Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi Kavics! A prolaktinnak se örüljek? Kép
Vendég
 


Rambóka!

Miből kell neked még vizsgáznod???? Jesszus!!!

Kismamik nagyon vigyázzatok pocaklakókra!!!!

Norka!!! Kína és India versenyt sz.rjon Neked!!! (Csatlakozhat a többi ázsiai ország isKép)
Anno régen megboldogult diákkoromban mindig azt variáltam, hogy milyen jó lenne,ha a párommal, az agyunk tetemes memorizálni képes részét kölcsön adhatnánk egymásnak. Most szívesen besegítenék néhány millió neuronnalKépKép
Holnap du. kellemes vasárnapi ebéd utánna többet nem tanulni!!! (bevallom nekem ez nagyon kevés vizsga előtt mentKépKépKép, miazhogyKépKép)
Hétfőn két újraélesztés gyakorlat között RÁD fogok gondolniKép

Kandika!
Így szúrkolok neked+++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++KépKépKép
Vendég
 


Kincs
Milyen mértékegység társul az értékekhez?A prolaktin látom más,mint amiben nekem mértékKép

Andika
Nem lehet beágyazódástól a pecsét?Mert mensinek
azért korán volna,nemde?

Norka
Ma du eszembe jutottál,gondoltam gyorsan le is írom NekedKép
Pocakosan,és azóta is legjobban a Forma 1 -n tudok szunyálni.Kb 5 percnyi monoton zaj,és már alszom isKép
Ajánlom mindenkinek szeretettel!Kép
(a gyerkőc is elalszik rajta)

Kavicska
Imerem ezt az helyzetetKépVígasztaljon a dolog,nálunk Ada pont egy ilyen strapás,ritkán találkozós hónap termékeKép
Drukkolok +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pussz:

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Kincsecske!

A prolaktint nem tudom, mert nem tudom milyen mértékegységben méri az a labor. Én a mU/l ismerem.
De már itt a babaneten és a családineten is többször is "elhangzott", hogy a meddőségi központokban is mindig a 3. cn-i hormon eredményeket nézik. A Petrányi doki 5. ír a Rambóka által feltett cikkben. Tehát mindenképpen a ciklus eleje. A hormonok amúgy meg változnak, a cikluson belül is, és ciklusonként is.
Ha az a 30 ciklus elején magas volt, akkor jó, hogy csökkent. Kép
Tulajdonképpen az a helyzet, hogy egy normális női ciklus 28 napos, ideális esetben a 14-ik napra teszik a PÉt. Azt tartja az irodalom, hogy a 35 napnál hosszabb ciklusokban nincs PÉ. Persze ez alól van kivétel, de itt az átlag nő csoportról van szó.
Namármost a ciklus közepi PÉ kialakulásához megfelelő hormon egyensúly szükséges a ciklus első felében. Megfelelő LH/FSH arány, ösztrogén, tesztoszteron, prolaktin, stb(ezért fontos, hogy lássa doki, hogy mivel van gond). Ha már megvolt a PÉ, és megtermékenyült, akkor megfelelő hormonhatás kell, hogy az az emberivadékKép be tudjon ágyazódni, fejlődjön és életbe maradjonKépKép

A PCOsok körében is azoknak van a legnagyobb esélyük a spontán babásodásra, akiknek a ciklusuk 35 napon belüli, LH/FSH arányuk 1 vagy ennek nagyon a közelében van.
Vendég
 


Kriszta!
Hogy lehet egy Forma 1-et végig szunyálni???KépKépKépKép
Én halálra izgulom magam és töröm a kis kacsóimatKép
Köszike a drukkot, meglátjuk, hogy alakul a hő és hétfőn ha álmosan is, de.... legfeljebb félúton elalszunkKép

Képzeljétek ma beszégettem egy barátnőmmel akinek a babája 7 hetes. Azt mondta, hogy gondoljam meg akarok e babát, mert kisbaba nagy baj!!! A terhessége utolsó trimeszterétől nem alszik, de amióta megszületett a kölök, egyáltalán nem alszik. Csak szunyálgat. Azt mondja, hogy sosem gondolta volna, hogy ennyire nehéz. Pedig ő nagyon akarta a gyereket. Kép
Én meg úgy vagyok vele, hogy fiatalon könnyebb gyereket nevelni?!?!?!KépKépKépKép

Nem ijesztett rámKépKép Nem félek!!!! KépKépKép
Vendég
 


Megyek lefekszem!!!

Jó éjt lányok!
Kellemes vasárnapot kívánok nektek!!!

Csók!
Kavics
(22 cn.)
Vendég
 


Kavicska
Háááát,én minden izgalom ellenéreKépvégigszunyálom a Forma 1-t.A végére azért mindig felébredek,és képben vagyok ki nyert.Így nem is stresszel a nagy szurkolásKép

A babák különbözőek(szerencsére),mi is kifogtunk egy nemalvóst!KépAzt írja a szakiodalom,hogy szülés után egy órával a baba mély álomba szenderül,kipiheni a nagy utat.Nos,asszem az enyém rövid úton jött,mert az bizony reggel 8,20-s születése ellenére csak este aludt el.Kép
Pont ma emlegettük apávalKép
Én azért az alvashiány miatt ,parázok,nem-e lesz a tesó is ilyen majd.Nem is jó szó a para-rettegek!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó éjt Kavicska!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszike! (Nem gondoltam hogy ennyire gáz a "ciklus"Kép végi hormonérték,azt hittem valamit biztos mutatnak(LH/FSH-t kivéve)de semmit, .....megtanultam)Kép

Kép
Jó éjt Nektek Szép napot holnapra!

Andi drukk Kép
Vendég
 


Jó reggelt Nektek!
Köszönöm a drukkokat...csak fáj a pocim,de semmi más.Igazából,nem is pecsételés volt,csak olyan nyákocska...amiben volt kicsi vér,de minimális.
OKrisztinke Hát igen,tegnap a 24.napon voltam és még hétfőn délelött egyben volt a 30mm-eres.Vagyis ha 17.-én még egyben van,a hormonjaim,csak nem esnek le ennyire hamar,hogy meg akarjon jönni.Na meg,nem is azt érzem...de nagyon idegesítő.Olyan,hogy ha fekszem,pihenek jó,de ha mászkálok...elkezd fájni.Lehet túlparázom a dolgot.Bocsi,hogy itt nyekergek Nektek!
Kavicska!Nekünk Natival nagyon-nagy szerencsénk volt...naponta tuti 2x aludtam Vele,a többi alvás időben,meg főztem-takarítottam,és a sok alvástól...tele voltam energiával és sok tejcsim volt.Szóval ne hagyd magad elrettenteni!
Kincsecske! Sajna a PCO-nál soha sincs ,olyan szupi más érték,mint a rossz KépKép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

AndikaKép
NE csináld már!!!!!!!!!Szerintem ez tuti jót jelent,beágyazódás vagy ilyenek,nagyon vigyázz magadra és pihi ezerrel,oksika??Kép
Péntek este óta most kapcsoltam csak be a gépet,tegnap mi is csaviztunk,autó takaritás stb..élveztem nagyon!Csak este leszek msn-en!
Kérlek ügyi legyél már jó?!Kép

NorkaKép
Többet én se tudok mondani,mint a csajok..De hatalmas nagy kalappal,és vigyázz Bogi babára!Kép

Kavicska!
Elképesztő vagy,áll. jeleggel szét nevetem az agyam!Hová mész holnap vérvételre?Én is megyek,az Izsáki útiba?

KincsKép
Tényleg csak a cik. elei vérvétel a jó,nekem is megcsinálták 1* a 62cn,aztán felvilágositottak itt a lányok h az lópikulát se ér!KépEzért megyek mostKép

Rejóka merre jársz??

Többieknek is puszi
További szép napotKép
Vendég
 


Ez most kifejezetten értelmetlenre sikeredet,nézétek el nekemKép
Vendég
 




Sziasztok Mindenki! Kép

Huhh... mennyit írtatok, amíóta lemaradtam...

Kandi!
Szorítok Neked én is, remélem jó dolog sül ki ebből... Kép

Kincs!
Nagyon szépek lettek a gyűrűink, vörösarany, selymes feényű, egy kis részen fehérarany fényes betéttel... így tusom hordani az eztüstjeimet tovább... Kép A polgári jún.24-én, az egyházi egy héttel később júl.1-én lesz (pont a párom 35-dik szülinapján...) Kép

Kicsit lemaradtam az olvasásban, nem nagyon tudtam, mert a napokban anyóséknál összcsaládi sértődöttség volt, nehezen emésztik, hogy mégsem költözünk oda hozzájuk... Építkeztünk volna, hozzáépítés, meg tetőtér beépítés az ő házuk közvetlen szomszédságában... de mindketten tartunk az együttlakástól, úgyhogy úgy döntöttünk, hogy nem vágunk bele, inkább 1-2 éven belül valami önálló lakásba. Rossz érzés, mert nem akartuk őket bántani, csak a magunk életét szeretnénk élni... szóval elég nehéz a helyzet Kép

Amúgy meg ma van a 30.cn, görcsölget a hasam, remélem megjön, mert akkor már csak egy hónapot kell kivárni a clostiig... Kép És ha closti + a merckformint is meg tudom emelni, akkor lehet hogy hamar babánk lesz... Kép

Uhh... most olvastam valamit... mindjárt átmásolom ide, "kommentár nélkül"... csak 'érdekes'...

Adri
andem
 
 


Sziasztok!

Andika
Beágyazódás lesz az!KépDrukk+++++++++++++++++++++++

Ella
Drukk a vérvételhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andem
Sztem sem jó az együttlakás!Mégha most meg is sértődtek miatta,később belátják ,hogy igazatok volt!Kitartás,és pénzeső a lagzira!Kép

Rejo
Tegnap este,mikor kapcsoltam már ki a gépet,villant be,hogy régen voltál.KépUgye nincs baj????Légyszi jelentkezz!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szóval ezt találtam a házipatika.com-on...

"Tisztelt Doktor Úr!
Válaszát köszönöm, azóta voltam hasi Uh-n, ahol a következő ereményt kaptam: méh rendes, nagy, petefészek kb. 23X41 és 26X32 mm, szerkezetük PCO-t valószínűsít. /előtte soha nem volt problémám a mensesemmel, nem vagyok elhízva, szőrös és pattanásos sem vagyok az átlagon felül/Azt mondtkák, hogy a sok a tüsző és nem hagyják egymást megrepedni. Ezen kívül hőmérőzök. Õszintén bízok abban, hogy ez az átmeneti fogamzóképesség zavar annak tudható be, hogy idén januárban hagyta abba a fogamzásgátlót tíz év után. Most Closty kezelést kaptam 3 hónapra 2X1. Ez rendben van. Ezen kívül Merckformint 850 mg.-ot 2X1-et, ez kicsit megijesztett, két napja szedem, de nem érzem túl jól magam tőle (gondolom nem a Closty okoz gyomorpanaszt és gyengeséget). Azt szeretném tudni,hogy abbahagyhatnám-e? Állítólag 3 hónapon belül teherbe kell esnem, ha nem laparoszkópiát végeznek. Félek a Merckformintól, szedjem nyugodtan tovább, de meddig? Vérvétel eredményét az orvosom fogja megkapni. Személyesen sajnos nem tudok Önhöz menni,mert túl nagy a távolság. Sokat jelenet, hogy ilyen formában tanácsot tud adni. Tudom, hogy ezeket a kérdéseket az orvosomnak kellene feltennem, de abban a pillanatban nem tudtam eleget erről, előtte utánanéztem.Válaszát tisztelettel megköszönöm!"

"Tisztelt Asszonyom!

Fussunk neki még egyszer. Önnek nincs PCO-ja, mert már pubertáskor ("priméren jelentkeztek volna a vérzési rendellenességek (gyér és igen ritka menzesz). PCO esetén a petefészkek lúdtojásnyi nagyságúak, Önnél ugyebár nem azok. A laparoszkópiába nem egyeznék bele, mert nincs értelme. a Merckformin kezelés is csak a PCO-ra jó. Ennek vannak jellegzetes laborleletei (állandóan magas LH, magas férfihormonok, elsősorban androszténdion, csökkent cukortolerancia, vérzsíreltérések). Ezek nélkül egy betegeket találomra hasba szúrni, nos ez hátborzongató. Különösen akkor, ha az orvosnak, jól érzékelhetően, nincsen pontos információja a PCO-ról. Mit fog vizsgálni? Mit fog gyógyítani? Az Ön betegsége, sokkal nagyobb valószínűséggel a tüszőrepedés sorozatos elmaradása, melyet stressz vált ki (jellemzően). Ebben a folyamatban a legártalmasabb kórokozót úgy hívják, hogy "tudatlan nőgyógyász". A Merckformin szedése tehát felesleges. A Clostilbegyt fontos gyógyszer, de önmagában ritkán hatásos. Így tehát előbb-utóbb műtőasztalra kerül. Nem tudom Ön pontosan hol lakik, de a gyógyulásáért egyszer kellene Budapestre jönnie. Ha inkább választja a műtőasztalt...lelke rajta. Akkor segíteni nem tudok. Ezt már több zalaegerszegi, nyíregyházi, nagyatádi, stb. beteg is megértette. Csak egyszer kell eljönnie, utána a nyomon követést interneten is tudjuk folytatni.

Tisztelettel:
dr. Elek Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos, humángenetikus
HáziPatika.com"

nem állom. meg.. a legjobban ez az internetes távgyógyítás tetszik... Kép Kép Kép Kép

Előbb lemaradt! Minden vizsgázónak egy-egy tele káddal kívánok! Ügyesek legyetek Kép
andem
 
 


Sziasztok!!

Andem!

Nagyon szépek a gyűrűk!!Kép
Mi is külön lakunk a szülőktől első perctől fogva,nem volt mindennünk meg az elején(sőt,elég necces volt,nem volt azstalunk és székünk egy ideigKép ) de kialakult. nem csinálnám másképp,(sztem jó döntés volt még ha most kellemetlen is)Bocsi csak kijött belőlemKép
Vendég
 


Kincs
Hát képzeld,mi asztalt kölcsönkaptunk az elején,mert csak pár szék,és egy franciágy volt a bútor.Na meg egy mosógépKép A ruháink dobozokban voltak, hónapokig onna öltöztünk.
Túléltük!!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kincs
A gyűrűket hol láttad??????Én is ,én is!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kép
Kép
...én is sokkal szívesebben maradnék önálló... ráadásul ebben (is) egyetértünk apával... Ráadásul a nincs asztal korszakon túl vagyunk. Nem azt mondom, hogy dúskálunk, de én kb. 10 éve önállóan élek, úgyhogy volt idő felszerelni a háztartást... néha még soknak is érzem a cuccomat... Kép
Szóval semmilyen kényszerhelyzet nincs... Valahogy azt sem tudnám nagy bajnak érezni, ha a mostani egy szobás bérelt lakásba érkezne a baba... anyósék szerint ez felelőtlenség... persze belefogni tizenvalahánymillio hitellel egy építkezésbe az nem az Kép
andem
 
 


Okr! sehol, nem láttam csak elképzeltem Kép Kép

A dobozos verzió nálunk is volt Kép Mi az esküvő után költöztünk csak össze, a pénz a lakásra ment el,így bútort csak később jött,én mosógépet sem akartam -az első kézzel mosásig,meg tudom én csinálni minek az alapon- aztán beláttam jobb leszKép
Vendég
 


Sziasztok...

Na már én is vagyok... tegnap egész nap Pécsett kolbászoltam (és tök jó fagyikat ettem meg valami eszméletlenül jó vacsorát az egyik pinceszinten lévő kajáldában...)....

Kavics: bíííztatóKép Szurkolok a 21. napi PÉ-hez (még ha most nem is lesz belőle baba... de először legyen rendben a PÉ utána a baba is jönni fogKép)... nálam még semmiKép Csak az ÁLLANDÓ tojásfehérje... (a gomba javulni látszik, de fene tudja...). Ja egyébként Mycosistet kapok aminek teljesen ugyanaz a hatóanyaga, mint a Diflucannak - fluconazolum... (egyet bevettem pénteken, egyet meg egy hét múlva fogok rásegítsé gyanánt...). Abba már beetörődtem, hogy újra el kell majd mennem egy dokihoz rákszűrésre, mert ez a doki ellinkeskedte a dolgot (de akkor milyen eredmény lesz meg 1-2 hét múlva? talán bacitenyésztés?)...

Rambóka: hát ettől a választól féltem a nyirokcsomóknál... azt hiszem az egyik fogam amit betömtek durranhatott be... csak még nem fájKép Asszem 1-2 héten belül elmegyek a dokihoz... ha gyökérkezelni kell, most tegyék még és ne később... (kb. 2 hónapja a komplett pofázmányom helyrerakattam, panorámaröntgennel stb. biztos ami biztos alapon... )

Ja... valaki írta, hogy az 1 körüli LH/FSH arányos PCO-soknak a legjobbak az esélyeik... na nekem az előző maratoni ciklus elején volt ez az arány 1,06... ehhez képest azt Norcoluttal fejeztük be a 70. nap környékén és most vagyok az új ciklus 21. napján és így néz ki a görbém:
Kép
csakegysokadnick
 
 


(ja igen... Rambóka: a fogorvosom nagyon tuti doki, mindig megmondja, ha az egyik tömöt fog esetleg necces... hát nálam sajna az egyik határeset volt, de ő azt mondta, akkor menjek vissza, ha fáj... ha meg nem, akkor júniusban csekkolásra... azért is gondoltam, hogy rendben lesz... de a nyirokcsomók szerint ezek szerint mégsincs rendben... Köszi a figyelmeztetést!)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok csajok!

Gabika, Okr, itt vagyok ám, nincs semmi baj, csak szerdától lementünk Pécsre anyuékhoz pihenni, és most jöttünk meg nemrég. De írtam isKépcsak akkor ti nem voltatok sűrűnKép

Pécsen meg persze bedöglött a gép, vírusos lett vagy mi, úgyhogy nem tudtam írni.

Csakegy!!! Miért nem mondtad, hogy Pécsen vagy? Összefuthattunk volna egy fagyira!

Most nem is tudok többet írni, mert hulla fáradt vagyok, majd holnap írok rendesen!

Pusza mindenkinek!

Rejo
(14+3)

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
De jó,hogy írtál!KépAsszem kiment a fejemből,hogy elutaztatokKépBocsika!
Pihizz sokat!!!!

Csakegy
Lehet pár nap,és lesz p.é-d!Drukk+++++++++++++++++

Kincs
Kézi mosásKép

Andem
A cikk tartalmára reagálva:KépKépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Na rendesek vagytok!!!!! Lejöttök Pécsre és nem szóltok!!!!Pedig legalább dumcsizhattunk volna egy jót! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok, megyek próbálok aludni (tegnap végül a Cirkulim - Valeriana drazsé segített Kép ), 12 óra múlva talán már túlvagyok a nehezén! Mindenkinek köszönöm a bátorítást és szarhegyeket! Kép

Andem! Én megrögzött Elek Csaba antifun vagyok, az iránta érzett utálatom kifejezésére nincsen megfelelő mértékegység. A Lombikbaba férfi (!) adminisztrátora nemes egyszerűséggel csak "kézrátétellel gyógyító sámán"-nak nevezi. Kép
Sajnos a mai napig nagyon sokan bedőlnek a Házipatikán közzétett fantasztikus írásának (Petefészek ciszták - vagy valami ilyesmi)... Kép Ja, és a mobilszámát betéve tudom már, szerintem még egy 70 éves öregasszonynak is felajánlkozik, hogy ugyan, keresse már fel őt a budai kis magánpraxisában, majd kigyógyítja őt a túlélő tüsző szindrómájából. Kép Biztos azért nincsen peteérése. Kép

pusz mindenkinek Norka (32+2)
s_norka
 
 


Norka
Nagy kalappal holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gondolunk majd rád!!!!!!Szép ,és pihentető álmokat addig is!!Kép

Jót nevettem az antifun írásodon!KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Andem!

Ez ugyanaz a doki ugye, aki a Házipatika honlapján saját találmányával, a " túlélő tüsző szindrómával" hülyíti a nőket?
Én is belefutottam annó, felhívtam telefonon, lediktálta a kezelést "hormonális ékrezekció" címen, írjam fel magamnak alapon, Norcolut, Closty, meg még vmi lett volna a csodakezelés alapja UH kontroll nélkül, interneten keresztül felküldendő hőgörbékkel! Ha a Magyar Orvosi Kamara Etikai Bizottsága megtudná, nem állna meg a lábán!!!!!!
Hogy mondhat ilyet vki, h. " már pubertáskor jelentkezett volna"? Szerintem sokan vagyunk úgy h. a tablettaszedést megelőzően több évig normálisan menstruáltunk, éppen ezért meglepő amikor a tabletta abbahagyását követően nem jön meg! Persze vannak olyanok is, akiknek kezdettől problémájuk van ( ők viszont gyakran természetesnek veszik a ritka menstruációt és nem fognak gyanút!!!).
Az utolsó két mondat pedig szerintem bőven kimeríti az önreklámozás fogalmát!!!!!( Etikai B.??????)
Mit gondol ez az ürge magáról? Esetleg nem tudna hozzáértő kollégát ajánlani helyben????
Egyébként ez a Házipatika című lap az ugye, amelyik vmi Aranymozsár jelű étrendkiegészítőket forgalmazó cég termékeit nyomatja " Nekem bevált 2 nap alatt megszűntette a ........-mat! Próbálja ki ön is!" lényegű cikkekkel?
Kedvencem a Q10koenzimes csoda, ami megszünteti az ínyvérzést! Hát azt biztos nem, de a páciens néhány fogát sikeresen, mert mire végül mégis eljut a fogorvosához, addigra az ínyvérzését okozó fogkő és fogágybetegség elvégzi "áldásos" tevékenységét!
Ennyit mindkettőjükről! Kép Kép Kép
Na megint felhúztam magam!!!!!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Szia Norka!

Nagyon drukkolok neked holnap! Vigyázz Bogira, ne hagyd h. felidegesítsenek! Ha bunkók csapd rájuk az ajtót, max majd levizsgázol később!
Ha megvan az eredmény írjál, mert itt fogunk izgulni!!!!!!!!!!

Csajok!

Holnap egy kicsit gondoljatok rám is! Megyek AFP és kombinált szűrésre + összes 2. trimeszteri vérvételre. Már a tű gondolatától rosszul vagyok!!! Kép Kép Kép A fele véremet le fogják csapolni! + megint másfél hét idegeskedés! Kép

Viszont végre megint láthatom a Mütyűrkémet és most először a párom is velem lesz!!!!! Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Hát izé... az ucsó pillanatban derült ki, hogy én is megyek Pécsre (a férjemék ott koncerteztek este a Bazilikában)... aztán már senkit sem tudtam volna elérni... (ld. hiába írom be reggel, hogy 2-re ott leszek, nem tudtam volna megvárnia válaszokat sajna....)... na majd legközelebb... (ha hétvégén koncerteznek és jó a darab akkor én is velük szoktam menni...

Okr: jaKép RemélemKép Bár az előző ciklusom közepén is volt 4 nap amíg pozitív volt az LH teszt aztán mégsem emelkedett a hőm tehát nem repedt meg... de azért ma este tettünk arról, hogy felbolyduljanak a hormonjaim Kép (izé... nem csíptek a kiskatonák... pedig amikor valami gubanc van nálam, mindig csípni szoktak... én ezt jó jelnek tekintem...)
csakegysokadnick
 
 


Holnap meg szurok az AFP-re... Minden OK leszKép
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!
Ramboka, gondolok Rad holnap, es remelem minden a legnagyobb rendben lesz a vizsgalatokon.
Csakegy, a gorbed nem semmi...ilyen "alpok" hegysegen nem lehet egyszeru kiigazodni meg LH teszt segitsegevel sem...Nekem az LH teszt egyebent harom napig volt pizitiv....az elso es harmadik nagy halvanyabban, a masodikon pedig nagyon erosen, a tesztcsikkal kb. megegyezo mertekben...Nalad is igy valtozik az intenzitas?
Hat itt mindenki pecsi?:-)...a parom is, de mivel tavol lakunk, ezert ritkan megyunk.
Andem, gratulalok a gyurukhoz, meg jo eskuvo szervezest kivanok. Nekunk mar sajnos olyan regen volt, de azert a jo emlekek meg mindig megvannak.
Kavics, en is kovetem a forma 1-et, de csak kozvetve, nalunk a parom nagy rajongo....
Jo het elejet mindenkinek!!!
alice27
 
 


Hát ez remélem az lesz, mint aminek látszik...
csakegysokadnick
 
 


Kép
csakegysokadnick
 
 


ez meg a Jónás naptáram (amiben megjegyzem, hogy nem hiszek... aztán remélem holnap visszavonom ezt a kijelentést...)
Kép
csakegysokadnick
 
 


Na, visszaolvastam, de sztem csak erre az oldalra írok vissza!Kép

Csakegy milyen hangszeren játszik a férjed? Orgonál? Mindenképpen írjál, ha jöttök, engem a koncert is nagyon érdekelne, azt is szívesen meghallgatnám. Aztán jöhet a fagyi!Kép
A hőgörbéd alapján jó "hűvös" csaj vagy!Kép De ez a hőesés nagyon ígéretesnek tűnik!Kép

Norka, kérlek amint van erőd csak egy sorban írdd meg nekünk mi lett a vizsgán, mert lerágjuk itt a 10 körmünket estig!Kép
Kéne írni a házipatikásoknak, mert ez a népbutítás amit Elek csinál, nem mehet tovább!Kép

Rambóka!
Írtam ám hogy megyek, csak nem reagáltál rá!Kép
de mostanában, így hogy nem dolgozom, sűrűn tervezek menni, a következő út előtt majd bombázlak, hogy találkozzunk, bár nem tudom, lehet, hogy az már az esküvőd lesz, és nem lesz időd a sok szervezés miatt.
Irdd már meg légyszi mégegyszer, mikor lesz az esküvőd napja pontosan, lécciiii (vagy keressek most vissza??), mert nekem a pécsi utakat előre kell terveznem!Kép
Irdd ki néha lécci a napokat a neved alá, hogy lássuk hol tartasz!

Kandika!
Mikor fogsz tesztelni??? Már nagyon várom a fejleményeket!!! Te nem hőmérőzől?? Abból már lehet következtetni. Már rég volt bejelentésünk, remélem végre lesz új kismamink!Kép

Szia Kavicska!
Te csak ma vagy Pesten? Akkor ahogy írod ma reggeltől-estig nyomod az ipart. Azt hittem itt is alszol Pesten, és ez egy több napos tanfolyás lesz. Szóval akkor ez a hónap bukta? Mondjuk én is azt mondom, mint Okr, egy kósza numera is elég, sőt, úgy tűnik, az még hatékonyabb is, Kistesót mi is így hoztuk össze, egy darab numera/hónap, és Rambókának is így lett Mütyürke. Szóval talán még nincs veszve semmi. Kiváncsian várom, milyen lesz a clostys hónapod.
Még mindig olyan sok a melo?? Meddig leszel ennyire túlterhelve??

Hát ruhavásárlás sztem a tavasz miatt van, ilyenkor én is beindulok!

Kavicska! Az a nő, akinek 35 napon belül van a ciklusa, van spontán PÉ-je, és 1 körüli az LH/FSH aránya, az nem PCO-s!!!KépKép

Merthogy írod, az ilyen PCO-s nőnek van esélye spontán babásodásraKép De ez a PCO egyik kitétele, hogy LH magasabb mint FSH, nem??
A PCO-ban ez zavar a legjobban, a definiálatlanság.

Rambóka!
Írdd majd meg, milyen volt az UH-n, és mekkora már Mütyürke!!

Alice!
Te hogy állsz az LH tesztekkel, bejöttek?Hányadik napon vagy??

Okr!
Te hogy állsz? Hányadik napon vagy? meddig clostyzol még? nem fogod megbánni, hogy visszamész dolgozni??? nem fog hiányozni az az egy év még Adával??? Aztán mikor kifáradtál a melóban már nem jöhetsz vissza, hogy kérem még azt az évet Adával!Kép Tudom szart se ér a gyes, még a pelenkára se elég, csakhát tudod én úgy voltam, ki tudja lesz-e még, és mikor lesz még gyerekem, ezt élvezzem ki az utolsó percig, ami van...Mellesleg én se bírtam Domival két év után csak otthon, én is bedolgoztam egy főiskolára megbízott tanárként, és nagyon jól esett, de az csak pár nap volt egy hónapban...
Hogyan látod ezt a munkadolgot?

Én nagyon jól vagyok csajok, örülök a jó időnek, isteni jót pihentem Pécsen anyuéknál, nem kellett főzni, takarítani, gyereket is ilyenkor lefoglalják...nagyokat sétáltunk, volt sütögetés a kertben öszcsaládilag...jó volt.
Jó pár napja nem vérzek egyáltalán, kezdek reménykedni, hogy feljebb ment a lepény.Kép
Jövő héten megyek UH kontrollra, akkor majd kiderül.
Amúgy az az érzés, amit írtam egy hete, nincs hányingerem, nincs semmi bajom, baba még nem mozog, úgyhogy nem is tudom, terhes vagyok-e még egyáltalán vagy sem. Már épp gondoltam, csinálok egy terhességi tesztetKépKép

Rambóka, te már érzed a mocorgását?????

Rejo
(14+4)

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo: tök jóóóKép Akkor most élvezd ki, hogy terhes vagy... mellékhatások nélkül Kép

Én egyébként most vagy 2 tizeddel "melegebb" vagyok alapból, mint az előző ciklusban... (ebből is gondolom, hogy talán tényleg működik a Metformin... vagy a D vitamin... vagy a gyógytea... vagy a premens... vagy nem tudom mi... a lényeg, hogy működjönKép)

PCO és definiálatlanság: az én olvasatomban az orvosok szerint minden PCO ahol nincs spontán PÉ és emiatt ciszták is vannak... lehet ez akármi miatt... ez így könnyű a dokiknak... (az érintettek meg jobb, ha inkább a netet bújják és öndiagnosztizálnak... ja, és elkerülik Elek Csabát Kép!)
csakegy
 


(ja... és énekel)
csak1
 


Sziasztok!

Nagyon nehezen indult a mai nap, mert 1 PERCET SEM aludtam éjjel... Kép Kép és ment a hasam is reggel, nagyon. Plusz újra Betaloc, mert iszonyatosan vert a szívem. Szóval volt para ezerrel.

De a végeredmény:
- metodológia: 3
- struktúra: 5
- elmélet: 4

Ez így összesen "cum laude", négyőnk közül csak én nem voltam szociológus alapdiplomás, de így is enyém lett a második legjobb átlag! Kép Ennek nagyon örülök, ráadásul tök korrekt eredmény született, kb. ennyit is ért a tudásom.

Viszont kismamik - leendő kismamik, én nem tudom, utólag visszatekintve, belevágnék-e ebbe még egyszer, ti is gondoljátok majd meg... nagyon megkínlódtam vele, főleg ha az utolsó insomniás, idegbeteg hetemet nézem. Kép Ez nem egy 3.trimeszterre való buli! Még a szociológus csopitársaim is kivoltak...

Akkor én most megpróbálok aludni... Kép, aztán lassan visszatérek a mindennapokba és normális mivoltomban hozzátok is! Kép
Mindenkinek köszönöm, aki gondolt rám!! Kép

Ja és tegnap volt az 1.házassági évfordulónk, ma kéne ünnepelnünk... ha lesz rá erő! Kép

pusz Norka (32+3)
s_norka
 
 


Norka!!!!

NAGYON NAGY GRATULA!!!!!! iszonyúan örülök, hogy túl vagy rajta sikeresen, és hogy megírtad nekünk!!!!

Én biztos nem vállalok be ilyesmit terhesen, még az utolsó félévemet is halasztottam most a doktorin, én már tudom mit bírok ilyenkor...semmit. Domival még lenyomtam szülés előtt két(!)nappal egy 20. századi egyetemes történelem szigorlatot, abból tanultam...

(Két pasi vizsgáztatott, és az volt az utolsó kérdésük, fiú lesz vagy lány, és mi lesz a neveKép)

Ott rimánkodtam a kisbabámnak, nehogy megszüless még, anyának kell ez a szigorlat...

Én nem is értem, te hogy bírtad. Egy doktori szigorlat azért átlagon felüli stressz és munka...Remélem most már csak pihensz, és készülsz Bogi fogadására, meg csinosítod a babaszobát!KépKép

Rejo
(14+4)

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok,
Norka, nagy gratula!!! Csodalom a batorsagotokat...en nem mertem volna bevallalni. Szerencsere, mivel a doktorit illetoen mar a vegen jarok, nem is lesz majd kerdes, de jobb is, mert en megfutamodnek...Oriasi megterheles ez meg baba nelkul is...Rejo, neked is minden csodalatom, hogy szules elott ket nappal meg szigorlatoztal...
Csakegy, jol latom, 35,8...en ilyet meg sohasem mertem, ez annyira alacsonynak tunik...Jo az a homero? Mivel merted, hagyomanyossal v. digitalissal?
En szerdan megyek uh-ra a nodokihoz....Nem nagyon remenykedem, mert szombaton, a 8. napon nem volt dominans tuszo...Pedig, ot napon at szedtem napi ket clostit...
Mindenkinek tovabbi jo napot!

Alice
10 cn.
alice27
 
 


Sziasztok!!

Norka!

Cupp-cupp Gratula!!!! Ügyi voltál!
És most édes semmittevés, babavárás, vége a tanulásnak végleg?
Akkor sokat leszel velünk? DE JÓ!! Olyan gyorsan emelkednek a számaid, midjárt 40, hogy telnek a hetek.....

Én bizti nem tanulok terhesen,még így sem akarok Kép pedig lehetne vmit kezdeni magammal,csak a kényelemszeretet erősebbKép Én vagyok itt a kakukktojás, mindenki okos tanult asszonyka...

Kandi Rambóka ha vannak fejlemények osszátok meg velünk, a drukkok mennek !

Minden jót lányok!!Kép

(64cn)
Vendég
 


Alice: és ez még nem is alacsonyKép (ld. görbém...)
Az előzőben csoda volt, ha 36 fölé kúszott... most meg a 35,8 már zuhanásnak számít...
Kép
(ja... a hőmérőm digitális, de többször is ellenőriztük és jó)
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!
Norka!Ügyik voltatok,gratulálok...de most aztán pihizz,megérdemled!KépKépKép
Rejoka!Jó,hogy megjöttél...de jó is volt,hogy pihizhettél egy kicsikét is.Nem semmi,már 15 hetes leszel!Kép
Kincsecske! Mikor szedsz be valamit,erre a 64napra?-Hidd el,Ti lesztek a másodikok,ha lesz valami fejlemény!Kép
Ma már nem görcsöltem,nem volt v.nyákom se....ki tudja mi van...
Majd szerintem szombaton tesztelek,vettem is tesztet...ki kéne bírni addig.
Alice!Én napi 2x2-öt szedtem,csak attól lett domináns tüszöm.Képja és régen,clostyra ennyire se reagáltam,mint most!Na nem mondom,hogy tuti babás is tudok ettől lenni,de fél siker!
Rambóka!Mütyürke,hogy vielte a kuksit?Jól vagytok?HOgy telnek napjaid!
CsKriszti!Ki ne hülj,vegyél 2 zoknit éjszakáraKépHátha akkor magasabbat mérsz majd....Kép
na majd még jövök!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi: bundazokniban alszokKép (marha vastag froteerKép

Most gyüttem meg a kineziológustól... jól leszúrt, hogy miért mondom, hoyg van ez a PCO-m... mert akkor hiába dolgozunk, ha én simán "lebetegítem" magam... szóval mostmár azt mondom, hogy VOLT ez a PCO-m... jobban hangzik... nem? Kép
csakegysokadnick
 
 


Halihó csajócák!Kép

Nem bírom a gyűrődést, rosszak az idegeimKépKépKép
A párom megint nekiesett a vészhelyzetnek, minden este!!!!KépKép BrrrKépKép Nem elég neki a traumatológia???Kép

NORKA!!!!!!
Óriási gratula!!!!!! Nagyon ügyi voltál Bogival egyetemben, hagyta anyucit ilyen jó eredménnyel vizsgázniKép
És nagyon BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT is kívánokKépKép
Mi az idén a hatodikat ülükKép
Tavaly az ötödiket 5 napig buliztuk. Ezt hat napig fogjukKép

Csakegy!
Ha így haladsz ki fogsz hűlni. KépKép Előző életedben kétéltű lehettél, vagy hüllő??KépKépKép Kandika jól mondja.... kötött mama zokni, bundasapka....
Egy közgazdász és egy művész... ejha.

Andem!
Nagyon jól döntöttek elköltözés ügyben. NEM SZABAD szülőkkel együtt lakni, még egy utcában sem. Akármilyen jó a viszony, tutti megromlik, ha nem a az anyósékkal, akkor közetetek a kapcsolat.
Okosan csináljátok. !!!
Ahoz a cikkhez, hát nem is tudom..... Kép Interneten keresztül????!!! CSAK EGYSZER KELL MENNI!!! Nem is tudom....Kép

Kriszta, Kincsecske!Kép
Mi anno amikor összeköltöztünk tök üres volt a konyha. Se szék, se gáztűzhely, hűtő, se asztal. Csak a mosogató kagyló. Villanyrezsón készítettem a szalma krumplit, hát nem kell mondanom milyen lettKépKépKép De a páromnak nagyon ízlett. Már azon gondolkodtam, hogy fel kéne szedni a parkettát és tábortűzet rakni a szobában, ott sütögetni a szalonnát.
Automata mosógépünk sem volt. Az elején. Kézzel mostam, az uram ki volt akadva tőle, hogy bőrrákot kapokKépKép Aztán megörököltük az anyukájáéktól a levetett és igen sok időt kiszolgált román sz.r automata mosógépet és azt használtuk. Az meg teljesen önálló életet élt. Amikor centrifugált rá kellett feküdni, mert elindult a szoba felé. Állandóan elromlott. Egyszer ki is gyűlt. Égett a mosógép. Rohantam át a szomszédhoz, hogy jöjjenek azonnal mert ÉG A MOSÓGÉP!!! Nem teljesen értették, hogy hogyan éghet egy mosógép, a szomszéd a folyóson cibálta magára a nadrágot úgy rohant át. Aztán ketten elbillenették a mosógépet (a szomszéd és a felesége, mert erről az uracskám lemaardt, ti. nem volt otthon) és mondták, hogy hozzak vizet. Erre berohantam a konyhába és hoztam egy másfél decis pohárba vizet. Mondták, hogy NE ENNYIT!!!!!! Aztán vettem egy fazakatKépKép
NEM NEVETNI!!!

Rejóka!
még nem tudom, hogy holnap maradok Pősten vagy holnap után, de estig eldöntöm és mindenképpen találkozzunk, csak az nem világos, hogy kijöhetsz e a lakásból????
Ez a mentős (újraélesztős) kiképzés tök jó és érdekes. Most pihenem ki az osztály fáradalmaitKép
Hát a kardi hat hónap, de lesz szabadság!!!KépKép És a hétvégén megyünk horgászniKép

Rambóka!
Mütyűrkéről kérünk egy képet!!! Babó megengedte, hogy megkuksoljátok a lábaközét??? Lóg vagy lóg????Kép

Gabika!
Elmaradt a vérvétel. Nincs PÉ, mert tegnap 36,6-ot ma 36,5-öt mértem. Úgyhogy ...Kép
Ne dolgozd agyon magad. Csak úgy nyugisanKép
Izgatottan várjuk a vérvétel eredményeket!!!

Kandika!
Csináld meg azt a tesztet, végül is!!! Ha nem bírod egye fene. Veszítesz 800 ft-tKép Csak ne legyen negatív, mert akkor letörne. Kép Engem isKépKép
Vendég
 


ja!

Kavics
(24 cn.)
Vendég
 


Kavics: és miből gondoltad a múltkori PÉ-gyanút? Mármint nyák, mikroszkóp vagy LH teszt alapján? Vagy csak a hőd miatt?

Egyébként meg lesz PÉ-d! Csak türelemKép
csakegysokadnick
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: