Új privát üzeneted érkezett!

Kavicska, annyira jot nevettem a mosogepes torteneten...tuzhelyet meg paraelszivot mar halottam kiegni, nade mosogepet ...? Mipar napja unnepeltuk a kilencedik hazassagi evfordulonkat ....jaj, furcsa is leirni. Az evfolyamban az elsok kozott voltam aki ferjhez ment...sajna, a babazasban nemigen tartom az iramot...van akinek mar negy van, de egy szinte mindenkinek....
Csakegy, hat ez hihetetlen, hogy ilyen homersekletet mersz frotirzokniban...En telen is futetlen szobaban alszom, egy szal gyapjutakaroval, es eddig a min. amit mertem 36,2 volt, de ennek mar csodajara jartam, tobbszor is leellenoriztem, hatha tevedett a homero.
Kandika, hat azt hiszem a jovo honapban nalam emelni kell a closti adagot...Most 2*1 volt ot napig, de sajna nincs dominans tuszo, ami miatt kicsit el is vagyok kenodve. Neked nagyon drukkolok a teszthez!!!:-)
Alice
(10 cn.)
alice27
 
 


Sziasztok!

Norka!

HATALMAS NAGY GRATULA!!!!!!!NAGYON DRUKKOLTAM!!!!!!
És akkor most kész, vége, nincs több vizsgád?
Ez olyan vizsga, mint nálunk a szakvizsga? Hogy utána végre békénhagynak?
Azt csodálom, h. nem görcsöltél be! Én mindig bekeményedek, ha felidegesítenek!
Remélem ma este visszamenőlegesen is kialszod magad és Bogi is elég fáradt lesz hogy hagyjon aludni! Kép

Rejo!

Május 12. péntek Pezsgőház étterem hátsó kisterme, gyere nyugodtan, meg fogsz ismerni: fehérben leszek és gömbölyű! Kép Kép Kép

Addig örülj, amíg ilyen gondtalan a dolog!!!
Én most tanulok újra olyan pofonegyszerű dolgokat, mint a zokni ill. cipő felhúzás.Kép
Már a 2,5 emeleten meg kell állnom pihegni egy kicsit. De azt hiszem erről Norka és Almodó többet tudna mesélni!!!!!
Ja, és hirtelen kinőttem a melltartóimat! Indul a nagy melltartóvadászat! Aszongya nekem az egyik bótban az eladónak álcázott plázatündér, mikor 85C-t keresek, h. ÕK!!! ilyen nagy méretet nem tartanak!!!!! Majdnem beszóltam neki, h. a nagy méret a Pamela Anderson, nem én! Mit szólna anyám 95E-jéhez?????
A Triumf boltban gyönyörűeket lehet kapni, csak éppen 5- és 7 ezer Ft közt! Vérig volt sértve az eladó, amikor hosszas válogatás után azt mondtam, h. majd a jövő héten benézek újra, hátha addigra stabilizálódik a méretem! Kép
Hogy miért nem kismama melltartót kérek, nekik az is van! Na megmutatta a választékot!!!!!! Kép
Hát, ha láttatok borzalmas szütyőszerű képződményeket!!!!!!Kép Kép Kép
Miért gondolják, h. egy nő azért mert várandós, már nem is akar szép és kívánatos lenni!!!!! Kép
Nem pushup-okra gondolok, mert arra nekem alapból sincs szükségem, de vmi megfelelően rugalmas lágy csipkéből nem lehetne? Az is tartana annyira mint ez a kombinéanyagszerű borzalom!!!!!!!
De azért már sikerült két normális darabhoz hozzájutnom hosszas mászkálás után! Kép

Csakegy!

Valld be h. te már a globális felmelegedést követő jégkorszakra készülsz! Kép
Bundazokniban????? Az gusztustalan!!!! Már a párom szerint!, mert én is mindig zokniban alszom! Kép
Érdekes, h. egyes nőknek leesik PÉ előtt a hőmérsékletük........

Kavits!

A tudomány jelenlegi állása mellett, és a Pécsi Szülészeti Klinika Uh gépének jelenlegi felbontása alapján KUKACOS!!!!!!!!!
(én azért még titkon reménykedek...., bár most azzal húzzuk a páromat, h. mivel már a 9 hetes UH-on volt orrcsontja a gyereknek valszeg az ő orrát örökli, akkor meg isten irgalmazzon neki, ha véletlenül mégis lány lesz!!! Kép )
Ja, az Uh leleten van egy csomó rövidítés, tud vki segíteni? (HC:15,2, AC:12,7, OFD:5,4, ? )
Képet nem tudok feltenni, mert VHS kazettára vetetjük fel. Most még normális 4D-s felvétel se sikerült, mert úgy tekert körbe, mint egy búgócsiga, nem lehetett lestoppolni!!! Kép

Ja!
(17+2) Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


CSKriszti!
Hát nem semmi,bebeszélhetnéd már magadba azt a gyereket is,a kineziológusod szerint....nem?????Komcsira zokniban alszol?Szex közben is?Muris lehetsz!Kép
Kavicska!
Nem vagy semmi,na de Én még csoribb voltam...az anyoséknál mostam,otthon teregettem...mint olasz országban...ablaktól-ablakig.Mondhatom,szép látvány volt.Főleg ha vendégek jöttek.Ja és Nekünk is villany rezsó volt,fritöz,na és egy mikro...amiért Bécsig mentünk.Alig vártuk,hogy az első pizzát megcsináljuk benne.Na igen,nem volt benne akkor még grill.Olyan lett a pizza,mint egy mosott CSKriszti zokni.Nyers-nyúlos és nagyon,na inkább nem írom le...A melegszendvicsek is nyúltak,mint a medvecukor!Kép
Na szóval,kb.1hónapig,csak olyat ettünk,amit a fritőzben el lehetett készíteni...így ettünk mi,polipot is,mert untuk a krumplit,husit stb.
.....na szóval,ennyi a külön lét feltételei....túl kell élni,lesz ez jobb is...
Mi 14éves házasok leszünk és pont 20éve vagyunk együtt!Ez még gombocból is nagyon sok,főleg,hogy nem szeretem a fagyit!
Holnap tesztelek egy negatívat,aztán csak kibírom szombatig!KépKépNa nem mintha,az pozitív lesz...de nem bírom ki ugyse,mert van itthon...

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Alice!

Ne keseredj el a 10. napon még nekem sem volt!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kandi: szex közben nem szoktam aludniKép

Egyébként meg most LH teszteltem és halványabb, mint a tegnapiKép
csakegysokadnick
 
 


Alice!
Szerintem is próbáljátok ki,nem vesztessz semit,legalább lesz egy kis örömöd...komcsira,Én annyira tudtam örülni,de a dokim is,mintha a terhességet diagnosztizálta volna Kép

Már akartam kérdezni,ki hol merre lakik Bp-n?Na nem konkrétan házszámra értettem...Kép

Rambóka!
Viccen kívül,Nálunk a kinai nagy üzletben lehet kapni 4féle kismama melltartót és nem csillagászati összegekért!Van tiszta pamut is,lecsatolható elejű!Kukkancs be,ha van felétek,nagyobb kinai...Kép
Tök jó,kukacost hoztatok össze!KépGratu!Kép

ja (26cn)

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


CsKriszti!Ne mond,csak szex után ruccansz bele a zokedlidbe?Milyen szinű?
Lh teszthez nem értek!KépDe még nincs korán hozzá?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ramboka, koszi a biztatast...Szombaton, a 8. napon az E2 csak 84 pg/ml volt, amitol a doki nem volt elajulva, foleg, hogy az uh ezt igazolta, es nem volt dominans tuszo. Jovo honapban emelt adag closti lesz..
Andika, mi IX. ker., bar most eppen ugymond hazon kivul vagyunk...
alice27
 
 




Kandi. miért lenne korán az LH teszthez? Napra gondolod? (tegnap 22.cn. volt) vagy időre? (hát igen, már 8 után voltam és elvileg este 8 előtt kéne tesztelni).

Én már semmit se tudok. A ma reggeli hőm csak 36,1 és semmit sem érzek ami PÉ-re utalhatna.
csakegy
 


Sziasztok!

Orvosok lenne egy kérdésem: vérvételek eredményét most kaptam meg, az össz bilirubin 19.8 umol/l (>17) monocita 0.11G/l (0.03-0.10) csillagos jelzést kapott. Kell foglalkozni vele? KÖSZÖNÖM!!
Csak nőgyógy látta de semmit nem mondott.
Norcolutot nem írt fel várjuk a spontán mensit, azt mondta a prolaktinom jó hat a metform,így hormont nem akar adni, hátha rendeződök. Kép

Jól vagytok?

Szép napot,este benézek.
(65cn) én szorgalmasan kiíromKépKép,aki nem teszi kérjük PÓTOLJA!!Kép
Vendég
 


Kincs: a billirubin nem a májra vonatkozik? Azt komolyan kell venni...(viszont simán okozhatja gyógyszer... tehát lehet egy teljesen átmeneti és pillanatnyi állapot...)
csakegy
 


Sziasztok! Kép

Norka!
Naaagyon naaaagyon ügyes vagy!!!! Gratulálok!!! Most már pihenj és élvezd az életet! Megérdemled Kép

Kavics!
Köszi a bíztatást! Anyósék most már békülékenyek, de én még nem hevertem ki a dolgot teljesen... nem vagyok sértődött, csak kicsit bizalmatlanabb mint eddig. Biztos, hogy ez a jó döntés, mindketten megkönnyebbültünk, miután meghoztuk... Kép

Kincs!
Elvileg a merckformin is okozhatja a májfunkciós értékek emelkedését. A bilirubin ezek közül csak egy. Ha a többi (GOT,GPT,GGT,LDH...) nem emelkedettek, akkor nem izgulnék. Ha semmi más tünet-panasz nincs, én azért megismételtetném ezt a labort úgy egy hónap múlva... (akár a háziorvosodon keresztül) ha emelkedés van, akkor jó lenne belgyógyászhoz fordulni. A monocyta annyira kevéssel van a határ felett, hogy annak semmi jelentősége Kép tehát azzal semmi teendő.

Képzeljétek, ma sikerült megbuknom jogsi forgalmi vizsgán... Kép Azt mondta a vizsgabiztos, hogy nagyon szépen vezetek, de most mégis meg kell hogy buktasson... Ezt azért nem nagyon értem. Két hét múlva újra megyek... kiváncsi leszek... Kép

Ma vagyok a 34.cn-on, ez a vetélésem előtti 29 napos ciklushoz képest már 5 nap... na persze a 23.napi hoprmonjaim alapján nem sok remény van a spontán menstruációra Kép Azt hiszem ma bejelentkezem doktorbácsihoz, mert így elég feleslegesnek tűnik várni... Lehet hogy jobb lenne Norcoluttal meghozni, aztán stimulálni...? Remélem tud adni időpontot nem túl sokára... Nehezen bírom az értelmetlen várakozást Kép

Pusz mindenkinek! Kép
andem
 
 


De jó Kép Kép Kép Kép
Beszéltem doktorbácsival, holnap bemegyek hozzá, meghozzuk gyógyszerrel, és rögtön kezdjük a Clostit... Kép 0.4-es progesteronnal nincs mire várni... most boldog vagyok, hívom is apát, sorakoztassa a kis fickókat!!! Kép
andem
 
 


Andem: mióta szeded a metforint?
csakegy
 


csak1
November óta, akkor kezdtem el 1-2 körüli vércukrokat produkálni. Kép
andem
 
 


Andem: és tutira nem fog PÉ-t csinálni? (ld. tutira nem műxik?)
csakegy
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk. Drukkoljatok nekem holnap, mert megyek magzatvíz vizsgálatra. És fosok is rendesen.
Most vagyok a 17. hét végén és más szerencses kismamival ellentétben még mindig émelygek, igaz van előre lépés is már 2 hete nem hánytam. Ebben a fene nagy jóidőben lebuktam a kollegák és a gyerekek előtt is. Boldogan mutogattam a pocim.
Mony
mony
 
 


Helló csajokKép

NorkaKép
Ezek aztán jó jegyek,nagyon ügyik voltatok!!!!
Sikerült már kipihizni magad??

RambókaKép
Kis tökösKépsok-sok grat!!KépHogy fogják hivni??

AndemKép
Na,ez az!KépLegalább nem kell várnod olyan sokat!Kép

MonyKép
Mutogasd is büszkén a kis pockodatKép

Velem semmi extra:Tegnap lecsapoltak,+ volt Uh,eltünt a "cisztám",Closty majd csak jöv. hónaptól!

Csók Kép
Vendég
 


Mony!Drukkolok Nektek ezerrel,hogy ez a vizsgálat mindent a legnagyobb rendben találjon holnap....majd elmeséled a menetét...?
Ügyi legyél!
Adri!De jó,pár nap és tüszőt növesztgetsz!!!!Bizti jó nagy lesz Neked is!Kép
CSKriszti!Össze tévesztettem Alice 10cn-val,arra írtam,hogy korán van....de vissza néztem,Te nem is írtad,hányadik napon jársz....bocsi!KépTényleg nem volt olyan korán a 22.cn!Vagy mégis?
Többiek????????Merre vagytok?
OKrisztinke!Hol vagy?Hömérősben is kerestek!Jelentkezz!

Teszteltem ma (negatívat természetessen),tudom hülye vagyok....27cn és múlthét hétfön még egyben volt a petikém (kedden repdhetett meg kb.)...szóval azóta ez a 8.napom csak,tudom-tudom,hogy ki kéne várnom a 14 napot,de Én ilyen béna vagyok!Ma nagyon fájt-görcsölgetett a pockom is!..Következő tesztet azért beiktatom vasárnapra.....ez van....Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Mony!

Akkor mi fej-fej mellett haladunk! Kép
Drukkolok nagyon!
Aztán majd mondd el mi volt!
Gondolom neked még olyan aranyos kerek kis pocid van, nem egy ilyen 5 kilós dinnye, mint nekem! Kép

Gabi!

Sajnos meggondolatlan módon beleegyeztem, h. ha lány lesz én nevezem el, ha fiú, akkor a párom. Kép Pillanatnyilag az Attila, a Kornél, a Balázs és a Gergely van versenyben. Az első kettő nem tetszik a páromnak, a második kettővel nincs baja.
Anyám teljesen őrült nevekkel jött! Kép
Mindenesetre egyvalamiben egyetértünk a párommal: Semmi szappanopera-,semmi ószövetségi- és semmi ősmagyar név, ezenkívül se Jóska, se Pista, se Béla és hasonlók! ( Ezúton is elnézést kérek mindazoktól, akiknek ezek tetszenek!) Nem lesz egyszerű dolgunk!
Mindenesetre, ha vki jót akar röhögni az vegye kezébe a Ladó f. utónévkönyvet! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Gazsi... vagy mindjárt Győzike Kép
csakegysokadnick
 
 


RambókaKép
Tényleg most már emlékszem az egyeségetekreKép
A Balázs és a Gergely szép nevek,az én tarsolyomba is benne vannak/voltak!Biztos hogy szép nevet választ a "férjed"Kép
Eskűvői készületek h állnak?Nem sokára itt lesz már!Kép

Andika Kép
Hová tüntél hirtelen?!Kép
Vendég
 


Szép estét!

Andem!
Köszönöm! a többi érték amit írtál jóóóKép,tünet nincs....labort egy hónap mulva ismétlem akkor.
Vendég
 


(a férjem Gergő... tényleg szép névKép)
csakegysokadnick
 
 


Az enyem pedig Balazs....:-)))
alice27
 
 


Jó reggelt! Kép

Nekem egyik unokatesóm Gergely, a másik Balázs Kép szép nevek... Amúgy nálunk mindkét ágon 3-4 János van-volt Kép többgenerációs Jánosok vagyunk Kép Nálunk fiúévként a Benedek, lánynévként a Blanka tartja magát Kép Volt olyan ötlet is, hogy legyen úgy, mint Habsburgéknál a Máriával - akár fiú, akár lány legyen a második neve János Kép Kép Kép Kép Ezten kívül szóbajött még az Áron is... (Borsos Áron...) Kép Kép Kép
andem
 
 


Na majd holnap kiderül mi is történik körülöttem... (tegnap este nem volt action még mielőtt valaki megkérdezné... egyszerűen nem volt hozzá kedvem és álmos voltam... és végre azt tudtam tenni amit a józan ész diktál... elmentem aludniKép)

Kép
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Norka
Hatalmas gratula!!Ügyes volt a két csaj együtt!KépMert gondolom Bogi súgott!Kép

Kismamiknak
Drukk a vizsgálatokhoz+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Andika
Köszike a hiányolást!Kép
Tanulok a vizsgára.Már alig 3 hét,mostmár tényleg komolyan kéne venniKép
Persze Ada mellett nagyon kevés idő jut ráKépHa könyvet lát a kezemben kényszeresen kitépi,és néha széttépiKép
Korai volt a teszt!Amikor pecsételtél ahhoz számíts legalább 5 napot,és úgy teszt.O.K?!Drukkolok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kavicska
Kellemes tanfolyamozást!!!!!KépKépMajd ha lesz időd tegyél egy görbét,hagy lássuk,mi a helyzet hőfronton nálad!Kép

Csakegy
Úgy látom megvolt a p.é-d!Hurrá-hurrá!Ez komoly haladás!KépKép
Tegnap volt p.é,tehát,ha az előző két nap volt akció,jöhet a kislány!KépDrukk+++++++++++++++++++++

Az én görbém:


Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr: na ide is egy dupla hűha Neked Kép

(pont ma reggel mondtam a férjemnek, hogy ha most véletlenül összejött volna a baba, készüljön fel arra, hogy lemondhat a fiúról... nézett csak rám... Kép viszont sajna semmi olyan "tünetem" sincs ami arra utalna, hogy megvolt a PÉ... sőt... még tojásfehérjém is volt ma.. igaz, ez már valahogy iszonyú sűrű volt... szóval fura... valahogy kéne egy kis visszajelzés... mert így holnap reggel előtt tutira nem derül ki, hogy volt-e... de még az is lehet, hogy még 2-3 nap legalább...)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!Kép
Hazaértem!
Lesz egy ábra a levél végén, ami PÉt nem mutat.

Rambóka!!!
KukacosKépKépKép Hiába, a te urad tud EMBERT csinálniKépKépKép
Pamela Anderson egyszer azt nyilatkozta, hogy neki csak 80C a melltartó mérete. Az nem is olyan nagyKép

Rejóka!
Tegnap a jeges kávé úgy feldobott, hogy éjfélkor még nem aludtam.

Most valahogy nincs jókedvem. De van egy viccemKép

Az agyhalál és a szívhalál azon vitatkoznak, hogy melyikük hatásosabb. Mindkettő magát képzeli biztosnak. Civódnak egy darabig és megegyeznek, hogy be is mutatják erejüket egymásnak.
Azt mondja a szív halál:
- Látod azt a fiatal pasit???
- Igen.
A szívhalál megszólal: "szívhalál" és csettint egyet.
A pasi a szívéhez kap és összeesik.
Azt mondja erre az agyhalál:
- Ez semmi, figyelj meg engem.. Látod azt a szőke nőt???? Agyhalál és csettint. Agyhalál és megint csettint. Agyhalál és megint csettint.

Kavics
(26 cn.)
Kép
Vendég
 


Kavics: ha ez megnyugtat, ahányszor elbizonytalanodok elkezdem nézegetni az FF late ovulation kategóriájú görbéit... rögtön visszatér az önbizalmam Kép)
csakegysokadnick
 
 


Asszem el is kezdek görbéket nézegetni... a mai 36,3 lett...
csakegy
 


Sziasztok!

Rég jelentkeztem már, megpróbáltalak Titeket visszaolvasni. Norka,nagyon gratulálok a vizsgáidhoz.
Végre megérkeztek a 3. napi vérvétel eredmények, segítenétek elemezni. Én igazából semmi különöset nem találtam benne. Egyik értékem sem kirívóan magas vagy alacsony. A ciklusfüggő hormonokhoz nem értek.
Ösztradiol:103pmoll
FSH: 5.5 IU/l
LH: 3.7 IU/l
Progresteron 1.1 nmol/l
Prolactin: 452.9 mIU/l 25-629
TSH: 4.721 mIU/L 0,35-4,94
T3: 2.3 pg/ml 1.71-3.71
T4: 13.97 pmol/L 9-19
Tesztoszteron:1.5 nmol/l
DHEA: 3.03 mikrom/l 2.3-9
Inzulin: 5.33 mikrU/m 2.8-24.9
Cpeptid: 1.35 ng/ml 1.1-4.4
Sexual Hormon: 99.2 nmol/l 18-115
25-OH : 79.3 nmol/l 3-105
Előre is köszönöm a segítséget.

Nóra
nóra1
 
 


Sziasztok!
Csakegy, a 36,3 nem nagy eses, csak egy tizedes, ez nem veszes, meg emelkedhet az elkovetkezendo napokban.
Kavicska, a Te gorbedet is nehez ertelmezni, vagy csak nekem nem sikerul...
Tegnap voltam dokinal, a 12. napon az E2 350 lett, endometrum 0,9 es volt egy 1,8*2,0 follicum. Szoval nem rossz, pedig a mult heten elegge el voltam keseredve. Egy pb megis van, a doki szerint nagyon keves a huvelyvaladek...Ez nem tudom mitol van, gondolom a hormonok miatt...Szerinte a korulmenyek egyebkent idealisak lennenek, de lehet emiatt nem fog majd osszejonni. Volt mar esetleg masnak is hasonlo problémaja?
Andika, mi van veled, varjuk a hireket (fokent + hireket:-)...
Midenkinek jo napot,
Alice
13 cn.
alice27
 
 


Alidce: nekem ez az előző ciklusban volt... majdnem tök száraz voltam végig... igaz én akkor kezdtem el a Metformint szedni és valszeg akkor állt be a szervezetem a normál menetre... bezzeg ebben a ciklusban... szóval most meg több is van mint kéne... ez asszem az ösztrogénszinttel van összefüggésben... (én ebben a ciklusban cickát nyomatok valszeg amiatt lehet... vagyis most áttértem a palástfűre...)
csakegy
 


Sziasztok!
Nem volt netem 2 napig-elugrik,majd másfél nap múlva jön vissza...áll. központilag nincs bibi!-érdekes!Kép
Nem csináltam új tesztet Alice,majd szombat reggel...de nem érzem magam terhesnek,ez a bibi....és ez majdnem biztosabb,mint egy teszt!A tüneteim,amik vannak,azok,mind rajta vannak a gyógyszereken,amit szedek....Cici érzékenység stb.Szóval majd legközelebb...
Nagyon jó tüsződ van a 12.napon,h.szárazság...hát ,nem tudom....az is számít,ha az endod tökéletes 9-es???Szerintem azért akciozzatok!
Kavicska!Jó volt a vicc KépKépKép
OKRisztinka!Te tuti babás vagy....ez szuper görbe!
Sajnálom,hogy nem nagyon tudsz Adától tanulni...lehet,hogy érez valamit...fél,hogy kevesebb időd lesz rá.KépRafkok a bébik ám!Amikor Én felvételizni mentem,Nati elötte és aznap is lázas volt...frankó volt,1/2 óránként telefonáltam haza....
CsKriszti!
Na mi történt körülötted?Te írtad tegnap,hogy ma kiderül!Kép
Gabóca!Van net-em,amint látszik,este dumcsizunk.Kép
Ramboka!Poci kép?Tuti Neked is aranyos kukacosKép pocód van!KépGergely-Balázs szép nevek,szerintem is!
többieknek is pusza...majd jövök még,márha el nem megy a net-ünk....szakad az eső!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi: Hát nem túl fényes a helyzet... úgyhogy most ez történt körülöttem:
Kép
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Ma nem volt jó napom, úgy tűnik Mütyűrke nem komálja a hidegfrontokat. Kép
Ráadásul vesztésre állok aranyér ügyben, sajna bethrombotizált és már alapban is fáj! Kép
Rejo! Norka! Ti jól vagytok?
Elkéretőztem a munkából és egész nap csak hevergéltem, megnéztem videóról a Született feleségeket meg a Doktor House-t ( fel kellett vennem mert tegnap meccs volt Kép )
Aztán nem tudtam ellenállni a kísértésnek és bekapcsoltam a gépet, kószáltam egy kicsit a topicok közt és ezt találtam:

A gyerekvállalás örömei :o)


Az első 3 hónap


- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- van idegesítőbb hang, a táblán végighúzott körmöknél.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezentúl befogod.
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...
- szörnyű dagadtnak lenni.
- nézed a vékony, feszesbőrű nőket.
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha a tv-ben popsikenőcs reklám megy.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.

3-9 hónap

- úgy tűnik az egész nap egy végtelen szoptatás.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- éhen fog veszni. . . nem eszik semmit ez a gyerek.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 5 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a legjobb játék az, ami földhöz csapkodva elég zajos.
- a legjobb játék a pillepalack, a kád dugó lánca és a távirányító. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed egy reklámszatyorba sem férne be.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- mindenen bevarró címke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a wc-re is követ négykézláb.
- eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül!
- valakinek te vagy az ISTEN!
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le, és kipakolni izgalmas.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a csöcsbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- egy baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát!!!!!!!
- egy baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- egy baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan mint futó vadra lőni. . . .
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábon
- a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
- a hullapelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a mikulás k. . anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból. . .
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.

Könnyesre röhögtem magam!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


(de azért nem adom fel... hátha holnap újra felmegy... végülis eddig is ugrált a görbém, miért simulna most ki hirtelen...)

de nagyon kihaltak innen az emberek...
csakegysokadnick
 
 


Rambóka: de már nincs visszaút... ugye tudod? Kép
(aranyérre valami homeopátiás bizbaz?)
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!

Tudsz rá vmit?
Az algériámról még nem derült ki, h. tényleg az v. csak terhességi takony. Kép

Ja, mi van azzal az édes kis mókuspofával, aminek gazdit kerestetek?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Szia Rambóka!

Én is könnyesre röhögtem magam. Éz az a szép az egészben, hogy ezek a sorok tényleg igazak, nem kitalációKép

Mi volt ma veled, fáradt voltál, vagy keményedtél a hidegfronttól? Két hét múlva esküvő!!!KépKép

Én hangulatilag jól vagyok, csak néha barnás-rózsaszínes folyásom van, de nem vér, úgyhogy nem vészes. + nagyon alvós és fáradt voltam a napokban.

Kandi!
Azért remélem megírod majd szombaton a teszt eredményét!

Rejo
(15)

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia Rejo!

Úgy mindkettő együtt!
Ne is említsd az esküvőt! Ma megrendeltem a biztonsági tortát, holnap v. szombaton megrendelem a csokromat. Tudod az a legsz.rabb, h. nincs második esély, ha bármi nem úgy sikerül, ahogy szeretném, nem ismételhető a dolog! Ahhoz képest viszont k..va sokba kerül!!!!!!!! Kép

Rambóka
(17+5)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka... sétálj be egy patikába és kérd el a Boiron kismamáknak szóló füzetét (ingyenes)... abban benne vannak azok a homeopátiás szerek amiket a terhes nőknek (1.füzet)+ babáknak (2.füzet)ajánlanak...

Na közben megtaláltam a füzetet... nem tudom, tényleg jók-e... még nem próbáltam. Ártani viszont biztos, hogy nem ártanak. Szóval egy próbát megér.

* Tűszúrásszerű vagy égő jellegű fájdalom: Aesculus hippocastanum 5CH (3*5 golyócska/nap)

* Erősíti a vénák falát, csökkenti a fellépő vérzést: Arnica montana 9CH (2-3*5 golyócska/nap)

* Az aranyér erős székrekedés miatt lép fel, a szer a terhességi szoruláson is segít: Collinosonia canadensis 9CH (2*5 golyó/nap)

* Heves, lüktető, doboló fájdalom csillapítására - szakorvosi ellátás szükséges mellé! - Lachesis 15CH (2 óránként 5 golyócska)
csakegysokadnick
 
 


Rambóka
Hű,ez jó volt!KépKépKépKépFolyik a könnyem,patakokban a röhögéstől.Egyébként pedig minden szava igaz,csak nevetni felejtünk el rajta.


Andika
Tesztem negatív lett,így babára esélytelen a ciklusKépPiri szombaton jön.A franba,pont itthon lesz a férjem 3 napot.KépDühítő!!!(márhogy nem lehet sexelni)
Persze a p.é előrelátható napján megint ügyel.Nem tudom,honnan szerzik az infót!Lehet,hogy babaneteznek??????(rémült smile)
Mert így ügyel: 6,12,14......nos p.é. várhatóan 12-14 körül lesz.Arra is gondoltam már,hiányzom nekikKépés hát vigyáznak ,hogy vissza is menjek időben.

Remélem szombaton piri ide jön,hozzád meg a két csík!Zebracsík legyen veled,teszteléskor!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!

Ide is írhatnál, ha gép elé ülsz!!KépKép

nekünk is hiányzol ám!Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Okr!

Na jó, minden megbocsátva, látom ide is írtál!KépKép

Kép

Kép
rejo
 
 


RambókaKép
Nagyon jók voltakKépKépKép

OkriszKép
Sajnálom a nega tesztetKép
Ez az ügyelet beosztás tényleg gáz!!!

RejokaKép
Szupi h már múlóban a vérezgetés.Mikor mész orvoshoz?

Most ennyi voltam,mert nagyon fáradt vagyok!
Jó éjszakát!
Puszi NektekKépKépKép

(8 cn.)mindig elfelejtemKép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: