Új privát üzeneted érkezett!

Ok. ECSV, akkor majd konzultálunk szakmai ügyekbenKép! Én most kezdtem újra dolgozni és a MIR is bevezetés alatt.
Írj, hogy sikerült az állás!

Jamina, merre jársz Te még (topic-ügyileg)?

Ti is dáthásak vagytok, Ti Többiek?


KépKépKép
Tegnap Zsuzsó BarnaMacit tett a gatyeszba - ugye pelus az már nincs neki ...ld.feljebb...
én meg azt hittem, csak féknyom. hát rázom a nadrágját,rázogatom,erre a Mackó elszabadul, s átrepül a fürdőszoba másik végébe.
Alacsonyan repkednek a B.Macik nálunk
Kép Kép Kép
jó, hogy nem pattant vissza!!!! Kép És még szerencse hogy erős kohéziója volt neki (he-he).

Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Zsu,
vagyok én mindenfelé Kép pl izgin, indexen, babaszobán (ott láttalak ám Téged is Kép ), meg még pár kisebben is.

Lekopogom: mi most nem vagyunk betegek. Csoda.
jamina
 
 


Ecsv!

Te mész a Jókai u. 8-ba a 2. emeletre??? (Vill. ipari cég)

Gi
gi_anya
 
 

 
 

Gi_anya, igen, oda megyek Kép Ismerjük egymást? jöhet emilben is! ecsv kukac citromail.hu

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Ági,
mi van Veletek? Sosem írsz ide Kép Megy még az újságírás?
jamina
 
 


Sziasztok!

Jamina! Inkább csak olvasom a fórumot, azért nem tudtok rólam... Az Anyák Lapja nagyon elvette a kedvem az írástól, így inkább csak szerkesztek mostanában... Azért érdeklődtem ECSV-nél, mert az én férjem most hagyta ott azt a helyet... Nem mesélem részletesen, de az elmúlt évünk elég idegölő volt... A fizetés, mint a mesében: hol volt, hol nem volt... Így nevelj 4 gyereket!

ECSV! Nem hiszem, hogy ismerjük egymást, csak így látatlanban is féltelek... Én már tudom, hova mész, párom 8 évet lehúzott ott. A munkáját szerette, a kapcsolatai jók voltak, a munkaidő családbarát volt... Ehhez képest muszáj volt váltani!

Ha gondolod, folytathatjuk priviben, ha kíváncsi vagy konkrétan valamire! Inkább csak azért kérdeztelek, hogy ilyen véletlenek: pénteken mesélt a párom az új könyvelőről, szombaton meg itt olvasok egy könyvelőt, aki most kezd új munkahelyén!

Gi
(Azért ha bírom a tempót csak bekapcsolódom én is közétek, jó??? Személyesen azt hiszem, hogy csak Jaminával ismerjük egymást, de hát én is környékbeli vagyok - Tát)
gi_anya
 
 


Gi,
majd gyere néha msn-re is, beszélgetni egy kicsit Kép

Tényleg, Ecsv, Neked nincs msn vagy skype?
jamina
 
 


Jamina!

Neked meg még nem is gratuláltam, pedig láttam, hgoy a családineten te vagy a topik indító is! (Úgy szeretnék csatlakozni én is hozzátok!!! Nem tudtok valakit, aki besegít, hogy tényleg kislány legyen????)

Ritkán csatlakozom a beszélgetősökre, mert akkor nem végzem el a munkáimat időben! Kép

Gi
gi_anya
 
 


Köszi Kép Praktikát lányra nemtok, sajnos Kép Miért, belevágnátok?
jamina
 
 


Simán!

A fiaim így is nyúzzák apát nap mint nap, hogy kistesót akarunk... Én is szeretnék. Ha tuti lány lenne, még apa is akarná!

(Pénteken szülinapi buli lesz nálunk. Már engem nyúznak, hogy az egyik meghívott kissrác hozza ám magával a kisöccsét is - ő most 7 hónapos, és az enyémek is megeszik! Asszem ma szólok is az anyukának!)

Gi
gi_anya
 
 


Gi, köszönöm, hogy írtál. Valaemnnyire tiisztában vagyok a helyzettel, de megpróbálom. Ha nem jó, akkor még mindig kereshetek másik állást. (persze nagyon hálás vagyok, mert jó tisztában lenni a cég gyengéivel...)
Gratulálok a gyerekekhez! Eredetileg mi is 4-5 gyerkőcöt terveztünk, de sajnos nálunk max 3 lehet, de a jelenlegi helyzetünkben örülünk annak is, ha lesz legalább 1 tesója a kicsi fiunknak. Persze most ez a "project" még odébb van.

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Ecsv!

Ezt már csak ide merem: a főnök fiáról hallottál??? Kép

Na, viccet félre téve, majd szorítok Neked/érted!

Gi
gi_anya
 
 


Szilvi, küldtem mailt, megkaptad?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!

Nincs valakinek ismerőse benfentes berkekeben árvíz és gát ügyben? ELég közel lakunk a Dunához és az érdekelne, hogy mit mondanak, kibírja a gát vagy nem?

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Helló Lányok,
lenne 2 eladó lakás rokonéknál, ha tudtok vkit, akit érdekelhet, lécci küldjétek át neki (képeket tőlem lehet kérni a lakásokról):

Az egyik lakás Esztergomban, a belvárosban, az Irinyi utcában található.
A lakás első emeleti, két szobás, igényesen felújított (műanyag nyílászárók, parketta, sarok kád), egyedi fűtéssel (villany+cserép kályha) rendelkezik.

A másik lakás Esztergomban, a Szent-Tamás hegy lábánál, a Basa utcában található.
92 nm2-es, három szintes, két plusz fél szobás, irodaként is jól hasznosítható társasházi lakás.

Ecsv,
én sajnos nem tudok ilyen ismerőst.
jamina
 
 


Ecsv!

Nekünk az egyik szomszédunk önkéntes tűzoltó... Amúgy mindenki kint volt a gáton, éjjel nappal. Szerintem nektek nem kell félni! Táton éjjel leállították a védekezést, itt mehet minden a maga útján innentől kezdve! A tetőzést kibírtuk, most már csak azon kell izgulnunk, hogy ne maradjon sokáig itt a víz, mert azt nem fogja bírni a gát (akkor viszont - ha mi úszunk! - ti biztos, hogy megússzátok!)

Milyen a meló????

Jamina!
Táton nics hasonló rokonod??? Mi itt keresünk kis házat anyukámnak! Kép

Gi
gi_anya
 
 


Teszek fel egy mai képet, csakhogy ne haljon ki a topik:
Kép
jamina
 
 


Jamina, hüpp-hüpp :D Örülök, hogy minden rendben!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Kihalt a fórum? Kép

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Helló!
Akit a szoptatóspárna érdekel!
Hát van egy tippem:a volt mozi utcájában lévő biziben van egy.Szerintem szép állapotban van.
feketeciklon
 
 


Ma voltam a bizományiban, megnéztem a szoptatós párnát, de nem vettem meg. Annyira szerintem nem szuper, hogy 3.500 Ft-ot kiadjak érte.
jamina
 
 


Sziasztok!

Mi emberinfluenzában szenvedünk, a srácok is meg én is, úgyhogy nem jöttem egy darabig. Látom, most még a Máltai nap sem hozott fel senkit. Remélem, Ti többiek nem betegek vagytok!

Egyébként a minap elvittem Zsuzsót bébinéptáncra, és találkoztam a Szt.györgymezei Olvasókör vezetőjével. Állítólag lesz majd kötetlen baba-mama klub. Kép

Ildus és Kata!
Amint meggyógyulunk, rögtön írok egy napot, hogy mikor találkozzunk. Remélem még a többiek is meggondolják magukat!

Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Zsuzsi,
én voltam Máltain -egyedül a topikból :P
jamina
 
 


Zsuzsi, a bébinéptánc engem is érdekelne! Az olvasókörben van? Ki tartja és mely napokon van?

Kép
Kép
kata_77
 
 


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!
Kép

petergabi
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom Petergabihoz! Boldog ünnepeket mindenkinek!

Egyébként mi van Veled Gabi? Rég hallottunk felőled! Azóta földik lettünk, olvastad?

Kata! A bébinéptánc igazából ovisnéptánc, csak én neveztem el bébinéptáncnak, mert annyira nehéz dolga van Szénássy Katinak, hogy - ahogy ő mondja - lepkeháló kellene a kezébe, hogy befogja a gyerekeket. És Zsuzsival mehetünk oda, ha én is beállok, mert ő még a kicsiknél is kisebb. Igen, a Sztgymezei Olvasókörben tartják keddenként 4-től 3/4 órás elfoglaltságot jelent. Egyébként egész késő estig váltják egymást a csoportok, utolsók a felnőttek.

Amikor jártam, akkor mellettünk rohangáltak a kölykök, mi meg tanultuk a koreográfiát. Klassz volt.

Zsuzsit vártam, amikor elmentünk fellépni Kéméndre, talán pünkösd lehetett, mert misére is mentünk teljes díszben. Én olyan rosszul lettem a tömjénfüsttől, hoggy a mise második felét leborulva töltöttem a padon. A mise végeztével mindenki azt gondolta, hogy ennyire mélyen vagyok vallásos ... holott csak egy ördögfióka rakoncátlankodott a pocakomban. Már akkor sejthettem volna, hogy mi vár rám.... KépKépKép

Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Tothzsu:
köszönöm kérdésed mi megvagyunk!KépEgy fránya 3napos lázon vagyunk túl,ami nálunk 4napig tartott+4nap mire teljesen rendbe jött Dorka!
FÖLDIK LETTÜNK???Erről lemaradtam,hol?
Szeretnénk már kezdeni az alapozást,de ez az árvíz miatt csúszikKép
És Ti jól vagytok?

Hahó többiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

petergabi
 
 


Igen, február végén beköltöztünk Esztergomba Tokodról. Egész klassz itt lakni, mi hamar megszerettük. A szomszédok is jó fejek. Egyébként a napokban született a szomszédunkba is egy kisbaba, jelenleg még kórházban van.
Sikerült megcsinálnunk a minőségügyi rendszerünket, ill. a tanúsítvány is megvan. Ez nagyon jó, mert végre a családdal is lehet foglalkozni és a kertben is lehet molyolni. Igaz, közben egyik betegségből a másikba vándorolunk. Most legutóbb ezt a torokfájós-náthás...mindenlukból mindenjó vírust sikerült kifognunk, még most is nyögjük. Tegnap volt a tesóm eljegyzése, arra sem mentünk, mert nem akartam mindenkit megfertőzni.

Remélem Ti is lassan alapozhattok, Gabi!

Rahel!

Erre már sosem jössz?
Van hagymás-krumplis kenyérreceptem, család szerint nagyon fincsi!!!!

Akit érdekel, annak küldöm!

Zsuzsi

Zsu

Zsuzska/2oo4.o1.o8. Petike/2oo5.11.o5. Panka/2oo8.o1.1o.
tothzsu
 
 


Megint kihalt ez a fórum? Kép
Zsu, elfelejtettem írni, hogy engem érdekelne a hagymás-krumplis kenyér. Elküldenéd az ecsv@index.hu címre?

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok lányok!

Újraélesztjük ezt a topicot?????????????

Hogy vagytok, miket csináltok mostanság?

Zsu,
ezt a hagymás-krumplis kenyeret ide is leírhatod! Kép
Lesz tali vagy nem lesz tali? Esetleg a játszin is lehet.

Ecsv,
milyen a munkában?

Gabi,
mizu a birtokon?

Jamina,
Mikor lesz a szopis csoport legközelebb?

Kata,
Mikka-makka működik már?

Remélem kapok válaszokat! Kép

I.
ilduska
 
 


Ildus, hát, a munkát élvezem végülis. Még szokom a gondolatot, hogy teljesen más irányba alakult az életünk, mint terveztük.

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Sziasztok Csajok! Kép

Ilduska, hát vagyunk, vagyunk, vagyogatunk.
Az oviba sikeresen beszoktunk, de olyan szinten, hogy hiszti van, ha nincs ovi.
Hát a Mikkamakkáról azóta sincs hír, bár jó lenne, ha télre felépülne, hiszen akkor már 4-kor sötétedik, így a játszi meg a séta kilőve.
Holnap megyünk a Heimbe bőrgyógyászhoz, Csernének már megint előjöttek a foltjai, pedig már kezdett teljesen rendbe jönni.

Zsuzsi, a tali engem is érdekel még továbbra is. Szerintem is jó lenne, ha a játszin lenne. Mi pédául most pénteken is megyünk fel, ha esetleg van kedvetek, gyertek Ti is.

Gabi, tényleg mi újság az építkezéssel, megy a munka?

Ecsv, a Kicsi neked oviban van, míg dolgozol? Tetszik neki?
Szeptembertől én is szeretnék elmenni dolgozni, már nagyon kiváncsi vagyok, hogy lesz-e hova és hogy milyen lesz!

Jamina, és Ti hogy vagytok? Nő a poci? Tudjátok már mi lesz?

További szép, esőmentes, madárcsicsergéstől hangos napot! Kép

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!!

Haaaaahhhhhóóóóó!!!
Valaki szokott erre járni??
Anyaa
anyaaa
 
 


De jóóó ez tetszik! :D
anyaaa
 
 


proba
sadmin
Budapest VI. kerület
 


Hahó, Lányok!

Ki ér rá júniusi babaklub idején? Ha jól számolom, 14-re esik a hónap 2. szerdája.
Na, jöttök? :?:
jamina
 
 


Gyereknap volt ma az oviban, a gyerekeim így jöttek haza:
Kép
de a fene essen abba, aki ezt az arcfestést kitalálta: fél óráig gyaszáltam róluk a festéket, és most mindkettő úgy néz ki, mint akinek jól bemostak :evil:
jamina
 
 


Sziasztok!


Megpróbálok én is felmenni holnap a máltaira, remélem sikerül, de tényleg, de., vagy du.? nekem a de. majdnem reménytelen a két picurral, de azért próbálkozom.

mostmár majdnem mindegy.

Képzeljétek, izzik az otthonszülős topic! Úgy örülök!

Petikém már majdnem mászik, Zsuzska pedig igazi kis nőci lett! Már majdnem szobatiszta! Bár bevallom, hogy megvesztegettem egy kis csokiba mártott mogyoróval. De működött, pár nap alatt eljutott a nappali szobatisztasághoz.

Sok pussz!

Zsuzsi
tothzsu
 
 


Sziasztok, Jó reggelt!

Kata77:

Láttalak vasárnap a Zöld házban! Ügyi te voltál ott a kislányoddal? Bár nem ismerlek, de a lányodról felismertelek! Mi kicsi Valennal voltunk, bébi hordóval, Rajtam fehér naci, és mellény volt. Pici szöszi baba is innen volt? Úgy értem, hogy innen a topikból voltál ott valakivel?

Pusssssz mindenkinek anyaa

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Szia anyaaa, igaz ott voltunk, de miért nem jöttél oda? :( Próbáltuk elütnik az időt és vártuk, mikor indul a városi vonat. Aztán csak kiderült, hogy déltől egyig ment. Jó mi?

Csak nem táncol Valentina? :lol:

Véletlen estünk be a Zöld Házba, így csak egyedül mentünk a gyerekekkel. Ábel nagyon élvezte a tömeget. Viszont találkoztam ott Ildussal és láttam, hogyan táncol a csemetéje, hát nagyon édesek voltak!

Nem tudjátok véletlenül, hogy ami a Krokinál lett volna program, azt tényleg bepótolják ha jobb idő lesz? :shock:

Ki mit csinál ilyen fényes időben?

Ja és voltunk szombaton az Angyalkert ovi által szervezett gyereknapon, szerintem nagyon jó volt, volt valaki még esetleg?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata.

Én úgy láttam nem vagyok valami lelkesek, így nem akartam „zavarni”. :oops:
Hát Tina lejtett valami tánc féleséget, de szerintem nem voltak valami ügyesek. :cry:
Többet kellett volna gyakorolni….. Most, hogy nem voltam lusta vissza olvasni, a pici szöszi baba is a tied. Ügyi?
Bár nagyon figyeltem az embereket, de mást nem ismerten fel.
Volt még ott valaki :?: :shock:

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Sziasztok,

Jami,
Édesek a gyerekek! Nem semmi lehetett ez a festék-lemosás! Vettem a jelmezbálra arcfestéket, még szerencse, hogy nem kentem fel.... amúgy is teszkó-csoda volt....
Hogy vagy(tok)??????? :)

Anyaaa,
Mi voltunk a Zöldházban, nem láttalak, bár még sosem találkoztunk, nem is tudom kit kell keresni :(
Mikor és hol táncolt a lányod? Mit adtak elő?

Kata,
De jó, h. láttál minket. Édesek voltak ugye?!
Nem tudom, hogy lesz-e Krokis, ha arra járok, bemegyek és megkérdezem.
Ha nem esik kimerészkedünk, amúgy meg bent múlattajuk az időt. Ti miket csináltok?

Többiek?
ilduska
 
 


Sziasztok

Ilduska

Én még senkivel se találkoztam! Katát is csak a lányáról ismertem meg, mert neki Ő van betéve képnek. Az Egom-kertváros Carmen TSE, ahol 5 nagy /magas/ lány, és 3 kicsi /alacsony/ lányka, sárga pólóban ás farmer naciban próbált összehangolt táncot produkálni. :lol:
Sajna a többi előadást nem nagyon néztük, mert Valen picit nyüszi volt a hangos zenétől. :(
Pedig biztos tündériek voltak :P

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Jamina

Bocsi, ha multkor tolakodó és erőszakos voltam!! :oops:

A baby csere témában! :wink:

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Sziasztok!

Ildi, az az igazság, hogy csak Dorkáékét láttam és a három társastáncot, mert annyian voltak bent, hogy Á. nem sokáig bírta volna. De ha jól tudom, akkor Ti már nem a Carmennel táncoltatok, ugyi? Mióta jártok táncikálni?

Anyaaa, a pici szöszi baba, sajnos már nem olyan pici, de valóban a mienk! :D Már 18 hónapos, pedig mint ha most született volna!
Nagyon sajnálom, hogy nem jöttetek oda, legalább feldobtátok volna hangulatunkat, és megnéztem volna kicsi Valent is! :)

Nálunk épp szunya van, az idő nem valami fényes, így ma szerintem vagy maradunk itthon, ha esik, ha pedig nem, akkor lemegyünk a térre.

Mit szóltok, hogy még a jövő héten is ilyen szeszélyes idő lesz? :evil:
Tudtok valami jó pünkösdi gyereknapot szombatra vagy hétfőre? :shock:
kata 77
 
 


Sziasztok!

Ildi, az az igazság, hogy csak Dorkáékét láttam és a három társastáncot, mert annyian voltak bent, hogy Á. nem sokáig bírta volna. De ha jól tudom, akkor Ti már nem a Carmennel táncoltatok, ugyi? Mióta jártok táncikálni?

Anyaaa, a pici szöszi baba, sajnos már nem olyan pici, de valóban a mienk! :D Már 18 hónapos, pedig mint ha most született volna!
Nagyon sajnálom, hogy nem jöttetek oda, legalább feldobtátok volna hangulatunkat, és megnéztem volna kicsi Valent is! :)

Nálunk épp szunya van, az idő nem valami fényes, így ma szerintem vagy maradunk itthon, ha esik, ha pedig nem, akkor lemegyünk a térre.

Mit szóltok, hogy még a jövő héten is ilyen szeszélyes idő lesz? :evil:
Tudtok valami jó pünkösdi gyereknapot szombatra vagy hétfőre? :shock:
kata 77
 
 


Sziasztok!

Ildi, az az igazság, hogy csak Dorkáékét láttam és a három társastáncot, mert annyian voltak bent, hogy Á. nem sokáig bírta volna. De ha jól tudom, akkor Ti már nem a Carmennel táncoltatok, ugyi? Mióta jártok táncikálni?

Anyaaa, a pici szöszi baba, sajnos már nem olyan pici, de valóban a mienk! :D Már 18 hónapos, pedig mint ha most született volna!
Nagyon sajnálom, hogy nem jöttetek oda, legalább feldobtátok volna hangulatunkat, és megnéztem volna kicsi Valent is! :)

Nálunk épp szunya van, az idő nem valami fényes, így ma szerintem vagy maradunk itthon, ha esik, ha pedig nem, akkor lemegyünk a térre.

Mit szóltok, hogy még a jövő héten is ilyen szeszélyes idő lesz? :evil:
Tudtok valami jó pünkösdi gyereknapot szombatra vagy hétfőre? :shock:
kata 77
 
 


Kata 77

Ma már én is sajnálom. Legalább téged/titeket ismerhettelek volna személyesen. De majd bizti, hogy lesz még rá alkalom :wink:

Kép
KépKép
anyaaa
 
 


Bocsi, de azt hittem egyszer sem küldte el, most pedig kiderül, hogy háromszor is! :oops:

Anyaaa, én már írtam itt többször, hogy ha szép idő van, akkor mi gyakran fent vagyunk a Máltain, esetleg járhatnátok arra! Általában délután megyünk, úgy 4-5 óra körül!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Hát igen ezt már sokszór olvastam hogy Máltai, de fogalmam sincs hogy merre van :? :? :? Annyit tudok hogy a Bánomin.

Kép
KépKép
anyaaa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?