Új privát üzeneted érkezett!

SZIasztok!

Rég nem voltam. Most is csak beugrok, mert hát amíg nem dolgoztam, senki nem csinálta meg a munkámat, úgyhogy most szívás lesz.

Először is Mamintinak nagy-nagy gratula!!!!!! Remélem kapunk majd hamarosan képeket is!

Potter, neked meg kitartás. Már nincs sok hátra. Aztán meg jön Betti! El sem hiszem, hogy már itt tartunk!

Zafir mikorra van kiírva?

Nekem tegnap volt egy 21mm-es petike, azt mondta az UH-s doki, hogy fel van adva a házi feladat. Hát mi rá is dolgoztunk tegnap este, de én úgy érzem még nem repedt meg. És ma reggel még mindig csak 36,6 volt a hőm.

Breni! Ez a megszakítás dolgot én sose értettem. A legjobb része marad ki az akciónak. Akkor már én inkább a gumit választanám.

Hello Vicuska! Mikor elkezdted a hosszú történetet azt hittem valami jó hír lesz a végén. De sajna.....Kép Pedig úgy szeretném!!!
HSG még mindig nem? Én most már rászántam magam. Ez az utolsó esélyem, hogy elkerüljem.

Na mentem.
Puszi mindenkinek

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!

Potter!Mindegy,majd kiderül.Lehet egyáltalán nem leszek addigra terhes.Drukk a vizsgákhoz.

Kamilla!A megszakítás azért lett volna egy lehetőség,hogy kb.2 hónapig ne legyek terhes(persze tudom így van rá esély),de már nem téma,mivel nem szakítjuk meg az akciót,nem megy.Gumival meg pláne.Nagyon-nagy drukk neked is a babához.

Kép
breni
 
 


Nem igaz hogy senki sem ír már ide.Lehet én is tovább állok.Kép Pedig nem szívesen.

Kép
breni
 
 

 
 

Sziasztok!
Vica!
Amikor olvastam az írásod végig azon szurkoltam, hogy igen, happy end lesz a vége... Nagyon izgultam a végikifejletért... erre már nem lehet mit írni. Nem akarok sem okoskodónak, sem vészmadárnak lenni, de nagyon endo gyanús vagy nekem... Szinte ugyanazokat a tüneteket produkálod mint én... Nekem azt mondta a Kornél, hogy az endo gátolhatja a beágyazódást. Tehát magát a megfoganást nem. Én a helyedben kivizsgáltatnám magam.

moni
 
 


Reni!

Sajnálom, hogy lelépszKép, igazán nem értem én sem, hogy miért halt ki a topik. Biztosan nincs téma, vagy mindenki csendben várja a babásokdást vagy nem tudom. Én most hisztizek, úgyhogy jobb is ha nem jövök.
Azért ha megint felpörgünk, gyere vissza!!!

Móni!
Írtam mélt.

(Amúgy észrevettétek, hogy lehet már névtelenül is írni megint? Szerintem nagy hülyeség. Egy kitalált névvel bárki tudna írni. Ez csak arra jó, hogy mindenféle bunkó beírhasson, mint pár éve. Érdemes régi topikok archívumait böngészni, óriási viták voltak ilyenből.)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jövök,csak úgysem ír senki sem.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Rég nem voltam. Most is csak beugrok, alig van idöm.Nagyon sok a próblémámKép!!A párom utál a m.helyére menni ,váltani akar de buszköltséget nem téritennek amit kinézett magának,nem tudom h dönt de már elegem van!Az én m.helyemen is sok a gond ,teljessen ki vagyok!!Ha nem mensiztem volna komolyan azt mondanám h terhes vagyok ,tüneteket prodákálok,feszül a hasam és a mellem(de ez lehetetlen ( hisz 10.-én jött meg))De nem akarlak benneteket ezel fárasztani!!!
Nem értem én sem, hogy miért halt ki a topik.

Beukával mi van??Tud róla vki??

Vica!!
Kép

Mamintinak nagy-nagy gratula!!!


Reni!!

Én a helyedbe nem védekeznék,ha a baba jönni akar akor ugy is jön,ez szerintem elöre meg van irva!!
Nagyon drukkolok ,hogy minden simán menjen !!
A párom ,most pont egy cégnél másodállásba esküvök videozásával foglalkoznak,dvd minöség ,és elég olcso 30eft !Hát ha Zalába laknál tudnám ajánlani!


www.windbird.hu/nosoft

Nekünk az esküvös kazetát ök csinálták meg dvd-re és nagyon jóKép!!

Egy kicsit még tudok lenni,ha vki itt van jöjjön és dumcsizunk,a párom 2-ig dolgozik Kép !!
Vendég
 


Nagyon kihallt ez a topic Kép mikor egy kicsit ráérek még akor sincs senkiKép !!
Vendég
 


Reni!!

Mesélj hogy állnak a készületek??Kiváncsi vagyok Kép!!Hányan lesztek?stb...

Na azt hiszem mára megszünnök!!
Puszi mindenkinek!!

BEtti!!

Haragszol rám??
Mert nem kaptam képet!!!
Vendég
 


Keditke!Hű az jó ár.Nekünk a fotozás lesz 30eFt,a videó 70e,a zenekar 90e.Hát nem valami olcsó de még így is jó árban van.Még nem tudjuk teljesen a számot de kb 100-an leszünk.A torta,süti,öltöny hiányzik,holnap megyünk vőfély ügyben.Jól állunk és még van 5 hónap.Lemondtunk a megszakításról.Teljesen erő bedobással szexelünk Kép
Viszont annak nem örülök hogy neked megjött.Mit csináltok délután?Olyan szép idő van.

Kép
breni
 
 


Breni,
mostanában egy "törzstag" sem lett babás, sztem minenki belefáradt egy kicsit. Lehet, hogy túl összeszokottnak tűnünk, így nem jön vérfrissítás sem.
Én a részemről tanultam, meg aztán a terhesség alatt nem minden nap újdonság. Kép Meg kicsit offtopic is a téma. (Próbáltam más ilyesmi topikba írni, de nem jött be.) Szóval asszem nem én fogom felpörgetni itt az eseményeket, de azért szívesen írogatok. Péntektől több időm lesz...a szülésig. Kép
Köszi a drukkot, eltettem. Kép

Sztem nem kell borúlátónak lenni, majd megint felpörögnek a dolgok.

Vica,
remélem nem az lesz, amit Móni ír.
Pszichológus?
potter_76
 
 


Szia Reni!!

De örülök nektek ,de tényleg Kép
Nagyon szép idö van sétáltam egyet ,aztán pihizek egyet !Kép!!
Nagyon drukkolok ,hogy nálad is minél elöbb baba legyen!!
Én attol félek amig itt dolgozom baba ha lesz is nem marad meg ( a sok emelés miatt) januárba igy vesztettem elKép!!
Komolyan mondom olyan érzésem van mintha terhes lennék,vagy csak bemesélem magamnak!!Érzékeny cicik ,nagyon gyanus!!lehet ,hogy valamelyik nap poénbol mérek hötKép!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Potter!!

De jo neked péntektöl Kép!!

Szerintem itt a tavasz és mindenki csavarog és igy a netezés elhanyagolt lett ,nem?Én is sokat vagyok kinnt miota szép idö vanKép!!
De a régiek közül szinte senki nem jön !!
Legalább életjelet tessék adni!!
Beukáért is nagyon izgulok,remélem minden rendbe van!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Editke,
ezer éve nem jártál erre! Kép SZiaaa! Kép
Munkahelyi gondok Kép
Mérj egy hőt! Hátha... Kép Volt már ilyen a világtörténelemben! Kép

Potter,
Nagy drukk neked péntekre!!!
Utána még jól használd ki az időt, amíg lehet! Kép

Reni,
Hurrá! Kép Hogy lemondtatok a megszakításról! Kép

Vica,
remélem nincs szó endóról!

A múltkor írtam egyet névtelenül (másik topicba), annyit, hogy "hahó" Kép Kép

angel37
 
 


Szia!!!!

Kép
Vendég
 


<font color="ff0000">Sziasztok!

Velünk minden rendben.
VAN MÁR 2-t FOGUNK ALUL.
Nagyon tudunk dumcsizni és vigyorogni.
Felfedeztük magunkat a tükörben és jót kacagtunk rajta.
Sokat kirándultunk a húsvét alatt.
Kép

Mindenkinek további szép napokat kívánunk.
Marcell(124 napos),Inci, Apa</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Jó reggelt! Kép
Potter!Lehet igazad van mindenki belefáradt a babaprojectbe,nem is csodálom.

Keditke!De neked most megjött,igaz?És mégis úgy érzed hogy terhes vagy?Lehet.Attól mert megjött még lehetséges.Csinálj tesztet inkább.Nem?

Angel!Igazából én is örülök,hogy így lett.Legalább esélyt adunk magunknak.

Incike!Nagyon édes Marcell.Nagyon jó lehet most neked,de nekünk is jó lesz hamarosan.Bízzunk benne.Kép

Kép
breni
 
 


Ági!
Sokszor gondolkoztam már nagyobb kiborulásokkor a pszichológuson, de mindig arra jutottam, hogy ez egy fél megoldás lenne. Se orvos, se gyógyszer, se pszichológus, se diéta, se torna nem tud nekem gyereket csinálni. Csak én. Senki és semmi más.
Nekem kell megbírkóznom a feladattal és nem másokra hárítani a felelősséget. Az én harcom volt (és lesz) és az én győzelmem is. A hátam borsódzik, mikor a lombikosok írják, hogy pl. Krizsa csinált neki gyereket. Akárhogy i sikerült az a baba, mégiscsak ők "csinálták". Na mindegy.
Tudod, én úgy vagyok ezzel az endo dologgal is, hogy azt is le tudom győzni, ha az van. Mert le akarom.
Te orvos vagy, biztosan másként gondolod, hiszen másként tanították nektek, ti a dolgok reálisabb, hogy is mondjam, materiálisabb részét látjátok, és abban látjátok a megoldást is. Nem akarok általánosítani, lehet hogy te nem is így látod. Én viszont a szellem, a tudat és az az alatt lévő dolgok erejében bízom. Én irányítom az életem. Ezt a késlekedést is én "akartam", még ha nem is tudtam róla. Valamiért így kellett lennie. Aztán majd megváltozik ez, és akkor jönni fog magától mindenféle beavatkozás nélkül.
Ne haragudj(atok), hogy már megint sokat pofáztam.

Pusz: V.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Én igazat adok neked.

Kép
breni
 
 


Inci!

Óriási lett már Marci-baba! Gratulálok a 2 pici fogához. Minden jót nektek!

Editke!
Te még nem gondolkodtál m.hely váltáson? Biztos nem használ az a sok stressz, se a baba-témában, de az egészségednek.

Angel!
Szóval Te voltál a hahózós!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni!
Köszi. Aranyos vagy.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok Csajszik!

Mamintinek és a kis Kingának nagy gratuláció!!!! Hát eljött ez is! Kép Még emlékszem, amikor megkönnyeztem Maminti pozitív tesztjét tavaly. Kép

Mostanában én sem tudtam jönni, apa itthon volt két hétig, egész idő alatt ügyeket intéztünk. Van már apasági nyilatkozatunk is. Kép Már kész a gyerekszoba is (szinte). Kép Senkinek nem küldtem még fotót, tudom, hogy megígértem. Bocsi érte lányok. Megpróbálok bepótolni mindent. Vasárnap apa elutazik 3 napra, még nem is aludtam egyedül az új lakásban. Kép Aztán májusban is elmegy 5 napra. Kép Pocim már elég nagy, illetve nagyon nagy. Kép Már csak egy kis időt kell kibírni és újra lapos lesz. Kép Már várom, de félek is egy kicsit.

Ági! Neked nincsenek félelmeid? Mikor csomagolsz össze??

Vica! Kép Kép Ne légy szomorú és kérlek ne utasítsd el az orvosi segítséget, ha szükséges.

Betti
33+0 (33+3, mert dagi a kis Pocok)

Betti
betti73
 
 


Betti!Úristen már 33 hetes vagy?El sem hiszem.KépMég emlékszem én is mikor neked lett + a teszted.Hogy szalad az idő.

Kép
breni
 
 


LÁNYOK!Tudtok nekem abban segíteni,hogy mennyibe kerül egy vőfély esküvőre?Kb.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Szia BettiKép de jo hogy jelentkeztél!!

Reni!!
Én többet tesztet nem használok (kivéve ha késik a mensi),félek h a természet babrál velem.Végülis bármitöl lehet cicifeszülés !Majd kiderül!!
Nem tudom mennyi a vöfély ,nekünk annak idéjén 5000 ft volt!!(3 éve)
Vica!!
Dehogyisnem , semmi munkalehetöség nincs a környékenKép!!Pedig még takaritonönek is elmennék,de még az se kell sehováKép!!


Vagyok egy picit megint!!
Vendég
 


Keditke!Oké,csak kérdeztem.Néha nekem is furcsa dolgaim vannak,de inkább csak a ciklus második felében,menszesz után nem.Most semmi sincs,se cicifájás,se haspuffadás,semmi.
Vőfély:az nagyon olcsó volt akkor,most azt hallottam hogy 20.000.-től a csillagos égig van határ.

Kép
breni
 
 


Reni!!

Az tényleg nagyon drágaKép!!De életünkbe egyszer van esküvönk meg kell adni a modjátKép!!
Vendég
 


Csajok!

Én mára megszünök jön anyukám át!!

Sziasztok!!!
Vendég
 


Hello Csajok,
nemrég jöttem az írásbeli nyelvvizsgáról...én voltam a legidősebb! Kép Sztem egész jől sikerült, bár írtam pár hülyeséget. Kép

Vica,
sztem mindenkiben, aki nem járt még náluk, tévhit él a pszichológusokról, pszichiáterekről. Én is kértem már segítséget, és nem is olyan fontos témában, mint a "babadolog". Nem mondott semmi olyat, hogy mit kellene tennem, "csak" eljuttatott a probléma megfogalmazásához, és onnantól már kónnyen rájöttem a megoldásra. Olyan, mint amikor 2 értelmes ember beszélget, csak a végén le kell perkálni 5 kilót. Kép
Szóval soha semmit nem mondott, hogy mit csináljak, csak kérdezgetett, beszélgettünk. Nem olyan ez, mint a súlyos depresszió, vagy pszichózis, ahol egyéb húzós dolgokat is bevetnek a "materiális" készletükből. Én sem hittem, hogy nem győzöm le soha a problémát, csak úgy éreztem, hogy sokáig örlődöm, és erre semmi szükségem. Végül is 1 óra alatt megoldottam saját magam a dolgot, mespóroltam vele pár havi (évi?) tépelődést. Legjobb helyre befektetett ötösöm volt, azt mondhatom. Az illető egyébként pszichiáter volt, de az én esetemben elég volt a "nemmateriális" pszichológusosabb szemlélete is. Kép
Nem akarlak rábeszélni egyébként...de sztem megéri. KépKépKép

Breni,
www.vofely.hu
Hát már ilyen oldal is van. Kép

Betti,
nem pakoltam még össze, nem raktuk össze a szobát, és még sokmindene nincs. Nekem még hálóingem sem, a pacskerom meg most esett szét. Kép
Félelmeknek nem nevezném, de tartok attól, hogy vki rám lesz utalva...de sztem ez a kellemesebbik része lesz. Szülés? Nem mondom, hogy nem villan be pár rémkép a szülészeti intenzíves CDről... Kép A fájdalomnak majd csak vége lesz, bár én szeretnék edát, sztem jó dolog. Megváltozik az életünk, az is igaz...Tartok én is az ismeretlentől...kb ennyi. Bár ez még erősödhet. Kép
potter_76
 
 


Hello...
potter_76
 
 


Sziasztok!

Hi Potter! Kép
Gratula az írásbelihez! Egy-két hülyeség belefér! Kép
Hiába, aki ötye az ötye! Kép Gondolom középiskolásokkal volt tele...

Mi az a pacsker? Kép

Betti,
hú te is már milyen közel vagy! Kép
Én már most félek, pedig még a lombikba se fogtunk bele...

Ja, június 1-én megyünk konzultációra!

Vőfély témához nem tudok hozzászólni.

angel37
 
 


Sziasztok!
Potter!Köszike.Biztos jól sikerült a vizsga.Ügyi vagy te.Kép
Angel!Mi lesz a konzultáción?

Kép
breni
 
 


SZia Reni,

Elvisszük az eddigi eredményeimet, azokat kivesézzünk, megbeszéljük hogyan tovább, gondolom kitűznek még néhány vizsgálatot.

Találtál már vőfélyt?
Hogy megy a nemmegszakítás? Kép

angel37
 
 


Angel!Kiváncsi vagyok mit mond a doki.Csak az a baj hogy messze van még Kép
Nagyon jól megy a nem megszakítás.Jobb így azért.Kép
Találtunk,de meg sem merem mondani hogy mennyibe kerül manapság.(40eFt)Tudom most elájultál.Tegnap én is.

Kép
breni
 
 


Ugye, jobb így? Kép
Azért nem ájultam el, mert fogalmam sincs az esküvői árakról!
Tavaly nyáron voltam egy lagziban, és annyira gyökér volt a vőfély, hogy meg tudtam volna rúgni! Na az tuti nem ért ennyit!

Na én is kíváncsi vagyok, mi lesz! Meg a dokira is meg mindenre! Izgulok ám rendesen! Kép
Én kértem júniusra direkt, hogy addig hozzáedződjek a dologhoz!

angel37
 
 


Hát még szép.Kép
Legalább fel tudsz készülni,igazad van.Én hiszek benned,sikerülni fog.Minden rendben lesz.
Remélem ez a vőfély jó lesz,még az anyagot jövőhéten látjuk róla.Szimpatikus volt kb.30 éves lehet.Nem akarunk öreg embertKép

Kép
breni
 
 


Ja, az jó, ha láttok róla anyagot! Kép Talán úgy nem lehet melléfogni! Gondolom ugyanazt műveli minden lagziban!

Köszi, hogy ezt mondod! Kép Én nem annyira vagyok bizakodó, úgy veszem, hogy az első úgyse fog sikerülni!

angel37
 
 


Dehogy nem!Ne így fogd fel,sikerülnie kell.Tudom nehéz most neked.

Megyek haza.Jó hétvégét.Kép

Kép
breni
 
 


Na szia! Kép Jó hétvégét!

angel37
 
 


Hello Csajok,
megvót a szóbeli is, nyomtam a rizsát, jópár névelő bánta, de hát nem vagyok én olyan tüchtig, mint egy német. Kép
Sztem meglesz..., eredmény majd május 8-án.

Angel,
jaja, mindenkinek a felvételihez meg a diplomához kell a nyelvvizsga.
Pacsker=papucs. Kép
Ha nem hiszel az 1. lombikban, akkor kérd egyből a másodikat! Kép

Breni,
köszi. Kép
Ha nem jön be a vőfély, sztem megy a lagzi nélküle is. Nálunk nem volt. Ha elég a pia, akkor mindenki elszórakozik magától. Kép Bár jó kis hagyomány persze. 40 ezer HUF? De akkor kaját ne kapjon! Kép
potter_76
 
 


Unokatesómék lagziján a tesója volt a vőfély, de a leves és a főfogás között úgy berúgott, hogy eldőlt mint egy zsák. Onnantól "ment a lagzinélküle"

Drukk a nyelvvizsgához!!!!!! Most már csak a babára kell koncentrálni, csak semmi idegeskedés!
Máj 20-ra vagy kiírva, ugye? Az má' mingyá' van!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


próba
Névtelen
 


Na, ez a névtelen én voltam...nem semmi, hogy így is lehet küldeni...

Kamilla,
igen, akkorra...de el sem tudom képzelni...
Idegeskedés nem nagyon van, mióta itthon vagyok, a szüléskor ha izgulok, meg már mindegy a babának, mert ő ráadásul azt sem tudja, mi is a helyzet. Kép
Na, ez jó értelmes volt....
Most uccsóra utazunk haza anyuékhoz, aztán már nem mozdulok ki Bpről...

Jó 7végét mindenkinek!
potter_76
 
 


Neked is jó hétvégét! Tényleg nem kell izgulni, lesz ahogy lesz. (Mondom én, a rutinos szülő nő Kép)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztokk csajok!!!!

Látom nagyon nagy a csend mostanában.

Jelentem mi jól vagyunk,minden rendben.Kedden megvolt a temetés minden rendben zajlott.Itt voltak anyukámék nagyon jó volt!!!

Elkezdtünk vásárólni,de annyira nehéz,annyi jó kis ruhácskát lehet venni.De már nagyon sokat kaptunk is.

Kismamik!!!!

Ti mekkor méreteket vettetek??Mi 56-osakat,rövid újjút,hosszú újjut is,de nem sokat,inkább 62-est.Rugiból is 56-os,de azt mondják hamar kinövi.Vettünk hálózsákot,vékony pamutot abból 62-68-as.Babakocsi még ráér,mert csak kerülgetnénk.
Megrendeljük a kiságyat jövő héten,mert 4 hét mire meg jön.Élvezem nagyon a készülődést.Hálóinget vagy pizsamát visztek a kórházba.Én úgy utálom a hálóinget.

Zafír még egyben,csütörtökig kapott haladékot,ha addig nem jön Dórika bekell feküdnie,és megindítják a szülést!!

Drukkoljatok neki!!!!!!

Julcsi minden rendben?????????????????

Tessék jelentkezni!!!!

Mindenkinek nagyon jó hétvégét!!!!!!

(30+2)izgi!!!
csanita
 
 


KépKép
csanita
 
 


KépKép
csanita
 
 


KépKép
csanita
 
 


Bocsi,hogy foglaltam a helyet!!!!Csak 1-2 a sok ruci közül,amit vettünk.
csanita
 
 


Csanita!

Pizsire ne is gondolj! Itt kizárólag csak kórházi hálóingben lehet lenni, így az nem volt gond. Én is pizsis vagyok, utálom a hálóinget, de a muszáj az nagy úr. Kép

Nem akarlak elkeseríteni, de barátnőm kisfia 3700g és 52cm lett, és az 56-os bodykat most kezdi 3 hetesen kinőni a kisfia. Naciból meg felsőből bőven elég neki még az 56-os, sőt naciból az 50-es most pont jó neki.

Anno Martinnál és Vikinél én is alig vettem 56-ost, csak 62-est inkább, és szülés után zavarhattam a férjem vásárolni, mert 48 cm lett Martin, Viki 49, és még az 56-os cuccokban is elvesztek, az 50-eseket is viszonylag sokáig hordták.

moni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?