Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vettem tesztet, s nem bírtam reggelig várni, állítólag ez bármikor kimutatható..
Gravi-HCG a neve és 3mp se telt el és láttam az eredményt.(nagyon terhes lehetek) Kép
Persze most még megvárom az 3-5pecet,de egyértelműen gratulálhattok.
Még nem teljes az öröm, mert páromnak még nem tudom, hogy adagolom be. Kép
Decemberben baba..húhh még nekem is szoknom kell a gondolatot.
Két tesztet vetem, holnap megint csinálok egyet és, ha az is pozitív lesz, jövőhéten megyek dokihoz.
Még én sem tudom mire számíthatok..olyan fura ez.

Előző babát az Uzsokiban szültem/Kalocsai dr-nál. Ha megint terhes lennék, megint őt választom. Kép

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszi, akkor gratulálok!
Nagyon édesek a gyerekeid, megnéztem a képet a profilodban. Kép

KépKép
titi_27
 
 


Hello Lányok,

Én 7végente nem igazán tudok jönni, ma meg sűrű napom volt.

Ági,Kép

Igen HOLNAPUTÁN megyek dokihoz VÉGRE. Már alig várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én egyre jobban vagyok csak sokat tudnák aludni, de gondolom ezzel mindenki így volt/van...
És Te hogy vagy , Ági?

Sziszike,Kép

Gratula a Babóhoz, és szerintem sem baj, ha nem a héten mész,én is a teszt után 3 hétre megyek dokihoz. Ekkor legalább már biztos, hogy van-e Baba... PErsze nem volt könnyű ez a 3 hét, már nagyo-nagyon szeretném látni a BAbócát és tudni, hogy minden ok-e odabent...

Réka,Kép

Üdv közöttünk, nekem márc. 5-én volt az uccsó mensim, és csak holnap után megyek dokihoz, de ahogy már többször is írtam, BAROMIRA VÁROM, és alig bírom ki!!!! Szóval remélem nálad is minden ok. lesz KépKép Kép

Mi a hétvégén hazamegyünk a Szüleimhez, és be is jelentjük a nagy hírt, mert már úgyse tudnám titkolni, nem bírom nem elmondani Kép Kép Pedig még csak a 7. hétben járok.... Ez van... Kép
Többiek mit csináltok a hosszú 7vége alatt???

Zita
KépKép
fidoli
 
 

 
 

Köszi. Kép
Nehéz lesz felül überelni. Kép

Amúgy nekem 2lányt és egy fiút jósoltak, amikor kicsi volatm. Erre is számítok!
Vagyis szerintem lányzó lesz..remélem egészséges és szép baba lesz. Kép

Jaj, mióta megtudtam görcsben a gyomrom.
Ami gond, most maradt rajtam pár kiló, én az a típus vagyok, aki szopi után fogy. Vagy az a típus, aki mióta szült nem járt el tornázni. Kép

Szóval most, ha ez beigazolódik -megyek minden reggel futni!!!
Szóljatok rám, ha nem így tennék. Kép
Muszáj lesz, mert nem akarok gondot a plussz kilók miatt.

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Köszi kérdésed, megvagyok. Szerencsére még nem jött meg, én rendületlenül reménykedek, hogy még él a baba. Kiszámoltam, ZSoltinak mikor látták a szívhangját először, így most is csak akkor vagyok hajlandó UH-ra menni. A doki mondjuk már erre a hétre akart küldeni, de én csak május 9-én megyek. Máj.11-én meg a genetikát célzom meg, aztán méj.17-én vissza a dokihoz. Mondjuk azt mondta, hogy ha megvan az UH, akkor a kórházban keressem meg, de ő csak 7-15.30-ig van bent, így csak a gyerkőccel tudnék menni, aztán ott kolbászolni, mert lehet, hogy éppen műt, hát inkább nem. Megyek a magánba inkább.

Képzeljétek hogy jártam!
Voltam vásárolni: liszt, túró, Zsolti tea, kekszek, Zsolti reggelinek almástáska, öblítő, Clorox, stb. Kifizetek mindent a pénztárnál, megyek ki, és akkor vettem észre hogy a Clorox kupakja kicsit meg volt lazulva, és végigfolyt a gatyámon, ami addigra már szép fehér foltos lett. Tegnap kaptam anyutól Kép
És a legrosszabb az egészben, hogy a bevásérolt cuccokra is ráfolyt. Lisztek, Zsoltisüti így ki a kukába, de szerintetek a túrót meg a tejfölt megehetem? Meg Zsolti teája is dobozban volt, azt adhatom neki?

Mesi

Gyöngyi, Zseppy!
Mi hétfőn a Városligetbe megyünk Zsoltival.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Virág! Orbáncfű: Hypericum perforatum herba

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Ujra vagyok,vettem ma vegre egy laptopot+Tmobilos netkartyat,most mar csak a magyar klaviaturat kell megszoknom,1o perce meg a @t se talaltam.
Nem olvastam meg semmit vissza,most is rohanok.

Kicsijuci!
Holnap akkor talalkozunk vervetel utan,jo?

Holnap megyek a genetikai ultrahangra.Mult penteken voltam nogyogyasznal,megis a hugomet valasztottam.Van mar nekem is videofelvetelem Zümikerol,olyan aranyos volt.

Este majd olvasgatom az elmutl 2 het termeset,remelem mindenki jol van.

Puszi nektek,
Momo
momo35
 
 


Szia Mesi,

Hát elvileg nem lehet gond ha a túró be van jól csomogalva,de én nem enném meg, Kép Bizti, ami bizti Kép Kép
Drukkolok, hogy minden ok legye és az Uh-n egy gyönyörű kis "Ebihal" látszódjon, aki láthatólag jól érzi magát a mama pocakjában... Kép Kép

Sziszike,

A futás nem árt az elején a BAbónak??? Én csak tornázom 20 percet Rékára, meg néha bringázunk. De semmit nem erőltetek most, pedig nagy mozgásfanatikus vagyok ... Kép .) Voltam ?!?!
Kép Kép

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Mesi, szegénykém! Jól megjártad! Én épp leparadicsomoztam a tegnapelőtt vásárolt nacimat. Kép Hát, én sem enném meg a túrót, szerintem inkább ne tedd, nehogy valami bajod legyen. Kép

Sziszi, szerintem ne strapáld magad, főleg ne az alején. Én a futást inkább hanyagolnám. Én tornázni jártam előtte, abbahagytam, most a kismamatornán gondolkodom. Inkább járj úszni, vagy tornázni, de csak a 12. hét után. Addig pihenj sokat, és vigyázz magatokra!

KépKép
titi_27
 
 


Mi a hétvégén Máriapócsra visszük a babátKép. Amikor fogant a babó, itt volt Pesten a kegykép, és mi el is mentünk megnézni...

Momo!
Üdvözlet itthon!

Mesi!
A túróval én sem kockáztatnék, bár sok függ a csomagolástól is...

Zseppy!
Én 8 oldalnál tartokKép, bár az is igaz, hogy szigorúan véve 2007. július 8-ig kell leadnom a disszertációt, de én még a baba előtt szeretném 90%-osra megcsinálni...

Cupicica
cupicica
 
 


SziaSZTOK!

Azt hiszem megfogadom. Most megyek, mert párom mindjárt itt van. még nem tudom, hogy kezdjem el..nem is sejti szegényke. Kép

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Lehet este ágyban elkezdek puhatolózni..mondjuk szex után, hogy, nyugodtan beszélgethessünk. Kép
Szóval tojok, de csak lesz valami, valamikor el kell mondani, s jobb előbb. Szóval megérdemli, hogy őszinte legyek vele. Kép

Ki mikorra várja a babát, csináljunk róla táblázatot, esetleg az is lehetne benne, ki az anyuka, kik a tesói, hol lakunk. Mit szóltok?
Biztos ti már észben tartotok mindent, de nekem még nem annyira megy.
Van valaki, aki évvégére várja?
Képzeljétek mindkét baba késet nekem, május 13 helyett, 21-e, majd május 6 helyett 22.
Szóval semmi sem biztos..Kép

sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sajnos részemről csak a hétvége a működőképes, mivel hétközben este 1/2 6-ig dolgozom.

Részemről a május 20-i hétvége üres. Ha jól tudom, Ágiék mennek Sopronba 13-án, én meg Miskolcra, talán azt lőjük ki.

Na, lányok, mit szóltok mondjuk egy 20-a délutánhoz?

Mára viszont megyek, mert a férjem fogja átvenni itthon a helyet.

Mesi, nagyon köszönöm a hasznos információkat, úgy örülök, ezek szerint talán nem nyúltam félre a szülésznő választással.

Sziszi, drukkolok! Majd írd meg, mit szólt a férjed. Bár tuti boldog lesz nagyon!!!

Puszi mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok!
Ne haragudjatok, hogy nem tudok jönni, de sajnos nagyon sok tennivalóm akad mostanában.Irtó kíváncsi vagyok, hogy mit írtatok, de most sajna azt sem tudom elolvasni.Holnap hajnalban felkelek és mindent bepótolok!Megígérem!Most a férjemnek kell a gép, jegyzőkönyvet ír.

Koda!
Megkaptam a gyönyörű dobozt, amit csináltál!És nagyon köszönöm!!Nagyon szép lett, örülök neki!KépKépKépA képedből annyi van hátra, hogy meg kell száradnia, és bekereteztetem, tehát jövő hét elején tuti fel tudom neked adni.Remélem, jó keretet választok neked!Valami szolidat, ami illik a képhez.Mégegyszer köszönöm, nagy örömöt szereztél vele!köszikösziköszi!
Holnap jövök.Sziasztok!

rimar
rimar
 
 


Sziszi!
Tábla már van, én csinálom, kérek adatokat hozzá az újaktól.
Mindjárt fel is dobom.
MEsi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kép

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


A konferencia után voltam a bátyáméknál és csináltam néhány képet a gyerkőcökről:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Tücsi!
Nagyon édesek a gyerekek. A kislány milyen idős?
Látom jól kijönnek egymással.
A család már tudja, hogy Zsoltinak tesója lesz?

Tücsi,Titi!
Sajnálom a nadrágotokat.
Látszik, hogy kismamák vagytok. állítólag mi kismamák szoktunk "bénázni".

Momo!
Annyira örülök neked? Milyen itthon? Sikerült már berendezkedned az új házba?

Kicsijuci!
Köszi az infót, majd megnézem a képeket.
Ja, és jó találkát nektek holnap Momóval. Aztán majd ti is meséljetek.

Sziszike!
Gratulálok! Szorítok nektek az este miatt. A férjed biztos nagyon fog örülni neki.

Virág!
Látom Virág már megadta a tea nevét. Nekem egy masszőr csak ajánlotta, aki sok mindenhez ért, és azt mondta, hogy valaki még fogigátló mellett is terhes lett tőle. Amúgy nyugtat is. Ártani nem árthat, ugyhogy próbáld ki.

Ha sikerül ,akkor felrakok majd néhány képet a nyaralásról.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


SAjnos túl nagyok a képek, és nem tudom lekicsinyíteni. Elküldhetem valakinek mailben, aki letudná nekem kicsinyíteni.
Előre is köszi.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Tücsi!ma megjött ugyhogy elsö napon vagyokKép
hát ez a két kis csöpség nagyon imádnivalo!és hogy hasonlitanak egymásra!kis tündérek!

sziszi szoritok neked de szerintem örömmel fogja fogani ugyanis neki is része volt benne hogy összejött a babaKépKép

rimar nem gond ha nem nagyon tudsz irni igaz jobb lenne ha soka tirnál de elég lesz annyi is ha sok a tennivalod hogy jol vagy hogy ne aggodjunk érted!

gyöngyi tücsi köszi a tea neveket holnap beszerzem az összeset remélem sikerrel jűárok ezekkel!amugy gyöngyi én is pont erre gondoltam hogy lehet neked is a tea segitettKép

momo szupi hogy ujra köztünk vagyKépmilyen otthon?nem furi?képed nincs kis Zümikédröl?

megyek fürcsizni de utánna még benézek!ha valaki nem lesz már annak joéjszakát szép álmokat és sok puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szep Jo reggelt!

Meg nem sikerult visszaolvasnom,most is keszulodok,megyek ultrahangra ahol Kicsijuci is volt ,aztan vervetel es vele randizom.
Videom van de most itt se scanner ,semmi,ugyhogy gozom sincs hogy hogy is lehetne feltenni,elegge analfabeta vagyok ilyen dolgokban.Kép

Virag!

Hat igen,nagyon fura,es eleg sok dolgom is van,de legalabb gyorsabban telnek a napok.Ami nagyon rossz hogy este nincs kihez hozzabujnom,nagyon hianyzik a ferjem.Dehat valahogy csak kibirjuk.Kép

Ugy vettem eszre,hogy tobben is babasok lettetek.Ha jol lattam,ONe es Tucsi is ,Gratula Kép
Remelem nem olvastam felre.

Na,majd jelentkezem

Szuper ez az ido nem???
momo35
 
 


Jó reggelt!

Momo
Örülök, hogy újra itt vagy és minden rendben van.Kép
Legyél gyors a dokinál kevés várakozást. Jó dumcsizást Jucival. Beszámolót kérünk!
Teljesen irígy vagyok, hogy már ennyien taliztok.

Sziszike
Gratulálok!Kép Még csak csendesen.
Mit szólt a férjed, sikerült beszélni vele?

Tücsi
Nagyon aranyosak a gyerekek együtt. Nem is mondtad, hogy a bátyádéknál is van kis gyerek. Mennyi idős?

Juci
Én is szeretném a találkát nagyon. Már a Margit-sziget sem áll vízben és az idő is szép. Támogatom a mielőbbi randit.Kép
Jó időtöltést Momoval!

Most sietünk, mert megyünk ovit nézni. Remélem tetszeni fog Dávidnak.

Mindenkinek szép napot!
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Jó reggelt!
Na ide jutottam végre.Most elolvasom amit eddig nem sikerült, aztán írok isKép

rimar
rimar
 
 



Sziasztok!
Csak gyors bekukk, most nincs időm. Este megpróbálok jönni és mesélni.
Minden rendben amúgy.Kép Minden jól sikerült!!!Kép
A nászajándékos baba elmarad.Kép
Tücsi javíts ki légyszi 1 cn-re ma reggel megjött. Holnapután kezdem a clostit.
Este próbálok képeket is felrakni, ha sikerül, ha nem akkor újra kérek Tücsitől e-mail címet és ha megkérem biztos felrakja nekem. Ugye?
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Bocsi, elég lett volna egyszer feltennem a képeket, de nem tudtam, hogy lehet lapozni.
A többin ugyanazok vannak.
Látszik, hogy most csináltam először.
Na puszi nektek, majd délbe jövök.

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Most csak rövid leszek, nem jutottunk el a beszélgetésig, mert úgy elaludtunk utánna...ez egy ilyen este volt, valamikor 2-3 fele ébredtem Anna enni kért, de előtte egy kis fürcsi.. szóval nem tudja még.
Nem tudom, hogy mit szól nmajd, szerintem enm fogja kitörő örömmel fogadni, de lehet, hogy tévedek. Kép
Örülni fog a babának, csak a mostani helyzetnek nem, mert, hely neki nincsen. Kép
De ugye csak megoldjuk valahogyan. Kép

Én szeretném nagyon a babát, ha már így alakult.
S tudom ő is, csak még nem látja át, hogy, hogy is leszünk ezekután(énsem).

Szép napot nektek, este talán sikerül beszélgetni vele erről is. Kép

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike!
Én is üdvözöllek közöttünk!Gyönyörűek a gyerekeid,és gratulálok a harmadikhoz!KépTegnap mertél szólni a párodnak?Vagy még nem mondtad meg?

Anita!
Gratulálok az esküvőhöz és sok boldogságot kívánok és egy husi babát is hogy teljes legyen a kép!Kép

Tücsök!
Ha bennem így kételkedne az orvosom, otthagynám.Nálad jobban úgyse tudhatja, hogy mikor fogant.Remélem, azért nem ijesztett meg nagyon!

Réka!
Téged is köszöntelek közöttünk!Gratulálok a babához!Az alhasi fájdalmak miatt ne izgulj, az elején nekem is volt.Néha oyan volt mintha meg akarna jönni, néha meg olyan szúrkálódós.Tényleg csak nő a méhed, örülj a babának!

Koda!
Nagyon irigyellek a találkozó miatt.Én is nagyon várom a nyári talit!Mindenképpen hozzuk össze lányok!

Csné!
Jó hétvégétek volt, eszembe juttattad hogy a jégkorszak 2-t én is meg akarom nézni.

Bufo!
Apukák söröznekKépez tetszett.Előfordul néha egy kis elhajlás.Biztos szüksége volt egy kis lazításraKép

Cupicica!
A kilók rám is jönnek ám igen-igen.Most 62 kg vagyok.Azt persze hozzá kell tennem hogy nem a terhességem elejétől kezdtem hízni, hanem attól kezdve, hogy elkezdtem szedni az elevitet.Kicsit haragszom is rá emiatt.tulajdonképpen a terhességemet kb. 60 kg-val kezdtem és ez nem nagyon változott.Majd később...De én emiatt nem idegeskedem.Elfogadom, hogy természetes velejárója ennek az állapotnak.

rimar
rimar
 
 


Olyan furcsa, már 4 hónapos kismama leszek vasárnap!Olyan gyorsan eltelt ez az idő.A 14. héttől folyamatosan érzem, hogy mocorog, nagyon jó!Most is hogy itt ülök, néha olyat rúg...Nem szereti, hogy ülök.
Szent Imrés lányok!
Tudtok ajánlani egy szülésznőt nekem?Már ideje lenne felkérnem egyet.Elérhetőség is kellene, ha van, köszike.
Na megyek, mert festenem kellKépLehet hogy kimegyek, olyan jó idő van, meg a festék is jobban szárad a napon.Csak a pici repkedő bogarak ne lennének!

rimar
rimar
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Sziszi, remélem, hamarosan sikerül elújságolnod a pici jövevényt a párodnak. És ismered, ahol jut hely, kenyér 4 embernek, ott jut 5-nek is. Egy gyermek mindig áldás. Lehet, hogy először ijesztő lesz a férjednek, de aztán tutira nagyon boldog lesz! Egyelőre mi sem tudjuk, hova fogjuk tenni a babát, mert igaz a házunk lenti szintje készen van, de hely az még egy kiságynak sincsen a hálóban. Az amerikai konyhás nappaliba meg nem tehetem ki. A felső szintre pedig nincs pénzünk. Kép De hát majd csak lesz valahogy! Nyugi! Add át magad az örömnek!

Rimar priviben mindjárt írok elérhetőségeket. Szerintem Mesi is fog tudni ajánlani Neked, legalábbis az övét. Amiket írt róla, tuti biztos nagyon jó szülésznő lehet. Úgy irigyellek a baba mozgolódása miatt. Már én is nagyon-nagyon várom. Hogy a 14. héttől érzed? Akkor lehet, hogy a jövő héttől már valamicskét én is fogok? Én csak a 18. hét körül számítok csak rá, de azért jó volna, ha hamarabb érezném.

Anita, örülök, hogy minden jól sikerült, és hogy nem is jött meg?! Tök jó, akkor még az sem zavart be! Most aztán 1 hónap, és reméljük, Te leszel a következő babásunk! No meg a többiek!!!

Lányok, látjátok a táblát? Milyen sokan babásak lettünk! Tutira jó hatással vagyunk egymásra!

Virág, megjött... Kép Tessék inni a teát, és hátha tényleg segíteni fog. Már úgy rádférne a sok csalódás után a hatalmas boldogság!

Mesi, ezek a gyerekek nagyon édesek! A fotók is nagyon szuperek! Istenem, úgy drukkolok érted, bár rendben lenne a másik bébi is a pocidban. Tudod, furdal ám a kíváncsiság... Zsolti szoptatása mellett ezek szerint menstruáltál? Mert hogy ha jól hallottam, a szoptatás alatt nem jön meg. Akkor viszont nem sikeredett volna be a bébi.....

Oné, nagyon szuperek a képek! Édi ez a kislány! Jó lehetett az a hely tényleg!

A Margit szigetet támogatom, én még sosem jártam ott, és nagyon szívesen mennék. Lányok, mit szóltok a május 20-hoz? Kinek volna jó?

Lányok, reggel megint rosszul voltam a fogmosástól. Szörnyű, nem akar ez elmúlni?!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, sehol senki? Pedig most egy picikét ráérek. Kép Délután megint beindul a bolondok háza idebent.

KépKép
titi_27
 
 


Szia Titi!

Én egy fél óra múlva jövök, de még elaltatom a REzit. Persze lehethogy megint elalszom vele, de ha nem akkor képeket is teszek fel nektek

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

A mensiket sajnálom. Kijavítottam a ciklusnapokat.

Május 20 nekem is jó.

Bufo!
Igen, van a tesóméknak két kislányuk. Pontosabban egy, mert Hanna meghalt. Kép Nádja egyébként 1 hónappal idősebb Zsoltinál.

Csak a szüleim, apósom, és a tesómék tudják, hogy valószínűleg baba van.

Virág!
Kaptál teát?
Akkor: peteérésig cickafark, utána palástfű. Naponta 2 bögre.

Titi!
Én jóliusban szültem, augusztus 2.hetére múlt el a vérzés, aztán aug.4.hetében már meg is jött. Azóta is rendszeresen. Mondjuk október óta (tudod, az epeműtétem miatt) nem tudom Zsoltit szoptatni.

Most mennem kell.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Tücsi!
Nagyon sajnálom ami a tesódékkal történt. Igaz nem tudok részleteket,de iszonyú lehetet nekik. Én nem biztos, hogy kibírnám. Remélem már jól vannak.
Ha javítod a táblát, akkor nálam is javithatsz, mert a Rezi nemsokára (május 13.-án )2 éves lesz.

Amúgy a május 20.-a nekem is jó. Hol legyen a találka? A Margitszigeten? Már én is nagyon régen voltam ott.

Titi!
Már készülsz az útra? Nem izgulsz a baba miatt?
Amúgy én májusban szültem, és csak februárban jött meg, de még akkor is szoptattam, csak már kevesebb volt a tejem. Ez mindenkinél másént van. Az egyik barátnőmnek rögtön szülés után megjött rendesen.

Anita!
Legalább a lagzin nem volt meg. Már nagyon várjuk a beszámolót. Ne idegeskedj a következő hónapban biztos meghozza gyümölcsét.

Sziszike!
Szerintem minnél előbb mondd el a férjednek. Aztán gyere meséld el, hogy fogadta. Biztos fog neki örülni.
Rosszulétek még nincsenek? A múltkor terheségedet hogy bírtad?

Koda!
Merre vagy? REmélem nem a felsőm varrása köt le ennyire.

Rimár, Bufo!
Hordjátok már a kismama nadrágot amit vettetek? Milyen?

Gondolom már mindenki túlvan az ebéden ezért küldök egy kis desszertet:





Kép

Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Nekem a máj. 20 nem jó Weizben táncolunk, de nem baj, nehogy én miattam lemondjátok.
Később jövök, lehet, már csak este.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


SziasztokKép

Csak este tudok jönni bővebben, mert tényleg Gyöngyi felsőjét varrtam. Kép Szegény férjem a bróbababaKép Még a mellénél is kitömtem, hogy jó legyenKép
Most szaladok a bölcsibe Marciért.

Este jövök!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kép Anita, kár, hogy részedről nem jó a 20-a. Lányok, ki pesti még?

Bufo, Ági, Juci, Momo, Cupicica, Zseppy, részetekről jó a 20-a?

Akkor eddig Oné, Mesi és én, akiknek jó a dátum. Szerintem is jó ötlet a Margit-sziget, én még sosem voltam! Kép

Mesi, így most már értem, hogy van mensid, hát szegénykém, meg tényleg a műtét... Azt hittem amúgy, hogy ez általános, hogy a szoptatás alatt nem jön meg. Kíváncsi vagyok, vajon nálam hogy lesz.

Hát, hogy készülök-e az útra?! Este vasaltam, lassan meg elkezdek pakolászni, mivel holnap este Balatonalmádin leszek egy kolleganővel, a péntek este pedig megint kiesik, mert találkozom egy barátnőmmel, szóval marad a ma este, és a csütörtök. Hogy én miket fogok kivinni? Már alig férek bele valamibe sajna. A hétvégén vett nacik meg hosszúak. Kép Le kell majd vágatnom.

Olyan fura, most egy darabig nem fogom látni a bébit. Kép Csak a 18-20. héten kell menni UH-ra, az meg még odébb van! De valahogy már egyre inkább tudatosul, hogy tényleg kisbabám lesz! Kezdem elhinni! Főleg így, hogy kezd növögetni a hasam. Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Úgy megáztam a bölcsi felé, hogy csak na. Még jó, hogy egy anyuka hazahozott Marcival, mert még most is ott ülnék.....

TitiKép
Ha még olvasol:nagyon vigyázzatok és gyere gyorsan vissza hozzánkKép

AnitaKép
Nagyon sok boldogságot és minél hamarabb naaaagy pocit kívánokKép

GyöngyiKép
Remélem jó lesz a felső rádKép Mikor megcsináltam, kicsit nagynak tünt, de mikor felvették a próbababák, jó volt. Kép Legfeljebb belenöveszted a pocid jóóó nagyra!

RimarKép
nagyon örülök, hogy tetszik a doboz! Beszerzem a másikhoz is alapanyagot és nekiállok. Az anyag már megvan, mutattam is. De a dobozalapot nem egyszerű. De megoldjukKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, ezek szerint otthon esett? Itt meg hétágra sütött a nap!
Még vagyok, és holnap is leszek napközben, csak délután megyünk Balatonra, németbe pedig szombat reggel.

Látom, rendesen elfoglalod magad, de olyan jó, hogy azt csinálod, amit szeretnél. Örülök, hogy így megtaláltad önmagad. A varrás nagyon jó dolog lehet! És ma megint megnéztem a honlapod. Olyan szép dolgokat tudsz készíteni, ügyi vagy!

Na, megyek, már kész a vacsi, aztán jön a férjem a géphez.

Holnap jövök!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Úúúúú, de lemaradtam... Jó sokat irtatok, én meg nem jutottam hozzátok! Kép Néha szörnyű sok a meló... Meg aztán az isiben a tanárok is mindig szervezik a programot: Vivi holnap fellép (ének), ma próba volt, és Csütörtökön meg nem lesz suli.

Momo, örülök, hogy egyben hazaértetek, és nem volt semmi probléma útközben! Látod a fákat???? virágoznak!!! Mindig ahogy meglátom, eszembe jutsz, hogy biztos tetszik!

Mesi, én is a 8. ciklusnapon vagyok ám már! Olyan cuki a fiad és a kislány!! Olyan tündérek ilyenkor!

Sziszike, mi a helyzet?? Sikerült már elmondani? Ne idegeskedj, biztos örülni fog neki!

Juci, nem tudom kihez fogok kerülni, azt a telefonba a hölgy nem mondta. Majd holnap megirom! Örülök, hogy ilyen hamar kaptunk időpontot, én sem számítottam rá! Kép
Amugy ne idegeskedj, nem az előadás a fontos, hanem TE! Kép És biztos tetszeni fog! Úgy várom már!!!!

Anita, siess a képekkel! Olyan kiváncsi vagyok már! Kép

Koda, azért a férjeddel vigyázz, nehogy megtetszen neki a női ruci.. szegény Gyöngyivel akkor mi lesz? Kép Kép

Titi, vigyázz magatokra az úton!

Amugy a máj. 20. egyenlőre úgy néz ki, hogy nekem is jó! Kép)) Szupi lenne nagyon! Kép

Gyöngyi, tényleg nagyon jól néz ki ahol voltatok! És még mindig édi a kicsi lányod!

No, megyek rendezem a lánykámat lefekvéshez!

Puszi mindenkinek,
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Ismét jó sokat írtatok délután.Kép
A május 20. nekem is jó. Remélem összejön a tali.Kép A Margit-szigeten én is régen voltam.

Ma voltunk 2 ovit is megnézni. Hát nem vagyok elragadtatva.Kép Én úgy gondoltam nem olyan vészes ez, de rá kell jönnöm nincs igazam. Holnap még kettőt megnézünk remélem ezek jobbak lesznek.

Oné
Én már csak a kismamanacikban járok. Nagyon kényelmes és mindenki kérdezi hol vettem. Nekem bejött bátran merem ajánlani.

Tücsi
Nagyon sajnálom a tesódékat. Nem tudom én biztos nehezen tenném túl magam rajta.
Viszont a kicsi lány nagyon tündéri, remélem kárpótolja őket.

Titi
Én 19 hónaoig szoptattam Dávidot. A szülés után 5 hónappal később jött meg először. Látod mindenkinél máshogy van.
Vigyázz magadra és jó utat!

Sziszike
Ma újra megpróbálod elmondani a férjednek? Kíváncsi vagyok? Gyere holnap és várom a végeredményt.

Koda
Itt egész napos napsütés volt.
Látom nem vesztegeted az idődet. Jót nevettem amint elképzelem a párodat kitömve próbababaként.Kép

Megyek lefektetni Dávidot.
Puszi mindenkinek:
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Virág,

kérdezted a multkor, hogy Vivi hány éves... Hát, ő már 8. elmúlt. Õ már kezd a barátnőm lenni Kép Lehet vele pasikról beszélni, meg csavarogni menni...
Viszont nem tudom,hogy hogy lett ennyire "félrecsinálva", mert nem szeret ruhát vásárolni és próbálgatni... Kép
Amugy meg a Jégkorszak 2 nagyon jó volt! Érdemes megnézni. Bár azt nem tudom, hogy a fiad hogy bírná. Az a baj, hogy ezekben a mozikban nagy a hang, Vivi eleinte nagyon megijedt mindig. Érdemes lenne esetleg vele valahova szélre ülni, hogy ha besokall, akkor ki tudjatok menni! Kép

Na, jó éjt tényleg!
Ági
csné
 
 


Sziasztok!bocs hogy ma egész nap nem jöttem de tök punnyadt vagyok most is már alig birom nyitva tartani a szemem!

ági mi is megnéztük ma a jégkorszak kettöt hát tényleg jo volt igaz mi itthon néztük!de kicsifiam most kitalált valami másik filmet mindenáron moziba akar menniKépjo hogy nem mentünk el a jégkorszakra vele moziba mert még itthon is alig akarta végig ülniKép

tücsi most kivételesen majdnem mindenkit félre irtál a táblába de ezek a ciklus napok még nem is vészesek!de MAGADAT átrakhatnád a KISMAMÁKHOZKépKépKép
a teát anyukám is ma ajánlotta nem szereztem még be mert megnéztem és itt tök drága de anya jön 16án és hozza nekem mind a hármat!és mondta hoz többet mert ezek minden nöi gondra jok!

joéjszakát mindenkinek sok pusziii

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!
Én is megkérdezem a férjemet, hogy május 20-án el tudunk-e menni a Margit-szigetre?Jó lenne.Úgyis elég gyakran járunk Pestre, hátha.

Oné!
Én is hordom a kismamanacikat és tényleg nagyon kényelmes.Lehet, hogy még rendelek is tőle.

rimar
rimar
 
 


Lányok,
gyors bekukk..
20-a nekünk jóKépKépKép helyszín? Margit sziget? vagy esetleg városliget? ki hova jut el hamarabb? nekünk mindegy a batyiról.

Virág,
nem elkeseredni. szerintem lehet az lenne a legjobb, ha most kiderül valami a munkával kapcsolatosan, és esetleg mégsem, ha hazajönnél végre kivizsgáltatni Magadat!!!! fel a fejjel, idd a teákat, esetleg igyál, amíg teherbe nem esel zöld teát, mert nagyon jól méregtelenít. MEg szerintem próbáljátok ki a testgyertyát. ezekkel nem okozol egyáltalán kárt. NEkem a 35 napos ciklusom testgyertya után 28 naposra rendeződött. Esetleg nézd meg mennyibe kerülnek kint a testgyertyák, itthon egy darab 400 ft körül van.KépKépKép És gerániumosat kell venni, mindjárt megnézem mi a latin neve. Ja, és a használata kifejezetten jó előjátéknakKépKépKép És aztán végre a baba is összejött.

Cupi,
el is felejtettem a jó időben! BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOKKépKépKép

Tücsi, igazad van, hogy vársz. Nekem még úgy állapították meg nagylányt, hogy nem volt szívhang, aztán maga a doki rendelt úgy be, hogy már biztosan legyen. És volt is. Szerintem azért a dokin is sok múlik. Nekem tudta, hogy mennyire akarunk már babát és nem is mondott semmi olyat, ami kétségbe ejthet. Meg, ha nem 28 naposak a ciklusaid, akkor a dokik által használt naptár nem is használható...

Sziszike,
mi volt?

Bufo,
az ovikban mi nem tetszett? Dávid hogy érezte magát? 19 hónap, de szerencsés vagy!!!! Nálunk még mindig problémák vannak, pedig tejcsi lenne, csak éppen öklendezik a cicitől. Kifejni meg nem tudom. A mellszívóval nem jön ki semmi, kézzel meg tiszta sebes lesz. Szóval nem tudom mi lesz. csak azt nem értem, hogy éjszaka miért fogadja el.

Ági,
nekem nagyfiam elaludt a moziban, pedig a Csillagok háborúját néztük meg, szóval eléggé hangos volt. Mondjuk Õ mindig is ilyen volt, inkább elalszik a nappaliban a földön, csak ne maradjon le semmiről. Az esküvőnkön is elaludt két összetolt székenKépKép
Lánykád meg majd még fog szeretni vásárolni. Akkor majd visszakívánod ezeket az időket.

Most megyek olvasni az összegyűjtött anyagaimat...

zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma majdnem megint infartkust kaptam! Természetesen a szokásos... hétvégén menstruálnék, és ma reggel megint volt egy ici-pici vér a wc papíron. Kép Igyekszem higgadt és nyugodt maradni, de olyan nehezen megy. Lányok, nem akarok már több vért!!! KépKépKép

Tali:

Szóval akkor eddig Zseppy, Ági, Bufo, Mesi, Oné, és én. Rimar, jó volna, ha Te is el tudnál jönni!

Szerintem maradjon a Margit-sziget, és majd pontosítunk, hogy azon belül merre. Én még sosem voltam.

Hát, egyelőre ennyi voltam, olyan álmos vagyok, és délután megyünk Balatonra - céges rendezvény - de reggel jövünk is vissza. Nem mintha nem volna itthon tennivaló. Szerintem tegnap kicsit túlzásba is vittem otthon, mert főztem, vasaltam, pakoltam, szóval mindent úgy csinálok, mintha minden a régi volna, lehet, hogy jobban kellene vigyáznom magamra? Lányok, mondjátok meg tök őszintén, mit lehet tenni, mikor ott a nagy háztartás. Üljek le többet, és több kis részletben csináljam, vagy inkább osszam be, és felváltva egyik nap munka (mármint otthon munka után), másik nap pihi?

Ti olyan tapasztaltak vagytok, és annyi jó tanáccsal láttok el mindig!

Jut eszembe, jelentem, leteszem az Elevitet meg a Folsavat. A doki javasolta, hogy lassan kezdjem elhagyni, inkább egyek sok gyümit, meg zöldséget. Este főztem is krumplifőzeléket, meg narancsot ettem, ami elég ritkaság nálam. Talán beindul a normális széklet is, mert ez a csúnya fekete valami, már mindennek mondható, csak épp annak nem, ami valóban.

Na jó, ismét elengedtem a számat, és az csak jár és jár. Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

HA valakit érdekel a bátyámék esete: Létrehoztak Hanna emlékére egy alapítványt, én csinálom a honlapját, ha érdekel, nézzétek meg:

http://gportal.hu/portal/hannaalapitvanya/

Mesi

Titi!
Sajnálom a vérzést, de egyszer csak elmúlik.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Istenem Mesi! Ez szörnyű tragédia! Elolvastam a történetet, és bevallom, mintha hallottam volna annak idején róla. Kép

Gyönyörű az a kislány, hogy tudták ezt feldolgozni a testvéredék? És milyen fura? A második kislányuk szakasztott olyan, mint Hanna!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Reggel már írtam, de most nézem nem jelent meg.Kép
Ma ismét ovit néztünk, amiről kiderült, hogy körzetileg is oda tartozunk. Nagyon tetszett, hangulatos és az ovónénik is aranyosak. Igy ide fogom beiratni Dávidot. Eddig ez volt a legjobb amit láttunk. Dávid 2 perc alatt otthagyott és teljesen elfoglalta magát, alig lehetett hazarángatni. Szerintem neki is tetszett.

Titi
Sajnálom a kis vérzéstKép. Az is lehet nálad mindig meg fog jelenni ilyenkor, szerintem ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, de azért kérdezz rá a dokira.
A házimunkával kapcsolatban úgy sem tudsz mit csinálni. Inkább csak arra figyelj ha fáradsz vagy feszül a hasad akkor egyszerre kevesebbet csinálj és próbáld meg beosztani minden napra egy kicsit.

Zseppy
Az egyik oviban kerek perec kijelentették esélyünk sincs, mert nem vagyunk körzetesek, év közben nincs felvétel(Dávid januárban lesz 3) és én amúgy is otthon leszek a tesóval. A másikban pedig minden szörnyű volt. Az ovónéni húzgálta a száját, ha valamihez hozzányúltak a látogató gyerekek, rájuk szól tegyék vissza a játékot azzal nem játszhatnak. A vezető pedig nem mondott semmit csak a kezünkbe nyomott egy papírt, hogy ezen minden le van írva és jövő héten kell beiratkozni. Ennyi. Bemutatkozás ki kicsoda olyan nem is volt.

Napközbeni szopi alatt sok inger éri? Lehet, ezért nem akar cicizni. Vagy nagyon erős a tejleadó reflexed és nem tudja olyan ütemben nyelni ahogy a szájába folyik. Próbáld meg mellszívóval, vagy kézzel egy kicsit a szopi előtt beindítani és csak utánna kapjon cicit. Milyen mellszívód van?
Én kézzel nem tudtam egy kicsit sem fejni, igaz nem is fejtem csak ha átaludt egy evést és már nagyon feszített.

Tücsi
Nagyon sajnálom a tesódékat. Nem semmi amin keresztül mentek. Kép Remélem a pici lány egy kicsit feledtetni tudja a történteket.

Rimar
Nekem is nagyon kényelmesek a nadrágok én még biztos megyek és veszek még egy halász gatyát és egy rövidet is.

Megyek én is ebédelek utánna pihizek egy kicsit.
Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Mesi!
Borzasztó, ami Hannával történet... Emlékszem, már akkor is felkavart, amikor a Nők Lapjában olvastam róla.


A május 20-a elvileg nekem is jó. Mindegy, hogy Margitsziget vagy Városliget.

Juci!
Ne "irigykedj", hogy Zseppyvel már találkoztunk; elég rég óta ismerjük egymástKép

Zseppy!
Köszönöm a jókívánságot!

Titi!
Szerintem több kis részletben jobb dolgozni ilyenkor, mint mindent egyszerre csinálni. Bár én könnyen beszélek, a férjem nagyon segítőkész, és sok mindent ő csinál...

Cupicica
cupicica
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: