Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Hát lányok, nem termeltetek túl sokat! Mindenki pihizett és csavargott a 3 nap alatt??? Kép

Nekünk megadta magát az internet még pénteken, most tudta megcsinálni a férjem nemrég Kép De itt vagyok...

Anita,
Nagyon szép vagy az esküvői ruhában, gratulálok mégegyszer és drukkolok, hogy minnél hamarabb legyen babuci! Kép

Juci,
"Dudor" és te??? Hát,nem semmit nevettünk a férjemmel rajtad Kép Kép Vigyázz az előadások alatt. Ha végig kell csinálni végig fogod, de ne adj most a véleményekre! Annál fontosabbak vagytok ti!
Amugy nem is tudtam irni, hogy mi is HOrváth Ferencné-nél voltunk! Nagyon kedves és aranyos volt! ...csak sajnos nyáron megy nyugdíjba! Kép

Koda,
Nagyon édi a fiad a képeken! Nem is kérdeztem, hogy birja a szemüveget?? Leveszi még mindig?
Küldök mail-t mindjárt! Kép

Haga,
Irigykedek a képedre! Ari a kis pöttöm a pocidban!

Mesi,
Telhetetlenkedünk??? Kép Kép Rögtön már ikrek??? ...végülis nem kizárt!

Képzeljétek, a fönökömék most szültek pénteken ikreket. Egy kislányt, egy kisfiút. Mind a kettő 2.9 kg-al született. Annyira csodálatos! Már vásároltam nekik, de holnap még megyek Kép

A találkozóra én úgy hiszem, hogy csak Vivimet viszem, mert apa két éjszakás között lesz, úgyhogy őt hagyjuk most aludni. De az "Adácsi"-ra (vagy ahol lesz) már nagyon készül!
Kéne csinálni egy naptárt, ahova mindenki beirja, hogy milyen időpont tuti nem jó nyáron és akkor talán sikerül egy közös időpontot találnunk... MIt szóltok hozzá???

Sziszike eltünt? Vajon mit szólt a férje? Remélem örült! Kép

Egyenlőre ennyi, jó éjt mindenkinek!

Pusz,
Ági
csné
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon húzós volt ez a hétvége, csak hétfőn tudtunk egy picit pihenni.A férjem is dolgozott, nekem is újabb portré és tájképmegrendeléseim vannak.Úgyhogy a héten is bele kell húzni.Ráadásul a hét második felében elkezdik szétzúzni a fürdőszobánkat, elkezdődik a felújítás.Remélem, nem fog sokáig tartani!
Utána jöhet a gyerekszoba.
De számomra a legszörnyűbb, hogy mindig annyi vasalni való gyűlik össze...Nagyon utálok vasalni!Már azon is gondolkodtam, hogy keresek valami vasalónőt, aki heti egyszer eljönne és kivasalna valamennyi pénzért.Nekem ez a halálom!Nem tudom, mi lesz velem, ha gyerek is lesz?Kép
Az idő nálunk rendületlenül rossz.De nem is baj, mert úgysem tudnék kimenni, annyit kell festenem.
A bébi sokat mozog.Kis aranyos.Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz?Ha nem derül ki a 18 hetes UH-on, akkor elmegyünk Gyöngyösre 3D-re.Hátha megmutatja magát!

Majd még jövök, de még nem reggeliztünkKép

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Ági!
Jó ötlet a naptár, csak valakinek meg kellenne csinálni.
Habár akkor 20.-án úgyis tudunk egyeztetni a nyári találkozó miatt.

Rimár!
Az idő nálunk is nagyon rossz, de remélem hétvégére már kisüt a nap. Ne dolgozz túl sokat. A bébitek nemére már én is kíváncsi vagyok, mert a fiuk vannak idáig többségben.

Merre lehetnek a többiek?
Virág, már nagyon régen írtál.
Meg Sziszeke se tájékoztatott minket.
Sőt Fidoli se számolt be mi volt a dokinál.
Hahó Lányok, ébresztő.

Majd még jövök.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a kedvességet a képeket illetően. Ha lesz időm teszek fel közelebbit is.
a gyógyszerem tegnap elfogyott. Ma úgy döntöttem elkezdem a folsavat, ártani nem ártok vele. Ja és tegnap elmentünk Sárvárra fürcsizni egy kicsit. A párom nagyon édi volt, elvitte a gyerekeket az élmény medencébe, hogy én nyugodtan lehessek a melegvízbe, hátha ez is hat valamit. Szegényem, ő is megtesz mindent a baba érdekében...
Remélem, sikerülni is fog ez a hónap... Hú, de boldog lennék.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


sziasztok csajok!hát hétvégén nem volt nagy pangás a topicon azért nem is irtam mert nem tudtam mit irjak!tegnap meg sogornöméknél voltunk meg svájcba nagyon szupi volt de ma meg is lett a hatása a fel a hegyre le a hegyröl autozásnak!szörnyen fáj a fejem!most végig kell néznem az egész archivumot mert nem tudom hol van az az ujj maszázs amit momo irt a multkorKép

haga!mekkora nagy babád vanKéptök jol látszik a kis édesKép

csajok elárulom még ma is szakadni fog nálatok az esö!vagy pedig mikortol kezdi onnan számoljatok két napot folyamatos esövel és utánna hét ágra fog sütni a napKép

kicsijuci hát igen a pénz nagy ur sajnosKép mennyivel jobb lenne ha nem azt kéne figyelni hanem hogy hogy érzi magát a kismama!de azért probálj pihenni az elöadások között sokat!

momo ne sürgesd a pocidat ugyse fog lapos maradniKépés lassan neki fog állni nöni egyik naprol a másikra majd jol meglepödszKép

anita megy a drukk ezerrel!már lehetne hatása ezeknek a dolgoknak!de hát reménykedem hogy a closty segit most!a fürdözés az meg a plusz ráadás!

rimar ha nem birod a vasalást szerintem fogaj fel egy emberkét!heti egy alkalom csak vasalás nem kerülhet sokba szerintem!
pl tesom barátnöjékhez jár takaritonö de mindent megcsinál mosás vasalás takaritás és 15000!ugyhogy csak a vasalás biztos nem kerül sokba!

tegnap a férjem a játszon látott egy nagy hasu kismamát!olyan aranyosan megjegyezte milyen jo lenne ha már neked is olyan hasad lenne!tök édi volt mert én is pont arra gondoltam abba a pillanatba ahgy kimondta!Kép

oné hogy érzed magad?rosszullétek nincsenek?
mindig dicsekedem ám veletek tücsivel meg veled a barátnömnek hogy mennyire feladtátok tücsinél még a dokik is fél évre és lám jön a babaKépbüszke vagyok ám rátokKépremélem lassan már engem is elijeszt a doki ugyhogy kismama leszekKép

bocs ha valakit kihagytam nem szándékosan!csak nem tudom már hol áll a fejem!mindenkinek pusziiii akinek nem irtam!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


hol vagytok????????????

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Most estem be az ajtón. Reggel beiratkoztunk az oviba. Marcinak nagyon tetszett, jó értékelést kapott az ovónőtől.
Utána meg mentem az endokrinológiára vissza. Mára voltam visszarendelve. Egy nagyon aranyos fiatal doki volt ott. A cisztákra azt mondta, nincs semmi teendő velük, 1 év múlva kell ellenőrizetetnem őket. Mérete szereint a pajzsmirigyem mérsékeltem meg van nagyobbodva, de ez a lakosság kb. 70 %-nak meg van. Javasolta a jódozott só bevitelét, illetve terhesség esetén jódtabletta szedését.
A hormoneredmények viszont tökéletesek lettek, így azt mondta, hogy mehet a terhesség nyugodtan a pajzsmirigyem miatt. Azt mondta, szüljek gyorsan, hogy maradjon még idő a 3., 4. gyerekre isKép

Mesi!
A doki kérdezte tőlem, hogy milyen terhességvédő vitamint szedek. Mondatam, hogy az Elevitet. Azt mondta, hogy jó ez a tabletta, de NINCS benne jód, így azt külön kell még szednem. Ezt csak azért írom, mert te abbahagytad emitt az elevit szedédét. Megnéztem a tájékoztatót is, és tényleg nincs benne jód.
A maternában viszont van.

Most ennyire futotta, a férjem jönne dolgozni. Később még jövök!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda
Mi is beiratkoztunk az oviba ma reggel. Dávidnak is tetszett.
Jó hír, hogy nincs gond.Kép Hajrá mindent bele a babaprojektbe!

Virág
Már jó lenne ha nem esne. De ezek szerint még 2 ilyen csúnya nap vanKép.
Próbálj meg pihenni, hátha elmúlik az a csúnya fejfájás.

Megyek pakolni, mert holnap utazunk és még sehogy nem állok. Remélem Dávid nem szedi szét és gyorsan haladok.
Ha nem tudnék jönni már akkor mindenkinek szép hetet kívánok. A babások vigyázzanak magukra!
A többieknek hajrá tessék szorgoskodni!
Egy hét múlva szerdán jövünk haza, remélem csupa jó hírre.Kép
Puszi mindenkinek!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak tegnap nem engedett ide a férjem, ma meg eddig vizsgáztam.

Koda!
Örülök, hogy minden rendben a pajzsmirigyeddel. Én is megnéztem most az Elevit dobozát, tényleg nincs benne jód. Nem is értem, miért hagytam abba. Na mindegy, most folsavat eszek minden nap, remélem, az is jó.

Képzeljétek, csináltam ma is egy tesztet, délután.
Azért csináltam, mert ugye 2 hete voltam dokinál, aki azt mondta, hogy lehet,hogy elhalt. Szóval ha pont aznap halt volna el, a hcg még 2 hétig kimutatható. Letelt a 2 hét, tehát ezen elmélet szerint egy nagy negatívat kellett volna tesztelnem. Erre a teszt csík erősebb lett, mint a kontroll csík, tehát tuti él a baba! Jaj, csak egészséges legyen az a hülye izotóp miatt. És az is csak az én nyughatatlanságomnak köszönhető. Ha nem mentem volna el a másik dokihoz, nincs az a vizsgálat. Tegnap az állatorvos bátyám is azt mondta, hogy gondot okozhatott. Na mindegy, jövő héten megyek a genetikára.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok lanyok

A fenebe, itt nincs sem ekezet, angol nyelvu a billentyu, de mindenkeppen akartam nektek par sort irni. Most itt vagyunk Lipcseben, szuper eddig minden, csak kezdek faradt lenni.

Szombaton egesz nap uton voltunk, estere jol elfaradtam, pedig csak ultem a kocsiban. Biztos jol osszenyomtan a pocimat. Szoval, hetfoig Hanauban voltunk, Frankfurt mellett egy kis varoskaban. Aztan tegnap atjottunk Lipcsebe, holnap pedig utazunk tovabb Drezdaba. Penteken pedig megyunk haza.

Osszessegeben nagyon jol vagyok, csak kicsit faradtan. Ez a sok seta kicsit megterhel. Ja, meg valami. Tegnap reggel egyutt voltunk a parommal, es ismet volt rozsaszinum. Kép De mar nem izgatom magam, lenyeg, hogy minden rendben van, szerintem a baba is. Iszom a sok finom gyumilevet, es eszek sok finomsagot. Lassan semmi nem jon ram. Kép

Lanyok, mindenkinek millio puszit kuldok, szombaton jelentkezem. Mar ugy hianyoztok.

KépKép
titi_27
 
 


Haho!

Megint csak beugrok,hihetetlne,hogy nem is dolgozok ugye es megse erek ra,allandoan intezek .

Virag!

A nagy labujjadat vagy a nagy ujjadat kell nyomogatni,massziroyni,minden oldalon,az ujjak kozet is+ az ujjad kozepet melyen nyomjad,valoszinuleg fog fajni.Kép

Bufo!

Akkor jo utat nektek megegyszer!

Titi!

Pihenjel azert a sok seta,utazas mellett!Kép

Kicsijuci!

Majd jelenbtkezz,lassan megnezhetnenk azt a jogastudiot is.
Milyen fura,az en hasam is begorcsol ha tul sokat csinalok,tudatni akarjak velunk a babak,hoghy tessek lelassitani.Kép

AMugy most merges vagyok,orakat maszkaltam a hugommal,talaltam egy szuper telket,szuper aron,mar ugyvedet mindnet lebeszeltem erre egy volt vevo megjelent a szinen es a tulaj annak akarja adni.Eddig se hire,se hamva nem volt.Pech...Pedig mar a muszaki osztalyra mentem volna,tervezgetttem a hazikot...es most a nagy semmi megint.KépKép

Jovo heten megyek vedonohoz,meg a korzetihez is kellene,honositani akarom a jogsimat.
Na,megyek ,banatomban ,leeszem, magam.
Annyira szep telek volt,erdo volt a vegeben.Mar meset is kitalaltam Zumikenek,hogy ott laknak a tunderkek...nem vagyok normalis,mi???Kép

Na,majd jovok meg.Szep estet nektek.
momo35
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy írtatok végre. Délután nem tudtam jönni ,mert vásárolgattam egy kicsit magamnak. Vettem egy olyan szoknyát, ami kibírja a nyár végéig.(Legalábbis remélem)

Koda!

Annyira örülök, hogy minden rendben van a leleteiddel. Akkor hajrá a következő hónap. Nagyon drukkolok!

Bufo!
Remélem sikerült bepakolnod. Érezzétek nagyon jól magatokat.

Virág!
Köszi kérdésed, jól vagyok. Szinte észre sem veszem, hogy babát várok. Remélem azért minden rendben, de majd csütörtökön kiderül, mert akkor megyünk a dokihoz. A férjem szerint már kezdek kicsit gömbölyödni. Annyira sajnálom, hogy nem tudsz eljönni a találkozóra.
Akkor egész nyáron nem jössz haza? Anyukádék hol laknak? Pest közelében?

Tücsi!
Megint vizsgáztál? Miből?
Látom te is szeretsz tesztelni. Mikor mész következőleg a dokihoz?

Momo!
Ne izgulj, biztos találsz megfelelő telket. Mekkora házikót akartok építeni?

Anita!
Nagyon szorítok neked is. Ha tudsz vegyél termáli kristály fürdőt otthonra, és akkor az akció előtt is fürdőzhetsz egyett.

Képzeljétek, én olyan hülye voltam ma. Kidobtam a doki által felírt Utrogestan nevű gyógyszert reggel. Persze véltelenül. Még jó hogy este eszembe jutott, (amikor nem találtam sehol ), és lementem kukázni. Hát persze, hogy ott volt. Még jó, hogy a kukás autó nálunk szerdánként jár.

Szép estét mindenkinek!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Szép jó estét mindenkinek!
Csak gyors bekukk, aztán megyek alukálni!

Kodaaaaaaaa!! Annyira örülök, hogy minden rendben van!!!!! Kép Kép Drukkoltam ám neked ma! Kép Akkor hajrá, mostmár csak jó időben kell elkapni apát! Kép

A táblát szivesen megszerkesztem ha gondoljátok, a fontos az akkor, hogy mindenki leirja, hogy mikor tutira nem jó nyáron időpont neki... Aztánt valami üres 1-2 napot csak találunk a 3 hónapból Kép

Lányok, Eszterke teljesen eltünt...?!?! Kép

Remélem holnap többet tudok jönni!
Jó éjt Nektek!
Pusz,
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek.
Mostantól újra vagyok, (több, mint)egy hét kórházban,ezért tűntem el.
Képzeljétek Anna hugyúti fertőzést kapott el, s volt érték, aminek 9nek kellett volna lennie, s nála 268 volt. Kép
Nagyon szenvedtem odabent..étvágyam sem volt. Mostanra nagyon összeszűkült a gyomrom, de, ha valami miatt ideges vagyok, vagy nem érzem jól magamat-nem tudok enni.
Tegnap d.u. hozott haza párom.
A nagy hírt még így nem tudja. Kép
Elég izgalom volt ez mindkettőnknek, s, ha ez nem lenne elég Annánál vesekövet is találtak(nem kicsit). Szóval most nem is próbáltam elmondani neki, kicsit sok volt ez így egyszerre. Zsolti teljesen anya hiányos volt, s elkezdett nekem a kórházban sírni, nekem is csak ez kellett..pedig próbáltam tartani magamat.
Eleinte elég jól bírta, de a 6.naptól már kevésbé..nekem az első napok voltak nagyon nehezek. Tegnap éjjel Anna felébredt, s azt hittem még mindig a kórteremben vagyunk.Kép
Most meg újra itthon volt fura, el sem hiszem-végre az ágyacskámban aludhattam.

Túl vagyunk a nehezén, még antibiotikumot kap a pici(szükséges rossz) 2 hétig.
Amúgy jól vagyunk.

Rosszulléteim nincsenek..a fiúnál meg sem éreztem a terhességet, a lánynál eleinte volt egy kis hányinger, de tartottam megamat, szóval nem hánytam egyszersem.
most még semmi..de én azt hiszem lány lesz.

Köszi tényleg a sok hiányolást. Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszi!
Nagyon sajnálom Annát!De jó, hogy már otthon lehettek.A vesekőre gyógyszert kapott vagy műtik?
Azért próbáld meg minél hamarabb elmondani a párodnak, neki is biztos idő kell, hogy feldolgozza.Arról nem is beszélve hogy így egyedül vagy egyszerre több problémával!Ez pedig nem tesz jót neked.Ha tud róla, tud neked segíteni, hogy kíméld magad, így viszont nem.
Vigyázz magadra!

rimar
rimar
 
 


Koda!
Nagyon jó hír, hogy jöhet a baba!Úgyhogy rajta!Kép

Tücsök!
Ne izgulj, nem lesz semmi baj a babával!És főleg ne vádold magad!Nem a nyughatatlanságodnak köszönhető, hanem egyszerűen csak tudni szerettél volna mindent!És nem lesz semmi baj!

Titi!
Érezd jól magad, várunk a beszámolókkal!A séta az jót tesz, csak erősödsz tőle, de ne vidd túlzásba!Mondjuk a babák jeleznek, ha már elég nekik valamibőlKép
rimar
 
 


Momo!
Engem is érdekel, hogy milyen házat szeretnétek?Kicsit bosszantó lehet ez a telekvásárlás, mármint hogy lenyúlták.Hol nézel telket?
rimar
 
 


SziasztokKép

Ági, Gyöngyi, RimarKép
Örülök, hogy így örültök, de sajna peteérésem továbbra sincs. Ha látnátok a "görbémet"....totál egyenes. Úgyhogy kell egy kis rásegítés gyógyszerrel vagy türelemmel kivárom a fél, egy évet, amíg magától helyreáll.

ÁgiKép
Ugye megkaptad a mélemet a szabásmintáról?
Nagyon ügyes vagy, ha megcsinálod a táblátKép
Eszretke tényleg nagyon eltünt. Remélem nincs baj náluk.

SziszikeKép
Jaj miket olvasok! Olyan jó, hogy már csak a jó híreket írtad le, így nem kell izgulnunk miattatok. Nagyon gyors felépülést kívánok!

MomoKép
A férjem építész, ha kell egy kis segítség a táolból, akkor kérdezzetekKép



Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Az igaszság az, hogy nem volt időm a terhességemen gondolkozni, holnap kérek időpontot UH-ra, hogy lássam a saját szememmel is. S a dokihoz is el kellene mennem jhéten, holnap erre is kérek egy időpontot.

Nem idegeskedem már.. amúgy is nyugodt tipus vagyok. Kép
A vesekövet, hogy hogyan távolítják el csak 9én tudom meg, addig nem is gondolkozom ezen. Legalább is igyekszem.
Párom nagyon sokat segített..szép a lakás.

sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Koda!
Én a helyedben tuti elkezdeném már a Clostit.

Gyöngyi!
Nagy drukk holnapra. Szép kis dobogó szívecskét kívánok!
Egyébként minőségbiztosítási rendszerekből vizsgáztam tegnap. Dokihoz meg nem tudom még mikor megyek, ma este kérek időpontot. Remélem, 17-ére kapok. UH-ra megyek jövő héten hétfőn, kedden meg a genetikushoz.

Lányok!
Lenne egy nagy kérésem! Megtennétek, hogy ahol csak tudjátok, terjesztenétek az infót a bátyámék alapítványáról. Most indult, kevés induló tőkével, jól jönne egy kis támogatás. Akár anyagi, akár szakmai, bármilyen segítség. Még 1x a címe:
http://hannaalapitvanya.gportal.hu

Köszi,
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


tücsi nyithatok egy topicot?ahol segitséget kérek nekik?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


jaj Virág,nagyon édes lennél... ezer hála neked a nevükben is.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


ok már kész is!nőklapján csináltam ott azért elég sokan vannak!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Dobok egy táblát.
Remélem, senkit sem rontottam el.

Kép
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


http://www.noklapja.hu/forumkifejt.php?forumid=96403

ha van valami ötletetek mit irjak még akkor szoljatok!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


de tücsi elrontottad!MAGAD kismamaKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Wááá nem irtam oda hogy nem én vagyok az anyuka és kaptam priviket!bemásolom ide mert ezeket nem nekem hanem tesodéknak irták!



Válasz a hozzászólásodra a Hanna(†2) című topicban:

Szia.Személyesen nem ismerlek,de egy családban vagyunk..Nagymáté Kálmán bácsi az én nagynéném Éva néni férje.Matek-Krizsán Ildikó a nevem.

Átérzem fájdalmatokat ,őszinte együttérzésem .Ildikó

Válasz a hozzászólásodra a Hanna(�2) című topicban: A világon a legszomorubb dolog történt veletek,igen gyujtunk gyertyát Hannáért ne vedd rossz néven csak ne derült ki számunkra hogy miben segithetünk,megköszönnénk ha megirnád...nem vagyunk orvosok csak természetgyogyászok zala megyében.....

Válasz a hozzászólásodra a Hanna(†2) című topicban:

Szia Farkas Évi! Nagyon sajnálom, ami veletek történt, mióta a NőkLapjában olvastam a cikket, azóta próbállak megtalálni és talán most sikerült. Emlékszel rám, Jankai Zsuzsa vagyok, együtt dolgoztunk a 1999-ben a HumanSelectnél. Annyira örülnék ha válaszolnál!

Millió ölelés: Zsuzsi

Kedves Virag22, nekem most nincsenek szavaim arra hogy kifejezzem azt amit erzek.

Meglatogattam a honlapot, elolvastam Hanna tortenetet, megnezegettem a fotokat es elsirtam magam.

Sajnos segiteni nem tudok, de talan szamit valamit a teny, hogy gondolatban melletetek allok es sok szeretettel fogok gondolni Hannara ezutan. Ez egy olyan tortenet amit el fogok sok embernek meselni okulaskeppen. Csodalom a lelki erot amivel meg lettetek aldva es nagyon sok sikert kivanok nektek. Sikerulni fog hiszem, mert egy gyonyoru kis angyal vigyaz ratok fentrol.

Sok szeretettel

Andi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


írok adatokat a táblázathoz: 25éves vagyok, Budapesti, sztem 8hetes. véletlen sikerült,2hónapja. Testvérek: Zsolti 5éves,Anna 1éves.
Lehetne úgy írni a táblázatot, ki mikorra van kiírva. Kép

Ma este talán beszélek párommal,s holnap meg megyek kivizsgálásra időpontért.

puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


írok adatokat a táblázathoz: 25éves vagyok, Budapesti, sztem 8hetes. véletlen sikerült,2hónapja. Testvérek: Zsolti 5éves,Anna 1éves.
Lehetne úgy írni a táblázatot, ki mikorra van kiírva. Kép

Ma este talán beszélek párommal,s holnap meg megyek kivizsgálásra időpontért.

puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Egész délelőtt takarítottam, mert ma nálunk lett volna a "baba klub" , de a Rezi sajnos belázasodott. Szerintem megfázott ebben az esős időben. Remélem nem komoly, és nem kell orvoshoz menni. Persze mindig az este a legkritikusabb időszak.
(Ja,a klub az olyan, hogy mi találtuk ki néhány barátnőmmel, és minden héten másnál találkozunk a gyerekekkel. Így ők is jót játszanak, meg mi is kikapcsolódunk. )

Sziszike!
Remélem Anna már jobban van. Hát szörnyű lehetett a kórházban.
Drukkolok az este miatt.

Koda!
iszod még a taát? Ha nem akkor szerintem próbáld ki, mert lehet nekem is az segített.

Tücsi!
Reménykedem a holnapi napban én is, meg abban is, hogy a REzivel nem lesz semmi komolyabb, mert akkor nem tudok elmenni. Amikor beteg, akkor nagyon anyás, igaz a mamit is imádja, de nekem is rossz lenne úgy elmenni.

Virág!
Ahogy Tücsi is írta, nagyon édes tőled ez a topik. Már én is olvasgattam miket írnak. Jó sok hozzászólás volt már.
Mikor megy anyukád hozzátok?
Nem válaszoltál, ezért megint megkérdem, hogy mikor jössz haza anyukádékhoz? (csak azért, mert azt mondtad, hogyha lesz melód akkor nem jössz)
Tényleg sikerült már valami másik állást találnod?

Majd még jövök!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Virág!
Annyira rendes vagy! Elküldöm tesóméknak a hozzászólásokat. Ildikónak a természetgyógyásznak ZALA megyéből megírnád, hogy bármiben segíthetnek, ha tudnak? Anyagiak, ötletek, honnan lehetne még támogatókat keresni, stb.
Köszike

Magamat még nem merem a kismamák közé írni, majd kedden a genetikus után, ha megtarthatom a babát.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Virág,
A fórum jó ötlet.

Mesi,
elküldtem az összes ismerősömnek, hogy továbbítsák, hátha sikerül valami egy-két cégvezető is van közöttük, hátha).

Ja, nyári tábla. Nekünk az aug.15-26 közötti időszak nem jó, mert megyünk Erdélybe.

Lányok,
nagylány már pörög, mint a ringlispil. Olyan tündéri fejet vág. Azt hiszem még éhes, megyekKépKépKép

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy!

Köszi neked is! De ugyi a "nagylány"! Jó étvágyat neki!

Naptár:
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Köszi az izgulást.
Nem tudom még, hogy fogjak hozzá, de elmondom ma neki azt hiszem.
Ez nem fog eltűnni, ez van láttam 2* is UH-on..remélem nem műtét lesz. Kép

Várja valaki még évvégére a babát? Esetleg Decemberre? Kép

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, aztán megyek mindjárt haza.
Mi július 29- aug.4 --ig megyünk nyaralni Horvátországba, remélem addigra pocakkal. Nekem az a hét nem jó.
Sziszi: Megy a drukk estére.Kép Remélem örülni fog a párod és minden rendben lesz a kislánnyal.
Zseppy: Tegyél fel a leányzóról képet, ha tudsz kiváncsi vagyok mekkorát nőtt már.
Na gyorsan ennyit sikerült!
Mesi: szorítok neked is, remélem minden rendben lesz a babával.
Puszi mindenkinek: Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


gyöngyi!anya 16.án jön már nagyon várom!
a melorol a héten várok visszajelzést!és igen ha összejön a melo akkor nyáron nem tudok hazamenni de irtam már hogy akkor decemberbe megyek haza mindenképp mert utánna meg férjem koszovoba megy akkor meg már egyedül nem akarok meg remélem akkor már pocis leszekKép

mesi minden oké lesz a genetikai vizsgálaton!

