Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Akkor szerintem inkább délelőtt menjünk és akkor alvásra mindenki hazaér?
Ha fél 6-ig van, akkor 4 óra már késő, de előte nálunk is szundi van!
Szóval a 10 jó!!!!
t

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Jó estét!

Jó, legyen akkor a délelőtt, bár az nekünk húzósabb, 12-re haza kéne érni, de majd megpróbálom átszervezni.

Akkor 10, főbejárat? Fanka, ti mivel mentek? Hogy lehet innen oda jól eljutni?

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc, el tudunk vinni kocsival, mert
a férjem is jön, írok este mailt.

KépKép
fanka
 
 

 
 

ok, holnap 10!
Többiek?

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Mi ott leszünk, igyekszünk pontosak lenni. Ha bármi lenne, azért megadom a számom: 06705128734.

Jó éjt!

KépKép
fanka
 
 


Hát én kihagyom a talitKép Szeged kicsit idébb van...

Na,hát sziasztok! Szégyenkezem, hogy ily rég voltam, de nem tudom összehozni a sűrűbb látogatást, sajna.

Kislurkók nagyon aranyosak egytől-egyigKép

Sajnos én az enyim gyereket nem tudom megmutatni, mert hugom gépe úgy sz.r, ahogy van, de majd még próbálkozok, hátha.

Andi!
Örülök, hogy nincs akkora gond a lábaddal, mint ahogy indult.

Tamesz!
Pocis kép jöhet, asszem én is irigyellek egy kicsit, habár én még nem merném bevállalni a másodikat, időnként Lizi egyedül is kiidegel. El sem tudod képzelni, mennyire irigyellek a teherbírásod miatt is, fogalmam nincs hogy csinálod, hogy ennyi mindenre jut időd...szerintem nálatok nem is 24 órából áll 1 napKép, de tényleg, nekem sokszor még egy kis mosogatás elvégzésétől is sikerélményem van, nemhogy még kertészkedni is meg betonozni, meg mindent csinálni, tényleg le a kalappal. Ja, és nagyon szép a kertetek!

Nálunk amúgy semmi különös nincs, holnap megyünk tanácsadásra, kíváncsi vagyok hány kiló a gyermekem.

Angyalka!
Üdv Neked is!

Minden jót mindenkinek!!

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!

Rég voltam....
Lehet holnap mi is ott leszünk 10-kor a főbejáratnál, már ha nem baj...
Még nem 100%, de lehet!

Jó éjt!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok,

Jelentem hazaértünk, ebédeltünk, gyerek alszik Kép. Nagyon jó volt az Állatkert, és főleg, hogy tudtunk végre találkozni! Teszek fel pár fotót- bár nem lettek igazán jók - apa profi képeiben bízom Kép

Kép

Kép

KépKép
fanka
 
 


Kép Kép

KépKép
fanka
 
 


Kép Kép

KépKép
fanka
 
 


Fanka, jók a képek, különösen a kecskés Kép , azt nem is láttam, hogy ilyeneket is csinált... Kép

Jó nektek, hogy Panni alszik, Marcit kb. egy órája altatom, nem megy... Kép Kép Most éppen ordít az ágyában... Kép Biztos nagyon felpörgött az állatoktól. Vagy most azt hiszi, hogy ő van ketrecben... Kép

Várjuk még a többi képet is (mivel én ügyesen memóriakártya nélkül vittem el a fényképezőgépet...).

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!
NAgyon jól éreztük mi is magunkat, még hazafelé vettünk gyorsan egy szandit 3500-ért, mert már alig volt 21-es, de szerintem jó lesz.
Marci aludt útközben, és sajnos azóta nem, így én sem tudok pihenni, pedig most érzem a pocakot jó lenne!
Na dobok fel néhány képet, most nincs erőm kommentálni, bocsika!Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
további kellemes napot, sajna érzek valami frontot, mert fáj a lökött fejem!
Mégegyszer köszi mindenkinek, nagoyn jól éreztük magunkat, meg kell ismételni!!!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


SZIASZTOK

Teszek fel én is pár képet a taliról.

Tamesz Marci triciklije nagyon nyerő volt, mindenki kipróbálta:
Kép

Rosszcsont Marcipánok:
Kép

Párokba rendeződve: Panni-Tamesz Marci, Fanni-Juc Marci:
Kép

Kismajmokban banánosztás:
Kép

Elsősegély Juc-Marcinak, akit lekakilt egy madár:
Kép

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jó estét!

Köszönjük a képeket! Kép Így meg tudtam mutatni a férjemnek is, hogy milyen volt az állatkert. Mi is nagyon jól éreztük magunkat, mennénk szívesen a következő talira! Kép Lehet itt nálunk is, de gondolom, most a kertes talik népszerűbbek lesznek... Kép

Fanka, még egyszer köszi a fuvarozást! Aztán Marci bepótolta ám az alvást, 3-tól fél 6-ig, így a délutáni játszit átaludta, viszont el tudtunk menni este étterembe vacsizni. Kép Most fektettük le csak fél 10-kor.
Akkor a péntek tuti?

Tamesz, köszi a pelust meg a pépet, előbbit kipróbáltuk, elég jónak tűnik! BÁr mi egy ideje visszaálltunk a HUggies-ra, az is tök jó.

Remélem, a legközelebbi talin még többen leszünk! Kép

Jó éjt!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Nagyon jó a többi kép, köszi!

Juc
Nagyon szívesen, sajnálom, hogy nem tudtunk hazáig vinni, nem lehetett könnyű Marcival és a csomaggal gyalog, Kép. Mi sem mentünk játszira, itthon randalíroztunk. Étterem - jó lehetett!! A hétvégén felvetem az ötletet itthon! Számítok a pénteki tornára, hacsak nem lesz valami gáz a holnapi szuri után. Péntek reggel még nyomok sms-t.

Panni délután nem vette észre magát, és megtett úgy 2 métert egyedül! Úgy látszik délelőtt elleste a többiektől, hogyan is van ez a járás dolog, biztos égőnek találta, hogy őt még csak tologatjuk a kocsijában... Kép. Meg hajlandó már kézen fogva is menni, amit eddig egyszer sem csinált, Bebarangoltuk az egész lakást délután, nagyon tetzett neki - is!

Na, és átküldte a férjem az ő fotóit:

Kép Kép

KépKép
fanka
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
fanka
 
 


Jóreggelt!
Fanka,
örülök ,hogy Panni elleste a tudományt!Kép
köszi a képeket, jók lettek!

Timka,
a Te képeid is nagoyn jók, bár a angy seggem nem túl mutatós!Kép

Többiek!
remélem kedvet kaptatok és tényleg többen leszünk a következőn! Már csak azt kell eldönteni, hogy mikor és hol legyen!!!!
szép napot, megyek kaput festeni, reméelm Marci nem ragad bele!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hahó!

Na, itt van újra a csúnya idő... Kép

Ma itt volt anyukám, és képzeljétek, "kertészkedtünk" egy kicsit Kép , a folyosóra tettük két ládába virágot, nagyon aranyosak lettek! Kép Ekkora kertet talán még én is tudok gondozni... Kép Kép

Fanka, gratula Panninak az önálló lépésekhez! Kép Gyakrabban kellene talizni, hátha akkor többmindent ellesnének egymástól a gyerekek! Kép (pl. Marci megtanulná, hogy kell nyitott szájjal beszélni Kép )

Tamesz, remélem, nem mosta el az eső a kapufestést! És Marci sem ragadt oda! Kép

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!
Jelentem kapufestét délelőtt megtörtént, majd együtt szundiztunk, most voltunk kisboltban és legletünk, de már esik is!
Holnap mégegy réteget kellene festenem, hát meglátjuk milyen idő lesz, de még festéket is kell vennem, mert nem lesz elég.
Mondanom sem kell, szép zöld lett a gyerek is és én is helyneként!Kép
t

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Nekünk elég mozgalmas volt a délelőtt: voltunk zenebölcsiben, dokibácsinál szurin, és piacon is. Most meg várjuk az egyik barátunkat, aki jön "babanézőbe".

Juc
Gratulálok a kiskerthez, csak így tovább Kép! Én most szanáltam az erkélyen lévő kipuszult muskátlikat -elfelejtettem télen bevinni. Lehet, hogy én is ültetek valamit a helyükre. Akkor holnap fél 11?
Marci nagyon jó fej, ahogy csukott vakerál! A férjem teljesen el volt tőle ájulva. Amúgy sok kisgyerek 2 éves koráig sem beszél, aztán szinte teljes mondatokat mondanak. Szóval szerintem ne aggódj!

Tamesz
Ügyes vagy, hogy lefestetted a kaput, nincs fotó a "zöld gyerekről"?


Többiek, merre jártok?

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

Hát nálunk a ma este alakult érdekesen. Dörgött meg villámlott egyet-kettőt, aztán elment az áram.
Persze ilyesmire nem vagyunk felkészülve, nálunk minden elektromos úgyhogy egy rohadt gyufát nem találtam. Gyertyákat szintén nem, valahol még dobozban pihennek. De szerencsére nagyon nem volt még sötét, 8-körül lett megint áram. Aztán fél 9-kor megint elment és akkor már nagyon sötét lett az egész házban. Találtam egy elem lámpát, ami egy ideig bírta. Aztán a gyerek 9-körül mosdatlanul, szerencsére tiszta pellusban elaludt és azóta is szunyál.
Apa meg hülye céges vacsin Pesten.
10 után lett megint áramunk.
Érdekes az élet így áram nélkül, se fűtés, se meleg víz... kellene valami szünetmentes tápot beépíteni a rendszerbe.

Juc,
gratula a kis kerthez!
Nekem egy hibiszkuszom van, két hete nem kapott vizet! már kókadt szegény, de edzett növény, sok ilyen esetet kibírt már.
Ezért lesz a kertben öntözőrendszer, mert ha rajtam múlna minden kiszáradna.

Fanka
Milyen szurit kaptatok? -lemaradtam.

Tamesz
Képünk "zöld" képeket!
Keresgéltem itthon Berchet tricikliket, van pár helyen, de valóban mocsok dága az a fajta ami nektek van. Vannak olcsóbbak is, 15 hós kortól, de annak kisebb az ülése, meg nincs akkora háttámlája. Még gondolkodok, de bizti veszünk Fanninak egyet, aztán majd a következő talin nyohatnak egy versenyt a gyerkőcök.

Na megyek pihizni, jó éjt!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsan dobok két képet:

A "kiskert" Kép , az egyik virágosládám. A háttérben látható túloldali virágokkal esélyem sincs versenyezni, a bácsi 2 óránként locsolja, babusgatja, rakosgatja őket!!! Kép

Kép


A lakásban iylen hangulatjavító csokrok vannak: Kép

Kép

Szép vidám napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Na miaután szépen begépeltem az mondanivalom, a gép azt mondta, hogy próbálkozzak újra. Há akkor mégegyszer. De volt már többször ilyen, és azért nem is nagyon írkálok, mert el megy tőle a kedvem, hogy mégegyszer beírjam. De most kitartó leszek.

Örülök, hogy jól sikerült az állatkertes talitok. Szerencsére jó időt fogtatok ki, és a képek is jók lettek. Legközelebb lehet, hogy mi is mennénk talira.

Tamesz, tényleg jó lenne kerítéses képeket látni.

Juc szépek a virágok, a Marci nem szagolgatja őket. A Jencike minden virághoz odamegy és megszagolja. (Nekünk is ugyanolyan etetőszékünk van.)

Fanka, mesélnél a zenebölcsiről bővebben. Én is nézegettem a neten, de csak a Játékpalotában találtam. Az meg egy kicsit messze van nekünk.

Timak, szerintem most már készíts oda egy-két gyertyát, mert még csúnya idő van. A gyerkőc nem ijedt meg a sötéttől? Meddig bírta az alvást?

Már többször próbáltam képet felrakni, de valamiért nem jön össze. Tudnátok segíteni.

Képzeljétek, a fiacskám most mondta ki először érthetően tisztán, hogy anya:-))
Nálatok hogy áll ez a dolog?

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Azt írja ki, mármint a képfeltöltés, hogy a dokumentum nem tartalmaz adatot. Pedig a tallózásból berakom a fájlt. ?????

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!
Sajnos zöld kép nem készült, mert inkább gyosran lemostam higítóval, minthogy ránkkössön, bár hogy a lábamat nézem még van egy-két zöld pötty!Kép
Viszont ma nem tudtam festeni, mert szakad az eső, így csak festékért szaladtunk el, persze MArcit nem zavarta az eső, minden pocsojába belegyalogolt és pancsolni akart bennük! Hát ilyen az én fiam!Kép
Na megpróbálom elaltatni!

Angyalka,
nem tudom mi lehet a gond, nekem régebben képméret gondjaim voltak! Gratuala az anyahoz!:Kép

Juc,
szépek a virágok! Marci a kábelből locsolja?Kép
jobb ha megyek én is pihizni!
t

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Hú, voltunk Fankáékkal baba-mama-tornán, nagyon szadi volt ma az edző csajszi, alig állok a lábamon... Kép Kép Kép

Köszi a virágos dicséreteket! Kép Hát nem tudom, meddig bírják majd a virágok, nálam is inkább kipusztulni szoktak szegény növények... Kép

Angyalka, mentsd el a szöveget időnként wordben, vagy csak control C-vel (én csak úgy szoktam), és akkor vissze tudod csalogtani, ha közben a babanet szórakozik.
Képpel nem tudom, mi lehet a gond, én is csak annyit tudok, hogy van vmi max. képméret (600x600).
Merre laktok egyébként?
Ügyes a kisfiad! Marci még csak csukott szájjal beszél, de úgy nagyon... Kép
Ja, és a virágokat inkább tépkedné, rángatná szagolgatás helyett Kép , de már elég jól alakul a gyerek, a húsvéti csokrot is hamar megunta és békén hagyta, lehet, hogy ismét lerakhatom a nagy fikuszomat a földre, amit régebben meg akart enni???

Timka, remélem, ma van áramotok! Kép Azért szerezz be pár mécsest, legalább romantikáztok egy kicsit... Kép

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc,
nálunk sajnos az utóbbi 1 hónpban lett sláger a pálma és a yukka földjének kitúrása, előtte sosem csinálta, de mióta kedvenc a homokozás azóta rendszeresen!
Bár, el ne szóljam a dolgot, de 1 hete, mióta megvan a kinti homokozó, nem túrta a virágföldet, lehet, csak ennyi kellett a "kielégüléséhez"???Kép

Na apa elindult, kisütött a nap, gyerek még alszik, én már felkeltem, futhatok festeni!!!!!!!!Kép
Holnap jön az apukám, segít fababát felrakni a kapura, mert ketten kevesek vagyunk a gyerekhez és a felrakáshoz. Valakinek le kell kötni őfelségét!
Kellemes hosszú hétvégét mindenkienk, végre megint 3 napig együtt leszünk!!!!
t

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok,

Hát tényleg elég kemény volt a torna, fáj kezem-lábam, de mégis jól esett! Az edző csajnak 4 gyereke van, nagyon szimpi, egyátalán nem olyan "rubintrékás". Csak, ha kevesen leszünk, lehet, hogy megszűnik a csoport, ami nem lenne jó Kép.

Angyalka
Zenebölcsi: www.ringato.hu. Nem tudom, merre laktok, de ez a foglalkozás több helyen is működik, mi a Fonó-ba járunk Budán a 11. kerületben. Nagyon jó, csak ajánlani tudom! Tanulunk énekeket, moondókákat, és van "élő" zene is hegedű és furulya formájában. egy nagyon helyes nő tartja, imádják a gyerekek. Van bérlet, ami 3000 huf, az egy alkalmas 700.
Megható lehet hallani az első szavakat! Nálunk "mama" már van egy ideje, meg "mamama" (nagymama), papa, pápá, baba, nem, tea.. és ilyenek. A legújabb a haj, amit franciásan "aj"-nak mond. Panni elég korán kezdett karattyolni (10-11 hónaposan), viszont a mozgásban "megfontoltabb". Nem tudom, mi lehet a képfeltöltéssel, én is csak a méretre tippelek. Jpg formátumúak?

Timka
Agyhártyagyuszi oltást kapott, nem a kullancsosat, a másikat. Nem kötelező, de mi beadattuk. Nem lehetett semmi az áramszünet! Ilyenkor érzi az ember, mennyire kiszolgáltatott a civilizációs találmányoknak. Nálunk nemrég csak a fél lakásban ment ki az áram, de az is elég ijesztő volt! Vettünk is egy zseblámpát utána...

Na, Panni idáig szunnyantott, vége a pihegésnek Kép

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!!
Vagyok ám,csak valahogy 3 napja depis vagyok,pedig Míron 3 napja olyan nagyokat alszik,ugyhogy nem mondhatnám,hogy fáradt vagyok töle!!Remélem nem beteg leszek!!
Juc!!Gratula a virágokhoz,pont ma néztem én is az árvácskáim szépek de sajna kedvenc rozsabokrom kipusztult!!Azt hiszem lefagyott télen!!Viszont tulipán nagyon sok volt idén de valahogy mire levittem volna Apunak a temetöbe elnyíltak!!KépKépUgyhogy csak egy csokorral síkerült idén,pedig tavaly legalább négyszer tudtam vinni!!KépKép
Tamesz!!
Neked most melyík email cimed jo,ami itt van megadva vagy amelyík az iwiwen???Egyébként én is csodálom mennyi energiád van,nem küldenél nekem egy kicsít??Rám férne valami ami feldobna esetleg!!
De azért valaminek örűlök,mostanába alig fáj a lábam,lehet,hogy tényleg a fog.gátlo okozta??Ugyanis már 3 hete nem szedem ugy látszik tisztul ki belölem!!
Sajna,hogy nem mentem a talira,megprobálok legközelebb kimenni!!A képek nagyon jók!!!
Most sajna mennem kell mert fürcsí lesz!!
Küldjétek a pozitiv energiákat!!!KépKépKép
ANDI
Vendég
 


Jóestét!
Megjött apa végre, és most övé a fürdetés, anyáé a net!!!Kép

Andi,
örülök, hogy a lábad javul, tessék kimászni a depiből, próbáld meg magad valamivel kényettetni, nekem az szokott segíteni, és legközelebb mindenképpen jönnötök kell a találkozóra!!!Kép Pozitív energiát küldök Neked sokat!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mind a két emilcim működik és még van egy-kettő!Kép

Fanka,
azt az agyhártyásat mi is beadattuk tavaly nyáron, amikor arról volt szó, hogy magánbölcsibe megy Marci, nem volt semmi mellékhatása, de akkor azt hiszem még két részletben kellett, mert 1 év alatti volt.

Na megyek, elfáradtam a mai rohanásban is, de kész a festés, holnap lehet fúrkálni, meg is száradt szerencsére!!!! Ja és apa nem tudott bejönni a kertbe, amin jót szórakoztunk, mert csengőnk nincs 3 hete, kapunyitója meg még nem volt, hát így jár aki elhúz egy hétre!!!Kép

Szép estét!
megyek halászni!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Juc és Fanka!
De jó, hogy jártok tornázni. Nekem is kéne valamit. És a gyerkőcök mit csinálnak közben? Mászkálnak jobbra-balra? Vagy veletek tornáznak?

Juc, mi Dunavarsányban lakunk, nem tudom tudod-e merre van. Jó ötlet a mentegetés, így tényleg nem kell mégegyszer beírni. Gondoltam, hogy túl nagy lehet a kép, csak nem tudom, hogy kicsinyitsem le. Vagy a word-ös formát is elfogadja?
Azért azt nem mondom, hogy a Jencike nem szokta tépkedni a virágokat, de inkább csak a mezeit, azt engedem neki.
Érdekes lehet ahogy a Marci csukott szájjal beszél. Az enyém meg általában suttogva.:-)

Tamesz, ezzel a homokozós témával mi is így vagyunk. Amióta elkezdett homokozni, azóta akárhol letesszük, és meglát egy kis földdarabot egyből elkezdi kaparni. Előtte eszébe se jutott, legfeljebb kavicsokat gyűjtögetett.
Azért ha kész lesz végre a kerítésetek, remélem kapunk róla képeket. Már nagyon kiváncsiak vagyunk. De jó, hogy végre megint hármasban vagytok. Nem is tudom, hogy bírnám egész héten kettesben. Azért biztos nem lehet könnyű.
Remélem mindkét halacska a horgodra akadt:-))

Fanka, köszi az infót a bölcsiről, nagyon jól hangzik. Megnéztem a honlapot, hát egyik helyszín sincs hozzánk valami közel, még autóval jó lenne, de az a baj, hogy a férjem jár vele munkába. De azért még keresgélek itt a környéken, mert a Jencike nagyon szereti a zenét, éneket, mondókát.
Hát igen én is megörültem a szónak, de azóta se mondta ki. Nálunk is a mama, baba, vau, bú(boci), bá(bácsi, bátya) mennek. De nem baj, előbb-utóbb elkezdenek beszélni, és akkor majd visszasírjuk ezeket az időket :-))

Lakik valaki vagy ismerős a Mátra környékén? Szeretnénk majd oda menni, és jó lenne valami kis jó hely a gyerkőcnek. Játszótér, kis állatkert... A gyöngyösi kisvasútat már megtaláltam, az tetszik. Ha tud valaki infót, kérem írjon.

Kép
Kép
angyalka2
 
 


Sziasztok!

Ezt még délután írtam, de karbantartás miatt csak most tudtam elküldeni:

Látom, hétvégi üzemmód van... Kép

Fanka, hogy vannnak az izmaid? Kép Nekem rettentő izomlázam van, szinte mindenütt, alig bírok mozogni... Kép jó ez a torna... Kép

Andi, remélem, már jobban vagy!!! Gondolok rád! Kép Ne szomorkodj, tök jó, hogy már nem fáj a lábad! Legközelebb gyere te is talizni! Kép Kép

Angyalka, ez a baba-mama-torna eredetileg kisebb babás anyukáknak volt kitalálva, én Marci 4 hónapos korától járok (na, azért nem mindig mentünk rendszeresen, de kisebb-nagyobb megszakításokkal). Eleinte a babák voltak a súlyzók Kép , most ezt már nehezen viselnék ők is, mi is... Kép Ahova most Fankával járunk, az már félig bölcsi Kép , van egy elkerített rész a gyerkőcöknek, ott játszanak, amíg mi tornázunk.

Na, ennyi fért a szabadidőmbe... Kép

Estére mindenkinek jó megasztározást!!! Kép Kép Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Na, gyorsan, megasztár szünet van!


Juc
Én reggel alig bírtam lábra állni, a legfurább, hogy a hátamban is fájnak az izmok!! Remélem péntekig elmúlik Kép

Andi
Remélem a megasztár kicsit felvidít! Menjetek el hétfőn valahova majálisozni, az biztos jót tesz !

Angyalka
Sajnos nincs arra felé ismerősünk, de ha hallok infót, megírom!

Na, vége a reklámnak! Nem is tudom, kinek szurkoljak a párbajban???

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!
Tegnap sokat haladtunk, de nagoyn el is fáradtunk estére, sajnálom az Esztert, hogy kiesett, nekem az a majom Angéla nem tetszik, hülye beképzelt pics@, és megint őt mentették meg, elszomorító!Kép

Ma már voltunk bevásárolni, mert MArci fél 7 óta tombolt, most pedig nekiállunk füvet nyírni, amíg nem esik, mert sajna a lábam már jelzi, hogy jön az eső!

Remélem mindenkinek kellemesen telik a hétvége!

Izomlázasok akkor most rá kell dolgozni, hogy elmúljon a fájdalom!!!Kép
t

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Jóestét!
Kihalt a topic???Kép
Mindenki elutazott?

Andi,
remélem jobban vagy, odaértek a + energiáink??? kérünk helyzetjelentést!

Többiektől is!!!Kép

Muki,
képek még mindig nem érkeztek meg!!!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Szia, Tamesz! Kép Jelentem, mi megvagyunk, csak nagy jövés-menés, vendégeskedés volt nálunk.

Tényleg, következő babatali mikor lesz? Kép Kép

Egy kis megasztározás: én is sajnáltam, hogy Eszter esett ki Kép , nagyon bírtam a hangját, de szerintem Angéla hangja is csúcs! Igaz, kicsit teátrálisan viselkedik, na, de énekelni tényleg jól tud! Nekem sajna továbbra sem jön be ez a Feri Kép (sztem unalmas), pedig nagyon úgy néz ki, hogy döntős lesz (mivel ha jövő héten párbajozni fog, tutira ő nyer, mert szegény majom Angélára senki sem szavaz... Kép ). Na, de az már biztos, hogy Magdi fog nyerni, és ez a lényeg!!! Kép Kép

Többiek, jelentkezzetek!

Jó éjt!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Élünk mi is, csak nagyon elfáradtam: délelőtt a Millenárisban voltunk, délután 8 fős vendégseregre főztem, sütöttem, nemrég mentek el. Ráadásul nem érzem túl jól magam, olyan, mintha bújkálna bennem valami kór - remélem kialszom holnapra! Belenézek a Twin Peaks-be kicsit...

Megasztár: Én bírom az Angálát, de tény, hogy a hangja jobb a stílusánál. Sztem is a Magdi fog nyerni, bár én nem neki szurkolok, de nagyon nagyon jó a hangja.

Holnap nem jön valaki a Tabánba délután koncertekre?

KépKép
fanka
 
 


Hahó!

Fanka, milyen koncertek lesznek holnap? Mi délelőtt majálisozunk egy kicsit férjem barátaival, de délután elvileg még ráérünk. Remélem, csak fáradt voltál, és holnapra friss és fitt leszel!!! Kép Kép Bár a torna csak pénteken lesz... Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Ó, de jó lehetett a tali, nagyon jók a képek, látszik, hogy a gyerkőcök jól szórakoztak!

Andi!
Fel a fejjel, már lehet, hogy nincs is rossz hangulatod, legalábbis remélem.

Tamesz!
Még mindig borzasztóan irigylem az energia mennyiségedetKép
Képek folyamatban, tök buldog vagyok, ma legalább annyi sikerült, hogy végre fel tudtam a szgépre másolni anélkül, hogy megszakadt volna a kettő között a kapcsolat. Már csak azt kell kitalálni, hogy hogyan kicsinyítsem, mert naná, hogy itt nem ACDC van, amit tudnék is kezelni.
Pocilakóval mi a helyzet? Hanyadik héten is vagy?
Barátnőm hamarosan szülni fog, most töltötte a 37. hetet, irigylem is meg nem isKép

Megasztár: Hát nem tom, sztem Angéla hangja is baromi jó, bár van egy stílusa. Magdi is csúcs, viszont neki nem nagyon veszem észre, hogy lenne bármi sajátos jellemzője. A Feri pedig valóban olyan semmilyen, viszont amikor Tóth Verával énekeltek az valami állat jó volt.

Mindenkinek jó majálisozást, remélem az idő engedi majd, hogy menjünk.

Ja, kicsi lánykám meg van változva, csodák csodájára dokinéninél csak egy picit sírt bent, korábban már a mérleglésnél ordított, ahogy bírt. 8400g, és 73 cm a Törpicsek.

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Fanka!
Jobbulást neked!

Tényleg, egy csomóan tök rég jelentkeztek, pl: Babus, Nyuszkó, Bogácsi, Timurr, mi lehet velük?

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!

Én is írok, ha már így beledült itt az élet.
Nagyon sokat vagyunk kint ezért nem tudok írni, meg van hogy apának kell a gép.
KÉt nap telt el, hogy el se moccantunk itthonról, de mindig volt valami dolog a ház körül, vagy Fanni aludt és nem akartuk kizökkenteni a napi ritmusából.
Szegény ma is annyira kifáradt, hogy fürdés után 5 perc alatt bahunyt.
Rettenetesen megnőtt a gaz a kertben és május végéig tutira derékig ért volna, úgyhogy tenni kellett valamit. Elkezdtük kihúzogatni mert tök laza homokos talajunk van. Vicces lett volna a 600 valahány négyzetmétert végiggazolni, gondoltuk hát hogyvezsünk fűnyírót. Igen ám, de még sok a sitt, hamar tönkrevágná meg aztán ez más magas lett volna a fűnyírónak is, így apa rendületlenül húzkodta agazt. Aztán egyszercsak megjelent egy faszi, hogy ő szívesen levágná nekünk vmi kézi kaszával, úgyhogy nem ellentkeztük sokáig. MOst 1 fokkal jobban néz már ki. Elkeztdtem összegereblyézni, aztán pár nap múlva elégetjük, ha megszáradt. Nagyon elfáradtam, nem is tudom hogy Tamesz, te hogy bírod energiával. Ráadásul fél szemem mindig Fannin volt, aki össze-vissza bukdácsolt a kertbe.

Megasztár: hát mostmár tutira a Magdi nyer, sajnálom az Esztert, nekem jobban bejön mint az Angéla. Most töltöttünk le pár számot mp3-ba, azük közül amit énekelt a Megasztárba, kb. két órán keresztül hallgattuk folyamatosan.
Feri most nagyon gáz volt, nem tetszett, pedig nagyon jó hangja van, nekem legalábbis bejön.

Na, mindenkinek jó majálisozást holnapra.
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Hol majálisoztatok ebben a szép májusi időben??? Kép Kép Kép

Mi voltunk a Csodák Palotájában a Millenárison, jó sokan voltak, de Marci nagyon élvezte, hogy szaladgálhat ide-oda, megfogdoshat ezt-azt, lépkedhet az óriászongorán, de azért persze legjobban a legó meg a rajzolás tetszett neki, ezek az érdekességek még nem igazán érdeklik.
Délután meg itthon durmoltunk, illetve a fiúk még mindig... Kép Nekem meg már egyszerűen kipattant a szemem... Kép

Fanka, gondolom, akkor a tabáni koncertezés elmaradt... Kép

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Nem mentünk ma sehova, itthoni fél-beteg punnyadás volt a program Kép. Pedig volt alternatív, eső-napi programterv is: mozi, de ahhoz sem volt kedvünk.
Juc
Mi tegnap voltunk a Millenenárison, de nem mentünkk be a Csodák palotájába, csak a kinti programokat néztük meg. Volt póni ló is, amie felülhettek a gyerekek, Panni bátran meg is simogatta!
Na, megyek, forr a leves...

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk, ezt a "csodálatos" majálisos napot a garázsban és a házban töltöttük, apósom, a kőműves barátja és apa egy takarófólia alatt a kapunál, meg a lépcsőnél, ugyanis mára ütemezték be az apró befejezési munkákat, símításokat!Kép Mi főztünk MArcival, majd ráadtam a vízhatlan ruhát aéa gumicsizmát, így rohangált, amíg csak kicsit esett, majd nekiálltunk a garázsban található tömrédek szerszám, csavar és szemét rendberakásához.

Azóta apósomék elmentek, pihentünk, most pakolok és vasalok, mert van kté heti cumó, sajna!Kép
Hú rengeteg bableves és túróstészta maradt, nem ugrik erre valaki??? Holnap mi is utazunk Egerbe, ha nem jöttök kénytelen leszek magammal vinni!Kép
Van még mákosbukta is, ha az csábítóbb lenne!Kép

Juc,
Milyen volt a Csodák palotája? Mi akkor voltunk amikor Marci még pocakban volt, biztosan átrendezték, lekötötte Marcitokat?

Fanka,
jobbulást, remélem nem betegszel le!!!!

Timka,
mi is úgy kezdtük, hogy az egyik portásbácsim a koliből ejött és lekaszálta a gazt, majd összetalicskáztuk a sittet, és legyomírtóztuk az egészet. Majd hozattunk földet, széthortuk, beástuk az öntözőt és jött a füvesítés!!! Szóval hajrrááááááááááá!!!!!!!!!!!!
Marci is esik-kel néha, de már nagoyn jól tudja, hogy hol tud le-fel menni a telken, tegnap édes volt, 10 percig állt a homokozója mellett és kiabált, mert le volt fedve, mi pedig a fűvel szórakoztunk oldalt, és nem vettük észre, szóval szörnyűűűű szülők vagyunk!!!Kép

Muki,
Továbbra is várom a képeket!!!! Elvileg betöltöttük a 15. hetet, ez most a 16-ik, a jövő héten kell Afp-re mennem, na ettől kicsit félek, de megcsináltatom Kistarcsán és a Schöpfiben is!

Na emgyek, leszedtük a következő adag vasalanivalót a szárítóról! SZép estét, majd még benézek!!
t

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 



KépKép
fanka
 
 


Hú Fanka,
ez nagyon fárasztó volt!!!

Andi,
hogy vagy, tessék jelentkezni!!!!Kép
Na és az elveszettek???
Kellemes estét, vasalást abbahagytam, nem akar valaki ágyneműt vasalni, már "csak" azok vannak!!!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hahó!

Merre jártok?

Tamesz, kérdezted a csodák palotáját, hát a fizikai érdekességek ugyen még nem nagyon kötik le Marcit Kép , de azt nagyon élvezte, hogy rohangálhat, összefogdoshat mindent, van egy óriászongora, azon lépegetett, de a legjobban a legó meg a ceruza tetszett neki (volt kis játszó-rajzolósarok a kicsiknek). Erről jut eszembe, a ti gyerekeitek rajzolnak már? Marci mostanában kezdett itthon is zsírkrétázni, nagyon ügyesen firkálja össze a papírt (meg a szőnyeget meg engem stb. Kép ).
Ja, és úgy belelkesültem, Tamesz, a vasalásodon Kép , hogy ma reggel én is kivasaltam egy-két pólót meg inget... Kép Kép Nézett is a férjem furcsán... Kép

Fanka, remélem, jobban vagy már!

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


SziasztokKép

Élünk mi isKép

Tamesz
Továbbra is csodálatra méltő, hogy mennyi energiád vanKép
Valaki írta a múltkor, de én is csak csatlakozni tudok hozzá, hogy nálam már az számít jónak, ha rend van itthon (úgy-ahogy), el van mosogatva és van itthon bármi ehető.

Állatkerti tali bizti jó volt, a képek szupikKép
Május 1.-én mi is voltunk a jászberényi állatkertben, bár az idő pocsék volt, így annyira nem volt élvezhető, végigfutottuk az állatokat, de azért Manó így is élvezteKép
Volt ott még egy kis mini-vidámpark-féleség, oda is beültünk Kristóffal, na hát az még jobban bejött nekiKép

Ma megkapta Kristóf a 15 hós oltását, nagy hős voltKép, csak a szúrás pillantaában sírtKép, utána rohant kifelé a rendelőbőlKép


Dobok fel egy pár képet (nem lettek túl jókKép):

Állatkertes:
Kép

Kép

Autókázós:
Kép

Kép

Kép


Pénteken voltunk egy szülinapi zsúron, ezek ott készültek:
Kép

Kép

Kép


Végül kedvenc képemKép:
Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Ja, és még valamiKép
Ezt most találtam egy másik topikbanKép Aki ismeri, attól bocsi. Szerintem aranyosKép


Mit tesz a születési sorrend...
>
> A mama ruhái
> 1. gyerek: Azonnal kismamaruhákat kezdesz hordani, amint megállapítják

> a terhességet. 2. gyerek: Ameddig csak lehet, a rendes ruháidat

> hordod. 3.
> gyerek: A kismamaruháid a rendes ruháid.
>
> Felkészülés a szülésre
> 1. gyerek: Vallásos áhítattal gyakorlod a légzéstechnikát.
> 2. gyerek: Nem gyakorolsz, mert emlékszel, hogy múltkor sem segített.
> 3.gyerek: A 8. hónapban előjegyzed magad epidurálra.
>
> Babakelengye
> 1. gyerek: Előre kimosod, színek szerint rendezed, és precízen

> összehajtogatod a babaruhákat. 2. gyerek: Ellenőrzöd, hogy még

> tiszták-e, és csak a legsötétebb foltokat tartalmazóktól válsz meg. 3.
> gyerek: Már miért ne viselhetnének a fiúk is rózsaszínűt?!
>
> Aggódás
> 1. gyerek: Az első nyugtalan nyösszenésnél vagy fintornál felkapod. 2.
> gyerek: Akkor veszed föl, ha üvöltése felzavarná az elsőszülöttet. 3.
> gyerek: Megtanítod a hároméves elsőszülöttet, hogyan kell újraindítani

> a mechanikus hintát.
>
> Cumi
> 1. gyerek: Ha a cumi leesik a földre, elteszed, amíg otthon elmoshatod

> és kifőzheted. 2. gyerek: Ha a cumi leesik a földre, a cumisüvegből

> vett folyadékkal leöblíted. 3. gyerek: Megtörlöd a pólódban és

> visszadugod a szájába.
>
> Pelenkázás
> 1. gyerek: Óránként bugyrot cserélsz, akár kell, akár nem.
> 2. gyerek: 2-3 óránként pucolod a dedet, ahogy szükség van rá. 3.
> gyerek: Igyekszel még az előtt kicserélni a bugyrot, hogy a többiek a

> szag miatt panaszkodni kezdenének, vagy a térdét kezdené verdesni.
>
> Babaprogramok
> 1. gyerek: Eljártok babatornára, babaúszásra, babazenére és

> babameseklubba. 2. gyerek: Eljártok babatornára. 3. gyerek: Eljártok a

> közértbe és a ruhatisztítóba.
>
> Kimozdulás
> 1. gyerek: Első alkalommal óránként rácsörögsz a bébiszitterre. 2.
> gyerek: Mielőtt elmennél otthonról, még meghagyod a számodat, ahol

> elérhetnek. 3. gyerek: Meghagyod a bébiszitternek, hogy csak akkor

> hívjon, ha vér folyik.
>
> Otthonlét
> 1. gyerek: Hosszú órákat töltesz el naponta csupán a gyermekben való

> gyönyörködéssel. 2. gyerek: Naponta többször rájuk nézel, nehogy az

> idősebbik összenyomja, böködje vagy megüsse a kicsit. 3. gyerek:

> Minden nap igyekszel némi időt eltölteni a gyerekek látókörén kívül.
>
> Lenyelt pénzérmék
> 1. gyerek: Ha elsőszülötted lenyel egy pénzérmét, rohantok az

> ügyeletre és vered az asztalt röntgenért. 2. gyerek: Ha másodszülötted

> lenyel egy pénzérmét, gondosan figyeled a pelus tartamát, hogy

> távozott-e. 3. gyerek: Ha harmadszülötted lenyel egy pénzérmét,

> levonod a zsebpénzéből.
>

Kép
babus2005
 
 


Babus, köszi a vicceset Kép , aranyos volt! Kép Én csak a cumis részletet ismertem belőle, de ott asszem volt 4. gyerek is, akkor már a kutyának szólsz, hogy adja vissza a babának a leesett cumit... Kép

Amúgy a képek nagyon helyesek! Az utolsón tényleg rettentő édes a kissrác! Kép Kép

Bocsi a gonosz pletykás off-topiktól Kép , de én meg most olvastam egy másik fórumon (megasztár), hogy a Varga Feri összejött a vokálos Bettyvel... Remélem, ez csak csúnya pletyka... Kép egy csöppet sem akarom befolyásolni a Feri-rajongókat... Kép Kép A Szabó Eszterről még régebben olvaastam, hogy ő meg a Kontorral jött össze. Na, befejezem a rágalmazást Kép , látjátok, mikre vetemedem, ha nem írtok a babanetre??? Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?