Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nagyon tettszik a táblázat, mert így összefoglalva látszik, hogy mik az eredmények és nem utolsó sorban többet megtudtam belőle, mint a szorgos olvasással.
Jó hír, hogy most teljesen kivételesen a hormon vizsgálathoz párosulva (melyben nagyon jók lettek az eredmények)egy 28 napos ciklust sikerült produkálnom. Igazából nem szedek semmit, csak diétázok már másfél hónapja mióta az endokrinológusnál voltam. A szénhidrátokat kerülöm. Fogytam 3 kg-ot, aminek nagyon örülök. Lehet, hogy önmagában a fogyás eredményezett normárl PÉ-t? Nem tudom, de nagyon örülök az biztos. Tegnap voltam ciklus végi vérvételen, 2-3 hét és minden leletem meglesz hozzá, hogy elemezni lehessen a kórképemet.

Norka! Kitartást kívánok a kezdeményezésedhez!

Nóra
nóra1
 
 


Sziasztok!!!!

Újabb Metforminos baba!! Kép (Nem az enyém)

Meséltem múltkor az ismerősömről, aki 6 hóig szedte úgy a Metformint, hogy közben végig fosott, nem bírt hozzászokni, senki sem világosította fel, hogy hogyan kell szedni, stb stb, nem stimulálták a szedés ideje alatt. November végén hagyta abba a M-et és áprilisban megstimulálták lett egy egészséges PÉje és BABÁS LETT!!! Ma súgta meg nekem, mert különben titkolja.
Évek óta várnak a babára. Ezer meg ezer hormont kapott és soha nem volt PÉ közelében sem. És most!!! Ez nem lehet véletlen!!! Annyira örülökKép

Puszika!
Most elmegyek epret enni. Majd még leszekKép
Vendég
 


Érdekes, én 3 heti metformin után produkáltam egy fél spontán mensit, igazából napi 1-2 csepp, 5 napig. Jobb, mint a semmi. kicsit megijedtem, de elmúlt, így betudtam egy félig sikerült mensinek, és a metformin jó hatásának. Lehet, hogy így van?

Nóra, hogy bírod a diétázást? Én is próbálom kerülni, de nem nagyon megy. Érdekes, estig nem is vagyok nagyon éhes, viszont akkor nagyon!!!!

Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 

 
 

Kavicska, most milyen stimut kapott az ismerősöd? a M-t már nem is szedte? Gratula neki!

Idegborzolónak (partizánkodtam kicsit Kép ):

http://www.oviklub.hu/betegeknek/level_aszak.php

Mit szóltok?
s_norka
 
 


sziasztok lányok!

Valaki biztos emléxik rám jártam már nálatok! elszakadtam egy kicsit államvizsgára készülök és vizsgaidőszakkal boldogítom magam.

Látom mindenki megvan. ez jó!

Én is szedem a metformint április 3 -óta.
Kicsit türelmetlen vagyok. vagy aggódós.

Kérdeznélek benneteket, ogy kinek hány nap múlva jött meg ettől a gyogyitól? Én 36 napja eszem és semmi.
Lehet, hogy ez nálam nem fog hatni?

Köszönöm, ha válaszóltok

mir
 
 


Norka!

Õszintén, ez lerázott! Ennél jobb választ én sem adhadtam volna. Az orvosok megijednek az újságióró és publikáció hallatára. (ez tapasztalat)

De ne is foglalkozzunk vele. Az én dokim is azt mondta jó, jó!!! Ha használ és hiszel is benne felírom!

Mir

mir
 
 


Mir, alapból 3 hónap, mire elkezd hatni! Van, akinek sokkal több kell, ez függ attól is, hogy milyen állapotban vagy.

Nekem enyhe IR-em volt, nincs túlsúly, stb., de mégis 4-5 hónap után volt spontán pé-m és mensim tőle. Ez lassú műfaj! Kép
s_norka
 
 


Norka!


IR? mi az? -bocs de már múltkor rájöttem áááááá inzulin rezisztecia igaz? Menni fog az államvizsga:-.)))

Nekem sincs túlsúly, IR nem tudom csak a sima I. De az jó. tudom nem ua.
Szedtél segítséget hozzá?
Engem stimuláltak képzeld volt 5 petécske j.o.b.o. össz. egyből sem lett baba. Miért?!!!
elegem lett nagyon belőle. Aztán olvastam ezt azt, így jött az adimet 3*500g.

szóval ne türelmetlemkedjek, igaz!?
És a ragyák mikor múlnak el?

Milyen állapotban vagyok?

mir
 
 


Norka!
Megkérdem mivel stimulálták, ha jól emlékszem csak Clostyval, de az is lehet, hogy kapott egy kevéske (a szó szoros értelmében) hormont. Már nem szedi, de azelött a hormonokra semmilyen PÉs válasza nem volt a petefészkeinekKép

Mir jól beszél. Téged leráztakKép De udvariasan!

Mir!
Türelem játék az egész. Ki kell várni, hogy hassonKép Be akarsz kerülni a táblázatba???Kép Ha igen, mond be az adataidat. Örömmel vennénkKép

Lányok!
Ma reggel kaptam be az utolsó szem Norcolutot. 3x1et szedtem 5 napon át. Mikor jön meg a havim???? Úúúúúgy váromKép Én szeretek havizni, mi lesz velem menopausabanKép

Kavics
(39 cn.)
Vendég
 


Mir!

Rengetegeg energiát kívánok az államvizsgáhozKép Menni fog azKép

Ha nem szűnne a pattanás 2 hónapnyi szedés után, akkor én kérném a dokimtól a dózis emelést.

Én ahogy elkezdtem szedni a gyógyit, napról napra szebb lett az arcom. 10-15 nap alatt teljesen tiszta lett. Eltünt a mellkasomról, hátamról (mert ti. ott is volt).
Megállt a hajhullás. Viszont a szőreim, azok nem javulnakKép

Most jön egy Closty stimu a következő ciklusban, ha nem lesz PÉ, akkor 3x850mg Metformnra térek át. Hátha attól babapopsisima leszekKépKép
Vendég
 


Szia Kavics!

Mír, 3*500g Adimet, 36. nap, cn: 37,ch: 31 ( ha van), Bp.

Köszönöm.:-)

mir
 
 


Mir, azt nem tudom, milyen állapotban vagy, én most a szigorlat előtt nem voltam már jó állapotban. Kép

Ragya: ez sem azonnal, de a leghamarabbi javulás egyike, tudtommal. Kavicska jobban tudja.

Lerázás, ez az. Csak azért vicces, hogy csak mert firkász vagyok, nem érthetek hozzá, sőt beszélni sem érdemes erről. Szóval az az uccsó mondat nem kellett volna oda. Kép

Mir, nekem pé stimu nélkül is volt, de későiek, aztán az első Serophene-nel (=Clostyval egyenértékű) lett egy 14.napi és úgy lett baba.
s_norka
 
 


Kavicska: na a ragyáid miatt irigyellek... az enyémek is eltűntek, de időről időre visszatérnek (most pl. elég sok előjött)... az arcom azért tökéletesen tisztának soha nem mondható sajna...
csakegysokadnick
 
 


:-)))) Kavics!

Szőröm kevés.
A mellkasomon nincs már. Hátamon néha még jön új.
Arcom jobb, de én nagyon ápolom magam emiatt. A bőröm nem a régi.
Neked mennyi nap után jött meg?

mir
 
 


Norka!


