Új privát üzeneted érkezett!

Pogi:ruhád:
Kép
De olyan jó hogy próbálkoznak!!!!

Kár hogy nem tudok izt is küldeni,mert tényleg aannyira finom,én alig birtam megállni hogy csak megkostóljam,persze mikor éjszaka a képeket raktam fel,tök éhes voltam,és csak ettem még egyet......na jó,kettőt.

végre nincs az a dög meleg!!!!!!!!!!!!!
asszem alszok kicsit!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Pilchard, a süti tényleg gyönyörű, már ki is nyomtattam a receptet. a hétvégén megcsinálom, apa imádja az ilyen sósakat. Sajnos én is. Kép Mellesleg a pocód is szép, de olyan van nakam is készen. :d

Pogi, ari a férjed. Tudnak ám ők, ha akarnak. Nálunk pl. a lányom születése előtt már 8 éve együtt voltunk, de soha nem mosogatott. Azt mondta ő nem fogja meg azt a gusztustalan szivacsot. Mielőtt elfolyt a magzatvizem, már nem voltam éppen a toppon így ott maradt a sok mosogatni való. És láss csodát két nap büdösödés után nekilátott és rájött, hogy ez nem is annyira borzasztó. Azóta is nagyon sokszor elmosogat nekem. Egy tünci, igaz nem minden sikerült tökéletesen, de már leszoktam a maximalitásról, inkább az igyekezetett értékelem.

Petra csini vagy nagyon. A blúz is klassz. És gratulálok a vizsgához. Én képtelen lennék most bármit tanulni.

Képzeljétek szedem ezt a Ferr-folgammat, amitől azt hittem, hogy majd hetente tudok csak alkotni, ehhez képest inkább hasmenésem van tőle.

Satuk, grat a szülés időpontjához. Legalább neked nem kell izgulnod, hogy oda értek-e a kórházba. persze tudom, hogy azért inkább izdulnál, de ettől ugyanolyan jó anyuka leszel, és a baba is sokkal kevesebbet szenved mielőtt kibújik.

A lányom éjjel megint nagyon köhögött. Annyira iritálja szegényt, hogy összehányt mindent. Aztán meg hisztizett, hogy nem alhat azzal a Micky egeres takaróval, amit úgye ki kell mosni. Volt vagy éjfél mire visszaaludt 1/2 11-től. Reggel bezzeg nem nagyon bírt felkelni.

Na, dolgozok egy kicsit még 14 napot kell dolgoznom. Már ezt is nehéz lesz kibírni.

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Üdv!
Pilchard, ügyi vagy. Recept kinyomtatva, elvileg csak margarin kell hozzá. Aztán lehet, hogy alkotok. Kép
De az is lehet, hogy először a bögrés kókuszost alkotom meg, mert ahhoz asszem van minden. Kép
Pogi, aranyos a férjed. Végül is az enyém anyja varrónő, és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy előbb ülne le a varrógép elé, mint én...ugyanis én utálok géppel varrni. (Habár a tatáméknál is a férfi feladata a gépi varrás.)
Szilvi, szerintem ez a lenti pocak épp mellmérettől is függ, mivel én már most simán odateszem a tenyerem a pocim és a melleim közé...de hát az én hatalmas méreteimmel ez nem is nehéz. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

 
 

Bocsi ebből kimaradtam. Milyen a bögrés kókuszos? Lécci, lécci én is akarok.

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Edit: itt van az eddigi összes recept

<!--attachment: S_ti_receptek-418756.doc*mime_msword.gif*application/msword*24.1**S%26uuml%3bti_receptek%2edoc --><center><pre>
Kép
Süti_receptek.doc (24.1 k)</pre></center><!--/attachment-->

Ági: mi finom volt ebédre?

Kriszta: kialudtad magad?

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Ajjaj,kb.20perce kelltem fel,fél 11 -től!!
Nem baj,éjszaka majd vasalok.Most még mosogatnom kell,kicsit renedet rakni,mert jönnek este barátnőmék.Közbe lemenni a fogorvoshoz_csak ez ne lenne!!

Aztán amig aludtam olyan hőség lett itt megint hogy ,csorog a viz a bugyimban is.Pedig úgy örültem a hüvi időnek.

Közben hivott a dokim asszisztensnője is,holnap megyünk du hozzá.Gondolom lesz ctg,mert rendelt gépet ide a rendelőjébe.

Na,megyek összeszedem magam,valszeg már csak este irok,ha barátnőmék elmennek.Puszi.
Addig irjatok még sokat!!

Kanyin:én most váltottam erre a ferrofolra,én is akarok hasmenést!!vagy ha azt nem is,de olyasmitKép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Encus, maradék töltött kápi volt. Nyami... Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Nálunk zöldborsó leves és palacsinta a menü mára. Jól belaktam.Még a férjem is hazaugrott a melóból ebédelni. Ilyen is rég volt Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Nem megy nekem ez az ágyban tanulás...Kép folyton bealszom. De 11-14 aludtam.

Én ma grillcsirkét eszem...annyit emlegettétekKépKép meg egy kis majonézes kukoricasalátát.

Pil: ezt a sajtosat én is ki fogom próbálni...persze otthon, mert itt továbbra sincs sütőm.

Petra én is gratulálok, jó hogy túl vagy rajta. És nagyon csinos vagyKép

Jön ez a három napos hétvége, lehet hogy jó idő is lesz.....el lehetne menni mindenfele csavarogni, kirándulni.....na nem baj majd kiülünk az erkélyre "piknikezni"

Pogi, Te milyen Mg pezsgőtablettát iszol?


zsu

Kép
zsu11
 
 


Na, asszem ez egy ilyen nap, én is most ébredtem fel ebéd után óta... Kép

Zsu, Magnesii Citrici 500mg-os tablettát eszek, de ez nem pezsgőtabi, hanem vagy össze kell törni vagy szét kell rágni.

pogacsa
 
 


Nos csajok, nem tudom nálatok milyen idő van, de itt szakad az eső. Ma kitakarítottam a gpárom autóját is, mert szomorú volt, hogy az enyém tiszta, az övé meg nem. Most meg kiderül, hogy hiába mostam le, mert szakad az eső Kép

Zsú: fini volt a csibe? Kép

Petra: arnyos a pocid. Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Helló Mindenkinek!

Úgy látom, kissé elkanyarodott ez a topik a recept-klub irányába Kép
de ha nem haragszatok nagyon meg rám, akkor én mégis az eredeti címhez térnék vissza, csak egy mondat erejéig, hogy elújságolhassam:
én is ide tartozom! Július 22-re vagyok kiírva Kép

(Most fedeztelek fel itt Benneteket, de jobb későn, mint soha...)

Köszi a figyelmet: Tandi

tandika
 
 


Szia Tandi és üdv köztünk. Én Július 26 ra vagyok kiírva. A Jánosban fogok szülni. Egyébként a recepteken kívűl nagyon sok minden mást is megosztunk itt egymással.

Csajok: itt az oka amiért IMÁDOK kertesházban lakni. Ezek most készültek, még az eső előtt Kép


Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Most búcsúzni jöttem hozzátok. A hétvégétől nem lesz min. 1 hónapig netem. Utána majd újra jelentkezem.

Gratula a vizsgázóknak, a jó orvosi eredményekhez és a szépen kerekedő pocakokhoz.

Kitartást a még tanulóknak és a már finisben lévőknek. Gondolok majd rátok és drukkolok nektek.

Mire visszatérek már jó páran babázni fogtok. Nektek előre is könnyű szülést, gyönyörű babákat és jó egészséget kívánok.

Puszi
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok Kismamik!
Tudom,hogy régen írtam már nektek,de azért olvastalak titeket.Bocsi,de most is csak azért írok,hogy közöljem veletek a jó hírt,április 20.-án megszületett a fiam Jeges Dávid,3900 grammal és 51 cm-rel.Ma jöttünk haza a kórházból így egy kicsit még helyre kell rázódnunk,de ígérem utána már újra itt leszek veletek,ha a fiam hagyja.
Mindenkinek kívánok boldog babavárást!
Andi

Kép
Kép
veráska
 
 


Veráska!

Gratula a (nem is olyan) pici fiúhoz! Hol született?

Enci, irigylünk a családi házért. Ott még esőben is jobb... Bár nem panaszkodom, legalább erkélyünk nekünk is van Kép
Lehet tudni a pocaklakódról, hogy kisfiú vagy kislány? Nálunk, ha igazat mondtak az utolsó ultrahangon, kislány lesz KépKép

Tandi

tandika
 
 


Tandi: ha egy kicsit visszaolvasol akkor találsz egy táblázatot ahol be van írva mindenkinek az adatai. Egyébként ha minden igaz, nekem is lányom lesz.

Veráska: Gratula a csemetéhez. AMint tudsz, tegyél fel képet. Csodás lehet végre a karjaidban tartani... Kép

Kisvirág: nem tudom, hogy miért tünsz el, de remélem, hogy minden ok. Várunk vissza és addig is vigyázz magatokra. Ha tudsz, írjál...

puszik

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!!!

Kisvirág:ne menj el!!!Gyere át hozzám,itt van net!KépSzívesen látlak!!!

Tandi!Üdv köztünk!Gratulálok a babához!Kép

Veráska!Hiányoltunk már!!!NAGY GRATULÁCIÓ,ÉS SOK TEJECSKÉT KÍVÁNOK!KépDe jó neked!Milyen volt?

Enci!Gyönyörűek a tulipánok!Kép
Kocsi mosás!KépCsak sampon kellett volna!Kép
Én spenótot ettem,bundi kenyérrel!Kép(gonolom sokan utálják)

Puszika!

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!

Jó itt a hangulat,úgyhogy gondoltam beköszönök Kép

Én júni 3-ra vagyok kiírva és az uzsokiban fogok szülni.

veráska:gratula a babócához!

amúgy nagyon tetszik a sajtos csiga Kép

üdv
Lufi
lufi
 
 


Sziasztok!

Encus: elkezdtük szétverni a lakást. A hétvégén kezdik a meló nagyob részét a fiúk. Így se gép, se net Kép Én az anyumhoz költözök erre a cirka 1 hónapra.

Szilvi ari vagy Kép Megyek...

Veráska: nagy gratula a babóhoz. Legyen benne nagyon sok örömötök.

Üdv az új csajoknak.

Tényleg jó a csapat. Nem is tudom, hogy fogom kibírni nélkületek. Brühühühü...

Ha esetleg megyek a tesómékhoz, akkor benézek.

Pussszancs
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Üdv Lufi!! Akkor már neked sincs nagyon sok hátra.. Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Veráska!!!
Hatalmas gratula a kisfiadhoz!!!Kép Kis vasgyúró a 3900 grammal!Kép Milyen szülésed volt? Gyere minél előbb és mesélj nekünk!!! Sok-sok örömteli pillanatot és sok tejcikét kívánok!
Kép

Tandi!
Szia köztünk! Gratulálok a kislányodhoz!

Lufi!
Helló Neked is! Te melyik csapatot erősíted?Kép

Kisviri!
Nemáááá.... most akkor egy hónapig nem gyössz???Kép Elvonási tüneteid lesznek ám...Kép Vigyázz Magatokra!!!

Pilchard!
Asszem, én is megcsinálom a csigucit a hétvégén. Pont azon gondolkodtam, milyen rég ettünk sós sütit (apa ugyanis imádja az édeset, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy én nemKép), ezért általában édeset sütök. Na, majd most!Kép Pocakkép jó!!!Kép Voltál fogorvosnál?

Petra!
Gratula a vizsgákhoz, nagyon ügyi vagy! Csini a pocókád!Kép

Enci!
Én is ezért imádok kertes házban lakni, ilyenkor gyönyörű tud lenni a sziklakert!Kép

Mi holnap megyünk uh-ra, már alig várom!!!! Remélem, képet is tudnak majd adni Kende babáról, mondtam apának, hogy jutalomért ki lehet találni, kire hasonlít...Kép A méreteire is kíváncsi vagyok már. Lányok, szerintetek az lehetséges, hogy három nap alatt két centit nőtt a pocakom (körbe)??? Három napja mértem, és akkor még "csak"Kép 101 cm volt (telekajázva, de mindig úgy mérem, és akkor nincs tévedés Kép), ma pedig már 103!!! Vagy rosszul mértem volna???Kép

Pusszantás mindenkinek, jók legyetek!

Sziasztok

Norwell+Kende baba (32+0KépKépKépKépKép)

Kép
Kép
norwell
 
 


Üdv!
Tandi és Lufi, ha írtok konkrét adatokat, akkor beteszlek a tábliba. Kép
Veráska, nagy gratula a kicsi fiúhoz. Majd beírom a tábliba, hogy tovább szaporodott már eddig is népes csapatunk. Kép
De most várom haza anyukámat, utána elmegyünk a Tescoba, kell hozni a dögöknek kajcsit.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Tandika, Lufi, üdv itt! Kép
Encus, nagyon szépek a virágaid! Nálunk a közös kertben rózsák vannak mindenfelé, már nagyon várom, h virágozzanak!!! Meg van két broméliám, hátha idén hajlandóak lesznek virágozni...
Kisvirág, kár, h eltűnsz Kép sehogy sem oldható meg a net?
Veráska, ugye teszel fel képeket, esetleg szüléstörténetet??? Olyan kíváncsi vagyok!!!! Kép

Viszont képzeljétek, mi történt. Megyünk ki, nézem, h olyan furán áll a Piroska (az autó) kereke. Hát nézzük közelebbről, és valami tahó nekiment, jól benyomta a bal elejét, összetörte a lámpát, majd mint aki jól végezte dolgát, dezertált. Marha jó, ilyenkor szívunk az amcsi tipussal, amibe egy szaros lámpa is majdnem százezres nagyságrend . Persze tippünk sincs, ki lehetett, elég forgalmas utca. Hát, egyenlőre nem tudjuk megcsináltatni, semmi pénzünk nincs rá, remélem, nem lesz tőle baja, ha így marad egy ideig, mert szerencsére menni megy. Csakhát olyan dühítő, hogy mások bénasága miatt kell nekünk fizetni.Kép Kép Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

KépKépKép Pogi az autó miatt. Sajnos ilyenek az emberek, ennyi tisztesség nincs bennük....pedig ha van biztosítása, az fizette volna...persze lehet hogy nem volt. Azt azért nem hiszem el, hogy nem vette észre.

Kisvirág valahogy jelentkezz közben is!!!!

Enci gyönyörűek a tulipánokKépKépKép
Finom volt az ebédKép

Veráska, én is gratulálok, megy a drukk a tejcihez és várom a képeket mielőbb.

Tandika, Lufi üdv közöttünk, jó kis csapatba csöppentetek. Honnan ered a becenevetek?

zsu

Kép
zsu11
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de a tegnap előtti olvasgatásból tényleg csak az lett, írni már nem volt időm.
Sajnos tegnapra lebetegedett a leányzóm, piros és duzzad a mandulája, mindig ezzel van gondunk. Én voltam a ludas, mert hétfőn mikor lesétáltunk a boltba vettem gyümilét a hűtőből és abból raktam az üvegébe, de nem tűnt hidegnek, de ezek szerint nagyon érzékeny a kis mandulája. Anyukám mondta, hogy velem is sokat szenvedtek, de aztán megedződtem.

Veráska
Gratulálok a babához, várjuk a szüléstörténetet.

Tandika, Lufi
Én is üdvözöllek benneteket!

Pilchard
Nagyon guszti a hami, a csigát én már ismertem, nagyon szeretjük mi is, mondjuk nálunk a férjem szokta csinálni, ezt az egyet nagyon-nagyon szereti, mert hamar megvan és fini.

Pogi
Ekkora bunkót, tök kiakadtam a kocsitokon, nem térek észhez...Kép
Tessék a gyogyót szedni rendesen, ha így nincsenek jóslóid, egy icipicit még maradjon bent az a babóKép

Nowell
Szép kis pociméret, végülis így a vége felé bármi előfordulhat, akár három nap alatt 2 cm isKép

Szilvi
Spenótot inkább mellőzöm, a bundikenyér jöhetKép

Kisvirág
Azért jelentkezz minél sűrűbben és tessék pihizni és vigyázni magatokra. Bizti szépek lesztek.

Encus
Délelőtt itt is szép idő volt, aztán délután beborult és azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal esik. A párom egyébként így szokott esőt "csinálni"Kép autót mosKép
Mi is kertesben lakunk, imádom a virágokat, ősszel egy csomó virághagymát eldugdostam, olyan szépek most, csak a karbantartása most a párom feladata. Nekiálltam kapálni, de nem esett jól, meg a párom le is szidott, hogy kíméljem magamat, elég nekem az eleven 21 hónaposom, nem hogy még kapálniKép

Lekopogom most a derekam nem fájdogál annyit, viszont a hasamon a bőr nagyon húzódik már, minden este kenem, de így is ahol legcsúcsosabb a hasam már nem is érzem a bőrt, zsibbad, annyira feszül, ebből biztos repedés lesz, de a lényeg, hogy a kislegény jól érzi magát odabent, mert ma is vígan viháncolt, sokszor majd kirúgta a ház falátKép

Na megyek pancsizni, aztán pihi.

Üdv mindenkinek:
Csibemanó
csibemanó
 
 


Sziasztok,

Veráska, nagyon-nagyon gratulálok! Írj többet a szülésről és a legényről, ha ad egy kis lélegzetvételnyi időt.
Pilchrad, szabad a pálya Kép ...

Tandi, Lufi üdv itt, sosem késő csatlakozni Kép

Pilchard, annyira guszti ez a csiga, ezt én is biztosan kipróbálom. Szombat du ugyis megyünk picknikelni. Na, talán kicsitt jobb idő van és fogsz tudni aludni. Fogaid?

Kisvirág, ha tudsz jelentkezz!

Satuk, nem attól függ, hogy jó anya vagy-e, hogy császárral vagy rendesen szülsz Kép Ez így nagyon izgi, hogy előre tudod az időpontot. A doki nem várja meg míg beindul magától?

Petra, gratulálok a szép eredményekhez, és a csinos pocakhoz Kép

Encus, gyönyörűek a virágok, nekem is kivirított az erkélyen a muskátli Kép
Autómosással én is mindig így járok...

Pogi, sajnálom, hogy így jártatok az autótokkal. Ilyenkor legalább egy cetlit rakhatnának a szélvédőre, hogy megegyezhessetek. Bunkók!

Norwell, grat a kerek 32-höz! Nekem is ebben az időben nőtt a legjobban a pocakom. Bár nem mértem, de szinte egyik napról a másikra kinőttem az egyik nacimat.

Szilvi, Encus és holnapra tervezek parajos palacsintát sajtszósszal Kép

Nekem meg van egy olyan sanda gyanúm, hogy du a drága lánykám megfordult. Mert ahogy most fent kidudorodik, az nem olyan kicsi dudorka, mint eddig volt, pl. egy sarok, vagy térdecske, hanem egy nagyobb gombóc. Félek, a feje...

Na, jó éjt mindenkinek,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Elmemntek a vendégek!Olyan fáradtnak érzem magam most,pedig nem csináltam ma semmit.
Köszi mindenkinek a süti dicséretet,és hajrá!!

Kisvirág:vhogy meg kell oldanod ezt a netet,mert nem fogod tudni követni az eseményeket,másrészt úgysem birod ki nélkülünkKépKépKép(Reméljük!!!)

Pogi:Te is jól nyomtad az alvástKép
Autó:KépBUNKÓSÁG
Csak sajna mit tudsz csinálni?semmit,és ez a legdühitőbb...

Csibemanó:jobbulást a lányodnak!!!
Kapálni meg ne akarj,igaza van a férjednek!

Norwwll:szerintem nem mérted rosszul,simán nőhet annyit.Biztos jól nő a babócád!!

Veráska:GRATULÁLOK!
Sok tejet a nagy fiúnak!!

Én jövök utánad!!Remélem!!

Szgoron:bundikenyér jöhet,spenótKép
A lényeg hogy neked jól esett.

Tandika,Lufi:üdv itt ebben a szuper csapatban!!!
Irjatok Magatokról több infót,hogy jobban megismerjünk Titeket!
Lufi:nem lakunk messze egymástól,mi kosdon lakunk

Encus:gyönyörűek a virágok,én úgy imádom a sok szép szines tulipánt!!!Mi is kertes házban lakunk,de még csak decemberben költöztünk,az udvar még egy szemétdomb,de remélem egyszer lesz nekem is szép kertem.

lETUDTAM A FOGORVOST,VÉGÜL IS ELCSALTAM A BARÁTNÕMET HOGY ELTERELJE A FIGYELMEMET,mert amúgy mire leértem volna már előre besokkolom magam,de igy jó volt,amig hatott a szuri beszélgettünk.
Itt alig esett,de a levegő legalább kicsit lehült,tudom én vagyok most az egyetlen aki örül a rosszabb időnek,de lesz ez majd máshogy isKépKép

Ebbe a nyamvadt tv-ben sosincs semmi értelmes műsor,no mindegy,majd netezek.
Puszi.
Aludjatok jól!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Üdv!

Encus, az előbb elfelejtettem írni, hogy itt még nem esik, pedig a férjem ma a szülésfelkészítő után mosatta le a kocsit. Kép És bocsika, hogy nem mentem vissza MSN-re, de miután hazaértünk, megvártam anyut, és mentünk teszkózni...fél tízkor értünk haza, persze az állatoknak csak répát és karaláblevelet hoztunk...se saláta, se uborka. Szóval megyek holnap délelőtt. Kép
Pogi, autó miatt Kép. Nem értem az ilyet, elvileg mindnenkienk kötelező a kötelező.
Doren, hát csak nem fordult meg a kicsi lány! Kép A miénknek egyelőre nem sikerült két hét alatt átfordulnia, tegnap is fejvégű volt.
Csibemanó, a miénk is tágítja a teret, ha olyan a kedve. Kép És az utóbbi időben mindig olyan...a hely meg egyre kevesebb.

Na mára ennyi voltam. Táblát frissítettem, majd hétvégén teszek fel, jó?

Szép estét mindenkinek, és ébredésmentes éjszakát.

Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a kedves fogadtatást! Kép

megcsináltam gyorsan este a bögrés kókuszost,csokimázat raktam a tetejére és nagggyon fincsi!nyami-nyami Kép

Norwell:az uzsokis topikba irogatok ,de most főleg "fiatalabb" kismamák vannak.Én meg már benne vagyok a korban Kép (35.hét)

Exdeus:köszi.adatok:Lufi 32 év,Göd,2006.06.03.,Uzsoki kórház,első baba:kisfiú
amúgy szegedre jártam fősulira Kép

Zsu:becenév semmi extra.mostani állapotomat tükrözi Kép

Doren:28.héten fejjel lefelé helyezkedett el a bébi.aztán a 31.heti uh-n medencevégű volt.utána 1 héttel ismét feje lefeléKép szerintem azóta úgy van,de most szombaton majd kiderül,ha megyek a dokihoz.

Ti még dolgoztok,lányok?

jó éjt mindenkinek!
Lufi
lufi
 
 


Sziasztok!!!
Segítsetek nekem légyszíves!
Tudtok olyan internet címet,ahol a fontos iratok (meghatalmazás,önéletrajz stb.)mintája van fönt?!???

Köszönöm!
Jó éjszakát!

Puszi:
Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Jó reggelt!

Lányok, megint nem megy a net, vagy csak mindenki alszik?

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Jó reggelt!

Ma is fél 4-kor kelltem,csak nem tudtam irni,mert nem birtam ülni.(deszkahas)

Szilvi:én sajnos nem tudom,de majd keresgélek,hátha találok ilyet.

Mit csináltok ma?Mit főztök?

Igazából nem jut eszembe most semmi.
majd visszajövök.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Üdv!
Lufi, jó az önkritikád. Kép A bögrés kókuszost én most sütöttem meg. Amint átérek a kisgéphez, beírlak, jó?
Szilvi, itt is találhatsz http://www.magyarorszag.hu/ugyintezo/dokumentumtar , de ajánlom, hogy egy keresőbe írd be, hogy önéletrajz+minta, meghatalmazás+minta, stb., így tutira meglesz, ami kell. Kép

További szép napot mindenkinek.
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


sziasztok!
Pilchard megkért, h írjam meg, hogy néha amikor akad a fórum, akkor is el lehet érni ezt az oldalt, ha direktbe a saját címét írod be (bár ezt gondolom, sokan tudjátok):
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7486/270393.html?1142927976
Amúgy megint egy uncsi napnak nézek elébe... lehet, h megcsinálom Ákosnak a Pilchard-féle csigát Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!

Exdeus!Köszönöm szépen!Kép
Tegnap úgy próbáltam kereni,és tiszta f..at dobott ki!

Pilchard!Neked is köszi!Kép
Én szerintem ma főzésileg nem eröltetem meg magam!Veszek újhagymuszt,paradicsom és zsömi+felvágott!Sanyi este 10-ig dolgozik,neki csinálok egy pici krumplipürét+sajtal töltött pulyka cici!Hétvégére,csinálok egy pulyka szárnyból leveskét!Kép

Körkérdés:szerintetek a kacsa a fagyasztóban hány hónapig áll el?Van egy Tás a fagyiban kb.5-hónapja,megkéne csinálnom már!

Mindenkinek szépséges napot!Kép

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Na jó regglet hétalvók!!

én ma nem főzök semmit, mert maradt tegnapról, de lehet, hogy megcsinálom a csigát én is...Ágitól ihletet merítve.

Szilvi: szerintem Tásnak semmi baja...

Itt pocsék az idő és megy a második adag mosás. SZóval itt is dögunalom van...Kép Nektek szebb napot

pusz

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Enci! oksa!Kép
Én is uncsizom!
Mit csináljunk???
Lehet én is megcsinálom a csigucit!Kép

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


sziasztok!

Nem volt hajnalban pisi, és este 10-től, reggel hétig húztam a lóbőrtKépKépKép És mostanra kinyúvasztottam a szabálysértési jog tételeketKép Hatékony vagyok nagyon. (Eddig...)

Nem tudom még mi lesz az ebéd, nincs ötletemKép

Lufi: név, jóKép Én már nem dolgozom, ellenben tanulok, mert még négy vizsga vár rám május, júniusban, mielőtt megérkezik a Manó.

Zsu 27+0 (már megint eltelt egy hét...)

Kép
zsu11
 
 


Hajrá csigasütők!!!!!

Ha tudnátok még mennyi receptet lementettem,jobbnál jobbak,de nem akarok itt sütis fórumba átmenni.De azért ha szerettek sütni,menjetek ide.Képek is vannak,igy a tuti.
http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?id=19&forumid=82811

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok Kismamák!

Exdeus, rendes vagy: Tandika, életkor: 28, lakóhely: Budapest, Pesterzsébet, szülés: 2006.07.22, Szt. Rókus kórház, név: Kíra, első baba

Egyéb infó: abszolút tervezett baba, és már nagyon várjuk!
És én éjjelente (még) nem járok pisilni. Napközben annál többet.

Mindenkinek szép napot!
És elnézést, hogy mindig ilyen rövideket szólok hozzá, de a munkahelyemen van csak internet és csak hébe-hóba van időm írni valamit. Viszont olvaslak Benneteket!! (Kép

Tandi

tandika
 
 


Sziasztok!

Én is üdvözlöm az újakat!

Mostanában nekem sincs időm írni, csak olvasgatni szoktalak Benneteket, de néha még azt sem alaposan, ha túl sok a termés Kép Úgyhogy elnézést mindenkitől! Most is csak azért vagyok itt, mert ilyen időben nem lehet menni sehova a gyerekkel (legalábbis levegőre), és gondoltam akkor gyorsan bejelentkezem, hogy nem tűntem el.

Nagyon guszták az újabb receptek, valamikor tuti én is ki fogom próbálni! Pilchard, a sajtos csigából nem akart sütés közben kifolyni a töltelék? A pocid nagyon szép formás, bár Te már nem tudsz túl sokáig gyönyörködni benne Kép, de ennek talán örülsz is!

Ex, nagyon szép lett a szopipárnád, ügyi vagy!

Veráska, én is gratulálok a fiadhoz.

Doren, köszi az érdeklődést, megvagyok. Nem nagyon vannak panaszaim, elég jól bírom, még így a vége felé is. Az éjszakáim is teljesen jók, tudok aludni, nem fáj semmim. Hát kell ennél több? Most csak az a célom, hogy bent maradjon még a bébi, ameddig kell! Igen, a május 26-ot tűztem ki célul, hátha bejön, és akkor tényleg pont 2 év lesz a gyerkők között!
Dokihoz majd szerdán megyek, akkor kiderül, hogy bent is OK-e minden.

Most hirtelen ennyi, üdv,

Hello (35+3)
hello
 
 


Üdv!
Tandi, este téged is beírlak, és holnap vagy estére teszek új táblit. Kép
Na megyek öltözni, vár a mamáméknál az ebéd...majd elújságolom, hogy mi volt.
Kókuszos fini lett, a sajtos csigának való meg a hűtőben várja a jobb időt.
Jelentem, itt ugyan fúj a szél, de emellett ezer ágra süt a nap, a ruhák száradnak az erkélyen. Kép

Ági és TörPeti

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Tandika sok a hasonlóság köztünkKép
Erzsébet melyik részén laktok? Mi közel, a XXIII. ker Soroksár Újtelepen.
Ja, és kb egy hét lesz a babóink között és szintén első babaKép
És én is 28 vagyok.

zsu 27+0

Kép
zsu11
 
 


Ebéd: húsleves gazdagon+tarjás pizza+gesztenyepüré....na jó nem én csináltam, úgy rendeltem, de nagyon finom. Az e havi kényeztetés letudvaKépKépKép

Kép
zsu11
 
 


Zsu, honnan szoktál rendelni? Én a Gastroyaltól, mert ott irnak néhol szénhidrátot, de jó lenne, ha lenne még ilyen hely...

pogacsa
 
 


Zsu!

Szerintem gyakorlatilag szomszédok vagyunk. Mi a mediterrán lakóparkban (Soroksárral határos, az Oázis kertészet előtt) lakunk. Én nem tudom, hol van Újtelep, de ma megnézem a térképen. Kép
Te is dolgozol még, vagy otthon vagy?

Az a nagy gondom, hogy otthon nincs internetünk. Sőt, gépünk sincs. De erősen gondolkodom, hogy kellene, mert mi lesz velem, ha nem tudok veletek mindenfélét megosztani és mindenfélét kérdezni. Úgyhogy dolgozom a problémán, csakhát az anyagiak... Kép

Kérdeztétek, honnan a becenév. Még az első munkahelyemen ragasztották rám, merthogy a vezetéknevem "t"-re végződik, egyébként pedig Andi vagyok, és így ha az egész nevemet kimondják, akkor ez úgy összeolvad, és a vége "Tandi" lesz.

Kép

tandika
 
 


Sziasztok!

Pogi!
Bunkó állatok... Amikor a párom szeptemberben elkezdett dolgozni a mostani munkahelyén, kapott egy céges kocsit. Egyik éjjel nem jártunk be az udvarba, mit gondolsz, mi történt? Reggelre ellopták a kocsiról a rendszámtáblát... No comment.

Hello!
Jó hallani Rólad is. Szerencsés vagy, hogy megúszod a problémás éjszakákat. Én ma éjjel csak ötször keltem fel pisilni...Kép

Zsu!
Gratula a 27-hez! Nem akarlak ijesztgetni, de lesz ez még így se...Kép 27 hetesen még nekem sem voltak gondjaim.Kép

Doren!
Hát igen, a múltkor még nevettem apán, hogy megkérdezte, megkösse-e a cipőmet. Most már nem nevetek...Kép Tessék beszélni a baba fejével (főleg, hogy ha tényleg közelebb van most a szádhozKép), hogy legyen szíves és forduljon vissza abba a helyzetbe, ahogy eddig volt!Kép

Szilvi!
Nálunk van, hogy egy évig is eláll a fagyiban a fácán, nincs semmi baja, szerintem nyugodtan hagyhatod még, ha nincs kedved megcsinálni.

Csibemanó!
Dádá a kapálás miatt!!! Nem szabad most Neked ilyeneket csinálni! Én is nyugszom a fenekemen, pedig jó lenne segíteni anyósomnak, hogy ne mindent egyedül csináljon a konyhakertben, de elzavar mindig...

Pilchard!
Grillcsirke volt ebédre!Kép Csigának én is nekiállok, ha lesz még energiám...

Voltunk uh-n. Minden rendben van Kende babával (1000%, hogy Kende babaKép), a méretei a következők: BPD: 82 mm, combja pedig 61 mm a kis óriásbébimnek...Kép A magzatvíz is átlagos, és fejvégű fekvésben van, remélem, nem gondolja meg magát a hátralévő 8 hétben!Kép Viszont egy kicsi tüske maradt bennem: olyan dokit fogtam ki, aki nem mutatott meg semmit a képernyőn (sőt, inkább elfordította a monitort...), kb. 3 perc alatt végzett, monoton hangon bediktálta a számokat az asszisztensnek és slussz. Amikor pedig szóltam, hogy kérnék képet, közölte, hogy jó lett volna, ha még a vizsgálat előtt szólok, de jelzem, hogy kb. 3 másodpercbe került kinyomtatni a képet. Ja, és mikor mondtam neki, hogy ha lehet, akkor az arcáról csinálja, akkor ingatta a fejét, és azt mondta: "legfeljebb a nemi szervéről". ÍGY, EBBEN A MEGFOGALMAZÁSBAN!!! Szóval ez egy kicsit frusztrálttá tett, de igyekszem túllépni rajta, lehet, hogy csak a hormonok miatt vagyok túlérzékeny...Kép A lényeg, hogy minden oké, csak az a hihetetlen, hogy öt héttel ezelőtt, mikor legutóbb voltunk, egy "sima" kis szonográfus volt benn, nem doki, és olyan aranyosan végigmutogatott mindent, elmagyarázta, mi hol van, teljesen felém fordította a képernyőt, és mondta, hogy "tessék, egy kicsit gyönyörködjön a kisfiában", stb... Az orvos pedig így bánt velünk... Na, mindegy.
A képet még be kell szkennelni, úgyhogy azt csak a jövő héten tudom mutatni ("a nemi szervéről"Kép), de ami késik, az még jöhet!

Bocs, hogy ilyen marha hosszú voltam, de ezt muszáj volt kiírnom.

Pusszantás mindenkinek, jók legyetek!

Sziasztok

Norwell+Kende baba (32+1)

Kép
Kép
norwell
 
 


Szisztok lányok,

kell nektek egy kis izgalom? Kép Ha meglesz a baba, higgyétek el lesz. Kép
Nekem az éjszaka volt...
A fiam már régóta nem a rácsos ágyában alszik, hanem egy "nagyágyon". Mivel nem szivacsos ágy, hanem ez a kattanos fajta, nem lehet rá rácsot, leesésgátlót tenni. Így én ezt két pokróccal oldom meg. De az éjszaka addig "tornászott", hogy leesett, és a szerencsétlenség benne, hogy pont arra a helyre, ahova a fellépő is van téve. Mert azt meg nem engedi eltenni, mert annak ott a helye. Tudni kell a fiamról még, hogy eszméletlen precíz, kis pedánska, mindenért szól. Ami néha jó, néha viszont hátráltató Kép
Na, de szerencsére nagy baj nem történt, csak kisebb buksibeütés. Rá fél órára pedig azért volt nagy sírás-rívás, mert úgy feküdt vissza, hogy elzsibbadt a karja... De túl vagyunk ezen az éjszakán is! Kép

Én ma délelőtt kiváltottam a 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonatot, meg ajándékot vásároltam, mert most du megyünk bababuliba Kép

Hello, néha jelentkezz, mert nem tudom összefutunk-e még amíg megszületnek a kicsik Kép Te is kezded már a ctg-t? Én is szerdán megyek dokihoz.
Mi is még sokat jövünk-megyünk, bár néha jól esne kicsit nyugiban itthon lenni, de akkor meg a gyerekemet sajnálom, hogy miért ne legyen levegőn inkább?, hiszen pár hét múlva egy ideig úgyis erre lesz "kárhoztatva"... Kép

További kellemeset,
Doren

u.i: pilchard, ma mégis grillcsirkét vettem Kép

Kép
Kép
doren
 
 


Kriszta:te meddig sütötted a csigákat, mármint időre...

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?