Új privát üzeneted érkezett!

Haga kösziKép
és ha anyum megkérdezi a nödokit?hogy szedni akarom és mit javasol?vagy ehez a clostyhoz kellenek vizsgálatok is?
ésa a norcolut?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


VirágKép

úgy tudom ajánlatos előtte kivizsgálás, hormonszintmérés, és ha minden igaz hsg is. Mert pl érlelhetik a petéidet a gyógyszerek, ha közben meg el vagy valahol záródva, nincs esély a babára, a spermák nem jutnak oda.
Nézz be a fogamzás- ma megint megjött topic-ba, ott ilyen téren nagyon felkészült csajok vannak.
Vendég
 


Sziasztok!

Ma beszéltem a nőgyógyászommal, holnap megyek vizsgálatra hozzá, jhéten, pedig UH-ra.
Vettem páromnak desszertet és a párnája alá tettem. Kép Ma este belevágok!

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

oké!csak pl ennek a csajnak aki ajánlotta anyának mind a három gyereke igy jött össze ezzel a kettövel és nem volt semmi kivizsgáláson!és egy honapon belül összejött neki a baba!ezért kérdeztem hogy mi lenne ha simán szedném!ugyanis dokihoz nem tudok most menni és ha nem lenne belöle komoly mellékhatás n beszedném doki nélkül is egy kis kockázattal!de ha veszélyes akkor nem!köszi a segitséget!
amugy te hogy érzed magad?babokád?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


sziszike!desszertet?Kép
huh már nagyon kiváncsi vagyok hogy reagál biztos örülni fog!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!
Én is úgy tudom hogy főleg a Clostihoz, kell doki. Hormonvizsgálat meg minden. Ha nem találják el jól az adagodat, akkor túlstimulálhatja a petefészkedet, és cisztát okozhat. Szerintem ne szedd be doki nélkül.
Viszont arra gondoltam, hogy ha hazajössz, el tudnál menni itthon dokihoz. Ha nincs is TB kártyád, van valamilyen lahatőség rá,hogy anyudéval menjél. Valamilyen családi, vagy mit tudom én milyen alapon. Az tuti, hogy az egyik volt kolleganőm férje nem dolgozott, így nem fizetett TB-t, és nem volt TB kártyája. A felesége kártyájával csináltak valamit, és azzal járt ő is dokihoz.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Tücsi!köszike de sajna én csak decemberbe fogok hazamenni!az meg még nagyon messze van!Kép amugy meg nekem otthon van tb kártyám és otthon tudok menni dokihoz!ezért is nem értettem hogy miért nem adtak rola papirt hogy igenis tudok menni dokihoz!na mindegy akkor a clostyt kihagyom vagy megkérdezem a dokimat mit szol hozzá!de eza norcolut is érdekelne ha tudtok rola valamit!ez álitolag beállitja a mensit!hát nem tudom!ez van!csak kivi voltam hátha ti többet tudtok

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Tücsi!köszike de sajna én csak decemberbe fogok hazamenni!az meg még nagyon messze van!Kép amugy meg nekem otthon van tb kártyám és otthon tudok menni dokihoz!ezért is nem értettem hogy miért nem adtak rola papirt hogy igenis tudok menni dokihoz!na mindegy akkor a clostyt kihagyom vagy megkérdezem a dokimat mit szol hozzá!de eza norcolut is érdekelne ha tudtok rola valamit!ez álitolag beállitja a mensit!hát nem tudom!ez van!csak kivi voltam hátha ti többet tudtok

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Virág!

Egy kicsit ellentmondanék az előttem szólóknak. Nekem nem volt semmi féle hormonvizsgálat, egyszerűen nem jött meg időben és erre kellett a Duphaston ami 32 napra meghozta a mensim és a Clostit azért írta, mert a hosszú ciklus miatt nem maradt meg a baba és ezzel a kettő kombinációval ez sikerülhet. A Closti erősíti a petét és talán ezzel lesz babóm. A javaslatom: mondd meg anyukádnak, hogy részletesen írja le a dokinak a problémádat és ha ezekután felírja, harcra fel. Sok szerencsét!!!!Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!és neked nem kell menni UHra hogy nem okoz e cisztát nálad a closty vagy hogy minden oké vele?mert sokan azt mondják hogy uhra kell menni vele és arra én nem tudnék menni

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág! Mivel csak 10 db van egy dobozban, ami 5 napig elég ezzel nem okoz cisztát a szervezetemben. Tartós szedése biztosan Uh-ot igényel, de így nem kellett mennem. Szerintem nincs olyan nagy mennyiségű hatóanyag, ami káros lenne rám.
Várom én is a végkifejletet. De pl. ezt is megkérdezheted anyudtól.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


köszi anita az infot!most eldöntöttem hogy anyát elküldöm az otthoni dokimhoz irja fel ö nekem a clostyt ha jonak látja!és negyed fél évente esedékes a clostynál az uh és ha addig sincs baba akkor pont akkor megyek haza magyarba és csináltatok egy uh-t!de hát remélem addigra lesz melom biztositásom és babám isKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Anita!
Akkor, hajrá. Nagyon szorítok nektek.

Virág!
A Norcolutot nekem is felírta a doki, tudod, amikor nem jött meg (52. napnál tartottam)Szerencsére nem kellett kiváltanom, mert másnap megjött. Állítólag a Norcolutot akkor szokták felírni, ha valakinek nem jön meg, mivel néhány szem beszedése után megjön tőle. Biztos van más hatása is (azt hiszem a sárgatestre), de Koda biztos többet tud róla írni.
A Closyt meg ne szedj, csak ha doki írja fel.

Sziszike!
Nagyon várom már a beszámolód az estéről. Remélem ma már tényleg sikerül elmondanod a jó hírt.

Erről jut eszembe, ma voltam a dokinál. Sajnos megint a szobájában lévő Uh-n vizsgált meg, ami elég kicsi. Viszont már láttam a kicsi fejét. Lehethogy már múltkor is dobogott a szíve, csak ez a gép nem mutatja, mert öreg. A nagy Uh-n rögtön láttam mindig mindent a Rezinél.
Na szóval először jól megijesztett a doki, mert láttam rajta, hogy nagyon gondolkodik, és nem is fordította oda a képernyőt. Aztán persze kiderült, hogy csak a méreteit számolta, mert utánna nekem is megmutatta.
A lényeg: A betöltött 10 héthez képest, kb.7-10 nappal fiatalabb. (Ami valószínű, mivel nem a 14 napon volta peteérésem, hanem a 20 nap körül)
Leírom a méreteket, ha valaki tud segítsen, hogy neki hányadik héten volt ekkora.
BPD:14 mm CRL:28 mm
Mindenesetre 3 hét múlva kell visszamennem a 12 heti Uh-ra.
Képzeljétek először nem akart róla igazolást adni, hogy még ne menjek a védőnőhöz, de mondtam neki, hogy a vérvétel miatt kéne, mivel a védőnő tud beutalót adni, mert nem akarok Pestre felmenni, hanem itt helyben majd megcsinálják.

Na sikerült egy regényt írnom, pedig annyi mindent tudtam volna még mesélni.
A Rezi sajnos még mindig nagyon náthás, és estére be is lázasodik.
Na mostmár lőjetek le.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Oné!rezikének jobbulást!
mesélj csak nyugodtan!én it vagyok és örömmel olvasom ha irsz!
clostyt nem szedem be magamtol anya az orvosommal fogja feliratni!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Gyöngyi!
Nagyszerű ez a hír!
Megkerestem Zsoltis UH-mat, de nekem ilyen korban mért értékeim nem voltak.
6.hét: CRL: 3 mm
12.hét: CRL: 42 mm

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Tücsi!
Köszi, az adatokat. Akkor gondolom úgy a 9 hét környékén lehetek, de majd három hét múlva többet tudok.
Akkor ha felraksz egy táblát, majd beírod az új adatot.

Virág!
Ne haragudj, hogy nem jöttem este, de miután írtam, mentem altatni a Rezi. Most nagyon anyás. mindig mondja, hogy: Anyát akajom!
Szegénykém alig kap levegőt. Nem tudom honnan jön neki ennyi váladék az orrából. Szinte percenkén lehet törölgetni, de legalább kifolyik és nem rakódik a fülére. Remélem!

Majd ha jó lesz az idő, akkor csinálok képet a csúzdáról, de csak vasárnap tudom majd felrakni.

Majd még jövök.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Már sikerült a bevezetőm. Kép
Csak a teztet nem mondtam el neki..azt tudja ma megyek dokihoz..stb.
Szóval nem akartam, hogy azt gondolja, ennyi idejig hallgattam, így most énis megvárom mit mond a dokim.

Valaki szül az Uzsokiban? Vagy csak én vagyok?

Második babánál énis elővettem a Zsoltinál mért adataimat és nemsok volt az eltérés. Kép

Most megyek, mert8: 30ra ott kell lennem.

puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!
Én is nagyon eltűntem, épp csak néha bekukkantok olvasgatni.
Látom találkozó is leszKép

Tegnap voltam uh-n, csináltattam dvd-t, kis bébike folyamatosan takarta az arcát, a végén mutatta egy pillanatra az orrát, szájátKép

Jó nagy bébike, adatai:
fej: 58 mm
mellkas: 57 mm (25 hetesnek felel meg)
combcsont: 40 mm
Becsült súlya: 681 gr
Most is azt mondták, hogy fiúcskaKép

Terheléses cukorvizsgálaton is voltam a héten, jók lettek az eredmények,
éhgyomri vérvétel: 4,3
terhelés után 2 órával: 3,1
Nem igazán értem, hogy a nagy adag cukor ivása után miért lett alacsonyabb az érték, de végül is az a lényeg hogy jóKép

Képzeljétek ma lesz életem első Anyák napi műsora, hát nagyon izgulok, megpróbálok nem sírniKép

Most búcsúzom, megpróbálok még jönniKép

Millió pusszantás nektek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Én hétfőn megyek anyáknapjázni. Már nagyon várom. Kép
1 éve azon imádkoztam ne szüljek meg addig, mert nem akartam csalódást okozni a kisfiamnak.
Nagyon szeretem őt!!!

beszéltem a dokimmal, azt mondta, terhes vagyok és igen, kb. 8hetes.
UH-ra kaptam beutalót tőle, 1hét múlva tudok többet, péntek 11re megyek.

Azon gondolkoztam, ma annyi minden történt, lehet kettesben kellene tőlteni az estét párommal(3asba) Zsolti menne csak ki anyauékhoz aludni, holnap úgyis megyünk. Kép

Sok mindent kell most még átgondolnunk, de valószínű itt sem maradhatunk. Kép Másfél szobában lakunk 4en..ez sok.
Azt hiszem itt még komoly beszélgetések várnak ránk.

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


SziasztokKép

Nem tudtam jönnim, mert rohamgyorsasággal kellet egy babaruhát megvarrnom. 1,5 napom volt rá, de kész lett. Ezek 74-es méretek, a tenyerembe elférnekKép

http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/213393.jpg

Erről még a gombok hiányoznak:
http://www.babanet.hu/album/albumimages/1776/213392.jpg




GyöngyiKép
Rezinek előszőr is jobbulást kívánok!
Nagyon örülök, hohy minden rendben van a babávalKép Akkor talán fel is adhatom postán a felsődetKép
Nekem sincsenek ilyen adataim. Később vagy korábban mért adatok vannak.

SziszikeKép
HűhaKép Remélem a férjed is fog örülni!

AncsiKép
Neked is nagyon örülökKép Szuper, hogy minden rendben van! Már hiányoltalak!

VirágKép
Szerintem neked is jó hatásssal lenne a closti a ciklusaidra. Csak nem tudom, hogy a doki fel fogja -e írni így anyukádnak, vizsgálatok nélkül.

ÁgiKép
Igen, megkaptam minden leveled! Külön köszönet a köszöntésértKép


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!de szupik ezek a kisruhák!nagyon jol néznek ki és aranyosak!ügyyes vagy!!!!
a clostyt szerintem felirja a doki csak kis dozisba,mert amugy tök normális doki!

sziszi!szerintem ne halogasd a hirt mert akkor tényleg sok mindent kell még megbeszélnetek elintéznetek!szoritok neked nagyon!

oné semmi gond!én is egy kicsit késöbb de leléptem!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, már kicsit jobban van a Rezi.
Koda!

Hát...így utólag, és bocsi érte, de én is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK! Annyira el voltam foglalva én is a Rezivel, na meg azzal, hogy mi lesz a dokinál, hogy ki is ment a fejemből.

Sziszi!
Remélem akkor már készülsz az estére. Majd mesélj!

Ancsi!
Gratula a babóhoz. Már jó nagy. Már én is hiányoltalak!

Juci!
Vigyázz magatokra, és ha vége a szezonnak akkor remélem többször írsz majd.

Na majd még benézek.
Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Koda!

Az el is felejtettem, hogy tényleg nagyon szuperek a kisruhák. Milyen ügyes vagy
Ez pedig neked küldöm:
Kép

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot! Kép

Tudom nem kellene halogatni, ma rászánom magamat.
Azért ez nem könnyű és nem szeretném, ha negatívan látná, pedig egyenlőre több a negatívum. Kép Viszont annyira örülnék, ha csak a jót látná, na ezért is készitettem elő a terepet.

A második babának is nagyon örültünk, de a 3.at megegyeztünk csak, ha tudunk valamerre mozdulni, építkezni szeretnénk, telek meg van, engedélyek kellenek és sok-sok pénzike.
Most ez, így jött össze, s szerintem megoldjuk, ahol 2 gyerek elfér, ott 3 is.
Majd mesélek vmikor, Zsolti maradt végül velünk, mert most anyás egy kicsit a kórház óta.

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


GyöngyiKép
Köszönöm szépen!

SziszikeKép
Neked is kösziKép És nagyon bízok benne, hogy a férjed jól fogadja a hírt. Bár lehet, hogy ha meghallja, bosszankodni fog kissé. De úgy is meg fog békélni. Mást úgysem tehetKép

Holnap ballagáson leszünk, gondolom közülünk sokan. Remélem nem fogunk szétázni.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok!

Tiszta depi vagyok. Egyre inkább úgy érzem, hogy el fogják venni tőlem a babámat. olyan szemét vagyok, a nyughatatlanságommal halálra ítéltem Kép Kép KépKép

Mesi

Koda!
utólag is Boldog Névnapot!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Tehet mást, sajna, mert ugye neki kell vmilyen szinten felnevelnie..

Tegnap elmondtam neki a hírt, hogy mit mondott a doki, s, hogy jhét pénteken erősitik meg hány hetes is vagyok..nem is lepődött meg annyira, azt mondta sejtette a hangomból.
Meg azt, hogy várjuk meg az UH-ot, mert még bármi lehet. Nem fogadta kitörő örömmel, s érzékeltette, most nem örül annyira, de, majd, ha UH-on túl vagyok átbeszélünk mindent mi legyen.
Hát ez van..én egy kicsit megkönnyebbültem. Jó, hogy tudja. 1 hét múlva elválik mi is a véleménye. Remélem minden rendben lesz.Kép

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Milyen fura, hogy hétvégén ilyen korán fel tudok kelni! Kint minden nap ennél még hamarabb kellett kelni, és olyan eseménydúsak voltak a napok. Ma is van rengeteg tennivalóm. Vásárlás, mosás, fűnyírás, stb. De hál' Istennek elég jó idő van, bár kicsit hideg a kintihez képest, és amikor elmentünk, akkor itthon is sokkal melegebb volt.
A fényképezőgép kábele megint bent van a cégnél, úgyhogy majd megpróbálok beszaladni érte, és akkor teszek fel fotókat!

Igyekeztem végigolvasni az eddigi terméseket...

Mesikém, először is. Minden elismerésem a Tied, hogy így bírod a várakozást! Látom, ma kicsit idegesebb vagy, mint szoktál, de bízzunk benne, hogy minden rendben lesz. Természetesen próbálj meg felkészülni minden eshetőségre lelkiekben. Ha netán tényleg el kell venni a babát, akkor tessék arra gondolni, hogy neki így lesz a legjobb! És egy kis megnyugvás Neked, hogy nem kell semmiféle kezelés, látod, lesz még babád! Nagyon drukkolok érted/értetek! Mikor is mész? 8-án? Azt tudom, hogy ezen a héten!

Virág, jól értem, hogy ezek szerint nem sikerült a munka, ami alakulgatott? Kicsit lemaradtam... Milyen jó lett volna! Már lassan eljuthattál volna dokihoz!

Sziszike! Még mindig nem mondtad el a párodnak?! Hát, jól bírod! Én is másképp szerettem volna meglepni őt (bár nálunk azért első babaként egyértelmű volt az öröm), aztán persze a teszt után rögtön rohantam hozzá az ágyba elújságolni a nagy hírt! Tessék túlesni rajta! Vagy talán tegnap tényleg megbeszéltétek???!!!

Koda, gyönyörűek a rucik, amiket varrtál, olyan ügyi vagy! Otthon milyen az idő? Jövő héten megyek megint, egy évfolyamtársnőm esküvője lesz, de csak megyek szombaton, és vasárnap jövök is vissza. Azért legközelebb jó volna beiktatni egy ismételt teázást! Kép

Oné, megkerestem az én adataim:

7. hét - CRL: 10 mm
11. hét - CRL: 37 mm
12. hét - CRL: 48 mm

Amúgy nálam is hasonló a szitu. Az én számolásom szerint - utolsó mensi - mindig vasárnap fordulok. Tehát holnap kezdeném a 15. hetet. De az első UH már kisebbnek látta a babát, és azóta folyton. 4 nappal teszik fiatalabbnak a picit, és csak csütörtökön fordul a hét. Aztán rájöttem, mivel az előző ciklusom - amikor még megjött - 32 napos volt, és utána, amikor megfogant a 18. napon mértem peteéréses hőt, így lehet az a 4 napos eltérés. Tehát, tényleg 4 nappal kisebb a bébike, úgyhogy még csak tegnapelőtt kezdtem el a 14. hetet.

Jut eszembe, Mesi, ha legközelebb majd teszel fel táblát, szerintem módosítsuk is erre az értékre. Tehát ma vagyok 14+2! Köszike!

Lányok, eddig kint kicsit eltereltem a figyelmem, de tegnap óta ismét parázom. Olyan, mintha nem nőne a hasim. A férjem azt mondja, csak kitalálom! Szerinte igenis ott durorodik! Szóval, nem lettem nyugodtabb anyuka, folyamatosan aggódom, vajon jól van-e odabent!

Na, megyek, van mit csinálnom! De jó újra köztetek! Olyan honvágyam volt már! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziszike, jól tetted! Így már végre együtt tudjátok a további fejleményeket feldolgozni! Meglátod, idővel könnyebb lesz minden!

KépKép
titi_27
 
 


Sziszi,
szerintem addigra teljesen oda meg vissza lesz Apa. Nálunk már most a másfél szobába jöhetne apa szerint a harmadikKépKépKép

Mesi,
ne vetísd ki a félelmeidet. Nem tudom Te hiszel-e benne, de ha kivetíted biztosan beteljesül. Szóval fel a fejjel, nincs semmi gond a babóval ez ezer %. De csak akkor, ha Te is így programozod.

Titi,
Te persze hogy nem látod mennyire nő, mert naponta látod magad. Különben is voltál uh-n, és ott minden rendben volt!

Koda,
boldog névnapot kívánunk.

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Tegnap sajnos nem tudtam jönni, mert elkaptam a Rezitől a náthát. Megint lázas voltam, ezért be vettem algopirint (eddig 4 db-ot). Remélem a babó azért jól van. Szegény gyerek már másodszor kap algopirint. Igaz a doki azt mondta, hogy a vény nélküli gyógyszereket nyugottan lehet szedni. Nem akartam bevenni, de máshogy nem tudtam levinni a lázam, és inkább a gyógyszer,mint a magas láz, mivel az nem jó a babónak.

Titi!
Örülök, hogy újra itt vagy. Akkor tegyél fel képeket. A pocid miatt ne izgulj, majd egyszer csak úgy elkezd nőni, hogy a cipődet is nehezen tudok felvenni.
Köszönöm az adatokat. Már kezdtem izgulni, hogy túl picike a babóm.

Tücsi!
Ne izgulj, ahogy Zseppy is írta, minden rendben lesz. A negatív gondolatok most nem tesznek jót nektek.

Koda!
Hogy sikerült a ballagás? Ki ballagott?

Sziszi!
Sikerült a férjeddel mindent megbeszélni?

Lányok Mindenkinek Boldog Anyák Napját Kívánok!
Annak is aki csak pár hónap múlva lesz anyuka, és annak is aki már élvezi ezt a csodás szerepet. Pont most jutott eszembe, hogy szinte mindenki anyuka, mert akinek még nem sikerült a babó, azoknak már van gyerekük.
Kép

További szép napot. Mi lassan megyünk aludni. Remélem ma ejszaka már sikerül is valamit aludnunk. Holnap reggel a dokihoz megyünk, de utánna jövök.

Jó éjt mindenkinek!
Gyöngyi!

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Utólag is köszönöm a jókívánságokatKép


GyöngyiKép
Képzeld, Marci is belázasodott tegnap éjszaka. Õ is megfázott. Holnap nem is megy bölcsibe.
ha pedig lázas vagy, akkor az algopirint szedd be minden féle képp. Ez nem árt, de a láz sajnos nagyon nagy bajokat is okozhat. De gondolom ezt te is tudod.
ballagás jó volt, csak hideg volt a műsok alatt. De utána a lakásban minden oké volt. Gábor unokatesója ballagot.

TitiKép
üdv itthonKép A pocid miatt teljesen felesleges aggódni! nem egyformán nő minden napKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,

Tegnap és tegnap előtt én sem tudtam sajnos jönni, mert programokat szerveztünk, és mind a két nap hulla fáradtan estem az ágyba... (na jó, azért a lényeg nem maradt el Kép)

Mesi, remélem már kicsit nyugodtabb vagy! Bizz benne, hogy minden rendben lesz, mi is drukkolunk nagyon!

Titi, rakj fel képet, és megnézzük, hogy milyen a pocid!!! Kép

Gyöngyi, gyógyulj meg hamar!

Koda, most jutottam csak oda, hogy megnézzem amiket varrtál! Nagyon ügyi vagy!! Kép

Juci, köszi a jegyeket előre is! Már nagyon várom a hétvégét! Kép Kép

A babátlanok hogy állnak a babagyártással???
Nálam nem túl fényes a helyzet Kép A 20. napomon vagyok és a hőm még mindig 36.0 Ebben a hónapban Fertility szerint sem volt pé-m Kép
Kicsit magam alatt vagyok miatta... Kép Nem tudom mi lehet a baj...
Szerencsére apa lelkes, úgyhogy az esélye megvan, hogy megfoganjon Kép
Anita hajrá, reméljük a gyógyszer meghozza a várt eredményt! Kép

Voltunk ma a medveparkban Veresegyházán. Aki tud, érdemes elmenni és megnézni, mert nagyon jó!
Rakok fel nektek egy képet róla:
Kép

Mára búcsúzom, remélem holnap tudok este jönni! Jó éjt mindenkinek!
Vigyázzatok magatokra és a babucikra!

Ági
csné
 
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy ritkán jövök, már biztosan megszoktátokKép
Most is csak benéztem, mennem kell festeni.Ráadásul nincs fürdőszobánk, úgyhogy a tesómékhoz kell járni fürödni meg wc-re.Iszonyú!Nem is tudom, azok hogy viselik el ezt az életet akiknek nincs fürdőjük?Remélem,a héten vagy legkésőbb a jövőhéten befejezik a munkákat!Már unom.Ráadásul tudjátok, egy kismamának azért 2-3 óránként pisilnie kell.Ha egyszer kész lesz, soha többet nem újítok fel semmit a házban, az biztos!
A bébim jól van, növöget a kis angyalkaKépés sokat mozog.Szerdán megyünk pestre dokihoz.
Megyek mert regeliznem kell, aztán jönnek a munkások és utána festek.
Koda!Kicsit szégyellem magam, hogy még mindig nem tudtam befejezni a képedet, de mostanában kicsit sűrű az élet nálunk!Igyekszem!
Majd még benézek.Sziasztok!

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy ő is tudja, megkönnyebbülés. Kép
Mivel énsem tudhatom mekkora lehet azt mondtam neki az UH-on kiderül.
Nekem februárban jött meg előszőr, de nem nagyon, s márciusban sem volt vész, így semmi sem biztos.
Most várom a jhét pénteket, s talán akkor minden végre kiderül.
Nálunk másfélszoba van, de sajna nem a mienk a lakás, ez itt a gond, ha a mienk lenne szerintem ő sem szólna, de, így nehéz.
Már van telek, ami a nevünkön van, de engedély még nincs az építkezésre, most azt remélem ezis megoldódik, mert már mostanság arról is beszéltünk beleugrani egy új ház vételébe..
Szóval nem könnyű, de szeretjük egymást és ez a legfontosabb a több meg, majd alakul. Kép

Mindene meg van a gyerekeknek is, s nekünk is, igazából, csak egy saját lakásra vágyunk. Akkor nem lenne kérdéses az öröm. Az első kettőnél nálunk is nagy volt az öröm, most meg elég volt az is, hogy nem lepődött meg, s várakozóba tette magát.
Várom a pénteket!

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


RimarKép

Semmi gond, amikor elkészül, majd küldöd! Még én is lógok a babás dobozzal úgy is. Szóval vedd előrea fontosabb dolgokat, én várok türelemmelKép

SziszikeKép
Így már más, hogy lakás gondotok van. Így tényleg meg tudom érteni, hogy kicsit nehezebben fogadta a hírt. De ahogy mondtad, ha szeretitek egymást, sokkal könyebben jutottok megoldásra, mintha veszekednétek! Feltétlenül írd meg az UH eredményt!

Marci szerencsére jobban van. Éjszaka lázas volt, de nurofennek gyorsan lehútuk a lázát.

ÁgiKép
Ma megint megyek érdeklődni, hátha meghozták a szabásmintát. Bár mondták, hogy csak jövőhéten jön áru, de azért meg lehet próbálni.
Holnap én is megyek vissza a dokihoz, mert nekem sem emelkedik a hőm. De nekem egyik hónapban sem. Pontosabban a múltkor volt valami kis emelkedés, el is indult a peteérés, de ciszta lett belőle. Szóval ebből is látszik, hogy nem elégséges a hormontermelésem. Szerintem a progi szintem. Pont ezt nem nézte nálam a doki. Kellett volna.....
Neked lehet, hogy ez múló hiba, hiszen a görbéd jó volt a múltkor is ugye?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Még nem voltunk a dokinál, majd 9 után telefonálok, hogy mikor tud fogadni.
Koda!
Örülök, hogy Marci jobban van. A Rezi se lázas már, de köhög, és elég hurutosnak hallom. Szegénykém, úgy kapkod a levegőért.

Sziszi!
Örülök, hogy sikerült mindent megbeszélnetek. És tényleg az a lényeg, hogy szeretitek egymást.

Rimár!
Nem irigyellek. Remélem a tesódék nem laknak messze, így hamar eljutsz a WC-re. De ne izgulj, majd nemsokára kész lesz, és akkor örülhettek az új fürdőszobának.

Na megyek telefonálni.
Majd még jövök.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziaztok!

Én azt hiszem nagyon szerencsések vagyunk, mert, ami nekünk fontos az meg van. Egészséges gyerekek és a szerelmünk, a többi meg, majd megoldódik. Nem félek a jövőtől,s , ha akarunk valamit, meg is tudjuk csinálni.
Veszekedni sose szoktunk, össz vitánk Zsoltin szokott lenni. De ezek is apróságok. Én mindig védem, pedig néha kell a bünti is. Kép
Nagyon boldog kis életünk van! Azt hiszem ennél több nem is kellene..de mégis egy saját lakás. Kép

Majd megírom természetesen a pénteki eredményeket!
Ma megyek anyáknapjára oviba, Zsolti már nagyon készül. Kép
Holnap meg a vesekő megbeszélésre..majd mesélek.

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk és megyek vissza dolgozni.
A hőm leesett ma már 36.0 fok volt. Holnap lesz az ominózus 15. nap !!!
Szorítsatok!!!!!!!!!!!

Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok lányok!Kép

Koda, Gyöngyi aranyosak vagytok, hogy hiányoltatokKép JólesettKép

Pénteken nagyszerű dolog volt átélni az Anyák napi műsort....
Olyan édesen mondták ezek az apróságok a verseket, hogy szem nem maradt szárazon.
Csodálatos dolog voltKép
Itt egy kép, Bálint középen a két kislány mellett, kardigánban:
Kép

Anita,
holnapra mennek a drukkokKépKép
Néztem a fotókat, gyönyörű menyasszony voltál!!Kép
Mégegyszer gratula!

Gyöngyi, gyors gyógyulást neked!Kép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Ancsi: biztos megható volt az anyáknapja..sírtál is?
Nálunk ma lesz, már nagyon várom!! Hamarosan készülődöm. Még azt sem tudom mit veszek fel. Kép
Biztos büszke vagy nagyon Bálintra!

Anita: nagyon drukkolunk neked, remélem a holnap a ti napotok! Sőt biztosan az!
Kép

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Hajrá Anita! Akkor mindent bele!
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Köszi Lányok!

Képzeljétek már most fájdogál a hasam alja. Szerintetek, ha én kislányt szeretnék inkább ( de fiúnk is örülnénk), nem ma kellene lépnem?
A párom nem tudja, hogy mikor kellene igazából együtt lennünk, ő nem tartja számon a napjaimat, de nem is akarom mondani neki, nehogy a görcsös akarástól ne sikerüljön...
Mi a véleményetek a kislány ügyben? Ma vagy inkább holnap készüljek?
Már annyira izgulok, hogy most meg a stressz hormonjaim miatt nem jön össze majd.Kép

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
Nagyon aranyos a kisfiad, igaz feltehetnél egy közelebbi képet is róla. Gondolom milyen nagyon meghatódtál. Én már előre félek az ilyen előadásoktól, mert érzékeny vagyok. De gondolom más is így van ezzel, főleg anyák napján.

Anita!
Pont akartam kérdezni, hogy hányadik napnál tartasz. Ne izgulj, minden rendben lesz. Este vegyél egy forró fürdőt, és hajrá!

Tücsi!
Nagyon szűkszavú vagy. Csak nincs valami gond!
Rosszulléteid vannak?

Titikém!
Miért nem jöttél még ma? Vagy nem dolgozól? Milyen volt a kirándulás?

Virág!
Merre vagy?

Mi is megjártuk a dokit. Nagyon aranyos volt a Rezi, csak egy kicsit sírt, amikor a torkát vizsgálták. Szerencsére nem kaptunk antibiotikumot, de azért figyelni kell, nehogy tüdőgyulladást kapjon. Az orrába kaptunk cseppet, hogy a fülére ne húzódjon.
Képzeljétek, nem akart hazajönni a rendelőböl. Nemrég újították, és tele van játékokkal. A falra meg mesefigurák vannak festve. Persze pont a Micimackóék. Õk a kedvencei!


Koda!
Marci hogy van? Akkor nem vitted a bölcsibe?

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Anita!
Én úgy tudom, hogy a "lányos" spermák lassabban érnek célba, és tovább is élnek, tehát a peteérés előttre időzített akció hozhat kislánytKép
A gyakoribb szex is inkább kislányt eredményez, míg a ritkább fiút.
Pontos idézet a terheskönyvből:
"Ha a házaspár leánygyermeket szeretne, akkor a következőket vegye figyelembe. Mivel a gyakori közösülés az ondófolyadék spermiumszámának csökkenéséhez vezet, a kiszámított tüszőrepedés ideje előtti héten gyakori közösüléssel csökkenthető a spermiumok száma.
Ha a peteérés előtt két nappal a közösülést abbahagyják, ill. gondoskodnak arról, hogy több sperma ne juthasson a méhbe, akkor csak a hosszabb biológiai élettartamú X kromoszómát hordozó spermák maradnak életben .... az Y kromoszómát hordozó spermiumok többsége a 48 órát már nem éli meg.
Ha közvetlenül a közösülés után a hüvelyöblítésnél enyhén savas öblítő folyadékot használunk, akkor a savas közeget kevésbé tűrő, Y kromoszómát hordozó spermiumok jelentős hányadának mozgása lelassul."

Kicsit hosszúra sikeredett, de remélem tudtam segíteniKép

Sziszike!
Nagyon meghatódtam, pontosan fogalmazva könnyeztemKépKép
Egy aranyos versike tőlük:
"Anyukám, anyukám, találd ki,
hogy az én nagy kincsem ugyan ki?
Ki más is lehetne, ha nem te,
ültessél gyorsan az öledbe."

Gyöngyi!
Sajna, kicsit sötét volt a fotózáshoz, a közelebbi kép még sötétebbKép
Videóztam volna egy kölcsön videóval, de lemerülve kaptam kézhez, úgyhogy egy kockányit sem tudtam felvenniKép
Annyira de annyira szomorú voltam, úgy szerettem volna megörökíteni ezeket a pillanatokat.

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Szia Ancsi!
Köszi az infót! Ahogy kivettem az írásból, ha lánykát szeretnék, akkor jobb lenne ma...
Okés vettem az adást este úgy készülök, de meg kell gondolnom, nehogy rájöjjön...
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi, köszi a hiányolást.
Most jöttem meg az UH-ról, 6 hetes terhességet állapítottak meg. CRL: 2,8 mm

Holnap megyek a genetikushoz, utána fogom eldönteni,hogy kiugorhatok-e a bőrömből.
Rosszulléteim egyébként már vannak, megint rossz a szám íze, mint Zsoltival, meg szédülök, állandóan aludnék, néha ici-pici hányinger. Szombaton kint voltunk a Városligetben, és ettem egy lángost, ami úúúúúgy megfeküdte a gyomromat, hogy szerintem egy életre megutáltam.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok csajok!jo kevés volt a termés hétvégén de ma bepotoltátok!

anita látom átmentél a 2007be én is gondolkoztam már rajta de itt már annyira összezsoktunk hogy nincs kedvem ujra kezdeni!itt jobban szeretek remélem te is maradsz azért velünk is!képzi nekünk is ma kell akciozni de én se nagyon akarom hogy lebukjak hogy ma van az ideje ugyhogy valami csibészkedést ki kell találnom nehogy már olyan kötelezö jellegü legyen!

ancsa de jo neked te már tul vagy rajta!nekünk hétfön lesz az anyáknapi müsor mert nálunk most vasárnap lesz anyáknapja!ezt a vesikét én is sokat szavaltam mikor kicsi voltam!hát németül azért mégse olyan lesz az anyáknapja mint magyarulKép de hát a fiam a lényeg és az hogy igenis én is anyuka vagyokKép

tücsi!ne aggodj nem veszik el a babádat amugy is szerintem nem kötelezhetnek rá csak a méhen kivüli terhességnél!fel a fejjel ott az a baba és ott is marad még december végéig aztán hozza a jézuska neked!

titi!elsö baba még jo hogy nem nö hirtelen és ilyen korán adj neki még egy két hetet és meglátod hirtelen milyen nagy lesz a pocid!
képzeljétek nekem meg akkora a hájjam hogy ugy nézek ki mintha 5-6honapos terhes lennék(jol megszivtam ezzel az elevittel) ugyhogy nekem mostmár az se biztos jel a babánál hogy nö a has mert baba nélkül is nő!
kérdezted a melot!hát most kiválogatták az önéletrajzokat(nem tudom enyémet is vagy sem) és probamunkára hivják az embereket de a csaj aki intézte a melot azt mondja beletelhet négy hétbe is még behivnak valakit!hát kezdek mebolondulni a doki miatt is meg az anyagiak miatt is!

oné!Rezike tudja már a kistesot?ha igen mesélj mit szolt!remélem hamarosan meggyoyul!köszi hogy hiányoltál!hétvégén nagytakaritás volt,tegnap meg nagy fözés sütés pihivel azért nem jöttem!szombaton este meg itt volt a barátnöm hát ne tudjátok meg mekkora hasa van!naprol napra nagyobb pedig a kisfiával meg csak 7.honapba kezdett el látszani!nagyon csinos kis pocis!

sziszike!igy érthetö az aggodalmad!de mostmár elmondtad és az a lényeg!a legfontosabb meg a boldogság ugyhogy nem lezs semmi gond a párod is ugynugy fog örülnia picinek mint te!remélem azért megoldodik a lakás gond is hogy felhötlen boldogságal várhassátok a picikét!én is ezt soktam mondani ahol egy elfér ott kettö ugyhogy ez iy igaz ahol kettö ott három is a negyedik a kérdésesKép

koda mi ujság?azért hogy nem jelzi a hös a pé-t még akciozatok ám!lehet a höméröd nem joKép

na befejezem mert lassan könyvet adhatok ki annyit irtam

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép volt az anyáknapja, holnap rakok fel képeket is. Kép
Anna is egy tündér volt!

Én nem sírtam, de meghatódtam, ezek azt hiszem visszahozhatatlan idők, igyekszem minden percét élvezni!

Boldogság meg van, s a többi is alakulni fog biztos, nem látom sötéten ezt a részét sem.
Pénteket várom! Olyan kiváncsi vagyok az UH-os véleményre, hogy láthassam.

Virág, Anita: sok sikert a baba csináláshoz! Sikerülni fog!

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


képzeljétek csajok!most olvastam a lapot amit kaptunk és kiderült nálunk nincs is anyáknapi müsorKépKépKép csak meghivtak minket valami kertbe sétálgatni meg vándorolni!hát kapják beKépén el nem megyek

sziszike köszi már jo lenne sikerrel járni!igaz anitának nagyobb esélye van mert szedett clostyt remélem nekem is bejön jövöhonapa ez a "csodaszer"

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: