Új privát üzeneted érkezett!

Ja, úgy akartam írni, hogy bocsi a gonosz pletykás off-topikÉRT...

Na, remélem, nem vettem el a kedveteket az írástól! Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Hát úgy látom, kiirtottam a topikot... Kép Kép Kép

MIndenesetre Timkának nagyon boldog névnapot kívánunk (ha ma tartja)! Kép


Kép


Juc+Marci

Juc

Kép
juc14
 
 


Timka

Én is boldog névnapot kívánok!!!

Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi Csajok, ma tartom, merthogy ez az egy van egy évben...

Timurnak is boldog névnapot! Kép

Ma jön a kertész és az öntözőrendszeres manus, hogy lassan nekikezdjenek a dolgoknak. Persze kerítésünk még nincs mert a pasit megműtötték, de majd csak lesz valahogy.
Fanni nagyon jól viseli a fogzást, látom hogy nagyon be van neki duranva az ínnye, de eddig semmi plusz nyavajgás, csak a szokásos.
Mostanában mintha többet futkározna, reménykedem, hogy nem fog ilyen ütembe tovább hízni. Napközben jó sokszor kínálom vízzel, amit szerencsére iszik pohárból is, üvegből is - így annyiszr nem akar cicizni. viszont ha rácuppan bepótolja!
A héten megérkezik a tricikli is, úgyhogy edzünk Marci ellen a következő talis futamra! Kép

SZép napot mindenkinek!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


HoppáKép,Timurrnak is nagyon boldog névnapot!!!Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Akkor én is csatlakozom a Timurr-köszöntéshez Kép , Timurr, neked is boldog névnapot!!!

Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Akkor én is csatlakozom a Timurr-köszöntéshez Kép , Timurr, neked is boldog névnapot!!!



Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


És itt küldök egy régi táblát, ebben még nincs benne Angyalka (igyekszem minél előbb megcsinálni), csak emlékeztetőül, hogy ki mekkora már... illetve van egy májusi "januári babánk" is... Kép

<pre>
Anyuka neve Anyuka kora Lakhely Baba neve Szülés ideje Kórház neve Születéskori méretek 6 hónapos méretek 1 éves méretek Baba kora
Lego 25 Becsvölgye Dorka 2004. 12. 26. Zalaegerszeg 2580g 48cm 6660g 65cm 9100g 73cm 16 hónapos és 1 hetes
Rusovszky 29 Budapest Attila 2005. 01. 07. I. Női Klinika 3150g 50cm 8810g 11200g 76cm 15 hónapos és 3 hetes
Kriszta 30 Budapest XXI. Luca 2005. 01. 07. Schöpf-Mérei 3100g 52cm 7100g 68cm 8500g 76cm 15 hónapos és 3 hetes
Andi 32 Pilisvörösvár Miron 2005. 01. 14. Szt.Rókus 3200g 7780g 10000g 74cm 15 hónapos és 2 hetes
Bogacsi 30 Dunakeszi Szonja 2005. 01. 16. Szt.István 3860g 56cm 7590g 68cm 10390g 76cm 15 hónapos és 2 hetes
Bettimama 23 Dunakeszi Dorka 2005. 01. 17. Nyírő 3300g 53cm ? ? 15 hónapos és 2 hetes
Rahel 26 Esztergom Peti 2005. 01. 17. Kaposvár 3200g 54cm 8040g 9200g 79cm 15 hónapos és 2 hetes
Babus 26 Gyöngyös Kristóf 2005. 01. 27. MÁV 2700g 52cm 7960g 66cm 10600g 77cm 15 hónapos és 0 hetes
Nyuszko 29 Marosvásárhely Ákos 2005. 01. 28. Marosvásárhely Megyei Kórház 3550g 55cm 8250g 70cm 10900g 79cm 15 hónapos és 0 hetes
Tamesz 33 Budapest XVII. Marcell 2005. 02. 08. Kistarcsai Kh. 3450g 53cm 7600g 68cm 9590g 78cm 14 hónapos és 3 hetes
Flames 28 Budapest XV. Adri 2005. 02. 10. MÁV 2700g 51cm 7080g 65cm 8320g 73cm 14 hónapos és 3 hetes
Juc 32 Budapest XII. Marci 2005. 02. 18. MÁV 3400g 60cm 7980g 71cm 10280g 80cm 14 hónapos és 2 hetes
Timka 30 Veresegyház Fanni 2005. 03. 04. SOTE II. 3420g 53cm 8200g 13500g 76cm 13 hónapos és 4 hetes
Fanka 29 Budapest XI. Panni 2005. 03. 06. Szt.Imre 3400g 56cm 7710g 70cm 8950g 79cm 13 hónapos és 3 hetes
Eveka 29 Budapest XIV. Marcell 2005. 03. 10. MÁV 3480g 55cm 8550g 67cm ? 13 hónapos és 3 hetes
Mukika 28 Szeged Aliz 2005. 04. 06. Szeged Női Klinika 2260g 44cm 6700g 64cm ? 12 hónapos és 3 hetes
Timurr 24 Kaposvár Maja 2005 .05. 13. Kaposi Mór Megyei Kórház 2600g 49cm ? ? 11 hónapos és 2 hetes </pre>

Juc

Kép
juc14
 
 


És itt küldök egy régi táblát, ebben még nincs benne Angyalka (igyekszem minél előbb megcsinálni), csak emlékeztetőül, hogy ki mekkora már... illetve van egy májusi "januári babánk" is... Kép

<pre>
Anyuka neve Anyuka kora Lakhely Baba neve Szülés ideje Kórház neve Születéskori méretek 6 hónapos méretek 1 éves méretek Baba kora
Lego 25 Becsvölgye Dorka 2004. 12. 26. Zalaegerszeg 2580g 48cm 6660g 65cm 9100g 73cm 16 hónapos és 1 hetes
Rusovszky 29 Budapest Attila 2005. 01. 07. I. Női Klinika 3150g 50cm 8810g 11200g 76cm 15 hónapos és 3 hetes
Kriszta 30 Budapest XXI. Luca 2005. 01. 07. Schöpf-Mérei 3100g 52cm 7100g 68cm 8500g 76cm 15 hónapos és 3 hetes
Andi 32 Pilisvörösvár Miron 2005. 01. 14. Szt.Rókus 3200g 7780g 10000g 74cm 15 hónapos és 2 hetes
Bogacsi 30 Dunakeszi Szonja 2005. 01. 16. Szt.István 3860g 56cm 7590g 68cm 10390g 76cm 15 hónapos és 2 hetes
Bettimama 23 Dunakeszi Dorka 2005. 01. 17. Nyírő 3300g 53cm ? ? 15 hónapos és 2 hetes
Rahel 26 Esztergom Peti 2005. 01. 17. Kaposvár 3200g 54cm 8040g 9200g 79cm 15 hónapos és 2 hetes
Babus 26 Gyöngyös Kristóf 2005. 01. 27. MÁV 2700g 52cm 7960g 66cm 10600g 77cm 15 hónapos és 0 hetes
Nyuszko 29 Marosvásárhely Ákos 2005. 01. 28. Marosvásárhely Megyei Kórház 3550g 55cm 8250g 70cm 10900g 79cm 15 hónapos és 0 hetes
Tamesz 33 Budapest XVII. Marcell 2005. 02. 08. Kistarcsai Kh. 3450g 53cm 7600g 68cm 9590g 78cm 14 hónapos és 3 hetes
Flames 28 Budapest XV. Adri 2005. 02. 10. MÁV 2700g 51cm 7080g 65cm 8320g 73cm 14 hónapos és 3 hetes
Juc 32 Budapest XII. Marci 2005. 02. 18. MÁV 3400g 60cm 7980g 71cm 10280g 80cm 14 hónapos és 2 hetes
Timka 30 Veresegyház Fanni 2005. 03. 04. SOTE II. 3420g 53cm 8200g 13500g 76cm 13 hónapos és 4 hetes
Fanka 29 Budapest XI. Panni 2005. 03. 06. Szt.Imre 3400g 56cm 7710g 70cm 8950g 79cm 13 hónapos és 3 hetes
Eveka 29 Budapest XIV. Marcell 2005. 03. 10. MÁV 3480g 55cm 8550g 67cm ? 13 hónapos és 3 hetes
Mukika 28 Szeged Aliz 2005. 04. 06. Szeged Női Klinika 2260g 44cm 6700g 64cm ? 12 hónapos és 3 hetes
Timurr 24 Kaposvár Maja 2005 .05. 13. Kaposi Mór Megyei Kórház 2600g 49cm ? ? 11 hónapos és 2 hetes </pre>

Juc

Kép
juc14
 
 


Miért nem ment át a gerberám???!!!

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Timka és Timurr,
mi is angyon sok bolsog névnapot kívánunk Nektek!!!

Micsoda termés volt két nap alatt, mi pedig Egerben vagyunk, üdv innen mindenkinek!
Nagyon jól érezzük magunkat, a Dédi is élvezte Marcit tegnap és ma is, most alszik, majd megetetem és húzunk haza!

Ma délelőtt itt gyönyörű idő volt, így nagyot bicajozott a belvárosban őfelsége, majd a Dobó téren rohangált a többi törpével, nagoyn élvezte!
Autóm levizsgázott, egész elfogadható áron, így most remélem egy darabig rendben lesz.

Fanka,
hogy vagy????

És Andi, Veled mizu? REmélem a depid már elmúlt!!!

Babus,
hatalmas már Kristóf is, nagyon jók a képek, az utolsó tényleg nagyon édes!

Juc,
ha otthon már elfogyott a vasalnivaló, akkor gyere bátran hozzánk is!!!Kép Én szeretem a pletyiket, bár mióta AMrci megvan nem nagyon figyelek, de így, ha te közvetíted, így könnyű!!Kép

Timka,
kitartás a kerti munkákhoz, már csak pár hét és szépek lesztek!!!!
Marci sajna jobban nyűgi éjjel, mióta a fogai megint tombolnak, de majd kijönnek remélem, és elmúlik ez az időszak is!
Milyen triciklit választottál Fanninak????

Na megyek, még apuval beszélgtek kicsit, meg összepakolok és remélem lassan felkel őfelsége és el tudunk indulni! Ma óvatosabb leszek, tegnap vsz. leradarzotak az autópályán 140-el, majd kapok egyszercsak egy szerelmeslevelet!Kép
Szép napot!

A jövő héten esetleg valamikor megint összeröffenhetnénk, ha van kedvetek??? Lehet nálunk homokozoni? vagy bent valahol???
Nekem a hétfő és szerda foglalt, a többi nap még üres!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Tamesz - gyors válasz, mert már jojózik a szeme a géptől.
Fanninak olyan triciklije lesz mint Marcinak csak piros-szürke színösszeállításban.
Kert - alakul, 15-én kezd a pasi, péntekre kellene fuvarost találnom, aki 10 tonna követ elhoz Mádról a bányából. Szupi lesz, mert mire hazajövünk a Kolpingról rá se ismerünk majd a kertre, jó kis meglepi lesz.

Fanninak elkezdett folyni az orra, nagy örömömre.
Na megyünk csavargunk egyet.

timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Köszönöm csajok nagyon rendesek vagytokKépKépKép

Kissé letargikus vagyok,de nagyon jól esikKép

irigykedve nézegettem a talis képeiteket nagyon édesekKép

Juc
ígérem nem soká megírom a fél éves és az éves adataokat is a májusi januári babárólKép

Köszönöm a gerberákat,nagyon szépek.

Timka
nagyon boldog névnapot nekdKép

Babus
jó,hogy jelentkeztél,nagyon édes a nagyfiúKép

Muki
szerintem Maja is hasonló mértekkel bír majd az egy éves mérlegelésen.

Lizike amúgy hogy van?És te?Emlékszem volt idő amikor kirohantál,nem rosszindulatból mondom ám,csak néha engem is elkap a hév,ma is egész nap nyürrög Maja,semmi se jó neki,csak visít,mint akiről a bőrt nyúzzák.Most alszik 2-szor,de mindkétszer fél óra bőgéssel aludt el.Szép kis ajándék nekemKép


Körkérdés:ki adatta be az agyhártyagyulladás elleni szurit?Ez kullancsra is jó vajon,mert mindig csak arról van szó,hogy agyhártya elleni és most meg nézek hülén,elvileg Maja kapja majd 16.-án.

Na lpek,köszi a köszöntéstKép

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy az előbb letámadtam a topikot a táblázatokkal és gerbera-kísérletekkel Kép , rosszalkodott a babanet...

Timurr, kérdezted ezt az oltást, én épp most parázok, mert Marci ma belázasodott (??!!), semmi más baja nincs, csak ez, én meg persze egyből arra gondoltam, hogy oltási szövődményként agyhártyagyulladása van... Kép Hát ilyen az igazi paramami... Kép

Szóval van egy sima agyhártya elleni szuri (NeisVac, 1 éves kor alatt 2 részből, 1 éves kor fölött 1 részből áll, mi ezt már tavaly beadattuk), és van a kullancs által terjesztett agyvelőgyulladás elleni szuri (FSME JUnior vagy Encepur), ez 3 részletből áll: az első 2 egy hónap különbséggel, a 3. egy év múlva, és 3 évente emlékeztető oltást kell adni. Na, ennyit röviden az oltásokról. Kép

Megyek, mert nagyon randalírozik a kis betegem, de ennek örülök, ez jó jel Kép, mert akkor lett gyanús délben, amikor szép csendben ült és játszogatott, megnéztem, és tök meleg volt a feje... Kép

További szép délutánt!

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!
Na végre elaludt a kisfőnök, ahogy megjöttünk, meglógott, amíg a cuccokat behordtam és nekiállt homokozni, így csak fél 8-kor tudtam behozni fürdeni!

Mi csak sima agyhártyát adattunk még be, kullancsosat szerintem már idén nem fogjuk, majd jövőre, mert késésben vagyunk, még a 15 hós is jön lassan!

Juc,
remélem nem lesztek betegek, ne parázz!!!!!!

Babus,
Neked pedig holnapra kívánunk boldog névnapot!!!!

Timka,
hú már két hét múlva megyünk a kolpingba? Biztosan angyon szépek lesztek!!! még végig sem gondoltam, hogy mit kell vinni, pl a gyereknek elég az úszópelus vagy kell fürdőgatya? Nekem még kéne vennem egy pocakos fürdőruhát, de mikor, na majd valahogy megszervezem, mert Marcival próbafülkébe nem lehet elvonulni, vagy kirohangál, vagy kihúzza a függönyt!Kép
Na most megyek feküdni, mert kicsit feszül a pocakom, szegénykémre, nincs ám annyi időm, mint Marcinál, nem érek rá egész nap figyelni, pihenni, minden pocakrezdülést megjegyezni, szóval a másodiknak már tényleg nehezeb!Kép
szép álmokat!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Babusnak sok boldog névnapot kívánunk!!!

Juc+Marci


Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc, Tamesz
KösziKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


BABUS
Boldod névnapot kívánunk mi is!

Timur
Te pedig ne légy depis, BOLDOG SZÜLINAPOT!!! Kép
(nem emlékszem pontosan, de mintha ma lenne)
Kép


Tamesz
még én se gondoltam bele, hogy mit kell vinni, de úgyis rutinos utazók, pakolók vagyunk, úgyhogy majd utolsó pillanatban. Persze egy-két szükséges darabot meg kell venni, remélem beférünk az autóba! (meg addig még le kellene adni pár kilót, hogy legalább az egrészes fürdőrucimba beleférjek)

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Tamesz, mi már vettünk egy nagyon tuti kis fürdőgatyeszt a C&A-ban, olyan zörgős gumibugyis, nagyon jópofa. Azt nem tudom, mennyire lesz hatékony Kép , mi mindenesetre viszünk úszópelust is. Bár nem tudom, mi bemegyünk-e egyáltalán a medencébe, mert Marci mindig mindent elkap Kép , most pl. kiderült, hogy torokgyulladása van, amit vszeg a csodák palotájában szedett össze... Kép Tünete szerencsére szinte semmi, ma csak hőemelkedése volt, de a dokinéni szerint nagyon piros a torka.

Úgyhogy Fanka, mi nem megyünk holnap tornázni Kép , de azért ti menjetek, nehogy megszűnjön a csoport!!!

Ja, ruhapróba: én már többször próbáltam nyitott fülkében Kép , mert Marci nyitogatta, igaz, nem fehérneműt Kép , csak pólót, gatyát stb. De azért az is izgi... Kép

Szép délutánt!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc,Tamesz
köszi az oltásos infót

Fanni reméle jobban van,Maja is taknyos sajna.

Timka
nagyon jó memóriád van,köszönö szépn,szuper fej vagyKép

Babus
Nagyon boldog névnapot kívánunk

Timurr
Vendég
 


SZiasztok!

Gyors beugrás:
Timurr, Timka, Babus: nagyon-nagyon boldog névnapot kívánunk Nektek!

Babus, látom, hogy küldtél üzenetet a wiw-en, de nem tudom megnézni, mert rossz a rendszer. Most néhány napig nem leszek netközelben, nem tudom, hogy fontos-e.

Marci végre elindult, nagyon édes és nagyon megfontolt Kép. Az idő is szép mostanában, így azt hiszem ritkábban fogok jönni, de olvasni azért gyakrabban tudok. Ha napközben alszik, akkor pedig vasalok, takarítok vagy főzök. Próbálok rendes anyuka lenni, kíváncsi vagyok meddig fog menni ez a hirtelen felindultságom Kép. Bár képzeljtek, Marci segít nekem takarítani, annyira édes, meg kell zabálni. Ráadásul naponta többször csak úgy odajön, megölel, hozzámbújik és időnként óriási puszikat cuppant az arcomra, előfordul, hogy hármat is egymás után. Most aztán teljesen levesz a lábamról, pedig már eddig is szerelmes voltam bele Kép!
Megyek csomagolni, mert anyák napján útra kelünk.
Jó éjt Nektek, kellemes hétvégét és boldog Anyák napját, kedves Anyuka-társak. Ez már immáron a 2. jeles napunk lesz!

Eveka

Kép
eveka
 
 


SziasztokKép

Köszi mindenkinek a névnapi köszöntéstKép

Eveka
Nem volt fontos, csak egy körüzenet (vagy hogyis hívjákKép) voltKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Most láttam a Babafalván, hogy Timurrnak nemcsak névnapja, hanem szülinapja is voltKép, utólag is, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Jajjaj, megkattanunk idebent...

Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc,
Kitartás!!!! Javul Marci? REmélem gyorsan elfelejtitek a torokgyuszit!

Nálunk megint munka van, most csináják az utolsó korlátsort, hétvégén festés és hétfőn jön apukám, ezt id felfababázzuk! Na utána már nem tud nagyot zuhanni a kisfőnök!

Holnap megyünk Győrbe, mert anyósom már ki van akadva, hogy nem jártunk arra 2 hónapja, meg anyák napja is lesz, szóval kicsit örömet szerzünk nekik!
Na szaladok le, mert ma sajnos még be kell mennem a városba és erőt kell a dugóhoz gyűjtenem!
Kellemes hétvégét, gyógyulást, jó cavargást, remélem ilyen gyönyörű idő marad!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok,
olvasgattalak titeket, bar mar reg nem irtam.
Ma kirandultunk egy nagyot, igaz csak a szomszedba Visegradra. A NOk Lapjaban olvastam, milyen jo kis hely van ott a MOgyoro-hegyen, jatszoter, vadaspark. JOt setaltunk is, mano a hatamra volt kotve, igy meg nem vittem a kendoben, nagyon jo volt, a vegen el is aludt.
TAlan ismeritek a helyet. Nekem uj volt. A kicsi teljesen kidolt.
Szep hetveget,
Rahel
rahel
 
 


Eveka
dejó fej MarciKép
Majaára csak néha jön rá a szerethetnék,inkább harapKép

Juc
kitartásKép

Babus
kösziKép
mit kaptál névnapodra?

Tamesz
jó nagyizást nektek

Timurr
Vendég
 


Hahó!

Köszi a biztatást Kép , végülis kivittem a hőemelkedéses gyermekemet egy gyors sétára, mert nem bírt magával idebent, ordított, rohangált, rosszalkodott, sikított (na, azt nagyon tud!!!).

Tamesz, jó győrözést! Kép

Rahel, én a múltkor a Normafánál voltam Marcival, mindenféle hordozó nélkül, hát érdekes volt vele kirándulni Kép , mindig csak lefelé akart menni... Kép De azért jót sétáltunk, időnként persze fölkaptam és vittem. Mogyoróhegyen mi még nem voltunk.

Eveka, tényleg nagyon jó lehet, ahogy Marcid adja a puszikat Kép , a miénk nem nagyon szokott, inkább csak bújik, vagy ha puszi van, akkor az igazi smárolás Kép , bekapja a számat vagy az orromat Kép , de csak ritkán... Kép
Remélem, bírod még a "rendes anyukaságot"!!! Kép Kép

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!!
Hát elöször is utolag is boldog szülinapot meg névnapot minden illetékesnek!!
Tamesz!!
Köszi a pozitiv energiát megkaptam,már sokkal jobban vagyok probáltam most az utobbi napokba jó sok programot csínálni,hogy kilábaljam ezt a depit!Ugy fest síkerült is!!KépKép
Na jo azért a maí program nem volt tul felemelő,fülészeten voltunk,ahol 2 és fél orát ücsörögtünk,na de hála ístennek semmi extra,csak Kírának kezdett tegnap fájni a torka azért mentünk!4Azért a fülészetre mert a hölgyemény akkora mandulákkal rendelkezik,amit csak eggyík nap vettünk észre,hogy elvittem megmutatni,hogy ez normális e,azt mondták,hogy amig nem gyullad be sokszor egymás után addig nem nyulnak hozzá!!Hát ez van!!A torka ís csak egy picit gyulladt!!KépKép
A puszikrol:Hát nálunk is van sok puszi meg ölelés,hizelgés,de tudunk ám nagyokat harapni meg csípni is!!Van pl.a barátnőm kisfia akivel egynapon szültünk,hát azt egyfolytába harapja,meg huzza a haját!!Már tők kellemetlen mert elég sokat járunk össze de nem tudok vele mit csínálni,nem érti még ha azt mondom nem szabad!Megütni meg nem fogok egy gyereket ezért,mert ugyanis a b.nőm azt mondta,hogy ilyenkor üssek oda neki eggyet mert nem tanulja meg,hát én ezt nem fogom!!Probáltam már neki visszaharapni egy kicsít de nem sok síkerrel,ugyanugy harap!KépKépViszont a Kíra haját mindig huzigálta és miután a Kíra mindig vísszahuzott azota nem csínálja!!KépKépLátnotok kéne néha mit alkotnak!!
Miron iszonyu hisztis és akarartos,Kíra meg egy nyugis kiscsaj!Szal nem könnyü neki néha!!Tegnap is addig hisztizett mig Kíra odaadta neki a fagyíját!KépKépÉs egyszerüen ledobja magát a földre és vísit,veri a földbe a fejét olyan hisztit csap néha!!Ma ís a fülészeten ezt játszotta mert nem engedtem lépcsőzni!Mit ne mondjak elég kellemetlen volt!Kép)
Mogyoro-hegy:Nálunk az ovisok egy évbe egyszer elmennek oda,onnan tudjuk,hogy super jo a játszotér,megaztán közel van a bobpálya ami szintén super,és a kettö között egy nagyon supi kis vendéglö nagy terasszal gyönyörü kilátással!!
Mi is megyünk oda 20-án mert akkor tudjuk le a gyereknapot,mert az nap biztos tumultus lesz!!
Na jo sok vagyok,dehát olyan régen irtam!!KépKépTamesz minden ok???
Dobok pár képet!!Ja erröl jut eszembe a Rossmanba most 1000 ft.a 40 db 10*13 kép,május 28-ig!!Én már megrendeltem a honlapjukon keresztül!!Egyébként jo minőség!!
Szép napot mindenkinek!!
ANDI

KépÉn és az örögök!!!KépKép

KépImádja a gabonapelyhet csípegetni reggel,csak igy minden nélkül!!Kép

KépSegits anya Kíra felvettea sapkámat!!KépKép
Na jo tényleg eldugultam!!
Vendég
 


Többiektől bocsi, most abszolút nem panaszkodásképp írokKép, de ezt már rég írni akartam Timurrnak:

Timurr
Elkélpesztően hasonlóak a gyerkőceink.
Kristóf is ritkán puszilgat, nagyon-nagyon jó kedvében kell ahhoz lennie, hogy legalább kérésre hajlandó legyen puszit adni vagy megsimizni.
Viszont a harapás az egész nap megy, ahol csak ér, ott harap, de óriásit harap, világgá tudnám ordítani magam, úgy fáj, mosogatás közben a lábamat, ha felveszem a karomba és szeretgetem, akkor a vállamat vagy arcomat, szóval mindegy, csak haraphasson.
Meg durva is nagyon, van, hogy a kezemeben tartom, puszilgatom, ő meg röhögve lefejel. A pelenkázón fekve meg akkorákat rúg belém, hogy majd átszakadom tőle.
Mindig mondom neki, hogy nem szabad, de nem sokáig érdekli.
De másokkal is ilyen, anyukámat pl. nagyon imádja, mégis, ha rájön, megharapja.

Alvásban is ugyanolyan, mint Maja, hajnal 5-6-tól este fél 8-ig pörög, mint akit felhúztak, és ebéd után alszik 30 percet. Hogy honnan az energiája???
Ha nem vele foglalkozom, vagy nem az van, amit ő akar, akkor nyöszörög, hisztizik.
Egyedüól ellenni 5 percig képtelen, játékai nem érdeklik, csak ANYA és ANYA.

Estére már marhára elegem van nekem is, Apucim ki van akadva, hogy én miért vagyok kiakadva. De ezt most nem részletezem.
Hozzád hasonlóan én is sokszor érzem azt, hogy én ezt már nem bírom tovább. Pokoli fárasztó minden egyes nap.
Én kistesót 1000%, hogy addig nem akarok, míg Kristóf oviba nem megy.

Ezt most tényleg nem panaszkodásból írtam, mert most éppen tényleg jó napom vanKép, meghát ettől függetlenül imádom Kistökit, édi, aranyos, szeretnivaló, csak nagy huligán és lókötő, és egyszerűen csak mindig feltűnik, hogy a két gyerek mennyire hasonlóan rosszcsont, mi pedig mennyire hasonlóan kibukunk tőlükKép


Többre most nem futja, anyukámékkal rögtön megyünk vásárolniKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus
hát igen tényleg nagyon együtt vannak.Azért valamennyire megnyugtató,hogy nem csak az én dedem ilyen vad,mondjuk úgy.
Néha Maja szeret,bújik,aztán gondol egyet és harap,amúgy nagyon bújus,még éjjel is amikor már mellettem van,felkel,megnéz és hozzám bújik.

Alvás nálunk annyi,hogy tolódik,tehát mi 8-9 körül kelünk,2-3 felé röpke alvás és 10-11ig pörgés.

Estére én is kész vagyok teljesen,pláne ha az apja estig dolgozik,pláne ha mint a héten,olyanb napja volt,hogy mordított egy-át és már nem tudtam vele mit csinálni,berakam a jáókába,tettem-vettem,ptróbálkoztam nyugtatni,semmi,na estére már kész idegroncs lettem.Persze nálunk az apja örülne ha most rögtön szülnék még kettőt,de mondtam neki,hogy mire oviba megy a kishölgy addigra,ő eztnem érti,dehát nem ő a nonstop ügyeletes.

Panaszkodj csak,ha úgy érzed,hidd el nem vagy egyedül.

Én is imádom Maját vártam őt akartam őt,vannak rossznapok,kikell bírni és jönnek a jók,ezt másképp nem lehet.

Bocs ha kusza volt.

TimurrKép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Babus talált rám a 2006/2007-es téli babák topikban (de hogy?? Kép ), és igen kedvesen invitált ide hozzátok. Ahogy átfutottam az utolsó pár hozzászólást, tényleg nagyon sok kedves régi ismerôs van itt. A teljesség igénye nélkül, Babus, Timka, Timurr, Tamesz, Mukika, Eveka, sziasztok!!! Kép, jó újra "látni" titeket! A többieket is üdvözlöm persze! Kép

Igen, picit eltuntem (Babus szerint Kép, de igaza van), a szülés utáni idôszakban nem volt sok idôm netezni, amikor meg már tudtam volna jönni, szinte senkit nem ismertem a 2005 tavaszi topikban. Nem tudtam, hogy átjöttetek ide!

Mi szuperül vagyunk, Panna már elmúlt 13 hónapos, egy nagy lókötô és huncutka. Nagyon vigyori, de persze ô sem egyszeru eset (olvastam Maja és Kristóf "kedves" szokásairól), harapni ô is szeret, igaz, legalább bújik is néha. Kép Ôrület, de még mindig szoptatom, szerencsére most már csak reggel és este, de hihetetlenül igényli és nincs szívem elutasítani. Lassan persze muszáj lesz, mert most már tényleg alig van tejem, meg már unom is borzasztóan, sajna ez az igazság. Amúgy nem alussza át az éjszakát Kép, kb 8 körül kelünk, délután alszik 1 órát, majd pörög 9-10-ig. Étvágya változó, elég válogatós a hölgyemény, sokat küzdünk az evéssel (vagy maratonira nyúlik, vagy ugyanazt esszük minden áldott nap - brrrr...). Azért a sok nehézség ellenére természeten imádjuk, még akkor is, ha most épp a kezemet ráncigálja és közben dobhártya-szaggató hangokat ad ki. Hiába, ha 5 percig hanyagolva van, azon már alaposan meg kell sértôdni. Kép

Mindjárt teszek fel róla pár képet.

És igen, mielôtt megkérdeznétek Kép, nagyon úgy tunik, hogy úton a kistesó. Még nem voltam uh-n, úgy hogy nem mondom 100%-ra, eddig a nôgyógyászom mondta, hogy terhességre utaló jeleket lát (de ez még nagyon az elején volt) és egy pozitív tesz is bizakodásra adott okot. Szóval reménykedünk, hogy tényleg, mert mi kis korkülönbséggel szerettünk is volna kistesót, szóval nagyon-nagyon örülnénk neki!!!! Kép De biztosat csak 17-én tudok meg.

Meséljetek, mi van veletek, nem hiszem, hogy vissza fogok tudni olvasni ennyi hozzászólást, de nagyon kíváncsi vagyok Mindenkire!!!! Boldog Anyák Napját kívánunk minden Anyucinak! Kép

Pusz,
Borbolya

KépKép

Kép
borbolya
 
 


Na akkor most elárasztalak Titeket képekkel! Remélem, nem gond, de hát ennyi kihagyás után... Kép

Babus, köszi még egyszer, hogy szóltál! Nekem is nagyon hiányoztatok!! Jól látom, már babatali is volt? Irigyellek ám titeket, biztos nagyon jól sikerült!

Kép
(Ebbe a fiókba egyedül mászott bele. A hideg is kirázott, amikor megláttam, de azért gyorsan lefotóztam még. Kép )

Kép
Igazi nô...

Kép
Együttpancsi Kép Szegény Apa ezúttal kint maradt.

Kép
Dani, a kedvenc kispajtás. Ôt ugyan sokszor még csajozás helyett inkább a játékok érdeklik. Kép

KépKép

Kép
borbolya
 
 


Borbolya
Örülök, hogy írtálKép
Amúgy csak annyi, hogy véletlenül bekukkantottam abba a topikba, merthogy mostanság megint sok olyan új pocakos kismami van, akikkel anno együtt pocakosodtunk, (pl. Brigó isKép), és gondoltam szétnézek még, hátha találok még ismerős kismamit, és hát akkor bukkantam rádKép

Várjuk ám a képet PannárólKép És írhatsz is gyakrabbanKép


Rólunk:
Nekünk ma borzalmas éjszakánk volt, gondolom a fogak miatt, dokinéni szerint mind a 4 alsó rágófoga egyszerre jön Kristófnak (én nem tudom, nekem nem engedi megnézni)
Tegnap este 8-tól éjfélig 15-20 percenként ébredt, keservesen sírt, hiába volt minden, még a Dentinox se hatott, sőt, éjjel 11-kor csak úgy kihányta az egész vacsit.
Végül éjfélkor adtam neki Panadolt, újra bekajált egy üveg tápit, ettől hajnalig aludt.
Viszont 6 óra óta ébren van, délelőtt kivételesen elaludt már fél 11-kor, kemény 30 percet aludtKép, azóta viszont lehetetlen bealtatni, pedig már tajtékzik az álmosságtól, mostmár valszeg ki fogja húzni estig, nem semmi teljesítmény.
Estére szerintem kapni fog egy Viburcolt a popójába, hátha attól nyugisabban fog aludni.
Miért van az embernek ennyi foga? Ha ezt a 4-et túléljük, még akkor is marad 8.
Meghát tiszta gáz, hogy nagy szenvedés árán kinöveszt az ember gyereke 20 fogat, hogy aztán majd óvodáskorában pikk-pakk kihulljanakKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Kép
Semmi különös. "Csak" vidám. Kép

Kép
Séta. Szigorúan Apa kezét fogva.

Kép
A dzsungelben. Kép Funyírás elôtt.

Kép
Elsô pizsiben, kiütve a nappaliban. Eddig ugyanis csak hálózsákja volt...

Egyelôre ennyi. Kép Legyetek jók!

KépKép

Kép
borbolya
 
 


Borbolya
Nagyon helyes a leányzóKép És gyönyörű szemei vannakKép És milyen szép nagy haja vanKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Hahó!

Hú, milyen szép kislány csatlakozott a topikbabákhoz!!! Kép Kép Borbolya, Panna, üdv köztünk! Kép És gratula a 2. pocaklakóhoz! Kép

Többiek,merre jártok? Csak nem az esti megasztárra készültök???Kép

Babus, Timurr, kitartás az ördögfiókákhoz! Kép Timurr, Maja gyönyörű kiscsaj a kis virágsapkájában! Kép Nekem volt egy ilyesmi sapim gyerekkoromban, csak pirosban, ezért pipacssapkának hívtam, és velem együtt nőtt Kép , úgyhogy kb. 2 éves koromtól kb. 8-9 éves koromig hordtam... Kép

Andi, remélem, Kíra jobban van! Jó lehet, ahogy Miron hisztizik Kép , Marci is elég jól csinálja, bár ő még nem vágja magát a földhöz, csak visít... Kép Csak nehogy eltanulja... Kép

Jövő heti talival mi van? Lesz valami? Margitszigetre lehet már menni?

Szép estét, jó szórakozást!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Mi van, lányok, így sokkolt benneteket a megasztár???Kép

Mit szóltok a kismama-megasztárhoz? Kép Hát ezt álmomban sem képzeltem volna, pedig azért sok pletykát végigböngésztem... Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóreggelt!
Mi is fent vagyunk már 6 óta, mert Marci úgy döntött eleget aludt!Kép

Andi,
jó, hogy végre jelentkeztél, és örülök, hogy jobban vagy, szépek vagytok a képeken! Remélem a gyerkőcök is "alakulnak"! Hiszti nálunk még eddig nem volt nagyon dúrva, de gondolom majd ez is útólér!Kép Ja, és mindenképpen gyertek a következő talira!!!

Borbolya,
üdv újra, nagyon szép Panna, hatalmas szemei vannak, és gratulálok a pocaklakóhoz, megsúgom, hogy nekünk is van, de mi már most töltöttük be a 16. hetet, jövő héten lesz a rettegett Afp mizériám.

Juc,
jobban vagytok? Mármint Marci torka? Néztük a megasztárt este, bár az elején még úton voltunk, de én is edöbbentem, viszotn örülök, hogy az Eszter boldog, nekem szimpi a csaj! Annak meg mégjobban, hogy a majom Angéla esett ki, a hangja jó, meg ügyes, de a stílusa borzalmasan kiábrándító!

Timurr,
úgy látom Majára bármit ráadhatsz, minden jól áll neki!!! Nagyon csini megint a hölgy!

Babus, Timurr,
egyébként kitartás a napjaitokhoz, ha nem tudunk kimenni nálunk akkor van gáz, de a kert mindent megold, ha kint van szinte egész nap, akkor annyira elfárad, hogy már egyáltalán nincs vele gond, nagoyn jól elbóklászik, imád homokzoni, és egyedül is eljátszik benne, na meg bújócskázni és fogócskázni szoktunk a tuják között, na az a kedvence!

Viszont ma megint esik, sajna, pedig még lenne festeni valóm is, az utolsó korlátsor, amit pénteken csináltak, és holnap fababáznánk az apukámmal!

Találkozó?
Nekem hétfő kedd nem jó, szerdán dél és délután jó, csüt-péntek szabad. Nekem mindegy hogy hol, csak lehessen parkolni a környékén!

Boldog anyák napját Mindenkinek, én 18 évig gyűlöltem, hogy én csak a temetőbe járhattam ki ilyenkor, de már második éve más a világ, boldog vagyok!!!!!!Kép
Na megyek, mert ketteske éhes, és szerintem MArci is menne már lefelé, csak az apja lustálkodik még!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!
Borbolya,Panna üdv.közöttünk!!Nagyon szép ez a csajszi!!KépMinden lányos anyucinak üzenem,hogy várjátok ki a végét,majd 5 év mulva milyen NÕCIK lesznek!!Embertelen,mi pont tegnap ismét ősszevesztünk Kírával,ugyanis elmentünk szandit venni,de sajna a 30-es lábra már vagy tul felnőttesek vannak ami Kírának nem tetszik mert ugyebár nem bugyírozsaszin-straszköves-pillangos cucc,vagy pdig nagyon gagyi!Na hát tegnap találtunk egy köztes megoldást ami nekem nagyon tetszett,meg elöször neki is!!Aztán egyszercsak csínált egy jobbra átot a gyerek,és máris ott állt kezében egy 31-es hofehér magassarku szandival!!KépKépKépAmibe persze még sztem én se tudnék járni!!Gondololhatjátok mi lett a vége a szandi vásárlásnak,10 perc mulva már mentünk hazafelé Kíra az ut egyik én pedig a másik oldalán kullogva,és ráadásul ő még hüppőgőtt is hozzá!!KépKépNa hát ennyít a nőcikröl,ja és ugyanez a van a ruhákkal is,eggyíknap olyan bugyit kért amihez már van cicitakaró top is!!KépKépJa és tavaly voltunk a c§a-ban ahol egy tanga bugyíért nyafogott apjának egy orát!!!KépKép
Na jo befejeztem!!!KépKépPedig tudnék még mesélni!!KépKép
Megasztár:Végre kiesett az a majom,borzasztoan fusztrált a viselkedése,inkább maradt volna multkor az Eszti!!Sztem az meg azért esett ki mert terhes!!KépGondolom igy akarta,mert ugyse tudna fellépésekre járni egy pocaklakoval!!
Ferinek viszont őrülök,nekem szimpi,biztos jo párbaj lesz de én már tudom ki a befutó,gondolom ti is!!KépKépKépBár tavaly ís ledöbbentem,nekem a Karamell még mindig nem jőn be,mármint a hangja!!
A táncversenyt is néztem a retek klubbon,ugyhogy össze-vissza kapcsolgattam!!KépKép
Fogak:Hát nálunk most éppen az megy,hogy Míron nőveszti Kíra hullajtja!!Van amikor ugyanazon a napon veszek Míronnak észre eggyet amikor Kíra kiszedi a szájábol!!Most kettö is esett ki Kírának egy hét alatt,aranyos volt hétfön ugy jött haza az ovibol,hogy anya nézd meg nem jön Míronnak foga??!! Akkor már tudtam mi történt!!Szerdán pedig összeduccolt valakivel és akkor is kiesett egy,mondjuk már nagyon mozgott az is neki!!
Na jo megyek mert megint sok vagyok!!
További szép hétvégét mindenkinek!!
ANDI Ja és boldog anyáknapját nekünk!!KépKép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog anyák napját kívánunk minden kedves anyuka-társnak! Kép

Kép

Juc+Marci

Juc

Kép
juc14
 
 


Na, egy kicsit visszatérek én is a mega-témára: Kép

Szóval le a kalappal Eszter előtt, ha ezt a megasztározász terhesen csinálta végig, nem lehetett könnyű. És állítólag még egész nyáron turnézni fognak...

És hogy hogy bírták ilyen jól titokban tartani??? Kép

Én egyébként nem különösebben örülök a Feri bejutásának (bár tegnap a Janis Joplin-száma kivételesen nagyon tetszett), de olyan semmilyen szegény... Kép Na, mindegy, így legalább tutira Magdi nyer. Kép

Pletykák egyébként mindenkiről vannak Kép , Feri házassága a rossznyelvek szerint már rég tönkrement, csak pr-fogás volt a szerető családapa-imidzs; a Magdi összeveszett az anyukájával; az Angéla állítólag leszbikus, és már össze is jöttek Magdival... Kép

Na, ennyit a sztárokról... Kép

Nekem meg itt anyák napjára lebetegedett a férjem is Kép, illetve Marci szerencsére már jól van, csak rettentő rosszkisfiú... Kép , a férjemnek viszont nagyon fáj a torka és elég zombifeje van... Kép

Szép napot!!!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Még gyorsan két kép, aztán eldugulok. Kép

Így néz ki a szoba, ha Marcit 5 percre magára hagyjuk... Kép

Kép


Meg így:

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Haho!!
Hu Juc!!Nem semmi milyen kupi van nálatok!!KépKépKépHa szabad érdeklödnöm mit csínálsz egésznap,logatod a lábad???KépKépKépEz olyan férjes kérdés volt,vagy anyosos???Bár nekem nincs ilyen kérdésem,pont az ellenkezöje van!!!Mindig mondja ülj már le én megcsínálom!!Na jo nem fényezem hátha beleolvas!!KépKép
Egyébként nálunk is ez szokott lenni,de sajna én nem birom 5 percnél tovább és elkezdek pakolni!KépMég Kíránál is,pedig ő már megtudná csínálni magának,csak lusta mint az apukája!!KépKépKép
A sok-sok könyvröl is megvan a véleményem,rossz emlékeim fűzödnek hozzájuk!!Anyosoméknál amikor utoljára festés volt akkor már beteg volt,és én naívan felajánlkoztam,hogy segitek,hát rám jutottak a kőnyvek,28 doboz könyvet kellett lepakolnom és festés után letörölgetni és vissza!!De nem ám kis dobozok voltak !KépUgyhogy mi nem gyüjtünk ilyeneket,itt a net!!Ami meg könyve kell azt természetesen megtaláljuk Anyosom könyvtárába!!
Na jo azt hiszem mennem kell mert az ur felébredt,csak gondoltam bekukkantok,mert már megsült a malacom meg a leves ís készen van gondoltam ideűlök még 10 percet!!Tévedtem!!!KépKép
Szép napot mindenkinek,igaz,hogy itt nálunk szemereg az eső!KépKépKép
ANDI
Vendég
 


Hahó!

Remélem, jól telt az anyák napja, bár az idő lehetett volna jobb is...

Marci viszont iszonyú rosszkisfiú volt egész nap, mintha direkt csinálná Kép , persze, lehet, hogy csak az én elvárásaim lettek mások anyák napján... Végigrandalírozta az egész napot, idegeink megtépázva, úgyhogy most gyorsan ágyba dugjuk... Kép

Andi, köszi az anyós-beszólást Kép , gondolhatod, hogy én sem hagyom így a szobát, csak lefényképeztem, hogy lássátok... Kép Persze így aztán én is 5 percenként pakolok, egymást kergetjük Marcival... Szerencsére a férjem is segít, ha itthon van.

Tamesz, hogy sikerült a festés?
Tali: jövő hét 2. felére mondanak rossz időt... Kép Bár lehet, hogy ez nem jelent semmit... Kép

Na, sziasztok, jelentkezzetek!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Juc,
jobbulást apátoknak is, úgy látoma képeken, Marci már teljesen jól van!Kép
Kupi nálunk és 2 perc alatt készül, de sajnos lassabban szűnik meg!Kép

Mi voltunk tegnap Győrben, jó volt, kicsit csavarogtunk apával, amíg a nagyszülők Marciztak, néztünk neki gyerekágyat, mert a kiságyban nem tud pörögni és állandóan beszorul, de a most megnyílt Kikaban nagyon dúrva árak voltak. Így azt hiszem marad egy egyszerű Ikeas agy, ami méretre igazítható.
Ma kertészkedtünk, elültettünk 14 bokrot, ha minden jól megy, egyszer sövényke lesz belőle! Ja és festettem a korlátot, majd futózápor, Forma1, öntözőrendszer szerelés, .... szóval nem unatkoztunk!
Sikerült Marcinak is venni falus szőnyeget, ma este együtt tologattuk az autókat az utakon és legoházakat építettünk, ő pedig beleköltöztette az állatokat! A lényeg, hogy élvezi!
Most megyek, pihizni, mert apa 5-kor kel, apukám meg 9 előtt ideér, és fababázunk, a változatosság kedvéért!Kép
Kellemes hetet, szép álmokat!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Juc
Én irigyellek a kupi miattKép
Bárcsak magára maradna Kristóf is 5 percre, én nem bánnám akármekkora kupit csinálna.
De ő egész nap csak utánam futkos, 1 méteres hatókörzetemen belül van állandóan, ha éppen belemerülten játszik (ami nagyon ritka), és észreveszi, hogy én kimentem a szobából, akárcsak egy másodpercre is, már rohan utánam. (ez még akkoris így van, ha az apja itt van vele a szobában, mert a lényeg, hogy anya hol van, apa csak mellékes, ő csak akkor jó, ha anya is ott van)
Úgyhogy nálunk fordított a helyzet, nem én rohangászok egész nap Manóután, hanem ő utánam. Õ egyedül még a szomszéd szobába se merne átmenni.
Viszont mindez csak otthon érvényes, mert amint elmegyünk valahová, rögtön elindul mindent felfedezni, ott már le vagyok kakilvaKép A múltkor egy babazsúron egy vele egyidős kisfiúval indultak felfedezni az idegen lakást, az se érdekelte, élek-e vagy halok, csak mentek kettesben és huligánkodtak, mi meg futkostunk utánukKép
De a játszótéren is otthagyhatnám, mert minden gyerek fontosabb, mint énKép, csak ott meg még csak kézenfogva tud menni, mert amint elengedem, rögtön hasravágódik. A göröngyös terepen menés még nem megy neki, így folyton kézenfogva szaladgálunk az utcán és a játszótéren.

Andi
Hű, ha az én férjem mondana egyszer ilyet, hogy "majd ő megcsinálja!" Álom, álom... Még a ruháit, tányérját kajálás után, szemetet, csokispapírt is én dobálom ki utána, fürdés után én pakolok el utána, úgyhogy én valójában 2 gyerek után pakolok, egy nagy és egy kicsiKép
Bár lehet, hogy a kicsivel már könnyebb, mert ő legalább meg van veszve a takarításért, imád felmosni, port törölni és újabban porszívózni isKép Sőt, ha megkérem, még összepakolni is segítKép Míg a "nagy" csak a számítógép előtt ülKép



Babus

Kép
babus2005
 
 


Már rengetegszer akartam írni:
Ismeritek a Simi Manó filmeket? DVD-n árulják, első látásra nagyon pihent agyú gyerekfilm, de a gyerkőcöket iszonyúan leköti.
Nekem is a babaklubban ajánlották anyukák, mondván, ha már nem bírnak a gyerkőccel, beteszik Simi Manót és a gyerek átkerül egy másik dimenzióbaKép Van olyan gyerek, aki már fejből ismeri az egész filmet és előre mondja/mutatja, hogy mi fog jönni.
Persze rögtön megvettem, Kristófnak is bejön, de ő azért nem képes arra, hogy tátott szájjal végignézze, de kis ideig azért elvan vele.
Van klasszikus zenés és van népdalos változata, a zenék alatt idióta kis figurák, játékok, fabábuk, színes, pörgő, forgó figurák, bábok és állatok mennek, de szerepelnek benne kislányok, kisfiúk, ez a 0-3 éves korigban van, az 1 éves kortóliban pedig többségében állatok, gyerekek vannak.
Van hozzá felirat is, ha az anyuka is énekelni akarja a gyerekdalokat.
Itt megnézhetitek :http://www.manokonyvek.hu/manofilmek/
Nekem első körben a zöld, 0-3 éves korig való, gyerekdalos Simi Manó Világát ajánlották.
Hátha valaki nem ismeri még és érdekli.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Már rengetegszer akartam írni:
Ismeritek a Simi Manó filmeket? DVD-n árulják, első látásra nagyon pihent agyú gyerekfilm, de a gyerkőcöket iszonyúan leköti.
Nekem is a babaklubban ajánlották anyukák, mondván, ha már nem bírnak a gyerkőccel, beteszik Simi Manót és a gyerek átkerül egy másik dimenzióbaKép Van olyan gyerek, aki már fejből ismeri az egész filmet és előre mondja/mutatja, hogy mi fog jönni.
Persze rögtön megvettem, Kristófnak is bejön, de ő azért nem képes arra, hogy tátott szájjal végignézze, de kis ideig azért elvan vele.
Van klasszikus zenés és van népdalos változata, a zenék alatt idióta kis figurák, játékok, fabábuk, színes, pörgő, forgó figurák, bábok és állatok mennek, de szerepelnek benne kislányok, kisfiúk, ez a 0-3 éves korigban van, az 1 éves kortóliban pedig többségében állatok, gyerekek vannak.
Van hozzá felirat is, ha az anyuka is énekelni akarja a gyerekdalokat.
Itt megnézhetitek :http://www.manokonyvek.hu/manofilmek/
Nekem első körben a zöld, 0-3 éves korig való, gyerekdalos Simi Manó Világát ajánlották, nekünk is ez van meg.
Hátha valaki nem ismeri még és érdekli.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Bocsi, kétszer ment elKép

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?