Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Lenne egy barátnőm aki csatlakozna hozzánk, de nem tudom, hogy kell regisztráltatni . Már teljesen elfelejtettem. Tudna valaki segiteni?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Ági, nem tom pontosan, valami hirdetőújságban láttam asszem.
Voltam Hannával a Dúdolón, tényleg jó, lényegében olyan, mint az MM, csak hogyis mondjam...rendezettebb, bababarátabb a környezet, hiszen oviban van. Emiatt nekem jobban tetszett, mint az MM. De az csak az én véleményem.

Fény
fény
 
 


Fény!
Örülök, hogy tetszett. Kép
Melyik oviban voltál, belvárosiban?
neva
 
 

 
 

Neva,igen, ott voltunkKép
fény
 
 


Sziasztok!

Anyáknapjára milyen ajándékot csináltok a Nagyiknak?
Én arra gondoltam, hogy bögrére rátetetem a Marci fényképét egy kis szöveggel.

Nemtudjátok véletlenül, hol érdemes ilyet csináltatni? Meg mennyibe kerül?
Most valami jó kis idézetet keresgetek, ami ráfér a bögrére a kép mellé.


Koda!

Mi van veletek?

Ritaa, Marika, Gyöngyöske!Kép
Hogy vannak az apróságok? És atesók hozzászoktak már a babázáshoz?
Vendég
 


Sziasztok.

Mi is voltunk a dúdolón!KépNekem is tök aranyos volt az egész!!Kép

Perpike.
Én egy A4-es méretű lapra csináltatok feliratot,alá egy versike és alá Melinek egy fényképe amit beleraktam egy virágos keretbe!Kép

Bögrét a Rossmannál és Dm-nél csinálnak csak szöveget nemigen irnak rá.

ancsi26
 
 


Perpike!
A Lézerpontban (Győri kapu - Tokaj Szolgáltató ház) minden féle ilyen okosságokat csinálnak.
Bögre képpel, felirattal, póló stb.
http://www.lezerpont.hu/

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk Lóránttal Miskolcon, busszal, egyedül! A busszal nem volt semmi gond addig, amíg fel nem szálltunk és azután, hogy leszálltunk. Kép Na jó, csak az elején sírt egy kicsit, aztán már megnyugodott. Úgy látszik minden új dolog megríkatja szegényt.

Anyáknapi ajándék ügyben nézzetek szét a www.gyermeksziget.hu oldalon, szerintem nagyon jó kis ötletek vannak, nemcsak erre az alkalomra.

Vettem Lórinak egy kis kockás, rövidujjú inget, nagyon csini, csak éppen kicsi.Kép Ha esetleg valamelyik fiús anyukát érdekli az ing, szívesen küldök róla fényképet.

Puszi, D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Köszi lányok a segítséget!Kép

A Lézerpont jónak tűnik így elsőre. Emese esetleg ti már csinááltattatok ott valamit?
Vendég
 


Perpike!
Még egy alternatíva: Szinva parkban a Dum-Dum.

Más, sokkal prózaibb kérdés, hátha tudtok segíteni. Pár éve vettem egy sportmelltartót. Björn Borg márka és emlékszem nagyon jó áron. Most elhatároztam, hogy kéne még egy. Hát sehol nem találok egy normálisat. Bénákat, gagyikat és szörnyen drágát már láttam. Ismer valaki esetleg ilyen márkát forgalmazó helyet? (bár nem a márkához ragaszkodom, csak ez annyira tuti jóKép )

Anyáknapi ötletet én is a gyermekszigetről szedtem, pénteken el is készítjük.

Brrr autónk vacakol, sőt most még az ablakfelhúzó is elromlott. Most ott áll kint nyitott ablakkal.Kép Mára már sok volt...
neva
 
 


Lányok...most vasárnap még nem Anyák napja, még csak 30-a. Anyák napja 7-én lesz...úgy érzem, nagyon erre a hétvégére készültök néhányan. Bocs, ha nem, csa Neva úgy írta...Kép

Fény
fény
 
 


Fény!
Nem, nem.Kép Csak a jövő hét minden délutánja foglalt (torna, tánc, sőt ballagás is) és nem akarom az utolsó pillanatra hagyni. Ezért készítjük el most pénteken, mert az szabad. Kép
neva
 
 


Akkor nem tud senki segiteni a babanet regisztrációjában?
Panka te sem?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Közben addig kutakodtam mig rá nem találtam. A Segédleteken belül van. Igy már ok.
Hanna már teljesen meggyógyult. Érdekes, hogy ahogy abbahagytuk az Amoxicillin szedését helyreállt a széklete és visszajött az étvágya is.
Ez a gyereksziget oldal nagyon jó.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Próbálkozom,hogy egyáltalán be tudok lépni
matizka
 
 


Próbálkozom,hogy egyáltalán be tudok lépni
matizka
 
 


Na most be tudok lépni v nem?
matizka
 
 


Be tudsz MatizkaKép
Üdv

FényKép
fény
 
 


Szia Matizka!
Miért nem irtál több mindent? Beléptél ügyesen most már csak irni kell.
Amúgy ő az a barátnőm aki regisztrálni akart és úgy látom sikerült is.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Helló!

Neva, Ti mit csináltok? Én egy lapot, de végülis nem olyat, mint ami a gyerekszigeten van. Interneten is jó a cicifix?Kép http://www.freeweb.hu/fuzok/index6.html

Szia Matizka! Írj pár sort magatokról!

D.

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Lányok, tud valaki egy jó tortellini receptet? Anyósom hozott egy zacskó húsosat, meg fél lityi tejfölt, hogy öntsük rá. De szerintem az úgy nem ok....én amúgy nem vagyok érte oda, mármint a tortelliniért, ezért nem nagyon tudom, hogyan lehet finoman elkészíteni...szóval van valakinek egy jó receptje?

Fény
fény
 
 


Sziasztok! Én még új vok,írok pár sort magamról.Tavaly volt az esküvőnk,júli 20-ra várjuk a babucit,aki még nem mutatta meg a nemét.A megyeiben fogok szülni Farkas dokinál.Ismeri vki?
matizka
 
 


Fény!

Itt a BN-en, a gyors receptes topikban találtam még régebben ezt a szószt, de én nem próbáltam.Kép (Sikerült karnist venni?)

Én egy tejszínes gombás szószt szoktam csinálni hozzá.
Egy közepes vöröshagymát megpárolok, rá negyed kiló gomba vékonyra felszeletelve. Addig párolom, amíg egy kicsit elfõvi a levét. Aki akarja megszórhatja lisztel, én nem szoktam. Ha fehér szószt akarok akkor felöntöm egy kisdoboz (2,5 dl) fõzõtejszínnel, ha rózsaszín szószt akarok akor egy kisdoboz sûritett paradicsompürét is adok hozzá. Ha van benne paradicsom akkor egy kávéskanál cukor is mehet bele különben elég savanykás. Ízesiteni olasz füszerrel lehet. Van amikor csak kakukkfûvet, vagy oregátót teszek bele.
Tortellini, ravioli: Kifõzés után megforgatom sok petrezselymes vajban, ettõl nagyon finom íze lesz, és ezek után tejföllel és sajttal szeretem, a párom paradicsom mártással (vöröshagyma, paradicsomkonzerv, és egy kis idõ)


Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!
KöszikeKép A zöld elég jónak tűnik, ha nem találok, megpróbálom ezt a lehetőséget.

Matizka!Kép
Üdv itt! Én is nála szültem. Mióta ismered? A magánrendelésére jársz?
Éva
neva
 
 


Dodus kösziKép

Ez nagyon jól hangzik, ki is próbálom ma! A párom elment pestre, és végre tudok takarítani, főzni. Ha itthon van, semmivel nem haladok.
Jaja vettünk két karnist, épp tegnap bűvészkedték fel a fiúk a plafonra. Jó randa, mert a plafon- mint kiderült-hullámos, így elég érdekesen néz ki. De hát a plafont műár csak nem tudtuk ripsz-ropsz kiegyenesíteni. Engem mondjuk annyira nem zavar, nem nézek fel. Ma megyek csipeszt venni, és után valahogy ablakpucolás, hogy Hanna ehhz mit fog szólni, nem tom Kép De az a tapsztalatom, hogy ha kettecskén vagyunk, valahogy minden flottul megy, mindenre jut idő. Úgyhogy ma kihasználom, hogy apjuk odavan. Kép
fény
 
 


Sziasztok!

Matizka!

Üdv köztünk!
Én is most (is) babaázok a 3. gyermekemmel, aki 6 hetes. Te is nem sokára átéled mindazt az örömöt és boldogságot, amit egy ilyen kis csöppség nyújt. Ez annyira csodálatos szerintem!

Lányok!
Megvan valakinek a Babazene 1-4, valamelyik cd-je?

Annyira jó, hogy ilyen jó idő van! Dalma minden nap 2x, vagy 3x kint alszik a kertben a babakocsiban, nagyon élvezi! Így csak reggel s eténként nyűgösködik egy kicsit idebent, az meg belefér.

Mindenkinek szép napot!
Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Perpike!
Mi még nem csináltattunk semmit a Lézerpontban, de egy ismerősöm igen, és azt hiszem, hogy Koda is.

Csajok!
Azok a cicitartók nagyon jók, csak én valahogy idegenkedem a neten ruhát, cípőt rendelni. Hiányzik a próbálás élménye.

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Fény !

A raviolid gondolom töltött, ha igen tehetsz rá sajtszószt.Ez-ha nem ismered-egy Knor termék.


Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok mindenkinek!Neva de jó,hogy írtál!Szóval a magánrend-re járok,7 éve.Milyen tapasztalatod van vele a szüléssel kapcs.ban?Meg vtál vele elégedve?Hallottam már jót is,rosszat is.Szerintem kissé szétszórt,de különösebb gondom nem volt még vele. Szia Ritaa!
matizka
 
 


Sziasztok Kép
üdv Matizka Kép
Lányok holnap lesz a temetés KépBiankát nem tudom kire bizni igy jön ő is bár apjával majd kint sétálnak addig.Azt szeretném kérdezni,hogy mit adjak rá?Nem akarok megsérteni senkit...
Mit illő ilyenkor egy kisgyerekre adni?

Más...
Valaki akar rendelni Mala cipősből?Én rendelnék szandit,valaki nem társul?
pusz bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok.

Üdv itt Matizka!
Nagy gratula a babához.

Beatron.
TemetésKép
Szerintem egy kisgyereknél még annyira nem számit,hogy miben van,de azért valami szolid szinű ruhát adnék rá.
Melyik ez a Mala cipős?

Tegnap voltam az új nőgyógyásznál.Nagyon szimpatikus fickó.Annyira közvetlen volt,mindent mondott magától.Pont ilyenre gondoltam már régen!Kép

ancsi26
 
 


Szia Ancsi Kép
http://www.bebicipo.hu/
itt meg tudod nézni Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Matizka!

Én meg voltam vele elégedve. Nagyon határozott, talpraesett doki. Nekem problémák léptek fel a 7. hónapban és tudta mit kell cselekedni. Szóval biztonságban éreztem magam. Szülés után maximális érdeklődést mutatott és figylet rám. Bár ezt igényelte is az állapotom. Amúgy nem egy beszélgetős, bratyizós pali, ami sokaknál negatív, de nálam ez pozitív tulajdonság. Ha magánra jársz akkor az anyagiakkal tisztában vagy. Ami negatívum, hogy nem épp egy finomkezű...
Én most váltottam dokit, de teljesen más oka volt. Doki ismerősöm beprotezsált a kollégájához. De én már nem akarok szülni, ezért örülök, egy ilyen kedves beszélgetős dokinak.Kép
neva
 
 


Helló-belló!
Senki sincs itt? Mindenki kint élvezi a hosszú hétvégét? Azért este lehetne irogatni...Kép

Nálunk nincs semmi különös újság. Múlt vasárnap voltunk a vadasparkban. Lórántnak a papagájok tetszettek nagyon, egész közel ment hozzájuk és ő is kiabált.Kép
A héten kijött a 8. foga, nem kapkodjuk el a dolgot.Kép
Más nincs. Holnap hússütés lesz, ha az idő is úgy akarja.

További kellemes hétvégét mindenkinek!

Puszi, Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

3 1/2 héten után úgy tűnik Zalán nem hasfájós, amitől inkább tartottunk. Viszont a fiatalúr szinte csak hason szeret aludni...
Hétvégén ünnepeltünk Gyöngy 65. szüllinapját. Ez alkalomból meghívta a Mekibe a kisbarátait, nagyon jól sikerült a parti.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

3 1/2 héten után úgy tűnik Zalán nem hasfájós, amitől leginkább tartottunk. Viszont a fiatalúr szinte csak hason szeret aludni...
Hétvégén ünnepeltünk Gyöngy 65. szüllinapját. Ez alkalomból meghívta a Mekibe a kisbarátait, nagyon jól sikerült a parti.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Gyöngyöske!
Isten éltesse Gyöngyöt! Kép
Ja, ne tessék öregíteni a gyereket Kép
Pénteken láttunk egy Mekis szülinapot Laura teljesen odavolt a gyöngyörtől.
Még aznap találkoztam Kata007-el. Nagyon csinos Kata és a Dóri is hatalmasat nőt, alig ismertem rájuk.Kép

Nálunk sajnos egyre rosszabb a helyzet. Bepisiléstől már teljesen ki vagyok borulva. Bárkinek van valami csodaszere, írjon.
Éva
neva
 
 


Neva!
Igazad van! Szóval Gyöngy 6 éves lett vasárnap. Kép
11-től volt, mert már a többi időpont le volt foglalva. Egyébként 2 óránként megy, futószalag szerűen...Max 12 fő fér el, 6 főtől lehet bérelni a helyet.

A lányok most elmentek apával az uszodába, Zalán alszik, de hamarosan ébred szopizni.

Bepisilés mikor történik? Napközben is otthon/oviban, alvás alatt otthon/oviban? Mesenézés után? Játék közben? Esetleg fázik? Felfázás? Gyakrabban pisil-e?

Gy.
gyöngyöske
 
 


Alvás közben. Éjszaka mindig, délben pedig gyakran. Ovi/itthon nincs különbség.

(Állítólag ma napközben is becsurgott. Lehet, hogy most tényleg meg van fázva? Én nem észleltem semmit.)
neva
 
 


Anyák napi ajándékok:
/egyik sem saját ötlet, fénykép pedig ovis/Kép
Kép
neva
 
 


Sziasztok!

Na talán már végre fogok tudni rendesen netezniKép

Azt hallottam, hogy a héten van az ovikban a beiratkozás? Nem tudjátok, hogy mit kell vinni hozzá?

panka
 
 


Neva
En a Semmelweis vervetelenel a falon lattam hirdetest, van vmi uj gyogymod, ha bepisil a gyerek. Gozom nincs kint van-e meg....
Orvosnal voltatok mar?
Van egy gyerekpszichologus ismerosom a Megyeiben, Nemethi Gabriella, ha gondolod, elkuldom a szamat.
Termeszetesen nem akarok belekotyogni...

Gyongyoske
Isten eltesse a nagylanyt!

Angelika
angelika27
 
 


Panka!
Ha jól emkékszem, gyerek születési anyakönyvi kivonata, szülő személyi igazolványa, lakcímkártya.

Neva!
Szerintem, próbáld meg nem "éreztetni" Laurán, hogy mennyire zavar, mert lehet, hogy még rosszabb is "pszichésen". Ha "csak" inkább alváskor van, és főleg ha az éjszakainál (ami ugye hosszabb), akkor még ilyenkor lehet, hogy "gyengébb" a hólyag, vagy nagyon mélyen alszik stb. Szakemberek azt mondják ez 5-6 éves korig, vagy akár iskolakezdésig is előfordulhat. Persze egyre csökkenő tendenciával. Elhiszem, hogy zavar. Esetleg adj rá éjszakára zoknit, mikor hűvösebb van (elég csak kis pamut bokazoknit).
Nálunk is jelentkezett ilyen probléma. Hanga 17 hónapos korától éjjel-nappal szobatiszta. Viszont, most fel volt fázva (gyakran pisilt és mondta, hogy fáj a nunija), pénteken, épp mikor ment apa érte az oviba, bepisilt a teremben. Szegény sírt, alig lehetett megvígasztalni. Hanga elég érzékeny. Az ovónő reakciója erre az volt, hogy lehet, ez a kicsire való féltékenység jele. Viszont Hanga itthon mondta, hogy a gyerekek(!) nem engadték ki a WC-re, az ovónéni nem volt benn. Ma megint bepisilt, az ovónő mai reakciója annyi volt, hogy nem tudja mi volt a gyerekekkel, de vagy öten bepisiltek (!)

Angelika!
Köszi

Gy
gyöngyöske
 
 


Köszi mindenkinek! Én úgy vélem ez még szervi fejletlenség. Semmi szándékosság nincs benne. SÕt őt ez nem is zavarja...vagyis nem szégyelli.
Ami persze így van rendjén. Ott van anya aki majd problémázik a gyerek helyett is Kép
Sajnos most megfeszülésig vagyok munkákkal, de utána járok a témának. Még akkor is ha 5 éves korig ez "természetes".
neva
 
 


Panka!
Mi tegnap voltunk beiratkozni a Százszorszép oviba, és a gyerek születési anyakönyvi kivonata, a lakcímkártyája és a TAJ kártyája kellett csak, és persze a gyereket is el kellett vinni, hogy vessenek rá egy pillantást. Az egész nem tartott 10 percnél tovább, és pénteken teszik ki, hogy felvettek e minket.
Ti mejikbe készültök végül Benivel?

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Koda és Búzaszem!
Isten éltessen titeket névnapotok alkalmából!
Kép

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Tímeáknak Boldog Névnapot!

Neva!
Én is úgy gondolom. Kép
Hangánál a beszédfejlődés hasonló. Sokan mondják, hogy ráér a logopédus... Én nem hiszem. A gond az, hogy nem válallja senki, csak ősztől.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!Kép

Isten éltesse a Tímeákat!
Kép


Képzeljétek tegnap mi is voltunk beíratkozni. Végül is a Középszer úti ovit választottuk. Van valakinek tapasztalata róla?
Nekem tetszett, remélem ez így is fog maradni. A beíratkozás nálunk sem volt több 10 percnél, sőt még kevesebb. Nekünk is TAj kártyát kellett vinni, személyit, a gyerek születési anyakönyvi kivonatát, lakcímkártyát és persze a gyereket.
Itt 2 kiscsoport indul, remélem sikerül bejutni, mert ez még csak előjegyzés volt. Mi majd 2-3 hét múlva tudjuk meg, hogy felvették e Marcit.
Ja és képzeljétek! Augusztusban az óvónéni minden gyerekhez kijön családlátogatásra. Ez máshol is így szokás?

EmeseKép
De jó hogy Ti ilyen hamar megtudjátok hogy felvettek e vagy sem!

NevaKép
Én is azon izgulok, hogy szeptemberre Marci legalább napközben szobatiszta legyen. Õ még sajnos egyáltalán nem szól, ha pisilnie kell. Én nemtudom mi lesz. Engem is nagyon idegesít már ez a dolog. De bízom benne hogy csak a koraszülöttsége miatt késik a dolog. Már egyre jobban szorít az idő minket.

Szorítsatok, mert ma megyünk szív UH-ra Marcival. Nemtudom kibírja e a vizsgálatot úgy, hogy ne ficánkoljon. Már előre félek tőle. 15.45-re kell mennünk. Jaaaaaaaaaj!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a névnapi jókivánságokat!
Ma megérkezett a szandi amit a Boróka cipős honlapról rendeltem. NAgyon rendes a csajszi annyira figyelmes 5100ftba került mindennel együtt. Mindenkinek tudom ajánlani.

Mikor lesz a májusi tali? Már nagyon várom.
Na megyek mert Hanna felébredt

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Isten éltesse a Tímeákat és a Mónikákat!
Kép

Dodus

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?