Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Kép

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Kép

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sajnos a fürdőben készült képek nagyon bénák, inkább más most készültekkel helyettesítettem. Végre sikerült!!!
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon édesek a testvérkék Kép Látom Réka már a húsvétra készül Kép

Megint nem volt jó éjszakánk, biztos ez a ..... szél. remélem holnap már jobb lesz.

Reni!
Milyen a kazi??? Nem írsz lehet hogy ennyire kemény volt hogy nem is bírsz :DDDDDDDDD

Legyetek jók mindenkinek nyugodalmas éjszakát!

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!


Bocs mindenkitől, nincs időm visszaolvasni, írni.
Ovis nyílt napok vannak, délután szülői értekezlet, húsvétra még nem vettem semmit.....
Csak a dvd miatt jöttem.

Lívi:
Köszi szépen, nagyon jó. (a Kiképzés) Mikor tudom visszaadni? A kórházzal szemben lakunk, esetleg be tudjuk adni a férjednek. (férjem itthon van szabin, ő át tudná vinni), vagy vigyük el Dózsakertbe?

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Rena!

Írtam egy mail-t arra a címre, amit a Lola adott. Utólagos engedelmeddel írtam neki, hogy egy barátnőmet is érdekelné. Majd megírom, mit válaszolt.
Érdekelné még másvalakit is?

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Elfelejtettem írni, hogy szerintem Réka nagyon hasonlít az anyukájára Kép

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Lányok!
A múltkor írtam az intimtornát szervező csajról, most írt, hogy szervezés alatt van: 5*2 óra 10.000 Ft péntek du., vagy szombat délelőtt lenne. Többféle egészségpénztárral van szerződése, így számlát is tud adni róla, vagy mi.... hátha valakinek van, az talán jobban tudja. (nálunk ilyet nem ad a cég...)

Cirmike, a lányod tényleg jó húsban van, teljesen felzárkózott a kisebb születési súlyához képest!
Szép a kis nyuszis ruhája, csinike!

Lilla, gratula a vizsgákhoz, látom Te maximalista-típus vagy, Közgázba is ilyen jó tanuló voltál?

Rena!
Milyen szülői értekezlet? Itt olyan nincs is... majd mesélj milyen volt, Bálint mit szólt...

Pusz

lola77
 
 


Azt nem is írtam, hogy írjatok levelet akkor akiket érdekelt a Kriston féle intimtorna a nojecs@freemail.hu-ra, hogy mikor indul pontosan a tanfolyam, illetve jelentkezzetek nála.

lola77
 
 


Sziasztok!

Lola!
Írtad már egyszer ezt a címet, meg is beszéltük, hogy érdekelne. Szóval én is írtam neki, nekem is válaszolt, hogy akár 1-2 héten belül lenne. Viszont ezt nem tudtam, hogy egyszerre hány órát tartanak - ugye a Dávid miatt nem mindegy. De így tök jó lenne, ahogy te írtad.
Az is kiderült, hogy a csajjal, aki összeszervezte, annakidején együtt jártunk klubba és tornára, most meg az adótanácsadós tanfolyamra.
Nagyon meg voltam lepve. Hogy többször találkoztam vele mostanában, és nem is sejtettem, hogy ő lenne az intim-torna "kulcsa".
Azt is mondta még, hogy oda próbálják meg szervezni, ahol múltkor találkoztunk, a dózsakerti Közösségi Házba.
Rena! Ha tényleg érdekel, írj neki!
Ez az egészségpénztáros dolog nem is jön rosszul, a hivatal révén nekem van, így erre pont fel tudnám használni.

Lola!
A vizsgákról: valóban tanultam sokat, de azért el kell ismerni, hogy nagyrészt azért szerencse is kellett hozzá. Annyi szekérrel és kalappal kaptam vizsga előtt,hogy másképp nem is lehetett volna.

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Sziasztok!

Már tegnap este akaratam jönni,de elromlott az "egerünk"így nem tudtamKép
Helyette megcsináltam a húsvéti koszorút,legalább az is készen van.
Nálunk nem lesz nagy húsvéti készülődés,vasárnap anyósomékhoz megyünk,hétfőn meg ha az idő is engedi akkor kirándulni,így nem kell sütnöm-főznöm szerencsére.

Tegnap voltunk a doktornőnél,Viki kezd gyógyulgatni szerencsére,bár még elég csúnyán köhög.

Ma el kellett mennem az ortopédiára mert tegnap este nem bírtam a jobb lábamra állni annyira fájt a sarkamKép
De időpontot csak májs közepére tudnak adni,így lehet,hogy magánorvoshoz megyek.

Gangi
legalább Lackó eszik Viki helyettKépennek örülünkKép
hogy megy a torna és a kangoo?

Zsanett
Viki szobájában van párásító,de azért köszi az ötletet.
Édesek vagytok a képeken,melyik uszodában voltatok?
Máté tényleg jó ki húsban vanKép

Lilla
köszönjük a Micimackós mozgóképek,Vikinek nagyon tetszett,tapsolt neki és nagyokat nevetettKép
Gratulálunk mi is a szép vizsgaeredményekhez,csak így tovább!

Cirmike
Nagyon édesek a gyermekeid a képeken!
Réka jó kis húsban van és milyen csini kiscsaj!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk,a gyerekekenek pedig sok-sok ajándékot!

Erika és Viktória Lili

Kép

cseriviola
 
 


Fehér páva:
KépKépKép


Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

A budaörsi Rubin hotelben voltunk uszni, minden kedden megyünk babauszásra. Máté élvezi, jó neki egy kis változatosság. Eredetileg Mórra akartam menni, de ott vasárnap korán reggel lett volna a foglalkozás, ezért inkább választottuk ezt. A Kalovics módszer szerint fürdünk, egész jó.


Lívi,
én is hallottam a gőzfürdőről (anyós jár most oda kezelésre), nem tudom milyen lehet. Majd ráuszítom, hogy tudjon meg 1-2 dolgot Kép.

Cirmike,
nagyon édesek a gyerkőceid. A kislányod kész hölgy már Kép, nagyon csinos. Roli melyik oviba jár? Én is voltam már a Mendan-ban, nagyon szuper hely. Legjobb a trópusi zuhany.. Kép.

Majdnem el is felejtettem a jó hírt: a Máté átalussza az éjszakát! Este 1/2 8-tól reggelig! Még csak suttogni merem, hátha elkiabálom Kép

Kellemes Húsvétot Mindenkinek, sok csokitojással!

Kép

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Kedves Anyukák ,Apukák,Kismamák,Kispapák!

Mostantól a pelenka házhoz jön!
Szeretnél időt és pénzt megtakarítani?
Szeretném figyelmedbe ajánlani új pelenkafutár szolgáltatásunkat.
Kedvező áron vásárolhatók Libero és Pampers minőségű légáteresztő pelenkák.
Mini: 2 kg-6 kg = 33 .-Ft /db
Midi: 4 kg-9 kg = 35.-Ft/db
Maxi: 8 kg-16 kg = 37.-Ft/db
Junior: 12 kg-25 kg-ig =38.-Ft/db

Minimum rendelés 100 db. Az első,úgynevezett próba csomag amit a cég összeállít 10 , a kért méretnek megfelelő, de különböző mintájú pelenkából áll. Így több féléből tudsz válogatni a következő rendelés esetén. Szállítás 2-3 hetente. Fizetés a pelenka átvételekor a futárnak. Készpénzkezelési költség: 200 .-Ft/ szállítás
Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérj bővebb információt Holló Krisztinától írj a hollokrisztina@invitel.hu ra, esetleg a hollokrisztina@hotmail.com MSN címre.
Vagy látogass el honlapunkra a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu ra.
Az ország bármely részéről veszek fel rendelést.

Köszönöm,hogy megtiszteltél figyelmeddel:
Holló Krisztina

Kellemes Ünnepeket Kívánok:

Kép

málna2162
 
 


Sziasztok.

Most nagyon nincs kedvem írni semmit,csak mondom beköszönök,meg Kellemes Húsvéti
Ünnepeket mindenkinek,persze kevés locslótKép.

Üdv Lívia
Kép

Kép
slivia
 
 


sziasztok lányok!

Remélem nem felejtettek el.Lola meg Cirmike ti még talán emlékeztek rám.Mi laktunk Vszőlősön.1 hónapja költöztünk el Tatabányára.Végre kész lett a lakás.Már csak a szomszédokat kell megszokni.Bocsi ,hogy ilyen sokáig nem írtam,de hazajöttek a tesómék amerikából és lefoglalták a gépet.Most mentek vissz és csak 2008 szeptemberbe jönnek haza.Talán már többet tudok jönni.Az a baj ,hogy a gép Szőlősön van.Ha jövök akkor mindig írok majd,meg Tb-ra is szeretnénk számítógépet.Dorka baba már szerencsére nagyon jól van.Már 7140g és 62 cm.12-n volt 5 hónapos.Raknék fel képet róla ,de nem tudom hogy kell...

Livi:Ahogy néztem a képeket meg olvastam miket írtál,nem veled feküdtem egy szobában?Volt egy nem normális szőke hajú csaj is a szobában.Nagyon szép a kislányod.Olvastam,hogy gondban vagy miket adjál a picinek.Hasonló cipőben járok én is .Dorka még reggel szpoizik csak az a baj ,hogy már sajna kevés van.most fogunk átálni a gyümölcslére.Képzeld a dokinő azt mondta,hogy ne bolti almát vegyek,mert az nincs bevizsgálva és ki tudja mikor lett permetezve,hanem a bolti löttyöket.Szerinted?
Lola remélem veletek mindem oké.Soma jól van?
Cirmike nagyon helyesek a gyerekeid.Mikor lett fülbevalója a kislányodnak?

Még jövök vissza,most már remélem sűrűbben.
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek.
Puszi Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Ági,
nagyon örülök, hogy jól van Dorka. Ugye már nem lesz több műtétje? Gondolom Nektek is mindig kell majd vinni pisit a laborba, ha van egy kis hőemelkedése vagy láza.

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KIVÁNOK MINDENKINEK!

Réka
remka
 
 


Sziasztok!

Reni!
Ha gondoljátok jövő héten csütörtökön lesz torna, ha jön a Lívia akkor én nagyon szívesen vissza is viszem.

Olyan szép volt ma az idő holnapra már megint rossz időt mondanak Kép ha hétfőn is rossz idő lesz, nem is tudom mibe öltöztetem a Lackót. Jó lenne ha ilyen jó idő lenne tiszta csinibe menne locsolkodni Kép
Én szeretem a húsvétot Kép
KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS ÁLDOTT HÚSVÉTOT!

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Ági
nagyon örülünk,hogy újra vagy és főleg,hogy jól vagytok!
Itt Tatabányán merre fele laktok?
A képet le kell először kicsinyíteni,majd itt a hozzászólásos résznél van egy olyan gomb,hogy melléklet feltöltése,arra rákattintasz,megjelenik egy másik ablak.
Ott pedig a tallózás gombot megnyomod,kiválasztod a feltöltendő képet és a mehet gombra kattintasz.
Ha sikeresen feltöltötted akkor azt bezárod es készen van.
Remélem érthető voltKép
Ha nem sikerülne,akkor elküldheted a képeket a címemre és én szívesen felteszem őket ide:cseriviola@citromail.hu


Lívia
nagyon édes a popós képKép

Angi
majd mi is drukkolunk a jó időnek,mert mi meg kirándulni mennénkKép

Szép hétvégét mindenkinek,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Viktória Lili:
Kép
Kép

cseriviola
 
 


Kép


Kellemes húsvéti ünnepeket kivánunk mindenkinek:

Rita,Hanna ,Atika

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Angi! Megy a Lackó már locsolkodni, de édes lesz!

Mi is minden kiskrapeknek sok piros tojást, a lányoknak sok locsolót kívánunk:

Évi, Soma

Kép Kép

KépKép Kép

lola77
 
 


Sziasztok.

Na úgy látom az idővel nem lesz ma semmi baj.Jó kirándulást ,meg locoslást mindenkinek.

Én nem igazán szeretem a húsvétot,mondjuk nekem csak a locsolás meg a locsolóvárás része nem tetszik.Mi annak idején még mikor otthon laktam mindig elmentünk valahova kirándulni.Azt nagyon szerettem.

Ági
Igen mi voltunk egy szobában,már érdeklődtem is felőled,de sajna senki nem tudott semmit.Gondoltam hogy a költözés miatt nem írtál,mert annak idején a kórházban mondtad,hogy kissé elhúzodott a dolog.Dorkával minden rendben?Szerintem a veséje miatt mondta a dokinő, hogy üveges kaját adjál.HÁt amíg még nincs tényleg szezonja semminek érdemes. Én mondjuk őszibarack,meg sütőtök bébiételt veszek neki a többit azt mind én csinálom.Meg aztán apósom már a fólia alatt termel mindenféle jót az unokájának.Mi előbb kezdtük a gyümit meg a főzit,mert sajna én csak 2 és fél hónapos koráig tudtam szoptatni,azt is kiegészítve tápszerrel.

Erika
Viki jól van már?Látom azért a betegség nem szegte kedvét a pakolásnakKép

Üdv mindenkinek,további szép napot,és kellemes ünnepeket kívánok
Lívia
Kép

Kép
slivia
 
 


sziasztok!
Küldök pár képet a Dorkáról!

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sajnos nem sikerült.Még próbálkozok egy kicsit,ha nem jön össze akkor Erika át küldeném neked .
Réka:Örülök,hogy te is emlékszel még ránk.Igen egyből kell vinni pisi mintát,de ha nincs semmi baja,akkor is havonta kell leadni.Meg kontrollra is kell vinni havonta,Pestre meg 3 havonta.2 műtét volt a picinek.Ha minden oké,akkor nem lesz több.Végleges gyógyulás csak 1 éves korára lesz.

Tegnap adtam először almalevet Dorkának.Nagyon sírt szegénykém.Én arra gondoltam,hogy azért nem eszi szivesen,mert azt hiszi,hogy gyógyszert akarok neki adni.Ugyanis minden nap kell kapnia.Kiskanállal ahogy közelítek a szájához nem akarja kinyitni és sír.Elveszem a kanalat utána látom,hogy nyaldossa a száját,kóstolgatja.Van valakinek ötlete,hogyan próbálkozzak?Jövő hónapban már nem kap gyógyszert lehet,hogy akkor könnyebb lesz.Van még tejcim,csak már kevés.Dorka nagyon jó étvágyú baba,volt hogy 290ml-t szopizot!!!
Livi:Nagyon rendes apósod van.Timi miket tud már csinálni?Milyen főzelékeket adsz a picinek? Krumpli,sárgarépa..ilyeneket?És mennyiket?Milyen alvó?Dorka,szerencsére amióta átköltöztünk Tb-ra este 8-kor fürdik utána eszik,és alszik,és reggel 7-8-kor kel fel.Tényleg azt nem is tudom ,hogy neked beindult a szülés,v. nem?Mert arra emlékszem,hogy már nagyon vártad.Mekkora lett Timi?Pici ahogy a dokik mondták?

További kellemes ünnepeket mindenkinek!

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy csak most jöttem,de sűrű volt a mai napKép
Jöjjenek Ági gyönyörű kislányáról a képek:
Dorka
KépKép
KépKép

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Hát ez a baba tényleg nagyon szép, gratula hozzá Ági! És nagyon örülünk tényleg, hogy ilyen szépen fejlődik! Ezen a fenti képen pedig fityiszt mutat a világnak! Kép
De jó, hogy már itt laktok, gondolom nyugisabb is így a Dorkának is, nektek is!
290 ml? Nem semmi, nekem tán még most se enne meg ennyit a Soma!!!!
Köszi a kérdésedet, hál Istennek jól van a lurkó!
Szerintem a védőnő a bébiitalokra gondolt, hogy azt vedd, nem a dobozosokra, amik tele vannak cukorral, tartósítószerrel...... stb.
Jó,tudom a bébiitalok sem 100 %-osak, de azért ott csak szigorúbbak a szabályok, szóval amíg a pénztárca engedi, én inkább azt venném/vettem is. Én ekkora korában Somának még felhigítottam (sütőtök-banán, alma-banán, őszi-alma, sárgab-őszib...) felesben sima kamillateával, és persze nem mindennap kapott...
Gyere ám közénk, amikor időd engedi, kíváncsi vagyunk a Dorka fejlődésére!

Erika, látom a kis torokvédő megvolt a Vikinek, remélem hamarosan végleg kilábaltok.
Voltatok végülis kirándulni?

Rena és többiek, nektek hogy telt a húsvét?

Nálunk jól, Soma nekem+egyik unokatesónak mondta csak el a verset, többieknél szégyenlős volt, inkább nem... azért az ajándékot várta mindenhol... Kép

Egy kép, locsolás után a mamánál:

Kép

locsolási jutalmak egy része:

Kép

esti mesét olvasok:

Kép

lola77
 
 


sziasztok

Lola
Hát Soma nem csodálom hogy ennyi mindent kapott húsvétra.Ki bírt volna ellenállni egy ilyen helyes kis fickónak.Nagyon aranyos volt.Kép
Mióta szemüveges Soma?Meg hogy derült ki hogy kell neki?

Ági
Timi a kezdő hamikat eszi már(alma,répa,sütőtök,krumpli,bébiételes őszibarack),meg tegnap adtam neki céklát is.Egész jó volt nem is gondoltam volna hogy a céklát így főzinek is finom.Nemsoká lesz a fólia alatt spenót,úgyhogy majd az fog következni.Az adagokkal én is bajban vagyok,de 10 óraira megeszik egy egész almát plusz rakok hozzá őszibarackot a kaki miatt,ez általában elég szokott lenni.Ebédre meg van ilyen poharass szettünk,lemértem a poharat úgy kb 50 milis,na az tele van azt megeszi,utána meg olyan 80 táp.Még azért én sem tudom annyira az adagot,de úgyis jelez ha nem volt neki elégKép
Timi nov.18-án született 3 kg-val és 47 cm-vel, a39 hétre.Jelenleg kb 66 cm és 6300gramm. Most szombaton fordult át előszőr hátról hasra,meg vissza,meg elkezdett tök édesen kúszni.Lerakja a fejét kinyomja a popóját aztán nyög egyett,meg tol magán,aztán tök hirtelen fölkapja a fejét és megnézi meddig jutott.
A Dorka nagyon édes baba.Kis hajas baba.

Üdv mindenkinek
Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Csodaszép idő vaaaaaaaaaann!!! Na ezt már szeressem!

Dorka tényleg gyönyörű baba. Jöttök majd Ti is babaklubba, szeretnénk hódítani. Kell az utánpótlás Kép

Lackó ment locsolkodni, de a felét sajna bealudta a kocsikázás miatt Kép de így is nagy volt az öröm mindenhol Kép
Persze fényképezőgépet nem vitt se a párom se az apósom Kép de azért itthon készült kép majd rakok fel Kép

Addig is menjetek sétálni ebben a gyönyörű időben Kép

Puszi
Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Ági:
Nem felejtettünk el, többször is kerestünk, gondoltunk Rátok. Örülök, hogy jól vagytok, Dorka szép baba.

Edit:
Férjem volt a Puskásnál, levetetett két anyajegyet, (egyiket a fejéről!) rendes volt, persze nem is volt olcsó.

Lola:
Sok ajándékot kapott Soma, nálunk is hasonló a helyzet, pedig nem is voltunk locsolni.
Megbetegedtünk, mind a négyen, Benedek a legjobban. Még a szemére is ráhúzódott. Lázasak voltak, piros a torkuk, folyik nagyon az orruk. Valami vírus. Ezért nálunk elmaradt a locsolás, pedig Bálint nagyon készült. Majd jövőre.

Két oviban voltunk nyílt napon, az egyik nem tetszett. Mentünk a kiírt napon, és a vezető ovónéni kitessékelt mindenkit, hgoy csak szülői lesz délután. Valamit mondott, hogy a takarítónők nem lettek kész, de hát ez kit érdekel. Gyerek készült rá, várta, én meg megszerveztem, hogy Lábatlanról jöjjenek vigyázni Benedekre. Másnap már a másik oviba mentünk, ott nagyon aranyosak voltak, beszélgettek a gyerekekkel, játszottak velük(szünet volt a többi gyereknek), az ovi is nagyon szép, a délutáni szülői is nagyon tetszett.
Egy tiszta kiscsoport, és egy vegyes indul, mind a négy gondozónőt, két dadust bemutatták, beszéltünk is velük.
Pénteken még visszamentünk abba az oviba, ahonnan szerdán elkűldtek, mert az lenne hozzánk nagyon közel. Az ovónénik itt is aranyosak voltak, de nem tudtak mondani semmit. A vezető ovónő is kijött, de ő sem mondott semmi. Erre volt a szülői, mondhatják, de ha olyan kevés a gyerek, akkor 3 percet beszélhetett volna az oviról, hogy kedvet kapjunk. Kérdeztem, hogy ki lesz a kiscsoportos ovónéni, azt még nem tudja. Szóval nem volt túl segítőkész. Így nem is lesz nála több gyerek. Ennek az ovinak még az is hátránya, hogy forgalmas helyen van, út mellett. Azért még előfordulhat, hogy mégis ide kell járni, Bálintnak mindkettő tetszett, most azt mondja, hogy mindkettőbe szeretne járni, egyik nap az egyikbe, másik nap a másikba. Én bánnám.
Ti voltatok? Megvan, hogy Soma hova fog járni?

Lívi:
Én rendeltem pelenkát, nincs jó véleményem róluk. Persze kipróbálhatod, én csak egy vagyok a sok közül.

Lilla, Lola: Én is írtam a nojecs@freemail.hu címre, nekem is válaszolt. Nem ő tartja, ő is csak résztvevő lenne. Én szombatra szavaznék.

Angi:
Ha nem találkozom addig Lívivel, akkor odaadnám Neked a dvd-t. Köszi szépen előre is.

Cirmike:
Bálint is azt mondta az oviban, hogy mi haza is mehetünk, mert ő játszik, este menjünk érte.

Képzeljétek, Benedek tisztán mondja, hogy: BÁJINT
Nem apa, nem anya, vagy mama, papa. MÉg mondogat szavakat, szótagokat, mam-mam-mam, bau-bau, tetete, baba stb.

Tök jó idő van, mi meg nem mehetünk sehova. Kép Levegőzni lehet kicsit, de állatkertbe akartunk, az meg sok lenne.

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!
Tudom már nagyon régen jelentkeztem. Nem vesztem el csak nem tudtam mihez hozzászólni. Nap, mint nap azért olvasgattam az írásaitokat.
Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen tapasztalataitok van a korházban a 4D ultrahanggal?! Érdemes-e ide menni vagy inkább menjek Pestre???
Amúgy fiú a pocaklakó!!
Köszönöm a válaszokat
amnam30
 
 


Amnam!

Nekem jó élményeim vannak ezzel kapcsolatban, de ez sajna a bébitől is függ. Nekünk az egyiknél annyira össze volt kucorodva, hogy a fülét láttuk csak Kép az arca előtt a keze alulról is próbálta a doki de ott meg már a lába volt annyira összehúzta magát. Szóval szerintem jó én ha mennék legközelebb is ide mennék. Csak egyél előtte félórával csokit attól beindul, állítólag felébreszti.
Milyen rég is voltam, de jó is volt. Mostanába egyre többször gondolok arra, hogy milyen volt kismamának lenni és hogy simán megtenném újra, de nem most jáááááá kilennék tuti Kép

Remélem holnap is ilyen idő lesz
Puszi mindenkinek és kellemes éjszakát!

Angi+Lackó

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a húsvét! Sok locsoló meg minden.. Kép Nálunk - hála istennek - nem szokás a locsolás, mi kertipartyzni szoktunk a barátokkal. A gyerekek játszanak, mi meg sütögetünk, dumálgatunk..

Képzeljétek, nekem a nyuszi azt hozta,hogy NAGYNÉNI lettem! Megszületett a bátyám kisfia, Marcell április 15.-én! Nagyon édes kisbaba! Kép

Amnam,
mi még nem beszéltünk. A 4D-s ultrahanggal nekünk szerencsénk volt - BP-en voltunk a Megatoysban - igaz a Máté eléggé szégyenlős volt, alig mutatta magát. De nagyon jó minőségű felvétel, kellemes zene szól a felvétel alatt, színes képpel. Hozzáteszem, nekem nagyon szimpatikus volt, hogy megvárták, amíg befordul annyira, hogy profilból tudtak róla képet csinálni. A Tbányai Uh-ról én eddig nem hallottam jót Kép.

Angi, Lívi,
most pénteken lesz babamama klub? Ha jól emlékszem 10-től van 12-ig, a dkerti közösségi házban. Az ott van az iskola oldalában? Nem tudom pontosan. Mert akkor mi elmennénk megnézni.. Kép

Megyek, csak benéztem, mert egész hétvégén nem voltunk itthon és most rakok rendet Kép

Nézzétek a nagyfiamat Kép


Kép
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok.

Annamari
Én nem ajánlanám az itteni 4d-t.Igaz mi is itt csináltattuk,de mivel a férjem kórházi dolgozó nekünk ingyen volt,így többször is voltunk,de nem volt jó egyik sem.A 2d-n tök látszott minden,szemből a pofija,de mikor 4d-re átváltott valahogy sosem lehetett jól látni.Győrt nagyon dícsérik,meg asszem Székesfehérvárt.

Zsani
Most pénteken lesz akkor klubb 10-12 ig.Végigmész a dózsakerti boltsoron,aztán jobbra fordulsz,barna kerítés van végig,előszőr jön az ovi,majd bölcsi,akkor valami bolt és a legvégén meg a közösségi ház.
Mekkora lett a tesódéknál a baba?Rendesen szült?

Reni
szerintem az lesz a legjobb ha az Anginak odaadod a dvd-t,mert a héten nem bizti hogy össze tudunk futni,de tornára megyek mindenféleképpen.Az a sok finom húsvéti süti.Ki tud neki ellenállniKép.

Üdv mindenkinek Lívia
nagypapi kicsit viccelődött a Timivel.
Kép

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Mostanában már csak olvasgatni van időm,az írásra nem nagyon marad energiám.Meg ebben a jó időben kint vagyunk szinte egész nap.Bár kicsit macerás le-föl rohangálni 3gyerekkel,de megéri.Csak én is kifáradok rendesen,meg a házimunka se halad semmit.
Húsvétkor mi is kertipartiztunk,tök jól sikerült.Teszek majd fel képeket róla!

Amnam!
Én Győrben voltam 4d-n.Szerintem szép a felvétel,amit csináltak és nagyon rendesen voltak.Csak ajánlani tudom.

Lívia,Zsanett,Ági!

Szép mindenki babaája!
Ági!Örülök,hogy jól vagytok és minden szépen alakul Dorkával!Érdemes mind inniválóban,mind ennivalóban megvenni az üvegeset,ha csak nem termeltek otthon zöldséget,gyümölcsöt.Az üveges étel már átment egy eljáráson,így a vegyszernek (ha volt is benne) már volt ideje lebomlani.Meg hát ezeket nagyon szigorúan ellenőrzik.Ha megengedheted,akkor üvegeset adj neki!De még a mirelit is jobb,mint a zöldségesnél vagy piacon vásárolt.De ha mindenképpen nyers zöldséget,gyümölcsöt akarsz adni a Dorkának,akkor olyat vegyél,ami kukacos vagy a csiga megrágta stb.Öreg mamók árulnak ilyet.Azt biztos nem permetezték.
A veséjének sokat árthatsz peremetezettel.Mi 11hónaposan kezdtünk el nyers almát,banánt illetve sima felezett konzerv barackot enni.Addig csak bébiételt vagy italt kaptak a fiúk.
Mi fecskendővel adjuk be a fiúknak a gyógyszert.Pont azért,hogy ne hozzák összefüggésbe a kanállal.Lehet venni gyógyszertárban sterill fecskendőt (6ft darabja) és használat utána eldobom.Vagy ha sokáig szedtek gyógyszert,akkor bizonyos időközönként lecseréled.

Reni!
Jobbulást mindenkinek!Azért nem semmi óvodák is vannak!Hihetetlen!Neked hol volt szimpatikusabb az óvonéni?Bár az uncsi helyen nem is tudod,ki lenne Bálint óvonénije!Te milyen csoportba szeretnéd adni a Bálintot?

erika!
Hogy van a Viki!Tök aranyos azzal a kendővel a nyakán!Remélem,már csak dísznek hordjátok és semmi baja!Te hogy bírod?

Most mennem kell!
Edit

Az ígért képek:
Oli és a húsvéti Télapó
Kép

Benike éa a labda
Kép

Ez nem jó!
Kép

Marci és a tűzoltó
Kép

kerti dühöngő
Kép

kis kócos Beni
Kép

Marci,a gázszerelő
Kép

Olika bújócskázik
Kép

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok Lányok!
Új anyukaként jelentkezem közétek, bár többetekre ráismertem a leveleket olvasgatva. Kislányunk Petra 10,5 hónapos, nagyon huncut kislány.
Tegnap este is próbálkoztam, de valamit nem jól csinálhattam, mert nem ment el a hozzászólásom. Még csak most ismerkedek a társalgóval.
Édesek a gyerekek, majd én is próbálok feltenni képeket.
Amnam-nak üzenem, hogy az itteni Uh-on nem voltak valami kedvesek, amit felvettek volna, az nem sikerült, csak a pénzt kérté el. Tehá amit mi szerettünk volna látni, hogy hol a keze, lába, arca, azt nem túl jól láttuk,tehát a "mozi" nem sikerült, viszont szakmailag jól képzett volt a doki, mert észrevett egy nagyon ritka dolgot. (Más kérdés hogy nem foglalkoztak utána vele, s máshová jártunk.)
Amit ajánlani tudok, az egy dotornő, csakhogy a Telki magánkórházban vizsgál, s elég drága.

Hú, mennem kell, felébredt Petrus.
Sziasztok.
vörikriszta
 
 


Sziasztok!

Edit:
Nagyon jó ez a kerti dühöngő!!! Pont arra gondoltam, hogy ilyen kicsi babákat hova lehet tenni, mert Benedek is végig mászna mindhol a játszótéren. Össze is szedtünk egy kis szájpenészt! Eddig soha nem volt egyiknek se.
Én tiszta kiscsoportba szeretném Bálintot iratni, egyrészt mert ő kisebb, mint a társai(alacsony, sovány), másik, hogy most még húznák a nagyok, később unatkozna. Biztos jó a vegyes csoport is, van akinek az tetszik.

Nóri:
Szokott lenni a börzén valami gyerekenek-apukáknak való program?

Szia Kriszta, kiket ismersz? Merre laktok?

Most mennem kell.

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Rena, hát igen nálam is nagy dilemma ez a sima csoport, vagy vegyescsoport... eddig én is a sima mellett voltam (itt a Kodályban az indul 2, ahova szeretném...).
A másik oviban (Szivárvány) sajna nekünk sem tudták megmondani, hogy ki lesz az óvónéni, mert a beíratott gyerekek számától függ, hogy lesz-e vegyescsoport is, vagy elég az 1 sima... de nagy az esély, hogy az én volt óvónénim lesz, akit nagyon szerettem...és a medence is emelett szól!
A sárberkibe mégsem íratom be, mert ott tuti csak vegyescsoport indul!
Én is azért aggódom, hogy amikor ők lesznek a nagyok, akkor "visszabutulnak" (bocs- a hülye szóért, nem jut eszembe más...), de most valaki azt mondta, hogy viszont akkor 7-8 gyerekkel könnyebb az iskolaelőkészítős dolgokat csinálni, foglalkozni velük, mint a 25-tel, mert addig a kisebbekkel foglalkozik a dada, meg az átfedős időben a másik óvódaped.

Edit!
Nagyon édesek a fiúk, jó ötlet ez a kerti valami, még régen a Jubi parkban voltak ilyenek, én is le vagyok fényképezve benne kiskoromban... Kép
Mennyivel hosszabb a haja a Beninek az Oliénál...


Zsanka, múltkor kérdezted az édesköményt, én bevallom sosem adtam Somának, ezt így lehet kapni? Nem vagy egy nagy szakértő, de szerintem még nem is láttam üzletben...
Szerintem ha megpárolod, összeturmixolod, biztos fini, esetleg csirke-vagy pulykamellet, krumplit bele...
Máté nagyon hasonlít rád!!!!

Amnam!
Tényleg sok függ a babától,én is a Megatoysban voltam annó, nagyon kedves doki volt, türelmes is, de hiába a Soma akkor aludt, nem tudtuk felkelteni... így a nemét sem mutatta meg (19 hetesen), mondjuk nem is akartuk, és a kép sem lett olyan jó, szóval nekem elég nagy csalódás volt... annó 7000-ért, de az egészségügyi részét tényleg alaposan megcsinálták.
A tb-iról én is inkább rosszakat hallottam, de a technikával voltak inkább gondok, a dokik szerintem elég alaposak, talán a géphez nem értenek annyira...
Szerintem érdemesebb elmenni valahova, ha mást is akarsz vásárolni, mi a babakocsivásárlással kötöttük össze...

Kriszta, üdv, várunk képeket, hogy vajon kit ismerhetsz...
Írj magadról és a Petráról bővebben. (kinél szültél,milyen baba Petra, miket csinál, merre laktok?)

Jó éjszakát mindenkinek!

lola77
 
 


Sziasztok,
Hú, alig van időm, már napok óta szerttem volna jönni...

Edit, már megint annyira édesek a gyerkőceid a képeken! Úgy látnám őket élőben!

Lesz holnap tali valahol? Csak nagyjából tudtam olvasgatni.
Bár mi betegek vagyunk. Roli csak orrot fúj, jár oviba is, nem komoly. Réka tegnap lázas volt, de ennek ellenére végigaludta az éjszakát. Kíváncsi leszek mi lesz ma.

Ági,
A fülbevalós kérdésedre a válasz: 3 hónaposan kapta, egy kozmetikában lövettem be neki, alig sírt, 3 nap alatt begyógyult teljesen, szerencsénk volt. Sose piszkálja és nem nyúlkál oda.

Zsani: mi a helyi vértesszőlősi oviba járunk Rolival, szereti, vegyes csoportok vannak (4 db), de nagyon családias. A mi csoportunk 14 fős jelenleg, a nagyobb 20 fős. Szerintem ez jó, az iskola előtt állókkal leül az ovó néni 4-5 gyerekkel egyszerre, 1-2 órára heti 2X (ha nem készülnek éppen vmi eseményre, pl. kari, anyák napja) és szerintem nem visszafejlődnek, hanem inkább az anyáskodás jellemző, pl. segítenek cipőt kötni, odaadni dolgokat, játékot megmutatni, hogy működik, stb...
Bár nem tudom mennyire működik mindez egy olyan helyen ahol 25 fő van.

Annamari,
Én az elsővel a megatoysban voltam, az jobb volt mint a másodikkal itt Tbányán. De azért itthon is szerencsém volt, láttunk mindent, a videó is jó, csak a képek nem annyira.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok

Üdv köztünk Kriszti.Nekem a neved nagyon ismerős.Írtad hogy némelyünket ismered.Merre fele laktok?Meg a szokásos kérdésekKép.

Cirmike
Pénteken baba mama klubb lesz a közösségi házban 10-12-ig.

Mennyire kell tartani attól,hogy most van ez a bárányhimlő járvány.A Timin van két pötty,szerintem nem az(szerintem szörtüszőgyulladás),mert láza sincs,de már szegény gyerekbe mindent beleképzelünk.

Erika
Mizu veletek?Jól van a Viki?És neked mit mondtak az ortopédián?Remélem nincs gond mert elég rég írtál.Holnap jöttök a baba mama klubba?

Na most mentem.Már megint ilyen pocsék idő vanKép

Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok,
Köszönöm szépen a válaszokat az ultrahanggal kapcsolatban. Még alszunk rá egy kettőt!
Mindenkinek szép napot.
Annamari
amnam30
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el,csak sűrű napjaink voltak.

Viki már jobban van ami a gégegyulladást illeti,már meggyógyult,nátha sincs neki.
Viszont ma lementünk a doktornőhöz,mert Viki nem eszik április eleje ótaKépFogyott is 20 dkg-otKép
Vikinek ami volt ez a megfázásos betegsége azt mondta rá a doktornő,hogy inkább olyan gyerekeknél fordul elő akiknek van ovis tesójuk és az hoz haza valamit az oviból.
Ma voltunk vérvételen a kórházban,holnap lesz meg az eredménye,remélem semmi baja.
Nagyon szar volt aszisztálni a vérvételnél,Viki nagyon sírt,ráadásul nem találták a vénájátKép(((

jó hír!
Vikinek tegnap kibújt a job oldalsó metszőfoga!így már 5 foga van,napoakon belül pedig kibújik a bal is.
Tegnap éjjel 10-szer volt fent a fogzás miatt szegénykém nagyon sírtKép

Holnap nem megyünk a klubba,mert sok rohangálni valónk lesz,leletért menni,vissza a doktornőhöz,kozmetikus,bevásárlás...
Szombaton meg elutazunk Nagykanizsára a férjem barátjáékhoz.

Edit
nagyon édesek a fiúk és jó ötlet a ketrec,biztos nagyon csípik a fiúk.

Kriszta
üdv köztünk,írjál bővebben magatokról légyszí!

Lívia
május 22-én megyek ortopédiára,akkora van időpont mert 15-ei héten nincs aki a Vikire vigyázzon amíg én eltöltök ott pár órátKép


A tatabányai 4 D Uh nem egy nagy szám,a dokik nem igazán értenek a felvétel készítéshez,amúgy a szakmai dolgokhoz viszont igen.

Tegnap voltunk egy ismerőseinknél volt ott egy 8 éves kislány,Dóri.
Vikivel olya jól eljátszottak,pedig akkor látta először.
Hazafele meg egész este mondogatta,hogy "dó,dói,dóa",olyan édesenKép
Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Tiszta átjáróház volt nálunk tegnap is meg ma is olyan jó volt Kép
Ma tök jól időzítettünk pont akkor voltunk lenn sétálni amikor hétágra sütött a nap.

VöriKriszti :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
ez a név aztaaaaaaaaaaaaaaa kinyííííííííííírrrr!!!
Kriszti most tuti nem fog írni mert suliba jár majd talán szombaton

MA nem mentem tornázni mert nincsenek itthon sógoromék és ők az ügyeletes bébiszityók. Ma gyümi napom van holnap meg víznapom nem tudom mi lesz belőle félek, hoyg nem bírom majd Kép

Lackó nagyon nyűgi megyek

Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Lívi:
Bocs, hogy nem vittem-kűldtem a dvd-t, ma nálam lesz, ha lemegyek. Vagy esetleg ha jöttök a férjed elé, akkor is le tudom vinni.

Erika:
Remélem jó lesz Viki eredménye, elhiszem, hogy rossz volt, mi már többször megjártuk a vérvételt.

Lola, Cirmike:
Ha nem lesz hely a sima csoportban, akkor nagyon valószínű, hogy beiratnánk a vegyesbe is, az ovi miatt. A másik két ovónéni is nagyon aranyos, jól képzett.

Most mennem kell, sokminden összejött. Vasalok a börzére, közben még nem gyógyultunk meg teljesen.

Mindenkinek jó hétvégét!

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Hát mi sem megyünk ma mert tegnap megint lázas volt Réka és a hasa is ment hozzá. Remélem ugyan hogy ez csak egy 2 napos nyavalya. Ehhez képest megint végigaludta az éjszakát és napközben is keveset nyöszörgött...

Hétvégén kerítés készítés, deszka festés...
Már ma jön anyu (most vonattal), hogy vigyázzon a lurkókra. Remélem napos idő marad.

Jó hétvégét mindenkinek.
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok.

Reni
Nem probléma.Nem jössz esetleg el a baba mama klubba?De egyébként nem olyan fontos,mert megvan videokaziban is.Meg most megyek kedden is meg csütörtökön is tornára.Majd csak valahogy visszakerülKép
Megyünk holnap mi is börzézni.A Timinek már nem mertem semmit mostanában venni a börze miatt.Pedig már el kéne neki egy pár tavaszi ruci.Meg ilyenek. Meg már lassan megint minden kicsi rá.

Most megyek ,lassan készülődök,de asszem tutira el fogunk késni mert a Timi most aludt el,és még tízóraiznia is kell majd.

Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok,
Én most megyek először bababörzére. Tudnátok abban segíteni, hogy kb. milyek azok a cégek akik kint szoktak lenni.
Mire számíthatok hogy mit tudok megvenni ott?
Köszönöm
Annamari
amnam30
 
 


Sziasztok!

Már elég régen írtam. De próbálom követni az eseményeket.Remélem mindenki jól van, és a betegeknek jobbulást!Kép Remélem még mindenki emlékszik rám ill. ránk?! Mostanában elég elfoglat vagyok ezért az írásra sem marad időm. Meg mostanában sokszor betegek vagyunk. Most pl a Kevin elég beteg. Hasmenés-hányás /hasfájás/ egyszerre+még magas láz. a Roland is napi 3-szor kakil meg sír, valószinüleg a foga jön. Kép Persze alvás szinte semmi. Meg közben készülünk az esküvőnkre.

Nóri!
Egyszer írtad, hogy hozzátok kijár a dokinéni és hogy nagyon meg vagy vele elégedve.Megtudnád nekem adni a nevét és a számát /remélem tatabányai/ mert én a milyénkel nem vagyok megelégedve. Előre is köszönöm.
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok! Járt már úgy valamelyikőtök, hogy a babuci foga helyén olyan kis véres dudor van? Most nő a rágófoga, és ott lett neki ilyen. Állítólag a fogzásnál lehet ilyen (azt mondták, bevérzett a fogcsirája?!), de olyan csúnya. Szerintem fáj is neki. Azt mondta a doki, hogy ha kibújik a foga, lehet, hogy vérezni is fog neki egy picitKép.
Persze éjjel sem alszunk rendesen. Ma pl. éjféltől reggel 5-ig ment a műsor Kép
Volt valakinél ilyen? És mikor múlik el neki? Csak ha kibújt a fog? Tényleg nagyon csúnya...

Képzeljétek, hogy jártunk. Dávidnak a fenekén január (!) óta kis fehér hólyagok voltak. Egyszerűen nem tudtunk mit kezdeni vele. A doki adott már rá több krémet is (még Canestent is), fürdetőt is váltottunk, pelenkát is cseréltünk, és semmi... Azt gondoltuk, hogy karácsonykor a kórházban gyűjtött be valami fertőzést. Bejelentkeztünk mára bőrgyógyászhoz, és csodák csodája, nyomtalanul eltűntek a hólyagok három napja. Azt hittem már, hogy esetleg valamilyen ételallergia. Megint pelust cseréltünk, és úgy tűnik, ez volt a megoldás. Teljesen le voltam döbbenve, hogy ez a negyedik fajta pelenka (dm-es, Libero, Pampers) ami végre jó (most éppen a Huggies). Eddig, legalábbis egy éves koráig jó volt neki bármilyen pelenka. Most akkor miért nem? És hogy 4 fajtát ki kellett próbálnunk mire egy jó lett... Már nem is gondoltam arra, hogy a pelenka okozhatja.

Erika!
Milyen lett Viki eredménye? Feltétlenül írd meg! Szorítunk, hogy ne legyen semmi baj. Borzasztó lehetett a vérvétel. Kép

Lilla

Kép
lillaka
 
 


Sziasztok!

Már tök ideg vagyok,mert mostanában minden rossz összejönKép
Ma voltunk a doktornőnél,illetve a helyettesénél,hát nem nagyon volt szimpatikus,feleslegesen mentünk le.
Az eredmények közül lett pár csillag,de az egyik érték a max-nak majdnem a duplájaKép
Dokinő szerint nem valószínű,hogy baja van a Vikinek,lehet,hogy a laborban valamit elszúrtak.
De hétfőn jöjjünk vissza a mi dokinkhoz mert lehet,hogy újra kell menni vérvételreKép((((((
Meg ennek a dokinak volt egy zseniális ötlete,hogy Viki azért étvágytalan mert még cicizik,szerinte vegyem el tőle,ilyen ökörséget,nem?
Dehogy veszem el tőle,eszem ágában sincs.
Úgyhogy hétfőig még idegeskedhetek,hogy mi van Vikivel.

De azért megpróbálok kicsit kikapcsolódni hétvégén,elutazunk a barátainkhoz Nagykanizsára.

Betegeknek mielőbbi gyógyulást kívánunk!

Lilla
Aranka kislányának szokott vérezni a fogínye amikor kibújik a foga,állítólag ez normális.
Iza is nagyon nyűgös szokott lenni a fogzáskor,nem irigyellek benneteket,remélem hamar kibújik a fogacska és aztán nyugtotok lesz tőle.
Dávidnak hány foga van eddig?

Mindenkinek kellemes hétvégét,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?