Új privát üzeneted érkezett!

Zsebikém!! Kép

Majd ha lesz csöpp időd, a szülési dátumot javítsd már vissza, mert nekem ez a május 30 egyelőre ijesztő, és csak az egyik UH mondott ennyit! Kép Kép
(Figyelitek, hogy kezdek beszarni...? )

Eredetileg június 16 a kiírt terminus, szerintem legyen június 12, mert a legtöbb UH-becslés eddig itt állt meg, és a doki szerint is ez a reális.
Köszi. Kép
s_norka
 
 


Kriszta, Zsebi!

nem foglalkozom azzal a ronda 5 évvel. Csak azért elbeszélgetnék 1-2 emberrel a minisztériumban, hogy milyen gyermekvédelem van ebben az országban. Tegnap elmagyaráztam a gondozónknak, hogy sajnálom a 2-3 éves gyerekeket, akik "nem kellenek" az öriszülőknek. Ha már az a sorsom, hogy nem leszek soha áldott állapotban (bár még mindig bízom a csodában), akkor azt hiszem megadhatom magamnak a lehetőséget egy Egyesület segítségével arra, hogy átéljem azt a boldogságot, amit egy újszülött tud adni.

Nagyon jó olvasni az irományaitokat(Reno, Kriszta, Stella, Unique) most lebegtek a boldogságtól, hogy ott van veletek egy picurka. Én ezt nem szeretném kihagyni.
Lehet, hogy önzőnek tartott a nőci.

Judit!
Idd le magad, aztán mindent bele!

Timi
latimi
 
 


Stella Kép
nálunk igény szerinti szopi volt egészen addig, amíg a pasik el nem kezdtek kanalazni, onnantól álltunk be 3 óránkénti kajálásra.
az egészhez még adalék, hogy Máté 2-2.5 óránként evett, Levi meg 3-4 óránként Kép

úgy volt, hogy naponta váltogattam a cicit, hogy kapjon más stimut is.
Talán az első 1 hónapban volt, hogy egyenlően 3 óránként evett mindkettő, akkor minden szopinál csere volt, de utána, annyira megváltozott az igényük, hogy csak a napi váltás volt megoldható.
Fejni meg kb. 2 hónapos koruk után csak este fejtem, a fürdetéses alvás után.

Hízás... tényleg nem akarok úgy jönni, mint aki tudja a tutit... ez is csak tapasztalat.
Enyimpasik rekorja 540 és 560 gr hízás egy hét alatt. Õk 2.300 grammal születtek és 8 hetesen 4.600 grammos volt mindkettő.... most lehet osztani szorozni.
úgy gondolom, hogy az, hogy mennyit hízik egy gyerek a kaján kívül nagyon alkatfüggő. Ha megeszik a tápit, akkor gondolom szükségük van rá. Én ált. megbíztam a gyerekeimben, és elhiszem most is, hogy ők tudják, hogy mi kell nekik.

hasfal: lehet, hogy meg kellene mutatnod egy sebésznek/belgyógyásznak, nehogy valami sérv kialakuljon.
a bőröm nekem is lóg.

Judit Kép
sajnálom, hogy nem kaptál tól jó híreket.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Judit!
Hát nem is csodálom hogy üvőlteni tudnál....Mindig is furcsáltam amikor mondták neked hogy átvándorol, de ezek szerint nem ngyon van ilyen vagy csak fényévente egy egy. Remélem most te pont beleesel. Ha nem is vágtok bele akkor is tessék belehúzni a spontánba. Soha nem lehet tudni. Kép

Akartam kérdezni hogy én szorgalmasan jelölöm a táblában az innen olvasott infokat rólatok nem baj?


Én küldök neked gólyátKép

Kép

Nóri!
Persze hogy lehet javítani , sőt már meg is tettem és már a köv. frissítésnél látni is fogod az új időpontot. Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


SziasztokKép

JuditomKép
Hát szar egy helyzet ez, de remélem azért elöbb-utóbb beidul a jobb oldal is (remélem nincs politikai felhangja Kép).
Mindenesetre nem fogunk zavarni este. Vagy menjünk szurkolni? Esteleg aludj a bal oldaladon, hátha a gravitácó besegít a jobboldali peteveztődnek.

ZsebiKép
Én tv-ben is láttam ismeretterjesztő műsorban, ahol a terhességgel foglalkoztak (Discoveryn ha jól emlékszem) ezt az átcsápolós dolgot.
Még animációt is csináltak róla. Szóval lehet, hogy gyakori, csak a spontán babáknál a rák se tudja, hogy épp melyik petevezetőn vándorolhatott le az embrió. És végül is mindegy is, a lényeg a végeredmény.

TimiKép
Én is így gondolkodom, ugynakkor nem zavarna, ha nagyobb gyerkőcöt is fogadná örökbe, de szerenék egy csöppséget én is a kezdetektől felnevelni.

wish
 
 


Gyerekek, nekem átcsápolt a bal petevezetőm!! Kép Azért nem hinném, hogy ez fényévnyi csodakategória, velem nem szoktak csodák történni (na jó csak egy kicsit)! Kép
s_norka
 
 


NA akkor csápoljunk át és mutassuk meg ennek hogy milyen a csápolás, energiákat küldeni!
Mi megpróbálunk belehúzni!
farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok,

Lyányok,
Csápoljatok ezerrel, irgum burgum! Farkasklány, hajrá, dolgozzatok apával! Az tutira jó depi ellen, nekem is mindig bejött. Sajna most hat hétig hiába vagyok depis, még ha akarnám sem tudnám sexel elmulasztani Kép
Használjátok ki Farkas Úrral, hogy még nem vagy terhes. Utána más érzés... Kép és az bármikor bekövetkezhet. Bár én mit sem értek ezekhez a témákhoz, de mivel tényleg itt Nóri élő példája, hogy működik a dolog, muszáj, hogy elfogadd! Kép
Én szívből drukkolok Nektek!!!

TimiKép
Hát, ha már ez feldob, akkor megéri beütni ezt a rengeteg karaktert Kép Én szívesen írok magunkról Kép
Na jó, tudom, Zsebinek ez nem elég, neki képek kellenek Kép Kép Telhetetlen Kép Kép
Én azért drukkolok Nektek, hogy minél hamarabb legyen kis karonülőtök! És nem vagy önző. Az első hetek a legszebbek (minden bajával együtt), már most úgy érzem, túl gyorsan telik az idő... Kép

OrsiKép
Köszi a megnyugtatást tejcsi ügyben. A doki nénink pont ugyanezt mondta, amit Te. Úgyhogy annak örülök, hogy megvan a mobil számod, mert így a doki helyett is tudlak Téged zargatni Kép Kép na jó, ne ijedj meg! Neeeeeem Kép
Tényleg köszönök minden segítséget! Kép

NorkaKép
Hiába irogatod-tologatod, egyszercsak eljön a nagy nap... Kép és kibújik Kép Szóval no para. Hamarabb elmúlik, mint gondolnád. És már csak arra gondolsz, de jó lenne megint 32 hetes lenni Kép

KrisztiKép
Nem semmi, mennyit eszik Máté Kép persze énlányom is rengeteget lóg a cicin, hacsak ideje engedi bokros teendői közepette Kép Kép
Azért csak fejd azokat a ciciket és tedd csak rá Mátékomát amikor csak lehet! Az is elég, ha cicizés után még szippantyúzza. Énlányom olyan erővel és olyan hévvel szipkázza, hogy nem is kell külön szurkolótábor neki Kép Jut is és marad is Kép

StellaKép
nem semmi súlygyarapodás! Tényleg tökösek a legények! Kép Ehhez képest az én lányom egy kis ártatlan bárányka. Kép

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique!
Persze hogy képek is kellenek, hisz a kis manóitok napról napra változnak és az ember olyan kíváncsi. Kép

Wish!
Írom a receptet és küldöm. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Unique Kép
akármikor zargass! Kép

Farkasék Juditja Kép
tőlünk aztán minden energia felétek megy. Hárman küldjük a pasikkal.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szasztok,

Ti is érzitek ezt a hülye időt/frontot ? Mármint a babák ??? Nálunk egész tegnap délután hiszti volt, ma délelőtt sem volt túl fényes...
Tegnap délben még sétáltunk a parkban, majd 1-kor ébredtünk, kettőig megettük a magunk kis 100-as adagját és utána este hétig csak max 3x 15 percet aludtunk...Máté folyamatosan a cicin akart lógni, de persze a második óra után már valószínűleg nem jött belőle semmi...apával is sétáltak, nálam lógott, de a végén este egy nagy adag tápszerrel tudott csak elaludni (már nem éreztem a cicijeimet)....Persze aztán éjszaka aludt 19,30-tól 02.30-ig, erre meg apa parázott be hogy túl sokat alszik evés nélkül....semmi se jó Kép
Bízom benne hogy tényleg csak az idő....
Mi pont tegnap mértük Mátét és 200 gr-ot hízott az elmúlt héten, az azt megelőzőn pedig csak 100-at, ez összesen 300 gr mióta visszanyerte a súlyát...a dokinő 100-150-et mondott, igy én megelégedtem vele...de most látom Stelláék fiúi mekkorát nőttekKépKépKépKép
Remélem azért mi sem fogunk lemaradni...most 3850-nél vagyunk és hétfőn leszünk 4 hetesek...

Unique,

Továbbra is irigyellek a 'jut is- marad is'-ért...

Orsi,
Beszéltem a Kürti doktornővel, és nem javasolta hogy tovább szedjem az Urticát...viszont azt tanácsolta hogy próbáljam elhúzni a 2 hónapos korban beadandó oltásokat legalább 3 hós koráig, és amit nem muszáj ne is adassak be...azt hiszem nektek is ő a gyerekorvosotok, nem ? Ti hogy voltatok oltásügyben ??
Egy barátnőm kisfia most 7 hónapos, nemrég kaptak valamilyen oltást, amire most szóltak nekik hogy meg kell ismételni, mert rosszul volt tárolva az oltóanyag...felháborító, és ezért a gyerek szenvedjen kétszer....

Farkasok Juditja,

Csodák pedig vannak, vándorol az a peti oda ahova kell neki, ne izgulj...Én várnék még a jegesmacikkal, de elhiszem hogy le vagy lombozva egy kicsit....de bízz magadban és sikerülni fog !
Remélem jól sikerült a tegnap este KépKépKép
Nekem a második inszemet 4 tüszővel csinálták, egy szóval sem mondták hogy az már sok....ha jól emlékszem a Dévai bácsinál meg majdnem annyi tüszőt érlelnek inszemnél is mint lombiknál... szóval ezen ne agyaljKép

Melcsi,
Én is próbálok mindenféle mondókát olvasni, de mostanában a cici a legfontosabb az elalváshoz, bízom benne hogy ez 1-2 héten belül változni fog...pedig alapvetően nem sírós Máté, de a kajáért hajlandó kiereszteni a kisoroszlánt a hangjából...

Zsebi,
Megértem hogy tartasz a kezdéstől, nehogy megint csalódás érjen, de sajnos akadályok leküdése nélkül nem lehet eljutni a sikerhez(legalábbis ezen a topicon nem Kép) Tudom hogy le tudod győzni ezt az utolsó akadályt is KépKép Mi veled szorítunk !

Norka,

Megérdemelsz még pár hét pihenést, ne izguljKépKép Bár nem tudom hogy a kérdőívek elemzése ebbe a kategóriába tartozik-e ???? Max akkor ha közben az asztalon a lábadKépKép
Már jó korán találkozol a szülésznőddel, hol is fogsz szülni ?

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszt Kép
védőoltás Kép háááttt....
a homeopata orvosok alapban nagyon ellene vannak, Kati meg aztán végképp.
Ettől függetlenül nálunk a fiúk természetesen megkaptak minden kötelezőt, nem kötelezőkből: agyhártyagyull. ellenit, kullancs ellenit, és most a bárányhimlőt is meg fogják kapni.
A bárányhimlőn nagyon sokat agyaltam, de annyira veszélyes betegség lett - anyu is mesélte, hogy hetente küldi kórházba a gyerekeket, mert annyira rosszul vannak.... hogy ezután a fiúk megkapják. Valószínű a jövő héten.

az oltásokat egyébként mi is húztuk, különösen azért mert koraszülöttek voltak, és a súlyuk sem nagy. Kb. 2 hónapos eltolással vagyunk.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Kriszta!
Miért mondta a dokinő hogy huzd az időt?
Persze hogy az elején még csak a kajával lehet elaltatni, de a helyzet hétről hétre javulni fog ezen a téren is.
Különben Emese az utolsó oltásnál már nem is sirt. Igaz, a dokinénit azt hiszem szereti, de legalábbis már ismeri biztosan. Kijár hozzánk és 1 alkalommal kb. 1 órát itt tölt.

A tegnapi irásom elveszett, lehet hogy nem küldtem el rendesen?
Azt irtam, hogy nem tudom, milyen az átcsápolás. Nekem mindkét petevezetőm el van záródva...
Tegnap bediktáltam az eredményeket jó Krizsa dokimnak, aki azt mondta, hogy ezek TÖKÉLETESEK, május 8-án találkozunk, felirja a recepteket és csinál UH-t, és akkor INDULHATUNK!!! Ettől megint fel vagyok dobva, már meg is mondtam Pörinek, hogy lesz kistesója. Mátétól is kaptunk engedélyt még 1, max.1 gyerekre...
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Melcsi Kép
a drnő azért van az időhúzás mellett, mert minél nagyobb egy baba, annál kevésbé viseli meg a szervezetét az oltás.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,

Köszi....nem tudom még hogy hogy fogom elhúzni az időt, de majd próbálom....egyelőre azt sem tudom mi a kötelező és mi nem...de van még 4 hetem kitanulni...

Nem volt túl aktív a topik a hétvégén....tegnap éjszakánk nekünk csapnivaló volt, igy az egész napunk is....nem sokat aludtunk --Mármint én sem, de az nem számít, Máténak viszont valószínűleg kellene....most az a műsor hogy kb 20 percenként felébred, ma csak 2 x 1 órát aludt egyhuzamban, a többit 20 percesével...fogjuk ezt is az időre ??
Tegnap, amikor jó kipihent voltam, csak 30 ml tápszer ment egész nap, ma persze már 180-nál tartunk...mit tegyek...

Melcsi,
Szuper, május 8 már csak 1 hét KépKép Szorítunk nektek !!!

Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta Kép
időhúzás: folyik az orra, volt egy kis hőemelkedése, most éppen nem érünk rá, mert elutazunk Kép
akármelyik megteszi Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Kriszta!
Biztos az idő miatt van ez. a picik érzékenyek, bár erről csak hallottam, mert Bébit nem zavarja ilyesmi.
Szerintem a dokival jobb lenne az egyenes beszéd. Nem ismered még annyira, hogy őszintén feltárd az aggályaidat? Mi mindent meg szoktunk beszélni részletesen, igaz nálunk ritka madár a védőnő, lehet hogy azért. De már Máténak is ő volt a dokinénije, régről ismerjük egymást. Mindig mindenről megmondja a véleményét, és hallgatok is rá, ugy néz ki, eddig jól is tettem.
Azt hiszem ezek a zoltások már olyan korszerüek, Bébit például nem zavarta meg egyik sem, sőt az utolsónál nem is sirt. És más anyukákkal is beszélve, nem viseli meg a gyerekeket. Szerintem fontosak ezek a védőoltások, tul kell esni rajtuk és kész.
Hogy viseli Máté a kengyelt?
Látod hogy telik az idő, már majdnem 1 hónap elment!
Köszi a drukkot, remélem jön az utánpótlás!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


ZsebiKép, FarkasokKép, MelcsiKép
Egy kis inspiráció:

Botond szopja az ujját:
Kép

Ismét Botond:
Kép

Olivér lazázik:
Kép

Olivér mosolya:
Kép

Ahol a zsiráf a menő:
Kép

Kézfogás - kis szülői rásegítéssel:
Kép

Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Gyönyörűek a fiúk. Nagyon tetszik a zsiráfos rugijuk.
Pusszantom őket.

Timi
latimi
 
 


StellaKép
Nem mintha szükségem lenne inspirációra, de én is megnézegettem a srácokat: egyszerűen gyönyörűek!KépKép

Borsi

Borsi
borsókás
 
 


Timi!
Holnap csak későn vagy egyáltalán nem tudok jönni, így előre is kívánok neked nagyon sok boldog névnapot. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella!!!!

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Imádom őket!!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKép

ZSU!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsebike!

Nagyon köszi a jókívánságot.

Timi
latimi
 
 


Latimi-Laimi,
Tímea nap alkalmából jó egészséget kívánunk Nektek!
Imikém aktívan vedd ki a részed az ünneplésből, és a végén meglátod Neked is névnapod van ma!

Farkasok

Kép
farkasok
 
 


Sziasztok csajok!

Megjöttünk az UH-ról!!!
Úgy néz ki jut mindkettőből nekünk. Van egy fütyisünk meg egy puncisunk!!!!
17cm-esek!! És a doktorbácsi szerint nagyon szépen fejlődnek!Húúúú hát csajok madarat lehetne most velem fogatni!

Zsu(16+5)!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok!

Kicsit le van lassulva a topik, dehát így van ez rendjén, a kismamik elfoglaltak. Kép
Stella, a fiúk nagyon huncutkák, úgy megfogdosnám őket! Kép

Zsu, látod-látod, az élet bőven kárpótolt a sok szenvedésért, és most egyszerre megajándékozott egy kislánnyal-kisfiúval! Kívánom, hogy ezután is minden rendben legyen már, és teljen örömöd a terhességben! Kép

Hétfőn találkoztam a szülésznőmmel, kicsit NST-ztünk, Bogi rettenetesen megijedt a saját szívhangjától, rengett bele a pocakom, úgy rugdalt. Kép Mondta a szülésznő, jó nagy baba. Mondtam, tudjuk.

Aztán ma voltam a dokinál rendelésen, aki először csak kitapogatott meg szívhangot nézett, közölte, jó nagy baba. Akkor már kezdtem furán nézni. Kérdeztem, doktor úr, és mégis mekkora lehet? Azt mondja, 2,5 kg fölött. Hát jó, hümmögtem. Elkezd vizsgálni, erre kiderül, hogy Bogi feje már nagyon lent nyom, méhszáj C2000-es, felpuhulva, megrövidülve a méhnyak.... 4 hetem van hátra, ha jól viselkedem. Két hét múlva már mehetek is újra NST-re meg kontrollra, mert szorít az idő. Na akkor az a bizonyos zabszem bennem...
Zsebi, én aszondom, mostmár ne javítsuk a táblát. Kép Kép Lesz, ami lesz, túlhordani biztos nem fogom már! Kép

pusz Norka (33+5)
s_norka
 
 


Farkasok!

Köszi! Az IMi előbb ért haza a suliból. (Bp-re jár hétfőn és szerdán)

Timi
latimi
 
 


Renoka,
Képzeld NAgy Kabdebonk bevállalta egy általam odairányított leányzót - Dévais topik-, először nem akarta megcsinálni erre kedden felhívták és május 23-án megműtik, neki is mindkét petevezető zárt, túl vannak 4 lombikon, remélem sikerrel járnak. Arany hajú barátnőnk hogy van? Remélem már teljesen visszafogytál, mert ha nem akkor mi lesz!
Múlt héten voltam Violánál, hát olyat meditáltam, hogy még most is beleborzongok, ja irtó jó élmény volt. Remélem sikerül beindítanunk a jobbomat így! légyszi a felszabadult gólyádat rendesen tájold be mert valahogy nem találja a Szekszárdi utcát!

Timikém,
Még ma is névnapozhattok!

Snori,
Te sem vagy törpe! Beszarás, hogy te is lassan szülsz!

Unique, Kriszta,
Mi az ábra szopi terén?

Puszi Farkasok J

ui. én kissé meg vagyok fázva és köhögök mint egy rossz kutya!

Kavicska,
Szerinted van arra mód hogy a fel-nem-ismert madaraink átköltöztették a fiókákat egy éjszaka folyamán? Kissé izgulok miattuk! Remélem te jól vagy és Sanyi is! Írjál már!

Kell majd egy tali valamikor júniusban! Zsebikém te mit gondolsz erről?

Zsebes,
Jársz még masszíroztatni, most hallottam a Maori masszázsról azt hiszem ki kellene próbálni, ja hölgyeim van remény mindenkinek, hiszen egyik ismerősünknek 3 lombik után spontán baba fogant, mindenki nagy meglepetésére, ja előtte 2-szer volt tai talpmasszázson!

ja!
Tudtok valami normális ruhaboltot ahol valami normális alkalmi ruhát lehet kapni, ami nem kosztüm, nem nadrágos, kissé vadóc- olyan mint én- , színes ja és 25alatt van!Két esküvőre megyünk és az egyik a jövő héten van én meg még meztelen vagyok!

Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Judit!
Kaptam szép sárga rózsát meg egy csomó rucit. Mi is esküvőre megyünk, úgyhogy arra is gyűjtöttem ruhát. Hát nem egy hagyományos ruha. Ebben a boltban biztosan találnál dögös rucit-ahol mi vettük- de ezt a boltot csak Fehérváron ismerem. A szoknya, a kabát, a trikó szerűség, bizsu 25eFt volt. Szeretem ezt a boltot, mert itt szinte kinyalják az ember s...ét. Na meg arra is van lehetőség, hogy egy "együttes" esetén különbözhetnek a méretek. nekem a szoknya 38-as, a kiskabát hozzá pedig 42-es (nagy cickó). Volt egy átlátszó barna, szószerint dögös blúz, na a cicim miatt nem volt jó. A varrás, aminek a cici alatt kellett volna lenni, az nálam majdnem a nyakamnál volt. sajnáltam ,mert gyönyörű a blúz.

Timi
latimi
 
 


De jó, hogy benéztem, micsoda legények vannak a Stella családban!!!Kép nagyon cukik, képzelem, milyen dögönyözés lehet időnként nálatok (is)!

JuditFarkasKépna, akkor szorítsunk annak a lánynak, nem igazán értem, hogy miért nem akarták elvállalni. De Istenünk kegyelmesKép
A nyáron terhes leszel, vmiért van egy ilyen érzésem, csak ne agyalj rajta folyton. Ha lehet szervezz egy jó kis nyaralást! Csodát teszKép
Aranyhajű Tündérlányka jól van, de a kaki ma nem alar jönni, így aztán nyögünk mind a ketten (én szolidaritásból).
Anyukák, adtam neki cseppben Espumisant, eddig nem használ, többször is lehet adni egy nap. Csak mert ugye ő szopizik, de csak a cumisüvegbe tudom belecsepegtetni, és nem szeretném ha több cicizés is kimaradna e miatt. Annyira szeret szopizni és nekem is olyan jó, főleg amikor feszül a cicim.

TimiKép Boldog névnapot!! A nagy cickó az jóKép pláne Apának

Puszi
reno
renoka
 
 


Renoka!

Köszi. Ha "ráérsz", fotózd szorgosan a hercegnőt, hogy mi is tudjunk benne gyönyörködni.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok Lányok,

Mi is élünk még, nem tűntünk el. Sok-sok időt töltök a lányommal, sokat van fenn nap közben. Most épp elaludt, hála istennek! Kép Jó nagy kajás a drágám. Cicik meg állandóan tele vannak - ennek hatására. Van, hogy felkeltem, hogy egyen már Kép Kép Na jó, azért nem ennyire brutális. Éjszaka még mindig 6-7 órát alszik egyhuzamban (kopp-kopp Kép), így csak 1x szopizik hajnalban, napközben pedig sokat van fenn, már sétálunk is, szép az idő, ideális kisbabákat kivinni.
Jó fáradt vagyok, a munkám egy részét abbahagytam, mert egyszerűen nem bírtam. És Laura rovására pedig semmi sem éri meg, hogy csináljam.
Laura két nap múlva lesz egy hónapos, tegnap volt 3.840 g. Szépen gyarapszik. Kép

NorkaKép
Nagyon drukkolok Érted! Ezek szerint szépen fejlődik Bogibaba! Örülök, hogy minden rendben van vele, kívánom, hogy ne legyen 4 kg-s, mert nehéz lesz a szülés Kép Kis zabszemjankó Kép

StellaKép
Ennivalók a fiúk! Kész csoda, hogy bírod velük. Mennyit alszanak mostanság? Éjjel hagynak benneteket, vagy változó?

RenoKép
Neked is sokat feszülget a cickód? Kép
Szoktál fejni is?
Espumisan-fronton nem tudok nyilatkozni, tudod, nekünk a homeos bogyó megoldotta minden gondunkat, még a legelején. De azért tutira megyek, van itthon infacol Kép

ZsuKép
Jaj, de boldog is lehetsz most! Egy kukis és egy nunis! Ez tényleg fantasztikus hír! Gratulálok! Kép

Puszi mindenkinek, még pihizek, kihasználom a lányom maratoni alvását Kép

Ja, gyors kérdés: kis piros foltok és pattik a homlokon, szemek között, illetve szemhéjon piros foltocska... Mitől lehet? Kép

Unique

KépKép
unique
 
 


Sziasztok,

Szopi terén nincs változás nálunk sajnos, de a 6. hétig nem adom fel...Máté enne, meg szopizna, de nem elég..Ennek ellenére (és tápszernek hála) elértük a 4 kilót KépKépKép Május 1-én, 4 hetesen voltunk 3930...nőnek a hurkák a combin meg a praclin is KépKép
Ma voltunk az ortopédusnál is, javulás van, már 4-ről 2-re javult a csípője Máténak, és 2 x 1 óra szabadságot kaptunk KépKép. Gyógytornászt egyelőre nem javasolta a néni- mi pedig bízunk benne....sajnos ma nagyon utáltuk az autósülést, végigüvöltöttük a 10 perces utat...legközelebb már tuti babakocsival megyünk...
Mi is voltunk tegnap is sétálni, 2 órát, és szépen aludt őfelsége...jobb napjain tényleg az egész napot végigalussza...éjszaka továbbra is kétszer kelünk, de ez így nem rossz...apa ma megint éjszakás, azért cidrizek, hogy mi van ha megint olyan lesz mint múlt szombaton...most alszik a drágaKép

Stella,
Srácok gyönyörűek KépKépKép Minden elismerésem hogy a kettőt egyszerre bírod..én Mátéval is hulla vagyok, a vasalnivaló pedig soha nem fog elfogyni.

Bzsuska,
Fantasztikus hírek, elhiszem hogy madarat lehet veled fogatni, és annyira megérdemled KépKépKép Élvezd a terhességet és vértezd fel magad az első időkre Kép - ha tudsz, aludj minél többetKép

Unique,
Nem tudom mitől lehetnek a piros foltok, nálunk csak apró patik vannak, de azok fél nap alatt maguktól elmúlnak, semmit se kell velük csinálni.

Renoka,
Sajnos hasfájás témában nem vagyok otthon (szerencsére). Illetve nekünk is fáj a kaki-puki, de csak addig a 2 percig amíg kijön. Nem szedünk ellene semmit.

Norka,
Hú, 2000-es méhszáj már most....vigyázz magatokra nehogy kicsusszanjon Bogi hirtelen Kép Ha a doki azt mondta még 4 hetet kibírtok, akkor jóKép Szorítsd a zabszemet még egy kicsit Kép

Kriszta
Latimi,
Utólag is boldog névnapot, remélem jól megültétek Kép

Farkaslány,
Zavarom a gólyákat feléd KépKépKép Szerintem is hamarosan rádmosolyog egy pozitív teszt, pláne ha még meditálsz is hozzá KépKép

Júniusi taliban én is benne lennékKép Inkább a második felében, akkorra már egész nagy lesz a szőke herceg Kép

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk még Kép Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de meló volt ezerrel, gépcsere és Andor gyerek is beindult ám rendesen Kép

Visszapörgettem ezt az oldalt (de nem olvastam végig, bocsi) és láttam a Törpi képeket. Stella! Gyönyörűek a srácok!!! El sem hiszem, hogy Andor is volt ekkora!

Remélem mindannyian jól vagytok, már nagyon hiányoztatok!!! Most már tudok majd sűrűbben is jönni, ahogy a meló engedi. Júniusban mi is szívesen taliznánk veletek, legalább Andor majd jól megtanítja az aprónépet rosszalkodni Kép

2 fotó a szőke!!!! kishercegről:
http://www.kepfeltoltes.hu/060504/3_002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/060504/3_004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kúszik-mászik, feláll, kapaszkodva lépeget és 4 fogacskája van.

Pusz-pusz mindenkinek és még 1* bocsi az eltűnésért!!!

Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok Lányok!
Kedves Unique!
A foltok valószinüleg az anyatej következményei, ha tul sok tejet iszol, érdemes max. napi fél literre csökkenteni. Emesének kb. két hét alatt multak el.
Stella!
Gyönyörüek a fiuk! Nemsokára maguktól is fogják majd egymás kezét, ne félj! Hogy birod?
Zsuska!
Gratulálok, ismeretlenül is! Nagyon vigyázz a picikékre!
Timi!
Utólag is sok boldog névnapot kivánok!
Melcsi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Farkasok!
Tali nekem is eszembe jutott, hogy már olyan rég volt. Jó lenne valami bár velünk mindig baj van mert mindig úton vagyunk. Kép
Járom még az én guru nénimhez, mert ő nemcsak masszíroz, hanem a lelkemet is ápolja. Kép

Lara!
Annyira jó hogy előkerültél hiányoltunk itt rendesen mindannyian. Örülök hogy jól vagytok. Kép Meglesem mindjárt a srácot. Kép
Belevágtok a tesó projektbe nyáron?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


no, szőkével azért mi is jók vagyunk Kép

Kép

gyönyörű minden baba!!!!

Bzsuzska Kép
SZUPER!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lara!
Örülök, hogy jól vagytok. Hatalmasat nőtt ez a fiú.

Orsi!
Ezek a hajfürtök? Gyönyörű kisfiad van. A másik lurkóról nincs fotó?

Zsebi!
Majd csak találunk olyan időpontot a talira, amikor Ti is el tudtok jönni.

Timi
latimi
 
 


ZSuKép
Hatlamas gratula a vegyespároshoz!!!!
Gömbölyödsz már rendesen???

Stella

Kép
stella9
 
 


Köszi bíztatást, csak hát türelemben nem vagyok valami erős, bár Krisztián egész jól idomít. Ja fogytam megint 0,5kg-ot mióta abbahagytam a diétát, igaz az utóbbi időben (10napja) nem nagyon bírok enni, vagy csak gyümit, mert valami baci megtámadott és köhögök és fújom az ormányomat.

Lara,
Na végre, bár ezt te is mondhatnád, hiszen írhatnék privátba, de mikor kigondolom hogy írok, rájövök hogy babás témán kívül még nem találtunk közös témát, feltétlenül találnunk kell! Esetleg előre elküldök egy-két újságot és utána kielemezzük , vagy mehetnénk kávézni-teázni, Andort lökdösni a hintában, vagy Peti buliba. Irtóra haragszom magamra amiért ennyire ellustultam, és inkább az ágy mint egy jó barátság!
Na szóval nem igaz, hogy Andor ekkorát nőt, beszarás a kiscsávó, mennyire hasonlít Rád. Gyömöszölésre alkalmas kistestű lény!

Levikém,
Mit ne mondjak jól megnőttél, és ezek tincsek, remélem anya elteszi emlékbe majd őket, mert te sem fogod elhinni hogy ilyened volt! Máté tesóról nyomjál át egy képet. Építkezéssel hogy haladtok! Remélem dömperetek és egyéb markolók már vannak!

Drágáim!
Hétvégén Anyák Napja! Élvezzétek! Én jövőre fogom de akkor nagyon!

Puszillak Benneteket és növekvő Porontyaitokat

Kép
farkasok
 
 


Már megint milyen csodaszép gyerekek vannak itt, kérem!!! Szőke hercegek, szép kilátásaink vannak nekünk, lányos anyáknak!!!!
ZSuKép nagyon nagy gratula, ez igen, minden vágyad így teljesüljön!!!!

KrisztaKép nem hasfájós a Tündérem, hanem annyira nyög a kakinál, hogy teljesen megrémíszt. De a doki néni szerint ez is normális. A gáz az (volt), hgy másfél napig nem kakilt, holott előtte 4-5x is napjában. Így aztán az ébrenlétei nagy részét az erőlködéssel töltötte, adtam neki Espumisant, persze az is csak néhány nap múlva fog hatni. De most délután nem bírtam tovább és felnyomtam neki egy glicerines kúpot, ami hatott úgy kb. fél óra múlva. DE, most tettem újra tisztába, és mi figyel a pelenkában? A jóképű, kissé lekváros kúpocska, szinte eredeti formájában és méretében... Na mármost én eddig azt gondoltam, hogy ez megolvad a lyukban. Nem így van. Szóval ez után inkább a szélcsövet fogom kipróbálni, ha megint bent reked aminek ki kellene jönnie.
Tejem van, de már egy ideje nem mérem, hogy mennyit eszik, követhetetlen, igény szerint szopik és van amikor mind ketten bealszunk akció közben. Hízott és nőtt, hétfőn mértem 3930gr volt és másnap lett 3 hetes, szóval táplálkozik a gyerek.

Ti mikor mentek a babával először emberek közé, mármint pl. vásárolni meg ilyenek?

Ja és sajnos nem látszik a BCG-oltás helye, a dokink szerint ha 6 hónapos koráig nem jön elő, meg kell ismételni. ORSI, ez mitől lehet?

MelcsiKép joghurtot ehetek? és túrót? csak azért kérdezem, mert én nem iszom tejet, de ezekkel is ártahatok a babának? Na és mi a helyzet a csokoládéval? Eddig tömtem magamba, lehet, hogy ez fogta meg a pocakját?

TimiKép most nem mész horgászni??? Mit szólsz a szúnyogokhoz? A babát sem lehet csak úgy kitolni a levegőre, már eg yszúnyog rászállt az arcára, de szerencsére morgott egyet a gyerekem, így még időben közbeléphettem.

ZsebikeKép hogy vagy mostanság???? Guru néniddel haladtok?

JuditKép mi van már? ne legyél beteg, legyengített a nagy fogyókúra? Most, hogy bomba tested lett, tessék sétálni nagyokat a jó levegőn, kiránduljatok apafarkassal. Örülök, hogy így bejött neked Viola.
reno
renoka
 
 


Reno Kép
mi nov. végén voltunk először együtt vásárolni, akkor 1 hónaposak-5 hetesek voltak Kép
dokumentálva is lett Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Reno!
Megyek horgászversenyre jövő héten vasárnap. Meg 27-én is megyek. Engem nem kedvelnek a szúnyogok.
Biztosan nem találják finomnak a véremet.

Wish!
Merre vagy? Mikor lesz a nagy nap? Mi van veled?

Judit!
Máj.1-én voltunk az állatkertben. Szóltam az aranyhalaknak - felsoroltam a neveket.
Sárkeszin tartottunk öris összejövetelt. Ott nyugisan sétáltak a gólyák. Mondtam nekik, hogy melyik családot kell meglátogatni.

Timi
latimi
 
 


Halihó!

Remélem, Süni-Renóca nem haragszik meg érte, hogy megírom nektek a nagy hírt.
Tegnaptól egy boldog családdá váltak . 13 hónapos kisfiút kaptak. Miklóskának hívják.

Most már Õt is ünnepelhetik holnap. Azt hiszem, ez felejthetetlen nap lesz számukra. Nem semmi időzítés.

Timi
latimi
 
 


orsiKép köszi, én úgy 6 hetes kora körül gondoltam az első kiruccanást, majd meglátom. Már nagyon várom, hogy együtt csavaroghassunk!!

RenócaKép nem is tudom mit mondjak. Mit érezhettek most? A gyönyörű babaszobába megérkezett a kisgazdi, akinek már kutyái is vannakKép Hatalmas boldogságot kívánok nektek, és majd légyszi fotózd le nekünk a fiatokat!
TimiKép igazán jó hírhozó azaz jóhírhozó vagy!!Na majd amikor a sajátodat jelented beKép
reno
renoka
 
 


Reno Kép
tudod ezt a csavargást irigylem az 1 babás anyukáktól. valahogy ez nekem nagyon hiányzott, meg a baba-mama torna... és hasonlók, amik ikrekkel kivitelezhetetlenek.
no, ezért hajtok 1 babára tesóként Kép Kép Kép akkor minden ilyet ki tudok próbálni Kép

off: halad a házunk tervezése, lehet, hogy megvan a végleges terv Kép

Renoca Kép
nagyon-nagyon örülök Nektek. Sok-sok boldogságot kívánok Nektek, és nagyon boldog anyák napját!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok,

megint csak gyors bekukk.

MelcsiKép
Köszi a tippet, már három (!!!) napja nem iszon madártejet és kecsketejből is csak kb. 1-2 decit naponta, de nem nagyon akaródznak múlni a pattik... Kép látod a képen is... Kép

OrsiKép
Kívánom, hogy átélhesd Te is a csavargások élményét! Kép

RenoKép
Én is kb. 6-8 hetes korra gondoltam, hogy megyek vele csavarogni. De sétálni már most járunk ezerrel Kép Jaj, anyuék most jöttek haza Bécsből, ahova célzott körútra mentek (babaruha tár frissítés Kép) Olyan édes kis nyári göncöket hoztak, hogy menten megzabálom! Már megint nem érnek a nyomába sem az ithtoniaknak... És kb. 2500-3000 Ft/ruha. Kép

KrisztaKép
De örülök neki, hogy Máténak így javul a lábacskája! Ez nem semmi! még pár hét, és elhagyhatjátok a kengyelt Kép Szuper!!!

SünikémKép
Gratulálok a kisfiúhoz! Igen, képeket én is várok!

Nos, a legújabb fotóink:

Kép
Kép
Kép
Kép

RenoKép
Még mindig várom a fülbevalós képet!

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Süni-Renóca,
húúú, olyan jóóóóó! Nagyon örülök veletek, bújjatok össze és élvezzétek ezeket a meghitt első napokat!

Unique,
tünemény a kisasszony Kép

Zsu,
most olvastam csak, hogy veled is megtörtént a csoda Kép Dédelgesd a manókáidat és vigyázz nagyon magadra!

Farkasok Juditja,
hiányoztok ám nekünk! Mit szóltok egy jövő hét végi Wolves meccshez? Vinnénk a szőke csibészt is. Rengeteg minden történt ám mióta nem találkoztunk Andor, meló és zene terén is, lesz miről beszélgetnünk. Ja és tök jól lefogytam, csak hogy dícsérjem magam is Kép

Orsi,
gyönyörűséges a szőke hercegetek. A miénk tudod, feketéből lett szőke (2 "sötét" szülő mellett Kép).

Ja és a mai töltött paprika:

http://www.kepfeltoltes.hu/060506/5_001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/060506/5_006_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Pusz mindenkinek:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sünikém,
Miért kell az embert korán reggel megrígatni!
Óriási gratula! Eszembe jut amikor írtad, hogy talán valaki most esik teherbe! Hát ezek szerint már terhes volt! Ha lehet kérlek mesélj, hogy mi történt, vagy már régóta folyt a dolog csak nem akartál róla beszélni! Ettől szebbet nem kaphattatok volna! Belegondoltam, hogy ha reggel bemész a szép kis szobába, már várnak Rád! Sírnom kell! Kimondhatatlanul boldog vagyok!

Timikém,
Drága vagy hogy peca közben is rám gondolsz, remélem nem haszontalanul. Akkor most ti ugrottatok megint!

Lara,
Jövő hét sajna nem jó mert esküvőzünk egész hétvégén Zircen, valamikor csak összefutunk!

Snori,
Nem ám beparázol!
Ja most olvastam a másik topikon, hogy Mniki 2 hónap Adimet szedéstől produkált egy terhességet, Krizsa is igazolta, hát talán nekem is ki kellene próbálnom, jövő héten beszélek a drnővel. Gondolod hogy az Adimettől beindulhat a jobb oldalam? Bár én vadul bízok az átcsápolás lehetőségében!

puszi FArkasok

ui. ha még nem voltatok a veresegyházi medve farmon akkor érdemes, vannak malackák és gidák is, ja tegnap voltunk és jó volt nagyon, én nagy állatbuzi vagyok.

Kérdés: szerdán megyek állásinterjúra - Quintilles - úgy tűnik ez tetszene is, persze ez még csak az első kör, de kissé beparáztam, hogy mi van ha tényleg sikerülne, és akkor ezt gyerek témát hogy vezessem be vagy egyáltalán mondjam-e, hogy gyereket szeretnék, de szíves dolgoznék otthonról. Nem kellene beleélnem magamat ennyire , lehet hogy nem is szímpatikus.

FArkasok J

Kép
farkasok
 
 


Jó reggelt lányok,

teljesen el vagyok bűvölve az újabb két gólyától: Sünirenóca és Mniki!!!!! Kép Kép

(Niki azért ment el februárban inzulinmérésre, mert PCO-s és akkor már nagyon mondtam, hogy a PCO-soknak metformint/Adimetet kell szedni, dehát kevesen hisznek még benne, nem tudom miért!)

Farkaslány, hát ezt pofázom neked vagy 2 hónapja, hogy kérjél már ugyan a dokinőtől vagy 1000mg/nap Adimetet (több nem kell, határértékes az inzulinod), ez még nem olyan magas dózis, és igenis beindulhat tőle a lusta petefészked is. Meg azt is tudni kell, hogy a rendezett inzulinszint elősegíti a beágyazódást is, csökkenti a vetélés veszélyét, meg minden. Nincs vesztenivalód vele! Állásügyben: teljesen lazán manőverezz, nem kell felhozni a babatémát szerintem. Ha most "becsúszna", akkor: bocsi, bekaptam a legyet! Kép

Unique, én is megzabálom a lányodat!! Kép

Renóka, aranyhajú Hannáról újabb kép???

Lara, egyszerűen rá sem ismerek a fiadra! Kép Ilyen nagyok lesznek 9 hónapos korukra??? A dolgozást hogyan csinálod, minden nap bemész?

Kriszta, egyet se bánkódj, ha nem zárkózna fel eztán sem a cicid, a lényeg hogy működik a hozzátáplálás és Máté is hízik. A csípőjavulásnak örülök!

Tegnap elkapott a fészekrakó akármi, ablakot muszáj volt puculni, közben jókat szörnyülködtem magamban Stellán, hogy ő is 33-34 hetesen kb. nekiállt,dehát ikrekkel!! Még szerencse, hogy be van osztva, hogy egy nap - 3 ablak, úgy nem vészes, a függönyöket apa pakolgatja föl-le. A babaruhák már készen állnak. Isten bizony lassan érik a kép a szobácskáról.
Lányok, az enyhe mensis fájás az a jósló??? Már minden nap van pár, egy hete. Mondjátok már meg, milyen az a jósló vagy ez micsoda.

pusz mindenkinek Norka (34-35)
s_norka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: