Új privát üzeneted érkezett!

Ella
Akkor most megjött?Ilyen hamar?Nem lehet csak tüszőrepi miatt van egy kis vérzésed?

Aranyérhez-szerencsére-nem tudok hozzászólni.Mindenesetre nagyon rossz lehet.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hello csajok!

Ma reggel végre megjött (persze csak Norcolut hatására). Amikor az éjszaka közepén iszonyatos migrénre ébredtem, már tudtam, hogy így lesz. Nálam ez a kettő sajnos együtt jár. De most még ezt sem bánom.

Olyan sokat írtatok, nem ígérem, hogy mindent visszaolvasok, de igyekszem.......

Espero (1 cn.)

Kép

Képurl]
espero
 
 


Sziasztok csajócák!Kép

Milyen jó kis dumcsi parti megy ittKép
Ügyeltem tegnap és onnan sosem netezek.

Kandika!
Ma vagyok a 20. cnon, remélem nem lesz maratoni ez a vilkus, de biztos nem, mert ha május 2ig nincs havi, akkor uh és norcolut. Nem sz.rozok. Nem várok egy cseppet sem. És nagyon gondolkodom a Clostyn. Majd beköltözöm a UH laborbaKépKépKép

Rejoka!
Mérem a hőmet. Rendületlenül. De cikkcakk az egész. Semmi PÉre utaló jel nincs. De majd a 28-ik napon közzé teszem. Kép

Kriszta!
Mentős tanfolyamra megyek. Tágítják az agyamKép
Már nagyon várom, hogy ezen a kardin túl legyek. Ma majdnem eldurrant az agyam. Volt egy pillanat, amikor azt mondtam, hogy engem mostmár semmi sem érdekel, szerencsére csak 6 hónapot kell itt kibírni, ez féllábon, befogott orral is menni fog. De aztán megnyugodtamKép Most jól jön a Pesti szünetKép

Andem!
Gratula a szakvizsgádhoz. Ha nem vállalnék még gyereket, akkor 2010 végén szakvizsgázhatnék. De mivel meg akarom szakítnai az egészet, minél hamarabb így ki fog csúszni. Elképzelhető, hogy akár 2014-2015-ig isKép De nem érdekel.
A babód elvesztése nagyon szomorú dolog, de sok minden összejátszott. Ott volt a szakvizsga, a meló (anesztes ügyelet, nem a lazaságáról híres), PCO, nem szedted elég régóta a Metformint. De viszont most másképpen leszKép Szeded a gyógyít, ez stabillá teszi a hormon háztartásodatKép És azonnal elmész táppénzre. Ezt én is számígáltam, hogy mi lesz majd a gyesen. Mennyi pénzem lesz. És azt hittem jobb ha rezidensként megyek el. De rá kell jönnöm, hogy nem olan egyszerű, mert minden pótlékot lecsupasztítanak és marad 80 ezer netto és erre számolják a lovettát. Bár még nem érdeklődtem meg pontosan, de ahogy te is mondtad, se ügyeleti pénz, se pótlékok. De nem bánok én már semmit. Csak legyen babám. Majd az uram eltartKépKépKép Õ áll a dolgok elébe, büszkén és férfiasanKép A lényeg, hogy CSINÁLJ GYEREKET és lecsökkentik a havi bevételeidetKép KépKép)Kép
Most mennyit szedsz a Metforminból? 3x500mgot? És ezt szeretnéd emelni? Mennyire???
Ilyen késői napon az LH FSH már nem mérvadó, a progi viszontKép
Köszi az infokat. Én megpróbálom ühgyeletben levetetni 23 napon. Remélem összejön.

Csakegy!
Ez a fosás-szorulás elég rossz dolog. Én szivesen kiprobálnám eccer a ricinus olaj hatásátKép KépKép (lehet, hogy két napig összenőnék a wc csészével).
Elég kellemetlen lehet, hogy minden kaja és gyógyszer ennyire befolyásolja a gyomor-bél traktusodat.

Espero!
Vége a maratoni ciklusnak. Kép Ez jó, mégha a Norcolut is követte elKép Bevállalod a Clostyt??? Vagy még vársz egy hónapot???
Tudod!!!! JúniusKépKépKép+++++

Gabika!
Neked hihetetlenül rövidül a ciklusodKép Szerintem ne sírj! Én úgy gondolom, hogy jó úton vagy. Ez a gyógyi helyre pofoz mindent! Closty??? Lesz???

Csók csók!Kép

Kavics
(20 cn.)
Vendég
 

 
 

Kavicska
A ciklus elején p.é.-ig fűrészfogas kell legyen a görbéd.Mivel az,minden okod megvan a reménykedésre!!KépKépDrukk a p.é. hez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Írok mailt este!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Krisztike!
Nem tudom feltenni a német görbémet, hogy kell??????
SEGÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍTS!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Írtó sok munkám volt / van, levegőt venni is alig van időm, úgyhogy csak beköszönök!

Kincsecske, hogy vagy? Ha jó számolom, másfél hete szedjük a metformint. Én 2x850 mg-ot naponta, és nagyon jól érzem magam!

Mondjuk Húsvétkor azért voltak csokihegyek, meg bűnözés, akkor azért szédölögtem egy kicsit.

Jó sokat írtatok, most nem tudom visszaolvasni, talán holnap. Bár még elég húzos nap lesz, és nagyon sok vendégünk jön estére! Úgyhogy megyek is bevásárolni....

Sziasztok, szép estét Nektek!
Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Lányok nagy bajban vagyok!
Olyan az étvágyam, minr egy kiéheztetett farkaséKépKép
Édesség, minden mennyiségben. Húsvétban anyóséknál voltunk és megállapították, hogy híztam és jól nézek kiKépKépKép Ott én vagyok a legvékonyabbKép
Tényleg, hihetetlen étvágyam van. Lefogytam ugyan 2 kilát a Metformintól, de vissza is jött, nagy suttyomban!!!! Kép
Most is popcornt zabálok. Muszály májustól DIÉTÁRA fognom magam. Mert ha így haladok. Muszáj csinosan elkezdeni a kismamaságot, mert 9 hó alatt is fogok hízni!!! Figyelitek??? Kép

Pussz!!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!!

Velem semmi különleges nem történt. Olvaslak benneteket szorgalmasanKép

Csillagfény! köszönöm jól vagyok, nincs semmi bajom a bogyótól!!(napi 1*850mg)Kép Én is ettem rendesen sütiket, de! belekezdtem a diétába, és édesítővel sütöttem a sütit is Kép

Okr! milyen volt a bölcsis napotok? Hogy vagytok??

Mindenkinek drukkolok akinek most aktuál!!!
Szép estét nektek!

MONY ÉS TÖBBIEK TESSÉK ÉLETJELT ADNI!!

(60cn)
Vendég
 


Kavicska
A wunsch görbét elmented a képek mappába,mivel nagy, le kell kicsinyíteni pl. painttel-nyújtás/döntésnél
Maga a képfájl jó,nem kell JpG -be átírni,mint a fertyst.

Kincs
Augusztus 21-től kezdődik a beszoktatás.Most még csak megbeszéltük a dolgot.Kép
okrisz
 


<font color="aa00aa">Halihó!

Kincsecske!
Végre hír felőledKép

Sajnos nálam az édesség undor nagyon rövid ideig tartottKép Mostmár zabálom a finomságokat, úgy mint régenKép

Csillagocska!
Másfél hét, Kép Én is az elején roppant módon számoltam, minden nap, mostmár nemKép de azért sutyaban egy kicsit igenKép 25-én lesz 3 hóKép
Örülök, hogy ilyen jól bírod ezt a gyógyit. Szerencsés vagy. Kép Hatni is fogKép </font>
Vendég
 


Kavicska
Azt meg elfelejtettem,hogy a babaneten pedig melléklet feltöltés-tallózás.De sztem ezt tudodKép

U.I:Könyebb így írni,nem kell jelszóKépLustaság ha fájna...Kép
okrisz
 


Kavics ma voltam vérvételen hormonokat meg ezt azt néztek, melyik az a hormon ami így a 60.napon nem mérvadó??
Prol 15.5 Lh 16.3 FSH 6.4 Progi 1.5 Estr 36.8 Teszt 2.1
KÖSZI!!

Hogy tudsz színesen írni?????
Vendég
 


Aranykavics: hogy néz ki most a görbéd? Tuti, hogy nem volt PÉ?

Ja... nekem soha nem volt édességundorom...

és szorulásom is csak a Norcolut óta van... de a férjem ma vett nekem folsavat úgyhogy most egy ideig napi 3 mg-ot eszegetek majd belőle és kihagyom az Elevitet... (nekem a Metformin marhára nem csinál hasmenést... bárcsak csinálna...)
csakegysokadnick
 
 


Okr!
Megjegyzi a gép a jelszód! és csak két klikk....
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Végül rájöttem,h mégis csak örülök nekiKép
NEm,normálissan meg van sőt,mint az állat úgy,görcsölök+társai rég volt már ilyen mensim!
Ja,hétfőn megyek vérvétel.Uh,és valószinű closty!

Szorulásra én tejcsit szoktam inni(sokat),ma is igy tettem,pedig nem volt szorulásom,de meghajtottKép.Az elevitől nem lesz könnyebbb az tuti!
Végig olvastam,csak már elfelejtettem ki mit irt,igy hámozgatnotok kellKép,bocsi!!

AndiKép
Mi volt Uh-n?????????????????Jelentkezz!!!!!!

Kavicska!
Muti azt a görbét!!!édességet azt én is bár hol,bármikor majszolomKép,nem vagy egyedül,hétvégén Oroszkrém tortát fogok enniKépKépKép

Csók
Vendég
 


7kincs: az explorer nem jegyzi meg... itthon Firefoxot használok, az igen...
csakegysokadnick
 
 


Csakegy:Óóóó ehez én nem értek, de nekem megyKép
Vendég
 


Ella ha a tej meghajt, akkor szerintem nézetned kéne egy laktózérzékenységet... erre érdemes odafigyelni, mert elég sok galibát tud csinálni ha nem veszed figyelembe... (mondjuk a kazeinérzékenység is bejátszhat a dologba...)
csakegysokadnick
 
 


CsakegyKép
szia!
Milyen galibát???És mi az a kazeinérzékenység?
Világosits már fel légyszi,mert nem sok mindent tudok erről!KösziKép
Vendég
 


A laktóz az a tejcukor (hasmenést okoz) a kazein pedig a tejfehérje és a vékonybélgyulladáson át sok mindent okoz... ha nincs hasmenésed stb. a joghurttól, túrótól akkor valszeg laktóz...

de ez csak egy tipp, érdemes lenne megcsináltatnod valami tesztet (belgyógyász csinálja szerintem)
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!
Aha,értem!Igazából,nincs baj vele,nem küszködök áll. szorulással,nagyon ritkán talán,de az sztem normális,gondolom függ attól is mit eszek!?De azért lehet rá kérdek majd!
Sikerült találni bioptron lámpát ocsóbban??
Vendég
 


Csakegy!

Nekem explorerem van, de ez megjegyzi. Elkezdem beírni az "r" betűt és már dobja is fel a nickemet meg a 8 pöttyöt. ( Szőke nő: Jé, neked is 4 csillag a pinkódod? Kép Bocs, ezt nem tudtam kihagyni! Kép)

Folyásnál nekem azt mondta annó egy doki:
-fehér, túrószerű, viszket: gomba
-tojásfehérjeszerű, furcsa szagú, esetleg zöldes-sárgás: baci
-híg, vízszerű, influenzaszerű tünetekkel: Chlamidia
De sajnos, még Trichomonas is van a világon!!!
Egyébként teherbeesést megelőzően nekem is volt vmi tömeges folyásom, egészen különös szagú, de mire elmentem volna dokihoz, elmúlt!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


na de nekem nem túrószerű... tojásfehérje, de semmi szaga és nem színes, chlamidiám és trichamonasom tutira nics (kb. 2 éve teszteltettem mind a kettőt, azóta semmi indok nincs arra, hogy valahonnan előkerült volna... uszodába nem járok, férjet nem csalok, ő se engem...)... ezért is vagyok ennyire gondban... mert nem tudom beazonosítani...

Ui: nekem le van tiltva a melóhelyimen a jelszavak megjegyzése... valami service pack telepítésének köszönhetően...
csakegysokadnick
 
 


(ja... az előzőnél viszketett... ott tutira biztos voltam a gombában, bár ott sem volt túrószerű...)

Ja... ma vetettem egy doboz Mycosistet... de mostmár kivárom a dokit és csak akkor veszem be... addig a szexet is hanyagolom...
csakegysokadnick
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok csajok!
Írtam nagyon hosszút és a görbe kicsinyítése közben nagy ügyesen elszált az egész!
Ígyhát nem gépelem be mégegyszer. Megyek lefekszem, mert mostmár hulla vagyokKépKép
De azért Csakegy és Gabika kérésére nagy nehezen összehoztam a görbémKép
Itt PÉ nincs!!!KépKép

Pussssssz</font>

Kép
Vendég
 


Aranykavics: akkor majd leszKép A metformin csak elkezd majd egyszer dolgozni.. kéne neki... a ragyáid már Neked is eltűntek... nem? A következő a peteérés lesz Kép Ha nem most, akkor a következő ciklusban...
csakegysokadnick
 
 


Kavics!
Miből fogsz szakvizsgázni? Én már nagyon örülök, hogy túléltem ezt a rezidenskedést, mi voltunk a második ilyen évfolyam... jó nagy b.romság Kép
A 3x500 merckformint kellene talán megemelni, mondjuk 3x850-re (a max. napi adagja 3g, tehát ez még beleférne Kép)
Nekem is a progi a bajom a leletemben... Kép Holnapra kellene megjönnie (ma 28.cn) de még semmi jele... Kép Még adok neki két hetet, hogy ne tűnjek türelmetlenek, aztán irány a doktorbácsi...

Többiek!
Visszaolvastam ám, nagyon termékenyek Kép vagyunk... Csak most menni kéne a műtőbe... Kép zsufolásig vagyunk aludni- és zsibbadni vágyókkal Kép

Szép napot Nektek!
andem
 
 


Kavicska
Sztem a napokban hajtsátok meg a dolgot!Remlem hamarosan felugrik az a hő,jelezvén a p.é.-t!Kép

Andem
Akkor hát hajrá altatás,zsibbadás!Kép

Csakegy
Remélem már a dokinál ücsörögsz!

Kincs
Nekem semmi jele ,hogy meg akarta volna jegyezni a jelszavam a program.Kép
okrisz
 


Sziasztok!

Klassz olvasni benneteket!
Kincsecske, örülök, hogy semmi bajod!

Kavicska, kedves vagy! Érdekes, hogy fogytál a metformintól. Én eddig inkább csak híztam, de valószínű inkább a húsvéti zabálások miatt. Még sajna mindig van a sok édességből :-)
Nem fogja vissza a metformin hatását, ha édességet eszel mellette? Mondjuk nem tortahelyekre gondoltam, csak egy kis szerelt csokira naponta. :-)

Csakegy!
Zabkorpát próbáltál már? Napi 3x 2 evőkanál natúr joghurttal az elején, mondjuk egy-két hét, aztán ha beállt a szervezeted, akkor napi egy étkezést pótolhatsz zabkorpával, és soha nem lesz baj az emésztéseddel. Legalább ismerek többeket, akiknek ez tuti bevált.
Próbáld ki!

Nagyon sok melóm van mára, este vendégség. Úgyhogy nagyon szép hétvégét kívánok Nektek!
Csilla

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Orvoslányok, ha tudtok, segítsetek! Kép

Teherbeesésem hónapjában volt életemben először olyan, hogy nem tudtam rendszeresen aludni éjszakákon át, egyszerűen akármilyen fáradt voltam, nem kapcsolt szét az agyam az álomhoz. Szedtem bio-Melatonint meg homeos Sedatif PC-t, így minden 2.éjszaka tűrhető volt, aztán a + teszt után jött az álomkór, és azóta sem volt ilyen.
Most viszont megint kezdődik. Kép Gyanítom, hogy ebben benne van a vizsga miatti feszültség is. De lassan komolyan megőrülök... az elmúlt 48 órában kb. 7 órát aludtam összesen. Nem tudok elaludni. Kezdődik azzal, hogy Bogi elég erősen mozog, még ha álmában is megmozdítja egy kis végtagját a drága, nekem az is erős inger. Aztán háton feküdni nem tudok, mert nagyon fent van Bogi, és fulladok, nyomja a tüdőmet. Oldalt ha fekszem, vagy beleszól, hogy az neki nem jó (rugdos), vagy ha jó is, egy idő után elkezd fájni a gerincem a terheléstől, így meg kell fordulnom, így ő is felébred és kezdjük elölről. Persze, ha alapból nem lennék ilyen álmatlan és éber, ez nem jelentene nagy gondot. De az agyam sem kapcsol szét, így kínszenvedés az egész. MI A FRANCOT TEGYEK?? Terhesen nem vehetek be semmit, és megőrjít a tudat, hogy van még 2 nap, intenzíven ismételni kéne már csak, ha ilyen sokat tanultam, és nem tudok, mert annyira hulla vagyok agyilag. Ma reggel már csak zokogtam. Kép

Adjatok tippet, kérlek, mit vehetnék be.

köszi Norka
s_norka
 
 


Sziasztok!

Norka: hát nálam is vagylagos a Sedatif... egyszer segített, egyszer nem... nekem anno azt tanácsolták (és ez működik is, ha komolyan veszi az ember), hogy lefekvés előtt 1-2 órával nuku TV vagy hasonló, csak valami nyugis komolyzene, egy nagy bödön citromfű vagy valami jóéjszakát tea aztán ücsörgés a félhomályban... Akkor az agy szépen lelassul és könnyebben ki tud kapcsolni... nálam eddig csak ez vált be igazán... (szerencsére a férjem is szereti az ilyen ücsörgéseket)

Csillag: minden reggel zabkorpával indítok... a Norcolut előtt működött is... (ja... ma már javul a helyzet... igaz, az Elevitről áttértem a napi 3mg-os folsav talettára)

Okr: hát izé... doki lezavarva. Egy nagy kalap xart sem értKép 2 perc alatt kirugdosott a rendelőből azzal, hogy szerinte gomba, úgyhogy KEZDJÜK azzal a kezelést (na de azt is mondta, hogy nem kell visszamennem... de akkor hogy folytatjuk?). A hólyaghurutommal meg menjek urológushoz. (kapja be... az urológus szóba sem áll velem, azonnal visszazavar a nőgyógyászhoz... tudom, már jónéhányszor eljátszottam ezt.... és a nyomi doki még egy Monuralt sem írt fel nekem... még jó, hogy az mindig van nálam...) Adott Mycosistet (hát amiatt kár volt hajnalban kelnem, az is van itthon) meg egy talán Gynosol nevű kenőcsöt amit még nem váltottam ki azt' viszlát.

Kértem, hogy vegye le a rákszüréshez is a cuccost (egy éve voltam utoljára) de nem használta a fém izét úgyhogy komoly kétségeim vannak, hogy levette-e (utána direkt megkérdeztem, hogy mikorra lesz meg a szűrés eredménye, és 1-2 hetet mondott... de a szűréshez az a fém izé is kellett volna... nem?)

szóval semmi értelme nem volt az egésznek és nem tudom, mi a fene van most. A vizsgálat kifejezetten fájt (a hüvelyem) tehát tuti a gyulladás...

Komolyan... nem tudom, mi legyen. Most kiváltom a krémet és várok. Na de mire és meddig...

Ja... arra is rákérdeztem nála, hogy ha most lesz PÉ-m és esetleg teherbe esek, árthat-e a gyereknek a gyógyszer + a krém... hát csak az orra alá motyogott. Asszem ez a doki is a szakma szégyeneKép (Sote 2 ambulancia) ja... még a panaszomat is úgy kellett kiüvöltenem az öltözőfülkéből, mert még annyi időt sem adott, hogy nyugodtan elmondjam neki...

(ja... azt meg egyszerűen nem értette, hogy mi az a tojásfehérjés nyák... vissza is kérdezett és úgy tűnt, nem fogta fel... )

Ez olyan gáz... azért mentem a Sote-ra mert eddig csak nagyon lelkiismeretes és profi orvosokkal találkoztam... ez viszont borzalmas egy doki...
csakegysokadnick
 
 


Csakegy
Hát sztem nem vett rákszűréshez mintát,vagy legalább is nem a méhnyakból.Ahhoz ún. kacsa,és kolposzkóp is kell.
Szegénykém!KépBízom benne segít azért a kapott szer!

Kavicska
Írtam mailt!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="aa00aa">Sziasztok!

Kivágom ezt a qrva gépet, beírtam elszált a hosszú hsz-om. Francba.

Norka!
Nehéz bármit is mondanom, mert nem igazán vagyok tisztában, hogy kismamiknak milyen altató-nyugtató szert lehet szedni. Ezt a nőgyógyászodtól kellene megkérdezni, de hátha tudnak sokkal okosabbat mondani, a többi kismamik, vagy már volt kismamikKép És arról sem vagyok meggyöződve, hogy ez kell e?
Az természetes, hogy nem alszol vizsga előtt. A nagy megmérettetések előtt "nem illik" nyugodtan aludniKép Bár a családi neten azt írtad, hogy nem izgulsz, de talán mégis... Ebben nyílvánul meg. Nem alszol! Végül is érthető, mert több év munkája van benne.
A másik ok a babó, minden általam ismert kismama ezt mondta, hogy a 30 egynéhányadik héttől már nem ment a nyugodt pihenés. Se háton, se hason, se oldalt. Csak ülve több párnával, hogy ne fulladjon meg!
Tehát hétfőn lesz a vizsgád?
Elvileg a Sedatif PC nem kontraindikált terhességben, de nem vagyok biztos benne.
A bio Melanin is csak orvosi engedéllyel.
Talán a legjobb lenne ha sétálnál egy kicsit, kellemes masszázs... Tanulás mellett!!! (Mert helyett az hülye tanács lenne.)
Utálatos dolog a vizsga előtti 48 óra.
Nem voltam nagy segítség, tudomKép Ha nem vagy álmos, akkor inkább ismételj, csak arra vigyázz, hogy ne hajtsd túl magad (bár ez ilyenkor könnyen megy), és ne legyen pocak görcs!

Csillagocska!
Kellemes vendéglátást!!!Kép Az nekem mindig nagyon nehezen megy. A megfelelés, főleg ha a főzésről van szóKép

Andem!
Ha nagy leszek reumatológus leszekKép
3x850mg. Kandi is annyit szed. Én 2x850mgot szedek. Úgy érzem ez elég nekem. De meglátjuk a szőröcskéim hogyan viselkednek, mert ha nem akarnak megritkulni, akkor emelem a dózist!!!
PÉm az biztos leszKép

Csakegy!
Ennek a zabkorpának még a neve is rossz. Mindig a ló meg a nyerítés jut eszembe róla. KépKépKép

Csók csók!
Kavics
(21 cn.)</font>
Vendég
 


skacok... ki jelölt be engem a Wiw-en? Innen valaki...
csakegysokadnick
 
 


Kép
Vendég
 


Visszaigazoltam Kép
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok,
Hat, annyit irtatok, hogy eselyem sincs visszaolvasni mindent..
Norka, faradtsag, vizsga es egyeb mas okbol valo almatlansagra bevalt szerem evek ota az "L72" homeopatias csepp (laboratoire Lehning). En alapvetoen nem hiszek a homoepatiaban, de ez eddig mindig segitett, sot...a parom is probalta, neki is bevalt.Most olvastam el a tajekoztatojat, es nincs kontreindikacio terhesseg eseten.
Jo hetveget Mindenkinek!
alice27
 
 


Dokilányok... nagy kérdés:

Az állkapcsomban (vagyhol) a fogak alatt van egy csomó nyirokcsomó. Jó nagyok és nem kéne ott lenniük. A fogdoki talán 2-3 hónapja helyrepakolta a fogaimat (volt 3 odvas, az egyik már a csontra is ráment - egy régi tömés cseréjénél hazavágta a fogorvos) és azt hittem, elmúlnak a nyirikcsomók... de még mindig ott vannak. Ez igazából tegnap tudatosult bennem (vagy lehet, hogy tegnap óta megint megduzzadtak?)

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ezt kivel lehet megnézetni? Csak, hogy megnyugodjak, hogy ez OK és csak a fogaim miatt vannak ott...

Köszi!
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt és szép hétvégét eső nélkül Kép

Norka szorítunk neked a vizsgán,MINDEN JÓT!!!Remélem sikerül pihenned is...majd írj a fejleményekről..(a babaszoba engem is érdekelneKép)

Andem gyűrűitek megvannak milyen , mikor esküdtök??

Csillagfény kipihented a melót és vendégséget?? Hogy vagy??

Andi mizujs?

Valaki rápillantana a 60.napi hormonjaimra és értékelnéKépKép ? Azt nem tudom hogy ilyenkor melyik hormonértéknek lehet hinni,vagy itt már mind értékelhetetlen?

Mony megigérted hogy néha jelentkezel, sztem az most vanKép!!

Minden jót nektek, vigyázzatok magatokra ,írjatok!!
Vendég
 


<font color="aa00aa">Jó reggelt Mindenkinek!

Gyönyörű szép nap ez a mai, sehol egy felhőKép

Képzeljétek egy kávés köcsög van a kezembenKép Kívánom az ízétKép
Sajnos ezen a hétvégén megint pár nélkül, pedig most a hőm felugrottKép Kép Majd a hsz.-om végén felteszem a gőrbém.

Mára nagyon jó kis programot szerveztünk a sógornőmmelKép Vásárlás, mozi, kajáldaKép SétaKép

Mindenki legyen ma nagyon jóKép Pihenjetek sokat.

Norka! Meked meg nagyon nagyon nagyon nagyon szorítunkKép

Csóközön!</font>
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Kincsecske!
Velem semmi extra,csak talán annyi,hogy érzékenyek a cickóim...de csak az eleje....de ez lehet az Estrofem-től,papirjában is le van írva.Kép
Nem tetted fel a hormonjaidat!
Norka!Egy nagy kalappal a vizsgára,hidd el,ha túl leszel rajta...aludni is fogsz 1-2 napon belül...csajszira vigyázz,majd Õ súg Kép
Kavicska!Én is még ágyból írok,kv-n ,már túl....férjem focizik,de ha hazaér...mi is kb. úgy töltjük a napot....vásárlás-mozi-kajálda-csavi!Vad kaland-ot nézzük meg,vagy micsudit!
Nem értek a högörbéhez...de Neked is a 20.napon volt Pé-d????
Nálunk is 100ágra süt a nap,minden ablak nyitva van...csak az a r.körtefa virága ne lenne ennyire büdös!Szépnek szép,de a szaga...
Gabóca!Gondoltam,hogy bealudtál este....KépKépKépÉn is lefeküdtem 11-kor.
na majd még jövök.....

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


halihó itt is szép az időKép
a hormonjaim csütörtökön este raktam felKép
Vendég
 


Kavicska
A 21.cn-n volt p.é.-d sztem!KépDe pár nap,és tuti lesz a dolog!!!
Remélem volt akció is hozzá!Kép
Kellemes napot!Kép

Andika
Jó szórakozást!!Kép

Kincs
Nem írnád be mégegyszer a laborjaidat?

KépKép

KépKép
okr
 
 


na jó Kép 60.cn labor (melyik mérvadó ilyenkor????)

Prol 15.10 (30volt a ciklus elejénKép )

LH 16.3 (6.44 volt)

FSH 6.4 (5.2 volt)

Progi 1.5

Estr. 38.6 (41.7 volt)

Teszst. 2.1
Vendég
 


Hát Kincsecske!Nem túl rózsás a leleted,totál,ilyen rossz volt az Én 66.napi leletem is....na jó az Lh-m az 20-al több stb.
...remélem a csajszik segítenek elemezni is,nem csak sopánkodnak mint Én....
Voltunk bicajozni,hát nem esik jól a rázkodás....pedig itt a Duna part kész döcögös,a sok iszaptól és sártól.Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


...a rázkodás,megtette hatását...görcsölget a hasam és 1x véres nyákom is volt...vércsikos....
Szóval erről ennyit.....Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


<font color="aa00aa">Kandika!
Amíg nem jön meg, addig reménykedni kell. És az tök pozítiv, hogy a Clostitól ilyen kövér PÉd volt. Kép Ezt többször is meg lehet ismételni. De ha netalántán megjönne a havi, akor csináltass egy átjárhatóságit, hogy nehogy ez legyen az akadály...(de te ezt úgy is tudodKép)

Kriszta!
Sajnos ha van PÉ, ha nincs, (hacur, kamaty, rosszalkodás, stb stb több napja nem volt) és nem is lesz az elkövetkező három napban, mert szerda óta egyéb nincs csak ügyelet és kongresszusra való készülés. Most a párom hosszúhétvégézik én pedig hétfőn Pesten leszek. Estére érek haza. Hulla fáradtan. (mert holnap én is ügyelek) Szóval azért örülnék ha lett volna PÉ a 20ik napon, de ebben a hónapban úgy is löttek nekiKép Kép Majd meglátjuk, hogy alakul tovább a görbe. Kép Lehet, hogy holnap padlót fog a reggeli hőmérsékletemKép Kihűlés szélén leszek.Kép

Na ma jól bevásároltam, ritkán csinálok ilyet, de ma..... hihetetlen voltam. Igaz mindent leárazáson vettem így a három nadrág és három felső összesen került 7000 ftba. De akkor is! Muszáj kényeztetni magam. Értsetek velem egyett....KépKépKép Aztán kajálda, mozi, séta, nézelődés és még nincs vége a napnak. Asszem megkoronázom egy vaniliás VienettávalKépKépKép

Kincsecske!
Nem akarlak elkeseríteni, de ezeknek a sokadik napon készült hormon leleteknek szinte semmi hasznuk nincs. Pláne a LH, FSH-nak. 3.cn.on ismételd meg az összest. Hát a Progid az soványka, sajnosKép Én holnap nézetem meg az enyémet. Majd kiderül, hogy volt e PÉKépKépKép

Csakegy!
Hol a fogaid alatt??? Mert ezt nem értem. A rossz fogaktól lehet nagyobb nyirokcsomó. Aki babát szeretne annak javasolt a fogak rendbetétele. Mert minden odvas fog egy góc a szervezetben és csak árt. De erről már régebb Rambóka részletesen írt. Lehet, hogy nem csinálták meg rendesen a fogaidat??? Vagy belédbújt valami vírus?!?!?!

Na csók kedveseimKép

Megyek megvenni a vonatjegyem és be kell szerezzek egy adag fagyit. Valami nagyon finomatKép

Kavics
(22 cn.)</font>
Vendég
 


Sziasztok!

Norka!

A 30 hetes terhes kolleginám sem tud aludni, ő fullad.
De csütörtök, pénteken én is keménykedtem a hidegfront miatt.
Te meg még vizsgadrukkolsz is!
Én annó ugyanígy voltam vizsgák előtt! Éjjel dolgozza fel az agyad az infókat és amikor elakad felriadsz, ált. vizsgaidőszak végére már rutinosan aludtam vissza, de terhesen nem lehet egyszerű!!! Még nekem is legalább két tárgyból le kell vizsgáznom szülésig, de még az időpontot sem tudom!!! Mindenesetre egyetlen dolgot ne tegyél: éjszaka közepén NE VEDD ELÕ A TÉTELEKET átnézésre, mert pont azt az agyi folyamatot zavarod meg, ami a memorizáláshoz kell!!!!!!!
Rengetegszer húztam ki az előző hajnalban felkapott és átnézett tételt és soha nem emlékeztem rá rendesen! Utolsó tanulási időpont a hajnal fél egy, utána már tilos!!!!!! Inkább sírj egy nagyot! Kiváló feszültségoldó és jobban fogsz utána aludni! Vizsga után meg pláne!! Kép
A Kínai Népköztársaság teljes éves termése legyen veled!!!!!!!

Csakegy!

Keress már egy normális SAJÁT dokit! Van olyan is hogy magánba jársz vkihez, de a vizsgálatokat az állami intézményben sztk alapon végzi, így olcsóbb! A rákszűrés kolposzkóp, kacsa és hurkapálcára tekert vatta v. spec kefevégű eszköz nélkül nehezen kivitelezhető! Kenőccsel gombát irtani max. a hüvelybemenet környékéről lehet! A teljes sikerhez vagy hüvelytabletta, vagy szisztémás szer (pl. Diflucan) kell!!! Anélkül csak kamukezelés! Én évekig küzdöttem ugyanígy kenceficék sorát próbálva végig eredménytelenül! Nálam végül a Diflucan hozta meg az áttörést, pedig először csak néztem, amikor kibontottam a dobozát és egyetlen nyomorult kis kapszula volt benne, főleg mert nem olcsó!!! De 3 nap alatt kiirtott mindent, amitől éveken keresztül szenvedtem!
Egyébként van vmi lactobacillus tartalmú tabletta v. kapszula is a gyógynövényboltokban, csak éppen 6 db 4000 Ft körüli áron! Még nem próbáltam, nekem is csak ajánlották.

Állcsont alatti nyirokcsomók:
- sikertelen gyökérkezelés esetén a gyökércsúcson kialakuló granulóma, krónikus gyulladás miatt a legvalószínűbb! Menj el egy másik dokihoz akinek van rtg-je, nézze meg h. van-e a gyökércsúcson felritkulás( sötét folt a rtg-en)! Lehetőleg ne ahhoz menj aki a gyökérkezeléseket végezte, mert ő valszeg azt fogja mondani, h. nincs mit tenni, ki kell húzni! Kép Ez pedig csak az esetek kis százalékában igaz, a többiben újrakezeléssel, végszükség esetén gyökércsúcs rezekcióval megmenthető a fog!!!!!!!
Ne hagyd kihúzni, amíg nem muszáj!!!!! A pótlás bármely formája csak drágább lesz!!!!!
-Lehet még mononucleosis infectiosa is, de akkor marhanagyra dagadnának, nem tudnál nyelni és lázas lennél!
Szerintem inkább az első a valószínűbb!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Kavicska!
Hát azóta se semmi...pedig akkor kimostam magam...de próbálok pihizni.Hátha...duphastont önhatalmulag 3x1-re emeltem...de nem tudom,hogy az Estrofem kell még Nekem?
Segíts légyszike,Te meddig szedted?Csak a Pé-ig,vagy tovább?Dokim külföldön van,nem tudom elérni...Kép
...nem nyekergek tovább,megyek pihizni....
Gabóka!Megyek pihizni,nem msn-ezek ma már...
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


<font color="aa00aa">Halihó!Kép
Látom a mai napon én írtam a legtöbbet. KépKépKép

Van még valaki net közelben?????

csóközön

k
</font>
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: