Új privát üzeneted érkezett!

Encus, nem semmi, MÁSIK PASITÓL??? Aztaaa... jófej lehet az a nőci...

pogacsa
 
 


Üdv!
Na ez a fogtéma...nekem nincs bajom, de anyukám fogából megint kijött a tömés (még jó, hogy a magándokink csinálta, és mindig újat tesz bele ingyé), a férjemnél meg az egyik hátsó fogán levő korona döntött a lejövetel mellett. Kép
Anyóshoz még annyit, hogy nekünk ez a heti egy vasárnapi ebéd bőven megteszi. Igaz, néha telcsin is beszélünk, de mindig megkérdezi, hogy jól vagyok-e. Persze, ha ezt vki kb. 2,5 éve vázolja nekem, jól körberöhögöm...
Na most ennyi, táblit este teszek, mert az a mi gépünkön van (az a jó, itt még régebbi van).
Megyek, veszek be egy Mg pezsitabit, aztán átszaladok a bnőmhöz belepróbálni a fürdetőfotelt a bébikádba, mert én is olyat veszek, amilyen az övéké, ha jó bele. Kép
Na pusza. Ja és íme a szopispárnám.
Kép
Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok,

Pogi, ne idegeskedj a méreteken, annyira eltérőek. Az uh alapján csak átlagot tudnak mondani. Remélem a dokid is meg fog nyugtatni. És ha a lepény eddig nem okozott gondot, talán nem is fog Kép
Az én fiam is 2650 gr-al született, semmi gondunk nem volt vele. Most is boldog lennék akár max.3 kg-os babával, nekem most, a 36.héten a doki 2,5kg-ot mondott a lányomra.

Mellméret: tényleg nem függ ettől a tejmennyiség. Anyukám nem tudott minket szoptatni a hugommal csak három hónapos korunkig. A hugom tejcsárda, nekem annyi volt amennyi épp kellett, és hat hónapig csak tejet kapott a fiam. Tehát még az öröklést is megcáfolnám. Ja, és két éve nekem is megnőtt jelentősen, és a nagyrésze szerencsére meg is maradt belőle, viszont most nem igazán veszek észre mértetváltozást, talán egy minimálisat. De én a mostanival be is érném Kép
A barátnőmnek viszont szoptatás után visszaállt az eredeti méret, sajnálta is mert ő is kismellű.
A bimbóudvar nekem is megnőtt és sötétebb lett, de ez szülés-szoptatás után visszament.

Szilvi, szerintem te már nagyon a végét járod! Talán napjaid vannak, de drukkolok, hogy kihúzzd 10-éig Kép

Pilchard, anyud miatt sajnállak. Próbálj meg vele beszélni, ahogy mások is tanácsolták. Esetleg próbálj azzal érvelni, hogy szeretnétek az elején összeszokni és majd te jelzed, mikor lenne szükséged segítségre. Én sajna nem beolvasós típus vagyok, pedig néha jól jönne. Anyumra is néha ráférne, de mikor beszélünk mindig én érzem rosszul magam, nehogy még megbántsam szegényt...
Egyébként én is azt utálom, mikor mások jobban tudják (csupa szeretetből, önzetlenségből) nekem mikor kell a segítség és mi.
A nadrágok hasrésze már nekem is lecsúszik állandóan, kényelmetlenek. De erre az időre már én sem akarok beruházni... Kép

Kanyin, nehogy a kardodba dőlj! Kép Ha 9, akkor 9. amíg nincs probléma, addig érezdd jól magad, ez talán még nem vészesen sok.

Doren

Kép
Kép
doren
 
 

 
 

Ex, tuti a párna Kép tényleg belement 70liter gyöngy??? Kép

Ja lányok, egyébként, ha aki jön segíteni, és tényleg segíteni, fogadjatok el mindent, mert az első időben egyrészt a hormonok miatt is, meg a gyökeresen megváltozott helyzetben nagy szükségetek lesz rá. Pihenjetek minél többet, ez is kell a tejcsitermelődéshez. Hagyjátok, hadd ugráljanak körülöttetek Kép

Pogi, közben látom voltál dokinál. Örülök, hogy megnyugtatott és minden oké Kép
És köszi a vasa infot, jövő héten megyek vérvételre és megnézem az eredményt, mert ezzel a vassal és a szedése következményeivel én is szenvedek.

Jurem, hát csalafinta babád van Kép Jobbulást a lánykádnak.

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Üdv!

Doren, hát végül 110 litert hozott a férjem, de ebből nem sokkal kevesebb, mint a fele megmaradt, tehát kb. 60-70 liter közt valamennyi ment bele...nem mértem. Kép
Encus, ezt az ellenanyagot néha én sem értem. Tőlem a férjem vércsoportját sem kérdezték, igaz, ő + egyébként is. De pl. ott van tesóm, aki két +os szülőtől - lett. Kép Tehát tényleg lehet ilyen. Kép
Jurem, drukk, hogy 5-én megmutassa magát rendesen a bébi.
Pogi, állítólag a laktoherbesnek ánizsos az íze, de van szopistea milupásban is, az állítólag édesszájúaknak tökéletes. Én szvsz nem fogom semmivel ízesíteni. De majd kiderül.

Na mégse jutottam el szivacsot nézni a kiságyba. Hazaértem az ebédből és dugámba dőltem, sehogy sem volt jó. Esküszöm, ha víztiszta lenne a Tisza, mennék szivattyúzni! Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Fúúúj, én utálom az ánizst... na, szépen leszünk...
Szupi lett a párnád! Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!!!

pilchard:Szerintem is mond meg anyudnak a frankót,ha megsértődik majd ha kész lesz a ház akkor kiengeszteled!
De tudom,aszar a helyzet,mert nem lehet tudni,hogy hogyan fog reagálni!Van akinél életre szoló ellentét alakúl ki!Másik meg,lehet könnyen átsiklik felette!
Fel a fejjel!Kép

Pogi:örülök,hogy minden oksa,és ne izgulj!Kép

Encus:nálam sem kérdezték a párom vércsoportját,én azért írtam mert nálunk ez áll fent!
Régen (írják a könyvek)úgy volt,hogy a pozitív vércsoport dominánsan öröklődik,de ezt cáfolom mert nálunk (anyu+apu pozitívak)én meg az anyukám apja vércsoportját örökőltem,aki 0 negatív!(a legritkább)
Én úgy tudom ha Rh összeférhetetlenek vagytok a babával akkor van ez az ellenanyag!
Viszont azt én is írtam ennek több fajtája van,de milyenek, azt sajna nem tudom!Valszeg neked más mint az enyém!Kép

Exdeus!Szupi a párna!Kép

Doren!Mi az ha a méhnyak meg van rövidülve?
Remélem azért átesünk májusra!Kép
Nekem itt lesz anyukám egy hétig segíteni,tökre örülök!Szerintem is elkél ilyenkor a segítség!

Melinda!Én nem írtam ezt a magzatmozgásos dolgot,a doki nem is mondta!
Köszönjük,az ellenanyagos leírást!Kép

Most zuhiztam egyet,olyan melegem van!
Vicc,pár hete meg azon drukkoltunk ne essen a hó!Kép

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok Csajszik!

Itt vagyok nem tüntem el, csak olvasgatalak titeket.

Pilchard: te már elég közel vagy, gratula. Anyukád témához csak annyi, hogy szerintem mond meg neki, hogy te majd fogsz jelentkezni, mikor kell a segítség neked(ha te úgy érzed nem akarod, hogy veled legyen közvetlen szülés után) és köszönöd a felajánlást.

Ex: jó a párna

Nekem azt mondta a doki, hogy elég késön fogunk találkozni a következö vizsgálatig (máj.8.), ezért még csináltatnom kell egy-két CTG-t + vérvételt.Már lassan én is kezdek parázni itt a célegyenes felé haladva. Egyre félelmetesebb nekem, hogy mi lesz, milyen lesz stb.


Puszika mindenkinek:
Annamari+ Dominik

KépKép
pannamari
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon nyűgös napom volt...Kép Biztosan a nem-alvós éjszaka miatt, de semmi kedvem megmozdulni, nagyon melegem van, alig kapok levegőt, Julcsibaba nagyon fent mozog, és a bokám megint eltűnt, annyira dagadok! Tök uccsó hetes hangulatom van, pedig még négy hétig együtt kell lennünk Julcsikával. Kép
Úgy volt, hogy két barátnőmmel is randizok ma, de lemondtam őket, mert éreztem, hogy nem bírnék kimászni a lakásból.

Úgy látom, nem vagyok egyedül anyós-ügyben...Kép
Nálunk a baba hírére csak rosszabb lett a helyzet, szerinte hülyék vagyunk, hogy ilyen korán vállaltuk, amikor még nem teremtettük meg az egzisztenciánkat. Szerintem nem jutott el az agyáig, hogy meglepi babánk van, amit egyébként egyáltalán nem bábunk, és fel sem tudom fogni, hogy lehet ekkora problémakánt hozzáállni egy kis jövevényhez. Neki alapvetően az a problémája, hogy nem úgy történnek a dolgok, ahogy ő elképzeli, az eskűvőszervezésből is abszolút kivonta magát, mert nem az ő elképzelései valósultak meg. Ráadásul tök hirtelen természetű, sokszor össze-vissza kapkod, belevág dolgokba, amit szinte azonnal megbán, és elég sértő tud lenni a modora, jól be tud szólogatni mindenkinek. Én előtte ilyen stílussal nem találkoztam, mindig próbáltam kerülni a konfliktust, mert attól tartottam, hogy egyszer úgy megbánt, hogy én meg úgy beszólok... és hát mindig azt néztem, hogy a férjem anyukája. Mostanra meg már azt a taktikát kezdem alkalmazni, hogy minél kevesebbet találkozom vele, meg abszolút közömbös dolgokról beszélünk, mert eddig csak kiforgatva hallottam vissza a szavaimat. Ráadásul apósommal mindent kitárgyalnak velünk kapcsolatban, sokszor csodálkozom is, hogy minek váltak el, mert olyan jól megértik egymást, szerintem napi szinten dumálnak telefonon. Szerintem a legfőbb bajuk, hogy mióta a fiuk megismert engem, már nem biztos, hogy mindent úgy akar csinálni, ahogy ők elképzelik, és ha ez nem így van, akkor ők már azért sem segítenek nekünk semmit. Abszolút nem tudják figyelembe venni mások érzelmeit, akaratait, csak az a jó, amit ők kitalálnak, és ha mi másképp csináljuk, akkor le vagyunk tojva.
Már azon is kifeküdtek, hogy a férjem az ő előzetes véleményezésük nélkül megkérte a kezem, az első kérdésük az volt, hogy tán terhes vagyok... Tök kifeküdtek, pedig már 3 éve jártunk, és láthatták, hogy nagyon jól megvagyunk. Ráadásul minden tök hagyományosan ment, eljegyzés, egy évre rá esküvő, de biztos vagyok benne, hogy nekik ebből semmi nem tetszett.
És a legrosszabb az egészben, hogy nemcsak engem, hanem a férjemet is ugyanúgy megbántják a viselkedésükkel.
Ne haragudjatok, hogy így kipanaszkodtam magam, csak valahogy most kidőlt belőlem!

Pilchard, abszolút át tudom érezni a helyzetedet! És egyetértek a többiekkel, szerintem sem az az időszak következik, amikor számodra ilyen kényelmetlen helyzetet el kellene viselned.

Ex, jópofa lett a szopipárna, ügyik vagytok! Kép

Melinda, én is láttam a kiskönyvben a magzatmozgásos részt, és én is irogathatnám egész nap...Kép

Kanyin, én már kb. 13 kg plusznál járok... És nem fogok a kardomba dőlni! Kép Csak az nyugtat, hogy mindenki azt mondja, hogy nem látszik...vagy csak nyugtatnak?! Kép

Encus, azért Te is jól megkaptad a beszólást, hogy másik pasitól!

Jurem, Pogi, örülök a dokis jóhíreknek! Kép

Kari, azért pötyögj is néha, ha látod, hogy bagolykodunk! Kép

Doren, nekem az első időkben anyukám fog segíteni, mivel egyébként is ott leszek náluk, és nagyon megnyugtató érzés. Egyébként is ő az az ember, aki soha nem tudna zavarni, vagy terhemre lenni, nagyon rám van hangolódva, tök jó a kapcsolatunk. Kép

Szilvi, én is kedvet kaptam egy tusihoz, asszem el is húzok a fürdőbe...Kép

Hú, regény lett...

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Ellenanyagra még csak annyit, hogy remélem, hogy a dokim tudja mit csinál. A barátnőm 3 gyereket szült nála és neki is mindig volt ellenanyag... szóval, csak nem lesz gond...

Ági: ügyi vagy, szép a párna.

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Üdv!
Nálunk is úgy van, hogy akiről tudok (még a nagyszülők is) RH+ vércsoportúak, öcsém meg 0- lett. Kép
A párnadícséreteket köszike, dagad is a mellem. Kép
Magzatmozgás: a védőnő javasolta, hogy ha akarom, írjam...de ennyi. De inkább az a lényeg, hogy ha nem érzi az ember 24 óra múltán, akkor irány a kórház!
Tusolás: hatkor bevégeztetett. Kép De muszáj volt, mert majd' megsültem egész nap. Ráadásként TörPeti behozza az egész havi mozgáslemaradását...ami végül is nem gond...szerintem tágítja a teret.
Méhszáj megrövidülés: lehet a mihamarabbi szülés jele, de nem feltétlenül. Ugyanis ott pont az a lényeg, hogy az eltűnjön.

Friss tábli, kérésre. Kép

<pre>
Nick ék. Lakhely baba kora szülés várható kórház nem/név testvérek
Veráska 30 Siófok 39+6 2006.04.26 Várpalotai kh. Dávid elsö baba
Pilchard 29 Kosd 38+1 2006.05.08 Nyírő Gy. Kórház Amelita első baba
Caroline 32 Budapest 37+6 2006.05.10 Péterfy kh. Lili első baba
Kóci 34 Bp. II. ker 37+6 2006.05.10 MÁV kh.
Dr. Szabó Gy. Lóránd Adél
(2004.02.18.)
Szgoron 23 Bp. XV. ker. 37+5 2006.05.11 Nyírő Gy. Kórház Renáta elsö baba
Blackrose 24 Keszthely 37+1 2006.05.15 Szt. István kh.
Dr. Boros Judit Adél Tamás
(2004.04. hó)
Melanie77 28 Bp. XII. ker. 37+0 2006.05.16 Szt. Imre kh. Áron Anna
(2004.01.16.)
Clair 32 Bp. III. ker 36+6 2006.05.17 SOTE I. elsö baba
Doren 33 Bp. XII. ker. 36+3 2006.05.20 János kórház
dr. Baltschik Virág Laci
(2004.01.20.)
Acer 32 36+1 2006.05.22 Szt. István kh. fiú fiú
(2004.10. hó)
Satuk 30 Bp. I. ker. 36+1 2006.05.22 Kútvölgyi kh. Olivér elsö baba
Tjuca 27 Budapest 36+0 2006.05.23 Szt. Margit
Dr. Sztanyik L. Kinga vagy Péter elsö baba
Colett77 28 Budapest 35+6 2006.05.24 János kórház Kinga Máté
(2004.03.22)
Gabek 30 Bp. III. ker 35+6 2006.05.24 II. sz. Női Klinika fiú első baba
Pannamari 25 Bp. IX. ker. 35+5 2006.05.25 Schöpf-Merei
Dr. Kósa Zsolt Dominik elsö baba
Mézgombi 24 Bp XIV. ker. 35+4 2006.05.26 Kiskunfélegyh. Julianna elsö baba
Judit_78 27 Bp. XI. ker. 35+1 2006.05.29 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László Balázs 3. baba
Kari 27 Bp. XIII. ker. 35+1 2006.05.29 Schöpf-Merei
Sz.Gy. Nikolett elsö baba
Hello 34 Bp. XII. ker. 35+0 2006.05.30 Budai Honvéd kh. lány Gábor
(1991.09.02.)
István
(2004.05.26.)
Tarhonyanya 31 Tárnok 34+5 2006.06.01 MÁV kh. elsö baba
Trita 33 Göd 34+4 2006.06.02 SOTE I. Lili
(2004.06.26.)
Szőkemelinda 26 Bp. XX. ker. 34+3 2006.06.03 István kh. Máté első baba
AnnAnn 30 Hatvan 34+2 2006.06.04 MÁV kh. fiú Hanna
(2003.11.04)
Exdeus 23 Szeged 34+2 2006.06.04 II. Kórház
dr. Czank Zoltán Péter László elsö baba
Banik 26 Budapest 33+5 2006.06.08 Schöpf-Merei kh. Balázs első baba
Katus73 32 Békéscsaba 33+0 2006.06.13 B.csabai kh. Panna Kata
(2002.10.23)
Lreta 28 32+6 2006.06.14 szegedi Nöi Klinika elsö baba
Pogacsa 24 Budapest 32+6 2006.06.14 Szt. Imre kh.
Dr. Bálint Balázs Gergő első baba
Norwell 24 Tét 31+5 2006.06.22 Győr P.A. kh. Kende Kálmán elsö baba
Babszem27 27 31+4 2006.06.23 Uzsoki kh. Zsófi
(2003.09. hó)
Veraa 30 30+4 2006.06.30 Szt. István kh. elsö baba
Emy82 23 Szigetszt.m. 30+3 2006.07.01 István kh. elsö baba
Cila (Ildi) 34 Budapest 30+1 2006.07.03 Újpest
szülőotthon lány Levente
(2005.01. hó)
Petra77 29 Szarvas 29+6 2006.07.05 Orosházi kh. Áron Béla első baba
Bogosz Bp. XVIII. ker. 29+5 2006.07.06 Szt. István kh. Emma első baba
Csibemanó 27 Tatabánya 28+6 2006.07.12 Bajcsy kórház Levente Réka (19 hó)
Esztianyo 36 Tampere
Finno. 28+6 2006.07.12 Tampere Norbert (98)
Renáta (99)
Kisvirág_30 30 28+4 2006.07.14 Schöpf-Merei fiú elsö baba
Kanyin 33 Bp. X. ker. 28+0 2006.07.18 MÁV kh.
T.ZS. Erika lány (2,5 év)
Tokajkincse 26 Miskolc 27+5 2006.07.20 Semmelweis kh.
Miskolc Bodza Csenge első baba
Jurem 31 Nyíregyháza 27+1 2006.07.24 Nyíregyházi kh. fiú Janka
(2001.04.11.)
Nyanya67 38 Budapest 27+1 2006.07.24 Szabolcs u. Blanka Krisztina Balázs
(2002.12. hó)
Marcy 29 Szombathely 27+0 2006.07.25 Márton első baba
Encus 27 Törökbálint 26+6 2006.07.26 János kórház
dr. Zsolnay Maya Eperke harmadik baba
Szücsi_66 39 Bp. XXI. Ker 26+1 2006.07.31 János kórház
dr. Wiegandt lány első baba
Noémi22 27 Budapest 25+4 2006.08.04 elsö baba
Edina77 28 Debrecen 25+3 2006.08.05 Debreceni Klinka Milán első baba
Zsu11 28 Bp. XXIII. ker. 25+2 2006.08.06 Kútvölgyi kh.
Dr. Tóth Ferenc első baba
Banya 25 Pécs 24+3 2006.08.12 Pécsi Sz.Kl. elsö baba
Fénysugárka 26 Csíkszereda, Erdély 24+0 2006.08.15 Megyei kh. Csíkszereda Hanga vagy Tétény első baba
Gira 24 Szeged 24+0 2006.08.15 szegedi Nöi Klinika Réka
(2005.04.18)
Zsebecske 29 Szsztmiklós 23+6 2006.08.16 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László első baba
Déé 29 Budapest 23+4 2006.08.18 Szt. Imre kh.
Dr. Bálint Mihály első baba
Adi77 29 Pécs 23+3 2006.08.19 Pécsi Sz.Kl. első baba</pre>


<pre>
Nick ék. Lakhely szülés ideje kórház név súly magasság testvérek
Csandy 34 Bp. XIV. ker. 2006.03.21 SOTE I. Gergő első baba</pre>

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Helló lányok!

Most én is jövök kicsit panaszkodni. Tele van a hócipőm ezzel a hülye iskolával. Már két napja nem csinálok mást, mint anatómia tételeket dolgozok ki, és már csak 2 hetem maradt, hogy erre, és még másik 2 vizsgára tanuljak. Már kettőig nem látok olyan fáradt vagyok, és elegem van mindenből. Kép

Azt hiszem én a laktoherb tea helyett az alkoholmentes sörnél maradok. Annak jobban szeretem az ízét, mint az ánizsnakKép

Ex, jó a párnaKép

Andi, Pilchard átküldtem az első kört a babakönyvből.

Köszike, hogy kipanaszkodhattam magamKép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Most nézem, ha lehet hinni a dokinénimnek, és a gyerkőc is úgy gondolja, akkor Blackrose-sal lehet, hogy váltjuk egymást a kórházban. Acerrel, meg lehet, hogy együtt szülünk.Kép

Végig nézegettem a táblát, milyen sokan eltüntek. Acer is nagyon rég jelentkezett.
Csandyról lehet tudni valamit? Haza mentek már a kórházból?

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok!

Anikó!

A telefonszámom: 06-70-231-3351

Ezen tudsz elérni, ha holnap randizunk:-)

Juca

tjuca
 
 


Sziasztok,

Ex, akkor még egy párnát tudsz csinálni Kép

Szilvi, valóban, ilyenkor a méhnyak rövidülése már a szülés előszele...

Mézgombi, nektek sem rózsás az anyóshelyzet Kép Nem értem, miért nem örülnek, hogy a fiuk boldog, és jön az unoka?!?!?!? (ez csak költői kérdés)

Hello (ha olvasol), most néztem a táblában, hogy a két gyerkőc között lehet pont két év lesz Kép Mi újság veletek?

Melinda, a laktoherb ráadásul, mások tapasztalata alapján, a gyerkőcnél hasgörcsöket is okozhat. Így marad a sör! Kép
Egyébként a sok folyadék tényleg kell, és én anno homeós bogyót szedtem (urtica urens CH5).

Nekünk ma nagy örömben volt részünk, ma érkezett egy csomag a gyerek nevére. A keresztanyja küldte (sógornőm, aki Amerikában él) és egy "igazi" Pó-baba volt benne! Azt az örömöt!, fantasztikus volt. Tudni kell a gyermekem imádja a teletubbie-t, és a kicsi piros, akinek ráadásul a legkönnyebb kiejteni a nevét, Pó, a kedvenc. Puszilgatta, ölelgette, én meg csak néztem és sírtam... Nagyon édes volt Kép Teszek fel egy képet:

Kép

Jó éjt,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Gondolom nem meglepő hogy itt vagyok.Elaludtama a meccsen,gondoltam akkor lefekszem,de elég sokat fel voltam,most meg teljesen éber vagyok.
Köszi hogy panaszkodhatok Nektek.
Encus:igen jól emlékszel,azt irtam Blackrosnak hogy én megmondom mit gondolok,és igy is volt,mert korábban azt mondta anyám hogy eljön egy hétre,és akkor megbeszéltük hogy sok az az egy hét,meg várjuk ki a végét,milyen lesz a szülés,hogy érzem magam,hormonok,stbb..,szóval azt hittem hogy már ezt tisztáztuk.Most ez onnan jött hogy tesóm mondta neki hogy jöjjenek majd fel egy reggel eggyütt,este meg haza,és erremondta anyám hogy ó 2-3 napra jön,ő fel van készülve,hoz hálózsákot stb..
Mindegy nem akarom nagyom ragozni,mert ahogy vki irta az anyósával kapcsolatban kisregényt lehetne irni,de tudom milyen,és mint irtam a kapcsolatunk sose volt igazi anya-lánya kapcsolat(én nem ilyet szeretnék!!!),és ha több idegeskedés nekem amig itt van ,mint segitség,akkor szerintem már nincs is miről beszélni.De ezt meg fogom majd vele beszélni vhogy.Ja,és hát igen,én szeretem a társaságot,barátokat,vendégséget,de lehet az nem a mi műfajunk hogy napokig itt legyenek nálunk,és ezt most barátokra is irom,hát van ilyen is,mint mondtam nem vagyunk egyformák.
Van aki imádja ha mindig tele e aház,és átjáróház a lakása,úgy látszik nekünk kell a saját kis világunk is,és csak egynapos vendéglátók szerepét tudjuk betölteni.
Értitek,ugye?

Azért nem semmi hogy milyen sokunknak van gondja egyik v.másik szülőjével.Bár az anyós probléma gyakoribb.

Doren:nagyon édes a kisfiad!!!!!Ez a kép önmagáért beszél!
Olyan hihetetlen hogy hogy imádják a gyerekek ezeket a teletubbikat,én rosszul voltam mikor csak megláttam a tv-ben-de én már egy elkorcsosult világ felnőttje vagyok,gondolom ez annak tudható be.De az tény hogy a kiskölykök imádták.

Remélem jön egy kis lehülés-azt mondják-mert ez a meleg kicsinál,de úgy látom nem csak engem.
pár hét múlva,az akkori finiselők fognak hűvösebb napokért kiáltozni,mi meg majd a jó időért hogy sétálni tudjunk menni a bébikkel!!KépKépKép

Melinda:ez a minta irtó jó,már most nagyon tetszik,várom a többi adagot.
ma lefényképezem mit alkottam most két nap alatt,az egyik barátnőmnek lesz a lagzija májusban,sajnos nem tudunk menni ugye,pedig imádok lagziba járni.És pénzt fogunk adni,vannak ilyen képeslapok,amibe bele lehet tenni,na annak mintájára csinálok egy saját készitésű kártyaféleséget,ahhoz himeztem ki egy cicapárt-menyasszony-vőéegény,szerintem jópofa.reggel felteszem.

Most nézek vmi kaját,utálom hogy éjszaka eszek,de igy hogy ennyit ébren vagyok,nem birom ki.
puszi.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Ja és azt nem is mondtam hogy imádom a sörtKép,már alig várom hogy ihassak egy nagy pohárral!!Én az alkoholmenteset is szeretem!!

Elolvasva sok-sok kismama tapasztalatát,azt szürtem le hogy a laktoherb kb.5%-nak vált be csak.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!
Na ilyen sem volt még!Felébredtem fél 2-kor a szokásos pisire és azóta nem tudok visszaaludni.A babó is dolgozik rajtam ezerrel. Annyira éhesnek is éreztem magamat,hogy 2 után felkeltem csináltam egy szendvicset magamnak és most itt ülök a gép előtt.Így legalább visszatudtalak olvasni Titekek,mert láttam,hogy jó sokat írtatok.

Sör:én is szeretem és néha szoktam is inni.Sőt,anyukám amikor a hugommal terhes volt minden reggel amikor felébredt kívánt egy pohár hideg sört.Pedig előtte abszolút nem szerette.

Pilchard:megértem a helyzetedet bár nekem az anyummal most már jó a viszonyom.Voltak súrlódásaink,mi sem mindig értettük meg egymást.Sőt!Én is elég korán fogtam magamat és elköltöztem otthonról.Már nálunk is téma volt,hogy majd ő jön és megcsinál mindent.De pont ezért mostam végig a lakásban az összes függönyt,ablakot és csináltam meg én a nagytakarítást,hogy ha odakerül majd az idő itt nekem ne takarítson senki semmit.Én meg sajnos olyan vagyok,hogy nem tudom elviselni,ha már vmi nem úgy van letéve vagy elmosva ahogy én szoktam.Emlékszem tavaly tavasszal amikor sógórnőm megszült ő ment hozzájuk takarítani.Hát....tudom,hogy anyukám,de...
Meghát a volt férjemet biztos jobban szerette,de ez van.Bécit is elfogadta,de én tudom,hogy ez így van.Nem mutatja ő ki csak...pedig a mostani párom sokkal többet tud felmutatni,mint az ex.Saját ház,biztos munkahely és őszinte szeretet!!
Anyós probléma:
Béci anyukája még ő gyerek volt (9 éves)amikor meghalt.Aztán az apukája elvett egy igazi "gonosz mostohát" aki még az ételt is elzárta (szó szeint) előle.Õ ettől egy igazi nő gyűlölő,bandázós,kezelhetetlen kamasz lett.Azóta az apukája elvált már ettől a banyától és ősszel elvett egy tünemény nőcit,akit így felnőtt fejjel már a párom is szeret.Sőt azt mondta neki egyszer,hogy kár,hogy nem ő volt a nevelő mamája a kezdetektől.Apósommal amúgy nagyon jó a kapcsolatunk a fiával imádják egymást.Hetente 1-2 éjszakát nálunk tölt,mert ő máshol lakik és amikor jön a kocsmáját ellenőrizni itt alszik.

Doren:aranyos a kisfiad.Látszik rajta a nagy öröm.

Na jó fél 4 van.Olvasom még 5-ig a tételeimet aztán csinálok reggelit,elkészülök és fél 7-kor indulás Csabára szóbelizni.Szórítsatok,majd ha hazaértem megírom,hogy megvan-e a bizonyítványom vagy sem.De remélem,mert sok pénz vót!!
petra77
 
 


hali!

én is itt vagyok ám még mindig,topicocat olvasgatok,mert mi mást tudnék ilyenkor?
álmosság:0
menstruációs görcsféle:időnként ,de enyhe

Petra:dettó ugyanaz,nem szeretem ha más csinál meg dolgokat,mert nem ugyanúgy csináljuk.
Anyósom-szomszédbsn laknak,mindenki mondta hogy hú,jól meggondoltátok stbb..hát eddig csak előny volt belőle-a múltkor mikor a kórházban feküdtem tök rendi volt,met a konyhában összetakaritott,csak a főzőlapomat aminek üveg az alja,letörölte vmivel,ami után 2 hétig szivtam,mert az a vmi réteget képezett rajta,és az istennek sem akart lejönni.mondjuk ezért nem szóltam,mert végül is segiteni akart,és sikerült helyrehoznom,de alapvetően nem szeretem én sem ha itt ténykednek ilyen formában.

Drukkolok Neked nagyon!!!!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


hello!

Én is a topicocat nézegetem a tavaszi babás képeket.A tanulás nem megy és most már nem is erőltetem.Apósom is fent van ő az én gépem előtt kezeli a pókert.Nagy játékos az öreg!

Hát igen!Én is tudom,hogy jó szándékkal akarnak majd segíteni,de akkor is.Azt nem bánom,ha minden nap megfőzi majd a kaját,de azt is otthon tegye és hozza majd el.Összeporszívózni,pakolni Béci is össze tud majd.Legalábbis mi ezt már így előre megbeszéltük már csak közölni kell az ősökkel!

Nem reagált senki a Magne B6 kérdésemre.Nem kell szednie senkinek?Annyit megtudtam tegnap a védőnőmtől,hogy méh összehúzó hatása van.Meg szedjek D vitamint,meg Elevitet.Hát persze!És a gyümölcsök!Aztán meg lesz majd egy 4 kg-os felfújt gyerekem akit ugye meg is kell szülni!

Ellenanyag:biztos nézték,de konkrétan nem tudok róla.Amit nálam már 3-szor néztek az a toxoplaza. Utolsó vérvételre a 32.héten kell menni biztos nézik még majd akkor is,mert még mindig fogékony volt az eredményem rá.

Petra
petra77
 
 


Ja,Pilchard köszi a drukkot!Bár nem tudom miért biztos ezek a hormonok,de eddig egyik vizsga előtt sem voltam betojva.Előtte pedig őrült izgulós voltam.

Áron "kezeli" a hólyagomat,ahogy itt ülök a gép előtt.Csak szülessen meg...
petra77
 
 


Jó reggelt Kismamik!!

1 petra,1 pilchardKépKép
Mindenki alszik?Hová tüntetek lányok?

Aludtam 1,5 órát,szép teljesitmény nem?
Most éppen azon vagyok kiakadva-nehogy már ne legyen vmi-hogy már nem tudok lassan mit enni,tök egyoldalúan táplálkozok,még jó hogy iszom az aloet,az legalább vitaminnal feltölt.
nem tudok megenni semmilyen gyümit,mert úgy felfúj,már az alma is.Ilyen cukros befőtteket meg nem nagyon akarok.Zöldségek közül meg csak a paradicsomot.Úgy imádom pedig a salátákat,frankfurti levest,de a kelkáposztára ránézni sem merek ,nemhogy enni.Jó,már gondolom nagy baj nem lehet,de kicsit már uncsi hogy nap mint nap ugyanazt a 6-7 féle kaját eszem(megyszósz kivételévelKép).

Pogi:annyira rendeztem a kedvenceimet tegnap,mappákba raktam őket,hogy nem találom amit küldtél múltkor,nem a wordoset,henem a linkgyűjteményest,küldd már el légyszi újra,vagy ide ird be a cimet.köszi.

Ma még meleg lesz-ki se fogok mozdulni
Viszont vasalnom kell rengeteget.
A 1,5 óra alatt álmodtam annyi baromságot,mint más egy hónap alatt.Pl.tesómmal nagyon összevesztem,mert azt mondta hogy ő Ringatni,altatni fogja kézbe Amelit,én meg mondtam hogy megtiltom,és akkor összevesztünk.Meg anyámmal is álmodtam,kimosta aköntösömet,ami igy rövidújjú lett,és a derekamig ért.De volt még ezer baromság.

Irjatok már jó sokat,ne unatkozzak itt nagyon!
Úgy imádom olvasni!!!
Puszi

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Jó reggelt Pilchard!!

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Neked is Enci!Kép
Azért ne legyél ma ilyen bőbeszédűKépKépKép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Tegyél már fel magadnak egy MSN Messengert, mert nekem Skype-om csak a másik gépen van és nem tudok az előtt ücsörögni. Egyébként meg sajnálom a rossz éjszakádat. Nekem mos tjól telt és a párom reggel kényeztetéssel ébresztett, így ez is egy jó nap lesz. Nálunk nincs meleg, sőt én fázom, és amikor csak lehet kimegyek az udvarra, mert ott melegebb van. Kép Irigyellek az após miatt, nekem apósom alkoholista és tavaly ránk gyújtotta a műhelyt a ház mellett. Mázli, hogy észrevettem, ha nem bentéghettünk volna a csajokkal.

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Hogy van Amelie? Nekem Eperke ma reggel átvándorolt a pocakom bal oldalára, mert a jobb oldalamon feküdtem és tök sokáig nem ment vissza. Nagyon mókás voltam a féloldalú pocakkal Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Üdv!
Pilchard, jó álmok... Kép Én ismét jót aludtam.
Petra, remélem, minden menni fog! A magnéziumról annyit, hogy görcsoldó hatása van, épp azért szokták adni, ha valaki keményedik. Igazából nem árt, ha mindenfélét szedsz. A barátnőm pl. Seduxent szed, amiben van Mg, két-háromnaponta bekap egy Elevitet, amiben szintén van, és néha iszik egy Mg-pezsitabit. Na már most a Magne B6 az egy olyan készítmény, hogy van benne Mg, de nem sok. A négykilóstól meg ne félj, az anélkül is lehet!
Doren, nagyon édes ez a kép.

Régieknek: tegnap MSN-eltem Ann-nal, jól vannak, a kicsi fiuk szépen növöget, 32. hetesen 2600 grammnak saccolták a picit.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam írni, mert a festés után most sikerült összerakni a gépet, jó nagy rióumli volt, belegondoltam milyen lenne egy költözés? Anyós ügyben. Én nem is szoktam találkozni vele, csak tök ritkán. Annyira magukkal vannak csak elfoglalva, hogy a két éves csemete se volt ott, csak kb. 2-szer velünk. Pedig pesten laknak ők is. Nem tudok mi a jobb, de néha jó lenne, ha eszükbe jutna, hogy lassan két unokájuk is lesz. Na, kipanaszkodtam magam. Magnéziumot nekem is mondta a doki májusig, de csak, hogy ne szüljek elöbb. Valahogy mindig elfelejtem bevenni. Ma megyek az első ctg-re, jó lesz hallani a lánykát. Tök szép ídő van, megint elmaradt a tavasz.

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors olvasásra ugrottam be, ma még ezer dolgom van...
A férjem reggel ment büntetőjog államvizsgára, korán keltem vele, és ilyenkor mindig átragad rám is az izgalom.
Tökre fel vagyok dobva, úgy néz ki, hogy a férjem is lent marad velem Félegyházán, egészen hétfőig. Kép Azt mondta, hogy múltkor is annyira hiányoztunk neki, mikor otthon voltam, hogy inkább átjár majd az anyukájához tanulni, de ő is marad velem. Kép
Most egész jó éjszakám volt, csak sokat keltem fel pisilni, de hamar visszaaludtam.

Doren, annyira aranyos a kisfiad! Kép

Csandy 8-án írt sms-t, azt itt is megírtam, azóta nincs új infóm. Majd érdeklődöm, de nem nagyon akarom zavarni sem, nekem kicsit úgy tűnt, hogy annyira nem akar még hírt adni magukról.

Később még benézek. Szép napot, itt százágra süt!
Pilchard, biztosan dögmeleg lesz ma is!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Hali!

Nálunk már pokol van,ki se dugom a képem!
Megint éhenkórászt játszunk!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Mi ez a nagy pangás?
Ja,tudom már!Mindenki vmi hasznosat csinál,csak én idétlenkedek itt.Vasalni még nem volt kedvem,de már elmosogattam,az is hasznos nem?
Viszont vki elmehetne helyettem holnap a fogorvoshoz!!Nem szoktam félni,de most egy porcikám sem kivánja.Kép

Ki mit ebédel ma?
Én:NA TIPPELJETEK....NEM NEHÉZ KITALÁLNI..

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


na azt hiszem nem nézek be ide csak este,hátha akkor lesz mit olvasni!
Tényleg mindenki ilyen elfoglalt???????????????????
Akkor megyek vasalok,nehogy megszóljatok milyen lusta dög vagyokKép

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Volt két izgalmas napom....nagyon-nagyon keményedtem, és fájt, húzódott meg minden és persze ahogy szokott lenni beparáztam rendesen....szinte egész nap feküdtem, nyomtam magamba a Mg-ot, meg noshpat, és azon drukkoltam hogy elmúljon, meg jöttek a rémálmok a koraszülésről...stb. Beszéltem a dokimmal is, és ha mára sem múlt volna el, be kellett volna mennem a kórházba, hogy megvizsgáljon, és valami gyógyszeres megoldást találjunk erre...annyira akartam hogy rendbejöjjön.....és ma reggel felkeltem és mintha elvágták volnaKépKépKépKépKép
Úgy néz ki még többet kell pihennem! Lassan gazdagítom a fekvősök táborát.

Hétvégén voltunk a bababörzén, és jól bevásároltunk. Tudtunk olcsón hordozót, takarót, ágyneműt, zenélőforgót, ruhákat, pelenkát venniKép
Felhoztuk a megörökölt kiságyat is otthonról, mert már nagyon kíváncsi voltam, hogy tudjuk berendezni a szobát...hááát egy kicsit össze kell húzni magunkatKép

MGB6 én most szedem ezerrel, napi négyet, mert görcsoldó hatása van.

Anyós téma: Én rendkívül szerencsés vagyok. Nagyon jól kijövünk egymással, Õ lányaként, én pótanyaként szeretem ÕtKép Apósommal eggyütt mindent a gyerekeiért tesznek, sokszor nekünk kell már figyelmeztetni Õket, hogy magukra is gondoljanak...Nekem is Õ fog segíteni, de csak az első három hét után, mert azt a férjemmel töltjük együtt hármasbanKép

ez most nekem is egy kicsit hosszú lett...

zsu 26+5

Kép
zsu11
 
 


Pilchard, én tök szívesen írnék, csak még mindig nem végeztem a nyamvadt alkotmányjog könyv kihúzásával, pedig már úúúúúgy unom, és kényelmetlen is ülnöm... Ja, és inkább már pakolnék, és húznék a vonathoz!
Én csak pirítóst ebédeltem, mert anyukám bizti vmi finivel vár otthon bennünket, így most nem főztem. Ja, egyébként a férjem 4-est kapott, úgy hogy megvan az öröm, és már a felén túlvan.
Szerintem Te vagy meggyszószt ettél, vagy netalán grillcsirkét? Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Zsu, nem semmi napjaid voltak, de örülök, hogy már jól vagy! Pihengess sokat! Kép Én is úgy kimentem volna a bababörzére, de pont aznap mentem NST-re, így haza kellett utaznom, nem voltam Pesten. Az anyós miatt irigyellek! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Hahó!
Gombi, kitartást a kihuzigáláshoz Kép fúúj de utálnék ilyesmit csinálni most... pedig amúgy kéne valamit csinálnom, mert nincs miről beszámoljak a félévvégi beszámolón Kép

pogacsa
 
 


Mézgombi, maximálisan együttérzek veled. Én most az anatómiát, logopédiát és pszichológiát nyomom párhuzamosan.

Pilchard? Anyukád mennyit volt veled gyermekkorodban? A pszichológia erre mondja azt, hogy reakcióképzés. Ez egy elhárító mechanizmus. Ált. olyan szülőknél jön elő, akik régen sokat bízták másra a gyereket. Aztán később előjön a lelkifurdi. Ezután a már felnőtt gyerekükről akarnak gondoskodni, irányítani őket. Az ilyen szülő nagyon megsértődik, ha a gyermeke nem hagyja ezt. Bocsika, hogy ezt így leírom, de talán könnyebben túllépsz rajta, ha tudod, mi lehet az oka, hogy anyukád ilyen.

Zsu: Örülök, hogy jól vagy, és nem kellett kórházba menni.

Ex: A barátnőd mire szedi a Seduxent? Kismama? Az elvileg egy nyugtató. Szedhetik azt kismamák is?

Pilchard, Petra, jól nyomtátok éjszaka. Nem irigyellek benneteket. Én is keveset alszom, de azt legalább egyben. Az éjszakai pisiléstől szerencsére nem ébredek fel túlzottan. 2-8 ig sikerül aludnom. Ez nálam elég kevés. Régebben 10-12órákat aludtam.
Küldöm a többi képet.

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Zsú: jó, hogy túlvagy már ezen, és úgymond komplikáció nélkül megúsztad. Tényleg jobb, ha többet pihensz és nem kell aggódjál.

Ex: én is akartam kérdezni a Seduxent. Én még baba nélküli koromban is féltem szedni, mert elég erős nyugtató állítólag. Amikor volt a műtétem akkor írt fel a doki ilyet.

Gombi: csodállak, amiért van türelmed huzogatni. Én is szeretnék segíteni a férjemnek, de ő nem hagyja, de ilyesmihez most nem is nagyon lenne türelmem.

Gombi: mi finomat csinált a mami?
Mi májas hurkát ettünk fűszeres burgonyával.

Pilchard: én egész délelőtt itt csücsültem és vártam, hogy írj....nem kapkodtad el...


Most megyek egy kis délutáni szunyára, amig jönnek a csajok.
Puszik

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Látom nagy a pangás.

Ezen a Seduxen dolgon én is erősen csodálkozom. Ezt tényleg szedheti kismami? ű
Ex: NCIS. ha még érdekel. Az ember öngyilkos lett, tehát maga mahinálta meg a karabínert. Azért tette, mert szeretője volt, méghozzá nem is akármilyen, hanem férfi. Nem bírta magát elfogadni. Szóval ennyi.

Doren, cuki a kisfiad. Hogy tud örülni. A lányom is ilyen. Mindig mondja, hogy ez milyen cuki, mindjárt megeszem. Írtó édesek.

Zsu, nemcsoda, hogy beparáztál. Néha én is nagyon megijedek. De azért ez nem lehetett semmi. örülök, hogy túl vagy rajta. És tényleg most már főleg pihi.

Petra, Pli, durva ez az éjszakázás. Éjjeli őrnek készültök? Kép

Tegnap annyit emlegettük az anyósokat, hogy este 3/4 7kor megjelent. Ez még nem lett volna baj, de Inát annyira összezavarta, hogy nem akart fürdeni, aztán meg kiszállni a kádból még csoda, hogy elment aludni úgy, hogy ott volt a mama. Kicsit idegesített, de ez van.

Eldöntöttem, hogy max. május 18-ig dolgozom. az az uccsó munkanapom, sőt ha esetleg addig még fáradtabb leszek, akkor még előbb abbahagyom. Már nagyon várom. Fáradt vagyok.

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, máj. 17én szülök..Kép Ez már bizti, mármint az, ha minden rendben megy, akkor..Kép
Császár lesz, és ezt beszéltük meg a dokival.. A gyerekem sem semmi.. mikor rájött, hogy nem rajta múlik a szülés, inkább visszafordult, hogy ne fejjel lefelé legyen.. tehát faros a drága, a császár már bizti.. mindegy, ezen nem parázok, nekem ezeket a lapokat osztották, ettől még jó anyuka leszek..
Nos mit szóltok hozzá?Kép Nekem kissé sokkoló volt, hogy nemsokára itt lesz.. a 22e kissé távolabbi időpontnak tűnt!
Zsu, akkor ezért nem tudtam rólad.. valamikor jelezhetnél!!!
Puszi

satuk
 
 


Üdv!

Satuk, azért addig tessék aktívan fórumozni, utána meg beszámolni a baba méreteiről, érzésekről, stb. Kép
Érdeklődők: a barátnőm sokat keményedett, és semmi nem használt rá. Mondhatnám azt, hogy a drága amikor nyugodt, akkor is ideges. Na erre kapja a Seduxent. És igen, szedhetik kismamák is, csak annyi van hozzá, hogy fel kell mérni, hogy mennyi előny és hátrány származik belőle, mert ugye ha utóbbi van többségben, akkor nem célszerű adni. De egy ismerősöm mondta, hogy ő a lányával végig szedte, és 16 éves már a lányzó.
De ma megtudtam, hogy Mg-t nyugisan lehet szedni, max. napi 3000 mg-ig, ami napi 12 pezsitabi, na annyit meg úgy se iszok meg. Kép
EGy párat viszont biztos, mert azért még szeretném, ha TörPeti kibírna még legalább 3 hetet! Persze a doki, ahogy ma lemérte, megkérdezte, hogy nincsenek-e fájásaim. Én meg mondtam, hogy nem tudom, hogy vannak-e...egy hét múlva megyek először CTG-re. Mondjuk a BPD most 97 mm, az OFD 122 mm, az FL meg 70 mm. És két hete mérte legutóbb...

Ma járkáltam, mint pók a falon: cora-terhestanácsadás-mamámék-terhestanácsadás-gyógyszertár-mamámék-haza-cukrász da-tesco-haza. Fél tízkor mentem el, és azt a kicsi megszakítást elhagyva kb. fél órája vagyok itthon. Kép Nekem ez a mai napi alibim. Kép

És nagyon szép idő van itten, de hét végére jön a tavasz (vissza).

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Satuk!
Jujj, ez már nagyon izgi így!!!!! Azért milyen érdekes, hogy Olivér így jelzi, hogy ő még nem bizti, hogy ki akar bújni... Persze, hogy jó anyuka leszel!!!Kép És különben is, a császár is lehet majdnem ugyanolyan, mint a rendes szülés, ha EDÁval csinálják. Biztos odaadják a kicsit, meg ha akarod, rooming-inben lehetsz, igaz?

Kanyin!
De jó, akkor május 18-tól Te is jobban tudsz pihizni.

Anyós-téma: szerintem már írtam, hogy én viszonylag jóban vagyok az anyósommal (ennek ellenére épp tegnap volt egy veszekedés közte és köztünk...). A gond néha az, hogy nem bírja megérteni, hogy nekünk most nem a kert, a lakás, meg a kinti dolgok fontosak, hanem a kicsi, és az, hogy fel tudjunk készülni a fogadására. Pl. a múltkor is másfél napig duzzogott, amikor apa valamit nem csinált meg "azonnalésrögtön", amikor szólt neki. Sajna apósom már nem él, ő azért kordában tudta jobban tartani, így, hogy egyedül van, néha elfelejti, hogy mi is itt vagyunk, és azért az elég szar, amikor kijelenti, hogy neki már a temetőben lenne a legjobb (mellesleg 60 éves), meg hogy ha egyedül lenne, akkor ritkábban főzne, meg a konyhakertet is csak miattunk csinálja (holott tudni kell még, hogy imádja a kertészkedést, bele is őrülne, ha nem csinálhatná-pedig most is injekciós kezelésre jár a lábával...). Na, mindegy, mindennek ellenére én tényleg azt mondom, van nála rosszabb is. És tényleg, dokihoz, meg uh-ra is majdnem mindig ő vitt el (sajna nincs jogsim), mert apa úgy dolgozik, hogy nem tud jönni, soha nem mondott nemet, főzni is megfőz, ha én nem tudok, és nagyon várja az unokáját is. Tehát tényleg nem szólhatok.

Pilchard!
Sajna anyukámmal én is azóta vagyok jobb viszonyban, mióta elköltöztem...Kép Heti egyszer megyünk haza, és az épp elég. Egyébként mi is úgy vagyunk vele, hogy szeretjük a nyugalmat, maximálisan megértelek.
Tippem: meggyszósz, esetleg grillcsirke?KépKépKép
Én is megyek fogorvoshoz holnap...Kép Majd gondolok Rád!

Doren!
Nagyon édes a kisfiad!!!Kép

Gombi!
Nem tudom, hogy anyósodéknak mi köze van ehhez: TI vállaltátok a kicsit, nem pedig ők, és különben sem hozzájuk mentél férjhez, nem igaz?

Na, most ennyi, majd megpróbálok még jönni.

Pusszantás

Norwell+Kende baba (31+6)

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Megvacsiztunk meleg szendvicset csináltam hozzá retek,hagyma és paradicsom és a számomra elmaradhatatlan házi készítésű citromos ice tea.Eddig csak melegen szerettem a teát de most...
Megérkeztem én is ebből a mai zűrös napból.A vizsgáim jól sikerültek.Három 4-t és két 3-t kaptam.Az előzőek ugye 5-ös és 3-as lett.Így a bizonyítványomba csak két jegy kerül egy írásbeli gyakorlati(5)és a többi pedig átlagolva ami(3).A lényeg,hogy sikerült és most már egy gonddal kevesebb!

Satuk:Te már hamarosan találkozhatsz a babóddal!Ez tök jó!Azt pedig egyikünk sem tudja előre,hogy nem-e császár lesz az ő szüléséből is.

Kanyin,én magam is csodálkoztam magamon,hogy fent voltam hajnaltól.Eddig ilyen még nem volt mindig vissza tudtam aludni.Biztos feszültebb lehettem,mert a baba is végig fent volt egészen délelőttig amíg nem vizsgáztam le.Pedig semmi izgalmi hatást nem éreztem.

Írjatok sokat,most megyek tusolni és azt hiszem elteszem magam holnapra.Remélem hosszú,ébrenlét mentes éjszakám lesz,mert nagyon kivagyok.Fáj a lábam,a derekam és...szóval már tiszta nyűg!

További szép estét és jó éjszakát Mindenkinek!

Teszek fel mai készítésű képeket Magunkról.

Petra


KépKép
petra77
 
 


Petra, gratula a sikeres vizsgákhoz! Nagyon szép, kerek pocid van. Kép
Norwell, az én anyósom néha alapból mond ilyen "tepsis" dolgokat...de egyelőre még nem komoly. Remélem, legalábbis.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Petra, ügyi vagy! :D Tök jó az a felső rajtad!!!

pogacsa
 
 


Sziasztok csajok!

Ezeket alkottam ma!!
Kép
Kép
Ez a legfrisebb pocakkép
Kép

Ezt meg a barátnőm esküvőjére csináltam,képeslap lesz belőle
Kép

Amúgy:nem tudok ülni,mert akkor kőkemény a hasam.
Aludni:mint a mellékelt ábra mutatja..
Ebéd:meggyszószKépjól tippeltetek!Kép

Encus:hát velem volt tele a bnet egész délelőtt,de csak akkor irok ha látom van is itt vki,de nem volt

Petra:gratulálok,ügyi vagy!És nagyon csini!

Ja,igen:a sajtos csiga-igaz a holnapi vendégeknek sütöttem-erősen fogyásnak indult,és bevallom ettem belőle én is,de új recept,le kellett tesztelni-hát mondhatom ISTENI!!!!!!!!!
Ha vkit érdekel,felrakom a receptet,elkészités:10 perc vagy még annyi se,+ egy óra hütő,sütés:20 perc

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Jóreggelt! Úgy aludtam, mint a bunda, két pisivel! És mióta megint szedem a Salbutamolt, egyetlen jóslóm sem volt, szóval asszem fogom még enni egy ideig...
Pilchard, elküldöd nekem a receptet? Kép

pogacsa
 
 


Sziasztok!!!

Pilchard!Sajnálom,hogy így nem tudsz aludni!Kép
Ez már a vége!Kép
Nekem isKép
Ügyi vagy,guszta a kajcsi nyam nyam...!
Jöhet a recept!Te ezeket éjjel alkottad?
Neked is lent van már a pockód!Állítólag akkor jó,ha a melled alá,és a pocid fölé,szépen beillik a tenyered!Kép
Ezek a cicák de jók!Van sablon,v,metszet ami alapján csinálod?Ha igen küld el nekem!!!Kép

Petra!Nagyon csini vagy,és gratulálok én is!
Most egy picit lazíts!
Ja,és tényleg csini a fölsőd!Kép

Pogi!Hogy áll a lakás???
No,örülök,hogy megy a szunya,jó neked!
Habár ma én is két pisivel megúsztam!

Doren!!!De édes a kisfiad!Kép
A kép elárul mindent!!!
Köszönöm a válaszod!!!Kép

Puszi

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!!

Szilvi:nem ,du sütöttem,nagyon rámjött.Kép
Én egész nap sütnék-főznk,de ki enné meg?
Amúgy pályát tévesztettem!!
A mintát a keresztszemes újságból néztem ki,én olyanokat szeretek himezni,amit nekem kell leszámolni,mert úgy lesz teljesen az én kezem munkája.

Amit melinda küldött babakönyv irtó jó,küldesd el te is.nagyon cuki minták!!!


Itt a sajtos csiga:én fele adagot csináltam,és annyi lett ami a képen van,plusz 4 db-az még akkor sült.Én 180 fokon sütöttem ,légkeveréses üzemmódban,de ha ninc sszerintem úgyanúgy megsül,eredetileg sem irja.

Sajtos csiga:
Tészta: 50 dkg liszt
25 dkg margarin
2 dl tejföl
2 kk. só
1/2 cs. sütőpor
Töltelék:20 dkg margarin
30 dkg reszelt sajt

A tésztához valókat összegyúrjuk,vékonyra kinyújtjuk,rákenjük a tölteléket,feltekerjük,egy éjszkára hűtőbe tesszük (az enyém csak kb. 1 órát pihent a hűtőben),karikára vágjuk.Előmelegített sütőben megsütjük (én 180 fokon sütöttem)

"néztem" a meccset este petivel,én többnyire csukott szemmel,igy aludtam éjfélig,aztán kicsit gépeztem,és 2-4-ig még aludtam.No majd nappal!
De,még mindig nem vasaltam!!!!

Most megyek tizóraizni_de hogy mit egyek?Na most nem kivánok kivételesen semmit!Bár vettem elég guszta paradicsomot,akkor ahhoz nézek majd vmit.

puszi.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard, köszi a receptet! Én állatira szeretem a sós sütiket... persze most nem ehetem, de maaaajd!!! Megnéztem, pont nincs itthon sajt, úgyhogy most nem tudom megcsinálni meglepibe Ákosnak...Kép

Képzeljétek, a férjem rájött reggel, h gyűröttek az ingei, és hogy most bizony neki kell vasalnia, ha fel akarja venni... erre a vasalnivalók között látta a kismamablúzom is, ki is vasalta, de most is pont olyan gyűrött mint volt :D Nem baj, semmi sem megy elsőre :D A kis drága, úgy szeretem!!!

pogacsa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?