Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Végre sokáig aludhattam volna, erre a kedves süket alkesz szomszédomhoz beállított a fia a lányunokával hajnal 6-kor! Fél 7-kor átküldtem a páromat, h. szóljon nekik, h. halkítsák már le a zenét, mert így szombaton hajnalban esetleg mi még aludnánk egy kicsit!!!!!!!!!!!!!
Lekapcsolták. De hogy mert a gyerek szeretett volna zenét hallgatni!!!!!!! HRRRRRR!!!!
Ugyanezen szomszédunk felesége imád vasárnap hajnalban húst klopfolni, hajnal fél 6-kor szőnyeget kirázni a hálószoba ablakunk melletti erkélyükről, ill. hajnal 4-kor körömcipőben készülődni vhova ( de valszeg azt még a tiszta bugyi előtt felveszi!!!)! A férje, az alkesz (etilfüggő) meg süket, minek következtében kb. 100 decibellel kommunikál a lakásban ill. a lépcsőházban napszaktól függetlenül, ráadásul tavaly szilveszterről maradt egy trombitája amit lelkesen felhasznál, ha időnként eszébe jut ( szintén napszaktól függetlenül!!!). A neje pedig nem szól rá!!!!
Szóval, ha hasfájós lesz a gyerek én valszeg veszek egy füldugót v. egy jó fejhallgatót és magamrazárom a nagyszobaajtót!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka: részvétemKép

A mi egyik szomszédunk is úgy üvölt a lakásában az anyjával/anyósával, hogy még a lakásunkba is behallatszott... aztán összevakartuk a pénzt és lecseréltettük a bejárati ajtónkat egy extra hangszigetelt acélbetétes biztonságira... azóta olyan kuss van, hogy az minden pénzt megért Kép (rájöttünk, hogy a bejárati ajtó a leggyengébb pontja a lakásunknak...)
csakegysokadnick
 
 


Rambóka!
Hívd ki a rendőrséget!!!!!Kép
Egyébként együttérzek, mert rettenetes tud lenni.
Nálunk ma reggel nem volt zavaró tényező, csak éppen én nem tudtam 7 után aludni. Kép
Egyébként mázli, mert csendes, békés szomszédokkal vagyunk körülvéve. Kép Szerencsére.

Csakegy!
Remélem volt akció. Mert ez nagyon igéretes!!!Kép
Van esélyed pozitívat tesztelni májusban.
Nekem már nincsKép
Vendég
 

 
 

Emberek... olvassatok bele a Családinet PCOS-ba vagy ide a Kaálisba... újabb metforminbaba... 4 év és lombikok után.

Hát most eltört a mécses, ugyanis Niki nagyon régóta járja a hadak útját, többet kínlódott mint én. Kép
s_norka
 
 


Kavicska:...attól függ, mikor volt a PÉ... ugyanis azon a napon amire a Ferty berakta a PÉ-t egyszerűen jobban vonzott az alvás mint a szex ezért aludtam Kép (ha az azelőttin, akkor volt)

De nem érzem, hogy bármi is változna bennem... SEMMIT sem érzek... még azt sem, hogy lett volna PÉ-m... ha nem lenne a hőgörbe, azt mondanám, hogy nem is volt... szóval én most óvatosan temetem ezt a ciklust (óvatosan, mert semmi olyat nem csinálok, amit később megbánnék, ha mégis babás lennék... de ez inkább csak ésszerű odafigyelés...)
csakegysokadnick
 
 


Ja... egyébként meg már megvan az akcióterved az új ciklusodra... és egy remek orvosod is van... így már semmi sem akadályozhat meg abban, hogy végigizguld az új ciklusod második 14 napját Kép

(nekem még fix. nőgyógyászom sincs... az ambulanciára szoktam berohangálni ha kell valami...)
csakegysokadnick
 
 


(ja... kíméletes életmód: ma egész nap a kicsi kocsit bütyköltük... hát... kemény fizikai munka... de megérte Kép)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!
Norka!Gratulálok az újabb "PCO-s gyerekedhez"!KépKépKép


Pihizzetek sokat!Holnap doki után jelentkezek!
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag C.hossza c.n.
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 3
Ella2 22 Kecskemét 3x850mg változó 17
Aranykavics 26 Kecskemét 3x850mg változó 36</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi hét
S_norka XX Budapest már nem szedi xx xx xxxx 34+1</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Itt mindenki 3*850-et szed? Tyűha...

Ja... még azt is érdemes lenne odaírni, hanyadik metforminos ciklus... szerintem annak is igen komoly információértéke lenne...
csakegysokadnick
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje
Aranykavics 26 Kecskemét 3x850mg változó 36 x x x
Ella2 22 Kecskemét 3x850mg változó 17 x x x
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 3 x x 42.hét
S_norka XX Budapest már nem szedi -- -- xx.xx 34+1 x</pre>

...na és ez?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Kép wowKép Viszont a metforminos ciklusokat darabra is be kéne írni... (talán egy extra oszlopba...) egy kezdő metforminost ez talán türelemre int... vagy bíztat... Kép (viszont a hét is érdekes, azért is lenne jó az extra oszlop)
csakegysokadnick
 
 


30 (augusztusban 31), Budapest, 2*850, változó, 34.cn, február 8 óta szedem (hetet nem tudok... az FF-en csak ennyit látok Kép), 2. metforminos ciklus
csakegysokadnick
 
 


Kandika!! Kép

Én 27 vagyok, és írd be, hogy én 3*500 mg-ot szedtem, változó ciklus, pozitív teszt 2005 okt.7-én, és 7 hónap metformin után sikerült + Closty (így variánsban elsőre).
Persze, csak ha belefér. Kép
s_norka
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje
Aranykavics 26 Kecskemét 3x850mg változó 36 xx xx xx.hét
Csakegysokadnic 30 Budapest 2x850mg változó 34 xx xx 12.hét
Ella2 22 Kecskemét 3x850mg változó 17 xx xx xx
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 3 xx xx 42.hét
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 34+1 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Puszi Kandika!

Nos január 25 től szedem, vagyis 14 hete és 3 napja, ez a második ciklusom.Kép
Tök jó ez a táblázatKép TetszikKép
Esetleg már a meglévő babák számát (fiú, leány) is oda lehetne írniKép
Ha beleférKép

Norka!!!
Annyira örülök Nikinek!Kép
NEKEM IS LESZ!!!!!!! KépKépKép
hurrá!!!

Közben nézem a MegasztártKép De írogatokKép
Vendég
 


Kandika!
Fenomenális vagy!

Bocs tudom, hogy off lesz, de valaki (emailben is jó) írja meg nekem, hogy kell túró gombócot készíteni Kép
Vendég
 


Én a szamár legelőlKép
Vendég
 


Sziasztok!

Kandi! nagyszerűűűű (én is pont ilyesmin morfondíroztam,már alig lehet kövatni ki mit hogy csinál )

Én 26 év, Hajdú-Bihar, 2*850(hétfőtől),változó,most 77Kép,és 4.hete szedem(hétfőtől)

Norka mindjárt elolvasom az új csodahírt.Kép
Vendég
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje Gyermek száma/sz.idő
Aranykavics 26 Kecskemét 3x850mg változó 36 xx xx 14.hét
Csakegysokadnic 30 Budapest 2x850mg változó 34 xx xx 12.hét
Ella2 22 Kecskemét 3x850mg változó 17 xx xx xx
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 3 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
S_norka 27 Budapest 3x850mg változó -- 2005.10.7 34+1 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi: töööök jóóóKép

(de kéne az az oszlop, hogy hányadik metforminos ciklus... mert szerintem az is sokat számít...)

Aranykavics: Túrót összetörni (250g túró), belekeverni 2 tojást (ha jól emlékszem), bele kukoricadarát amíg jó sűrű de még kicsit galuskaszerű nem lesz (na annál sűrűbb)... ja meg én egy kis mézet szoktam belerakni + pici sót. Hivatalosan citromhéj is kell bele... állni kell hagyni 1/2 órára aztán gombócokat gyúrni és forró vízben megfőzni... hát én így csinálom Kép
csakegysokadnick
 
 


ja... asszem kukoricadara helyett búzadarával szokás csinálni...
csakegysokadnick
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Aranykavics 26 Kecskemét 3x850mg változó 36 xx xx 14.hét
Csakegysokadnic 30 Budapest 2x850mg változó 34 xx xx 12.hét
Ella2 22 Kecskemét 3x850mg változó 17 xx xx xx
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 3 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
S_norka 27 Budapest 3x850mg változó -- 2005.10.7 34+1 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 77 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!!
Most vettem észre,
én csak 2x850 mgot szedek!!!!
Vendég
 


Csakegy!!!
30 éves vagy??????!!!!!Kép
Miért emlékeztem arra, hogy fiatalabb vagy?Kép
HAJRÁ!!! Bocs, nem sértésnek szántam. Csak most olyan jól össze van szedve, hogy kivel mi vanKép
Vendég
 


És Norka!
3x500mg!
Vendég
 


Aranykavics: hát ránézésre nem mondanál max. 16-ot Kép

(pont ma röhigcséltünk a férjemmel ezen... hogy mindenki egy galád pedofilnak fogja tartani, ha majd egyszer nagy pocakkal mászkálok mellette egy Mickey egeres pólóban és a szokásos pingvines hátizsákommal Kép)
csakegysokadnick
 
 



(Kandi: Metforminos ciklusok száma esetleg....?)

A táblázat marha jó lesz Kép
csakegysokadnick
 
 


Kandi: de a kettő nem ugyanaz sajna... (ld. ahány ciklus, annyi potenciális peteérés... )... nekem ez pl. több infó mint az, hogy mióta szedi valaki dátumra....
csakegysokadnick
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje Gyermek
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 36 xx xx 14.hét
Csakegysokadnic 30 Budapest 2x850mg változó 34 xx xx 12.hét
Ella2 22 Kecskemét 3x850mg változó 17 xx xx xx
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 3 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
S_norka 27 Budapest 3x850mg változó -- 2005.10.7 34+1 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 77 xx xx 4.hét</pre>

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Na jó,de nem értem akkor....szóval azt akarod kiírni,hogy pl. Nekem a 42 hét alatt volt mondjuk 6 ciklusom?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi: IIIIgenKép

Viszont nem létfontosságú... csak kiegészítő infó lenne... de a lényeg tényleg az, hogy mióta szedi...
csakegysokadnick
 
 



Csakegy!
Nekem általában 20-22 adnak. De a fene tudja. A párom a minap megjegyezte, hogy olyan vagyok mint egy elb.szott fiúKép Kb 5 percig röhögtemKép De igyekszem nőies lenniKép
2 éve az OTPben Junior kártyát akartak csinálni, mert 17 évesnek nézett a csaj. Időnként a betegek, vagy hozzátartozójuk tegez le (pedig ott virít a kitűzőm, meg a fonendoszkóp, ja és fehér ruhát is viselek!!!!)Kép
Csakegy összességében örülj neki, inkább kölyöknek, mint vénasszonynakKép A párodat inkább irigylikKép Õ hány éves????

Kandikám!
Zseniális vagy!!!! Nagyon jóKép
Norka 3x500mgKép
Vendég
 


Csajok engem a kezdő inzulin értékek is érdekelnének....ha lehet,vagy sztetek is érdemes

Norka olvastam.....szuper,kell a forradalom.Minden pco-s tudja majd a neved az biztosKép
Debiben nem hallottál jó nőgyógyról,vagy én vagyok a 1leány a vidéken?

Lehet felfáztam,üléskor és mozgásnál fájokKép,középen,csak nem tudom hogy szedhettem össze.....
Vendég
 


Kavicska!
Neked még nem volt spontán ciklusod....most olvasom a Családineten...bár Nekem is csak 2x volt,na és most,de az closty+duphaston után....na CSKriszti, a végén kiderül,hogy a 42hét alatt volt 4vagy 5 ciklusom!!!KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kincsecske!

Nagyon vigyázz magadra!!!! Egészségesnek kell lenni a babáhozKép

Nekem a torkom fáj. Aszonta az uram, hogy nem hajlanó csókolózni velem, amíg meg nem gyógyulok.Kép
Vendég
 


Kandi: Kép látod, hogy érdekes infó?

Kavicska: a férjem is 30... van vagy 1,5 hónap köztünk Kép (izé... én vagyok öregebbKép)
csakegysokadnick
 
 


<pre>
Név Életkor Lakhely metformin adag c.hossza c.n. pozitív teszt terhességi idő metformin szedésének ideje [size=-2]Gyermek/sz.idő[/size]
Aranykavics 26 Kecskemét 2x850mg változó 36 xx xx 14.hét
Csakegysokadnic 30 Budapest 2x850mg változó 34 xx xx 12.hét
Ella2 22 Kecskemét 3x850mg változó 17 xx xx xx
Kandi72 33 Budapest 3x850mg változó 3 xx xx 42.hét Nátán 98.11.09.
S_norka 27 Budapest 3x500mg változó -- 2005.10.7 34+1 [size=-2]7hónap+closty után sikerült[/size]
7kincs 26 Hajdú-Bihar 2x850mg változó 77 xx xx 4.hét</pre>

UTOLJÁRA MA....HA JAVITANI KELL,na és a ma távol maradókat betenni....azt holnap....okés?Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika, ok!!! Köszönjük szépen, ennek is nagyon nagyon örülünkKép
Így fel tudjuk mérni, hogy hányan is vagyunkKép Hol tartunk. Egyetlen táblázatba szedveKép

Csakegy, ejha! Tehát te vagy a pedofilKép
Hány éve vagytok együtt?Kép
Vendég
 


na nem azért írtam,hogy nem akarom kijavítani...de,már szinte Velem van tele a topik,vagyis a táblázattal..
...örülök,hogy tetszik,még soha-sem csináltam ilyet!Kép
Én 20éve vagyok a férjemmel!KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

megvolt a szülinapi party, fiam hivatalosan is hat éves!!! nagyon jól siekrült, és csak kicsit fáradtam el, már el is van pakolva! (feljött anyu reggel Pécsről, és segített mindenbenKép)

Az egyik kisfiúnak aki meg volt hívva 6 hetes húga van, anyukája odaadta fogni, én is ilyet akarok!!! Már alig várom, hogy az enyémet is foghassam!! teljesen elolvadtam!! Édes volt.

Az én pocaklakóm is édes, képzeljétek tegnap óta majd kirúgja az oldalamat, baromi jó érzés.(Remélem nem bántok vele senkit, hogy így örömködök)Kép
Szóval megnyugodtam, van visszajelzés odabentről.

Én nem vagyok metforminos, Kandi engem is bevesztek a táblába? Írhatnád, hogy 4 év Diane, az is ajánlott PCO-banKép Nekem eddig kétszer bejöttKép(Domi előtt 5 évig szedtem a Dianét)

Szupi hogy megírtad a táblát!!Képha beveszel 30 év, Budapest-Pécs,28-33 napos ciklusok, pozitív teszt 2006. 02.13, 16+2, Domonkos 2000.05.06.

Kavicska mi lesz veled terhesen, ha már most ilyen kívánós vagy??KépKép

Okr!
Gondolom tanulsz a vizsgára gőzerővel, sok-sok drukk neked!!

Holnap anyák napja, ne felejtsétek el!!

pussz!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejóka!!!

Mindenki bekerül a táblázatba aki PCOs Kép Igaz , Kandi??? Merthogy ő az ötlet szűlőanyja és kivitelezőjeKép

De jó, hogy itt vagy és írtálKép
Gratula a kisfiadnakKép Nagylegény márKép
Szíve választottja van már??? Kép

Én még nem vagyok anyuka.Kép Engem lehet ünnepelni, mint jövendőbeli anyukát????? Kép

A kívánósságra én is gondoltam márKép Majd lelakatoltatom a hűtőtKép Csak tartsunk már ottKép

Pihend ki a mai nap fáradalmaitKép
Vendég
 


Kriszta!Kép
Hallom jövő héten kezdődik a vizsgasorozat.
Roppant módon fogok szurkolniKép Küldöm a memóriám 25 %át agyhullámokon keresztül. Többet nem, mert akkor a kórházba vezető útra sem fogok emlékezniKép
Vendég
 


Lányok itt melyik a KAÁLIS TOPIK???
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: