Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Májusi Rossmann akció 40 digitális kép 999,- Ft-ért.
http://asp06.photoprintit.de/microsite/1659/?detection=os:win;java:true;activex:false;iu:false;

Gy
gyöngyöske
 
 


Sziasztok Lányok!
Még mindig sajnos cssak egy gyors bekukk! Igyekeztem visszaolvasgatni is! Kép
Isten éltessen minden szüli- és névnaposot! Kép

Hogy vagytok?

Nálunk minden ok!
Pocakos Blanka Zoé már tuti nagy. Legutóbb 2 hete láttuk. Ha minden igaz akkor pénteken megyek a dokihoz és akkor már méreteket is fogok tudni. Legutóbb láttuk ahogy kinyitotta a száját és azt, hogy nyelt és édes pofi. Álmában is "beszél". Aztán a mohóságnak az eredménye: csuklott. Sőt! Izgett-mozgott még álmában is! Szép kilátások! Egyébként tündér pofi. 2 különböző uh-n állapították meg, hogy nőci! Nagy az öröm. A terheléses cukrom is jó lett. BÁr baci volt a psiimben így már nagyon várom a dokival való talit.
Rucikat még nem merek venni neki! Mikortól is nem gáz? Milyen jó, hogy eddig nem voltam babonás! Kép

Bencus: utál oviba járni. Most én is csalódtam egy kicsit. Követelik a csop. pénzt és ezt most elég zokon veszem, mert Apa nem kapott fizut a múlt hónapban és most minden fillére szükségem van. Ez így még nem teljes. Eddig már többszörösét vittem be az oviba egyéb formában! Kép Május 11-n anyák napja és évzáró. Utána nem megyünk többet! Megyünk Apával dolgozni. Apa igázik, mi strandolunk vagy játszunk!
Már 4 éves nagypasi. Visszabeszél és hihetetlen! Kép Nagyon várja a kistesót. Bár szerintem féltékeny lesz, mert a tesóm kisfiára már most az! Kép

Annyi minden történt még, de most nem jut eszembe! Kép A szenilis kismama!
Írtam már, hogy 12 hét és már 4 leszünk?

Nagyon várjuk!
Tali lesz májusban? Mi megyünk! Remélem!
Lépek!
Pusza!
k
kriszta13
 
 


Matizka!
Isten hozott!
k
kriszta13
 
 

 
 

Sziasztok!

Minden név és szülinaposnak sok boldogságot kívánunkKép

Hogy rohan az idő, Molli is 1 éves lett.Kép
Benivel meg ma beiratkoztunk az oviba. Nekünk megmondták ,már most, hogy felvan véve Beni.KépElőre félek a szeptembertől. Amennyire vágyott eddig most annyira hallani sem akar rólaKép Igaz addig még van egy kis idő.

Megpróbálok majd visszaolvasni, most mennem kell, Molli már itt rángatja a pólómKép

Puszi mindenkinek,

panka
 
 



Tudtam, hogy még akartam valamit kérdezniKép
Nem tudtok valakit aki készít gépi hímzést?

panka
 
 


Kedves Búzaszem és KOda!

Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!!!

Lányok!
Meg szeretném kérdezni, hogy nincs-e szüksége valakinek Babatejre (tápszer 87 hónapos kortól), még Beninek maradt, cukormentes.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Szóval 8 hónapos kortól!!
nzsuzsa
 
 


Panka!
Jártam a Bajcsy Zs-n nem rég. A Szinva park mellett van egy irodaszeres bolt (vagy valami olyasmi) Ott volt kirakva pár hímzett szalag + a hímző neve, elérhetősége.
Nem tudom mikor megyek arra, de ha megyek tutira megnézem és felírom.
Isten éltesse Mollit! Kép
neva
 
 


Helló!

Nzsuzsa, engem lehet, hogy érdekel a dolog. Mi eddig HIPP3-at használtunk, de most nem lehet kapni, vagy ha van, eszméletlen áron. Kép

Panka, Mollikának boldog születésnapot kívánunk! Milyen tortát kap a kiscsaj?
Kép

Puszi, D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!


Kissé eltüntem, minden féle bajom miatt. Remélem lassan minden helyrejön....Azért olvastalak benneteketKép


Nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntéseket!Kép

DodusKép
Neked is nagyon köszönöm! Levelet megkaptam, írok majd pár sort oké?

PankaKép
Mi is beiratkoztun az oviba. Marcinak nagyon tetszett, bár azt hiszi, hogy a bölcsis társai is mennek majd vele odaKép Szegénynek alig tudjuk megmagyarázni, hogy oda se a bölcsistársai, de a gondozónénik nem mennek.

NikiKép
Mi volt az Uh-on? Minden rendben van?


GyöngyöskeKép
Nagyon sok jót kívánok nektek! gyönyörűséges a kisfiatokKép

Most nem tudok a többieknek írni, mert Marci itt húzgál aludni.....

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok!

KodaKép
Nem sétáltál ma délután véletlenül a főutcán Marcival? Nem vagyok bíztos benne, de mintha elmentél volna melletünk, és egy másik kisbabás anyulával értekeztem valahol a színház környékén.

PankaKép

Isten éltesse Molli babát! De még nem mondtad, hogy milyen babakocsit vettél végül Bp-n?

És boldog névnapot a Tímeáknak és Mónikáknak!Kép


Kép
fény
 
 


Feny
En mar lattam Molli speci jarganyat, bibi! Sztem nagyon vagany.
Panka
ISTEN ELTESSE MOLLIT SOKAIG!!!! NAGYON BOLDOG SZULINAPOT KIVANUNK NEKI!!!

BOLDOG NEVNAPOT A NEVNAPOSOKNAK!!!

Angelika
angelika27
 
 


Panka!
Isten éltesse Mollit szülinapja alkalmából!
Kép
Puszi: Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

MOLLKÁNAK NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Kép

"Egy évvel ezelőtt egy szép májusi napon,
kegyes volt a sors a szüleidhez nagyon.
Mert adott nekik egy drága kincset,
Ki örökre boldoggá teszi őket.
Legyél olyan boldog, mint amilyen szép vagy,
életedben legyen százmillió szép nap!"


Koda!Kép
Képzeld olyan ügyes volt Marci a vizsgálaton. Szépen feküdt nyugodtan, mosolygott rám közbenKép, szóval nagyon büszke voltam rá. Szerencsére minden oké, majd 1 év múlva kell mennünk megint.
Egyébként dolgozol már?

Már Marci is annyira várja az ovit!
Vendég
 


Sziasztok.

Utólag is boldog névnapot a névnaposoknak!!

Mollinak pedig nagyon-nagyon sok boldog szülinapot kivánunk!Kép

ancsi26
 
 


Panka!
Boldog szülinapot Mollinak!

Már épp kérni szerettem volna egy friss táblát az időközben megszületett 3 bébivel.Kép
Ritaa-nál hiányzik egy bébi: 2006.03.15. Dalma Luca

Koda!
Köszi, köszi.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok

Dodus
Neked írok magánban.

Panka
Isten éltesse Molli babát, BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a köszöntéstKép

Beni tegnapi húzása:
Le van fedve a homokozónk egy nejlonnal, amiben most összegyűlt az esővíz, hát a drágám nem levetkőzött egy szál kukira és elkezdett fürdeni a tócsábanKép. Nem értette, hogy miért nem lehet, mikor meleg a víz, süt a nap...

ZsuzsaKép
Jól vagytok? POcakod már biztos növögetKép

NevaKép
Köszi, szerintem holnap megyek arra, megnézem.

DodusKép
Szerintem nem lesz "babatorta" Mollinak. A tej kivételével már szinte mindent eszik, meg anno csináltam Beninek külön tortát és alig evett belőle. Még nem tudom, hogy milyet fogok sütni. Én most feketeerdőre éhezemKép

KodaKép
SziaaKép Marci szemével mi újság?

FényKép
Bocs, még addig nem jutottam a visszaolvasásban.
Egy Graco Mosaicot vettünk, nagyon szuper kis kocsi, most akciós volt, 40e helyett 25e. Volt egy listám, hogy mit kell tudniaKép, így a végére két kocsi maradt ez, meg a PP Pliko P3. De ez győzőtt, kisebbre össze lehet csukni, TS-ként tudjuk majd használni hármaskánál a hotdozónkkal, meg az ára is szimpatikusabb volt, egyedül testvérfelálló nincs rajta, de még majd arra kitalálok valamit.

NikiKép
Ez a vers nagyon szép. Örülök, hogy uh-on minden okKép

GyöngyöskeKép
Köszi, hogy szóltál, nem értem, az eredeti táblában benne van, biztos elveszett valahol az éterbenKép

DittaKép
Nagyon régen írtál, ugye jól vagytok?

MarikaKép
Hogy boldogulsz a két gyerkőccel? Dorka hogy fogadja Bencét?

Puszi mindenkinek,

panka
 
 


Ja és a taliKép Elkezdjük szervezni?
Nézem a naptár,
május 20 szombat
21 vasárnap
27 szombat
28 vasárnap, bár ez gyereknap, de attól még szerintem lehet, nem?
Kinek mikor lenne jó?

panka
 
 


Sziasztok!

Mollinak és Gyöngynek Nagyon Boldog Szülinapot!
Tímeáknak Nagyon Boldog Névnapot!

Panka!
Köszi szépen megvagyunk. Dorka imádja kistesót, aki ennek még nem annyira örülKép Viszont a sok ölelgetésnek meglett az eredménye, Bencének folyik az orraKép Olyan szinten, hogy tegnap éjjel sak úgy tudott aludni, hogy az ölemben volt és függőlegesen kellett tartani. Így ma friss, üde és kipihent vagyokKép
Viszont 5 hét alatt felszedett magára másfél kilót, így gyönyörű kis tokái és combjai vannak. A hasa sajna fáj a nap bármely időszakában előfordul Előszeretettel hajnalban, vagy napközben bármikor amikor dolgom lenne. De túléljük és már csak 2 hónap van hátraKép
A hármaska már tuti? Én a szülés másnapján kértem papírt és tollat, hogy most hajlandó vagyok írásba adni, hogy nem kell több gyerek, mert tudtam hogy másnap már másképp gondolom (na jó néha hajnalban is aláírnámKép). Így mi még nem egyeztünk meg a dologbanKép Tőlem jöhetne, de a racionális uram nem ért velem egyetKép


Chellos lányok!
Nálatok is gagyi a net? Itt már egy hete egyik percben van másikban nincs. Tiszta örület.

Miért van az hogy a babák megérzik mikor ülök gép elé? Majd próbálok jönni később (ha lesz net)

Puszi, M.

marika
 
 


Panka!
Molli babának nagyon sok boldog szülinapot kivánunk mi is KépKépKépKép
Mónikák Timeák isten éltessen benneteket Kép

Lányok MM lesz még?Mintha azt beszélték volna hogy majd már csal ősszel lesz .
pusza bea

bea
beatron
 
 


Panka!
Mollinak Boldog Születésnapot kívánunk!
Kép

Névnaposoknak Boldog Névnapot!
Kép

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!
Mollikának nagyon sok boldog első szülinapot kivánok!
Volna valakinek az iwiwre meghivólevele?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!
Írok, bár ahogy látom senki nem reagál rá.

Panka!
Mollit Isten éltesse sokáig! be van állítva a telóm emlékeztetőre, de ... Nem emlékeztetett! Kép Ezer bocsi!

Bea!
Nem tom, hogy hol pusmogták, de nem igaz a hír az MM-ről. Egész nyáron csináljuk. Annyi, hogy a belvárosban más lesz a helyszín, mert a tánsuliban szünet lesz.

MArika!
Kispasi Kép hasfájósság ismerős. A mi Bencénk 2 hónapos koráig felcserélte az éjszakát a nappallal. Szóval felváltva ráztuk a fenekét!
3. baby: Apa ma azt nyilatkozta, hogy jöhet. Édes pofa. Hétfőn turiztam magamnak egy felsőt és egy gatyát. Mára mindkető kicsinek bizonyult! Kép

Megyek, mert Bencus nem alszik és holnap korán kelünk.

Millió pusza!
k
kriszta13
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudtam írni és olvasni a fórumra egy jó darabig. Elöször a gép nyüglödött nagyon utána pedig a net nem volt jó a T-com jóvoltából.
Köszönöm hogy beírtatok a táblázatba.
Időközben lett 2 fogunk. Most jön a következö 2 tehát minden kezdödik elölről.

Tudnátok nekem infot adni arról, hogy Miskolcon van e valahol babaúszás?
Brigi
tyukanyo26
 
 


Sziasztok.

Tyukanyó.
A Futó utcán van egy fitnessterem és ott van babaúszás.

ancsi26
 
 


Lányok!

Hol lehet Lewi's 501-es farit kapni Miskolcon? A Fonoda udvar melletti bolton kívül...Ötletek?
Fény
fény
 
 


Fény.
Régebben a Centrumban is árultak,most nem tudom van-e még.Meg a Plázában a Búzatér felőli bejáratnál a 2.vagy 3.üzletben is van Lewi's cucc.

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, nem vesztem el, de azért olvasgattam.
Nagy munkálatok voltak nálunk, parkettázás, konyha, előszoba, spajz festés, konyhabútor-csere. Most lett egy nagyon csini konyhám! És hát gyakorlatilag kint élünk, amikor jó idő van, csak aludni jövünk be. Még a kajcsi is a kertben van. Atit be se lehet rángatni, csak a motorozás, hinta, homokozás stb... Ja, és a nagy mánia, a markolók..... Teszek is egy képet az új szerzeményéről!

PankaKép
Mollit az Isten éltesse!
Kép
Olyan furcsa, mi is beírattuk Atibabát az oviba a héten, pedig még csak nov. végén lesz 3 éves. Nekem még olyan babás az ovihoz.... Na , de addig még "megemberesedhet"...KépKép
A múlt héten kezdtük a bilire szoktatást, hááát.... akkor szólt, amikor már csurgott... A héten meg fel kellett függeszteni, mert elkapott valami hasmenéses vírust, napi 5-6 peluscsere...
Nekünk előre láthatólag a május 20 nem jó, a többit még nem tudom.

MarikaKép
Megkaptam a mailt, majd írok!

KrisztaKép
Húha, már csak 12 hét??? Az hamar elrepül!

KodaKép
Remélem minden rendben, nem volt semmi komoly probléma!

Ati és a markoló:

Kép

Ditta

Kép

Kép
ditta76
 
 


Sziasztok! Neva! Azt szeretném tőled kérdezni, hogy Farkas dokinak van-e fix ára a szülésért,mint magánorvos,vagy amennyit gondolok? Kérdezzek rá,hogy mennyit kér,vagy ne? Te hogy rendezted le a piszkos anyagiakat?
matizka
 
 


Matizka!
Nem tudom. Én nem kérdeztem, hanem ahogy éreztük. Én úgy vélem megérdemelte. Ha máshogy éreztem volna, szerintem nem is kap Kép
Ha most megfeszülnék se emlékszem rá mennyit. Tudom, hogy férjem a kezembe nyomta, én meg varratszedéskor odaadtam. Szellemileg nem igazán voltam a topon még a 8.napon se, volt akkor épp elég más bajom is...
Szóval ez olyan nesze semmi fog meg jól, de bocsi tényleg nem nagyon emlékszem.
neva
 
 


Köszi Neva, akkor nem kérdezem + a doki bá-tól. Ez is segítség volt.Remélem nem akkor megy nyaralni ha szülök,már csak ettől félek.De ha így alakul sem tudnék ellene tenni.
matizka
 
 


Sziasztok!
Olyan jó lenne ha jó lenne a gépem otthon!
Akkor fel tudnám tenni a legújabb fotót Róla!
A lényeg:minden rendben! Kép Számításaim szerint 28. hétben járunk. Az UH szerint és már a dokim szerint is 29.. Egy laza mozdulattal kijavította a kiskönyvemben 28as számot 29-re! KépAztán jött az UH és kiderült, hogy a méretei alapján 31 hetes magzatnak felel meg. Kép Bence sem volt kicsi! Kép /4200 gr, 61 cm/.
Sajna van egy kis baci a pisimben így kúpot kel használnom. Kép
Viszont az EKG-m jó lett. Nem csináltam pocakosság előtt!

Hihetetlen! Gyömrőn vagyok! Szombat hajnali 8 óra van. Erre most u.a. a tollfelvásárlót hallom üvölteni mint amit otthon is! Kép

Olyan jó volt nekünk tegnap! Kép Apa megbeszélésen. Az autó a miénk és .... Szóval bejártuk fél Budapestet. Auchan, Ikea..... Olyan jó volt! Kép
Mindjárt kiszedem Apát az ágyból és még megyünk csavarogni! Nem akaródzik Miskolcra menni! Bocsi!

Lépek!
Millió pusza!

ISTEN ÉLTESSEN MINKET ÉDESANYÁKAT!!! KépKépKép

k
kriszta13
 
 


Ditta Drága!
Nekünk is van u.ilyen 8 elemes Kép markolónk.
Véletlenül nem tudsz kiadó házat ott a környéken. Hosszútávra érdekel. SOS
Előre is köszi!
k
kriszta13
 
 


Nekünk is megfelel májusban minden időpont a találkozóra.
Hannának is folyik az orra már 5 napja. Valaki beadatta a kullancs elleni oltást a gyermekének? Mi a véleményetek róla? Az agyhártya ellenit megkapta az nem véd a kullancs ellen? Ugyanis azt mondják, hogy a Lyme kór ellen amúgy sincs végőoltás és a kullancs az agyhártyát és a Lyme kórt terjeszti.
Érdekes amióta van új gépünk megint aktiv a melléklet feltöltése gomb.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Nem lehet túl korán kezdeniKép
tyukanyo26
 
 


Sziasztok

Panka
Köszi kérdésed. Jó nagy már a pocim, nehéz is már a közlekedés, mert állandóan pisilni kell. Már a 34. hét következik. Most jöttünk haza az ügyeletről. Beninek valami vírus a gyomrára ment. Lázas egyfolytában és mindent kihányt, hasmenés hál' Istennek nem volt. Apa beteg volt és valószínűleg tőle kapta el.
Tali időpont: nekünk inkább a hónap vége jobb lenne, mert vizsgaidőszakom van előtte.

Búzaszem
Mi az az iwiw? Jobbulást mégegyszer Hannának.

Marika
Nekünk is vacakol a chello, amióta karbantartás volt. Újra kellett az egész gépet telepíteni, mert nem tudtak rajta segíteni.

Megyek, mert Benit óránként itatni kell.

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Nálunk is elég gyengusz volt a chello Kép
Kriszta Kép
Nekem is mindig más időpont volt Kép aztán még annál is hamarabb jött Bius Kép Hűha már télleg nem sok van hátraKép
MM Kép Holnap még ott lesz ahol szokott lenni?

Megyek nézem a forma1-et Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok

Zsuzsa
IWIWKép
Ez a rendszer egy nemzetközi közösségi hálózat (international social network) amely 2002-ben Várady Zsolt kezdeményezésére indult útnak.

Nevét az angol "who is who" szavak kezdőbetűinek összevonásából WiW-ként kapta, mely napjainkban éli aranykorát. KépKép

Jobbulást!

ELMÚLT SZÜLI ÉS NÉVNAPOSOKAT ISTEN ÉLETESSE SOKÁIG

Kép

Bea
Szerintem még ott lesz, ahol szokott, Kriszta biztos szólt volna, még MSN-en is beszéltünk.

Mazsolások Kép
Akkor holnap találkozunk? KépKép

delice
 
 


Sziasztok Kép
Hú de cudar idő van Kép
Ági köszi Kép
Ha eső lesz,mi nem hiszem hogy megyünk Kép
De ha nem esik akkor ott leszünk Kép mindenképpen Kép
Panka!
Javitsd át a táblicskut kérlek 29 évre Kép
Remélem legközelebb már másért kell módositani Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Anyák napja alkalmából minden kedves Édesanyának

Zágon István:
Az anya meg a szülő

Ez a két fogalom alapjában véve ugyanazt jelenti, de azért mégsem ugyanaz. Olyan különbség van köztük, mint - hogy is magyarázzam - mint amikor az ember azt mondja, hogy állam, meg azt, hogy haza.


A hazáért élek és halok, az államnak meg adót fizetek. És annak ellenére lényegesen könnyebb, mint meghalni, mégis több emberről hallottam, aki lelkes örömmel halt volna meg a hazáért, de soha senkiről nem hallottam, aki szívesen fizetett volna adót.
Hát így vagyunk valahogy az anyával, meg a szülővel is. A szülő hivatalos kifejezés, az anya magánjellegű.
A szülő minden, ami értelmet jelent, erőt és kötelességet, az anya pedig minden, ami érzelem, áldozat és a leggyönyörűbb gyöngédség a világon.
Az anya, meg a szülő egy ember. De ennek az egy embernek egészen más tulajdonságai nyilvánulnak meg az anyában, mint a szülőben.

Aki a harmadik szobából csukott ajtón át is meghallja, hogy hathetes kislánya sír, az, az anya.
Aki szeretne berohanni hozzá és egy kis jó, langyos tejecskével elcsitítani azt a kis ártatlant, még az is az anya.
Aki be is rohan hozzá, megnézi, kibontja, tisztába teszi, de soron kívül egyetlen korty anyatejet sem juttat neki, hanem szigorúan alkalmazkodik az orvosilag előírt étrendhez, az már a szülő.

Akinek majd a szíve szakad ki, amikor a gyermeknek fogzási fájdalmai vannak, az, az anya, de aki csukamájolajat ad neki, hogy minél előbb nőjön ki a foga, az már a szülő. Általában aki képes arra, hogy saját önszülött gyermekének beadja a csukamájolajat, azt a csúszós, szörnyű, kibírhatatlan ízű kotyvalékot, az nem is lehet anya. Az csak szülő lehet.
De aki közben azt hajtogatja; jaj de jó, de finom, a mama is ezt eszi, és hősies elszántsággal a szívében, de háborgó indulatokkal a gyomrában maga is megkóstolja azt a szörnyű kotyvalékot, az már megint az anya.

Aki büszke arra, hogy az ő kisfia már olyan nagy, hogy az első osztályba iratkozik, az a szülő. De aki az iskola megnyitásának napján sírva kíséri a gyereket abba a tiszteletre méltó épületbe, és amikor beengedi a többi gyerek közé, akkor úgy érzi, hogy a fia Dániel, aki most lép be az oroszlánbarlangba, az már megint az anya.
Aki nappal megbünteti a gyermeket, mert elszaggatta a nadrágját, az a szülő, de aki azt a kisnadrágot éjjel könnyes mosollyal foltozza meg az, az anya.
Aki azt mondja: haszontalan kölyök, már megint nem tanulsz, az a szülő, de aki fűnek-fának keservesen panaszkodik, hogy annak a szegény gyereknek már megint mennyit kell tanulnia, az, az anya.

Aki a kamasz fiát tánciskolába viszi, az a szülő. Aki büszkén figyeli, hogy az a haszontalan kölyök milyen ügyesen teszi a szépet annak a copfos kislánynak, az még mindig a szülő.
De aki ugyanakkor nagyokat nyel, mert úgy érzi, hogy most kezdik tőle elszakítani lelkétől lelkezett magzatát és szeretné a fia táncpartnerét, azt a kis kacér, szőke démont megpofozni, az már megint az anya.

És mégis az anyából lesz a jó anyós, a szülőből pedig a rossz. Amely anyósi állapot tart mindaddig, míg meg nem születik az első unoka. És akkor valami egész váratlan és csodálatos dolog történik, eltűnik a szülő, eltűnik az anya, mondjuk inkább a kettő összeolvad és nagymama lesz belőle

De ez a nagymama nem hasonlít sem az anyára, sem a szülőre, annyira nem, hogy hadilábon áll mindkettővel, a szülőt ridegnek, az anyát túlzottnak tartja, és csak egyvalakivel azonosítja magát teljesen és százszázalékosan, a gyerekkel. Mintha soha nem lett volna szülő, mintha soha nem lett volna anya.
Mintha így született volna ötvenegynéhány éves korában egyenesen nagymamának.
lilien_csenge
 
 


Kép
Jó ez az írás Lilen_CsengeKép

No..hát életemben először kaptam anyák napjára virágotKép Igaz, hogy még apa vette és adta át, Hanna meg szerette volna szétszedni, de tavaly ilyenkor már tűkön ültem Hannával a pocakomban, hogy jövőre már én is kapokKép

Kullancs elleni védőoltás. Valaki kérdezte. Éppen pénteken járt nálunk a gyerekorvos, és javasolta. Be is adatom, mert jobb megelőznoi a bajt. Parkba járunk, a nagyszülőknél is van kert, és persze erdőbe is megyünk majd.

Mi is vettünk babakocsit Hannusnak, egy Pierre Cardin esernyőt, kicsit sokalltam az árát, de a többi 8-10 ezer forintosért még inkább, hiszen se rendes kupola, feketetni se lehet. no mindegy túl vagyunk rajta, szerintem jó lesz ez nekünk.
Most megyek, mert úgy begyulladt a szemem, hogy alig tudok monitor előtt ülni.
Kellemes estét!
Fény
fény
 
 


Zsuzsa!
Delice szépen megfogalmazta hogy mi az az iwiw,de leforditva annyi , hogy egy csomó régi ismerőst , iskolatársat megtalálhatsz rajta és lehet velük csetelni, képet feltenni, infókat megtudni róluk. Igy találtam meg én is rég elveszettnek hitt osztálytársaimat. Ha nincs rajta akkor hiába keresed. MEghivóval lehet regisztrálni amit egy olyan ember küld aki már tag. Azt viszont nem tudom, hogy ki kap meghivót, mert valakinek van nekem speciál nincs

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


HiKép
Lányok rendel valaki kaját a Gastroyaltól? Mert egy emberre (magamnak) főzőcskézni nagyon nem éri megKép Szendvicsem meg mégsem élhetekKép
Még egy kérdés. Fiunak keresztelőruha. Hol, milyen,... Pünkösdkor lenne és elképzelésem sincs. Itt néztem Szikszón, hát ne tudjátok meg. Mutattak gyönyörű habos babos ruhákat, kis fodros sapkával. Na azt azért mégse...

Kriszta!
Hihetetlen, hogy már csak annyi van, nemrég találkoztunk a főutcán és akkor én voltam 12 hetes. Erre te is nemsokára szülszKép

Magdi!
Látom azért itt olvasol néha. Próbáltalak telefonon elérni, de nem sikerültKép Dobj már meg egy méllelKép

Pá, Marika

marika
 
 


Sziasztok!

Neva, nagyon jól sikerültek az anyáknapi ajándékok. Mi is csináltunk Lórival, egy, a kézlenyomatával díszített lapot. Nagyon szerette volna, ha a másik kezét is befestem pirosra, de akkor még most is a festéket mosnám le. Kép

Marika, ez a kajarendelés esetleg engem is érdekelne. Miskolcon egy csomóan szállítanak ki, de ha már vidéken laksz... Elég kevés a lehetőség. Szóval ha megtudsz valamit, szólj lécci nekem is! Megnéztam a gportálon a fényképeket és nagyon szépek vagytok. Te is klasszul nézel ki!Kép
Mi Lórit fehér bodyban-tipegőben-kiskabátban kereszteltük, kb. egy éve. A tipegőt talán a Corvinon vették anyáék (egykor Megatoys), vagy a Tégelben, már nem emlékszem.

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!
KösziKép
Ezt a képeslapot én készítettem. Írtam bele egy gyöngyörű Kormorán idézetet is.
"ki szívét osztja szét, ő lesz a remény ..stb"
Beleraktuk a képet. Volt sikere.
KépKép
Ezt pedig apával hozták össze.
Kép
neva
 
 


Sziasztok!
Jaj lányok nagyon cudarul vagyok Kép Egész éjszaka ment a hasam ,hánytam Kép Fáj mindenem Kép Fejem,derekam,szédülök... Megpróbálok sok-sok folyadékot inni,ha már enni nem birok.
Ezért is nem mentünk MM-re Kép
Nem tudjátok van vmi virus megint?
Biust most tettem le aluszkálni,és ugy döntöttem,lezuhanyzok és lefekszem aludni.
pusz bea

bea
beatron
 
 


Neva, ez olyan szép! Amit Te készítettél és amit kaptál is. Én biztos pityeregtem volna ilyen ajándéktól. De én amúgy is bőgős vagyok. Kép
Még egy műhelytitok érdekelne: azt a szép cikk-cakkos szélű papírt vettétek, ha igen, hol, vagy valami rejtélyes módon Te csináltad azt is? Kép

Bea, jobbulást Neked! Az lesz a legjobb, ha pihizel Te is. Én nem hallottam vírusról, de ez még nem jelent semmit.

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Ezt most találtam, akinek van üdülési csekkje, annak fontos:
http://www.mfor.hu/cikk.php?article=26941&pat=3

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?