Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A változatosság kedvéért megint napok óta nem tudtam belépni,és most látom,hogy a múltkori hsz-em kétszer is elment. Kép Na mindegy.
Krisz: nagyon jó utat és utólag is boldog szülinapot neked!
Dóri: nektek jó szórakozást Eroshoz!
Nálunk Vik már minden vacsira tejpépet kap( eddigi tapasztalataim alapján-még Márknál) Nestlét,az tűnik a legfinomabbnak.A gyümölcsök is mennek néha,de a főzik még nem,az nem ízlik neki.Õ is állandóan szopizik,kivéve a tejpép után.
Timie: Roland is megnőtt már,nemhiába milyen gyorsan megy az idő.

Nkünk jó bármelyik nap,de a 27.-ére összpontosítsunk akkor?!Az tökéleletes.

Képzeljétek! Tegnap volt nyílt nap az oviban,bent voltunk(nem mintha nem ismernénk Kép ) Márk tökre élvezte,biztos jobb volt így,hogy kicsik is voltak,mint ő.Megnézték a tornát és egy órát játszhattak a csoportban,nagyon édesek voltak ott a nagyok között.

Mennem kell,mert Márk kitúr
puszi mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


A tesóm gépére átjöttem,innen végre fel tudom tölteni a képet,ami régóta akarok.
Hát így néznek most ki az én kisfiaim:

Kép
kismuki
 
 


Sziasztok!

Annamari: végre, nagyon édesek a gyerekek!Még mindig hasonlítanak egymásra Kép
Nekünk csütörtökön du. lesz az oltásunk, de de. ráérünk...szívesen elmennénk Lauhoz.
Dóri: köszi a kirándulós tippeket! Ja és Viknek halálos szövege van KépJó koncertet hétvégére.
Remélem Krisz a tegnapi esős időben azért jól utazott!
Timie: aranyos Tigrised van Kép
Mi kezdünk lábadozni, jobban mondva Noncsi már jól van csak én vagyok még mindig megfázva...rájöttem, hogy kellene vmi immunerősítőt szednem, mert ez így nem állapot!
Szombaton lesz osztálytalálkozóm még az általános iskolásokkal, kíváncsi vagyok rá...

Puszi
Edina

Ha nem bánjátok rakok még fel képet Noncsiról:Kép

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 

 
 

figyi csajok, szerintem a privát bizniszeket nem itt kellene bonyolítani :-)

Akkor 27 csüt délelőtt jó mindenkinek? Nekünk fél 11 felé jó, de attól még Ti találkozhattok korábban, majd mi később csatlakozunk Marcellel. Találkozzunk a Pólus Tesco parkolójában a temető felé eső járdánál, az jó mindenkinek? Rossz idő esetén pedig találkozzunk a Pólusban középen a kajálós részen és onnan együtt felmehetünk a játszóba. Mit szóltok?

Annamari, melyik oviba megy Márk? Újpalotára? Viktor is oda jár és szuper az ovi, de főleg az óvónéni.
Pusz
Dóri
tigris
 
 


Dóri: nekünk jó a fél 11,Vik úgyis 10 körül eszik és aztán pillanatok alatt ott vagyunk.
Nagyon kitaláltad a helyeket is.
Reméljük nem fog esni,ha igen,akkor a kajáldánál legyen a MC Donalds környékén,valahol belül,mert addig is nézhetik a korisokat a kicsik.

Nem Újpalotára fog menni Márk,hanem anyumhoz a Kántorné oviba(IKEA mögött),már úgysem lakunk Újpalotán

jesszzuuuu,elkezdett zuhogni,teraszon a ruha
puszi
kismuki
 
 


ez nekünk szólt? bocs, ha találtam volna emailcímet, valszeg nem itt bonyolítottuk volna
kyra
 
 


Sziasztok!
Elvileg nekünk is jó a csütörtök.Csak majd némi navigálást kérnék valakitől.Fogalmam sincsen hogy hogyan jutok el a pólusig.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Anita!

Nem tudom merről jöttök,de vagy a Keletinél vagy a Bosnyákon megáll a Pólus busz (fél óránként indul),esetleg a 130-as busz (talán a stadiontól).
kismuki
 
 


Sziasztok!

Nem tud valaki Gabiról? Illetve Bencéről?
Valakinek megvan Gabi mobilszáma? Ellopták a telefonom, és nekem csak abban volt meg.

Puszi nektek!

eszty

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Minden rendben van. Látom mennyien aggódtatok értünk. Bocsánat, csak kedden vittem vissza Bencét kontrollra és mivel azt mondták, hogy minden oké, már tűztem is le vele vidékre Apukámhoz. (Férjecském Strassburgba volt.) Kicsit elegem lett a dokikból, ill. konkrétan ettől a fülésztől. Aki még a végén azt is levezette nekem, hogy a babaúszás úgy hülyeség, ahogy van... Na, mindenesetre Bence jól van, de a mai napig mutogatja a combját, hogy a néni oda adta a szurit.
Nagyon jó volt Erken, friss levegő, sok-sok állat, felfedeztük a csigákat, új kedvencünk pedig a: TATTTOOOO! (traktor).

A csütörtök elvileg nekünk is jó.

Eszty: mobilszámom 20/9838-979

Puszi mindenkinek: Gabi

Kép
Kép
almadi
 
 


Sziasztok!

Gabi: úgy megörültem, mikor megláttam a nevedet a topiclistánál! Nagyon örülök, hogy jól vagytok!
Köszi a számodat, be is mentettem gyorsan.

Mi sajnos most nem tudunk jönni. Após temetése tegnap volt, most intézgetem a nyugdíjat, meg a többit, és csütörtökön már mindenképpen mennem kell gyakorlatra, úgyhogy ezt már nem rakhattam el.

Veletek elszek azért gondolatban!

Vigyázzatok magatokra!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Márknak nagyon sok boldog névnapot kívánunk, remélem ma tartja Kép

Gabi!
Örülök, hogy meggyógyultatok!

Én se biztos, hogy tudok menni csütörtökön, mert itthon lesz a férjem szabin és az éves kontrollvizsgálatokat ejtjük meg, sztem az eltart egész nap (vér-vizelet, ekg, tüdőszűrés)!

Annamari!
Szeretnék az ovival kapcsolatban kérdezgetni tőled, de nem akarom a többieket untatni, megadod az emailcímed?
Köszi Kép

Puszi
Judit

Magunkról nem írtam Kép
Holnap lesz a szülinapi gyerekzsúr nálunk, hogy elszaladt megint egy év... kicsit szomorú vagyok, hogy így telnek az évek Kép
Hétvégén Anyuéknál ünnepelünk, aztán Máté ott marad pár napot, hogy haladjak is a szakdolimmal!

Kép

Kép
csaju
 
 


Sziasztok!

Csaju, Annamari: engem is érdekelnének infók az oviról, bármi! Szóval, ha mást nem untat, akkor ide is lehetne, vagy esetleg küldötök nekem egy másolatot? Valaki tudja, hogy az ovira sem jogosult-e a baba, ha én itthon vagyok, vagy csak a bölcsire? Elég sokféle infót hallottam, és ellentmondanak egymásnak.

Sziasztok! És menjetek a napra D-vitamint gyártani! :-)))

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Lányok, akkor csütörtökön találkozzunk fél 11-kor a Pólusban az éttermes részen a McDonaldsnél.
(Igaz, hogy azt írtam korábban,hogy jó idő esetén a parkolóban, de relatív, hogy mi a jó idő. aki később érkezik, az jöjjön fel a galériára, ott van a játszóház.)
Írok külön mailt azoknak, akiknek tudom a mailcímét, vagy fent vannak az iwiw-en.
Eszter, ovira a gyermek három éves korától jogosult, de ötéves korától kötelező felvenni.
Vagyis ha találsz ovit, ahol van hely, akkor oda akkor is felveszik, ha itthon vagy gyesen/gyeden.
Dóri
tigris
 
 


Judit, kár hogy nem tudsz jönni a találkozóra, pedig biztos erőt adtál volna, hogy nekifogjak én is a diplomamunkámnak.
Miről írsz?
tigris
 
 


Hahó!
Mi mindenképp megyünk csütörtökön! Akkor először játszóház, aztán megyünk a sírhoz? Mondjuk ha Eszty nem jön, akkor csak én tudom megmutatni, hol van.

Csatlakozom a jókívánságokhoz: boldog névnapot Márknak és boldog 2. szülinapot holnapra Judit Mátéjának! Kép

Annamari: köszi a köszöntést, aranyos vagy, ez immáron a 3. x volt, hihetetlen... Mégsem érzem magam öregnek. Kép

Gabi: örülök, hogy meggyógyult Bencus, remélem, ti is jöttök csüt.! A "tattor" nálunk is nagy sláger! Kép

Nagyon jók a képek a gyerekekről! Kép

Bécs nagyon jól sikerült, bár jól kifáradtunk, nem épp a pihenésről szólt, de néha kell az efajta kikapcsolódás is. A Hundertwasser-ház "élőben" is elbűvölt, de persze a többi nevezetesség is gyönyörű, valahogy monumentálisabb, mint Pest, de azért panorámában szerintem magasan Budapest vezet! KépCsak kár, hogy minden olyan drága! Kép
Máté tobzódott a nagyszülőkben, de azért nagyon hiányoztunk is neki, főleg rajtam csüngött és imádattal ismételgette a nevemet napi százszor. Kép Belecsalt néhány könnycseppet a szemembe...

Most még mindig idegeskedem a munka miatt, remélem, holnap pontot tehetek a végére, így vagy úgy.

Na megyek, még teregetnem is kell, puszi mindenkinek, Krisz.

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Dóri!
Én is nagoyn sajnálom, már félve nézem a taliidőpontokat, mert az utóbbi időben mindig éppen akkor van valami fontos dolgom Kép Pedig most is nagyon szerettem volna ott lenni...
Egyébként a témám a fogyatékkal élők helyzete a médiában!
Neked miről kellene?

Krisz!
Örölök, hogy jól éreztetéek magatatokat, várom az emiled Kép

Na megyek, mert készülnöm kell a bulira!

Puszi
Judit

Kép

Kép
csaju
 
 


Írtzam egy hosszú levelet és nem tudtam elküldeni,mert Csaju,te is valszeg pont akkor küldted és eltűnt!
A lényeg,holnap fél 11re ott vagyunk
Csaju,Eszty: írjatok mailt( profilban a címem) most nagyon tájékozott vagyok,szinte mindent tudok az ovikról!

Puszi
Annamari
kismuki
 
 


Mi is ott vagyunk fél 11-re holnap, írtam Susnak is mailt, hátha tud jönni.
Én már addig nem jövök, úgyhogy üdv holnapig.
Többiek tudtok jönni esetleg?
Edina, Timi?
Pusz
Dóri
tigris
 
 


Ja és Krisz! Köszi a köszöntést Kép

Kép

Kép
csaju
 
 


Sajna mi nem tudunk menni, mert Misin tegnap kitört a mandula gyuszi, és lázas Kép
Remélem legközelebb már semmi sem jön közbe Kép

Sus
sus1
 
 


Sus: káááár, mindenesetre Misinek gyors gyógyulást!

Edina elvileg tud jönni, ha minden igaz, együtt megyünk majd, remélem, nincs változás azóta sem. Kép

Ti adattok vagy adattatok be himlő elleni védőoltást?

Judit: majd mesélj, milyen volt a buli és kérünk képeket is! Priviben is küldhetsz! Kép Én is írok majd beszámolót! Kép

Puszi, Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok Lányok!

Milyen volt a tegnapi tali?
Írjatok, ha tudtok!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Hát taliztunk,Dóri,Krisz,Edina és mi.
Sajnos mi nem tudtunk kimenni Lauhoz,mert nagyon sokat kellett volna gyalogolni és Márk már a Pólusból kijövet feladta.Mondta hogy ő játszóházba akar menni,de a "kosarasba" (gvadányi) be is ültünk a kocsiba és az első lámpánál már aludt.Nem hittem el.Valamelyik nap egyedül fogok kimenni a temetőbe inkább.
De remélem ti csajok legalább elmentetek!

Képzeljétek,tegnap mondták be,hogy a dec.és március közötti oltások egy része hatástalan,valami szállítási hiba miatt,így lehet Viktor megint kap szurit.Kedden fel is hívom a dokinőt,amúgy is kell menni mérésre.
MOst lépek,kihasználjuk a jóidőt és anyummal elvisszük valahová a fiúkat.

Puszi mindenkinek
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!
Mi hárman plusz gyerkőcök kivándoroltunk a sírhoz, tényleg nagyon messze van. Ezek szerint tényleg jó, hogy visszafordultatok, Annamari, Márki nem bírta volna. Vettünk egy-egy szál szép rózsát, nagyon jól mutatott a síron, amiről már elvitték a koszorúkat, gondolom, készül a síremlék. Nem sokat maradtunk, mert a gyerekek már nyűglődtek.

Klassz, hogy ilyen jó idő van, pedig esőt mondtak. Mondjuk nem fogok csodálkozni, ha egykettőre beborul.

Nálam úgy néz ki a helyzet, hogy sikerül megállapodni a szállodával és elég jó feltételekkel dolgozni kezdek május közepén. De még nem kiabálom azért el, jövő héten kell áment mondanom. Mindenesetre most úgy tűnik, érdemes volt kiállni az érdekeimért.

Na megyek, puszi mindenkinek. Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!
Bocsánat lányok,hogy pont én nem tudtam elmenni veletek,pedig nagyon szerettem volna.De a férjem nem szólt előre hogy nem jövünk haza a háztól szerdán,így csak ma jöttünk haza,de holnap megyünk is vissza.Bocsi mégegyszer.
Viszont van újságolni valóm. Kép) Van egy pocaklakómKép) Kb 6 hetes.Örülünk neki nagyon,csak most nagyon fáradt vagyok és ráadásul begyulladt az egyik fogam is.
Na ennyi,mert megyek kicsit lepihenni.
Sziasztok,majd jelenkezem,ha visszajöttünk megint.
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Hű, Anita, nagyon gratulálok!!! Terveztétek? Akkor lesz izgalom az életetekben bőségesen! Vigyázz magatokra nagyon!

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Anita: nagyon nagy gratula! Vigyázz magatokra és próbálj meg többet pihizni, a fogfájást okozhatja a pocaklakó is...én is rendszeresen jártam gyökérkezelésekre a terhesség alatt, pedig szedtem plusz kálciumot is Kép
Szóval nem semmi, költözés és még egy bébi is!!!

Krisz: szerintem ha úgy lesz ahogy mesélted, akkor én sem utasítanám vissza a munkábaállást!Remélem minden úgy sikerül, ahogy szeretnéd.

Holnap ünnepeljük a kislányom első szülnapját!!!
Nagyon izgulok, bár tudom, hoegy ez még inkább a családnak szól, mint a gyermeknek...de azért sütöttem tortát, este készítem a krémet is hozzá.
Remélem jól sikerül a "buli", majd rakok fel képeket.

Tényleg Timi Ti mikor ünneplitek Levit, jövő hét végén?

Tegnap készítettem egy olyan jó képet Noncsiról, muszáj feltennem Kép
Kép

Puszi mindenkinek

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Edina: tényleg szupi a kép!!! Kép
remélem, minden jól sikerül holnap, gondolok majd rátok! Nagyon jó bulizást!!!

Puszi: Krisz

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!
Köszi csajok.
Noncsinak boldog szülinapotKép
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Egy nagy puszi mindenkinek!!!!
Úgy sanálom én is, hogy nem tudtam menni!!!
Legközelebb talán végre sikerül!!!!!!!!!!!!

Anita! GRATULA a babókához a hasadban!!!! Vigyázz magatokra!!!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT NONCSINAK!!! Kép És sok puszit!!! Kép

Krisz és Máté (ő különösen az utóbbit Kép)

Kép

Kép
tkrisz
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a jó kívánságokat Kép
Jól sikerült a "party"
Itt egy kép a tortázó egy évesről:
Kép

Puszi Nektek

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Sziasztok!
Megcsodáltam Noncsit,csodaszépKép
CSajok,közületek nem szedett senki homeopátiás bogyót a hányingerre mikor terhes volt?Megőrítenek ezek a rosszullétekKép
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!
Megcsodáltam Noncsit,csodaszépKép
CSajok,közületek nem szedett senki homeopátiás bogyót a hányingerre mikor terhes volt?Megőrítenek ezek a rosszullétekKép
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Hát először is Anita!!! Nagyon örülök,tudom,mondtad,hogy tervezitek és így sikerült is.Most mi lesz a szüléssel? Ott fogsz keresni új dokit vagy visszajársz majd? Érdekes.
És kitartás,én 8 hónapig hánytam Vikkel.
Noncsika! nagyon-nagyon boldog első szülinapot kívánunk neked,lassan már kezdhetünk udvarolni neked!Edina nagyon jó képeket csinálsz,tegyél föl sokat,élvezet nézni az ilyen szép kislányokat!
Sus,hogy vagytok?
Gabi:megint eltűntél,ugye nincs gond?
Csaju: Esztynek küldtem levelet,majd ő továbbítja neked,ha érdekel még az ovi téma.

Mi ma voltunk doki néninél,mondta,hogy szerencsére nem kell Viktornak újabb oltás.Viszont Márknak kellett kérnem Kalciumot,mert megcsípték a szúnyogok és kétszeresére dagadt a feje.Mi lesz ha majd egyszer egy darázs csípi meg???

Legyen már végre jó idő!!!!!! Ez teljesen lehúz.
Puszi
Annamari
kismuki
 
 


Sziasztok!
Annamari!
Hát úgy néz ki maradok a Csapónál és mindenképpen szeretnék itt szülni az uzsokiban,remélem mazsola nem húzza keresztbe.Igaz macerás lesz feljárni,de nem szeretnék orvost váltani ez miatt.Mondtam a Csapónak is ,de azt mondta nem gond,hogy onnan lentről fogok odajárni hhozzá,elvileg vannak Veszprémi kismamái is,tudtom szerint.
Szép napot!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Anita, nekem a hányingeremre MagneB6-ot adott az orvos, meg azt mondta, hogy mindenféle hideg dolog - fagyi, mélyhűtött gyümölcs, jéghideg víz, esetleg jégkása, jégkocka - nagyon jót tesz a nyálkahártyának. De itt a babaneten két helyen is találtam jó kis topikot a terhességi émelygésről, hányingerről, érdemes őket végigolvasni, onnan jött a gyömbér - én gyömbéres rooibos teát iszom -, a Canada dry, meg ilyenek.
Egyébként te honnan fogsz Pesten szülni? Én a Velencei tónál lakom, innen jártam fel 2004-ben, és most is így tervezem. Az én dokimnak sem okozott semmi problémát, csak alaposan és jó előre felkészített minden eshetőségre, nehogy a végén az autóban szüljek:-))))

Persela

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tetszik a kiscsaj Kép
Annamari: az első csókot Márki "lopta" szóval még bármi lehet!Kép
Krisz Mátéja az etalon Õt mindig nagyon figyeli a kislány Kép
Szegény Márk! Már vannak szúnyogok?!Nem is hallottam még ilyet, hogy erre is lehet allergiás tűnete egy gyereknek...Kép
Anita: én nem szedtem rá homeo bogyót, mert csak inger volt és összesen egyszer hánytam.Viszont a magneB6-ot később én is szedtem, mert rettentő szétszort voltam. Az utazás miatt egyáltalán nem irigykedem, nem lesz egyszerű...főleg a végén, arra az időre nem költözöl vissza? Azt hallottam, hogy megint rengeteg kismamája van a dokinknak Kép
Sus: Misi jobban van már?
Gabi: mi újság Bencével? Olyan régen írtatok...
Timi és Timie: Nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép
Jobb időt és szép napot mindenkinek.
Edina

Edina

Kép
Kép
bedi
 
 


Edina, nagyon édes Noncsi, meg kell zabálni azzal a csattal a hajában.

anita, hányingerre szuper az Aloé Vera Activator egy kiskanállal, nem akarom itt megnevezni a hálózatot, aki terjeszti, priviben megírom szívesen.

Tegnap voltunk színházban, csodás volt, a Nemzetiben néztük a Bunda című darabot, Törőcsik MAri szenzációs!
tigris
 
 


Sziasztok!

Bedi: köszönöm a jókívánságotKép

Lányok: mi a véleményetek a babaúszásról?Amit már 3 hónapos korban el lehet kezdeni?Nem árt a baba fülének?
Most sajnos csak ennyire futott, remélem mindenki jól van.
Pusz

Kép
timie
 
 


Köszi mindenkinek, már jól vagyunk, holnap kell visszamennünk a doki nénihez, de már napok óta semmi bajunk.
Anita, gratulálok én is !!

Timie, a babaúszásra minden gyerek máshogy reagál, előre nem lehet tudni hogy. Párom családjában van gyerek, akinek nem bírta a füle, de nálunk Misinél egyáltalán nem jelentett gondot! (Misi imádja!)
Szerintem próbáljátok ki, és majd meglátod!

Sus
sus1
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen,kipróbálok mindent.
Timi
Mi is 4 hós kora óta hordjuk úszni Nimródot és semmi baja tőle.Nagyon szereti.
Bedi!
Még nem tudom,hogy mi lesz a véga felé a terhességnek,majd kikérem a Csapó véleményét.
Persela!
Most költözünk Pusztaszemesre,onnanfogok feljárni Pestre.Ez kb 140 km.
Na ennyi,bocs ha nem válaszoltam mindenkinek,de még egy csomót kell pakolásznom.Ma is megyünk a házhoz,majd vasárnap jövünk csak vissza.
Szép napot és kellemes hétvégét mindenkinek!
Anita

Kép

Kép
anita23
 
 


Sziasztok!

Hú, Anita, azért 140 km sokkal nagyobb bevállalás, mint az én gyengécske 50+10-em (50 Bp határa, onnan még kb. 10 km a kórház)!!! Minden elismerésem a tied!

Persela

Persela és a kis varázslótanoncok:

Kép
Kép
persela
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, mert nagymamám elég rosszul van a szívével, talán ez a váltakozó idő.

Csaju: küldesz e-mail címet nekem a boeszter@freemail.hu címre? Akkor átküldöm a pontos leírást az oviról, amit Annamari küldött!

GRATULA A SZÜLINAPOSKÁNAK! Cukorfalat!
Bedi: a képek gyönyörűek tényleg!! :-)

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Anita: gratula a pocaklakóhoz, kicsit irigyellekKépIgaz néha jobb hogy már kint van a kisfiamKép
Gratula és boldog szülinapot így utólag is a szülcsinapos babáknakKépSajna inkább csak olvasni van időm, mint írni,mert a kisfiam elvárná tőlem hogy egész nap hozzá beszéljek, de olyan nagy beszélőkém azért még nincsKép

Kismuki írta, hogy vitte a babócáját megszuratni,mert megcsípték a szunyogok, én is pont azután szeretnék utána járni, hogy mi van, ha darázs csípi meg és allergiás reakciót vált ki, mivel anyukámék telkén azért van egy két darázs. Szerintem én majd a három hónapos oltásnál azért rákérdezek,már kész listát kell írnom, hogy tudjam mit kell megkérdezni.
Remélem mindenki jól van puszilok mindenkit

Timie és persze Rolcsika

Kép
timie
 
 


Sziasztok!

Én helyileg az Uzsokiba tartozom. Az elöző babám is ott szültem (2003-ban), de nem tetszett, hogy a babát 24 óráig megfigyelésen tartják (3 óránként hozzák ki). Szeretném meg tudni most mi a helyzet.
Annyit tudok, hogy azóta van már éjjel-nappal rooming-in. De mi a helyzet az 1. nappal?

Ha valaki tud már ilyeneket, légyszí segítsen! Előre is kösz. Edi
édi
 
 


Sziasztok!

Timie: nem szúrták meg,csak ampullát kapott,amit a teájába kell beleönteni,hogyha megint lesz ilyen.De ez nem mindenkinek kell...csak aki érzékeny a csípésre(mint kiderült mi ilyenek vagyunk)De ha megitatsz vele egy Ca-sandoz pezsgőtablettát,az is jó(csakhát ez piciknél nem lehet)

Edi: én is 2003-ban szültem,aztán most 2005-ben,de még mindig ez a helyzet.Első nap tényleg csak 3 óránként van kint,császárosoknál meg van,hogy 2 napig is csak kihordják.Nem tudom mi múlik azon az egy napon,de valami oka csak van ennek,hogy így csinálják.Írtad,hogy éjjel-nappal...igen van rá lehetőség,de én eddig 1 anyukáról hallottam,aki élt vele.Ha 5-en vagytok egy szobában,azért meggondolandó.Én nem tudtam mi lesz,de mivel 2 év van a srácok között ( lehet hülyén hangzik) jólesett aludnom éjszaka,hacsak 11-től fél 6-ig,de akkor is.
Szerintem ha bent jársz kérdezd meg a csecsemősöktől,vagy a doki nénitől,hogy van-e lehetőség arra,hogy rögtön veled maradjon a pici,vagy legalábbis pár óra után.

Krisz: nem is kérdeztem,mi lesz akkor Mátéval? Májustól bölcsibe megy,vagy csak ősztől és nyáron vigyáz rá valaki? Kíváncsi vagyok.Írj majd!

Dobok egy új képet a fiúkról:
Kép

Annamari
kismuki
 
 


Köszi! Ez lehangoló :-((
A gyerkőceid viszont édesek!!!

Én anno azért is könyörögtem, hogy keltsenek fel éjjel szoptatni. Nem tesznek ilyet (inkább megetetik) :-(
Mindenki más! Nekem pl. becsomósodik a mellem, ha nem szopik rendszeresen a babám (az elején még nem tudom fejni). Meg egyébként is, az én babám velem van a legjobb helyen.
Nem adják ki 1. nap senkinek! Ha ez szabály, akkor én hiába kérem:-(

De akkor hol szüljek???
édi
 
 


Edi:
én direkt kértem,és nem is etették meg Viktort,csak vizet kapott éjszaka amig nem volt tejcsi.Viszont Márknál még semmi tapasztalatom nem volt,nem is tudtam mi van...csak amikor bukott akkor láttam,hogy éjszaka kapott tápszert valószínüleg.Igaz a pici nyugodt baba volt,Márk pedig sírt mindig,lehet már nem bírták hallgatni és megetették.
Szerintem most ha szólsz akkor éjszaka felkeltenek.Kérd meg,második babánál már sokkal határozottabb mindenki.Ha pedig van tejed,akkor akár kint is maradhat,mert evés után úgyis alszik tovább,úgy meg másokat sem zavar.
Érdemes megkérdezni ezeket,mert jó kórház az Uzsoki.Kihez jársz,mikor fogsz szülni?
Ja! És tudod vannak fizetős szobák,ott pedig semmilyen szabály nem érvényes szerintem! Kép
Annamari
kismuki
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?