forum: hát remélem sikert érek el ezzel a forummal Hannácska szüleinek és az alapitványnak!

sziszi megy a drukk ezerrel!

koda rimar mi zu veletek?
cupicica is rég volt már!zsepy nem tudod mi van vele?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Megnezem en is azt a topikot a forumon.

One!

Drukkolok neked,biztossan nagyon varod mar hogy lasd a babat!Kép

Koda!

Koszi szepen hogy felajanlottad a segitsegeteket,nagyon aranyos vagy.Sajna amig nincs telek addig bele se merulok a tervezesbe.

One,Rimar!

A 17. keruletben keresek telket,az nagyon jo lett volna,most megint nincs semmi.Az a baj,hogy ures telkek nem nagyon vannak,vagy ha igen akkor meg nincs ut,csatorna,iyen helyre nem megyek mert hiaba igerik meg van olyan hely ahol mar 10 eve nincsen rendes ut csak igeretek.
AMi meg tetszik az hazzal van,azt le kell bontani es erre ugye akkor kell illeteket is fizetni.ALmaim telke egy hatalmas osfas telek lenne minimum ket orias fenyovel,harsfaval,de ilyen mar csak a meseben van.Kép

Haziko...hat eleg nagyot szeretnenk,igzabaol az amerikai stilusu,de nem az amit it Magyarorszagon kialtottak ki annak,hanem ami igazabol AMerikaban van a kisvarosokban,New England stilusnak hivjak.Lent hatalmas nappali,konyha,ebedlo kellene,+mosokonyha,dolgozoszoba,esetleg egy vendegszoba furdovel,emeleten meg 3 halo,a sajat halonkat oriasinak szeretnenk sajat gardrob szobaval,nagy furdovel..+dupla garazs.Persze a ferjem nincs tisztaban az arakkal,majd ha meglatja a koltsegvetesi terveket akkor jon ra,hogy hoppa ehhez nincs meg a penz.Ja,hat ugye kellene meg bele kandallo,legkondi.Dehat a teleknel elakadtam,pedig az elmult 3 hetben ha eppen nem mast inteztem akkor ezeket kerestuk,orakig maszkaltunk,nezelodtunk.Nem baj,nem adom fel.A ferjem azt mondta,hogy majd ami nekunk lesz szanva az megtalal minket es az lesz a tokeletes,nekunk valo telek.JO,lattam en alomszep telket,csak 50 millio felett volt.Kép

Ma is menos napom volt.Kezdtem a korzetinel,mar olyanom is van,aztan a jogositvany honositasahoz elkuldott szemeszetre,voltam EKGn is...elvittem lefordittatni a jogsit es hazassaglevelet,ez is 14 000 Ft.Varom mar en is a dokit,de meg egy hetem van addig.Ferjem Beirutba ment targyalni.....legalabb egy idozonaba kerultunk.Kép

Sziszike!

Azt hiszem en meg nem is udvozoltelek.Mond el a ferjednek,nem jo magadban hordozni ezeket a dolgokat.Kislanyod remelem jobban van.

Puszi mindenkinek!

Ja,ANita,

nagyon szepek voltatok az eskuvoi kepen.Par napja mar irtam csak elszallt.Es a kertetek is nagyon szep.Kép
momo35
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, de a ballagás előtti napok elég húzósak egy végzős ofőnek! Jövő héten már egy kicsit nyugisabb lesz.
Sajnos a május 20-a mégsem lesz jó nekem, egy családi rendezvény (vidéken) közbeszólt...Kép
Nyáron nekem minden jó, illetve semmi sem jó. Június végén megyünk öt napra Ausztriába, utána vagy Pécselyen leszünk vagy Pesten, attól függ, hogy a lakás átvétel és a költözés hogyan fog zajlani, ezért nem tudok semmi konkrétumot mondani...

Puszi mindenkinek:

Cupicica
cupicica
 
 


sziasztok!

A ma nem a legjobb dolog ezt elmondani, kicsit sok lenne neki, főnöke miatt..holnap kiderül mi lesz a vége. Kép
A másik hang meg azt mondja, nincs megfelelő pillanat ezt elmondani és, ha este az lesz-nem várok!

Azt gondolom a teszt nem olyan élmény, majd, ha látom is..már alig várom. Holnap megyek időpontért.

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok!

Mesi, először neked szeretném megköszönni, hogy átvállaltad ezt a nemes feladatot a táblázattal! Kép
Nekem júni 28-júl 9, júli 21-23, aug. 14-19 nem jó. Bejelölnéd? Köszi.
A babus miatt próbálj meg nem idegeskedni, főleg ne vádold magad (az orvos mondta,hogy nem fogsz teherbe esni)! Kedden nagyon szorítunk Neked!
A tesódék alapítványát én benn a bankban körbeküldöm. Remélem eljut olyanokhoz is, akik tehetősebbek, és tudnak segíteni!

Sziszike, sajnálom ami a kicsi lányoddal történt! Szegény, nem irigyellek most, eléggé összejött minden! Kép

Koda, megkaptam a mailt, irtam is neked! Szerined amugy érdemes várni hónapokat azzal a peteéréssel? Nem kezded el szedni a gyógyszert? Az biztos segít!

Momo, sok türelmet a telekvásárláshoz!

Juci, már csak 1 hét és 2 nap! Úgy várom már! Végre egy kis pihenés apával... Séta, nyugi, kikapcs, kultúra... El sem hiszem! Kép
Amugy hogy vagytok? Dudor jól érzi magát benn?? Kép

Jó éjt lányok, bocsi akit kihagytam!
Ági
csné
 
 


Jó reggelt!
Hát, ahogy elnézem én feküdtem legkésöbb és kelek legkorábban... Kép

Csak el akartam panaszolni nektek, hogy már a 17. napon vagyok és még mindig lenn van a hőm 36.1-nél Kép Kép
Ennyit arról, hogy eddig milyen szép görbém volt Kép ...és még az eső is esik! Kép

Indulok nemsokára dolgozni. Szép napot nektek!
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Sok sikert azoknak, akiknek még nem jött össze.

Ma megyek intézni a dokit, UH-ot.
Háziorvoshoz is ma megyek, délelőttömnek annyi.

Párom nagyon fáradt volt mire mellé bújtam, szinte azonnal el is aludt. Kaptam puszit, s azt mondta, ne ma..pedig én próbáltam kommunikálni, na nem elég kitartóan. Kép
Azt remélem, majd talán estére ez is megoldódik.
De a péntek se rossz, mert Zsolti nem alszik itthon, így talán kicsit több időnk lesz egymásra az este folyamán is. Addig meg már kibírom. Kép
Meglátjuk.

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Lányok, képzeljétek fájnak a melleim. Pedig még csak a 10. napomon vagyok. Ja és reggel hányingerrel keltem. Lehetséges ez? Vagy csak a hormonjaim dolgoznak? Ma megmértem a hőm 36,4 volt. De a gyógyszertől csak a 15. nap lehet pé-m, nem? Vagy lehetett előbb is? Hányadik nap után kell emelkednie a hőnek? Lányok segítsetek tele vagyok kérdésekkel, persze ha tudtok! Mi lehet velem?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Sziszike!
Elvileg, ha minden rendben lesz, én dec.27-re leszek kiírva.

Cupi!
Június végén neked melyik 5 nap nem jó, hova jelöljelek?

Mesi

juj, azt hiszem a naptárban a hét napjai eggyel elcsúsztak. Bocsi, ki fogom javítani.
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Anita!
Szerintem a gyógyszer dolgozik, azért vagy rosszul. De ez jó jel, tutira sikerülni fog most!
Megy drukkkkkk!!!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Anita,
Tessék szeretni egymástKépKépKépKép

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Igyekszünk, igyekszünk. Reggel, mkor mondtam a férjemnek, mit érzek, azt reagálta rá: hú tegnap megcsináltuk ma már érzed?!Kép
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Mesi!

Június 29-július 3. között megyünk Ausztriába, úgyhogy az biztos nem jó. A többi nap meg bizonytalanKép

Holnap ballagunk az osztályommal... Nem tudom, hogy fogom majd bírni, főleg lelkileg. Hat év hosszú idő. Ma este jönnek szerenádozni.
Lehet, hogy csak hétfőn tudok jönni legközelebb, mert most nagyon sok dolgom van.

Cupicica
cupicica
 
 


sziasztok!
csajok anyukámnak ajánlotta ewgy csaj hogy hozzon nekem clostyt meg norcolut-ot!mi a véleményetek erröl a kettöröl?a clostyt tudom de másikat nem!szerintetek orvos nélkül is szedhetem a clostyt?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


VirágKép

NEM!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: