Új privát üzeneted érkezett!

Dia, hetek óta szeretném kérdezni,hova is jársz tureszba, tesókámnak kéne!Köszi!

Kép
seriff
 
 


Seriffkém, ezt a másik topicon kérték, hogy mindenki írja ki az aláírásba, hogy mikor született a bébi. Ezért van ott. Kép
Vendég
 


Helló!

Megjöttünk, sajna tényleg arcüreg gyulladás. És szedhetem egy hétig a bogyótKép Mondta a nő, h a férje is szülész, tudja, h ez jó. Azt nem is mondtad, h nála szültélKép

Plázs szerintem is új. Serfi, a hajad meg majdnem olyan mint Caroé, csak göndörebb. Ez pechKépKép És tényleg mindenki mindenkivel volt már. Kicsit furi. Végre van videónk, és ma már fel is vettem, mert Peti kb 3kor kel, és akkor nem nagyon tudom nézni. Este meg úgysincs sose semmi a tvben, akkor meg nézhetem nyugisanKép

Eszti, ezeken a képeken Bencus annyira férfiasan alszik szerintemKépKép Nagyon cuki.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 

 
 

Sziasztok!

Kata, örülök, hogy újra itt, és jobbulást. Én sem mertem bevenni soha semmilyen gyógyszert pedig tudom hogy szabad. A durva az, hogy annyira leszoktam a gyógyszerszedésről, hogy a hétvégén mikor szarul voltam eszembe se jutott, hogy már nincs szopi és jöhet a neocitran.KépKép
Képek vannak Krk-ről?
Tényleg olyan nagy élmény, hogy dumálgat a gyerek. Jó ez a biciklis story. Kép Bali a hétvégén nagyon rácuppant tesómra, vele akart fürdeni, de árpi ölében ott ült a cica. Odament, és azt mondta: Cica, bocs. majd lelökte a cicát.Kép
Egyébként Balunak is elég határozott akarata van ITTHONKép, de pl tücsökzenén imádja a csörgőként, viszont az osztásnál valahogy mindig az utolsó helyre kerül.Kép

Serfi, egy salit csak vihetek, hidd el, elég meló lesz neked a többi. A tiramisu-t már meg sem merem kérdezni. Kép

Kata, Õrség király hely, ha már mindenki menetképes lesz, mehetünk parasztházazni.

Holnap egyedül leszünk, apánk megy kéktúrázni. Pussykám nálatok mi lesz a téma? ha egyedül vagy, szólj!

Kép

Kép
babszy
 
 


Kata, Bogi, ezek naggggyyyon jó sztorik!! Kép Jót röhögtem! Édik lehetnek!

Arra gondoltam, hogy őszre benevezhetnénk egy ilyen Õrséges turnéra, addigra már Katáék is tudnak jönni az icurival! Na?

Dia, Serfi rájöttetek már, hogy idén minket is köszöntenek anyák napján?
Jujj, engem nagyon meghatott. Kép Kép

Boguska, július első hetében nem lesztek véletlenül Balcsin? Mert én lent leszek, valószínű anyuékkal, Peti szakmai tanulmányútra megy négy napig az egyetem keretében. Összefuthatnánk Balcsin.
Amúgy meg nyaralni július utolsó két hetében leszünk lent hármasban. Szóval akkor is lehetne találkozni.
A Tescoban láttam pancsolót akciósan, lehet, veszek. Kép

Ma megyünk koponya és hasi UH-ra, remélem nem lesz gáz. Kép

Pussz
Vendég
 


Hi, Bogo azóta minden hétvégén van tiramusziKép...Cica bocs, nagyon tetszikKép!

Eszti, okéKép
Képzeld én tavaly is kaptam pocakvirágot Anyák NapjánKép!

Na megyek ,mert rombolókám türelmetlen, és ma ballagásra is megyünk, meg Apa este legénybúcsúbaKép, majd jövök vmikor du.
pusszzz

Kép
seriff
 
 


Bogi!
Nincs szopi egyáltalán? De izgi, mert akkor kistesó projekt van, nem?!KépKép

Az jutott még eszembe, h tavaly júl 9-10 körül Vászolyban voltunk, idén meg akkorra vagyok kiírvaKépKép

Nálunk elindult az eper szezon, igen durván vanillia fagyivalKép Jajj!!Kép Petinek is nagyon bejön az eper.

puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


No szopi már több mint 3 hete, azért polóba túrkálás, próbálkozás még minden nap van 2x3x. Kép Projekt némileg elhalasztva, rákszűrés ürügyén.Kép

Olyan jó lenne megint együtt Vászolyozni...

Eper szezon nálam is beindult, na nem durvulok vanília fagyival...sajnos. Bali pedig kellő távolságot tart az eperrel is. KépKép (több marad nekem)Kép

Sorozatfüggő barátnőim: ki tudja, hogy mért vették le a műsorról a péntek esti Sex and the city-t? Most kezdtem volna az elejétől végre...Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


ja volt ma még egy jó story: Bali már térképen tudja a fő bázisokat: Budapest, Vászoly, Szolnok. Megkérdeztem tőle, hogy mi Budapesten lakunk, ugye? Mire ő: nem. Mire én: Akkor hol? Õ: Haza.

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogo, ne felejtsd el az epret tejföllel,ahogy Ancsa mondta tavalyKép! Már én is vettem tegnap,na csak 8 szemet,mert 1500 Ft volt kilója(kicsit se drága helyen próbálkoztunkKép).
Ma is ettünk tiramuszit,maradt még estére isKép!
Rákszűrés gynege kifogásKép!
HazaKépKépKép!
Csajok,mit tegyek,h ne vegye le a fejéről a sapit?

Kép
seriff
 
 


Vegyél kötős sapit. Átmeneti időszak, át kell esni rajta. Pár hét, addig meg marad a kötös fajtaKép

Rákszűrés szerintem is gyenge. Nekem mind kétszer 8 hetes terhesen csinálta meg.

Szexes sorozatban nem vagyok otthon, mert én a hbo-n vegégig néztem a múltkor. Én most az elnök embereit szeretném elkezdeni, a dunán most kezdték, hétfőn lesz a 6.része, szerintem az első évadnak.

Pedig nagyon fini az eper vanilliafagyival.KépKép
Vászoly szerintem nekünk idén kimarad, de egy közös szilveszter, vagy elő vagy utószilveszter az is nagyon jó lenneKépKép

Nézitek a megasztárt?
Én tesómmal adóbevalást csinálok. Pontosabban ő csinálja, én csak értelmes képet vágok hozzáKépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hi, azt már próbáltam, de azt is leszedteKép.

Kép
seriff
 
 


Helló Lányok!

Nagy a csend erre felé.Kép

Ma a piacon sikerült igazi eperízű epret vennem. Isteni finom, e mellé még a vanillia fagyi sem hiányzik.

Kisfiam kezdi jól érezni magát a bölcsiben. Nincs sírás, csak ilyen ne menjünk bölcsibe szöeggel próbálkozásKép De a gondozónők szerint egész idő alatt dumál és már nagyon eleven. egész délelőtt az udvaron vannak (végre május van!). Ebédet is megeszi, itthon meg alvás.

Most várom, h befezze a kakilást, és menjünk sétálni.Kép

Edó, hogy áll a házatok? Kép?
És úgy mindenki?

Kép

Kép
tikata
 
 


Szerintetek én a szopi mellett ehetek epret? Legalább egy picit? Imádom és vanília fagyival meg pláne.....Kép Rám jöttek a tavaly nyári gatyáim, így virgonckodom kaja terén. Kép

Ma meg voltam turiban, és szuper cuccokat fogtam ki kis Benyónak, vadiúj napozókat, nagyon cukkerek. Szemeztem egy kantárossal, de szerintem az még lecsúszik a válláról, bár kétségkívül nagyon impozáns. Kép

Kata, tök jó, hogy így megy a bölcsi, szerintem biztosan jól érzi magát, és jó lehet egy kicsit más, mint otthon. Kép Meg gondolom neked is jó ekkora pocakkal egy kis szusszanás.

Jó tátrázást Váry és Zuggó család! Aztán csináljatok jó sok képet! Kép

Ancsa, most már tessék jelentkezni! Mi újság?

Többiek?
Vendég
 


Mikor mennek Tátrázni?

Eszti, próbáld ki kevés mennyiségben az epret, és lehet Bence Pöttyös lesz picit tőle, ami egy-két nap alatt elmúlik. Nálunk ez volt. Aztán az is lehet nem lesz pettyes, akkor újból próbálkozhatsz.

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Reggel, indulás, izgi!

Legyetek jók, írjatok, hogy legyen mit olvasni ha visszaértünk.

Kata, Peti tök ügyi, hogy így elvan. És bilibe megy már a kaki?

Esztikém, Bali is pöttyös lett egy kicsit, úgyhogy felhagytam az eperevéssel. Kép Nem jött össze Atti, 1,5 óra volt oda az út, a gyerek kibukott, apjával nem volt jó, nem tudtam bemenni, persze ezen felül még ott is 1,5 órát kellett volna várnom. Tököm kivan, gondolhatod.

Serfi, akkor nyomhatom majd a salit?

Többiek hol??

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy,Dia, jó utat kívánunk!

Babszy, nem kell salit csinálnod!Lesz minden! Pihi, oké? Hanem, Ti is gyertek jó hamar!
Ja, lázasan festem a homokozót holnap isKép!

Mindenki! A PARTY REGGEL 9-KOR KEZDÕDIK!KépKépKép

Kata, mikor jöttök felénk?

Eszti, én is kihagytam az epret, nem is az allergizáló hatása miatt, hanem mert az icipici gyomruknak nem túl jó-ezt mondták a csecsemősök, gondolom tapasztalatKép.

Edó? Ancsa? rajzolunk térképet,és lefotÓzzuk,oké?Amúgy hihetetlen egyszerű idetalálniKép!

Kép
seriff
 
 


Szerintem akkor idén még kihagyom az epret. Esetleg egy szemet - csak az ízéért. Kép
Mert hogy vasárnap megyünk Kecsóra, barátokhoz, és ők epret termesztenek, és mindig van már ilyenkor náluk. Na mindegy, azért így is várom már, állítólag jó idő lesz. Kép Kertipartizunk.

Serfikém, én nem tudok pontos időt mondani, de valamikor délelőtt körül tudunk menni, 10 előtt biztos nem, de utána valamikor leérünk.

Kata, tegnap gondoltam rád, olyan édes picinacit láttam a turiban, rózsaszínt, szép hímzéssel. Vásárolgattál már csajos cuccokat? Jó lehet azért a fiú után egy kiscsaj. Kép
Vendég
 


Hi, persze mindenki akkor jön,amikor Nekik a legjobbKép!

Eszti, azért fagyasszatok le epret, és télen már behabzsolhatod, jó nem ugyanolyan, de azért mégisKép! Tényleg jöttök erre? Melyik nap? HA esetleg van időtök, és kedvetek beugorhattok, de nem vagyok telhetetlen ámKép!
Kantáros ügyben meg ne habozz legközelebb, vedd meg, nem csúszik az már le!

Zitivel beszéltem tegnap, Fanni nagyon jó kiscsaj, eszik, majd 3 órát alszik, tejci van bőven, idézem:"annyi a tejem, ha oldalra fordulok, ömlik".Boldognak hallottam Ziti hangjátKép!

Katám,kisebbfajta turit itt is rendezünk a ruhákból( csak itt mindennek olyan ára lesz, h 1 puszi, 2 puszi, az extráknak meg 3 pusziKép)!

Kép
seriff
 
 


Serfi, ha úgy lesz, feltelózlak, és beugrunk. Kép
Örülök, hogy Zitával minden ok, jöhetne egy kép esetleg... Kép
Anyósék fagyasztanak epret, azzal nincs gond, csak hát egy kis friss gyümi...az jó lett volna. Na mindegy. Kép

Lehet, visszamegyek azért a kantárosért..... Kép
Vendég
 


Azért Benzsámen nem rossz...... Kép
Bár az én kedvencem Gregori volt, Lor első szerelme.
Vendég
 


Az én nagyfiam Kép

Kép
Vendég
 


Eszti, nagyon nagyKép!És nagyon édesKép!

Az én kicsikém pedig tegnap este:Kép
Kép

Kép
seriff
 
 


Tündériek és gyönyörűek ezek a gyerekek!!
Várom már a szombatot, h találkozzunk!KépKép

Most néztem végig a tegnapi sz.tropét. Jó volt a vége, amikor az emlékeit mutatták a dokinőnek. Persze onnantól, h kisbabákat mutattak elkezdtem bőgniKép Pedig még meg sem szültemKép Mi lesz velem!!Kép

Úgy néz ki, eladtuk a pesti lakásunkat, így talán júniusban indul az építkezés!! Fel sem fogtam mégKépKép Na meg azt sem, h már nincs két hónap picilány érkezéséigKépKép

Serfi, a puszis turiban benne vagyokKépKép A nagyon dögös cuccokért még a Petyát is befűzöm, puszilgassa a HannátKép

Fiúk meg fodrásznál, pár perc és lesz két csini pasimKép Ilyenkor Peti úgy jön meg, h nézd anya, szép lettem!!KépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


És már kitaláltam milyen kaját viszek szombaton!

Kép

Kép
tikata
 
 


Néhány krki kép:


Indulnak a fiúk biciglizni:

Kép

Járgány mosás:

Kép

kávézóban:

Kép

Picilány pocak:

Kép

Még az étteremben is bukósisakban:

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hello Pocak! Mikor jöttök már ki hozzánk Petyával?
Ma du, nem értek rá?
Csini pasik hazaértek?
Két napja nem látok sttropét,mert festek, de talán kész,már csak száradKép, na még jó, h nem lettem festő-itt-ott megfolyt kicsitKép, de azért jó lesz,sztem.

Kép
seriff
 
 


Tyűűű, micsoda képek, és micsoda szuper pasik. Kép Nagyon vagány sapija van a nagyfiadnak, te pedig igazán nagyon csini kismama vagy. Kép

Serfikém, lassan Hanna be is húzza magát a fiókban! Kép Édes kiscsaj. Kép És már van saját fotelja is??? Kép

Építkezés JUHHHÉÉÉÉ! Kép
Vendég
 


Kép a homokozóról?

Én mostanában felveszem a filmet, így este tuti látom.
Ma ha minden jól megy fél5-re tornázni megyek, h ne legyek bálna (olyan nagy), mikor szülökKépKép
Jövőhéten szerdán ki tudunk menni, de csak így 5 körül, és ha nem esik. Jó az nektek?

Eszti, építkezés igen juhééé szerintem is!!KépKép Párod jön hozzánk majd vakolniKépKép

PAsik gyönyörűek lettek, főleg a kisebbikKép A másikra más jelzőt használnék...Kép

Ancsa meg Edó nagyon eltüntKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Ennek a tónak a partján van az a parasztház ahova holnap megyünk:

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hú, de szép!
Persze,h jó, gyertek csak nyugodtan! Visszaadjuk a mérleget isKép!Hova mész tornázni?

Kép
seriff
 
 


És hol van ez a tó?? Amúgy meseszép. És milyen parasztház?
Vendég
 


Ancsának írtam mailt, de visszadobta, biztos szabin van, vagy megint külföldre küldte a gaz munkaadója.
Vendég
 


A tó az Õrségben van, az a neve, h Vadása tó. A házakról nem tudok semmit, de hétfőn elmesélek mindent, és csinálok képeket is.

Ti nem néztétek a plázst? Ez a Caro nagyon szép és csinos lány. Hülye ez a Vencant. De így legalább ő itt maradt. Serfi akkor te azt se tudod, h Laure Afrikába ment?

Kép

Kép
tikata
 
 


Én nem néztem....mindig elfelejtem. Kép Pedig tudtam volna, mert fiam alszik.

Ja, ez az a hely, ahová ősszel mehetnénk családostul?? Szuper. Kép
Vendég
 


Nem tudtam Laure-t, de ma látamm, azt se tudtam, h Jessica és Baptiste összeházasodtak....Caro múltkori haja jobban tetszett.

Hanna meg 3napja déltől alszik, ma épp 3órát.

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Eszti! Milyen nagyfiú már Bencus!! Nagyon megy az időKép Látam a tesód a nők lapjában Kép Igaz április 5-ei.... asszem egy kicsit fáziskésésben vagyok Kép

Serif! A fiókós kép ari!Kép Sajnos nem tudunk menni jövő héten Kép Lacinak nagyon sokat kell dolgoznia Kép Tavaly is pont egy ilyen maszek meló miatt nem tudtunk menni Katusékhoz, csak ez most Romániába készül KépKép bocsi.

Kata! Szép helyre mentek! Jó pihenést! Amikor Peti mossa a mociját az annyira teccik. jó hogy tettél fel magadról is képet! Nagyon csini vagy! Kép nagyon klassz hogy ti is el tudjátok már kezdeni az építkezést! a lakást mi is el tudtuk adni szerencsére, a Laci egyik haverjánakKép

Bogi! Dia! Nektek is jó pihenést!

Én még csak-csak, de Ancsa már tényleg ezer éve nem írtKép

Jaa Peti tök dumál, szinte mindent utánoz, a héten megkaptuk a bárányhimlős oltást, múlt héten kicsit piros volt a torka szóval elmaradt. Most meg nekem fáj a torkom Kép Peti a héten nappal már nem cicizik és ebéd után szunyál Kép Na jóó nálunk már ez is haladás. A st tropez homály. Na megyek is takarítani és közben megnézem a grace klinikát amikor PEti lenyúlja a porszit Kép

Jaaa a ház:
Kép

ui.: Miért olyan jó az iwiw?

Kép
edó75
 
 


Helló!

Edó, a ház már majdnem áll. Hetente egy képet legalább tehetnél, had kövessük mi is az eseményeket, és örüljünk veletekKép Sajnálom, h hétvégén nem jöttökKép Meghallgattam volna Peti dumájátKép

Én is pakolok, meg boltba kellene menni, de ahhoz meg kellene egy férj, aki még dolgozik.
Ma meglestem megint a Petit a bölcsiben az udvaron.Kép Olyan kíváncsi vagyok, miket csinál, hogy viselkedik ott?

Sziasztok Csajszik, jó pihit és hétvégét mindenkinek! puszi
KAta

Kép

Kép
tikata
 
 


Edó, sajnálom, h nem jöttök! De örülök, h készül a házatokKép!

Kata, a Ti építkezéseteknek is örülök ám, csak asszem nem írtamKép!

Kicsit későn fogtam hozzá a homokozó festéséhez, de azért egyszer majd meglesz, nem ígérem,h le lesz ásva a helyére 20-raKép!

MA délután így voltunk:Kép

Kép
seriff
 
 


Hát ez nagyon tündéri a kis virággal a kezében!!Kép

Kép
edó75
 
 


Sűrű napunk volt, de emlékezetesKép,és nagyon boldog!

Kép

Kép
seriff
 
 


Tegnap ünnepeltetek? Ez a micimacis torta nagyon klassz! Örült neki Hanna? Petinek tetszik Kép

Kép
edó75
 
 


Hahó Mindenki!
Ezer bocsánat, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem, észre sem vettem, hogy több hét telt el ucccsó jelentkezésem óta.
El vagyok havazva mint állat, igen, gaz munkaadóm megint külföldre szalasztott, aztán meg beteg is voltam az elmúlt hetekben, aztán meg új vállalkozásba is fogtunk, aztán meg a netet is kikapcsolták, mert tök égő, de elfelejtettük a számlákat befizetni, szóval egy csomó dolog történt, de vagyok, megvagyok, jól vagyok!
Édik vagytok, hogy mán aggódtatok!

Orsi, remélem, megbocsátasz, de nem tudunk menni 20-án Kép, pont az induló vállalkozás körüli teendők miatt, ami nevezetesen egy kocsma vagy szép szóval söröző, amire szert tettünk nemrégen, és most folynak az átalakítás munkálatai. A hely Szlovákiában van, így aztán mostanság ingajáratban vagyunk Újvár-Budapest és munkaügyileg Varsó között.

Bocsika, de nem is tudom visszaolvasni az előző megnyilvánulásokat sem, időhiány miatt Kép
Kata, a pocakod nagyon édi, és a kis Benyó és Hanci fotói is aranyosak!Kép Mindenki hogy növöget!

Nnna. Itt a nyár remélhetőleg, heppi is vagyok emiatt. Szórakozzatok jól szombaton, puszilok mindenkit, és bízom benne, hogy nem semmisül meg a kertparti.

Csoki,
A.
anniecoe
 
 


Hannácskának boldog 1. éves szülinapot! Kép
Ahogy látom, már meg is volt az ünneplés. Remélem jól bele is pancsolt a tortába, ahogy azt illik. Kép
Vendég
 


Szia Hanna bébi! Isten éltessen sokáig 1. szülinapod alkalmából!!!! A torta irtó klassz. Kép És milyen ajándékokat kaptál?

Kép

Kép
babszy
 
 


Hanna! nagyon boldog 1 éves szülinapot!!! KépKépKép

Kép
edó75
 
 


Hi!

Édesek vagytok!

Képzeljétek nem pancsolt bele, csak nyomogatta az ujját,pedig mutattam,meg azt is,hogy harapjon bele, de nem igazán akartKép!

Kapott egy Micimackós szőnyeget, egy felfújható medencét, egy Benjamin mackót, egy kardigánt,egy pancsolós szandit, egy csörgő labda a gömbben játékot,egy homokozót,amit a gaz anyja még nem festett le, és gaz apja nem ásta le, ezért egy kádfellépőt is,h legalább megmoshassuk a kezét.És még egy ajándékot kaptunk, Tesókámtól, egy fényképalbumot, Az első évem címmel-amin meg állandóan bőgök,annyira szép.Kép És a tortát!És millió puszit.

Ancsa, hát elég szomorúak vagyunk,h nem jöttök, főleg, h mi lesz a Kis Barátnőddel így?De azért megértjük persze, majd jövőre is szervezünk, csak kicsit más időpontra, h ne higgyjétek(???), h Hanna szülinapja a célKép, inkább Eszti névnapjaKép!

Babszy, Ti már itthon? Milyen volt? Kirándultatok nagyokat? Képek? Balut beírattad a Cinci-féle kiképzőtáborbaKép?

Kata, Tőletek is kérünk fényképeket a hétvégéről!

Edó, igazából, azt hiszem nem tudott mit kezdeni a tortávalKép!

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép
seriff
 
 


Nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is Hannusnak!!!KépKép

Nagyon szép a maci meg a szőnyeg is, az ünnepeltről már ne is beszéljek!!KépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Köszi mindenkinek mégegyszer!

Ma is volt tortám:

Kép

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: