartom, mert sokan akarnak felkerülni csak e miatt nem tudnak. A myvip is ugyanilyen csak oda könnyű meghivót kapni mert aki már benne van a adhat bármennyit. Ez még újabb mint az iwiw és szerintem előbb utóbb mivel könnyebb oda bekerülni többen fogják azt használni.
Lányok!
VAn valakinek messengere?
Akkor látnám a gyermeketeket is.
<!--attachment: IMGP1902-427838.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*159.7**IMGP1902%2ejpg --><center><pre>
Kép
IMGP1902.jpg (159.7 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Nem sikerül képet feltennem pedig lekicsinyitettem.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok

Bea
Jobbulást! Remélem jobban vagy. Hiányoltunk is MMről, de igy már érthető Kép

IWIWesek
Meghivója annak van (volt), aki egy bizonyos dátum előtt regisztrált. Utána még volt egy kör, a z azóta regizetteknek, de azóta semmi.
A kezdőlapon a "gépház" adja az infókat ezekkel kapcsolatban valamint ezen azoldalon is van ez-az : http://iwiwgh.blog.hu/ itt is vannak dolgok. (ha esetleg valaki nem ismerte Kép )

MSE, Búzaszem
jelöltelek Titeket iwiw.ebón, és Timi Téged MSN-re is felvettelek, Emese, Téged nem tudtalak, mert csak az email cimed eleje van megadva, a kukac utáni rész nem Kép

Marika
Köszi szépen a szuper tippet! Képzeld Encsre is szállitanak, épp ettől a héttől,úgyhogy én is kipróbálom! Kép
Nektek milyen egyébként?

Dodus
Múlkoriban receptek felől érdeklődtél Kép
http://csernatony.uw.hu/recept.html az oldalam receptes részlegének a cime. Kuksizd meg, biztos találsz kedvedre valót! Kép

delice
 
 


BúzaszemKép

itt a kép

Kép

delice
 
 


Betti!

Gratulálok a vizsgához! Kép
neva
 
 


Sziasztok!

Dodus, Neva!
KöszönömKép!

Dodus!
Azért egy "kicsi" kő maradt: a nyelvvizsga.
Nekem is van háromféle cakkos ollóm, de lyukasztót még nem láttam.

Neva!
Már akartam a múltkor is írni, de nem volt időm. Matyinak is volt egy bepisilős korszaka, hosszabb szobatisztaság után. Mindig csak alvás alatt. Aztán ahogy jött, úgy el is múlt. Már el is felejtettem, csak most jutott eszembe, ahogy írtad, mennyit kínlódtunk(tam).

Ági!
Engem nem is hiányoltál MM-rólKép? Emese a chellós címével van az MSN-en. (Emese, ugye nem baj, hogy írtam?)

Búzaszem!
Én is jelöltelek tegnap az iwiw-en, aztán Te küldtél egy üzenetet, amit nem tudok elolvasni, mert hibát jelez.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Betti!
Gratulálok a vizsgádhoz, nagyon ügyi vagy, bár ezt eddig is tudtukKép
Nem adtam írásba semmit, de ha akkor kapok tollat és papírt...Kép
Írtam neked két mélt is és nem válaszoltálKép Így ide is megírom, még mindíg aktuális lenne, főleg hogy manócska nagyon sunyi lett, kb 15-20 percenként kikuksizik, hogy hol van. Ha ölben, akkor alszik tovább, ha mellette fekszem, akkor kis nyüglődés után alszik tovább, de ha nem vagyok ott akkor bulizik és hangosan követel. És még csak 6 hetes...
A lényeg Viktor már dolgozik, így bármikor bárhová el tud ugrani érte. Telefonon is próbáltalak elérni, de szerintem rossz számot hívok.

Ági!
Örülök, hogy ott is van kiszállítás, azért megkönnyíti majd a dolgunkatKép Az ára kicsit húzós, de benne van minden, nekünk csak tátani kell a számkatKép Ma kapom az első adagot, hát kíváncsian várom.

Pá, Marika

marika
 
 


Sziasztok!

Szülinaposoknak, névnaposoknak sok boldogságot kívánok én is! KépKépKép

Én is akartam írni, hogy találkoztunk Neváékkal, de Neva megelőzött... Kép
Laura nagyon gyönyörű kislány lett. Igaz mindig is egy tündér volt, de most már igazi kislány! Kép

Neva!
Köszi a dícséretet!
Közben beszélgettem a kolléganőimmel a problémátokról és mindenki azon a véleményen van amit én is mondtam. Próbálj meg nem foglalkozni vele. Legalábbis Laura előtt ne mutasd. El fog jönni az az idő amikor majd már őt is zavarja a dolog. Viszont ha nem akkor is ráérsz később szakemberhez fordulni. Azért azt ne felejtsük el, hogy mennyi időre és milyen súllyal született Laura. Talán neki több idő kell ehhez.

Perpike!
Nekem Dancsi a Középszer úti oviba járt és most Dóri is oda jár. Nekem soha semmi gondom nem volt az ovival. Jó, tudom ehhez olyan óvónő is kell aki szimpatikus a gyereknek éppúgy mint Neked, de mi ebben is szerencsések voltunk.
Családlátogatás Dancsinál még nem volt, de amikor tavaly áprilisban Dóri elkezdte az ovit, pár hét múlva hozzánk is kijött a két óvónő családlátogatásra.

Marika, Gyöngyöske!
Olyan jó benneteket is gyakrabban olvasni. Kicsit irigyellek is benneteket meg nem is. Kép
Az irigység természetesen a legkisebb babák neme miatt van...

Panka!
Mollinak nagyon boldog szülinapot kívánok. Hihetetlen, hogy már 1 éves...

Ditta!
Olyan édes a kicsi fiad ezen a képen!

Lányok!
Valamelyik nap ahogy bóklásztam a neten, láttam, hogy már pénzt is ajánlanak egy meghívóért.
Én a múlt héten kaptam egyet és tényleg nagyon szuper, csak nagyon-nagyon bele tudsz merülni, észre sem veszed, hogy már 1 órája ülsz a gép előtt, ugye...??? Kép
Viszont nem tudom mi alapján lehet valakinek meghívója. Akitől én kaptam azt mondja, hogy kell egy bizonyos számú ismerősödnek lenni. Egy másik tag szerint egy bizonyos ideig tagnak kell lenned. Szóval én sem tudom nekem mikor lesz.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Marika!
KösziKép, de olyan ügyi nem lehetek, mert nem találom a leveleidetKép. Én viszont küldtem egyet pár hete, hogy jöhet Viktor, csak beszéljük meg az időpontot, az a mail odaért? A telefonszámomat elküldöm mailben.
Milyen volt az ebéd?
Az én nagyfiamnak nem tetszik. Tegnap már másodszor mondta: anya inkább te főzzél ebédet. Gábor szerint vegyem bóknakKép.

Kata!
Én már kerestelek pár hete, akkor most megint megpróbálom. Ezek szerint azóta regisztráltál. Legutóbb, nem is olyan régen, azok kaptak meghívót, akiknek még soha nem volt. Előtte, talán februárban, mindenki kapott egyet. A hugom decemberben regisztrált, azt mondta, akkor volt kb. 15 meghívója, ami egyszercsak eltűnt (nekem januárban már nem volt). Szóval azóta nincs meghívó.

B.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Búzaszem!
Én a myVIP-ben is regisztrálva vagyok, és van MSN Messengerem is (csak sajnos kamerám nincs).

Ági!
két mail címem is van, de mostanában ezt használom ( az MSN-be is): mse173@citromail.hu.
Megkaptam az iwiw-is jelzést, és én is ISMERLEK!!!

Betti!
Én is szívből gratulálok a sikeres vizsgádhoz!
Mostanában már az mse173@citromail.hu-t használom, mert csak a munkahelyemen érek rá netezni (ez viccesen hangzik :D), és ott a chellósat nem érem el.

Kata007!
Én úgy tudom, hogy egyelnőre bizonyos időnként fognak néhány meghívót kiadni, első körben az új regisztráltaknak, de amikorra a szerver bővítését befejezik, már korlátlan lesz mindenkinek, most azonban még nincs akkora tárhelyük, hogy korlátlan felhasználót elbírjanak.

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Helló!

Marika, képzeld, ide nem szállítanak ki ebédet. Kép Szomorú vagyok. Kép

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Helló!

Betti!
Dehogyisnem!! Kép csak azért irtam be Beának, mert előző nap irta ide be, hogy ha nem esik az eső tuti, hogy jönnek Kép
Jövő hét?
És természetesen mi is gratulálunk Kép

Kép

Bocs, most rohanok, mert felkelt a Drága, később még benézekKép

delice
 
 


HiKép

Dodus!
Ez kicsit fura, mert ide is szállítanak, meg Encsre is. Meg voltam győződve, hogy Arnótra is. Akkor erről lemaradtál. Pedig szerintem útba esne nekik, mert pont ma mondta a szállító, hogy még Egerbe is jár. Onnan ide jövet tuti elmehetne Arnótra is.

Betti, Ági!
Kaja nekem bejött, bár még ez csak egy nap volt. Már nézem a jövő heti étlapotKép

Betti!
Mél ment újraKép

Kata!
Ha belehúzol még nektek is összejöhetKép

Miért van az, hogy délelőtt tuti idő van, amikor menni kellene az oviba esik???

Pá, M.

marika
 
 


Sziasztok!

NevaKép
Gyönyörű az anyák napi ajándék! Tudod, nagyon passzol hozzám is! Egyrészt a Kormoránt nagyon csípem, na és az a nemzetiszín cserép...
Szóval tetszett!

Emese, TimiKép
Felvettelek az msn listámra, ha nem baj! És az IWIW-en is megkereslek majd.

Nekem most szabadult fel egy meghívóm, "hála" Marikának, amit 2 hónapja küldtem el neki, de mivel nem reagált rá semmit, így ez úgymond visszajött hozzám, de már tovább is küldtem.

BettiKép
Én is gratulálok a vizsgákhoz!!
Vasalás!! Kép Én ebből egyszerűen nem fogyok ki! Amikor már majdnem a végére érnék, szárad a köv. csapat!

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Ahogy igértem itt is vagyok Kép

Emese
Köszi, fel is vettelek Kép igy már simán ment, sőt mindrájt a myvipen is megkereslek Kép
bár az nekem még "döcög",az iwiw valahogy eddig jobban bejött Kép

Dodus
Ez hihetetlen, hogy Arnótra nem szállitanak Kép Pedig ott van a szomszédban...
Nem isértem!

Marika
Örülök, hogy Neked bejött. Te emailen rendeltél?
Én igen, de nem jött visszajelzét. Ilyenkor mi van?
Hány körül vitték Nektek?
Sajnos nálunk is minden nap elromlik az idő Kép . Ma alig tudtunk Rebekával kinn lenni.

Ditta
Az a nemzetiszin cserép nekem is bejött KépKép

Bevált gesztenyés muffin receptje valakinek esetleg?

Nekem most van egy olyan receptem, hogy túrós-meggyes süti, abszolut kedvező azoknak is akik vigyázni szeretnének az alakjukra Kép
Ráadásul nem is egy bonyolult süti.
Húsvétra próbáltam, de azóta már két tepsivel elfogyott, Rebeka is szereti! Kép
Ha valaki szeretné a receptet, szivesen megosztom Kép

Lányok! Miskolcon kapható valahol homokozó? Műanyagra gondoltam, ami lefedhető a macskák és az eső ellen. Várom a tippeket!
(Valami ilyesmire gondoltam : http://img.tar.hu/kensho/img/20872379.jpg)

Ilyen ASSo szandicipőt vettünk Rebekának - és csodák- csodája, jó lett a lábijára, pedig elég dundika Kép


Kép Kép

delice
 
 


Sziasztok!
2 napig nem jovok, aztan nem gyozok olvasni.

Delice
Nekunk ASSO zart ciponk es szandink is van, jutanyos aron vettem a babaszoban es mind2 szuper!

Kbetti
Gratulalok!!!! Csodalom a kitartasodat!!!! En is szeretnek tanulni, de Debrecenben kellene lenni 1 honapban 1 hetet....

Koda
Merre vagy?

Beatron
Mi Rudabanyan voltunk a maminal, igy mi se voltunk MM-en. GYOGYULJ MEG HAMAR!!!!

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a gratulációtKép!

Emese!
Nekem a chellos címeddel vagy fenn az MSN-en, akkor felveszlek a citromailessel. Küldenél nekem egy MyVIP-es meghívót, lécci? Már csak a kíváncsiság miatt is Kép!

Ági!
Akkor megnyugodtamKép! Jövő hétfőn megyünk, ha elbírja az egészségi állapotunk. Cipő nagyon jó! Neten rendelted? Hol?

Marika!
Nem jött mailKép! Ha hazajöttem, utánanézek!

Ditta!
Az én meghívómat se használta, akinek küldtem, nekem miért nem jött visszaKép! Te mikor kaptad meg? Vagy reklamáltál valahol?

Angelika!
Hát Debrecenbe én se szívesen mennék (pedig még kell majd pár hónapot, meg a tanfolyamok...), de az Egyetemvárosig egyszerűbb...

Rohanunk az oviba...

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Ági!
Én regisztráltam a Gastroyalon, ott adtam le a rendelést és kaptam visszajelzést is a rendelésről emilben. Az étel 10.30-kor hozták, de jövő héten állítólag később hozzák. Bár lehet, hogy Encsre más szállító járKép
Itt Szikszón a 100-asban szokott lenni homokozó, fedéllel, igaz nem ilyen szép katicás.
Jó a cipő, én szandit vettem neki Assot.

Betti!
A levelekben a lényeg: Viktor már dolgozik, így el tud menni érte. Csak nem tudja hová menjen és mikor zavarhatna. Csörrenj már rám a 70/9425399-en, mert úgy látszik a levelezőnk nem szereti egymástKép
Ja felvettelek msn-re. A phm én vagyokKép

Ditta!
Én fel akartam használni, de aznap nem volt időm, aztán nem volt net, végül mire odajutottam addigra lejártKép Nem is gondoltam, hogy van időbeli korlát. Most már mind1.

Puszi, M.

marika
 
 


Sziasztok!
Na itt vagyok ám én is Kép Jobban vagyok már,bár a hányinger még mindig megvan Kép
Télleg Angelika vettem Biusnak szandit ASSOt,a bsz-en a bartoth-tól vagy kitől.4500ft volt postával.Meg is jött és csúcsszuper KépKép
Ági Kép Majd megnézném én is cipiteket,Biusnak is kicsit pufók lába van Kép
Betti! Mi is garulálunk ám Kép
Én meg tanfolyamra akartam menni áprilistól( rászántam magam,nagy nehezen) és elmaradt,majd szeptemberbe fog indulni Kép
Ági küldenél nekem is meghivót?Kiváncsi vagyok már én is .Bár mi skype-t meg a messenger-t használjuk Kép
mél cimem megvan?köszike

Lányok még azt akartam irni,hogy képzeljétek mi történt... Kiderült,hogy a nagybátyámnak( akit most temettünk) a fiáéknak kisbaba lesz Kép a nagy szomorúságban egy pici fény csillant meg nekik Kép úgy örültem amikor mondták....
bea

bea
beatron
 
 


Hellló Kép

Betti
Miskolcon vettem, a Szinvaparban, ott, amit beszéltünk MMen. Ezt a fajtát a babaszobán nem láttam. De nem bántam meg, igy is simán megéri, mert tényleg nagyon jó!
Nekem az ASSO szandija továbbra sem szimpatikus, szandit Superfitet veszek Rebekának.

MArika
No azt hittem, hogy nem jól csináltam valamit, de aztán mégis, negyed egykor itt volta srác az ebédünkkel. Ilyenkor nekem nagyon jó, mert 10-12 ig suliba vagyok, és sehogyse tudom összehozni a főzéssel...
És jó is voltKép Csak az a kár, hogy Encsen kevesen érdeklődnek, és ha igy marad, 1-2 cim miatt nem fogja nekik megérni Kép
Megadod az MSN cimed?

Bea
Meghivót küldtem Kép igen, megvolt a cimed. Ugyanazzal vagy MSN-n is?
Miylen tanfolyamra készülsz?
Na örülök a kicsibabának Kép ha nem is feledteti a bánatot, de azért nagy boldogság! Kép

delice
 
 


Emese!
Köszi a meghívótKép. Ágit már meg is találtam. Megnézegettem, hát elég érdekes. Szerintem kísértetiesen hasonlít az IWIW-re (a szerkezetét tekintve). Érdekes, hogy pont most, amikor az IWIW-et eladták, és az ottani problémákkal együtt... Van egy pár tippem, mi lehet a háttérben...
Egyébként tetszik, főleg hogy gyors és van meghívó!

Marika!
Az Nandut is elküldtem, de nincs kimosva és a polcon hevert már egy ideje. Ezt mondtam Viktornak is. Bocs, ha tudom, hogy ma összejön, tegnap kimostam volna. Linkeket megnézted?

Bea!
KösziKép! Gyanús ez a nem múló hányingerKép!

Ági!
Nem is tudtam, hogy ott is van ASSO. Legközelebb megnézem.

B.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Ági nem kaptam mélt Kép hol vetted a cipit Rebekának?

BettiKép csináltam ma tesztet,de negativ lett.Pedig én is reménykedem Kép mondjuk 9-én kellett volna megjönnie Kép De nálam ez nem jelentsajnos semmit.
Ha nem jön meg,akkor majd veszek megint Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Ági Kép
Az msn-en olatam@hotmail.com-mal vagyunk Kép
pusza
bea

bea
beatron
 
 


sziasztok!
Nekem az iwiwen a myvipen és az msnen is barocsitim@freemail.hu a mailcimem
Delice!
hogy sikerült a képet megjeleniteni?
Valaki tudna nekem segiteni abban hogy hol érdemes dömpert venni? Olyat amin alul van egy kis prücök, hogy be lehet akasztani ha a gyerek beleül akkor nem billen fel.
Minket is érdekelne az a műanyag homokozó aminek van teteje HOl lehet kapni?
Kbetti!
Képzeld elsőre hirtelen nem tudtam hogy ki vagy, meg akartam kérdezni.
Ezért is lenne jó a tali, mert akkor arcról is jobban ismernénk egymást.
kELLEMES NAPOT MINDENKINEK!

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!
Na lányok most meg megfáztam Kép úgy fáj a torkom hogy nyelni sem birok Kép ráadásul 4-től felvan Bius Kép 7-kor letettem,hogy mosmár alvás van azóta alszik... csak én meg már nem birok visszaaludni Kép
Megyek át a gyógyszertárba veszek homeosat a torokfájásra Kép mert még nyelni sem birok...
Búzaszem felvettelek Kép
pusza bea

bea
beatron
 
 


Helló!

Piros, fedeles homokozó lesz jövő héttől a Metroban akcióban, ötezervalamennyiért.

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Marika!
Nekem ugyan már nem!
Nekem fiúból már csak vő, vagy unoka jöhet szóba... Kép

Lányok!
Nem küldene nekem valaki meghívót a myvip-re? Előre is megköszönöm!!!!

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!
Küldtem meghívót a myvip-re. Te az iwiw-ben regisztrálva vagy? Nem találtalak.

MSE

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Búzaszem!
Hááát! Hiába találkoztunk volna, arról a képről úgyse ismertél volna fel. Nagyjából teljesen használhatatlanKép.
1. Nem hasonlít.
2. A régi ismerősöknél különösen rossz. Engem mindenki szőkének ismert. Úgy ovis koromtól.
Különben gondoltam, hogy azt kérdezed, honnan ismerlek, azért írtam ide. Azóta már el is tudtam olvasni (Most már nem válaszolokKép)!
Felvettelek MSN-re

Bea!
Téged is felvettelek. Nekem ez a léguti kórság más szombat óta tart, remélem Te hamarabb kimászol belőle. Át tudom, érezniKép! Most már néha meg is akarok fulladni a köhögéstől.

Emese!
Ha még nem találtál rá Katára, az én ismerőseim között megleledKép!

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Emese!

Megkaptam. Köszönöm! Kép

Igen, ott vagyok az iwiv-en. Majd én megkereslek.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!
Ma volt az első anyák napi ünnepség. Alig bírtam, sőt a végén elbőgtem magam. Ez annyira gyönyörű.Kép
Laura:
Kép
neva
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske!
Gyöngynek nagyon boldog névnapot kívánunkKép
Hogy van a csöppség? rendesen viselkedik?

Davallia!
milyen édes PandaKép Képzeld megtaláltam a szomszéd babát is ottKép

Éva!
Érzés ismerős, hihetetlen milyen megható egy anyák napi műsor, amin a TE gyermeked is szerepel. Laura még mindíg nagyon tündéri.

Betti!
megkaptam, kimostam, hááát még nagyon furi. A hosszával nem tudok mit kezdeniKép És Bence még nem nagyon toleráltaKép Lehet, hogy vmit rosszul csinálok.

na pá, M.

bocs balkéézel írok, jobbon szopiznakKép

marika
 
 


Sziasztok!
Lányok Segitsetek...
Betegek vagyunkKép Bius "csak köhög" de nagyon,ma már 2x hányt is emiattKép Pénteken elvittem dokihoz,adom neki amit adott,de nem javul,ma meg még rosszabb is a helyzet Kép
Monduk énis beteg vagyok,teljesen olyan mitha influenzás lennék Kép Ráadásul a fülem nagyon fáj Kép
Mit adjak Biusnak? Írt fel homeos bogyeszt,azt adom neki.
pusz bea

bea
beatron
 
 


sziasztok!
Én is megvagyok, csak suliban voltam csüt-pénteken.
Az iwiw-en engem is megtaláltok, zsjudit@hajzso.hu emílcímmel.

Igazság szerint elég álmos vagyok, mert este, miután haza értem pestről, egy óráig dumáltam anyukámmalKép Pedig tanulnom is kell most már, lesz négy vizsgám és egy szigorlatom, szóval van mit...
teljesen elszoktam az éccakai tanulástól, pedig nincs más választásom, Hannától nem lehet napközbenKép
Vettem néhány szép muskátlit az erkélyünkre, olyan szép lett, úgy örülök nekiKép
Betti, gratula az államvizsgához!
no megyek, várnak a jegyzetek...
tali végül is mikor lesz? nekünk a május 28 nem jó, akkor tartjuk Hanna első szülinapjátKép
fény
fény
 
 


Bea!
Ha kapott antibiotikumot, és még így is csak romlik az állapota, szerintem hívd ki az ügyeletet (vagy vigyétek el).
Nem biztos, hogy jó, ha megvárjátok a rendelési időt.
Lehet, hogy azért hányt mert tele van a pocakja slejmmel? Orleszívás????

Gyógyuljatok!

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
EmeseKép
Na itt vagyok Kép hál istennek nyugodtan telt az éjszaka,10-től egyet sem köhögött Kép ki érti ezt.
A lényeg,tudod nekünk homeos dokink van igy azt kap mindig először,De utána olvastam a köhögésnek,és főztem neki bodza teát (1 kanállal lehet adni nekik 3 óránként) azt adtam neki és ugy látszik az vált be Kép na meg persze borsmenta teát adtam neki éjszakára Kép az meg ugye megint megfázásra van...
És egyik ismerősöm ajánlatára,megnyitottm az ablakot a szobájába(kinyitottam és behajtottam,tehát csak a min.szellősés volt)
Na de a lényeg alszik mint a bunda Kép
Viszont én egyre rosszabbul vagyok Kép nekem is ki kéne találni vmit Kép
pusza bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Marika!
Tekerd magadra a felesleget. A bölcsőtartást nem tolerálja Bence? Van egy olyan teljesen saját észrevételem, hogy ha a baba nem kerül kendőbe születése után nem sokkal, akkor nem szereti a bölcsőtartást. Próbáld meg a dupla keresztet.

Fény!
Hááát, én már fénykoromban se bírtam éjszaka tanulni, most meg aztán... Hamarabb elalszom, mint a gyerekek. Azt se értettem korábban, hogy tudnak egyesek a tévé előtt elaludni, most meg már el se kezdek nézni semmit, mert úgyis beájulok rajta.
Neked megy? Mit is tanulsz pontosan? Hány félév?

Bea!
Ez egy ronda, alattomos vírus. Én már egy hete nem bírok szabadulni tőle. Gerdának is elég csúnyán folyt az orra, Matyi pedig hányt (életében másodszor). Érdekes, a gyerekek, főleg Matyi sokkal gyorsabban kiheverték. Viszont Neki pár óráig elég magas láza volt.

Képzeljétek, tegnapra, meg Gerda tele lett kiütésekkel. Remélem csak a melegtől volt.
Elvittem őket városnéző vonatozn. Előző nap látták és megígértem Nekik. Odamentünk és akkor derült ki, hogy hétvégén nem jár a városban. Na, az ilyen két ekkora gyerekkel... Sehogyse akarták elhinni, hogy nem jön a vonat, akármeddig várunk. Gyorsan kitaláltam, hogy akkor menjünk villamossal, csak hát ez se pótolta igazán...

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Én úgy tudom, hogy a rota vírus kering egy ideje, különböző tünetekkel. Nálunk két napos láz volt, barátnőmnél uyganakkor enyhe lázás, hányás hasmenés,majd kiütés 3 napig.
fény
 
 


Sziasztok!
Jobbulást kívánok minden kis,és nagy betegnek is!
Csak azért írok, mert hétvégén meghalgattam egy előadást a Neways nevű MLM cégtől, és megdöbbentő dolgokat halottam.
A forgalomban levő kozmetikai és higiéniai szerek túlnyomó része mérgező, káros anyagokat tartalmaz.
Itt nézheti meg akit érdekel, hogy mivel mérgezzük magunkat és gyermekeinket:
http://www.neways.hu
(Eléggé elkeserítő!!!)
Üdv: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Szia Emese!
Ezt nem igazan neked irom, csak annyi ilyesmivel talalkoztam mostanaban.... Szupervitaminok csillagaszati aron, fogyasztoszerek, ugyancsak rengeteg penzert..., amelyek csakis MLM rendszerben erhetok el...

En ugy gondolom, hogy ha annyira torodnek velunk, akkor mindeni szamara elerhetove kene tenni a termekeket pl. ugy, hogy mindenhol kaphato.
Tudom, sajnos, hogy sok karos anyagot kenunk magunkra, sot szivunk be a levegovel, es jo lenne ezek nelkul elni, csak ezek a marketing fogasok kiakasztanak...Vedd meg a jo draga meregmentes dolgainkat magas aron, mert csak akkor leszel egeszseges stb.
En az MLM rendszert nem szeretem, mert azok keresik vele a sok penzt, akik elinditjak a halozatot...

A Zoldek pl. azt mondjak, hogy vizko ellen ecetet hasznaljunk stb.

En nem vonom ketsegbe, hogy ezek szuper termekek, csak az aruk eleg magas. Ezek szerint, csak annak elerhetok, akiknek sok penzuk van, akik nem tudja megfizetni, az hasznalja csak a mergeket...

Igazabol a reklamokbol van mar elegem, es abbol, hogy sokkoljak az embereket a magasabb eladasert.

En is mindig elolvasom, hogy mi van az elemiszerekben, kozmetikumokban. Csak sajnos a viz attol meg kloros marad a levego pedig szennyezett...

ELNEZEST A KIROHANASERT, CSAK ANYUKAM IS MUNKAT KERES ES MINDEN TELE VAN ILYESMIVEL.

PUSZI MINDENKINEK, ELVEZZETEK A JOIDOT!!!

Panka
Hianyoltunk ma MM-en.

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!

Hmmm... Hát, én is voltam márciusban egy ilyen előadáson. Tényleg méregdrága és nem igazán tudom eldönteni, hogy mennyi benne az igazság.

Az előadáson az járt az eszemben, hogy a gyógyszertan professzorunk annak idején azzal kezdte az első előadást, hogy minden anyag mérgező. Pl. a konyhasótól simán meg lehet halni.

Igen, elsőre sokkoló, én pár nap múlva kezdtem gondolkozni, miután átnéztem a prospektust. Ebből megtudtam, hogy mérgező a lanolin, a faggyú, a fluor, a talkum, az alkohol stb. De azt hiszem, ez inkább tálalás kérdése. És az is zavar, hogy miért nem mondták el, hogy pontosan mi van a termékekben. Engem érdekelt volna. Mert itt felsorolnak néhány alapanyagot is, ha ezeket kihagyják, akkor mégis miből készül a termékük??? És honnan tudjam, hogy azokról nem derül ki öt év múlva, hogy mérgező???

Ettől függetlenül gondolkozom rajta, hogy vegyek-e valamit (akkor éppen nem volt szükségünk semmire), hiszen ez is egy termék, ki lehet próbálni. Lehet, hogy jó.

Csak hát én már nem tudom, mikor vernek át. Mostanában különösen gyanakvó lettem, mert miközben a szakdolgozatot írtam, arra jöttem rá, hogy abban a témában is sok embert vernek át.

Emese!
Én se Neked írtam a fentieket. Engem is eléggé lehengerelt (letaglózott) a dolog elsőre, csak mostanában elborított a szkepticizmus, ha nem így lett volna, lehet, hogy lelkesen elkezdek vásárolni...

Angelika!
Teljesen igazad van!!! Nekünk se a szájöblítő alkoholtartalma a legnagyobb probléma itt a város közepén... Sajnos. A reklám területén pedig semmi nem számít...

Még folytatnám, de most a gyerekeimről kell gondoskodnomKép és nem akarok senkit untatni.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Lányok!
Bocsika, ha valaki úgy értette, hogy ezt reklámozom, mert nem. Éppen a véleményekre voltam kiváncsi. Engem nagyon sokkoltak a leírtak, de mivel a biólógiához, kémiához egy kicsit sem konyítok, gőzöm sincs, hogy mi lehet az igazság tartalma. Az MLM számomra is nagyon undorító, mikor mondták, hogy száljak be a láncba én is mondtam, hogy még ha a termékek érdekelnek is, ez a fajta terjesztés biztos nem. Ráadásul bankot kellene minden hónapban rabolni, ha ezeket akarnám megvenni.

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


BettiKép

Ha nem éccaka, akkor mikor tanulsz?? Mert nekem napközben alig van időm. Csak ha Hanna alszik, de olyankor teregetek, főzök, vagy éppen elugrom bevásárolni, ha a férjem itthon van. Szóval kihsználom az időt olyan dolgokra, ami Gigvel nehézkes lenne.
Amúgy az ELTE-re járok szociológiára, folytatom a félbehagyott másodévem.

kellemes napot!
fény
fény
 
 


Sziasztok!

Emese!
Na, ez eszembe se jutottKép! Tudod, én konyítok egy kicsit a biológiához, kémiához, de én se tudom eldönteni, mennyire valós! Az az igazság, hogy azt etetnek meg velünk, amit csak akarnak (szószerint és átvitt értelemben is). Hiába van egy termékre ráírva, hogy mit tartalmaz (nincs is mindenre ráírva), az nincs, hogy mennyit. És egyébként is: mennyi az a mennyiség, ami károsodást okoz? (Ez ráadásul emberenként változik.) És milyen az adott anyag kölcsönhatása más anyagokkal. (Pl. két különböző anyagot ugyanaz az enzim bont le. Külön lehet, hogy nem lenne baj, de együtt már nem bír vele a szervezet. Ez így nagyon le van egyszerűsítve, de nagyjából ez a lényeg.) stb.

Szóval sok-sok irányból terhelt a szervezet: táplálék, légszennyezés, kozmetikumok, vízszennyezés, stressz stb. Nyilván jó, ha csökkented valamelyik tényező(ke)t (Neways, biotermékek, ásványvíz?, pszichiáter, lakatlan sziget).

Nekem inkább az a bajom, hogy tényleg: mi van ezekben a termékekben???

Ami az MLM-et illeti: a 90-es évek elején sikerült itt nálunk jól lejáratni. Én is menekülök, ha meghallom. Pedig a tengerentúlon állítólag jól működik, mint egy speciális értékesítési csatorna.

Fény!
Láttad volna a lakást az utóbbi napokbanKépKépKép! Vittem én magammal a játszótérre is könyvet. (Reménytelen!). De sokat segített a családom. Meg aztán reggel felkeltem korábban vagy az esti lefektetés után tanultam. (De csak egy-két órát, éjszaka nem.) Bejártam minden előadásra, ott is elég sok megragadt (főleg amit megérteni kellett: statisztika, pénzügy, számvitel, elemzés stb.)

Neked szerintem sokkal nehezebb, a szociológián rengeteget kell olvasni (a hugom szociológiára járt, tudom), ahhoz pedig sok-sok idő kell.

Na, úgy látszik nekem sok-sok időm van, annyit írokKép.

Betti

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?