Késői? nem 14. nap. És az gond? Én nem számolok csak vagyok! a párommal. Nem jó?
Lh tesztem mindig +!!!! magas Lh miatt. micsi, én kiszámíthatalan vagyok. Ha nem jön meg 16. ig a dokim vár, hogy meghozza.

mir
 
 


Mir!
Hehe, most jót nevettem.
Én január 25-től szedem a gyógyszert, produkáltam egy 80 napos ciklust (ilyen soha sem volt), Norcoluttal 81-ik napra megjött. Aztán most megint Norcolut, mert spontán nem jött meg. Most várom az vöröshadseregetKép PÉm a tavalyi fogigátló elhagyása óta nem volt. (a fogigátló öt évi szedése alatt semKép) azelőtt nem tudom.... akkor még nem érdekeltKép
A bőrömre kenek egy-két kenseficét. Főleg a lemosó tonik és a SZEMRÁNCTALANÍTÓ KRÉM!!!Kép Mert már most gáz vanKép Mi lesz 10 év múlvaKépKépKép

Csakegy!
Most nekem is megjelent néhány gyönyörű példány, teljesen aprókKép igazából csak én látomKép, de vanKép
Vendég
 


:-))))))))

Igen én is röhögök!!!
Jelentem soha nem volt és most sincs szőr a mellkasomon! .-OOOOOO

mir
 
 


De jó, sokan késői pé-vel babásodnak, de nekem gyenge volt, barnázgattam utána. Aztán én lombikra készültem, mert nem haladtunk, én akkor még nem voltam metformin-fun (csak becsületesen szedtem, hogy hátha), erre utaltam is tegnap, és ehhez pé-t kellett csinálni biztosra, a long protokoll miatt (pé utáni 21.napon kellett elkezdeni a szurikat, kész szerencse hogy nem kavartak be végül, bár ezek még petefészek-leállító szurik voltak, nem stimulálós hormonok).
A dokim mondta is, nem hiszi, hogy elég lesz a Serophene, mert korábban klomifen-rezisztens voltam, azaz nem hatott a Closty. Hát elég lett, és lombikra már nem került sor.
s_norka
 
 


hú ez jó!

engem inszemelni akarnak, aztán lombikolni, ha nem jön valami csoda. de én max inszem , lombik az nem.
Fáj az inszem? És alombik?

mir
 
 


Mir!

Bocs, hogy kérdezősködöm, de kölcsönadtam Krisztának a memóriám 25%-át és azóta használhatatlan vagyokKép

De minek neked inszem és lombik???
Mi is a te történeted???
Csak 35 napja szeded a Metformin!!!

Légyszi egy pár szóban foglald össze Kép

KöszönömKép
Vendég
 


Mir, ezt hagyjuk, beszélni sem érdemes róla. Szar mindkettő, mert hormonnal pumpálnak. Az idegi feszültségről nem is szólva. Soha ne kerüljön rá sor!
s_norka
 
 


Kérdezz csak!

0. Egy doki megakart laparozni csak úgy PCO ra hivatkozva egyéb vizsgálatok nélkü. elfutottam.

1. Másik doki: Gonal -os akciók 3 szor. (2 szer 1 db j.o, 3.szor 5 db össz)
Nem lett baba!!!

2. Aszonta a doki, hogy hát megharap mostmár mert nekem terhesnek kellett volna lennem.
?????

3. Jó legyen HSG! Lett, de nemjutottak messzire,mivel elájultam és abba kellett hagyni.
(így nem udom mi van bent) Apa állítólag ok. (20 Mill/ml) Bár régebben volt egy vizsgálata akkor nem én voltam a párja még és akkor azt mondta neki a doki, hogy hát ezzel nemigen lesz norm. gyereke. Nem tudom, hogy ez számít e!?

4. elég lett megijedtem, azt mondták nem fáj ez a HSG és én azt hittem csajok megpusztulok.
Így jött a kerülő út. A metformin. hivatkoztam, hogy suli meg államvizsu és most nem kell itt az izgalom.

5. Várnak augusztusban!!!!

De kérdezem nem elég, hogy PCO s vagyok még át sem vagyok járható? Lehet, hogy egyik sem átjárható??
Ezt nem fogom megtudni csak ha altatnának, felmerült a mütétes dolog is. De azért, nem fogom magam felvágatni, hogy utána kiderüjön nincs semmi gond. engem ezeknagyon megviselnek lelkileg.

Mit tennétek? Hogy gondolnátok?

mir
 
 


Szióka!

Nora!
Köszi a tanácsokat. Utánaolvastam a dolgaimnak...ujra. És döntöttem. Lombik eltolva. Csütörtökön megyek konzultálni a nőgyógyászommal és a köv ciklusban 3. napon csináltatunk véreredményeket...és 5. vagy 4. naptól (majd ő megmondja) jöhet a closty. Hátha :-)
Köszike a jó tanácsokat...neked is meg mindenkinek. Majd jövök.
Gina
Vendég
 


Norka!

Szóval fáj,mint állat!? Vénás érzéstelenítés?

mir
 
 


Sziasztok lányok!


Nagyon jó ötlet lenne ez a figyelemfelkeltéses dolog. Bár, én most nagyon le vagyok törve, mert egy kicsit beparáztam, hogy mi van ha nem fog hatni és nem jön össze a baba? Most azon rágodóm, hogy lehet, hogy inszemezni kellett volna, de tudom, hogy ez hülyeség mert hat ez a gyógyszer, és lesz spontán, vagy egy kevés rásegítéssel baba. Erre mutat minden példa Kép.

A melóm is nagyon sok, és plusz még angol nyelvvizsgára készülök, de nem nagyon hiszem hogy sikerülni fog Kép.
Mindennek a tetejébe most vacsinál még a fogam is letört.Kép

Bocsika, hogy rátok zúdítottam a gondjaimat.

Mir az inszem nekem nem fájt, de amikor nekem csinálták akkor az egyik lány azt mondta, hogy neki egy kicsit kellemetlen volt.

Sziasztok

Kép
andi1975
 
 


MIR!

A válaszaim!

"0. Egy doki megakart laparozni csak úgy PCO ra hivatkozva egyéb vizsgálatok nélkü. elfutottam. "

Jól tetted!!!

"1. Másik doki: Gonal -os akciók 3 szor. (2 szer 1 db j.o, 3.szor 5 db össz)
Nem lett baba!!! "

Nem lep meg, mert elképzelhető, hogy rossz minőségű peték lettek, ill. nem átjárható a petevezetőd.

"2. Aszonta a doki, hogy hát megharap mostmár mert nekem terhesnek kellett volna lennem.
????? "

Ennyi nem elég a terhességhezKép Szerencsére nem harapott meg. Vagy mégis???KépKépKép

"3. Jó legyen HSG! Lett, de nemjutottak messzire,mivel elájultam és abba kellett hagyni.
(így nem udom mi van bent) Apa állítólag ok. (20 Mill/ml) Bár régebben volt egy vizsgálata akkor nem én voltam a párja még és akkor azt mondta neki a doki, hogy hát ezzel nemigen lesz norm. gyereke. Nem tudom, hogy ez számít e!? "

Ezt nem értem. Vagyis régebb csináltak a párodnak egy vizsgálatot és elvileg rossz minőségű volt a sperma kép (?)
És most megismételték a vizsgálatot és OK minden??? (mert ha ez így van, akkor jóKép)

"4. elég lett megijedtem, azt mondták nem fáj ez a HSG és én azt hittem csajok megpusztulok.
Így jött a kerülő út. A metformin. hivatkoztam, hogy suli meg államvizsu és most nem kell itt az izgalom. "

Jó választás volt, azt a HSGt másképp nem lehetne megoldani?? Mondjuk altatásban??? Én nem értek hozzá (sajnos), de valami megoldás kellene, ha már megszertnék csinálni.

"5. Várnak augusztusban!!!! "

Kép

"De kérdezem nem elég, hogy PCO s vagyok még át sem vagyok járható? Lehet, hogy egyik sem átjárható??
Ezt nem fogom megtudni csak ha altatnának, felmerült a mütétes dolog is. De azért, nem fogom magam felvágatni, hogy utána kiderüjön nincs semmi gond. engem ezeknagyon megviselnek lelkileg."

Ne műttesd magad!!! Adj időt a Metforminnak.
Ha túl leszel 3 hó metforminon egy kis Closys stimu. És lesz PÉ!Kép

Megyek fürödni lányok, belecsobbanok egy kád forró vizbe. Remélem helyre jön a rekedt hangom, mert most olyan, mint annak az öregaszonynak, aki 70 éves és 50 éve cigizikKépKép
Puszika
Vendég
 


Szia!

Köszi Andi!

Rigó utca?

mir
 
 


Mir, van ahol van arra mód, hogy enyhe kábításban végezzék a HSG-t, hallottam már róla (de nem tudom, hol, kórházszinten). Azt azért érdemes lenne megcsináltatni, utána nagyobb eséllyel is leszel babás, mert átmozgat bent. Én tudom ajánlani a Bajcsy kórházat, igaz ez röntgenes, de nagyon figyelmesek.

Lombik: enyhe altatás, vénába ment nekem a kézfejbe a cucc, de nem ez a baj. Sok tüsző érik, feszít és fáj a has, pungálás után is fáj, sok szuri hasba előtte (magadnak adod), ha progiszurit kapsz, akkor seggbe is (megdagad, mert olajos az anyaga), 2 hétig eszed a kefét és felváltva vagy depis meg örömködő, előtte UH-k, hát szóval, ember legyen talpán, aki végigcsinálja ezt X-szer! Kép Én azt hittem, ez semmi, de kettő is padlóra küldött ebből.
s_norka
 
 


Norka!

höh!

Nem érezted?
Most mondd meg mi az izéért nem kábítnak HSG-n?! kifizetem ha ez a baj! így, hogy van egy ilyen emlékem, rohadt rossz.
Én voltam túlstimm. va tudom milyen az a feszítő has. Akkora voltam mint egy 4 hónapos.

figyelj én egyiket sem akarom én csak úgy szertném, hofy jöjjön és még a mai napig nem tudom elhinni, hogy nekem ezen kell végig menjek. Nem vagyok egy beszari csak tudod valahol ott bent , annyira lüktet, üvőlt, hogy ne tedd!!!! Mert jön az magától. HA AKAR!
Tiszta skizó mi?

mir
 
 


Na ez a baj, hogy nálam hiányzott ez a skizó állapot, és én azt hittem, ezt bírom, meg így kell csinálni. Mentem fejjel a falnak. Pedig azért, ha belegondolok, 2005 februárban már megkaptam a metformint és kihagyhattam volna a 2.lombikot. Sőt, már az 1.előtt kierőszakolhattam volna akár, mert volt inzulinleletem, de nem hittem benne igazán.

Lányok! Én annyira megértem ezt: ez a gyógyi LÁTSZÓLAG nem alkot semmit és elbizonytalanítja az embert. Más, mint az inszem meg a lombik, mert ott kézzel foghatóan stimulálnak és ezt látod az UH-kon, követed, rajzolják a dossziédba a diagramokat, kézben tartjátok az egészet. De ez erőszak. És figyeljétek meg, hogy ha másképp, teljesen spontán nem, de a sima Closty elég lesz. Nem ígérem Kép, de szerintem igen. Andi, ez neked is szólt! Kép
s_norka
 
 


Mir, az a helyzet, hogy nekem is életem egyik legfájdalmasabb élménye volt a HSG... Kép Egyik oldalam el volt záródva, ott nagyon görcsölt. Nem tudom, miért nem kábítanak, de azért nyomozz ez ügyben, hátha.
De szerintem a legfájdalmasabb élményem pár hét múlva lesz... Kép
s_norka
 
 


Hééé... működik a metforminKép Nekem 2 ciklus alatt spontán PÉ-t csinált!!!! Aztán majd a baba is jön egyszer Kép (nekem ráadásul Clostyl nélkül is működött!!!!... )

Szóval aki szkeptikus az ne legyen az... Petrányi doki is azt mondja, hogy akár 1 év is kellhet a megfelelő eredmény eléréséhez!!!! (bár én továbbra is arra tippelek, hogy nálam a D vitamin segített rá a metforminra...)

(de azért nem bánnám, ha már szombat lenne és vége lenne ennek a bizonytalanságnak...)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

A HSG kapcsán felmerült bennem hogy nekem a laparom 2002 végén volt,átjárható vagyok.Érdemes lenne megnézni a dolgokat, vagy nem változhatott elméletileg azóta a helyzet? A dokikban ilyenkor meg lehet bízni,ha gond lett volna megmondják,ugye???
Vendég
 


Képzeld el Nicky, az NLC-n elment egy csaj az endokrinológushoz, mert Sipi doki nem akarta felírni a metformint, és ez az endokr. a metformin mellett beszélt a D vitaminról is... Most akkor nemtom mi van, lehet ő is a tiédhez ment, de ha nem...? Kép Akkor kezd érdekes lenni.
s_norka
 
 


Skacok... én viszont szó szerint tele lettem ragyávalKép Nagyon ciki, tolmácsolni megyek holnaptól... eleve kinézek vagy 16-nak... a ragyák meg csak fokozzák a helyzetet... mondjuk amióta metformint szedek nem volt ilyen csúnya az arcom... néha előjött 1-2 ragya... de ezek a mostaniak szó szerint fájnak, olyan nagyokKép Most szerintem ez engem jobban kiüt, mint 1-2 negatív teszt... mert egészen tegnapig max. olyan pici ragyáim voltak, amik 1-2 nap alatt elmúltak...

Létezik, hogy most normális a PÉ-m és azt valahogy ennyire másképp reagálja le a szervezetem?
csakegysokadnick
 
 


Ááááááá........ Norka olvastam a CsaládiNeten hogy ha a petefészek kitapintható az "durva pco" nekem már többször kitapintották mind a kettőtKép Kép:
Most januárban isKép, a márciusi uh-on normál a mértete(álítólag).
Mondtak vkinek ilyet még???????
Vendég
 


Sziaszotk

Nekem a meddőségi központba csinálták a HSG-t és nekem nem fájt, csak az amikor a méhszájra? ráraktak valamit, hogy az anyag ne jöjjön vissza, de egyébéknt én csak azt mondanám, hogy kellemetlen volt, igaz amikor rátekertek mégegyet a kütyüre, mert egy kicsi visszafolyt a kontraszt anyag, akkor azt hittem belerúgok a dokiba, de egyébként nem volt vészes.

A barátnőmnek is csináltak átjárhatóságit és neki altatásban méghozzá a Szent Imre kórházban, neki ott volt a dokija, és azt mondta, hogy ott így csinálják.
Mir szerintem ha szükséged van a HSG-re akkor próbálj meg ott elérni valakit, igaz neki már elég régen volt (2004), de gondolom ezen a technikán nem változtattak. Bement délelőtt és miután megcsinálták a HSG-t egy pár óra pihi után jöhetett is haza.

Norka köszi a bíztatást, tudom, hogy így van, csakhát türelmetlen vagyok Kép

Mir nem a Rigó utca hanem a BME. 23-án szóbeli, 27-én írásbeli.

Sziasztok

Kép
andi1975
 
 


Norka!

Mi lesz az az élmény?????????????????????? Amásik oldal nem?


Csakegy!

De jó! Mennyi idő alatt?

mir
 
 


Norka: utánaolvastam anno és abból az jött le, hogy a D vitamin nem a PCO-ra jó (asszem korábban ebből volt a vita... mert mindenki a D vitamin és a PCO összefüggését kereste) hanem kifejezetten az inzulinrezisztenciára... sokak szerint a gyerekkori 1-es típusú diabétesz okai között is megtalálható a D vitamin hiánya. Szóval én a helyedben belemásznék a témába... azzal azt hiszem egyetértesz, hogy nálam extra gyorsan kezdett hatni a metformin...

Ja... ma megkérdeztem Lakatos profot, hogy ki tudja, terhes vagyok-e, de ha igen, árthatok-e ezzel a babának és határozottan azt mondta, hogy ne hagyjam abba... (jövő kedden vérvétel... valszeg kikunyizok majd tőle néhány hormontszintet is...)
csakegysokadnick
 
 


Kiskincs!

Így látatlanban nehéz diagnosztizálni! Kép De elmondom mi lehet aztán eldöntöd:
- ha egyetlen egy esetleg kettő ilyened van ( esetleg emlékszel rá, h. elnyírtad az ínyed fogkefével v. bármivel), sárgás lapos v. homorú a közepe, körben piros, cefetül fáj, nem vagy lázas és nincs semmi általános tüneted, akkor valszeg aftád van! Kezeléssel 1 hét, kezelés nélkül 7 nap alatt gyógyul! Kép
Hivatalos kezelése: Corsodylos ecsetelés ( csíp), esetleg suspensio anaestetica (orvos írja fel).
Szerintem jobban jársz, ha veszel vmi érzéstelenítő hatású torokfertőtlenítő tablettát ( pl.Mebucain), ez zsibbaszt is meg fertőtlenít is! Kép

-Ezen kívül lehet még akut herpesz fertőzés, de ez ált. 1-7 éves korig gyakoribb, nem felnőttkorban, több apró fekély jellemzi, melyek a szájban sok helyen pl. nyelven is (!) megjelennek, magas lázzal (39fok), torokfájással, nyirokcsomó duzzanattal jár!

-Lehet egy elhalt fogad gyökércsúcsa körül kialakult gyulladás fisztulája is, ilyenkor a fog korábban ráharapásra érzékeny lehetett, ill. ha felülről lefelé végigsimítod az ínyedet, akkor a kis sárga pöttyön genny ürül!

Kíváncsi vagyok melyik a megoldás! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Mir: Hát bevezetésnek asszem karácsony óta kecskerutafűtea... február 9-ig. Utána február 9-től kőkemény D vitaminkúra és Metformin... igaz, az elején még alacsony dózisban... szerintem alacsonyabban, mint amenynit előtte a kecskerutából bevittem (jól össze is zavarodotta ciklusom, végül a 73. napon vagy mikor Norcoluttal fejeztük be)... de ebben a ciklusban már a legelejétől kezdve 2*850-et szedtem és a 22. - 23. napon PÉ Kép

Előtte ragyák tömkelege (iszonyú... mindenem tele volt ragyával...) és semmi PÉ nem volt...
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!
Apa ügyel,így bűnözöm egy kicsitKépAztán gyors előzménytörlést tartok majdKép

A férjem tanulásban rosszabb,mint egy rabszolgahajcsárKépKorainak találja az éjjeli lefekvéseimetKép

Csajok,ha emelni akarom a metformint napi 2x -ről,3X -ra akkor azt is fokozatosan kell,vagy egyből bevehetem az estit????


Andika
Köszike,hogy beírtál a táblába!KépAda (ez a teljes neve) 2004.08.09 született.

Kavicska
Nem tudom,hogy válaszoltak-e már a törlős kérdésedre,de előzményekbe bemész,aztán jobb katt,előzmények törlése.Ha csak egy momentumot akarsz kiiktatni,akkor megnyitod a napot,amelyikben van,és rákatt a jobb gombal a kiszemeltre-törlésKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lányok!!
Bagoly banda!
Ilyenkor megy a szájmenésKépKépKép

Jó, hogy megy a vészhelyzet, mert ilyenkor rátelepedhetek a netre. És nem morrog az uracskámKép

Kandika!
Nagyon örülök, hogy sikerült Clostyt szereznedKép Drukk:+++++++++++++++++++++++

Csakegy!
Egy kis alapozó, mondjuk egy vakolatnyiKép Talán enyhít a helyzetenKép

Én tudom, hogy a lombikot nagyon rosszul viselném. Engem ez a rengeteg Uh is kikészít. Ez most nagyon jót tesz a lelkemnek, hogy "időt kell adni a M-nek" és ez idő alatt nem kell menni UHraKép Pillangó lelkem vanKép

Kincsecske!
Ha a HSG vizsgálatod után, anno, azt mondták, hogy átjárható vagy, akkor biztosan úgy van (volt). Szándékosan nem vezetnének félre!! Ilyenre ne is gondolj!!Kép
Amúgy az én petefészkeim kitapinthatók. Én érzem őket. És tudjátok, hogy mi a poén, anno lánykoromban is ki tudtam tapintani, tehát akkor is PCOm volt??? Vagy csupán soánka a hasfalam??? Kép A párom is könnyen kitapenyoltaKép

Andi!
Itt mindenki vizsgázik? Vagy hülyére dolgozza magát? Vagy esküvőt szervez??? Kép Aktív nők, mozgalmas életeKépKépKép

Én csak azért izgulászok, mert május 28-tól elutazunk 1 hétre szabira. És ha nem a 15-17-ik napig lesz PÉ??? Akkor annyi neki. Legfeljebb ha lesz, aki kipukk magátólKép Üröm az örömben. De kell a szabi!!Kép
Vendég
 


Csajok!

Már csak két nap van vissza!!!
Pillanatnyilag úgy érzem sínen vagyunk, de néha elfog a kétség. Péntek reggelre KO leszek!
Csodák-csodája beleférek a ruhámba és még jól is áll!!!! Szemből és hátulról nem is látszik az 5 hónap! Kép
Majd rakok fel képeket, ha lesznek!

Mütyűrke ma átment függőlegesbe és egész délelőtt a hólyagomon pogózott, nem volt gyenge!!! Kép És még én aggódtam h. még nem mozog!! Rejo! Te is erre számíthatsz!!! Kép
Jelmondatom: Lesz ez még így se!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka: hihiKép bekötik a fejed Kép
csakegysokadnick
 
 


Kavicska
Az UH-tól én is kivagyokKépMeg ne kövezettek,de most nem voltam,és asszem nem is megyek ebben a ciklusban.

Rambóka
Hűha!Nagy lehet már az izgalom!Kép
Én anno előző nap takarítottam,mint egy őrült,mert két szabadnapom volt,az esküvő előtti,és az esküvő napja.A vendégek tiszteletére pedig ráncba kellett szedni az otthontKép
Nagyon várom a képeket,és [color=#ff0000][/b]</font></font>(ha már addig nem jönnék)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rambóka!

Köszönom a diagnózist! AftaKép, más tünet nincs, szokott lenni néhaKép megelőzhető?

Bizti szép leszel!!!!
Vendég
 


Rambóka!
Lesz jegygyűrű????

Kriszta!
Nagy pocakkal takarítani???Kép

Nálunk valamikor júniusban ablak csere lesz, már azon gondolkodom, mivel ezt egy kissebb fokú festés is követ, meg fúrás és faragás, hát én már azon morfondírozok, hogy fogadok egy takarítónőt. Kép Nem lesz időm végigcsinálni és kiakadok ha koszos lesz több ideig a lakás. Bár az párom kezdetben tiltakozott, de meggyőztemKép Tehát valószínűleg : takarítónőKép
Vendég
 


Kavicska
A 12 órás munkaidő beedzett a takarításra(sőtt szüléselőkészítőnk sem utolsóKép)

Gyűrű:Most kapok vissza adóspénzt,és jeggyűrű lesz belőle,mert az uram esküvő után nem sokkel el is hagyta az övétKépKépEgy hétig sírtam miattaKépNa,de most lesz új!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rambóka!

Mert ha van gyűrű, akkor az tudod micsoda???

Kriszta ez neked is szólKép

A csőnek az a része, amibe belehúztakKépKépKép

Nekünk is kétszer lett gyűrű csinálva. Az első model a páromnak nem jött be. Szélesebb fazon és az éle vág. Amikor elkezdett dolgozni, a kampózástól megvastagodtak az ujjai és kinőte. Akkor az ővéből csináltattunk egy másik tipust, vékony, kecses, kerekített. Ezt hordja!! Rendszeresen. Én mindkettőtKép Sokaknak feltűnikKép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: