Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Caroline!!!
Gratula a gyönyörű kislányhoz. Kívánunk mielőbbi gyógyulást neki, nektek meg sok örömteli közös pillanatot. Várjuk a képet és a beszámolót ha van időd

Blackrose:gratula a Tominak, hogy már a nagyágyban aludt. Huncut kis kölök és aranyosak a képei.

Pogi: örülök ennek a fordulatnak a kocsitokkal. Nekünk sajnos nem hagyott cetlit aki ellopta a kocsinkat Kép

Pilchard : mi van veled csak nem megjött az Amelie? Ma csak hajnalban írtál.Vagy csak nem bírsz írni? Drukkolunk

Ma voltunk Barbie kiállításon. A csajok imádták, de én is csak néztem nagyokat. Jó volt. Holnap is megyünk valahova, de még nincs fix célpont.

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Anyuéktól, hoztunk egy NAAGY csokor orgonát a kertből, itt illatozik!!! Ez a legkedvencebb virágom, jó lenne itt is ültetni a kertben... bár mivel közös kert, lehet, h népfelkelés lenne belőle, ha vágnék róla...

Encus, hááát, azért az meglepő fordulat lett volna... "Bocsi, elloptam a kocsid, de ezen a számon megtalálsz" Kép vagyis Kép

Én is kíváncsi vagyok, mi van Pilcharddal, skypeon sincs fenn!!! Írok neki susmust...

Caroline, nagy gratula!!! És télleg várjuk a képeket!!! Kép

Blackrose, édi lehet Tomi ahogy készül a babára! Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!!

Pilchard:
Megy a szurok hátha Ameli miatt nem jelentkezel.

Caroline:
Gratulálok a kislányodhoz, és minden szépet és jót kívánok nektek. Főleg most azt, hogy az a fránya sárgaság elmúljon. Kép
Amúgy a fiam is április 16-án született csak ő 2 évvel korábban. Kép

Pogi:
Olyankor amikor Adélról dumál annyira édi, hogy meg kell zabbantani. Bár az az igazság, hogy eddig nem sikerült akkora galádságot elkövetnie, hogy fél percnél tovább haragudtam volna rá, és hogy ne találtam volna csúcs fejnek a fiam. Kép

Encus:
Büszke is volt magára rendesen, hogy nagy ágyban aludt.
No most megyünk tentézni!!! Aztán majd még benézek.

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 

 
 

Üdv!

Caroline, nagy-nagy gratula Lilihez! Sok tejcsit kívánok.
Pogi, nem tudom mi lehet Pilcharddal, eddig nekem nem írt...persze nem kizárt, hogy Ameli van a dologban. Kép

Nos, mára ennyi voltam. Holnap de. még benézek, mert csak délben lesz találkozó a plázánál, utána indulunk a roncsderbire.

Jó éjt mindenkinek.
Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Itt vagyunkKépvagyKép
az az igazság hogy Ameli enyhén szólva tojik ránk,és nem hagyja magát befolyásolni!!Már most kis akaratos!Kép
Egy deka fájásom sincs,de azért reménykedek hogy kedd reggelig lesz vmi!Kép

Azért nem irtam mert itt volt a barátnőm a kis Balázzsal,aki 10 hónapos,és nagyon kis cukorfalat,és dumcsiztunk.Utána elmentünk a sogornőmékhez,akik itt épitkeztek szintén,ma szerelrék nekik a konyhabútort,úgyhogy voltunk ott nézelődni.
Majd Petinek átadtam a gépet egy kis maffia játékra-ez az új őrület-,és jól el is ment a nap.

Nagyon köszi Mindenkinek a névnapi köszöntést,Peti nagyon örült neki!!

Blackrose:ha kapom a kókuszos csigut akkor nem baj ha élesztős,csak én nem akartam olyat csinálniKép

Ja,a csikos csiga kép még lemaradt,de ahhoz képest amit irtam róla,már alig van,szóval mégsem lett as olyan rossz.

Caroline:Gratulálok a kislányhozmés ha tudsz rakj fel képet,és mesélj!!!

Nézem közben ezt az Amerikai pite c.filmet,hogy ez mekkora nagy ökörség!Lehet ha 15 éves lennék még tetszene.

Jaj képzeljétek el a Balázs baba olyan haláli volt,nem tud mászni,csak kúszni de azt is nagyon sajátosan csinálja,az egyik kezét behajlitva maga elé teszi,és a másik kezével kúszik,szóval olyan mint egy kis hadisérült,annyit röhögtünk,nagyon tetszett ez a technika.Amúgy viszont mindkét kezét használja.A nappalink viszonylag nagy,és mivel pénz meg nincs,igy elég üres is még,szóval volt helye kúszni,persze az összes konektort megtalálta,és mivel még Ameli a pocakban ,igy védők sincsenek,szegény bnőm egy percre nem tudott leülni,mindig vhonnan át kellett irányitani a fiatalurat másfelé.
És olyan jó igazi babaillata volt,amit imádok!!

Hát sajnos álmos még nem vagyok,de ez nem meglepő,viszont jelentem,ma fél 5-kor kivssaltam mindent !!!!!!Peti azt mondta dikis vagyok,de hát nem tudtam már aludni,igy legalább ezt is kipipálhatom.Persze csak addig,amig nem szárad meg az újabb adag.

Jó éjt Mindenkinek!
Pusz.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


gondoltam hogy már senki nem jön ilyenkor.......

na majd reggel

Ja csajok:sztetek mikor illik látogatni menni babát?
Én vagyok zizzent,vagy normális az hogy min. két hétig nem szeretnék senkit vendégül látni?
Már lassan ufo-nak érzem magam,mert nem látom a megértést ezen dologban!
Kiváncsi vagyok mit gondoltok erről!!!!!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard, hello! Kép
Mi egy kicsit kiruccantunk, megnéztünk egy filmet, és gondoltam gyorsan végigolvasom a termést, hogy ne legyen később olyan sok Kép
Szerintem a látogatás szűk családi körben megbeszélés tárgya, tágabban véve meg én tartanám a min.6 hetet... De ez tőled kell függjön!

Caroline, nagy-nagy gratula, ha tudsz írj bővebben. És várjuk a képeket. Sok boldogságot kívánok.

Jó éjt,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!!

Pilchard:
Kép pedig már azt hittem! Amúgy írtad, hogy barátnőzöl, de mindig reménykedik az ember.

Látogatás:Csaltakozva Dorenhez, családon belül... valóban megbeszélés tárgya, mert hát mondjuk a nagyszülők érthető, hogy látni akarják a picit, de részedről meg a nyugalom igénye érthető.( de ezt asszem már MSN-en kiveséztük ;) ) Egyéb rokonok, engem is kíméljenek 2-3 hétig. Barátok 4-6 hét de pl. Tomi mikor született és 1 hónapos volt pont eljöttek egyszerre többen barátaim, megnézték, itt voltak egy órát(nem többet pedig volt aki pl. Budapestről jött le, meg a keresztapja Székesfehérvárról) és elmentek, mert gyerekágyas mama vagyok, és kell a pihi. Pedig Tomi aludt szóval ráértem volna.

Nah megyek CD-t írni!! Ja meg ma asszem megsütöm én is a sajtos csiguszt!!! Kép

Amúgy ma esedékes lenne már egy poci fotó...
Jahh amúgy kellemes május elsejét!!
Itt mondjuk szakad az eső, így ha akarnék se tudnék majálisba menni Kép

Pá!!

Blackrose( kerek -hú de még mennyire- 38 hét)

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Jó reggelt hétalvók!!

Reméllem, hogy mindenkinek remek éjszakája volt és azért nem vagytok még!!

Kriszta: a közvetlen család valószínűleg hamarabb jön, de a többiekkel én is várnék, talán még többet is, mint 2 hét...

Pogi: persze, tudom, hogy nem hagyhatott cetlit, csak egy kis fekete humort próbáltam becsempészni a soraim közé. Kép Kép

Blackrose: Mondtam én, hogy sok mindent el lehet érni, ha a büszkeségükre lehet appelálni. Nagyon fontos nekik a pozitív visszajelzés. Kép

Itt szemerkél az eső, így nincs sok kedvem kimenni majálisozni Kép

Doren: mi jót néztetek?

Pusza mindenkinek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Üdv!

Pilchard, én is azt mondom, amit a többiek. A rokonok úgyis jönnek, persze velük meg lehet beszélni, hogy csak ekkortól jöjjenek. Én azt gondolom, hogy ezt mindenkivel el lehet intézni...csak kell hozzá a megfelelő hangsúly.
Én személy szerint nem is megyek ennek neki, mert úgyis jönni fognak. Igazából én nem is bánom, csak a tanácsaiktól kíméljenek (tudom, álmodik a nyomor Kép ).
Konnektor-védő: nem biztos, hogy kell, mivel szegény gyerek úgysem tudja beletömni az ujját a konnektorba. Kép Max. arra jó, hogy nehogy belecsurogjon a kicsi nyála...vagy legalábbis hogy ne legyen nagymérvő a "sérülés" (mármint a csatlakozóé).

Ági és TörPeti
(Ja, nem tudom, tegnap mi volt, de a drága alig mocorgott. Most egy kicsit aktívabb.)

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok! Kép

Pilchard, én három hétre tiltok mindenkit ki innen. Elvileg 6 hét nyugi lenne a tökéletes, de asszem az már kicsit sok lenne... csakis akkor engedj oda látogatókat, ha már te is akarod!!!!

Újabban nem kelek fel csak 1-szer pisilni, és így állandóan kimarad a hajnali 5-ös gyógyszer... megint húzzak fel órát?? Mondjuk ha felhúzom, tuti, h megint kelnék pisilni fél 5kor...

pogacsa
 
 


Ex!!

Konnektor védő:
Nem is azért kell, hogy az ujját ne gyömiszkölje bele elsősorban, hanem egyéb dolgokat. Mert mondjuk nem vagy szemfüles és mondjuk olyan dologgal közelít ami már belefér és ne adj Isten még vezet is akkor már lehet hogy gond van. És tapasztalat, hogy érzékük van hozzá hogy mit nem kéne. Kép

Ejjj törpPeti ne hozd anyára a frászt tessék mocorogni!!!
Tuti neki se tetszik,hogy május van már és ilyen ramaty az idő!!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziótok!!!

Kép

Na, szép kis május 1, zuhog az eső...Kép Képzeljétek, ma van a 2. házassági évfordulónk!KépKépKép Szerencsére két évvel ezelőtt verőfényes napsütés volt, és csak délután volt egy kis zápor.

Caroline!
Nagyon-nagyon gratulálok a kislányodhoz, és boldog napokat, sok tejcsit kívánok!!!
Kép

Babalátogató: én is úgy gondoltam, hogy legalább egy hónapig nem akarok senkit látni, de tudom, hogy a család (értsd: nagymamákok, tesók és egyéb állatfajtákKép) úgysem bírják ki, hogy ne jöjjenek. Persze ez normális, de a barátok általában a második hónap után jönnek szerintem (én legalábbis így voltam, mikor barátnőim gyerekei születtek, mert gondoltam, hogy a hátuk közepére nem kívánják, hogy menjek...). Barátnőm mondta pl., hogy a férjének négy testvére van, és ők meg a férje haverjai elárasztották a kórházat, és nem volt egy nyugodt perce, és már a pokolba kívánta őket, na ezt viszont nagyon nem szeretném... Aki meg elég tapintatos, az úgyis tudja, hogy mi van ilyenkor.

Pogi!
De jó Neked, hogy egy pisivel megúszod... Én ma is csak négyszer voltam, aztán utána nagyon nehezen aludtam vissza... Rossz érzés.

TörPeti!
Hát micsoda dolog ez, kérem szépen? A szívbajt hozod anyára, rúgj jóóóóóó nagyokat a pocijába, attól majd megnyugszik!!!Kép (Ex, maximálisan megértelek, ma Kende sem különösebben aktív, de a reggeli ébresztés megvolt, azóta nyugi és egy-két lájtos moccanás. Szerintem utálja az esőt, mint az anyja...Kép)

Pilchard!
Pedig már úúúúúúúúúúúgy reménykedtem!!! Na, nem baj, még mindig nem vagy elkésve, és tudod: gyerek még nem maradt benn!!!Kép (Most nagy a szám, de ha esetleg én is ráhúzok, majd Amelivel a kezedben mondhatod, hogy bibibííí...Kép)

Juszt is szép napok kívánok mindenkinek!!! (Nekünk az, főleg, hogy apa épp festi a szobánkat...Kép)
Kép

Pusszantás

Sziasztok

Norwell+Kende baba (32+4Kép)
U.i.: most jöttem csak rá, hogy lehet mozgó gifeket felpakolni, nem győzöm kiélni magam...KépKépKép

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Ma egy kicsit nyugisabb délelőttöm volt, mert Pistit átvitte az apja a nagyszülőkhöz. Így hát vasaltam, aztán összeraktam a baba hazahozós csomiját. Kép Befűztem a rózsaszínű szalagokat a pólyájába. Kép Ezzel most már majdnem mindennel kész vagyok, már csak egy 1m x1m -es szivacsot kell vágatnom a járókába, ugyanis átmenetileg az lesz az ő alvóhelye. A saját pakkom már 2 hete össze van rakva.

Kezdek aggódni amiatt, amit a pisilésről írtok! Mindenki arról panaszkodik, hogy éjjel hányszor kel fel emiatt. Nálam épp ellenkezőleg van: nemcsakhogy nem kell ezért felkelnem éjszaka, de még reggel is alig jön valami! Kép Ennyire visszatartaná a szervezetem a vizet? Pedig a súlyom nem nőtt meg hirtelen, és az ujjamra is ugyanúgy feljön a gyűrűm. Lehet, hogy ilyen keveset iszom?

Pilchard, nagyon izgi, hogy Te már "mindennapos" vagy! Bár lassan, már elég sokan azok leszünk itt! Kép

Norwell! Gratula a házasságitokhoz! Kép Hogyan ünneplitek meg?

Üdv, Hello (35+6)
hello
 
 


Norwell, SOK-SOK BOLDOGSÁGOT AZ ÉVFORDULÓRA!!!! Kép
Tudjátok, nem annyira jó az 1 pisi, mert ilyenkor nagyon rosszul ébredek, és sztem a babának sem jó... mintha egy szikla lenne a hasam helyén. Jobb, ha 3szor megyek, egész más a közérzetem reggel. Én szerencsére hamar visszaalszok utánuk.
Hello, sztem nem gáz ha nem pisilsz, valószínűeg úgy helyezkedik a méhed, h nem nyomja annyira a hólyagod.

pogacsa
 
 


Norwell: Gratula!! Csak így tovább és az eső ellenére is csodaszép napot nektek!!!

Hello: én nen szoktam kimenni WC-zni éjszaka, csak nagyon ritkán. Az, hogy reggel mennyi sikerül az nem fontos, ha napközben "produkálsz" A nagykönyv azt írja, hogy az a gond ha kórosan kevés jön egy nap alatt, vagy ha fáj. Mindkettő utalhat húgyuti fertőzésre. Nem ijesztgetni akarlak, semmiképp, csek te tudod felmérni magadnak, hogy mennyit szoktál WC-zni. Ha úgy érzed, hogy kevés, legfeljebb szólj a dokinak. Addig ne idegeskedj.

Ági: milyen volt a derbi? Egyáltalán voltatok vagy ott is pocsék volt az idő.

Pusszanat nektek

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Norwell grat az évfordulóhoz!
Blackrose: Tüneményes a kisfiad. Nem gondoltatok még falmászásra?!Kép
Nálam sem mozog annyit a gyerkőc, nem szereti a hideget.
Pilchard, szerintem nálad is rögtön beindul a szülés, amint megjön a jóidő. Akkor beindulnak a dolgok.Kép
Caroline! Én is gratulálok a babához. Majd küldj képeket, és szüléstörténetet.
Látogatás: Mi azt fogjuk csinálni, hogy körsmst küldünk, hogy a kórházba lehet jönni látogatni. Utána a szüleimen kívül+a legszűkebb baráti kör, nem akarok senkit látni. Majd ha letelik a 6hét. Főleg, hogy még építkezni is fogunk.
Szép napot!

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok!

Vagyok,csak nincs kedvem semmihez,majd később irok!
puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Üdv!

Blackrose, na akkor azokat kell eltüntetni, amit belegyömöszölhet...igaz, egy ropi még nem fog vezetni. Kép Na arról nem is beszélve, hogy egyszerre mindkettőbe bele kell dugni, hogy legyen "hatása", de nem ezen fogunk összeveszni... Kép
Encus, voltunk kint, itt most nem esik, Ásotthalmonról viszont amiatt jöttünk el, mert nagyon rákezdett. De addig jó volt.
Norwell, gratula az évfordulóhoz!

Szerintem tegnap front volt, mert TörPeti ma behozta a lemaradását...legalábbis egyelőre. Kép

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Hihetetlenül nagy ma itt a pangás....Remélem jól vagytok lányok és senkivel nincs semmi baj...
Írjatok mán...ha más nem akkor a bundáskenyér receptjét...Kép

Pusza

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Elég nyűgös és nyomi vagyok ma, de látom nagy a pangás senkinek nincs kedve ezek szerint semmihezKép

Beszéltem ma a szülésznőmmel, mert megint előjöttek a kiütések, illetve eddig is voltak, de most kezdenek sokasodni és viszketni. Anno a Rékánál is a vége felé előjött, csak akkor senkinek semmi elképzelése nem volt, hogy mi lehet ez, míg egyszer néztem a szülőszoba c. műsort és ott volt ilyen a kismamának, akkor jöttem rá, hogy a májfunkcióval van összefüggésben. És amikor beszétlem a szülésznővel mondta most ő is, hogy valami ilyen gond lehet és beszéljek a dokival. Holnap kell úgyis időpontot kérnem 10-ére, akkor szólok neki. A magneb6-ot és a Ferrofolgammát szedem (a Rékánál is csak ezeket szedtem), tehát valamelyik nem tetszik a szervezetemnekKép
Aztán ehhez még jött a délutáni pocakbőrfeszülés, ami mostanra repedés lett, jó kisujjnyi vastagságú és kb. 4-5 db és iszonyatosan fáj, kenem mint a félőrült (eddig is kentem), de már nem segít és alig tudok menni annyira fáj, mi lesz később, ha már most a 30. héten ez van? Van valakinek valami ötlete erre? Segítsetek!

Pilchard
Reméljük azért nem olyan makacs Ameli és szót fogad nektekKép

Látogatás: Nálunk anyósék részéről duzzogás volt, hogy kijelentettem anno a lányomnál, hogy aznap mikor hazajöttünk senkit nem akarok meglátni a házunk környékén. A kórházba is jött az egész famili, anyámékkal elvoltam (meg hát más is a viszony velük), ők jöttek 4-en, de anyósék meg a sógoraim együtt jöttek családostul, vagyis betódultak 9-en, hát alig vártam, hogy elmenjenek, ráadásul két ágyas kórteremben voltam aminek a hátránya az volt, hogy rohadt kicsi volt a kórterem, és iszonyú meleg volt akkor. De anyós olyan, hogy hiába mondanám, hogy ne jöjjenek, szarna a fejemre (bocs). Ráadásul amikor hazajöttünk az eszement sógornőmnek volt pofája úgy feljönni a gyerekével, hogy taknyos volt a gyerek, és ő azt hajtogatta, hogy csak allergiás, persze, hogy nem az volt, tiszta ideg voltam, be is taknyosodott a lányom és kb. két-három hét volt mire kilábaltunk belőle. Erre mondják, hogy a barátaidat megválogathatod, de a rokonaidat nemKép

Na jó éjt mindenkinek:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Szia Encus!

Én jól vagyok! Kép Biztos mindenki a családdal van elfoglalva! Már többször írtál a lányaidról, ők mekkorák?

Pusz, Hello
hello
 
 


Jaaaaaj, annyira rossz a közérzetem, csütörtökön kakkantottam utoljára. Hát, ma este elhatároztam, h én megpróbálkozom a dologgal. Mondanom sem kell, h üldögéltem vagy háromnegyed órát, és produkáltam kb három aprócska bogyót... ÁÁÁÁ én ezt már nem bíírom!!! Már télleg nem tudom, mit csináljak, mert ami hajtana azt nem ehetem a hülye diab miatt és sztem már kezd előjönni az aranyerem is Kép Kép Kép
HELP!!!!!! Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Pogi:irtam neked emailt.

Hát én ma nem voltam a toppon,esett az eső,nem tudtam magammal nagyon mit kezdeni,egész nap tv-tünk-legalább a NG-on tök jó doc.filmek voltak-meg neteztünk,de azért estére már untuk.
Aztán fáj a gyomrom,hányinger megint,éhségrohamok megint,és Ameli órák óta rugdos,ami nem baj persze csak egyre jobban fáj.
Iszonyúan feszül-keményedik a hasam,és lent is olyan fura mozgásokat érzek,már a fejénél kb,amit eddig nem.Azt már nem is mondom hogy milyen gyakran járok pisilni.

Bocsika,megint csak panaszkodok!

köszi a véleményeket,látom mégsem vagyok ufo!
sajnos előre felhúzom magam a dolgon,de majd meglássuk,max megsértődik vki.Majd megbékél,ha meg nem leszarom.
Jajj,megyek is mert nagyon negativ vagyok!!

Szebb napot holnapra Mindenkinek!

Encus:miért pont a bundikenyér???????eszedbe juthatott volna vmi más,most megint irtóra megkivántam!!!!!Annyira szeretem!!!!!!!!!!!!!!KépKépKép
De amúgy jót röhögtem...

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


ASziasztok!

Hát én 3 perces fájásokkal inditok!!!!!!!!KépMegyünk a kh-ba,ha van vmi Pogit hivom,és majd közvetit!!!

Meg persze peti is ha már itthon lesz.
Drukkoljatok hogy ne téves legyen,és hogy minden ok legyen!!!!
Amúgy szerintem a magzatviz is szivárog!!!
Puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Naaaaaa végre!!!

Ilyen hírre főleg érdemes benézni!!! KépKépKépKépKépKépKépKép
Azért három percesek, meg a szivárgás(ha szivárgás) akkor az nem lesz vaklárma!!!
Megy a drukk!! de csak finoman!! Mert nekünk még 6 napot egyben ki kéne húzni!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!
Hazajöttem már egy ideje.. csak nem voltam teljesen itt..Kép
Viszont Pilchard hajrááááááááááááá!!!!
Volt értelme felkelned, mi??
Lassan akkor itt a bundikenyered ideje.. a jól megérdemeltéKép
Zsu??
Mindenkinek puszi..
37+2

satuk
 
 


Pilchard, NAGY DRUKK!!!!!!!!!!!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Már 2 órája csak a múlt hét eseményeit olvastam, nem volt semmi...most mégis örülök, hogy milyen jó hírre, izgalomra tértem vissza.
Szorítok Pilchard!!!
Amit írni szerettem volna neked értelmét vesztették ebben a pillanatban Kép. Azért annyit még, hogy a sajtos csigát szombaton este én is megsütöttem Kép. Nagyon finom, a férjemnek különösen izlik. Mennek a drukkjaim!

Veráska,
gratulálok a kis Dávidhoz Kép!

Caroline,
neked is gartulálok a kis Lili leányzóhoz Kép!

Norwell,
uh-os doki Kép. Én mindig ilyen mogorva (bunkó azért nem volt) fazont fogtam ki mint Te, de utoljára (20. héten), egy bűbáj volt a doki. A vizsgálat után mindketten meghatottan jöttünk ki a párommal a rendelőből.

Sz.Melinda,
köszi a webcímet (természetes anyagok a szüléshez), lementettem Kép.

Sajna, ma is még sok melóm van, talán a hét vége felé enyhül, és akkor majd újra jelentkezem.
Azért próbálom követni az eseményeket.

Rólunk talán annyit,
hogy vasárnap reggel én is megtapasztalhattam terhességem első vádligörcsét. Szegény páromnak csak azt tudtam kiabálni, hogy segítsen, aki akkor riadt fel álmából. KépKép Már régen volt ilyenbe részem, szerencsére. Valószínű a 4 napos non-stop felvételiztetésnek köszönhetem (reggel fél hattól este fél tízig talpon voltam).
Azt hiszem még nem írtam, hogy múlt hét szerdán voltam a dokinál. Minden oké. Méhszáj zárva. Meghallgattuk a baba szívhangját is Kép. Május 13-ra (szombat) hívott vissza cukorterhelésre a magánrendelőjébe. Nekem a hétvégék nem túl jók, akkor tudnánk haladni az otthoni teendőkben is, valószínű áttetetem az időpontot hétköznapra. Annyit mondott erre, hogy akkor a klinikára kell bemenjek. Nekem még jobb is, mert a munkahelyemhez közel van és a férjemet sem kell a fuvarozgatásommal terhelni.
A baba nagyon finoman mocorog, engem éjszaka egyáltalán nem zavar és pisilni sem kelek fel.

Most mennem kell reggelizni és beleásom magam a melóba!

Puszi!
Adi 24+2
adi77
 
 


Adi, nekem is kb ekkor kezdődtek a vádligörcsök Kép Azóta szinte minden éjjel van, kisebb-nagyobb mértékben, de már leszoktam arról, h felkiabáljam Ákost Kép. Az segít, ha megpróbálom hátrafeszíteni a lábfejem (pipálni)... de persze jobb lenne, ha nem lenne...
Akik vizesednek: ugye nem egyik napról a másikra történik a dolog? Csak mert én minden nap többször lehúzom a jegygyűrűm, h lejön-e, és eddig még lejött, de nem szeretnék meglepit...

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Most csak olvastam reggelizés közben a munkahelyemen. Mikor megláttam a híreket esküszöm könnybelábadt a szemem. Kép Kép Kép

Pli! Megy a drukk ezerrel! Hajrá, hajrá, hajrá. +++++++++. Már annyira izgulok. Végre egy izgi nap.

Veráska és Carolin! Hatalmas gratula a babákhoz.Kívánok nektek nagyon sok tejcit és jó egészséget. És szeretnék képeket és születés történetet, ha majd lesz rá egy kis időtök. Kép

Pusza mindenkinek.

Edit és az Örökmozgó Erika.

Majd még jövök, de ezt muszáj volt leírnom.

Kép
Kép
kanyin
 
 


Pilchard!
Csak ügyesen!Mindent bele! Azért a 3perces fájás nem semmiKép Pogi,v. Peti, ha tudtok valamit, jelentkezzetek!

Andi, próbálj meg napi 1-2 banánt enni, az jó a lábgörcsre. Én folyamatosan eszem, mert más gyümölcs nem nagyon csúszikKép, és egyáltalán nem görcsölt a lábam. Pedig a baba előtt hetente egyszer biztosan szokott.Kép Próba cseresznye!FelvételiztetésekKép

Blackrose, szorítok, hogy 6 napot még egybe maradjatok. Nekem még 3 hét kéne. Minimum.

Ma megyek dokihoz 1-re. Ma lesz életem első ctg-je. Már nagyon izgulok. 20 percig csak a baba szívhangját hallgatni.Kép Meg lesz valami kenetvétel is. Ha hazaértem, majd jelenkezem. Addig meg írom a szakdolimat. Remélem délutánra már lesznek jó hírek is.

Jaj, Ex, neked kell elküldeni a mobilszámot, amiről kb. 3 hete beszéltünk? Most jutott eszembe, hogy én senkinek nem küldtem el.
További szép napot.

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Csajok, van vkinek Avent-es cumisüvege? Én kaptam néhányat a mellszívóhoz, de csak 2-es cumifej van hozzájuk. Szerintetek érdemes venni hozzá 1-est? (Az 1-esen van a legkisebb lyuk, ezt ajánlják újszülötteknek)
(Pilchard még nem írt!!! juuuuuj!!!!)

pogacsa
 
 


Üdv!
Pilchard, drukkok mennek ezerrel, lehet, hogy már a karodban tartod Amelit. Kép
Melinda, igen, nekem jöhet a szám! Kép Tök érdekes, hogy egy nappal vagy korábbra kiírva, és te ma mész CTG-re, én meg holnap. Kép
Ma voltam diabon, 5,6 lett 2 órával egy szelet kenyér és 3 dl kakaó után a cukrom. Legközelebb már csak szülés után 6-8 héttel kell mennem, de előtte kell egy cukorterhelést csináltatnom.
Aki hasonló idős, mint én: nektek nem fáj a lábatok a csípőtök környékén? Én egy hete ezzel szenvedek, talán az ülés megy a legjobban...járni aztán, mint egy pingvin. A lépcsőzés is felfele kényelmesebb, lefele egy átok...
Én már csak min. 2 hetet szeretnék egyben kibírni! Kép

Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kicsit írok.

Elég szar hétvégén volt. A lányom hányt és ment a hasa. Még ma sem százas, de ez a három nap a lakásban annyira szörnyű volt, hogy inkább bevittem a bölcsibe. Ráadásul minden nap 1/2 6-6 kor kelt. Nem esett jól. Viszont nem akart menni sehova, tegnap már igen, de hát olyan szép tavaszi idő volt, hogy este 6-kor már ki is lehetett menni. Akkor mentünk egy kört motorral, gumicsizmibe bele a tócsákba ezerrel. Kicsit lefárasztott. Most itt pihenek a munkahelyemen.

Vendégség téma: már asszem írta, hogy én mikor hazamentünk annyira ki voltam, hogy a saját anyámékat elzavartam a francba. Aztán másnap bocsánatot kértem. Én mondjuk fogom mondani, hogy kórházba jöjjenek, mert már azt hiszem azt is írtam, hogy a MÁV-ba nem lehet a szobákba bejönni. Mivel mindig veled van a baba így szerintem jobb is. Mint ahogy írta Csibemanó is elég kellemetlen, ha már az első napokban elkap valamit a baba. Te meg kiülsz a folyosóra, ha akarsz és meg tudod osztani az élményeidet a látogatókkal. Persze nálunk is volt, hogy beállítottak vidékről a párom unokatestvére meg a családja 2 gyerekkel, akik elég elvenek. Ráadásul 1 szobába laktunk a gyerekem meg alig akart aludni. És persze vidékről azért nem egy fél órára ugrottak be. Kicsit kivoltam.

Adi, gratulálok a görcshöz. Rám is éjszaka szokott rámtörni, sokszor egyszerre a kettő. A párom múltkor halálra rémült a nyöszörgésemtől. És utána még másnap is éreztem kicsit a fájdalmat.

Pogi, sajnálom, hogy nem tudsz összehozni semmit. Nemtom kávézol-e, mert én nem és ha sokáig nem sikerült, akkor én ittam a nemes cél érdekében egyet és összejött. Persze aki kávézik, az ezt nem hatja meg, ill. hajtja meg. Kép

Norwell, tegnap du. már akartam volna olvasgatni, de a lányom meglátta a Garfieldot és Õ az egyik kedvence. Elnézegette egy darabig és követelte, hogy még többet akar nézni. Mondtam, hogy ez nem az hely. Hol lehet ilyenkere rálelni? ja, és gratula a házasságitokhoz.

Erről jut eszembe, beszereztük a 300 napnál nem régebbit. Bár az a.k.vezető közölte, hogy ezt úgy sem fogják elfogadni, mert 30 napos kell. Szerintem rosszul tudja, legalább is remélem, mert azért az már kicsit túlzás lenne.

A konektorban nálunk is van vakdugó, mert azért jobb félni mint megijedni. Sosem lehet tudni, ezek a gyerekek annyira találékonyak. És az sem túl jó, ha beledugdos valamit, oszt te meg nem tudod, hgoy mi baja a konektornak.

Jaj, már írtam, hogy ez nem a mi hétvégénk volt, most leírom mi történt velem. Aztán nem röhögni, csak csendben. A lányomnak mostanában az a mániája, hogy kihozza a kisasztalát a konyhába, feláll rá és úgy mosogat. Majd teszek fel róla képet. Tegnap főzőgettem és egy darabig ott állt mellettem, aztán bement játszani. Már annyira nem esett jól az állás, hogy leültem rá, ill. csak akartam, mert szépen összetört alattam én meg elterültem mint Nagy Alföldön a furulya szó. Annyira megijedtem, de szerencsére nem lett bajom. Elég vicces lehettem. Gondolhatjátok apa a szobából mit élt át mire újra jártam. Esténként mindig ezen ültem, mert úgy tudtam csak simogatni a lányomat az ágyban. Gondolom a konyhában a kövön szétcsúszott a műanyag láb és hát nem bírta a terhelést. A legszebb az volt, hogy előző nap ott votl anyósom, aki megkérdezte, hogy szerinte ráülhet e, mert a lányom a radiátoron ülve bámult kifelé és nem merte otthagyni. Én persze mondtam neki, hogy nyugodtan. Képzeljétek, ha alatta reccsen el. Én lettem volna a jóindulatu menye. Mondjuk nem feltételezett volna róla ilyen, de akkor is cikis lett volna. Kép

Már az előbb írta, hogy az örökmozgó Erika. Én tényleg már kicsit meg vagyok ijedve, hogy normális-e ez, de én szinte folyamatosan érzem a mozgolódást odabent. Mint már írtam a nagyobbnál szinte negyed ennyit nem éreztem. Most meg ha ülök, ha állok, ha megyek, ha fekszem, éjjel, nappal folyamatosan csinálja magának a helyet. Szerintem ezért vagyok már ekkora Kép Ez ugye tuti nem rendellenes? Azért már sokszor elég kellemetlen érzés.

Mi lehet már Pilcharddal? Ha tudtok valamit azonnal írjátok meg. Kép

Na, kicsit dógozok. Még ezen kívül 12 munkanap vár rám.
Kicsit sok lette, bocsi. A hibákért is, de próbálok gyorsan írni, ettől aztán kimaradnak a betűk, meg felcseréldőnek, szólval elnézést.

Kép
Kép
kanyin
 
 


Ex, nekem is fáj ott, ugye azért, mert tágulunk szépen. Nekem már a 15. hét óta fájogat, de csak időszakosan, vannak jobb meg rosszabb napok.

Kanyin, de, napi 1 kv-t megiszok. Mondjuk a csökkentett koffeintartalmú Ricoré-ból... Jó kis esés lehetett Kép nem siratta a lányod az asztalkáját? Gergőcske is folyamatosan mozog szinte. Kivéve reggel, akkor egy kicsit kivár, mielőtt rázendít Kép.

pogacsa
 
 


Pilchard,

nagyon izgi! Drukkolok!
Aki tud, azonnal írjon helyzetjelentést!

Pogi, én csak aventes cumisüveget használtam, szerintem nagyon jó. Ha tudod szoptatni a babát, elég a 2-es cumifej. Kép

Most megyek vissza a gyermekemért a minioviba, de mikor alszik benézek Kép

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


CSAJOK!!!!!! MOST TELEFONÁLT PILCHARD PETI, HOGY:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
3/4 1-KOR MEGSZÜLETETT AMELITA KRISZTINA 4200g-AL, 57 cm-EL!!!!!!!!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Szegényke jól megszenvedett vele a méretek miatt, de most rém boldogok!!!! Kép Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Újra Pesten és a közeletekben! Kép
Pogival nem rég "dumcsiztunk" skype-n, akkor még nem volt híre Pilchardról. Megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez már tök izgi!!!!!!

Caroline, én is gratulálok a babához, sok boldogságot, jó egészséget kívánok, meg persze sok tejcsit! Kép

Szilvi, már nem emlékszem, milyen iratminták kellenek? Elküldöm őket, még picit később, most a férjem foglalta el a gépet, csak pár percet kaptam...

Blackrose, nagyon vagány a kisfiad! Kép És a rucik is tök aranyosak!

Norwell, utólag is gratula az évfordulóhoz! Kép

Adi, nekem is sokat görcsöl a lábam, én kalcium pezsgőtablettát ittam (most már nem merek, a 37. héten), a védőnő ajánlotta, és tényleg segített. (Kalcium Sandoz, 500 mg.)

Szombaton voltam NST-n, a helyzet változatlan, szívhang OK, a babó ficánkolt ezerrel, egyszer volt egy keményedés, de azt mondta a szülésznő, hogy ez még belefér. Bár utána vagy ötször elmondta, hogy azonnal nyargaljak a kórházba, ha érzek valamit, majd a dokimat is ők értesítik. Remélem, csak paráztatni akart. Kép Meg azt is remélem, hogy Julcsika nem viccel meg, hogy esetleg akkor akciózik, amikor még Pesten vagyok... Hétfőtől vagyok "végleg" otthon, addig ki kell bírnia mindenképp. Tényleg, utána már csak hébe-hóba leszek veletek...Kép

Na most lépnem kell a géptől...
Még tuti benézek! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Üdv!
Éljen, éljen Ameli! És persze a boldog szülők! Kép
Ennek örömére a friss tábli.

<pre>
Nick ék. Lakhely baba kora szülés várható kórház nem/név testvérek
Kóci 34 Bp. II. ker 38+6 2006.05.10 MÁV kh.
Dr. Szabó Gy. Lóránd Adél
(2004.02.18.)
Szgoron 23 Bp. XV. ker. 38+5 2006.05.11 Nyírő Gy. Kórház Renáta elsö baba
Blackrose 24 Keszthely 38+1 2006.05.15 Szt. István kh.
Dr. Boros Judit Adél Tamás
(2004.04. hó)
Melanie77 28 Bp. XII. ker. 38+0 2006.05.16 Szt. Imre kh. Áron Anna
(2004.01.16.)
Clair 32 Bp. III. ker 37+6 2006.05.17 SOTE I. elsö baba
Doren 33 Bp. XII. ker. 37+3 2006.05.20 János kórház
dr. Baltschik Virág Laci
(2004.01.20.)
Acer 32 37+1 2006.05.22 Szt. István kh. fiú fiú
(2004.10. hó)
Satuk 30 Bp. I. ker. 37+1 2006.05.22 Kútvölgyi kh. Olivér elsö baba
Tjuca 27 Budapest 37+0 2006.05.23 Szt. Margit
Dr. Sztanyik L. Kinga vagy Péter elsö baba
Colett77 28 Budapest 36+6 2006.05.24 János kórház Kinga Máté
(2004.03.22)
Gabek 30 Bp. III. ker 36+6 2006.05.24 II. sz. Női Klinika fiú első baba
Pannamari 25 Bp. IX. ker. 36+5 2006.05.25 Schöpf-Merei
Dr. Kósa Zsolt Dominik elsö baba
Mézgombi 24 Bp XIV. ker. 36+4 2006.05.26 Kiskunfélegyh. Julianna elsö baba
Judit_78 27 Bp. XI. ker. 36+1 2006.05.29 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László Balázs 3. baba
Kari 27 Bp. XIII. ker. 36+1 2006.05.29 Schöpf-Merei
Sz.Gy. Nikolett elsö baba
Hello 34 Bp. XII. ker. 36+0 2006.05.30 Budai Honvéd kh. lány Gábor
(1991.09.02.)
István
(2004.05.26.)
Tarhonyanya 31 Tárnok 35+5 2006.06.01 MÁV kh. elsö baba
Trita 33 Göd 35+4 2006.06.02 SOTE I. Lili
(2004.06.26.)
Lufi 32 Göd 35+3 2006.06.03 Uzsoki kh. fiú első baba
Szőkemelinda 26 Bp. XX. ker. 35+3 2006.06.03 István kh. Máté első baba
AnnAnn 30 Hatvan 35+2 2006.06.04 MÁV kh. fiú Hanna
(2003.11.04)
Exdeus 23 Szeged 35+2 2006.06.04 II. Kórház
dr. Czank Zoltán Péter László elsö baba
Banik 26 Budapest 34+5 2006.06.08 Schöpf-Merei kh. Balázs első baba
Katus73 32 Békéscsaba 34+0 2006.06.13 B.csabai kh. Panna Kata
(2002.10.23)
Lreta 28 33+6 2006.06.14 szegedi Nöi Klinika elsö baba
Pogacsa 24 Budapest 33+6 2006.06.14 Szt. Imre kh.
Dr. Bálint Balázs Gergő első baba
Norwell 24 Tét 32+5 2006.06.22 Győr P.A. kh. Kende Kálmán elsö baba
Babszem27 27 32+4 2006.06.23 Uzsoki kh. Zsófi
(2003.09. hó)
Veraa 30 31+4 2006.06.30 Szt. István kh. elsö baba
Emy82 23 Szigetszt.m. 31+3 2006.07.01 István kh. elsö baba
Cila (Ildi) 34 Budapest 31+1 2006.07.03 Újpest
szülőotthon lány Levente
(2005.01. hó)
Petra77 29 Szarvas 30+6 2006.07.05 Orosházi kh. Áron Béla első baba
Bogosz Bp. XVIII. ker. 30+5 2006.07.06 Szt. István kh. Emma első baba
Csibemanó 27 Tatabánya 29+6 2006.07.12 Bajcsy kórház Levente Réka (19 hó)
Esztianyo 36 Tampere
Finno. 29+6 2006.07.12 Tampere Norbert (98)
Renáta (99)
Kisvirág_30 30 29+4 2006.07.14 Schöpf-Merei fiú elsö baba
Kanyin 33 Bp. X. ker. 29+0 2006.07.18 MÁV kh.
T.ZS. Erika lány (2,5 év)
Tokajkincse 26 Miskolc 28+5 2006.07.20 Semmelweis kh.
Miskolc Bodza Csenge első baba
Tandika 28 Bp. XX. ker. 28+3 2006.07.22 Szt. Rókus kh. Kíra első baba
Jurem 31 Nyíregyháza 28+1 2006.07.24 Nyíregyházi kh. fiú Janka
(2001.04.11.)
Nyanya67 38 Budapest 28+1 2006.07.24 Szabolcs u. Blanka Krisztina Balázs
(2002.12. hó)
Marcy 29 Szombathely 28+0 2006.07.25 Márton első baba
Encus 27 Törökbálint 27+6 2006.07.26 János kórház
dr. Zsolnay Maya Eperke harmadik baba
Szücsi_66 39 Bp. XXI. Ker 27+1 2006.07.31 János kórház
dr. Wiegandt lány első baba
Noémi22 27 Budapest 26+4 2006.08.04 elsö baba
Edina77 28 Debrecen 26+3 2006.08.05 Debreceni Klinka Milán első baba
Zsu11 28 Bp. XXIII. ker. 26+2 2006.08.06 Kútvölgyi kh.
Dr. Tóth Ferenc első baba
Banya 25 Pécs 25+3 2006.08.12 Pécsi Sz.Kl. elsö baba
Fénysugárka 26 Csíkszereda, Erdély 25+0 2006.08.15 Megyei kh. Csíkszereda Hanga vagy Tétény első baba
Gira 24 Szeged 25+0 2006.08.15 szegedi Nöi Klinika Réka
(2005.04.18)
Zsebecske 29 Szsztmiklós 24+6 2006.08.16 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László első baba
Déé 29 Budapest 24+4 2006.08.18 Szt. Imre kh.
Dr. Bálint Mihály első baba
Adi77 29 Pécs 24+3 2006.08.19 Pécsi Sz.Kl. első baba</pre>


<pre>
Nick ék. Lakhely szülés ideje kórház név súly hossz testvérek
Csandy 34 Bp. XIV. ker. 2006.03.21 SOTE I. Gergő első baba
Caroline 32 Budapest 2006.04.16 Péterfy kh. Lili Izabell 3080 g 49 cm első baba
Veráska 30 Siófok 2006.04.20 Várpalotai kh. Dávid 3900 g 51 cm elsö baba
Pilchard 29 Kosd 2006.05.02 Nyírő Gy. Kórház Amelita Krisztina 4200 g 57 cm első baba</pre>

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Na, megviccelt a net!

HATALMAS GRATULA PILCHARDNAK!!!!!!!
DE JÓ!!!!

Tökre lúdbőrözök, annyira örülök!!!!!!Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Pilchard,
nagy-nagy gratulaaz egész családnak! Ez igen, hatalmas baba! Üdv, Ameli! Kép
Sok boldogságot, most már gőzerővel babázhatsz Kép

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Nem értem, mi van a Babanettel, eltűnt az uccsó pát üzi. Most csak azért írok, mert így szokott előjönni. Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


PILCHARD-család!

Nagyon-nagy gratula Nektek! Pilchard, ügyi voltál, és egész gyors volt a dolog! Kép Sok boldogságot mindhármótoknak!!!

Hello (36)
hello
 
 


Sziasztok!!!

GRATULÁLOK PILCHARD!!!Kép

Képzeljétek ma voltam CTG-n,egy picikét várni kellett,mert sokan voltak,majd jött Évi(Pilchard és az én szülésznőm)és "mondja van egy kismama a vajúdóban azt mondja ismer és beszélni szeretne veled"Mondom ez Kriszti!Monja IGEN!
Bent voltam náluk,hát...szegénykém!
Beszélni sokat nem tudtunk,a fájások miatt,de jól vannak!Kép
Kezdek félni!Nem egy leányálom ez a szülés!
De jó nagy baba lett!Kép
Ja,és lehet,hogy este már mi is megyünk vissza,ugyan is a CTG elég komoly keményedéseket mutatott!A héten már mi is babázunk valószínű!!!Kép
De jó úgy örülök,hogy potyog a könnyem!Kép
Végre,beindúltak a bébik!Kép

Mézgombi!Köszönöm!Önéletrajz,meghatalmazás,kérelem,Stb ilyen fontos iratok!Amik az életbe úgy kellhetnek!

Caroline!Gratulálok neked is!!!Kép

Puszika!

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!

VÉGREVÉGRE!!!Kép
Ameli!
Üdvözöllek a nagyvilágban, és sok-sok boldog pillanatot kívánok a szüleidnek Veled! Pilchard és Peti, nagyon gratulálok Nektek!!! Szép nagy babátok lett!Kép


Szilvi!
Juj, akkor lehet, hogy Ti lesztek a következők???Kép

Pogi!
Én meg épp most mondtam apának, hogy Kende baba lehet, hogy frontot érez, de ma nagyon inaktív. Reggel volt ébresztő, meg délután is egy kevés mozgás, nagyon lájtosan most is érzem, de ez nagyon messze van attól, amit pl. két napja produkált... Remélem, nincs gond, mondjuk a napi tíz, aminek ilyenkor meg kell lennie, már megvolt.Kép Viszont a menetrendszerinti csuklás jelentkezett.Kép

Ex!
Gratula a cukrodhoz!Kép
Én ma éjjel ébredtem többször is ilyen feszítő fájdalomra, pedig már kezdtem örülni, hogy kb. három hete nem éreztem ilyet. Hát, ugye, van miért tágulnunk...Kép

Kanyin!
Asztal-sztori!KépKépKép
Fúúúú, fogalmam sincs, honnan szedtem ezt a garfieldos képet...Kép A google-ba írtam be keresőszónak azt, hogy "animált gifek", és ott kidobott egy csomó oldalt. Szerintem, ha beírod a garfield-ot a keresőbe, akkor is találsz ilyeneket. Amúgy én is imádom!Kép

Hello!
Köszi, még nem tudom, majd talán a hétvégén eszünkbe jut valami program... Igazából most a hülye idő miatt nem volt kedvünk semmihez.

Mi holnap megyünk doktor bácsihoz. Kíváncsi leszek, mit mond arra, hogy szerintem felfáztam. Meg aztán ma jóval kevesebbet is mocorgott a kicsi, mint szokott, nem tudom, miért... Remélem, nincs gond!!! Lehet, hogy azért, mert már nagyon kevés a helye? Inkább csak a bordámat feszegette, elég kellemetlenül szurkál most is...

Na, bocs, nem panaszkodom, jók legyetek, nálunk már sütöget a napocska!

Pusszantás mindenkinek!

Sziasztok

Norwell+Kende baba (32+5)

Kép
Kép
norwell
 
 


Üdv!
Szilvi, ez nagyon izgi!
Én nagyon kivi vagyok, hogy a holnapi CTG nálunk mit fog mutatni. Igazából néha már nekem is vannak keményedéseim, de nem rendszeresek...és egy kicsi nógatásra elmúlnak. Kép
Norwell, ne aggódj, ez a mozgás dolog annyira egyéni. Úgy látszik, Kende ezért az időjárásért nem rajong, Petinek viszont tetszik...legalábbis, ha azt nézzük, hogy mozog jó sokat.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Üdv!
Szilvi, ez nagyon izgi!
Én nagyon kivi vagyok, hogy a holnapi CTG nálunk mit fog mutatni. Igazából néha már nekem is vannak keményedéseim, de nem rendszeresek...és egy kicsi nógatásra elmúlnak. Kép
Norwell, ne aggódj, ez a mozgás dolog annyira egyéni. Úgy látszik, Kende ezért az időjárásért nem rajong, Petinek viszont tetszik...legalábbis, ha azt nézzük, hogy mozog jó sokat.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Megint rég írtam, de már olyan rosszul bírom az utolsó heteket, tiszta depi vagyok. Igaz, az elsőnél is ez volt. Hű, tök gyors lehetett Pilchard szülése, és ekkora baba! Ahogy emlékszem nem is volt olyan nagy hasa(vagy tévedek?). Én csütörtökön megyek utolsó laborra, u.h.-ra, ctg-re, lezavarom 1 nap alatt a fiam miatt. Arra gondoltam, tök jó lenne Anyák napján szülni, az olyan szép lenne! Bár még ki kéne húznúnk egybe, de már olyan türelmetelen vagyok, és kíváncsi, milyen lesz az arcocskája,...Ti hogy bírjátok a végét?

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok!

Pilchard, Peti gratulálunk! Kriszti, te különösen ügyes voltál! Ameli üdv köztünk. Szép nagy baba lettél! KépKépKépKép

Kanyin: jobbulást a lányodnak!
Szépen alakul a babaözön.Már 4 babánál tartunk!
És lehet, hogy Szorgon és Colett is csatlakozik?! Hajrá lányok!

Ex, mintha csak magamat olvasnám. Grat. a cukoreredményhez!Kép A csípőm nekem is fáj, időnként úgy belenyilal, hogy csak állok egyhelyben és nem tudok tovább menni. Aztán olyan gyorsan ahogy jött, úgy el is múlik. Ami még fáj, az a szeméremcsontom. A fiacskám tolja szét. Kép De már 1 hónapja szenvedek vele. Nem baj, most már azt mondta a szülésznő is, meg a doki is, hogy ihatom a málnalevélteát, az majd segít. Hát, kíváncsi vagyok.
Keményedéseim is vannak. Panaszkodtam, a dokinéninek ma, hogy nem használ rá a magnézium, azt mondta, hogy már abba is hagyhatom, úgysincs értelme. Meg aztán jobb, ha a méh időben elkezd felkészülni.

Szóval megérkeztem a dokitól. Egy részét már leírtam. Kép A ctg nagyon vicces volt. A 20 percből az első 8 lett értékelhető. Utána a fiacskám annyira bevadult a zúgástól, hogy folyamatosan rugdosott, ugrált, és menekült. A szülésznő is ott ült mellettem 10percig és próbálta a szívhangot befogni. Hát nem nagyon sikerült nekiKépKép Talán a jövő héten jobb lesz, de nagyon utálja ezt a hangot, úgyhogy nem hiszem.Kép

Colett!
Nekem még elvileg 4hét van vissza, de én is azt mondom, hogy 20-ig kell csak kibírnom. 17-én még van vizsgám, utána jöhet. Én is nehezen bírom,már sehogy sem jó.De, hát ez van. A természet biztos azért találta ki, hogy nagyon akarjunk szülni.Kép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?