Új privát üzeneted érkezett!

<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 36 xx xx 14.hét
Csakegysokadnic 30 Budapest 2x850mg változó 34 xx xx 12.hét
Ella2 22 Kecskemét 3x850mg változó 17 xx xx xx
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 3 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 16+2 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 34+1 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 77 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kincsecske!
Nem tom ugyanarra gondolunk e, de a
szülészetek, kórházak -on belül találod!
Vendég
 


 
 

KöszönömKép, erre gondoltam
Jó éjt,szép álmokat mindenkinek (ez egy jóóóó nap volt!)
Vendég
 


Kavicska!

Van-e Dominak szíve választottja?
Mindig...KépKép

Persze hogy lehet téged is ünnepelni, mint jövendőbeli anyukát, mert az leszel nemsokára Kép, de én a te anyukádra gondoltam, KépKép, hogy ne felejtsd el/felejtsétek el megköszönteni!!!KépKép

(szomszédasszonyoméknál a hat éves kislány is kap anyák napi ajándékot, mint jövendőbeli anyuka, ez azért egy kicsit túlzás...)

Kandika!Köszi!Kép

télleg megyek aludni, mert összeesek.

Kép

Kép
rejo
 
 


Kép

Azt hiszem elteszem magam holnapraKép
Álmos kezdek lenniKép
Csók fiatalok, holnap is leszekKép

Pussz.Kép

Kavics
(36 cn.)
Vendég
 


Andika, tok jo a tablazat.Kép Most latom egyidosek vagyunk...de Tied a rekordKép, hogy husz eve egyutt vagytok a ferjeddel, ilyet sajnos ritkan hallani, gratulalok hozzaKép...
Ha bevennel a tablaba kuldom az adatokat:
Kor: 33, Lakhely: Bp (bar jelenleg kulfold), Metfotmin: 2*850mg, C. hossza: 32 nap, Cn. 22, Metformint 40 hete szedem, ha jol szamolom.
alice27
 
 


Na Én is megyek!
Holnapra,többiek is jelentkezzenek,ha be akarnak kerülni a táblába!Ilyet tudok,ha valaki jobbat tud...átadom!
Na jó éjt Mindenkinek!
Rejoka!Gondolom képek készültek...látni szeretnénk...-és pihenj,a mai hajtás után!
Kavicska!Férjem Nati elött,mindig azt mondta...Jövőre,bizti Te is fogsz kapni virágot...és ez be is következett...
Szóval Te is anyuci leszel(pocakban idén)...jövőre,tőle kapod a hapcikát!!!!!KépKép
...de tudod mit:Tőlem:Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 22 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 36 xx xx 14.hét
Csakegysokadnic 30 Budapest 2x850mg változó 34 xx xx 12.hét
Ella2 22 Kecskemét 3x850mg változó 17 xx xx xx
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 3 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 16+2 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 34+1 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 77 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Alice
Köszi a gratut,hát igen ritka ez,néha Mi is röhögünk,hogy ennyi időt kibírni egymással...na a gyerek sokat dobott a dolgon,az tuti...ha nem jött volna össze,ki tudja...mi lett volna akkor 8éve!Kép
na megyek-pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt!!!Kép

Már megint ébren vagyokKép
Nem hiszem elKép Ahelyett, hogy húznám a lóbőrt.
Ki van már ébren???

Kavics
(37 cn.)
Vendég
 


én... de 2 percen belül indulunk....

(36,8)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok Kép

én már ügyeletben... Kép
Bocs, hogy kicsit eltűntem, de az utóbbi napokban csak beleolvasni volt időm néha... Kép

Szuper ez a táblázat Kép
Kandi!
Beveszel engem is? Na... lécci,lécci, lécci Kép Kép Kép
Az adataim: kor:31, lakhely:Budapest, metformin:3x500mg, ciklus:vetélés előtt 29 volt, azóta Norcoluttal jött meg Kép, cn:5. (3.nap closti), metformin szedés:7.hónapja.

Norka!
Kép az adtatidat nézve, akkor épp itt az ideje, hogy sikerüljön Kép

Mindenki aki szedett clostit!
Ti hogy bírtátok? Olyanokról tudok, akiknek hőhullámai voltak tőle, ez logikus is... de nekem estére az összes ízületem fáj, amióta szedem Kép már csak 5 tbl-t kell bevenni, aztán május 16-án megyek tüszőnézőbe Kép

Adri
5.cn
andem
 
 


Sziasztok!
Kavicska, csak amulok mulyen hajnali idopontban vagy talpon vasarnap!!!
Kepzeljetek, nalunk a hetfo munkaszuneti nap, ugyhogy hosszu hetvege ( a felszbadulas unnepe, mint regen nalunk a apr. 4. volt). Kép
Andem, engem is mindig megvisel a clomid. Faj mindenem, es ugymond "lomha" vagyok. A szokasos egy oras tornamat pl. keptelen vagyok vegigszinalni, ilyenkor inkabb bele se kezdek. Erre raadaskent meg a hasam is puffadt, ugyhogy ebben a honapban is alig vartam, hogy vege legyen. Szoval kitartas...
Alice (23 cn.)
alice27
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 5 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 23 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 37 xx xx 14.hét
Csakegysokadnic 30 Budapest 2x850mg változó 35 xx xx 12.hét
Ella2 22 Kecskemét 3x850mg változó 18 xx xx xx
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 4 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 16+2 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 34+1 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 78 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Nem mentem dokihoz,anyák napja alkalmából,férjemmel sikerült nagyon össze vesznünk.Az ok,hogy ma minek megyek dokihoz...már 5éve mondom,hogy utolsó-utolsó...mikor hiszem,már el...Kép
-ez van,marad a mercformin és a spontanelitás...ha lesz-lesz valami-valaki belőle.Lényeg az,hogy elege van a sok dokihoz járásból,ütemezett szex-ekből...na és,hogy azt látja rajtam,hogy semmi másra nem tudok gondolni.KépValahol igaza van,na és most Nati itt van...nem arról van szó,hogy gyerek nélkül éljük le az életünket...stb.stb.stb.!!!
Szóval ez van!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!

ne keseredj el, élvezdd az anyák napját Natival és a férjeddel!! Valahol igaza van, és úgy gondolom, lehet, hogy ez lesz a sikeres út, amit ő mond, a spontaneitás éa a lazaság, nem görcsölés!KépKépKép

Most egy-két kép készült csak, mert ez most egy szűk, lightos buli volt rám való tekintettel, apa csak kamerázott, pótnagypapa fényképezett, de az nem digi, nem tudom feltenni.de tavaly nagy móka volt, Ricsi bohóccal, sok-sok gyerekkel, arról majd teszek fel egy jópofát!Kép

Kavicska, ilyenkor ha korán kelek, nagyon jókat tudok aludni ebéd után pótlásként, próbáld ki!KépKép

Alice!
neked bejöttek az LH tesztek? Mondtad hogy ebben a hónapban elkezded.

Rejo
(16+3)

Kép

Kép
rejo
 
 


Hát ez se túl jó állapot, eddig azon paráztam, hogy nincs visszajelzés belülről. ma azon parázok, hogy miért nem mozog a drága, reggel rebegett kettőt kaja után, azóta semmi.

Kép

Kép
rejo
 
 


Kandika!

Menj el holnap szépen a dokibácsihoz, kezdd el a Clostyt, még az 5-9.napokon is lehet. Most lehet, erőszakos vagyok, de légy okos, nem kell ezt tudnia a férjednek! Ha megoldható! Lehet ezt lazán, elegánsan is, plusz kis bogyó, mit számít? De hidd el, kell ez ahhoz, hogy beindulj, görcsölni meg tényleg nem kell rajta, beszélni se róla, csak itt, nekünk! Kép

Mi se foglalkoztunk a dologgal abban a ciklusban, a párom csak annyit vett észre belőle, hogy egy este benyomom magamnak a repiszurit a hasamba, azt hitte ez a lombik miatt lesz!! Kép És a 6.évfordulónk estéjén hoztuk össze Bogit! Kép

Légy bölcs kérlek, megy ez majdnem férj nélkül is, aztán ő meg majd a pozitív tesztedet nagyon értékeli, mi?? Kép

pusz Norka (34+2)
s_norka
 
 


Rejo, én az első megmozdulás után 2 hétig parázgattam, mert a babóca egész napokat kihagyott. Nagyon picike még, ha úgy helyezkedik, nem biztos, hogy érzed a mozgását, nyugi!

Lányok még mindig nem válaszoltatok, csak Okr-Kriszti, hogy ti éreztetek ilyen 30valahányhetesen mensiszerű izéket mindennap, ilyennek kell lenni a jóslónak, és nincs ehhez hamar???????
s_norka
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Adri 31 Budapest 3x500mg változó 5 xx xx 7.hónap
Alice27 33 B.p.-külföld 2x850mg 32 23 xx xx 40.hét
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 37 xx xx 14.hét
Csakegysokadnic 30 Budapest 2x850mg változó 35 xx xx 12.hét
Ella2 22 Kecskemét 2x850mg változó 18 xx xx 14.hét
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 4 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
Rejo 30 B.p.-Pécs (4év Diane) 28-33 -- 2006.02.13 16+2 -- Domonkos 00.05.06.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 34+2 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 78 xx xx 4.hét</pre>


Norka!Sajna,nem tudom kivitelezni...dokihoz nem tudok Natival menni,ha délelöttös vagyok-cserélnem kell mindig.Pénzbe is kerül,na és az idővel se tudok elszámolni...igy marad a merckformin és figyelem magam....van még időm,hátha!Sajna,vagy mégse...a jelenlegi életemet kell élnem...túl sok erőltetett menet van ,már a hátam mögött.Mások is terhesek tudtak lenni Uh-ok nélkül...majd meglátjuk!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Norka!Én végig görcsöltem és majd lerohadt a derekam...,persze,hogy lehet jósló már,de a szülés még lehet vagy 5-6hét múlva,ettől függetlenül!Van akinek,soha sem volt szülés elött...

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!Kép

Megreggeliztünk az uracskámmal aztán 12-ig ment a szunya. Mostmár nyakig vagyok az ebéd készítésben (ő alszikKép, majd a Forma 1 kiszedi az ágybólKép)

Kandika!!!
Teljesen egyetértek Norkával. Nem kell mindent tudjon a párocskád. Holnap nagy suttyomban menj el a dokihoz, megkapod a Clostyt és megint szedd. Ötödik napon is el lehet kezdeni. 3-5 ez a jó indítás. Olyan szép PÉd volt a múltkor. Kb. 6 cikluson át lehet ezt folytatni, de addig úgy is összejön a picurKép És a repesztő injekciót is beszéld meg a dokival. Nehogy túlérjen. Kép
Kandika, gondold végig, légyszi, légyszi, légyszi.Kép A párodat tényleg idegesítheti...Kép Az én párom is egy ideig ki volt akadva tőlem, hogy egyébről nem tudok beszélni csak a gyerekről, hogy állandóan sírok, minden gondoltatom e körül van (és ő nagyon semmit sem tud segíteni), és tényleg ezért is jó ez a topik. Itt aztán kiélhetem a PCO, gyerek és hasonló dolgokkal kapcsolatos vágyaimat. Időnként csak annyit mondok, hogy "megint egy Metforminos baba" (amiket Norka jelent), olyankor a párom tényleg őszintén örülKép
Kandika!!! Tehát holnap doki! CLOSTY! (suttyomban)Kép Megígértétek Nátinak, hogy lesz kistesójaKép 1 évet adtatok magatoknak. Kép A pasiknál hamarabb elfogy a cérna Kép De nem bajKép Ne is közöld vele, hogy hányadik cn.on vagyKép Majd a PÉkörül csábítsd el és készKép
A pozítiv tesztnek nagyon fog örülni, mert őt mégjobban meglepi majdKép

Rejóka!
Várjuk a képeketKép Nagyon nagyonKép Ebéd után nem tom mostmár lesz e kedvem lefeküdni. Lehet...Kép

AndemKép
Együttérzek. Kép Vasárnap... Brrrr
Vendég
 


Kandika!!!
Nincs otthon több Closty???? Hülye ötlet, de majd a középidőben úgyis elmennél dokihoz.
Vendég
 


Halihó csajok!!!
Merre vagytok???

Vasárnapi ebéd utánni szieszta??
Templom???

Azt hiszem megint lefekszemKép
Ez a nap márcsak ilyenKép

Alice!
A holnapi napért irigykedem egy csöppinkétKép

Cuppp Mindenkinek!

Kavics
(37 cn.)
Vendég
 


Amint írtam,nem tudom megvalósítani.Ha délutános vagyok...legkésöbb 7-kor el kell indulnom a dokihoz...Nati meg soha sem volt ügyeletben az oviban,és ugyis elmondaná az apjának...na meg férjem csak 1/4 9-kor megy el otthonról.Ha azt mondom,vigye Õ a gyereket...hova az istenbe mennék,reggel 7-kor???Képmert amikor dokihoz megyek,mindig délutánra megyek,ill. nem érek be 1/2 10-re soha...a másik kedden van csak a doki a kórházban,holnap nem rendel.Szóval ez a hónap csúszik,majd köv. ciklusba beújítok valamit.DE,akkor is kell Uh-hozzá...Kép
Kavicska-Ha lenne itthon clostym,már rég bevettem volna tegnapKépKörzeti,meg gondolom ki se írhatja!?A másik,egy férfi el se tudja képzelni azt,hogy egy nő...nem élhet gyerek nélkül...azt meg végkép nem fogják fel,hogy másodikért is harcol egy nő.A férjem bazira örülne,ha jönne a tesó,de NE keljen érte semmit tenni.Valahol tudom,belefáradt...92-ben vetéltem elöszőr...azóta küzdés van rendesen.Hol azért izgulhatott,hogy a kaparásoknál felébredjek 3x,majd az inszemnél,hogy a mellékhatások ki ne jöjjenek.Legutolsó mellékhatás a papiron feltüntetve,1% halál,stb.!!!Majd a 9 hónap...azalatt 2 vetélés,majd Natinál a komplikáció...Szóval Õ azt mondja,most annyira sima az életünk...mért keresem a bajt.-de ha spontán lenne,annak örülne.Lehet,ez a sors és 2-3 hónap és Én is spontán leszek terhes.....ki tudja???
.....ennyi,pihire van szükségünk....aztán,mint mindig eltelik egy kis idő és settenkedve,előkerül az a jól csengő:Utolsó lehetőség...KépMondjuk 70.hét metformin szedése után és -10kg ismét.
na pusza ....további szép vasárnapot...KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandikám!
Megértettem!!! Kép Tudomásul vettem!!! Legközelebb (ha jóban vagy a dokiddal) beszéld meg vele, hogy nagyobb adagot (két havit) írjon ki, csak jelőlje a recepten és akkor kiadják.
Egy hó pihenés, nem is árt!!! S mivel most volt PÉd az aktuális ciklusod is lehet, hogy hasonlóan rövid lesz.Kép
A pasik mindenhez másképp állnak. Ez én párom nem is akart gyerekről hallani, "majd 2-3 év múlva, hová sietünk??" aztán kiderült a PCOm és (akkor még nem tudtunk a Metforminról) megijedt, hogy talán nem lesz gyerekünk. RÖGTÖN AKART!!! Kép Mostmeg várnia kell. De ő ezt is sokkal lazábban veszi. Látja, hogy másoknál hat a Metformin, nálunk is fogKép Kép Fő a pozítiv hozzáállás.
Azt azért mond el a párodnak, hogy gondolja végig. Eddig küzdöttetek azért a PÉért, terhességért. És most a több havi Metformin szedés után és egy kis Closty megtette a petefészekre a hatását. Azért ez nem ugyanaz. Az anyagi vonzata sokkal kevesebb, mint anno régen a sok inszem, lombik, hormonok stb. És nem beszélve a lelki megterhelésről és megpróbáltatásról. Legyen egy hó szünet, de készítsd fel. Mond el nekiKép Kandikám 20 év után te már csak tudod, hogy a pasiknak az infot, megfelelő helyen, időben és körítéssel kell tálalni. Kép És az lesz amit te szeretnélKép (semmi gonoszkodás nincs bennem, amikor ezt írom).
Biztosan lesz kettecske is! Ez a PÉ nagyon ígéretes volt.

Kriszta!
Bocs, lehet, hogy már volt róla szó, csak az én agyam szita, de mikor voltál te HSG vizsgálaton??? Már csak azért kérdem, mert már több ciklus óta van PÉd és.... Tudom egyszer azt írtad, hogy azt mondták neked, hogy nem kell, mert voltál már egyszer terhes, tehát átjárható, de az már régen volt. Kép Kitudja mi történt azóta.
Sok kitartást a tanuláshoz. Jó legyél. Érezted az átküldött memóriám 25%ának hatását??? Én érzem,, hogy elküldtem, mert már nem emlékszem, hogy volt e HSGd vagy semKépKépKép

Puszika
Kellemes vasárnapotKép
Most megyek lefeküdniKép
Vendég
 


Szép nap volt... ittam tejszínhabos kávét, koffeinmentes capuccinot, ettem pizzát, megnéztem egy gyerekoperátKép

ja...görbe....

Kép

Gáz, de kicsit elkezdtem reménykedni, hátha... már nem olyan kacifántos a görbém... viszont tesztelni csak akkor fogok, ha jövő vasárnapig nem jön meg... (hétfőn vagy kedden kéne megjönnie, én meg szerdán Nürnbergbe utazok 4 napra tolmácsolni az egyik ismerősnek... szombaton érek haza... így vasárnap előtt nem lesz teszt... VISZONT: nem érzem, hogy bármi megváltozott volna bennem... SEMMI... semmi mellfeszülés vagy akármi... szóval ez inkább arra utal, hogy holnap vagy kedden megjön...)
csakegysokadnick
 
 


Szia Csakegy!

Gyönyörű a görbéd! Ne jöjjön meg....Kép
De jó neked, utazgatsz, ja meg egy kicsit dolgozol. Kép

Norka!
Olvaslak benneteket a NLCén.
Nagyon jó dolog ez az új PCOs oldal létrehozása.
Tetszik, ahogy taposol, hogy különböző újságszerkesztőket megkörnyékezz. A neten megjelent cikkek is nagyon sok nőnek nyújtanak segítséget, de az írott sajtó... látom igazából erre törsz.
Véleményem szerint igen nagy áttörés lenne, ha sikerülne vagy az Aktívban, vagy a Fókuszban egy kisfilmet összehozni. Főleg ha van ismerős (láttam, hogy az egyik lány említette a TV2) könnyebb bekerülni. Ez eléggé forróngó téma ahoz, hogy jól fel lehessen göngyölíteni. Õk értenek hozzá.
A másik TVs beszélgetés a PCOról a reggeli műsorokban lenne jó. Bármelyik csatornán.
Anno amikor nem dolgoztam minden reggel ezeket néztem és nagyon sok témát érintenek, szerintem oda is be lehet kerülni. Igaz, pl a RTL klub csak egy pár percet ad. Már tudok konkrét orvost, aki elment egy reggeli műsorba és beszélt egy bizonyos betegség újszerű kezeléséről (ami valóban hatásos, mert nyugaton már rutin, itt csak ő csinálja) és tucatszám jelentkeztek a betegek.
A délelőtti műsorokkal általában az a gond, hogy azt nem a fiatal nők nézik(esetleg a kismamák), mert a nők nagyrésze dolgozik.
A gond ezzel a TVs szerepléssel, hogy meg kell találni azt a dokit, aki ezt felvállalja. De természetesen a Te jelenléted is szükséges lenne. MINDENKÉPPEN! Egy olyan nő jelenléte aki el tudja mesélni, hogy mi mindenen ment át. És mi segített.
Pl Petrányi, vagy egy olyan Mon elő nőgyógyász, aki valóban otthon van a PCO kezelésében és alkalmazza a Metformint (IR vizsgálatra küldi a pácienseket stb.) mindenképpen nőgyógyász és esetleg egy endokrinológus, vagy diabetológus jelenlétével. Igazából az sem fontos, hogy professzor legyen.
Itt most roppant módon futtatom a gondolataimat, mert nagyon szeretnék segíteni. És azon gondolkodom, hogy mi az az ötlet, ami jó is, kivitelezhető is. És esetleg segíteni is tudnék.
MERT TENNI KELL A PCO-S NÕKÉRT!!!
Annyit viszont meg tudok kérdezni, hogy ez a doki, hogyan került be a reggeli műsorba, mi a protokoll, mennyi idő stb (már ha ebben az általam felsorolt ötletből látsz kivitelezhetőt)Kép
De hogy pocakkal is ennyi energia és tettrekészség legyen benned....Kép
Pussz.
Vendég
 


Sziasztok!

Norka!

Látom van Lombikbaba végre,hol találom az összesítésed?
Vendég
 


Kavicska: szerintem az a titka a dolognak, hogy úgy kell eladni a metforminos sztorit, mint egy új csodaszert a MEDDÕSÉG ellen... aztán szépen kifejteni az esetleges PCO-s tüneteket, megjegyezni, hogy ezt PCO-nak hívják és valójában belgyógyászati probléma stb.

Ezzel azt lehetne elérni,hogy meddő nők százai rohannak majd, hogy kiderítsék, hogy nekik PCO-juk van-e... pontosabban, hogy nekik használna-e a csodaszer... (de addigre kész kéne lennie a PCO-s honlapnak, hogy annak a címét mindenhol meg lehessen mutatni!!!)

Szerintem így, ha meddőség elleni csodaszerként lenne beharangozva, az összes TV / magazin ráharapna... ezek ilyenek... (így megy ez a rákellenes "csoda"szereknél is... pl. a culevitnél...)

A cél végülis az, hogy aki eddig nem tudta, hogy PCO, vagy tudta, hogy az, de nem tudja, hogy IR-es-e, az most mind rohamozni fog...
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Csakegy!!Nagyon drukkolok neked azért ehhez a hónaphoz!!! Sose lehessen tudni!Kép

Norka!

Kösz a megnyugtatást, tegnap egész nap szambázott a gyerek, ma meg semmi, de valszeg tényleg még pici, és most éppen nem úgy fekszik.
Én Domival úgy be voltam gyógyszerezve a 22. héttől, hogy semmiféle görcsöket mensi -szerű érzést nem éreztem, csak amikor a szülés megindult. Szóval fogalmam sincs, milyen egy joslófájás, meg mikortól lehetséges.

Norka!
Innen a babanetről ismerek egy csajt, aki a Fókusznál dolgozik riporterként, ha gondolod vedd fel vele a kapcsolatot, nagyon kedves és segítőkész! ha érdekel, írom a nicknevét!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Csakegy!Kép
Érdekes amit írsz, de nem baj, ha nem értek egyet?Kép
Ronda dolog a rákos betegekkel szórakozni, el is ítélek mindenkit, aki ezzel mókázik.

Az orvoslásban (orvostudományban) nincsenek csodaszerek.
Csodaszerek csak a homeopátiás, természetgyógyászati készítmények, csontkovácsolás, fehérmágia, meg hasonlók között vannak. Amikor már az orvostudomány semmit nem tud tenni, akkor jönnek ÕK. És majd megoldják, meggyógyítják. Vagy hosszú ideig megakadályozzák a beteget, hogy valóban orvoshoz forduljon.
Nem akarok nyers lenniKép De sok mindent látok a hétköznapjaimban. Kép

ÉN egyáltalán nem gondolom, hogy csodaszerként kell reklámozni.
Van e tudományosan megalapozott háttere, hatékonysága??? Ez a kérdés. VAN! Ezt már látjuk.PL: Norka, Almodo és még nagyon sok lány ÉS a Kandi PÉje! (Ez a szűk kör, akiket mi is ismerünkKép)
És erre azért van szükség, mert nemcsak a PCOs nőknek kell felvilágosítást nyújtani, hanem háziorvosoknak és minden olyan dokinak, aki tehet egy PCOs nőért.
Elfogadtatni ezt a gyógyszert, hogy nemcsak a diabetes kezelésében jó, hanem a PCOban és ne riogassák már a nőket olyan dumával, hogy majd félkarú gyerek, meg hasonló malformációval jönnek majd a gyerekek a világra.
Igenis tudja meg minden PCOs nő, hogy létezik ez a gyógyszer, lássanak tisztán.
Bennem is voltak kételyek az elején. Gondold el azt a nőt, akit egy doki, vagy egy másik nő(aki csak negatívat hallot a gyógyszerről) jól megriogat és lehetősége sincs utánna nézni a dolgoknak.
Ezért nem szabad csodaszrként említeni! Ez az én véleményem.
Nem lesz könnyű küzdelem, már Norka tapasztalja az akadályokat.

Nem tudom mennyire biztos az információm, de azt hallottam (diabetológusom mondta), hogy a Merck cég, a Merckformint gyártó cég nagyon sokat küzd a gyógyszer törzskönyvezéséért.
Vendég
 


Rejókám:Kép
Egyszerre küldtük el hsz-otKép

Örülök, hogy megnyugodtálKép Sajnos még semmilyen babás hozzászólást nem tudok kiszorítnai magambólKép (ami késik nem múlik)Kép

Norka!
Összefogunk, segítünk, legfeljebb bíztatunkKép Ne adj'Isten hátramozdítunkKép

Andem!
Elég sz.r lehet az ügyeleted, ha egész nap nem jelentkeztél. Én holnap ügyelek, égek a vágytólKép A véremben az ügyeleti szint az kritikus alsó érték alá csökkentKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!
Nagyon jó ötlet ez a táblázat, áttekinthetőbb az egész. Gratula!

Olvasgatlak benneteket, és teljesen elkenődtem. Úgy érzem...mint soxor, hogy egyedül vagyok a "gondommal" a nagyvilágban. Szinte mindenkinek már van 1 lurkója..vagy pocaklakója. Én meg közelitek a 30 felé (26) és sehol semmi. Úgy érzem minden meddő próbálkozás :-(
Juj..bocsi a panaszáradatért.

Inkább mára befejezem. Sziasztok!

Gina
Vendég
 


Ginuska!!!!

nem elkeseredni!!!KépKép
Inkább adjon ez erőt, ha a többi PCO-s lánynak sikerült, neked is fog!!!!! megtaláltad a jó gyógyszert, szeded, láttad Niki példáját????

Négy évig küzdött babáért, mittudomén hány lombikja és inszeme meg mindene volt, és terhes lett az adimettől!!!!! Ez nem elkeserítő, hanem reményt ad!!!!
És nincs mindenkinek még lurkója vagy pocaklakójaKép
ha zavar, nem írok babás gondjaimról. De tényleg.

Kavicska!

Én értem Csakegy miért mondta, hogy így kell eladni. mert a média erre harap. Tudományos dolgokra nem. csak a szenzációra. Az más kérdés, ha van mögötte tudomány, az nem baj, de önmagában ez nem elég a médiában.
És arra is gondolj, most elnézést a fogalmazásért, ahogy egyszer Fridi mondta egy műsorában, le kell menni egy átlag nagyar nő és TV néző szintjére. Hogy azokhoz a PCO-s nőkhöz is eljusson az info, akik nem - hát hogy mondjam... - ásták bele magukat ennyire a témába és az internetre...KépKép

Kép

Kép
rejo
 
 


jujj Rejo!

csak kicsit letörtem...ennyi. A babás dolgaitok igenis érdekelnek....reményt ad :-)
Vendég
 


Rejo: örülök, hogy átment amit írtam a médiárólKép Ezek sajna tényleg ilyenek... de ha van mögötte háttér (és egy tényleg jó és hasznos honlap) akkor rentgeteg olyan nőt el lehetne így érni aki esetleg még nem is tudja, hogy PCO-s viszont mindenféle xarral agyongyógyszerezik...
csakegysokadnick
 
 


Ginuska: nekem nincs.. MÉG... de leszKép És Neked is!
csakegysokadnick
 
 


Gina!

Nézd meg azt a táblát rendesen!Kép 6-an sorakozunk pocaklakóért!!
Nem vagy agyedül mi itt vagyunk gyere többett beszéld/írd ki magadból a gondolataid! Pozitív gondolatokat pedig küldjük++++++++++++++++
Nincs lehetetlen csak az időzítést kell várnunk,addig meg örülhetünk minden szösszenetnekKép
(ha dokihoz megyek mindíg rossz látnom azt a sok beteget,idős embert sírhatnékom van......
és hála van a szívemben,hogy mi nem vagyunk betegek elesettek,kiszolgáltatottak,értékeljük amink van és egymást)

Szép álmokat mindenkinek!Kép
Vendég
 


GinuskaKép
Lehet vmi front van most,mert én is igy elvagyok kámpicsorodvaKép,de remélem hamar elvonul és visszatér a bizakodás!Képoksi?Kép

AndikaKép
A táblit nem győzöm csodálni ,olyan jóKép
Az általad emlitett "sor"elfogy, és te állsz majd legelől,hidd el!Kép

RejokaKép
Boldog szülinapot a fiacskádnakKép
Biztos nagyon jó lehet mikor rúg-kapálKépa pici,és ne izgulj..néha neki is pihenie kell!Kép

Lányok ez a tévés adás nagyon szuper lenneKép,tuti rengeteg Pco-s nőnek segitene tisztán látni és végre sikerülne elérni a kis csodájukat!De az igaz,h csak az igazat mondják el róla mert a végén még visszafelé sülne el!Sztem még akkor is sokan elkezdenék ha tudnák h nincs "engedélyeztetve"..mi is szedjük!
Sok siker hozzá,ha tudok segiteni örömmel teszem!

Na legyetek jók!
puszó

Ui.:Már nem kell irni a cn-t,úgy is mindig elfelejtettemKép
Vendég
 


Szia Ginuska!Kép

Ne legyél szomorú. Nekem sincs kölköm és soroljam, hogy még kinek nincs??? Csak ebben a topikban. De szedjük ezt a bogyót. Időt kell adni neki.
26 vagy. Én nem azt mondanám, hogy MÁR, hanem azt, hogy MÉG!!!
Én is 26 vagyok. Tavaly júniusban azt képzeltem, hogy 2006 május 6-án már domborodó pocakom lesz. És még sehol semmi. Tudom, hogy te már nagyon sok mindenen túl vagy. De neked is lesz ordító csomagod. Higyj benne!!!
És ne légy szomorú.
Inkább te is írd le az adataid, hogy bekerülj a táblázatbaKép

Rejóka! Csakegy!
Ebben igazatok van, ha egy riport fog készülni bármelyik TV csatorna esti műsorába, akkor a gyógyszert szenzációként fogják bemondaniKép Mert csak szenzációkat látunk mindennapKép
Az én meglátásom szerint két fő cél van:
1. felvilágosítnai a PCOs nőket, hogy létezik (nevezzük így) csodagyógyszer, ésha nem hallottak volna róla, akkor tudják, hogy kihez forduljanak. (Itt jön Csakegy javaslata, hogy a honlap el kell készüljön, dokik neveivel, elérhetőségekkel), hogy legyen ahova fordulni. Mert különben nagy átverésKép
2. a dokik felvilágosítása, vagy inkább tudatosítása. De ez már tudományos konferenciák, fórumok dolga, olyan emberek előadása kell, akiknek nevük van a szakmában.

Tök jó, hogy te tudsz Fókuszosat.

Norka, itt már úgy beszélünk mindenről, mintha abszolut aktuális lenne a TV szerepléKépKép Minden esetre várjuk a véleményed és a meglátásodKép
Vendég
 


Kavicska: Szerintem az egyik legfontosabb az lenne, hogy azok a nők akik MÉG nem tudják, hogy PCO-sok rájöjjenek, hogy ESETLEG azok is lehetnek... mert akkro lesz megoldás... mert én azt látom, hogy sok olyan nő van aki nem tipikus PCO-s ezért nem is tudja, hogy ez a betegség létezik...

(bocsi... néha kijön a marketinges vénámKép)
csakegysokadnick
 
 


Köszike lányok a biztatást :-)

Bizti a front miatt...

És képzeljétek...hiztam 4 kg-ot!!! Ugyhogy ez nem jó...

Szép álmokat mindenkinek. És persze kellemes hét kezdét (én munkaszüneti nappal kezdem...nálunk május 8. ünnep)

Gina
Vendég
 


RejokaKép
Ne butáskodj már,igenis kiváncsiak vagyunk a picurkádra,minden egyes mozdulatára!Kép Még nincs babám,(de ez nem egyenlő az irigységgel), attól úgyan úgy tudok örülni más boldogságának és elképzelni,ezzel nekem legalábbis erőt adsz...és egyszer én fogok ugyan ezekkel az örömökkel,izgalmakkal jönni és mesélni!KépKépKép
Vendég
 


Hát lányok. Kép

Alice és Ginuska sem dolgozik holnap. BezzzzegKép
Én már beállítottam holnapra a telefonomat, 6,50kor csipog.

Csakegy!

Szerintem minél több gondolat annál jobb. Kép Remélem Norka is ezt látjaKép És ha a szakmánkból adodóan másképp látunk dolgokat.... ettől színes a világKép
Marketing vénaKép Ez tetszettKép Végül is közgazdász vagyKép

A média ronda dolog. Maximálisan tudják irányítani az ember agyát. Főleg a TV.
Én is elhittem, hogy a Cillit Bang jóKép Semmivel sem jobb, mint egy mezei vízkőoldó. Csupán 1000 ftKép

Gabika!
Mikor találkozunk???? Egykis fincsi csirkemell joghurtos zöldség, csilli szósz??? Ezt nevezem memóriának. Esküszöm én már rég elfelejtettem, hogy akkor mit ettem.
Vendég
 


Ma szétvakartam a bal szemem. Annyira ég, fáj, stb.
Asszem elmegyek lefekszem. Megpróbálom az uracslámat is becipelni az ágyikóba.
Ma egész nap én dumáltamKép Megpróbáltam bepótolni a lemaradásomat.

A babás, kismamás problémákat én is akarom hallani!!! Mert én is ugyanitt fogom kiírni magambólKép

Csókica
Vendég
 


Még mielőtt aludni térnénk...


Félre ne tessék érteni. Hihetetlenül örülök, hogy vannak itt PCOsok, akiknek van gyermekük vagy pocaklakójuk. Mert ők adnak reményt.
És annyira jó átélni veletek a velük kapcsolatos dolgokat Kép Szóval érdekelnek a "babás gondjaitok".

Vendég
 


KavicskaKép
Ne is mond nekem 6,15-kor fog csipogni,de annyira felturbózott ez a tévés story h kiment a szememből az álmosságKép
Ezen a héten de. vagyok,ami azt jelenti h 4 kor végzek..ha neked jó utána vmelyik nap talizhatunk,szombat kilöve mert tuti megint dolgoznom kell!Kép
pussz
Vendég
 


Hát... a jó ügyeletről nekem egészen más elképzeléseim vannak... Kép nyakig ülünk a dologban Kép
Viszont most ettem degeszre magam apukám-féle körömpörivel... Kép úgyhogy most már minden mindegy alapon vigyorgok a világra Kép

Ginus!
Ne keseregj! Rengeteg időd van még... persze nehéz ezt elhinni akkor,amikor az ember annyira, de annayira szeretné... Talán nekem azért volt könnyebb, mert sokkal hamarabb tudtam a bajomról, mintsem hogy gyerekre vágytam volna... De hinned kell hogy sikerül, különben nem megy...
Lehet, hogy már ki is nézett Titeket Valaki anyukának és apukának, már vágyakozik hozzátok, és talán már nem is sokat kell várni rá. Nem esne jól neki, ha nem hinnétek benne... Kép

Szép álmokat mindenkinek, remélem legalább Ti otthon töltitek az éjszakát az ágyikóban, és nem itt velünk... Kép nem olyan jó hely ez, nem tudom hogy lettünk ennyien... Kép Kép
andem
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: